Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Hrvaška - Slovenija

Cestno kolesarstvo Tekma:Hrvaška - Slovenija Datum:31.08.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
ELITE-M
1 . 207 Roglič Primož
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19891029 4:12:26,00 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19891029
Čas vožnje: 4:12:26,00
Zaostanek:
2 . 64 WÖHRER David
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team AUT19900214 4:12:50,00 [+0:24] >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900214
Čas vožnje: 4:12:50,00
Zaostanek: [+0:24]
3 . 9 Marin Matej
TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Moški SLO TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS SLO19800702 4:13:43,00 [+1:17] >
Klub TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19800702
Čas vožnje: 4:13:43,00
Zaostanek: [+1:17]
4 . 216 KALOJIROS Tomas
Bauknecht - Author
Moški CZE Bauknecht - Author CZE19940803 4:15:34,00 [+3:08] >
Klub Bauknecht - Author
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19940803
Čas vožnje: 4:15:34,00
Zaostanek: [+3:08]
5 . 86 RABITSCH Stephan
Amplatz - BMC
Moški AUT Amplatz - BMC AUT19910628 4:16:49,00 [+4:23] >
Klub Amplatz - BMC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19910628
Čas vožnje: 4:16:49,00
Zaostanek: [+4:23]
6 . 71 KENDLER Benedikt
Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Moški DEU Gebrüder Weiss - Oberndorfer GER19921009 4:17:06,00 [+4:40] >
Klub Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19921009
Čas vožnje: 4:17:06,00
Zaostanek: [+4:40]
7 . 63 WEISS Martin
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team AUT19910415 4:17:06,00 " >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19910415
Čas vožnje: 4:17:06,00
Zaostanek: "
8 . 274 Jarc Blaž
Team NetApp-Endura
Moški SLO Team NetApp-Endura SLO19880717 4:17:06,00 " >
Klub Team NetApp-Endura
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880717
Čas vožnje: 4:17:06,00
Zaostanek: "
9 . 261 BOLZAN Riccardo
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19900503 4:17:06,00 " >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19900503
Čas vožnje: 4:17:06,00
Zaostanek: "
10 . 6 KONRAD Patrick
TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS AUT19911013 4:17:06,00 " >
Klub TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19911013
Čas vožnje: 4:17:06,00
Zaostanek: "
11 . 90 Tratnik Jan
TEAM AMPLATZ - BMC
Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC SLO19900223 4:17:06,00 " >
Klub TEAM AMPLATZ - BMC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900223
Čas vožnje: 4:17:06,00
Zaostanek: "
12 . 1 BIEDERMANN Daniel
TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS AUT19930324 4:17:06,00 " >
Klub TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930324
Čas vožnje: 4:17:06,00
Zaostanek: "
13 . 206 Rogina Radoslav
Adria Mobil
Moški CRO Adria Mobil CRO19790303 4:17:10,00 [+4:44] >
Klub Adria Mobil
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19790303
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: [+4:44]
14 . 215 HUNAL Martin
Bauknecht - Author
Moški CZE Bauknecht - Author CZE19890908 4:17:10,00 " >
Klub Bauknecht - Author
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19890908
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
15 . 202 Hočevar Aljaž
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19910820 4:17:10,00 " >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910820
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
16 . 223 Jenko Robi
Meridiana Kamen Team
Moški SLO Meridiana Kamen Team SLO19900415 4:17:10,00 " >
Klub Meridiana Kamen Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900415
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
17 . 37 BISSINGER Florian
WSA-Greenlife
Moški DEU WSA-Greenlife GER19880130 4:17:10,00 " >
Klub WSA-Greenlife
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19880130
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
18 . 51 BENETSEDER Josef
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team AUT19830210 4:17:10,00 " >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19830210
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
19 . 75 LECHNER Petr
Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Moški CZE Gebrüder Weiss - Oberndorfer CZE19840314 4:17:10,00 " >
Klub Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19840314
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
20 . 211 BUCHACEK Tomas
Bauknecht - Author
Moški CZE Bauknecht - Author CZE19780307 4:17:10,00 " >
Klub Bauknecht - Author
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19780307
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
21 . 36 AUER Daniel
WSA-Greenlife
Moški AUT WSA-Greenlife AUT19941026 4:17:10,00 " >
Klub WSA-Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19941026
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
22 . 247 Svab Jernej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950826 4:17:10,00 " >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950826
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
23 . 97 DÜRAGER Alexander
UNION Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT UNION Raiffeisen Radteam Tirol AUT19841127 4:17:10,00 " >
Klub UNION Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19841127
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
24 . 73 KRATOCHVILA Jakub
Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Moški CZE Gebrüder Weiss - Oberndorfer CZE19880826 4:17:10,00 " >
Klub Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19880826
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
25 . 85 PÖLL Stefan
Amplatz - BMC
Moški AUT Amplatz - BMC AUT19860728 4:17:10,00 " >
Klub Amplatz - BMC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19860728
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
26 . 65 HRINKOW Dominik
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team AUT19880804 4:17:10,00 " >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19880804
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
27 . 212 CIESLIK Pawel
Bauknecht - Author
Moški POL Bauknecht - Author POL19860412 4:17:10,00 " >
Klub Bauknecht - Author
Država POL
Spol: Moški
Licenca: POL19860412
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
28 . 271 Bole Grega
VINI FANTINI - NIPPO
Moški SLO VINI FANTINI - NIPPO SLO19850813 4:17:10,00 " >
Klub VINI FANTINI - NIPPO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850813
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
29 . 11 SCHOIBL Mario
TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS AUT19900625 4:17:10,00 " >
Klub TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900625
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
30 . 151 BOHUNOVSKY Georg
mountainbiker.at
Moški AUT mountainbiker.at AUT19810124 4:17:10,00 " >
Klub mountainbiker.at
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19810124
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
31 . 224 KISERLOVSKI Emanuel
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19840803 4:17:10,00 " >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19840803
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
32 . 256 Ručigaj Žiga
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19951110 4:17:10,00 " >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19951110
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
33 . 22 CHENAUX Adrien
Team Vorarlberg
Moški Team Vorarlberg SUI19910816 4:17:10,00 " >
Klub Team Vorarlberg
Država
Spol: Moški
Licenca: SUI19910816
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
34 . 243 Logar Tadej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19940117 4:17:10,00 " >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940117
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
35 . 43 LEOPOLD Hans-Jörg
WSA-Greenlife
Moški AUT WSA-Greenlife AUT19830425 4:17:10,00 " >
Klub WSA-Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19830425
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
36 . 152 DÜNSER Lukas
mountainbiker.at
Moški AUT mountainbiker.at AUT19870616 4:17:10,00 " >
Klub mountainbiker.at
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19870616
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
37 . 203 MALTAR Bruno
Adria Mobil
Moški CRO Adria Mobil CRO19941006 4:17:10,00 " >
Klub Adria Mobil
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19941006
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
38 . 222 Furdi Blaž
Meridiana Kamen Team
Moški SLO Meridiana Kamen Team SLO19880527 4:17:10,00 " >
Klub Meridiana Kamen Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880527
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
39 . 201 Fajt Kristjan
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19820507 4:17:10,00 " >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19820507
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
40 . 141 ETZLSTORFER Stefan
ARBÖ Denzel Cliff
Moški AUT ARBÖ Denzel Cliff AUT19870320 4:17:10,00 " >
Klub ARBÖ Denzel Cliff
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19870320
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
41 . 254 Pavlič Marko
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19930209 4:17:10,00 " >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930209
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
42 . 74 KUEN Maximilian
Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Moški AUT Gebrüder Weiss - Oberndorfer AUT19920526 4:17:10,00 " >
Klub Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19920526
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
43 . 217 POLNICKY Jiri
Bauknecht - Author
Moški CZE Bauknecht - Author CZE19891216 4:17:10,00 " >
Klub Bauknecht - Author
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19891216
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
44 . 104 PÖSSL Lukas
UNION Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT UNION Raiffeisen Radteam Tirol AUT19901205 4:17:10,00 " >
Klub UNION Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19901205
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
45 . 76 MEIER Alexander
Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Moški DEU Gebrüder Weiss - Oberndorfer GER19920128 4:17:10,00 " >
Klub Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19920128
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
46 . 246 Razingar Matej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19940827 4:17:10,00 " >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940827
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
47 . 233 KENYERES Ábel
Utensilnord
Moški HUN Utensilnord HUN19940214 4:17:10,00 " >
Klub Utensilnord
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19940214
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
48 . 232 DER Zsolt
Utensilnord
Moški HUN Utensilnord HUN19830325 4:17:10,00 " >
Klub Utensilnord
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19830325
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
49 . 67 Gazvoda Gregor
Team Gebruder Weiss - Oberndorfer
Moški SLO Team Gebruder Weiss - Oberndorfer SLO19811015 4:17:10,00 " >
Klub Team Gebruder Weiss - Oberndorfer
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19811015
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
50 . 59 SCHIPFLINGER Florian
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team AUT19950304 4:17:10,00 " >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19950304
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
51 . 214 HOSEK Josef
Bauknecht - Author
Moški CZE Bauknecht - Author CZE19911223 4:17:10,00 " >
Klub Bauknecht - Author
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19911223
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
52 . 92 KUSZTOR Peter
Amplatz - BMC
Moški HUN Amplatz - BMC HUN19841227 4:17:10,00 " >
Klub Amplatz - BMC
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19841227
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
53 . 81 Bajc Andi
TEAM AMPLATZ - BMC
Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC SLO19881114 4:17:10,00 " >
Klub TEAM AMPLATZ - BMC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19881114
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
54 . 39 GAUGL Florian
WSA-Greenlife
Moški AUT WSA-Greenlife AUT19910108 4:17:10,00 " >
Klub WSA-Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19910108
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
55 . 21 BALDO Nicolas
Team Vorarlberg
Moški FRA Team Vorarlberg FRA19840610 4:17:10,00 " >
Klub Team Vorarlberg
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: FRA19840610
Čas vožnje: 4:17:10,00
Zaostanek: "
56 . 245 Poljanec Miha
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950330 4:17:21,00 [+4:55] >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950330
Čas vožnje: 4:17:21,00
Zaostanek: [+4:55]
57 . 208 Štimulak Klemen
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19900720 4:17:21,00 " >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900720
Čas vožnje: 4:17:21,00
Zaostanek: "
58 . 32 HONIG Reinier
Team Vorarlberg
Moški Team Vorarlberg NED19831028 4:17:21,00 " >
Klub Team Vorarlberg
Država
Spol: Moški
Licenca: NED19831028
Čas vožnje: 4:17:21,00
Zaostanek: "
59 . 84 GAUBITZER Michael
Amplatz - BMC
Moški AUT Amplatz - BMC AUT19831002 4:17:21,00 " >
Klub Amplatz - BMC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19831002
Čas vožnje: 4:17:21,00
Zaostanek: "
60 . 102 OBKIRCHER Marc
UNION Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT UNION Raiffeisen Radteam Tirol AUT19910623 4:17:21,00 " >
Klub UNION Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19910623
Čas vožnje: 4:17:21,00
Zaostanek: "
61 . 83 CANECKY Marek
Amplatz - BMC
Moški SVK Amplatz - BMC SVK19880617 4:17:26,00 [+5:00] >
Klub Amplatz - BMC
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: SVK19880617
Čas vožnje: 4:17:26,00
Zaostanek: [+5:00]
62 . 204 Mugerli Matej
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19810617 4:17:32,00 [+5:06] >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19810617
Čas vožnje: 4:17:32,00
Zaostanek: [+5:06]
63 . 8 LEHNER Daniel
TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS AUT19940414 4:17:32,00 " >
Klub TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19940414
Čas vožnje: 4:17:32,00
Zaostanek: "
64 . 2 Golčer Jure
TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Moški SLO TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS SLO19771207 4:17:34,00 [+5:08] >
Klub TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19771207
Čas vožnje: 4:17:34,00
Zaostanek: [+5:08]
65 . 7 KVASINA Matija
TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Moški CRO TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS CRO19811204 4:17:34,00 " >
Klub TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19811204
Čas vožnje: 4:17:34,00
Zaostanek: "
66 . 82 Bajt Dejan
TEAM AMPLATZ - BMC
Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC SLO19871028 4:17:47,00 [+5:21] >
Klub TEAM AMPLATZ - BMC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19871028
Čas vožnje: 4:17:47,00
Zaostanek: [+5:21]
67 . 251 Hiti Tadej
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19931203 4:18:19,00 [+5:53] >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19931203
Čas vožnje: 4:18:19,00
Zaostanek: [+5:53]
68 . 47 TAFERNER Michael
WSA-Greenlife
Moški AUT WSA-Greenlife AUT19930617 4:19:11,00 [+6:45] >
Klub WSA-Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930617
Čas vožnje: 4:19:11,00
Zaostanek: [+6:45]
69 . 267 VIERO Simone
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19930426 4:19:29,00 [+7:03] >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19930426
Čas vožnje: 4:19:29,00
Zaostanek: [+7:03]
70 . 132 DOLLESCHAL Patrick
ARBÖ Rapso Knittelfeld
Moški AUT ARBÖ Rapso Knittelfeld AUT19930625 4:19:29,00 " >
Klub ARBÖ Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930625
Čas vožnje: 4:19:29,00
Zaostanek: "
71 . 134 GRÜNWALDER Lukas
ARBÖ Rapso Knittelfeld
Moški AUT ARBÖ Rapso Knittelfeld AUT19900802 4:19:29,00 " >
Klub ARBÖ Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900802
Čas vožnje: 4:19:29,00
Zaostanek: "
72 . 121 KIENZL Mario
ARBÖ Bundesteam
Moški AUT ARBÖ Bundesteam AUT19900727 4:19:29,00 " >
Klub ARBÖ Bundesteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900727
Čas vožnje: 4:19:29,00
Zaostanek: "
73 . 158 Eric Polansek
mountainbiker.at
Moški AUT mountainbiker.at AUT19920621 4:19:29,00 " >
Klub mountainbiker.at
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19920621
Čas vožnje: 4:19:29,00
Zaostanek: "
74 . 14 WALZEL Andreas
TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS AUT19950303 4:19:29,00 " >
Klub TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19950303
Čas vožnje: 4:19:29,00
Zaostanek: "
75 . 61 STOCK Mario
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team AUT19950917 4:19:29,00 " >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19950917
Čas vožnje: 4:19:29,00
Zaostanek: "
76 . 101 LIEB Alexander
UNION Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT UNION Raiffeisen Radteam Tirol AUT19941016 4:19:29,00 " >
Klub UNION Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19941016
Čas vožnje: 4:19:29,00
Zaostanek: "
77 . 117 GRÖMER Phillipp
ARBÖ Bundesteam
Moški AUT ARBÖ Bundesteam AUT19910129 4:19:29,00 " >
Klub ARBÖ Bundesteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19910129
Čas vožnje: 4:19:29,00
Zaostanek: "
78 . 205 Per David
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950213 4:19:29,00 " >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950213
Čas vožnje: 4:19:29,00
Zaostanek: "
79 . 123 KUCHER Michael
ARBÖ Bundesteam
Moški AUT ARBÖ Bundesteam AUT19930326 4:19:29,00 " >
Klub ARBÖ Bundesteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930326
Čas vožnje: 4:19:29,00
Zaostanek: "
80 . 40 GÖTZ Markus
WSA-Greenlife
Moški AUT WSA-Greenlife AUT19850113 4:19:29,00 " >
Klub WSA-Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19850113
Čas vožnje: 4:19:29,00
Zaostanek: "
81 . 266 MARTINELLO Nicolo
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19891101 4:19:29,00 " >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19891101
Čas vožnje: 4:19:29,00
Zaostanek: "
82 . 236 MAZZI Alessandro
Utensilnord
Moški ITA Utensilnord ITA19871116 4:19:29,00 " >
Klub Utensilnord
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19871116
Čas vožnje: 4:19:29,00
Zaostanek: "
83 . 30 WAUCH Tobias
Team Vorarlberg
Moški AUT Team Vorarlberg AUT19950401 4:19:29,00 " >
Klub Team Vorarlberg
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19950401
Čas vožnje: 4:19:29,00
Zaostanek: "
84 . 143 MASTALLER Stefan
ARBÖ Denzel Cliff
Moški AUT ARBÖ Denzel Cliff AUT19950407 4:19:29,00 " >
Klub ARBÖ Denzel Cliff
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19950407
Čas vožnje: 4:19:29,00
Zaostanek: "
85 . 255 Repse Uros
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19930805 4:19:29,00 " >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930805
Čas vožnje: 4:19:29,00
Zaostanek: "
86 . 66 EDMÜLLER Benjamin
Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Moški DEU Gebrüder Weiss - Oberndorfer GER19870808 4:19:50,00 [+7:24] >
Klub Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19870808
Čas vožnje: 4:19:50,00
Zaostanek: [+7:24]
87 . 153 GRUBER Christian
mountainbiker.at
Moški AUT mountainbiker.at AUT19911008 4:20:59,00 [+8:33] >
Klub mountainbiker.at
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19911008
Čas vožnje: 4:20:59,00
Zaostanek: [+8:33]
88 . 99 HAAS Christian
UNION Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT UNION Raiffeisen Radteam Tirol AUT19900620 4:21:29,00 [+9:03] >
Klub UNION Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900620
Čas vožnje: 4:21:29,00
Zaostanek: [+9:03]
89 . 100 HERBST Wilhelm
UNION Raiffeisen Radteam Tirol
Moški DEU UNION Raiffeisen Radteam Tirol GER19850413 4:21:29,00 " >
Klub UNION Raiffeisen Radteam Tirol
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19850413
Čas vožnje: 4:21:29,00
Zaostanek: "
90 . 54 FANKHAUSER Clemens
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team AUT19850902 4:21:29,00 " >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19850902
Čas vožnje: 4:21:29,00
Zaostanek: "
91 . 122 KLANER Christoph
ARBÖ Bundesteam
Moški AUT ARBÖ Bundesteam AUT19890515 4:21:29,00 " >
Klub ARBÖ Bundesteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19890515
Čas vožnje: 4:21:29,00
Zaostanek: "
92 . 264 GRAZIAN Christian
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19900218 4:21:29,00 " >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19900218
Čas vožnje: 4:21:29,00
Zaostanek: "
93 . 242 Klemenčič Blaž
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950704 4:22:19,00 [+9:53] >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950704
Čas vožnje: 4:22:19,00
Zaostanek: [+9:53]
94 . 29 WAUCH Dennis
Team Vorarlberg
Moški AUT Team Vorarlberg AUT19930107 4:22:19,00 " >
Klub Team Vorarlberg
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930107
Čas vožnje: 4:22:19,00
Zaostanek: "
95 . 228 SIROL Endi
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19920620 4:22:19,00 " >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19920620
Čas vožnje: 4:22:19,00
Zaostanek: "
96 . 244 Pavlič Gregor
Sava Kranj
Moški AUT Sava Kranj AUT19930309 4:22:19,00 " >
Klub Sava Kranj
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930309
Čas vožnje: 4:22:19,00
Zaostanek: "
97 . 38 BRUS Alexander
WSA-Greenlife
Moški AUT WSA-Greenlife AUT19940811 4:22:19,00 " >
Klub WSA-Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19940811
Čas vožnje: 4:22:19,00
Zaostanek: "
98 . 45 SCHLEMMER Lukas
WSA-Greenlife
Moški AUT WSA-Greenlife AUT19950305 4:22:24,00 [+9:58] >
Klub WSA-Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19950305
Čas vožnje: 4:22:24,00
Zaostanek: [+9:58]
99 . 127 ÖHLBÖCK Ulrich
ARBÖ Bundesteam
Moški AUT ARBÖ Bundesteam AUT19760613 4:22:24,00 " >
Klub ARBÖ Bundesteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19760613
Čas vožnje: 4:22:24,00
Zaostanek: "
100 . 257 Šafarič Kolar Matic
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19950728 4:22:24,00 " >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950728
Čas vožnje: 4:22:24,00
Zaostanek: "
101 . 253 Miškulin Jure
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19941105 4:23:40,00 [+11:14] >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19941105
Čas vožnje: 4:23:40,00
Zaostanek: [+11:14]
102 . 148 KONCZER Michael
ARBÖ Denzel Cliff
Moški AUT ARBÖ Denzel Cliff AUT19931010 4:26:31,00 [+14:05] >
Klub ARBÖ Denzel Cliff
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19931010
Čas vožnje: 4:26:31,00
Zaostanek: [+14:05]
103 . 131 BRANDSTÄTTER Christoph
ARBÖ Rapso Knittelfeld
Moški AUT ARBÖ Rapso Knittelfeld AUT19941130 4:27:18,00 [+14:52] >
Klub ARBÖ Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19941130
Čas vožnje: 4:27:18,00
Zaostanek: [+14:52]
104 . 137 WAIBEL Andreas
ARBÖ Rapso Knittelfeld
Moški AUT ARBÖ Rapso Knittelfeld AUT19941005 4:27:18,00 " >
Klub ARBÖ Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19941005
Čas vožnje: 4:27:18,00
Zaostanek: "
105 . 147 TENOR Wolfgang
ARBÖ Denzel Cliff
Moški AUT ARBÖ Denzel Cliff AUT19700601 4:27:18,00 " >
Klub ARBÖ Denzel Cliff
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19700601
Čas vožnje: 4:27:18,00
Zaostanek: "
106 . 77 MEILER Lukas
Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Moški DEU Gebrüder Weiss - Oberndorfer GER19950214 4:27:18,00 " >
Klub Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19950214
Čas vožnje: 4:27:18,00
Zaostanek: "
107 . 126 OCHSENHOFER Peter
ARBÖ Bundesteam
Moški AUT ARBÖ Bundesteam AUT19871222 4:27:18,00 " >
Klub ARBÖ Bundesteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19871222
Čas vožnje: 4:27:18,00
Zaostanek: "
108 . 142 HÖDLMOSER Rupert
ARBÖ Denzel Cliff
Moški AUT ARBÖ Denzel Cliff AUT19871121 4:27:18,00 " >
Klub ARBÖ Denzel Cliff
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19871121
Čas vožnje: 4:27:18,00
Zaostanek: "
DNF 60 SCHULTUS Patric
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team AUT19940127 DNF >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19940127
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 116 ARNOLD Florian
ARBÖ Bundesteam
Moški AUT ARBÖ Bundesteam AUT19880915 DNF >
Klub ARBÖ Bundesteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19880915
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 120 KIENZL Daniel
ARBÖ Bundesteam
Moški AUT ARBÖ Bundesteam AUT19941104 DNF >
Klub ARBÖ Bundesteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19941104
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 136 TERNOVŠEK Marcel
ARBÖ Rapso Knittelfeld
Moški SLO ARBÖ Rapso Knittelfeld SLO19870218 DNF >
Klub ARBÖ Rapso Knittelfeld
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19870218
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 146 RIEBENBAUER Matthias
ARBÖ Denzel Cliff
Moški AUT ARBÖ Denzel Cliff AUT19930317 DNF >
Klub ARBÖ Denzel Cliff
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930317
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 156 POSPISIL Jan
mountainbiker.at
Moški AUT mountainbiker.at AUT19741028 DNF >
Klub mountainbiker.at
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19741028
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 221 FRANKOVIć Mateo
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19940805 DNF >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19940805
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 225 KOZLOVIC Peter
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19950427 DNF >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19950427
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 231 BERNARD Bendeguz
Utensilnord
Moški HUN Utensilnord HUN19880215 DNF >
Klub Utensilnord
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19880215
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 238 ROZSA Balazs
Utensilnord
Moški HUN Utensilnord HUN19951126 DNF >
Klub Utensilnord
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19951126
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 241 Grošelj Žiga
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19930831 DNF >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930831
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 262 MATTIUSSI Alessio
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19920905 DNF >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19920905
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 263 CAZZOLA Daniele
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19930331 DNF >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19930331
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 272 Brajkovic Jani
ASTANA (AST) U.C.I. PRO TEAM
Moški SLO ASTANA (AST) U.C.I. PRO TEAM SLO19831218 DNF >
Klub ASTANA (AST) U.C.I. PRO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19831218
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 273 Gregorič Kristian
Slovenia
Moški SLO Slovenia SLO19890220 DNF >
Klub Slovenia
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19890220
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 275 Nemanič Dušan
BK RIJEKA
Moški SLO BK RIJEKA SLO19901128 DNF >
Klub BK RIJEKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19901128
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:

Komentarji

 

Mobile content