Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Vzpon za Pokal občine Kobarid 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon za Pokal občine Kobarid 2014 Datum:20.10.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje Licenca Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 4 Šimenc Laura
KD ALPE
Ženski SLO KD ALPE 0 :28:11.00 da >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 0 :28:11.00
Licenca: da
2 . 14 Komel Tadeja
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0 :34:38.00 da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 0 :34:38.00
Licenca: da
3 . 89 Jug Nina
KK DJAK-ŠD SENG
Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG 0 :35:59.00 da >
Klub KK DJAK-ŠD SENG
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 0 :35:59.00
Licenca: da
ŽENSKE B-Ž
1 . 94 VISINTIN ANNA
GS CICLISMO
Ženski ITA GS CICLISMO 0:33:27.00 >
Klub GS CICLISMO
Država ITA
Spol: Ženski
Čas vožnje: 0:33:27.00
Licenca:
ŽENSKE C-Ž
1 . 31 Škerlj Ivanka
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:32:21.00 da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 0:32:21.00
Licenca: da
2 . 18 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 0 :37:37.00 da >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 0 :37:37.00
Licenca: da
3 . 130 OBID ROMANA
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 0 :41:03.00 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 0 :41:03.00
Licenca:
AMATERJI -M
1 . 77 CALZA ANDREA
BIKE SHOP RACING
Moški ITA BIKE SHOP RACING 0 :22:18.00 >
Klub BIKE SHOP RACING
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :22:18.00
Licenca:
2 . 83 MINISINI RUGGERO
ASD TEAM PONTONI
Moški ITA ASD TEAM PONTONI 0 :22:25.00 >
Klub ASD TEAM PONTONI
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :22:25.00
Licenca:
3 . 144 Bošnjak Matic
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 0 :22:48.00 da >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :22:48.00
Licenca: da
4 . 87 Marinko Matjaž
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 0 :22:54.00 da >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :22:54.00
Licenca: da
5 . 103 Kuralt Mitja
Moški SLO 0 :24:37.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :24:37.00
Licenca:
6 . 85 Trenta Aljaž
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 0 :24:39.00 da >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :24:39.00
Licenca: da
7 . 134 IPAVEC DOMEN
Moški SLO 0 :25:22.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :25:22.00
Licenca:
8 . 42 Koren Gašper
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :26:07.00 da >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :26:07.00
Licenca: da
9 . 6 Kramar Miha
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 0 :26:29.00 da >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :26:29.00
Licenca: da
10 . 75 MILAVEC ANDREJ
VO-KA NOVA GORICA
Moški SLO VO-KA NOVA GORICA 0 :27:34.00 >
Klub VO-KA NOVA GORICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :27:34.00
Licenca:
11 . 105 Medar Luka
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0 :27:56.00 da >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :27:56.00
Licenca: da
12 . 52 Koren Vasja
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :28:31.00 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :28:31.00
Licenca:
13 . 113 Kravanja Nejc
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :28:42.00 da >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :28:42.00
Licenca: da
14 . 114 Černe Jure
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0 :30:14.00 da >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :30:14.00
Licenca: da
15 . 72 MELINC BOŠTJAN
Moški SLO 0 :35:23.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :35:23.00
Licenca:
16 . 64 IVANČIČ KLEMEN
Moški SLO 0 :44:36.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :44:36.00
Licenca:
MASTER A-M
1 . 82 Mlekuž Davor
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :23:52.00 da >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :23:52.00
Licenca: da
2 . 3 Melinc Matevž
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :24:22.00 da >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :24:22.00
Licenca: da
3 . 127 Obid Andraž
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 0 :24:24.00 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :24:24.00
Licenca:
4 . 30 Stubelj Aleš
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 0 :24:38.00 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :24:38.00
Licenca:
5 . 136 Moretti Andrej
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0 :24:54.00 da >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :24:54.00
Licenca: da
6 . 118 MEDUES FEDERICO
BIKE CENTER TEAM
Moški ITA BIKE CENTER TEAM 0 :25:12.00 >
Klub BIKE CENTER TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :25:12.00
Licenca:
7 . 84 Ribič Zoran
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 0 :25:31.00 da >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :25:31.00
Licenca: da
8 . 1 ERŽEN NEJC
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :26:11.00 da >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :26:11.00
Licenca: da
9 . 7 MATELIČ PETER
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :26:56.00 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :26:56.00
Licenca:
10 . 109 CRAINICH ERIC
KI.CO. SYS TEAM
Moški ITA KI.CO. SYS TEAM 0 :27:07.00 >
Klub KI.CO. SYS TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :27:07.00
Licenca:
11 . 92 PACE LEONARDO
CANESIN
Moški ITA CANESIN 0 :27:41.00 >
Klub CANESIN
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :27:41.00
Licenca:
12 . 142 LIPUŠČEK DEJAN
ŠKTD LOM
Moški SLO ŠKTD LOM 0 :28:03.00 >
Klub ŠKTD LOM
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :28:03.00
Licenca:
13 . 121 CHIUCH ANDREA
ASD WILD PORCIT TEAM
Moški ITA ASD WILD PORCIT TEAM 0 :28:29.00 >
Klub ASD WILD PORCIT TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :28:29.00
Licenca:
14 . 116 Holc Andrej
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0 :29:25.00 da >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :29:25.00
Licenca: da
15 . 41 MENART ROLAND
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :34:16.00 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :34:16.00
Licenca:
16 . 141 SKRT KLAVDIJ
Moški SLO 0 :40:36.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :40:36.00
Licenca:
MASTER B-M
1 . 37 KODERMAC ERIK
Moški SLO 0 :22:55.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :22:55.00
Licenca:
2 . 26 Filipič Grega
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 0 :23:18.00 da >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :23:18.00
Licenca: da
3 . 34 CIOT FABIO
Moški ITA 0 :24:06.00 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :24:06.00
Licenca:
4 . 20 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0 :24:27.00 da >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :24:27.00
Licenca: da
5 . 119 Dakskobler Matej
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 0 :26:19.00 da >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :26:19.00
Licenca: da
6 . 106 TRBIŽAN BOŠTJAN
KK CASTRA
Moški SLO KK CASTRA 0 :26:36.00 >
Klub KK CASTRA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :26:36.00
Licenca:
7 . 40 ŽUBER MATJAŽ
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :30:04.00 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :30:04.00
Licenca:
8 . 44 KOŠIR ANDREJ
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :30:55.00 da >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :30:55.00
Licenca: da
MASTER C-M
1 . 90 MAGLI ALESSANDRO
ASD BARESLLA
Moški SLO ASD BARESLLA 0 :23:24.00 >
Klub ASD BARESLLA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :23:24.00
Licenca:
2 . 135 Poglavc Alojz
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0 :23:26.00 da >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :23:26.00
Licenca: da
3 . 80 Volarič Milko
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :25:03.00 da >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :25:03.00
Licenca: da
4 . 81 ROT MATJAŽ
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :25:14.00 da >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :25:14.00
Licenca: da
5 . 32 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0 :25:16.00 da >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :25:16.00
Licenca: da
6 . 86 Planinšek Borut
BICIKEL.COM
Moški SLO BICIKEL.COM 0 :25:38.00 da >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :25:38.00
Licenca: da
7 . 43 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 0 :25:43.00 da >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :25:43.00
Licenca: da
8 . 137 Konc Gorazd
Moški SLO 0 :25:55.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :25:55.00
Licenca:
9 . 9 ZAMPA VALERIANO
UC CIVIDALESI
Moški SLO UC CIVIDALESI 0 :26:09.00 >
Klub UC CIVIDALESI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :26:09.00
Licenca:
10 . 16 Golob Lovro
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :27:27.00 da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :27:27.00
Licenca: da
11 . 131 KENDA PRIMOŽ
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :27:31.00 da >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :27:31.00
Licenca: da
12 . 12 Nanut Darijo
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 0 :28:27.00 da >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :28:27.00
Licenca: da
13 . 98 Leban David
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0 :29:38.00 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :29:38.00
Licenca:
14 . 51 KUTIN GORAZD
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :29:40.00 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :29:40.00
Licenca:
15 . 59 Ukmar Aleš
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :30:24.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :30:24.00
Licenca:
16 . 45 Šabec Matej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 0 :30:48.00 da >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :30:48.00
Licenca: da
17 . 25 SPANGARO STEFANO
TEAM GRANZON
Moški SLO TEAM GRANZON 0 :31:20.00 >
Klub TEAM GRANZON
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :31:20.00
Licenca:
18 . 79 MUGERLI ALEŠ
Moški SLO 0 :33:15.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :33:15.00
Licenca:
19 . 101 ERMAN IZTOK
Moški SLO 0 :43:38.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :43:38.00
Licenca:
MASTER D-M
1 . 104 Bonča Valter
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :22:53.00 da >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :22:53.00
Licenca: da
2 . 76 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0 :24:16.00 da >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :24:16.00
Licenca: da
3 . 48 KARTENBACHER HARA
RC FELD-SEE
Moški ITA RC FELD-SEE 0 :24:58.00 >
Klub RC FELD-SEE
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :24:58.00
Licenca:
4 . 33 Kuret Iztok
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 0 :25:32.00 da >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :25:32.00
Licenca: da
5 . 96 Dolar Tomaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0 :25:48.00 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :25:48.00
Licenca:
6 . 108 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0 :25:51.00 da >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :25:51.00
Licenca: da
7 . 74 Pretner Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :26:14.00 da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :26:14.00
Licenca: da
8 . 133 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :26:22.00 da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :26:22.00
Licenca: da
9 . 122 Pretnar Janez
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0 :26:41.00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :26:41.00
Licenca:
10 . 70 MAVRI SREČKO
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :26:44.00 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :26:44.00
Licenca:
11 . 53 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :27:11.00 da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :27:11.00
Licenca: da
12 . 10 SuliČ Andrej
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :28:09.00 da >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :28:09.00
Licenca: da
13 . 132 MEZE BORIS
FURMANI
Moški SLO FURMANI 0 :29:04.00 >
Klub FURMANI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :29:04.00
Licenca:
14 . 126 ČAVS ALEŠ
KROPA
Moški SLO KROPA 0 :29:17.00 >
Klub KROPA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :29:17.00
Licenca:
15 . 49 Kreševac Drago
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0 :29:57.00 da >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :29:57.00
Licenca: da
16 . 140 COLAVIN STEFANO
ENGINE BIKES CANESIN
Moški ITA ENGINE BIKES CANESIN 0 :32:01.00 >
Klub ENGINE BIKES CANESIN
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :32:01.00
Licenca:
17 . 102 Šuligoj Izidor
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 0 :32:03.00 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :32:03.00
Licenca:
18 . 123 PIUSSI ALESSANDRO
Moški ITA 0 :33:02.00 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :33:02.00
Licenca:
19 . 107 Žgavec Milan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0 :35:29.00 da >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :35:29.00
Licenca: da
MASTER E-M
1 . 78 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :25:42.00 da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :25:42.00
Licenca: da
2 . 112 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :26:00.00 da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :26:00.00
Licenca: da
3 . 129 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0 :26:53.00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :26:53.00
Licenca:
4 . 27 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :28:43.00 da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :28:43.00
Licenca: da
5 . 93 MIANI STEFANO
UC CIVIDALE
Moški ITA UC CIVIDALE 0 :29:13.00 >
Klub UC CIVIDALE
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :29:13.00
Licenca:
6 . 2 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :29:18.00 da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :29:18.00
Licenca: da
7 . 66 CALCINOTTO DENIS
TEAM GRANZON
Moški ITA TEAM GRANZON 0 :29:47.00 >
Klub TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :29:47.00
Licenca:
8 . 29 BRDI VINCENZO
FUN BIKE CUSSIGH
Moški ITA FUN BIKE CUSSIGH 0 :30:37.00 >
Klub FUN BIKE CUSSIGH
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :30:37.00
Licenca:
9 . 128 OBID DARKO
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0 :31:05.00 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :31:05.00
Licenca:
10 . 124 PODOBNIK MIRO
Moški SLO 0 :31:14.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :31:14.00
Licenca:
11 . 28 Sulič Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :31:58.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :31:58.00
Licenca:
12 . 88 Jug Sergej
KK DJAK-ŠD SENG
Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 0 :32:12.00 da >
Klub KK DJAK-ŠD SENG
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :32:12.00
Licenca: da
13 . 139 GODEASSI SILVANO
GIRO F.V.G. UDINE
Moški ITA GIRO F.V.G. UDINE 0 :34:30.00 >
Klub GIRO F.V.G. UDINE
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :34:30.00
Licenca:
14 . 111 TRATNIK FRANC
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0 :35:08.00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :35:08.00
Licenca:
15 . 8 BERTONCELJ ANDREJ
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :39:55.00 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :39:55.00
Licenca:
MASTER F-M
1 . 46 GROSS RUDOLF
RC FELD-SEE
Moški ITA RC FELD-SEE 0 :25:58.00 >
Klub RC FELD-SEE
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :25:58.00
Licenca:
2 . 110 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0 :27:01.00 da >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :27:01.00
Licenca: da
3 . 115 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0 :28:06.00 da >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :28:06.00
Licenca: da
4 . 69 ŠORLI ZORAN
Moški SLO 0 :30:13.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :30:13.00
Licenca:
5 . 36 BORGOBELLO DINO
ASD AMIS ADORGNAN
Moški ITA ASD AMIS ADORGNAN 0 :30:23.00 >
Klub ASD AMIS ADORGNAN
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :30:23.00
Licenca:
6 . 91 TOSON RINALDO
TEAM GRANZON
Moški ITA TEAM GRANZON 0 :30:36.00 >
Klub TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :30:36.00
Licenca:
7 . 56 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :30:38.00 da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :30:38.00
Licenca: da
8 . 71 Hadžić Muradif
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :32:08.00 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :32:08.00
Licenca:
9 . 17 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0 :33:04.00 da >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :33:04.00
Licenca: da
10 . 120 KOREN RADO
TKK SRPENICA
Moški SLO TKK SRPENICA 0 :34:40.00 >
Klub TKK SRPENICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :34:40.00
Licenca:
11 . 15 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :37:17.00 da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :37:17.00
Licenca: da
12 . 143 ŽIŽMOND MILAN
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :37:26.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :37:26.00
Licenca:
MASTER G-M
1 . 67 BOŠTIC LJUBO
SD ŠENTVID LJ
Moški SLO SD ŠENTVID LJ 0 :27:02.00 >
Klub SD ŠENTVID LJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :27:02.00
Licenca:
2 . 19 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :32:52.00 da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :32:52.00
Licenca: da
3 . 100 ŠEST ANTON
ŠD AVGUST GAŠPERIN
Moški SLO ŠD AVGUST GAŠPERIN 0 :33:07.00 >
Klub ŠD AVGUST GAŠPERIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :33:07.00
Licenca:
4 . 54 DOBRAVEC MIRAN
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :33:50.00 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :33:50.00
Licenca:
5 . 125 LOKAR ROK
Moški SLO 0 :35:05.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :35:05.00
Licenca:
6 . 13 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :35:16.00 da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :35:16.00
Licenca: da
7 . 21 Prešeren Janez
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 0 :36:37.00 da >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :36:37.00
Licenca: da
8 . 50 Florjančič Srečko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :37:01.00 da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :37:01.00
Licenca: da
9 . 145 LIPICER IGOR
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :38:32.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :38:32.00
Licenca:
10 . 138 PLAHUTAR MILOVAN
Moški SLO 0:40:52.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0:40:52.00
Licenca:
MASTER H-M
1 . 58 PRIESSNIG JOSEF
AMICI & BICI
Moški ITA AMICI & BICI 0 :29:24.00 >
Klub AMICI & BICI
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :29:24.00
Licenca:
2 . 73 TUMIOTTO IVAN
UC CIVIDALE
Moški ITA UC CIVIDALE 0 :30:33.00 >
Klub UC CIVIDALE
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :30:33.00
Licenca:
3 . 62 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :31:02.00 da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :31:02.00
Licenca: da
4 . 99 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0 :32:46.00 da >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :32:46.00
Licenca: da
5 . 117 Otoničar Janez
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 0 :33:40.00 da >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :33:40.00
Licenca: da
6 . 97 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0 :34:06.00 da >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :34:06.00
Licenca: da
7 . 95 FRELIH DRAGO
KOLOKO ŠK.LOKA
Moški SLO KOLOKO ŠK.LOKA 0 :35:22.00 >
Klub KOLOKO ŠK.LOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :35:22.00
Licenca:
8 . 24 Štrancar Jožef
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0 :35:55.00 da >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :35:55.00
Licenca: da
9 . 61 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :36:27.00 da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :36:27.00
Licenca: da
10 . 11 JERMOL BRANKO
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :37:05.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :37:05.00
Licenca:
11 . 5 SIVEC PAVEL
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0 :38:02.00 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :38:02.00
Licenca:
12 . 146 PRINČIČ MILOŠ
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :39:34.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :39:34.00
Licenca:
13 . 23 Zuccon Sergio
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :42:21.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :42:21.00
Licenca:
MASTER I-M
1 . 57 TARMANN FRANZ
OAMTC ALTHOFEN
Moški SLO OAMTC ALTHOFEN 0 :31:19.00 >
Klub OAMTC ALTHOFEN
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :31:19.00
Licenca:
2 . 68 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 0 :33:37.00 da >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :33:37.00
Licenca: da
3 . 39 Mikuž Franc
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0 :35:04.00 da >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :35:04.00
Licenca: da
4 . 22 REJEC MARKO
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0 :39:44.00 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :39:44.00
Licenca:
5 . 60 Danevčič Anton
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0 :50:42.00 da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 0 :50:42.00
Licenca: da

Komentarji

 

Mobile content