Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Pokal Poli 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:Pokal Poli 2014 Datum:22.06.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje
DEČKI C (U13)-M
1 . 156 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 15:31
2 . 180 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA 15:58
3 . 155 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL 15:58
4 . 175 Kranjec Žagar Matic Moški SLO RADENSKA AS 16:04
5 . 135 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 16:04
6 . 140 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 16:04
7 . 150 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 16:04
8 . 145 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 16:04
9 . 181 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA 16:04
10 . 133 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 16:24
11 . 131 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 16:36
12 . 138 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 16:36
13 . 162 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART 16:36
14 . 170 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS 16:43
15 . 167 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 16:43
16 . 177 Groznik Svit Moški SLO RADENSKA AS 17:24
17 . 158 Žnidar Žiga Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 17:24
18 . 149 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 17:24
19 . 165 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI 17:24
20 . 147 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 18:05
21 . 134 Petek Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ 18:09
22 . 182 Jakopović Jani Moški CRO BK Sveti Donat 18:42
23 . 161 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ 18:42
24 . 159 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ 18:47
25 . 166 Kuzma Tim Moški SLO KK TROPOVCI 18:48
26 . 132 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ 18:49
27 . 160 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ 18:58
28 . 144 Jamnik Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 19:53
29 . 176 Kern Tadej Moški SLO RADENSKA AS 19:59
30 . 136 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ 20:48
31 . 151 Peterlin Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL 20:55
32 . 146 Turk Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 20:55
33 . 137 Markež Maj Moški SLO PERUTNINA PTUJ 21:29
34 . 178 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS 21:53
35 . 164 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART 22:29
DNF 141 Lončar Luka Moški CRO BK STUBAKI DNS
DNF 174 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF 171 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF 168 Trontelj Nejc Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF 163 Kovačev Mario Moški SLO KK TBP LENART DNS
DNF 157 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL DNS
DNF 154 Hajsinger Janko Moški SLO KK ADRIA MOBIL DNS
DNF 152 Lovše Domen Moški SLO KK ADRIA MOBIL DNS
DNF 142 Kunštek Karlo Moški CRO BK STUBAKI DNS
DNF 148 Šimc Matej Moški SLO KK ADRIA MOBIL DNS
DNF 179 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF 153 Judež Bine Moški SLO KK ADRIA MOBIL DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 13 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 43:52
2 . 6 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE 43:52
3 . 18 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS 43:52
4 . 20 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS 43:52
5 . 14 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS 43:52
6 . 22 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 43:52
7 . 2 Ljubec Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 44:21
8 . 9 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 46:57
9 . 10 Turk Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 48:10
10 . 24 Suhadolnik Maks Moški SLO KK SAVA KRANJ 49:00
11 . 17 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS 49:10
12 . 1 Polanec Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ 49:27
13 . 5 Divjak Aljaž Moški SLO KK TBP LENART 51:34
14 . 7 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE 54:44
15 . 16 Križman Marko Moški SLO RADENSKA AS 55:00
16 . 19 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS 56:23
DNF 26 Šepat Antonio Moški CRO BK Sveti Donat DNS
DNF 4 Fras Matevž Moški SLO KK TBP LENART DNF
DNF 27 Zubčić Stipe Moški CRO BK Sveti Donat DNS
DNF 21 Čadež Matevž Moški SLO RADENSKA AS DNF
DNF 15 Vilfan Jakob Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF 25 Jagečić Noa Moški CRO BK STUBAKI DNS
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 44 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 43:52
2 . 49 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL 43:52
3 . 39 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS 43:52
4 . 33 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ 43:52
5 . 61 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 43:52
6 . 43 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 43:52
7 . 62 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX 43:52
8 . 47 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 43:52
9 . 31 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ 43:52
10 . 32 Ljubec Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 43:52
11 . 41 Groznik Urh Moški SLO RADENSKA AS 44:15
12 . 42 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS 44:17
13 . 51 Pirih Aleš Moški SLO KK SAVA KRANJ 44:17
14 . 60 Fink Miha Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 44:17
15 . 55 Bogataj Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ 44:19
16 . 48 Bogataj Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 44:19
17 . 37 Kimovec Žan Mark Moški SLO RADENSKA AS 44:29
18 . 54 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ 45:47
19 . 45 Kostanjšek Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 46:57
20 . 40 Jagodic Filip Moški SLO RADENSKA AS 46:57
21 . 38 Jovan Jan Moški SLO RADENSKA AS 47:39
22 . 34 Rengeo Aleksander Moški SLO KK TROPOVCI 47:58
23 . 52 Kušar Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ 48:10
24 . 30 Žagar Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ 49:03
25 . 50 Švab Tilen Moški SLO KK SAVA KRANJ 49:31
26 . 53 Kalamar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ 50:10
27 . 36 Stoklas Mai Moški SLO RADENSKA AS 51:34
28 . 58 Hameršak Tomaž Moški SLO KK TBP LENART 51:34
DNF 46 Cvelbar Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL DNS
DNF 63 Badel Dorian Moški CRO BK Sveti Donat DNS
DNF 64 Srbić Toni Moški CRO BK Sveti Donat DNS
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 60 Jerman Žiga Moški SLO RADENSKA AS 1:46:32
2 . 24 Lavrič Martin Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1:46:32
3 . 52 Pogačar Tadej Moški SLO RADENSKA AS 1:46:32
4 . 40 Černe Gregor Matija Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 1:46:32
5 . 46 Čemažar Nik Moški SLO KK SAVA KRANJ 1:46:32
6 . 41 Primožič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ 1:46:32
7 . 5 KRAMBERGER LUKA Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1:46:32
8 . 47 Horvat Žiga Moški SLO KK TROPOVCI 1:46:32
9 . 32 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1:46:32
10 . 64 Cizelj Pavel Moški SLO RADENSKA AS 1:46:32
11 . 37 Šranc Peter Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 1:46:32
12 . 26 Zupančič Mitja Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1:46:32
13 . 27 Potočki Viktor Moški CRO KK ADRIA MOBIL 1:46:54
14 . 55 Ostervuh Jan Moški SLO RADENSKA AS 1:46:54
15 . 34 Šmit Matic Moški SLO KK GORJE 1:46:54
16 . 2 ROŠKAR TIM Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1:47:29
17 . 61 Glinšek Tilen Moški SLO RADENSKA AS 1:47:29
18 . 1 Sagadin Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1:49:31
19 . 53 Paulič Jaka Moški SLO RADENSKA AS 1:53:35
20 . 72 Jakopović Sven Moški CRO BK Sveti Donat 1:53:35
21 . 43 Katrašnik Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ 1:53:35
22 . 18 Leš Mihael Moški CRO BK Perfa 1:53:35
23 . 48 Bagari Uroš Moški SLO KK TROPOVCI 1:53:35
24 . 62 Finkšt Matic Moški SLO RADENSKA AS 1:53:35
25 . 36 Medja Kristjan Moški SLO KK GORJE 1:53:35
26 . 4 Medved Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1:53:35
27 . 29 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1:53:35
28 . 3 Paj Jernej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1:53:35
29 . 65 Prah Aljaž Moški SLO TANIN SEVNICA 1:53:35
30 . 19 Kvasina Filip Moški CRO BK Perfa 1:53:35
31 . 33 Topolovec Matija Moški SLO KK GORJE 1:53:35
32 . 22 Pavlic Tin Moški CRO BK Puls Čakovec 1:53:35
33 . 21 Čajko Blaž Moški CRO BK Perfa 1:53:35
34 . 39 Kosovel David Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 1:54:06
35 . 25 Laharnar Luka Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1:55:30
36 . 125 Miha Zupan Moški SLO KK SAVA KRANJ 2:01:20
DNF 75 Dani Baltić Moški CRO BK Fortica DNF
DNF 74 Lorenzo Marenzi Moški CRO BK Fortica DNF
DNF 73 Dane Čorić Moški CRO BK Fortica DNF
DNF 66 Podlesnik Anže Moški SLO TANIN SEVNICA DNF
DNF 67 Bregar Žan Moški SLO TANIN SEVNICA DNF
DNF 71 Grgić Ivan Moški CRO BK Sveti Donat DNF
DNF 68 Samodol Leopold Moški CRO BK Sveti Donat DNF
DNF 8 Zemljak Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ DNS
DNF 23 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA DNS
DNF 49 Štirn Andraž Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF 50 Starčič Dino Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF 51 Šetina Matic Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF 56 Merčun Matej Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF 59 Kogovšek Krištof Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF 70 Šepat Luka Moški CRO BK Sveti Donat DNS
DNF 6 Gomilšak Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ DNF
DNF 7 Draškovič Sattler Denis Moški SLO PERUTNINA PTUJ DNF
DNF 9 Strmšek Žiga Moški SLO KK TBP LENART DNF
DNF 10 Ketiš Mitja Moški SLO KK TBP LENART DNF
DNF 11 Divjak Domen Moški SLO KK TBP LENART DNF
DNF 12 CEBEK Cene Moški SLO KK TBP LENART DNF
DNF 13 Tominc Martin Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI DNF
DNF 15 Bavec Timotej Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI DNF
DNF 16 Vincelj Leonard Moški CRO BK Perfa DNF
DNF 20 Čančar Damir Moški CRO BK Perfa DNF
DNF 28 Poberžnik Juš Moški SLO KK ADRIA MOBIL DNF
DNF 30 Ljubi Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL DNF
DNF 35 Slapničar Bor Moški SLO KK GORJE DNF
DNF 38 Marolt Tilen Moški SLO KK GREGA BOLE BLED DNF
DNF 44 Eržen Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ DNF
DNF 54 Oven Jaka Moški SLO RADENSKA AS DNF
DNF 57 Križman Matjaž Moški SLO RADENSKA AS DNF
DNF 58 Kranjec Nik Moški SLO RADENSKA AS DNF
DNF 63 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS DNF
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 121 Andrejaš Žan Moški SLO RADENSKA AS 1:45:48
2 . 112 Stepišnik Jure Moški SLO RADENSKA AS 1:46:32
3 . 118 Finkšt Tilen Moški SLO RADENSKA AS 1:46:32
4 . 103 Zubanovič Tim Moški SLO KK SAVA KRANJ 1:46:32
5 . 95 Muhič Benjamin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1:46:32
6 . 81 Plajnšek Alen Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1:46:32
7 . 86 Jelavič Žiga Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI 1:46:40
8 . 96 Mesojedec Matej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1:46:52
9 . 97 Iskra Simon Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1:46:54
10 . 113 Sever Matevž Moški SLO RADENSKA AS 1:46:54
11 . 91 Grošelj Matic Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1:46:54
12 . 93 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1:46:54
13 . 111 Ustar Anže Jon Moški SLO RADENSKA AS 1:46:59
14 . 101 Pazlar Anže Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 1:48:31
15 . 79 Škafar Matej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1:53:33
16 . 88 Potočki Petar Moški CRO BK KALORIJA 1:53:35
17 . 109 Perša Miha Moški SLO KK TROPOVCI 1:53:35
18 . 104 Vrtačnik Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ 1:54:45
19 . 108 Škerget Tomas Moški SLO KK TBP LENART 1:57:17
DNF20 . 114 Penko Izidor Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF21 . 115 Močnik Klemen Moški SLO RADENSKA AS DNS
DNF22 . 117 Korimšek Žan Moški SLO RADENSKA AS DNS
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 186 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ 16:28
2 . 184 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE 17:24
3 . 185 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ 17:24
4 . 189 Čemažar Klara Ženski SLO RADENSKA AS 18:05
5 . 188 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO RADENSKA AS 21:22
7 . 187 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART 22:46
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 192 Povše Maša Ženski SLO RADENSKA AS 16:25
2 . 193 Jenko Katja Ženski SLO KK SAVA KRANJ 18:42
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 72 Penko Karin Ženski SLO RADENSKA AS 43:52
2 . 68 Kerpan Katja Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI 44:17
3 . 69 Zajc Hajdi Ženski SLO RADENSKA AS 44:19
4 . 71 Ustar Maša Pia Ženski SLO RADENSKA AS 46:28
5 . 70 Weisseisen Eva Ženski SLO RADENSKA AS 54:30
6 . 67 Štrancar Ema Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI 58:15
7 . 66 Komar Liza Ženski SLO KK SAVA KRANJ 1:03:50.00
DNF 73 Majnik Ana Ženski SLO RADENSKA AS DNS
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 77 Jeretina Katja Ženski SLO RADENSKA AS 1:53:35
DNF 78 Žnidaršič Anita Ženski SLO RADENSKA AS DNS
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 124 Zrimšek Petra Ženski SLO KK SAVA KRANJ 1:53:35
2 . 123 Novak Alenka Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 1:53:35
3 . 126 Rugelj Anja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 1:53:35

Komentarji