Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 3. velika nagrada občine Mengeš 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:3. velika nagrada občine Mengeš 2014 Datum:05.10.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje/točke Več
MOŠKI DO VKLJUčNO 40 LET-M
1 . 46 POTOČNIK Primož
Vaška runda
Moški SLO Vaška runda >
Klub Vaška runda
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
2 . 40 Smolej Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
3 . 43 ROPOTAR Domen
Moški SLO >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
4 . 21 Brank Tomaž
VIKTORIJA KLUB
Moški SLO VIKTORIJA KLUB >
Klub VIKTORIJA KLUB
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
5 . 28 Lukan Gorazd
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
6 . 48 ČUK Jure
Moški SLO >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
7 . 7 Starman Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
8 . 18 MEHLE Jure
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
9 . 44 OSENAR Sašo
BICIKEL.COM
Moški SLO BICIKEL.COM >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
MOŠKI DO VKLJUčNO 50 LET-M
1 . 39 Kovač Marjan
4MK
Moški SLO 4MK >
Klub 4MK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
2 . 5 Marolt Andrej
KK ZAPRAVLJIVČEK
Moški SLO KK ZAPRAVLJIVČEK >
Klub KK ZAPRAVLJIVČEK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
3 . 12 Jeraj Sebastijan
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
4 . 10 Žagar Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
5 . 35 Hernaus Mitja
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
7 . 13 Kuster David
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
8 . 26 MARTINČIČ Marko
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
9 . 20 STOPAR Janez
MENGEŠ
Moški SLO MENGEŠ >
Klub MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
MOŠKI NAD 50 LET-M
1 . 17 Žavbi Andrej
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
2 . 49 PORENTA Ciril
MENGEŠ
Moški SLO MENGEŠ >
Klub MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
3 . 11 Bogataj Igor
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
4 . 42 ROPOTAR Henrik
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
5 . 51 Oman Matjaž
SCHUTTER
Moški SLO SCHUTTER >
Klub SCHUTTER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
6 . 41 ROPOTAR Bogo
MENGEŠ
Moški SLO MENGEŠ >
Klub MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
7 . 36 JELENC Vid
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
8 . 37 SPASIĆ Boris
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
9 . 23 PREŠERN Janez
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
10 . 27 SLAPAR Jože
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
MOŠKI OD VKLJUčNO 30 LET-M
1 . 16 Marolt Žiga
KK TEMPO SIGAS
Moški SLO KK TEMPO SIGAS >
Klub KK TEMPO SIGAS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
2 . 47 POTOČNIK Lovro
Vaška runda
Moški SLO Vaška runda >
Klub Vaška runda
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
3 . 6 Polajnar Klemen
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
4 . 15 Marinko Matjaž
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
5 . 8 Videnšek Uroš
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
6 . 38 Rožman Bernard
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
7 . 45 POLAK SAŠO
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
ŽENSKE DO VKLJUčNO 30 LET-Ž
1 . 30 KONCILIJA Tanja
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje/točke:
2 . 34 Jug Nina
KK DJAK
Ženski SLO KK DJAK >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje/točke:
ŽENSKE NAD 30 LET-Ž
1 . 33 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje/točke:
2 . 32 Kranjec Žagar Mira
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje/točke:
3 . 50 MERČON Urša
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje/točke:
4 . 29 MUHVIČ Nina
KD MENGEŠ
Ženski SLO KD MENGEŠ >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje/točke:
5 . 25 HABAT Martina
KD MENGEŠ
Ženski SLO KD MENGEŠ >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje/točke:
MOŠKI DO VKLJUčNO 50 LET-M
6 . 4 Laharnar Jure
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje/točke:
DEČKI C (U13)-M
1 . 141 Colnar Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 0:22:32.00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020216
Čas vožnje/točke: 0:22:32.00
2 . 110 Vandur Gaber
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 0:22:47.00 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020528
Čas vožnje/točke: 0:22:47.00
3 . 140 Glivar Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020501
Čas vožnje/točke:
4 . 100 Kranjec Žagar Matic
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020603 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020603
Čas vožnje/točke:
5 . 111 Bedek Drejc
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020608
Čas vožnje/točke:
6 . 107 Praprotnik Čurič Vid
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020804
Čas vožnje/točke:
7 . 232 Klasinc Enej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021024
Čas vožnje/točke:
8 . 235 Muršec Miha
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020325
Čas vožnje/točke:
9 . 106 Skukan Gašper
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030131
Čas vožnje/točke:
10 . 127 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050511
Čas vožnje/točke:
11 . 114 Jablanovec Luka
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031106
Čas vožnje/točke:
12 . 147 Kenda Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040924
Čas vožnje/točke:
13 . 128 Piskule Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021213
Čas vožnje/točke:
14 . 104 Bašelj Jaša
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020614
Čas vožnje/točke:
15 . 102 Groznik Svit
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020201 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020201
Čas vožnje/točke:
16 . 146 Novak David Svit
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031219
Čas vožnje/točke:
17 . 143 Badovinac Jošt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040124
Čas vožnje/točke:
18 . 122 Žnidar Žiga
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040803 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040803
Čas vožnje/točke:
19 . 126 Špoljar Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030304
Čas vožnje/točke:
20 . 148 Starman Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021209 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021209
Čas vožnje/točke:
21 . 120 Florjanič Jaka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040601 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040601
Čas vožnje/točke:
22 . 117 Cebek Rok
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020423
Čas vožnje/točke:
23 . 121 Flajs Maj
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050128
Čas vožnje/točke:
24 . 118 Košir Vid
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041023
Čas vožnje/točke:
25 . 135 Kavšček Sven
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041213 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041213
Čas vožnje/točke:
26 . 142 Blatnik Matevž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031022 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031022
Čas vožnje/točke:
27 . 134 Lovše Domen
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040917 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040917
Čas vožnje/točke:
28 . 116 Kovačev Mario
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20030912 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030912
Čas vožnje/točke:
29 . 115 Strmšek Miha
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020926
Čas vožnje/točke:
30 . 101 Kern Tadej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030228 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030228
Čas vožnje/točke:
31 . 145 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050523
Čas vožnje/točke:
32 . 233 Majnik Andrej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030509
Čas vožnje/točke:
33 . 103 ČUK Enej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050901
Čas vožnje/točke:
34 . 236 Markovič Luka
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030422
Čas vožnje/točke:
35 . 237 Poropat Žan Aljaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030925
Čas vožnje/točke:
36 . 108 Oven Martin
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031203
Čas vožnje/točke:
37 . 119 Jenčič Lan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030718
Čas vožnje/točke:
38 . 113 Kuzma Tim
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20030730 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030730
Čas vožnje/točke:
39 . 112 Rengeo Nikolaj
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021106
Čas vožnje/točke:
40 . 123 Kejžar Jan
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040104 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040104
Čas vožnje/točke:
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 179 Šranc Andrej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20011225 15 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011225
Čas vožnje/točke: 15
2 . 165 Jeretina Marko
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 15 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011007
Čas vožnje/točke: 15
3 . 171 Čemažar Jaka
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 10 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010215
Čas vožnje/točke: 10
4 . 182 Ravbar Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 7 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010501
Čas vožnje/točke: 7
5 . 168 Zalar Gašper
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728 6 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010728
Čas vožnje/točke: 6
6 . 185 Badovinac Urban
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 1 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011105
Čas vožnje/točke: 1
7 . 178 Žnidar Maj
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516 1 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010516
Čas vožnje/točke: 1
8 . 167 Kogovšek Kancijan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011228
Čas vožnje/točke: 0
9 . 170 Čuk Tjaž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010426
Čas vožnje/točke: 0
10 . 175 Divjak Aljaž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20010801 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010801
Čas vožnje/točke: 0
11 . 180 Slapničar Vid
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20010811 -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010811
Čas vožnje/točke: 0
12 . 163 Polanec Gašper
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010226 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010226
Čas vožnje/točke: 0
13 . 162 Ljubec Aljaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011108
Čas vožnje/točke: 0
14 . 186 Ašič Simon
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010930 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010930
Čas vožnje/točke: 0
15 . 176 Suhadolnik Maks
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20010221 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010221
Čas vožnje/točke: 0
16 . 172 Čadež Matevž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010821 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010821
Čas vožnje/točke: 0
17 . 173 Peršak Vid
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20010105 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010105
Čas vožnje/točke: 0
18 . 166 Križman Marko
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010922 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010922
Čas vožnje/točke: 0
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 216 Colnar Martin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 25 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000629
Čas vožnje/točke: 25
2 . 190 Jančar Žiga
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117 15 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000117
Čas vožnje/točke: 15
3 . 241 Hozjan Marko
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000320 8 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000320
Čas vožnje/točke: 8
4 . 212 Omrzel Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 6 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001231
Čas vožnje/točke: 6
5 . 208 Čadež David
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000912 3 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000912
Čas vožnje/točke: 3
6 . 191 Cunder Martin
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000805 3 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000805
Čas vožnje/točke: 3
7 . 243 Malovič Nace
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912 2 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000912
Čas vožnje/točke: 2
8 . 211 Rataj Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 2 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000925
Čas vožnje/točke: 2
9 . 193 Kimovec Žan Mark
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000224 2 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000224
Čas vožnje/točke: 2
10 . 219 Skok Anže
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000915
Čas vožnje/točke: 0
11 . 203 Švab Tilen
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000328 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000328
Čas vožnje/točke: 0
12 . 204 Pirih Aleš
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000306 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000306
Čas vožnje/točke: 0
13 . 244 Žagar Tilen
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000310 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000310
Čas vožnje/točke: 0
14 . 202 Gungl Maj
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20000221 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000221
Čas vožnje/točke: 0
15 . 200 Slekovec Žiga
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20000202 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000202
Čas vožnje/točke: 0
16 . 198 Rengeo Aleksander
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20001213 -- >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001213
Čas vožnje/točke: 0
17 . 201 Hameršak Tomaž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20000827 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000827
Čas vožnje/točke: 0
18 . 196 Groznik Urh
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000902 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000902
Čas vožnje/točke: 0
19 . 213 Kostanjšek Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000429
Čas vožnje/točke: 0
20 . 220 KNEŽEVIĆ Karlo
BK Zadar
Moški CRO BK Zadar CRO20000227 -- >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20000227
Čas vožnje/točke: 0
21 . 195 Jagodic Filip
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000920 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000920
Čas vožnje/točke: 0
22 . 215 Cvelbar Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001118 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001118
Čas vožnje/točke: 0
23 . 206 Kušar Jan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000902 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000902
Čas vožnje/točke: 0
24 . 242 Ljubec Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000225 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000225
Čas vožnje/točke: 0
25 . 210 Fink Miha
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20000228 -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000228
Čas vožnje/točke: 0
26 . 217 Bogataj Patrik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001023 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001023
Čas vožnje/točke: 0
27 . 214 Koračin David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000803 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000803
Čas vožnje/točke: 0
28 . 194 Jovan Jan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000804 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000804
Čas vožnje/točke: 0
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 2 Pogačar Tadej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980921 26 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980921
Čas vožnje/točke: 26
2 . 1 Jerman Žiga
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980626 26 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980626
Čas vožnje/točke: 26
3 . 37 Kosovel David
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990820 7 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990820
Čas vožnje/točke: 7
4 . 30 Primožič Jaka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981208 6 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981208
Čas vožnje/točke: 6
5 . 7 Oven Jaka
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980930 5 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980930
Čas vožnje/točke: 5
6 . 3 Merčun Matej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980104 5 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980104
Čas vožnje/točke: 5
7 . 51 Lavrič Martin
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981128 4 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981128
Čas vožnje/točke: 4
8 . 38 Černe Gregor Matija
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980520 3 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980520
Čas vožnje/točke: 3
9 . 35 Šranc Peter
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990620 3 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990620
Čas vožnje/točke: 3
10 . 15 Cizelj Pavel
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990115 2 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990115
Čas vožnje/točke: 2
11 . 20 Roškar Tim
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980626 1 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980626
Čas vožnje/točke: 1
12 . 14 Debevec Blaž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990215 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990215
Čas vožnje/točke: 0
13 . 6 Ostervuh Jan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990402 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990402
Čas vožnje/točke: 0
14 . 40 Šmit Matic
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO19990530 -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990530
Čas vožnje/točke: 0
15 . 25 Horvat Žiga
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO19980913 -- >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980913
Čas vožnje/točke: 0
16 . 34 Čemažar Nik
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990802 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990802
Čas vožnje/točke: 0
17 . 32 Katrašnik Matic
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981005 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981005
Čas vožnje/točke: 0
18 . 16 Prah Aljaž
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19981220 -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981220
Čas vožnje/točke: 0
19 . 63 Eržen Luka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990127 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990127
Čas vožnje/točke: 0
20 . 43 Zupančič Mitja
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19980701 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980701
Čas vožnje/točke: 0
21 . 49 Jarc Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990409 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990409
Čas vožnje/točke: 0
22 . 59 Kvasina Filip
BK Perfa
Moški CRO BK Perfa CRO19981029 -- >
Klub BK Perfa
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19981029
Čas vožnje/točke: 0
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 92 Jerkič Žan
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19960921 32 >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960921
Čas vožnje/točke: 32
2 . 65 Finkšt Tilen
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19970706 28 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970706
Čas vožnje/točke: 28
3 . 94 Čotar Luka
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19960421 22 >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960421
Čas vožnje/točke: 22
4 . 80 Veber Matic
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19961122 20 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961122
Čas vožnje/točke: 20
5 . 66 Stepišnik Jure
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19960924 14 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960924
Čas vožnje/točke: 14
6 . 67 Penko Izidor
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19960725 12 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960725
Čas vožnje/točke: 12
7 . 95 Bozic Jon
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19961116 12 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961116
Čas vožnje/točke: 12
8 . 96 Berger Matej
ŠD Energija
Moški SLO ŠD Energija SLO19960205 11 >
Klub ŠD Energija
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960205
Čas vožnje/točke: 11
9 . 88 Čibej Simon
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971210 4 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19971210
Čas vožnje/točke: 4
10 . 70 Andrejaš Žan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19970107 2 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970107
Čas vožnje/točke: 2
11 . 81 Šmid Jakob
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19960221 1 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960221
Čas vožnje/točke: 1
12 . 73 Škafar Matej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19970408 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970408
Čas vožnje/točke: 0
13 . 82 Per Gorazd
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19970305 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970305
Čas vožnje/točke: 0
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 156 Ahačič Ana
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 0:22:47.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20021025
Čas vožnje/točke: 0:22:47.00
2 . 150 Kranjec Žagar Hana
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO20050609 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20050609
Čas vožnje/točke:
3 . 154 Sušnik Tjaša
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20020803
Čas vožnje/točke:
4 . 155 Prevc Eva
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030829
Čas vožnje/točke:
5 . 153 Šmit Maruša
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE SLO20030517 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030517
Čas vožnje/točke:
6 . 152 Čuk Špela
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040512
Čas vožnje/točke:
7 . 157 Hamler Tajda
KK TBP LENART
Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20031219
Čas vožnje/točke:
8 . 151 Čemažar Klara
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO20030815 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030815
Čas vožnje/točke:
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 160 Jenko Katja
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20010630 0:22:47.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20010630
Čas vožnje/točke: 0:22:47.00
2 . 161 ŠINTIĆ Tea
BK Zadar
Ženski CRO BK Zadar CRO20010306 >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO20010306
Čas vožnje/točke:
3 . 158 Povše Maša
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO20010927 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20010927
Čas vožnje/točke:
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 187 DOKOZA Nina
BK Zadar
Ženski CRO BK Zadar CRO20000403 -- >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO20000403
Čas vožnje/točke: 0
2 . 189 Fajfar Manca
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO20000220 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20000220
Čas vožnje/točke: 0
3 . 188 Kostanjšek Nika
KK ADRIA MOBIL
Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20000429
Čas vožnje/točke: 0
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 225 Penko Karin
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO19990803 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990803
Čas vožnje/točke: 0
2 . 228 Kerpan Katja
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19991208 -- >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19991208
Čas vožnje/točke: 0
3 . 226 Majnik Ana
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO19980705 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19980705
Čas vožnje/točke: 0
4 . 229 Perinović Maja
BK Zadar
Ženski CRO BK Zadar CRO19990924 -- >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO19990924
Čas vožnje/točke: 0
5 . 224 Ustar Maša Pia
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO19990901 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990901
Čas vožnje/točke: 0
6 . 222 Zajc Hajdi
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO19981215 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19981215
Čas vožnje/točke: 0
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 246 Kern Špela
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19900224 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19900224
Čas vožnje/točke: 0

Komentarji

 

Mobile content