Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: PŠAJNOVŠKI KRONOMETER 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:PŠAJNOVŠKI KRONOMETER 2014 Datum:10.08.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
ŽENSKE A-Ž
1 . 191 Gulič Teja Ženski SLO TUŠMOBIL da 0:23:15.00
2 . 164 Šimenc Laura Ženski SLO KD ALPE da 0:23:51.00
3 . 198 Mermal Nina Ženski SLO KD ALPE da 0:28:06.00
4 . 153 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG da 0:28:37.00
5 . 94 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO da 0:29:25.00
6 . 199 Rezelj Saša Ženski SLO KD PAPEŽ PODGORJE da 0:36:48.00
ŽENSKE B-Ž
1 . 183 Jagodic Andreja Ženski SLO TUŠMOBIL da 0:24:40.00
2 . 81 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR da 0:25:05.00
ŽENSKE C-Ž
1 . 179 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M da 0:31:14.00
2 . 186 Trojar Andreja Ženski SLO ŠD TURBO M da 0:31:33.00
3 . 82 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI da 0:32:18.00
4 . 178 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI da 0:33:04.00
5 . 265 Veršnik Zdenka Ženski SLO KD PAPEŽ PODGORJE da 1:17:24.00
AMATERJI -M
1 . 155 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM da 0:20:15.00
2 . 257 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic da 0:20:35.00
3 . 184 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE da 0:20:38.00
4 . 163 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:21:45.00
5 . 197 Hrovat Jan Moški SLO UNI Team da 0:21:47.00
6 . 231 Matej Žučko Moški SLO KD ALPE da 0:22:24.00
7 . 267 Vrankar Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:23:22.00
8 . 253 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE da 0:23:30.00
9 . 92 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M da 0:23:33.00
10 . 269 Šilak Jernej Moški SLO ŠD TURBO M da 0:23:36.00
11 . 249 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA KOBARID da 0:23:37.00
12 . 263 Breznik Mark Moški SLO 0:24:54.00
13 . 91 Černe Jure Moški SLO ŠD TURBO M da 0:25:34.00
14 . 264 Cindrič Izidor Moški SLO BikeRepublic da 0:25:35.00
15 . 95 Sanković Alex Moški SLO KK Postojna da 0:28:50.00
MASTER A-M
1 . 161 Mlekuž Davor Moški SLO KK SOČA KOBARID da 0:21:11.00
2 . 270 Blatnik Tadej Moški SLO BICIKEL.COM da 0:22:08.00
3 . 196 Ribič Zoran Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 da 0:22:57.00
4 . 174 Mihovec Luka Moški SLO 0:23:39.00
5 . 195 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 da 0:24:59.00
6 . 149 Maček Marjan Moški SLO ŠD Metrel 0:25:14.00
7 . 189 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 0:25:39.00
MASTER B-M
1 . 159 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI da 0:19:48.00
2 . 188 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE da 0:20:18.00
3 . 140 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 0:20:53.00
4 . 250 Pustoslemšek Luka Moški SLO KD ALPE da 0:21:59.00
5 . 168 Guček Andrej Moški SLO BikeRepublic da 0:22:43.00
6 . 259 Krumpestar Matej Moški SLO KD ALPE da 0:23:14.00
7 . 266 Horvat Peter Moški SLO KK ČRNOMELJ da 0:23:39.00
8 . 261 Kitin Marko Moški SLO KD ALPE da 0:24:04.00
9 . 273 Jani Girandon Moški SLO 0:24:17.00
10 . 171 Lukan Gorazd Moški SLO KD MENGEŠ da 0:24:19.00
11 . 162 Primož Kenda Moški SLO KD SOČA KOBARID da 0:25:25.00
12 . 77 Bencek Primož Moški SLO KD ALPE da 0:25:33.00
MASTER C-M
1 . 185 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA da 0:22:20.00
2 . 182 Golob Lovro Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:23:57.00
3 . 262 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI da 0:24:06.00
4 . 258 Schell Andrej Moški SLO BikeRepublic da 0:24:40.00
5 . 83 Mahmutović Nermin Moški SLO KK ZAVRŠNICA da 0:26:15.00
6 . 271 Svete Boštjan Moški SLO BICIKEL.COM da 0:29:41.00
7 . 166 Kuster David Moški SLO KD ALPE da 0:36:36.00
MASTER D-M
1 . 190 Baloh Marko Moški SLO CVS MOBILE da 0:21:04.00
2 . 187 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE da 0:22:04.00
3 . 98 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:22:40.00
4 . 255 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA da 0:22:42.00
5 . 129 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:23:13.00
6 . 147 Novak Rajko Moški SLO CALCIT BIKE TEAM da 0:23:20.00
7 . 156 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ da 0:23:50.00
8 . 272 Bajec Matjaž Moški SLO BICIKEL.COM 0:24:44.00
9 . 251 Benedik Jurij Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 0:25:10.00
10 . 252 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA da 0:26:20.00
11 . 152 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna da 0:27:06.00
MASTER E-M
1 . 192 Bojanc Branko Moški SLO SPRINT NOVO MESTO da 0:21:20.00
2 . 172 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI da 0:21:49.00
3 . 193 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:22:48.00
4 . 254 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:23:20.00
5 . 160 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 0:24:42.00
6 . 177 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:26:02.00
7 . 268 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI da 0:26:51.00
8 . 154 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG da 0:28:57.00
MASTER F-M
1 . 151 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M da 0:23:14.00
2 . 158 Slak Boštjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:24:03.00
3 . 146 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 0:24:28.00
4 . 167 Klemenc Tone Moški SLO KD ALPE da 0:24:38.00
5 . 96 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI da 0:25:58.00
6 . 999 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M da 0:26:05.00
7 . 101 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:26:31.00
8 . 180 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M da 0:28:45.00
9 . 175 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:30:56.00
MASTER G-M
1 . 173 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M da 0:24:02.00
2 . 145 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 0:24:47.00
3 . 148 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M da 0:25:05.00
4 . 181 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:27:33.00
5 . 176 Prešeren Janez Moški SLO KD MENGEŠ da 0:29:25.00
6 . 150 Brane Korenčič Moški SLO Š.D. PUNGERT 0:30:28.00
7 . 194 Frangež Franc Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 da 0:30:55.00
8 . 126 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:30:59.00
9 . 97 Florjančič Srečko Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:31:46.00
MASTER H-M
1 . 118 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:25:45.00
2 . 165 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI da 0:26:23.00
3 . 260 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA da 0:27:13.00
4 . 169 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna da 0:28:46.00
5 . 256 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK da 0:29:03.00
6 . 99 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:30:00.00
MASTER I-M
1 . 157 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ da 0:28:08.00
2 . 93 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna da 0:29:55.00
3 . 144 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA da 0:30:54.00
4 . 170 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK da 0:39:56.00

Komentarji