Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Velika nagrada Idrije 2014 10.-12.07.

Cestno kolesarstvo Tekma:Velika nagrada Idrije 2014 10.-12.07. Datum:10.07.2014 etapa 1
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje Zaostanek
DEČKI C (U13)-M
1 . 17 Colnar Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 0:08:43.00 0:00:00.00
2 . 25 Muršec Miha Moški PERUTNINA PTUJ 0:09:49.00 0:01:06.00
3 . 16 Glivar Gal Moški KK ADRIA MOBIL 0:09:57.00 0:01:14.00
4 . 10 Piskule Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 0:10:07.00 0:01:24.00
5 . 34 Vandur Gaber Moški TANIN SEVNICA 0:10:07.00 0:01:24.00
6 . 29 Kranjec Žagar Matic Moški RADENSKA AS 0:10:07.00 0:01:24.00
7 . 2 Kenda Jan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:10:20.00 0:01:37.00
8 . 24 Poropat Žan Aljaž Moški PERUTNINA PTUJ 0:10:26.00 0:01:43.00
9 . 35 Bedek Drejc Moški TANIN SEVNICA 0:10:33.00 0:01:50.00
10 . 23 Žnidar Žan Moški PERUTNINA PTUJ 0:10:36.00 0:01:53.00
11 . 22 Strmšek Miha Moški KK TBP LENART 0:10:43.00 0:02:00.00
12 . 6 Turk Jaka Moški KK ADRIA MOBIL 0:10:52.00 0:02:09.00
13 . 27 Skukan Gašper Moški RADENSKA AS 0:10:56.00 0:02:13.00
14 . 1 Novak David Svit Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:11:10.00 0:02:27.00
15 . 31 Groznik Svit Moški RADENSKA AS 0:11:12.00 0:02:29.00
16 . 3 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:11:26.00 0:02:43.00
17 . 28 Praprotnik Čurič Vid Moški RADENSKA AS 0:11:45.00 0:03:02.00
18 . 8 Špoljar Jaka Moški KK ADRIA MOBIL 0:11:45.00 0:03:02.00
19 . 15 Hajsinger Janko Moški KK ADRIA MOBIL 0:11:58.00 0:03:15.00
20 . 19 Žnidar Žiga Moški KK GREGA BOLE BLED 0:12:27.00 0:03:44.00
21 . 21 Flajs Maj Moški KK SAVA KRANJ 0:12:46.00 0:04:03.00
22 . 9 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 0:12:57.00 0:04:14.00
23 . 20 Košir Vid Moški KK SAVA KRANJ 0:13:13.00 0:04:30.00
24 . 18 Badovinac Jošt Moški KK ADRIA MOBIL 0:17:42.00 0:08:59.00
DNF 33 Bašelj Jaša Moški RADENSKA AS DNS
DNF 4 Felc Maj Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA DNS
DNF 14 Jamnik Jan Moški KK ADRIA MOBIL DNS
DNF 13 Judež Bine Moški KK ADRIA MOBIL DNS
DNF 30 Kern Tadej Moški RADENSKA AS DNS
DNF 26 Klasinc Enej Moški PERUTNINA PTUJ DNS
DNF 11 Peterlin Gal Moški KK ADRIA MOBIL DNS
DNF 7 Turk Jan Moški KK ADRIA MOBIL DNS
DNF 5 Weiss Tilen Moški KK ADRIA MOBIL DNS
DNF 32 ČUK Enej Moški RADENSKA AS DNS
DNF 12 Lovše Domen Moški KK ADRIA MOBIL DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 54 Bevc Jan Moški KK ADRIA MOBIL 0:13:00.00 0:00:00.00
2 . 68 Jeretina Marko Moški RADENSKA AS 0:13:20.00 0:00:20.00
3 . 58 Žnidar Maj Moški KK GREGA BOLE BLED 0:13:20.00 0:00:20.00
4 . 70 Čemažar Jaka Moški RADENSKA AS 0:13:20.00 0:00:20.00
5 . 55 Badovinac Urban Moški KK ADRIA MOBIL 0:13:31.00 0:00:31.00
6 . 64 Ljubec Aljaž Moški PERUTNINA PTUJ 0:13:33.00 0:00:33.00
7 . 56 Šranc Andrej Moški KK GORJE 0:13:35.00 0:00:35.00
8 . 59 Suhadolnik Maks Moški KK SAVA KRANJ 0:13:43.00 0:00:43.00
9 . 52 Ravbar Jan Moški KK ADRIA MOBIL 0:13:45.00 0:00:45.00
10 . 65 Zalar Gašper Moški RADENSKA AS 0:13:49.00 0:00:49.00
11 . 67 Kogovšek Kancijan Moški RADENSKA AS 0:13:49.00 0:00:49.00
12 . 51 Turk Anže Moški KK ADRIA MOBIL 0:14:25.00 0:01:25.00
13 . 71 Čadež Matevž Moški RADENSKA AS 0:14:55.00 0:01:55.00
14 . 62 Divjak Aljaž Moški KK TBP LENART 0:14:58.00 0:01:58.00
15 . 66 Križman Marko Moški RADENSKA AS 0:15:16.00 0:02:16.00
16 . 69 Čuk Tjaž Moški RADENSKA AS 0:16:20.00 0:03:20.00
17 . 57 Slapničar Vid Moški KK GORJE 0:17:08.00 0:04:08.00
18 . 61 Fras Matevž Moški KK TBP LENART 0:17:44.00 0:04:44.00
19 . 60 Peršak Vid Moški KK TBP LENART 0:17:56.00 0:04:56.00
DNF 53 Dolenc Lan Moški KK ADRIA MOBIL DNS
DNF 63 Polanec Gašper Moški PERUTNINA PTUJ DNS
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 101 Skok Anže Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:11:25.00 0:00:00.00
2 . 106 Colnar Martin Moški KK ADRIA MOBIL 0:11:32.00 0:00:07.00
3 . 121 Malovič Nace Moški PERUTNINA PTUJ 0:11:39.00 0:00:14.00
4 . 103 Omrzel Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 0:11:44.00 0:00:19.00
5 . 102 Rataj Žan Moški KK ADRIA MOBIL 0:11:47.00 0:00:22.00
6 . 126 Jančar Žiga Moški RADENSKA AS 0:11:50.00 0:00:25.00
7 . 119 Govekar Matevž Moški ORBEA GEAX 0:12:07.00 0:00:42.00
8 . 108 Bahč Gregor Moški KK ADRIA MOBIL 0:12:14.00 0:00:49.00
9 . 123 Hozjan Marko Moški PERUTNINA PTUJ 0:12:27.00 0:01:02.00
10 . 110 Pirih Aleš Moški KK SAVA KRANJ 0:12:37.00 0:01:12.00
11 . 122 Ljubec Žan Moški PERUTNINA PTUJ 0:12:39.00 0:01:14.00
12 . 109 Fink Miha Moški KK GREGA BOLE BLED 0:12:42.00 0:01:17.00
13 . 125 Jovan Jan Moški RADENSKA AS 0:12:49.00 0:01:24.00
14 . 129 Cunder Martin Moški RADENSKA AS 0:12:54.00 0:01:29.00
15 . 124 Kimovec Žan Mark Moški RADENSKA AS 0:13:03.00 0:01:38.00
16 . 117 Gungl Maj Moški KK TBP LENART 0:13:12.00 0:01:47.00
17 . 115 Slekovec Žiga Moški KK TBP LENART 0:13:12.00 0:01:47.00
18 . 128 Groznik Urh Moški RADENSKA AS 0:13:19.00 0:01:54.00
19 . 118 Stranić Luka Moški Meridiana Kamen Team 0:13:27.00 0:02:02.00
20 . 113 Bogataj Žiga Moški KK SAVA KRANJ 0:13:32.00 0:02:07.00
21 . 107 Bogataj Patrik Moški KK ADRIA MOBIL 0:13:41.00 0:02:16.00
22 . 127 Jagodic Filip Moški RADENSKA AS 0:13:41.00 0:02:16.00
23 . 116 Hameršak Tomaž Moški KK TBP LENART 0:14:34.00 0:03:09.00
24 . 112 Kalamar Žan Moški KK SAVA KRANJ 0:15:21.00 0:03:56.00
25 . 111 Kušar Jan Moški KK SAVA KRANJ 0:21:02.00 0:09:37.00
DNF 105 Cvelbar Žiga Moški KK ADRIA MOBIL DNS
DNF 104 Kostanjšek Jan Moški KK ADRIA MOBIL DNS
DNF 114 Špandl Žak Moški KK TBP LENART DNS
DNF 120 Žagar Tilen Moški PERUTNINA PTUJ DNS
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 42 Šmit Maruša Ženski KK GORJE 0:10:24.00
2 . 41 Tominc Nika Ženski HIT CASINOS MEBLO JOGI 0:10:52.00
3 . 43 Sušnik Tjaša Ženski KK SAVA KRANJ 0:11:31.00
4 . 45 Ahačič Ana Ženski KK SAVA KRANJ 0:11:42.00
5 . 46 Čemažar Klara Ženski RADENSKA AS 0:11:50.00
6 . 44 Prevc Eva Ženski KK SAVA KRANJ 0:15:42.00
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 92 Jenko Katja Ženski KK SAVA KRANJ 0:12:07.00
2 . 91 Povše Maša Ženski RADENSKA AS 0:12:41.00
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 141 Kerpan Katja Ženski HIT CASINOS MEBLO JOGI 0:12:58.00
2 . 142 Zajc Hajdi Ženski RADENSKA AS 0:13:03.00
3 . 144 Penko Karin Ženski RADENSKA AS 0:13:04.00
4 . 143 Ustar Maša Pia Ženski RADENSKA AS 0:14:37.00
5 . 145 Majnik Ana Ženski RADENSKA AS 0:14:55.00
6 . 146 Komar Liza Ženski KK SAVA KRANJ 0:19:02.00
Cestno kolesarstvo Tekma:Velika nagrada Idrije 2014 10.-12.07. Datum:11.07.2014 etapa 2
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje Zaostanek
DEČKI C (U13)-M
1 . 17 Colnar Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 0:33:57.00 50
2 . 16 Glivar Gal Moški KK ADRIA MOBIL 0:34:42.00 0:00:45.00
3 . 29 Kranjec Žagar Matic Moški RADENSKA AS 0:34:42.00 0:00:45.00
4 . 34 Vandur Gaber Moški TANIN SEVNICA 0:34:42.00 0:00:45.00
5 . 25 Muršec Miha Moški PERUTNINA PTUJ 0:34:43.00 0:00:46.00
6 . 10 Piskule Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 0:35:10.00 0:01:13.00
7 . 27 Skukan Gašper Moški RADENSKA AS 0:35:17.00 0:01:20.00
8 . 35 Bedek Drejc Moški TANIN SEVNICA 0:36:14.00 0:02:17.00
9 . 6 Turk Jaka Moški KK ADRIA MOBIL 0:36:15.00 0:02:18.00
10 . 24 Poropat Žan Aljaž Moški PERUTNINA PTUJ 0:36:17.00 0:02:20.00
11 . 23 Žnidar Žan Moški PERUTNINA PTUJ 0:36:26.00 0:02:29.00
12 . 22 Strmšek Miha Moški KK TBP LENART 0:36:44.00 0:02:47.00
13 . 28 Praprotnik Čurič Vid Moški RADENSKA AS 0:36:53.00 0:02:56.00
14 . 1 Novak David Svit Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:36:53.00 0:02:56.00
15 . 2 Kenda Jan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:37:01.00 0:03:04.00
16 . 9 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 0:37:02.00 0:03:05.00
17 . 8 Špoljar Jaka Moški KK ADRIA MOBIL 0:37:02.00 0:03:05.00
18 . 18 Badovinac Jošt Moški KK ADRIA MOBIL 0:37:04.00 0:03:07.00
19 . 31 Groznik Svit Moški RADENSKA AS 0:37:36.00 0:03:39.00
20 . 15 Hajsinger Janko Moški KK ADRIA MOBIL 0:38:59.00 0:05:02.00
21 . 19 Žnidar Žiga Moški KK GREGA BOLE BLED 0:39:20.00 0:05:23.00
22 . 21 Flajs Maj Moški KK SAVA KRANJ 0:40:10.00 0:06:13.00
23 . 3 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:41:31.00 0:07:34.00
24 . 20 Košir Vid Moški KK SAVA KRANJ 0:43:31.00 0:09:34.00
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 54 Bevc Jan Moški KK ADRIA MOBIL 0:45:32.00 0:00:00.00
2 . 68 Jeretina Marko Moški RADENSKA AS 0:47:09.00 0:01:37.00
3 . 56 Šranc Andrej Moški KK GORJE 0:47:09.00 0:01:37.00
4 . 70 Čemažar Jaka Moški RADENSKA AS 0:47:09.00 0:01:37.00
5 . 55 Badovinac Urban Moški KK ADRIA MOBIL 0:47:09.00 0:01:37.00
6 . 52 Ravbar Jan Moški KK ADRIA MOBIL 0:47:10.00 0:01:38.00
7 . 59 Suhadolnik Maks Moški KK SAVA KRANJ 0:47:10.00 0:01:38.00
8 . 58 Žnidar Maj Moški KK GREGA BOLE BLED 0:47:12.00 0:01:40.00
9 . 64 Ljubec Aljaž Moški PERUTNINA PTUJ 0:47:13.00 0:01:41.00
10 . 65 Zalar Gašper Moški RADENSKA AS 0:47:15.00 0:01:43.00
11 . 51 Turk Anže Moški KK ADRIA MOBIL 0:47:43.00 0:02:11.00
12 . 67 Kogovšek Kancijan Moški RADENSKA AS 0:48:13.00 0:02:41.00
13 . 62 Divjak Aljaž Moški KK TBP LENART 0:49:18.00 0:03:46.00
14 . 66 Križman Marko Moški RADENSKA AS 0:49:19.00 0:03:47.00
15 . 71 Čadež Matevž Moški RADENSKA AS 0:50:19.00 0:04:47.00
16 . 69 Čuk Tjaž Moški RADENSKA AS 0:50:58.00 0:05:26.00
17 . 57 Slapničar Vid Moški KK GORJE 0:52:58.00 0:07:26.00
18 . 61 Fras Matevž Moški KK TBP LENART 0:52:58.00 0:07:26.00
19 . 60 Peršak Vid Moški KK TBP LENART 0:52:58.00 0:07:26.00
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 106 Colnar Martin Moški KK ADRIA MOBIL 0:58:38.00 0:00:00.00
2 . 101 Skok Anže Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:58:39.00 0:00:01.00
3 . 121 Malovič Nace Moški PERUTNINA PTUJ 1:00:28.00 0:01:50.00
4 . 103 Omrzel Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 1:00:53.00 0:02:15.00
5 . 126 Jančar Žiga Moški RADENSKA AS 1:00:53.00 0:02:15.00
6 . 119 Govekar Matevž Moški ORBEA GEAX 1:01:00.00 0:02:22.00
7 . 102 Rataj Žan Moški KK ADRIA MOBIL 1:02:29.00 0:03:51.00
8 . 108 Bahč Gregor Moški KK ADRIA MOBIL 1:02:29.00 0:03:51.00
9 . 110 Pirih Aleš Moški KK SAVA KRANJ 1:03:11.00 0:04:33.00
10 . 124 Kimovec Žan Mark Moški RADENSKA AS 1:03:34.00 0:04:56.00
11 . 117 Gungl Maj Moški KK TBP LENART 1:03:35.00 0:04:57.00
12 . 123 Hozjan Marko Moški PERUTNINA PTUJ 1:03:38.00 0:05:00.00
13 . 122 Ljubec Žan Moški PERUTNINA PTUJ 1:03:48.00 0:05:10.00
14 . 109 Fink Miha Moški KK GREGA BOLE BLED 1:03:50.00 0:05:12.00
15 . 129 Cunder Martin Moški RADENSKA AS 1:04:45.00 0:06:07.00
16 . 115 Slekovec Žiga Moški KK TBP LENART 1:05:22.00 0:06:44.00
17 . 128 Groznik Urh Moški RADENSKA AS 1:07:22.00 0:08:44.00
18 . 125 Jovan Jan Moški RADENSKA AS 1:07:22.00 0:08:44.00
19 . 118 Stranić Luka Moški Meridiana Kamen Team 1:07:22.00 0:08:44.00
20 . 111 Kušar Jan Moški KK SAVA KRANJ 1:07:22.00 0:08:44.00
21 . 107 Bogataj Patrik Moški KK ADRIA MOBIL 1:07:22.00 0:08:44.00
22 . 127 Jagodic Filip Moški RADENSKA AS 1:07:22.00 0:08:44.00
23 . 113 Bogataj Žiga Moški KK SAVA KRANJ 1:07:22.00 0:08:44.00
24 . 116 Hameršak Tomaž Moški KK TBP LENART 1:07:22.00 0:08:44.00
25 . 112 Kalamar Žan Moški KK SAVA KRANJ 1:07:22.00 0:08:44.00
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 42 Šmit Maruša Ženski KK GORJE 0:36:53.00
2 . 46 Čemažar Klara Ženski RADENSKA AS 0:36:59.00
3 . 45 Ahačič Ana Ženski KK SAVA KRANJ 0:38:13.00
4 . 41 Tominc Nika Ženski HIT CASINOS MEBLO JOGI 0:39:00.00
5 . 43 Sušnik Tjaša Ženski KK SAVA KRANJ 0:39:26.00
6 . 44 Prevc Eva Ženski KK SAVA KRANJ 0:43:31.00
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 91 Povše Maša Ženski RADENSKA AS 0:38:15.00
2 . 92 Jenko Katja Ženski KK SAVA KRANJ 0:40:26.00
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 144 Penko Karin Ženski RADENSKA AS 1:03:46.00
2 . 141 Kerpan Katja Ženski HIT CASINOS MEBLO JOGI 1:03:48.00
3 . 142 Zajc Hajdi Ženski RADENSKA AS 1:07:22.00
4 . 143 Ustar Maša Pia Ženski RADENSKA AS 1:07:22.00
5 . 145 Majnik Ana Ženski RADENSKA AS 1:07:22.00
6 . 146 Komar Liza Ženski KK SAVA KRANJ 1:07:22.00
Cestno kolesarstvo Tekma:Velika nagrada Idrije 2014 10.-12.07. Datum:12.07.2014 etapa 3
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje
DEČKI C (U13)-M
1 . 17 Colnar Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 0:09:59.99
2 . 16 Glivar Gal Moški KK ADRIA MOBIL 0:10:12.89
3 . 34 Vandur Gaber Moški TANIN SEVNICA 0:10:24.10
4 . 25 Muršec Miha Moški PERUTNINA PTUJ 0:10:28.31
5 . 29 Kranjec Žagar Matic Moški RADENSKA AS 0:10:31.01
6 . 28 Praprotnik Čurič Vid Moški RADENSKA AS 0:10:51.16
7 . 24 Poropat Žan Aljaž Moški PERUTNINA PTUJ 0:10:58.84
8 . 10 Piskule Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 0:11:02.24
9 . 22 Strmšek Miha Moški KK TBP LENART 0:11:02.38
10 . 35 Bedek Drejc Moški TANIN SEVNICA 0:11:16.91
11 . 23 Žnidar Žan Moški PERUTNINA PTUJ 0:11:19.52
12 . 2 Kenda Jan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:11:20.57
13 . 19 Žnidar Žiga Moški KK GREGA BOLE BLED 0:11:21.69
14 . 9 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 0:11:27.72
15 . 27 Skukan Gašper Moški RADENSKA AS 0:11:31.43
16 . 6 Turk Jaka Moški KK ADRIA MOBIL 0:11:32.63
17 . 1 Novak David Svit Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:11:34.41
18 . 20 Košir Vid Moški KK SAVA KRANJ 0:11:46.53
19 . 31 Groznik Svit Moški RADENSKA AS 0:11:52.94
20 . 18 Badovinac Jošt Moški KK ADRIA MOBIL 0:12:11.46
21 . 21 Flajs Maj Moški KK SAVA KRANJ 0:12:11.86
22 . 3 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:12:23.58
23 . 15 Hajsinger Janko Moški KK ADRIA MOBIL 0:12:54.89
24 . 8 Špoljar Jaka Moški KK ADRIA MOBIL 0:12:56.36
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 54 Bevc Jan Moški KK ADRIA MOBIL 0:09:06.57
2 . 58 Žnidar Maj Moški KK GREGA BOLE BLED 0:09:31.37
3 . 70 Čemažar Jaka Moški RADENSKA AS 0:09:40.78
4 . 68 Jeretina Marko Moški RADENSKA AS 0:09:43.10
5 . 65 Zalar Gašper Moški RADENSKA AS 0:09:45.09
6 . 56 Šranc Andrej Moški KK GORJE 0:10:01.53
7 . 52 Ravbar Jan Moški KK ADRIA MOBIL 0:10:06.19
8 . 55 Badovinac Urban Moški KK ADRIA MOBIL 0:10:08.70
9 . 64 Ljubec Aljaž Moški PERUTNINA PTUJ 0:10:09.97
10 . 62 Divjak Aljaž Moški KK TBP LENART 0:10:15.64
11 . 59 Suhadolnik Maks Moški KK SAVA KRANJ 0:10:15.88
12 . 67 Kogovšek Kancijan Moški RADENSKA AS 0:10:27.21
13 . 51 Turk Anže Moški KK ADRIA MOBIL 0:10:34.15
14 . 71 Čadež Matevž Moški RADENSKA AS 0:10:34.76
15 . 57 Slapničar Vid Moški KK GORJE 0:11:02.83
16 . 69 Čuk Tjaž Moški RADENSKA AS 0:11:06.11
17 . 66 Križman Marko Moški RADENSKA AS 0:11:15.57
18 . 60 Peršak Vid Moški KK TBP LENART 0:11:29.50
19 . 61 Fras Matevž Moški KK TBP LENART 0:11:48.84
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 106 Colnar Martin Moški KK ADRIA MOBIL 0:08:44.14
2 . 101 Skok Anže Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:08:45.25
3 . 126 Jančar Žiga Moški RADENSKA AS 0:09:03.54
4 . 103 Omrzel Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 0:09:12.17
5 . 121 Malovič Nace Moški PERUTNINA PTUJ 0:09:17.45
6 . 123 Hozjan Marko Moški PERUTNINA PTUJ 0:09:20.53
7 . 108 Bahč Gregor Moški KK ADRIA MOBIL 0:09:26.50
8 . 129 Cunder Martin Moški RADENSKA AS 0:09:26.95
9 . 117 Gungl Maj Moški KK TBP LENART 0:09:36.68
10 . 119 Govekar Matevž Moški ORBEA GEAX 0:09:39.21
11 . 102 Rataj Žan Moški KK ADRIA MOBIL 0:09:39.68
12 . 124 Kimovec Žan Mark Moški RADENSKA AS 0:09:40.83
13 . 110 Pirih Aleš Moški KK SAVA KRANJ 0:09:50.19
14 . 118 Stranić Luka Moški Meridiana Kamen Team 0:09:50.39
15 . 122 Ljubec Žan Moški PERUTNINA PTUJ 0:09:53.73
16 . 127 Jagodic Filip Moški RADENSKA AS 0:09:57.62
17 . 115 Slekovec Žiga Moški KK TBP LENART 0:09:59.99
18 . 125 Jovan Jan Moški RADENSKA AS 0:10:05.62
19 . 128 Groznik Urh Moški RADENSKA AS 0:10:11.13
20 . 111 Kušar Jan Moški KK SAVA KRANJ 0:10:19.64
21 . 116 Hameršak Tomaž Moški KK TBP LENART 0:10:19.85
22 . 113 Bogataj Žiga Moški KK SAVA KRANJ 0:10:23.13
23 . 109 Fink Miha Moški KK GREGA BOLE BLED 0:10:24.65
24 . 112 Kalamar Žan Moški KK SAVA KRANJ 0:10:46.74
25 . 107 Bogataj Patrik Moški KK ADRIA MOBIL 0:10:56.07
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 41 Tominc Nika Ženski HIT CASINOS MEBLO JOGI 0:10:59.05
2 . 42 Šmit Maruša Ženski KK GORJE 0:11:17.12
3 . 45 Ahačič Ana Ženski KK SAVA KRANJ 0:11:26.73
4 . 46 Čemažar Klara Ženski RADENSKA AS 0:11:30.04
5 . 43 Sušnik Tjaša Ženski KK SAVA KRANJ 0:11:40.32
6 . 44 Prevc Eva Ženski KK SAVA KRANJ 0:12:42.68
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 91 Povše Maša Ženski RADENSKA AS 0:11:11.85
2 . 92 Jenko Katja Ženski KK SAVA KRANJ 0:12:02.77
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 144 Penko Karin Ženski RADENSKA AS 0:09:39.93
2 . 141 Kerpan Katja Ženski HIT CASINOS MEBLO JOGI 0:09:42.95
3 . 143 Ustar Maša Pia Ženski RADENSKA AS 0:10:03.44
4 . 142 Zajc Hajdi Ženski RADENSKA AS 0:10:14.57
5 . 145 Majnik Ana Ženski RADENSKA AS 0:10:20.97
6 . 146 Komar Liza Ženski KK SAVA KRANJ 0:11:47.45
Cestno kolesarstvo Tekma:Velika nagrada Idrije 2014 10.-12.07. Datum:12.07.2014 Generalno
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje Zaostanek
DEČKI C (U13)-M
1 . 17 Colnar Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 0:52:39.99 0:00:00.00
2 . 16 Glivar Gal Moški KK ADRIA MOBIL 0:54:51.89 0:02:11.90
3 . 25 Muršec Miha Moški PERUTNINA PTUJ 0:55:00.31 0:02:20.32
4 . 34 Vandur Gaber Moški TANIN SEVNICA 0:55:13.10 0:02:33.11
5 . 29 Kranjec Žagar Matic Moški RADENSKA AS 0:55:20.01 0:02:40.02
6 . 10 Piskule Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 0:56:19.24 0:03:39.25
7 . 24 Poropat Žan Aljaž Moški PERUTNINA PTUJ 0:57:41.84 0:05:01.85
8 . 27 Skukan Gašper Moški RADENSKA AS 0:57:44.43 0:05:04.44
9 . 35 Bedek Drejc Moški TANIN SEVNICA 0:58:03.91 0:05:23.92
10 . 23 Žnidar Žan Moški PERUTNINA PTUJ 0:58:21.52 0:05:41.53
11 . 22 Strmšek Miha Moški KK TBP LENART 0:58:29.38 0:05:49.39
12 . 6 Turk Jaka Moški KK ADRIA MOBIL 0:58:39.63 0:05:59.64
13 . 2 Kenda Jan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:58:41.57 0:06:01.58
14 . 28 Praprotnik Čurič Vid Moški RADENSKA AS 0:59:29.16 0:06:49.17
15 . 1 Novak David Svit Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:59:37.41 0:06:57.42
16 . 31 Groznik Svit Moški RADENSKA AS 1:00:40.94 0:08:00.95
17 . 9 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 1:01:26.72 0:08:46.73
18 . 8 Špoljar Jaka Moški KK ADRIA MOBIL 1:01:43.36 0:09:03.37
19 . 19 Žnidar Žiga Moški KK GREGA BOLE BLED 1:03:08.69 0:10:28.70
20 . 15 Hajsinger Janko Moški KK ADRIA MOBIL 1:03:51.89 0:11:11.90
21 . 21 Flajs Maj Moški KK SAVA KRANJ 1:05:07.86 0:12:27.87
22 . 3 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 1:05:20.58 0:12:40.59
23 . 18 Badovinac Jošt Moški KK ADRIA MOBIL 1:06:57.46 0:14:17.47
24 . 20 Košir Vid Moški KK SAVA KRANJ 1:08:30.53 0:15:50.54
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 54 Bevc Jan Moški KK ADRIA MOBIL 1:07:38.57 0:00:00.00
2 . 58 Žnidar Maj Moški KK GREGA BOLE BLED 1:10:03.37 0:02:24.80
3 . 70 Čemažar Jaka Moški RADENSKA AS 1:10:09.78 0:02:31.21
4 . 68 Jeretina Marko Moški RADENSKA AS 1:10:12.10 0:02:33.53
5 . 56 Šranc Andrej Moški KK GORJE 1:10:45.53 0:03:06.96
6 . 55 Badovinac Urban Moški KK ADRIA MOBIL 1:10:48.70 0:03:10.13
7 . 65 Zalar Gašper Moški RADENSKA AS 1:10:49.09 0:03:10.52
8 . 64 Ljubec Aljaž Moški PERUTNINA PTUJ 1:10:55.97 0:03:17.40
9 . 52 Ravbar Jan Moški KK ADRIA MOBIL 1:11:01.19 0:03:22.62
10 . 59 Suhadolnik Maks Moški KK SAVA KRANJ 1:11:08.88 0:03:30.31
11 . 67 Kogovšek Kancijan Moški RADENSKA AS 1:12:29.21 0:04:50.64
12 . 51 Turk Anže Moški KK ADRIA MOBIL 1:12:42.15 0:05:03.58
13 . 62 Divjak Aljaž Moški KK TBP LENART 1:14:31.64 0:06:53.07
14 . 71 Čadež Matevž Moški RADENSKA AS 1:15:48.76 0:08:10.19
15 . 66 Križman Marko Moški RADENSKA AS 1:15:50.57 0:08:12.00
16 . 69 Čuk Tjaž Moški RADENSKA AS 1:18:24.11 0:10:45.54
17 . 57 Slapničar Vid Moški KK GORJE 1:21:08.83 0:13:30.26
18 . 60 Peršak Vid Moški KK TBP LENART 1:22:23.50 0:14:44.93
19 . 61 Fras Matevž Moški KK TBP LENART 1:22:30.84 0:14:52.27
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 101 Skok Anže Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 1:18:49.25 0:00:00.00
2 . 106 Colnar Martin Moški KK ADRIA MOBIL 1:18:54.14 0:00:04.89
3 . 121 Malovič Nace Moški PERUTNINA PTUJ 1:21:24.45 0:02:35.20
4 . 126 Jančar Žiga Moški RADENSKA AS 1:21:46.54 0:02:57.29
5 . 103 Omrzel Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 1:21:49.17 0:02:59.92
6 . 119 Govekar Matevž Moški ORBEA GEAX 1:22:46.21 0:03:56.96
7 . 102 Rataj Žan Moški KK ADRIA MOBIL 1:23:55.68 0:05:06.43
8 . 108 Bahč Gregor Moški KK ADRIA MOBIL 1:24:09.50 0:05:20.25
9 . 123 Hozjan Marko Moški PERUTNINA PTUJ 1:25:25.53 0:06:36.28
10 . 110 Pirih Aleš Moški KK SAVA KRANJ 1:25:38.19 0:06:48.94
11 . 124 Kimovec Žan Mark Moški RADENSKA AS 1:26:17.83 0:07:28.58
12 . 122 Ljubec Žan Moški PERUTNINA PTUJ 1:26:20.73 0:07:31.48
13 . 117 Gungl Maj Moški KK TBP LENART 1:26:23.68 0:07:34.43
14 . 109 Fink Miha Moški KK GREGA BOLE BLED 1:26:56.65 0:08:07.40
15 . 129 Cunder Martin Moški RADENSKA AS 1:27:05.95 0:08:16.70
16 . 115 Slekovec Žiga Moški KK TBP LENART 1:28:33.99 0:09:44.74
17 . 125 Jovan Jan Moški RADENSKA AS 1:30:16.62 0:11:27.37
18 . 118 Stranić Luka Moški Meridiana Kamen Team 1:30:39.39 0:11:50.14
19 . 128 Groznik Urh Moški RADENSKA AS 1:30:52.13 0:12:02.88
20 . 127 Jagodic Filip Moški RADENSKA AS 1:31:00.62 0:12:11.37
21 . 113 Bogataj Žiga Moški KK SAVA KRANJ 1:31:17.13 0:12:27.88
22 . 107 Bogataj Patrik Moški KK ADRIA MOBIL 1:31:59.07 0:13:09.82
23 . 116 Hameršak Tomaž Moški KK TBP LENART 1:32:15.85 0:13:26.60
24 . 112 Kalamar Žan Moški KK SAVA KRANJ 1:33:29.74 0:14:40.49
25 . 111 Kušar Jan Moški KK SAVA KRANJ 1:38:43.64 0:19:54.39
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 42 Šmit Maruša Ženski KK GORJE 0:58:34.12
2 . 46 Čemažar Klara Ženski RADENSKA AS 1:00:19.04
3 . 41 Tominc Nika Ženski HIT CASINOS MEBLO JOGI 1:00:51.05
4 . 45 Ahačič Ana Ženski KK SAVA KRANJ 1:01:21.73
5 . 43 Sušnik Tjaša Ženski KK SAVA KRANJ 1:02:37.32
6 . 44 Prevc Eva Ženski KK SAVA KRANJ 1:11:55.68
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 91 Povše Maša Ženski RADENSKA AS 1:02:07.85
2 . 92 Jenko Katja Ženski KK SAVA KRANJ 1:04:35.77
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 141 Kerpan Katja Ženski HIT CASINOS MEBLO JOGI 1:26:28.95
2 . 144 Penko Karin Ženski RADENSKA AS 1:26:29.93
3 . 142 Zajc Hajdi Ženski RADENSKA AS 1:30:39.57
4 . 143 Ustar Maša Pia Ženski RADENSKA AS 1:32:02.44
5 . 145 Majnik Ana Ženski RADENSKA AS 1:32:37.97
6 . 146 Komar Liza Ženski KK SAVA KRANJ 1:38:11.45

Komentarji

 

Mobile content