3. velika nagrada občine Mengeš 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:3. velika nagrada občine Mengeš 2014 Datum:05.10.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje/točke
MOŠKI DO VKLJUčNO 40 LET-M
1 . 46 POTOČNIK Primož Moški SLO Vaška runda
2 . 40 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI
3 . 43 ROPOTAR Domen Moški SLO
4 . 21 Brank Tomaž Moški SLO VIKTORIJA KLUB
5 . 28 Lukan Gorazd Moški SLO KD MENGEŠ
6 . 48 ČUK Jure Moški SLO
7 . 7 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
8 . 18 MEHLE Jure Moški SLO RADENSKA AS
9 . 44 OSENAR Sašo Moški SLO BICIKEL.COM
MOŠKI DO VKLJUčNO 50 LET-M
1 . 39 Kovač Marjan Moški SLO 4MK
2 . 5 Marolt Andrej Moški SLO KK ZAPRAVLJIVČEK
3 . 12 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI
4 . 10 Žagar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
5 . 35 Hernaus Mitja Moški SLO RADENSKA AS
7 . 13 Kuster David Moški SLO KD ALPE
8 . 26 MARTINČIČ Marko Moški SLO KD MENGEŠ
9 . 20 STOPAR Janez Moški SLO MENGEŠ
MOŠKI NAD 50 LET-M
1 . 17 Žavbi Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI
2 . 49 PORENTA Ciril Moški SLO MENGEŠ
3 . 11 Bogataj Igor Moški SLO RADENSKA AS
4 . 42 ROPOTAR Henrik Moški SLO ENERGIJATEAM.COM
5 . 51 Oman Matjaž Moški SLO SCHUTTER
6 . 41 ROPOTAR Bogo Moški SLO MENGEŠ
7 . 36 JELENC Vid Moški SLO KD MENGEŠ
8 . 37 SPASIĆ Boris Moški SLO ENERGIJATEAM.COM
9 . 23 PREŠERN Janez Moški SLO KD MENGEŠ
10 . 27 SLAPAR Jože Moški SLO KD MENGEŠ
MOŠKI OD VKLJUčNO 30 LET-M
1 . 16 Marolt Žiga Moški SLO KK TEMPO SIGAS
2 . 47 POTOČNIK Lovro Moški SLO Vaška runda
3 . 6 Polajnar Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM
4 . 15 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE
5 . 8 Videnšek Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
6 . 38 Rožman Bernard Moški SLO ŠD BAM.BI
7 . 45 POLAK SAŠO Moški SLO KD MENGEŠ
ŽENSKE DO VKLJUčNO 30 LET-Ž
1 . 30 KONCILIJA Tanja Ženski SLO RADENSKA AS
2 . 34 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK
ŽENSKE NAD 30 LET-Ž
1 . 33 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR
2 . 32 Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM
3 . 50 MERČON Urša Ženski SLO RADENSKA AS
4 . 29 MUHVIČ Nina Ženski SLO KD MENGEŠ
5 . 25 HABAT Martina Ženski SLO KD MENGEŠ
MOŠKI DO VKLJUčNO 50 LET-M
6 . 4 Laharnar Jure Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
DEČKI C (U13)-M
1 . 141 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2002**** 0:22:32.00
2 . 110 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO2002**** 0:22:47.00
3 . 140 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2002****
4 . 100 Kranjec Žagar Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO2002****
5 . 111 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO2002****
6 . 107 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO2002****
7 . 232 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2002****
8 . 235 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2002****
9 . 106 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO2003****
10 . 127 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2005****
11 . 114 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO2003****
12 . 147 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO2004****
13 . 128 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2002****
14 . 104 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO2002****
15 . 102 Groznik Svit Moški SLO RADENSKA AS SLO2002****
16 . 146 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO2003****
17 . 143 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2004****
18 . 122 Žnidar Žiga Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO2004****
19 . 126 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2003****
20 . 148 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO2002****
21 . 120 Florjanič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2004****
22 . 117 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART SLO2002****
23 . 121 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2005****
24 . 118 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2004****
25 . 135 Kavšček Sven Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2004****
26 . 142 Blatnik Matevž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2003****
27 . 134 Lovše Domen Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2004****
28 . 116 Kovačev Mario Moški SLO KK TBP LENART SLO2003****
29 . 115 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO2002****
30 . 101 Kern Tadej Moški SLO RADENSKA AS SLO2003****
31 . 145 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO2005****
32 . 233 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2003****
33 . 103 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO2005****
34 . 236 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2003****
35 . 237 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2003****
36 . 108 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO2003****
37 . 119 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2003****
38 . 113 Kuzma Tim Moški SLO KK TROPOVCI SLO2003****
39 . 112 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI SLO2002****
40 . 123 Kejžar Jan Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO2004****
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 179 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE SLO2001**** 15
2 . 165 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO2001**** 15
3 . 171 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO2001**** 10
4 . 182 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2001**** 7
5 . 168 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO2001**** 6
6 . 185 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2001**** 1
7 . 178 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO2001**** 1
8 . 167 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS SLO2001**** --
9 . 170 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO2001**** --
10 . 175 Divjak Aljaž Moški SLO KK TBP LENART SLO2001**** --
11 . 180 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE SLO2001**** --
12 . 163 Polanec Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2001**** --
13 . 162 Ljubec Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2001**** --
14 . 186 Ašič Simon Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2001**** --
15 . 176 Suhadolnik Maks Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2001**** --
16 . 172 Čadež Matevž Moški SLO RADENSKA AS SLO2001**** --
17 . 173 Peršak Vid Moški SLO KK TBP LENART SLO2001**** --
18 . 166 Križman Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO2001**** --
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 216 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2000**** 25
2 . 190 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO2000**** 15
3 . 241 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2000**** 8
4 . 212 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2000**** 6
5 . 208 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2000**** 3
6 . 191 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO2000**** 3
7 . 243 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2000**** 2
8 . 211 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2000**** 2
9 . 193 Kimovec Žan Mark Moški SLO RADENSKA AS SLO2000**** 2
10 . 219 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO2000**** --
11 . 203 Švab Tilen Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2000**** --
12 . 204 Pirih Aleš Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2000**** --
13 . 244 Žagar Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2000**** --
14 . 202 Gungl Maj Moški SLO KK TBP LENART SLO2000**** --
15 . 200 Slekovec Žiga Moški SLO KK TBP LENART SLO2000**** --
16 . 198 Rengeo Aleksander Moški SLO KK TROPOVCI SLO2000**** --
17 . 201 Hameršak Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO2000**** --
18 . 196 Groznik Urh Moški SLO RADENSKA AS SLO2000**** --
19 . 213 Kostanjšek Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2000**** --
20 . 220 KNEŽEVIĆ Karlo Moški CRO BK Zadar CRO2000**** --
21 . 195 Jagodic Filip Moški SLO RADENSKA AS SLO2000**** --
22 . 215 Cvelbar Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2000**** --
23 . 206 Kušar Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2000**** --
24 . 242 Ljubec Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2000**** --
25 . 210 Fink Miha Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO2000**** --
26 . 217 Bogataj Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2000**** --
27 . 214 Koračin David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2000**** --
28 . 194 Jovan Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO2000**** --
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 2 Pogačar Tadej Moški SLO RADENSKA AS SLO1998**** 26
2 . 1 Jerman Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO1998**** 26
3 . 37 Kosovel David Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO1999**** 7
4 . 30 Primožič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO1998**** 6
5 . 7 Oven Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO1998**** 5
6 . 3 Merčun Matej Moški SLO RADENSKA AS SLO1998**** 5
7 . 51 Lavrič Martin Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO1998**** 4
8 . 38 Černe Gregor Matija Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO1998**** 3
9 . 35 Šranc Peter Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO1999**** 3
10 . 15 Cizelj Pavel Moški SLO RADENSKA AS SLO1999**** 2
11 . 20 Roškar Tim Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO1998**** 1
12 . 14 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS SLO1999**** --
13 . 6 Ostervuh Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO1999**** --
14 . 40 Šmit Matic Moški SLO KK GORJE SLO1999**** --
15 . 25 Horvat Žiga Moški SLO KK TROPOVCI SLO1998**** --
16 . 34 Čemažar Nik Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO1999**** --
17 . 32 Katrašnik Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO1998**** --
18 . 16 Prah Aljaž Moški SLO TANIN SEVNICA SLO1998**** --
19 . 63 Eržen Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO1999**** --
20 . 43 Zupančič Mitja Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO1998**** --
21 . 49 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO1999**** --
22 . 59 Kvasina Filip Moški CRO BK Perfa CRO1998**** --
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 92 Jerkič Žan Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO1996**** 32
2 . 65 Finkšt Tilen Moški SLO RADENSKA AS SLO1997**** 28
3 . 94 Čotar Luka Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO1996**** 22
4 . 80 Veber Matic Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO1996**** 20
5 . 66 Stepišnik Jure Moški SLO RADENSKA AS SLO1996**** 14
6 . 67 Penko Izidor Moški SLO RADENSKA AS SLO1996**** 12
7 . 95 Bozic Jon Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO1996**** 12
8 . 96 Berger Matej Moški SLO ŠD Energija SLO1996**** 11
9 . 88 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO1997**** 4
10 . 70 Andrejaš Žan Moški SLO RADENSKA AS SLO1997**** 2
11 . 81 Šmid Jakob Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO1996**** 1
12 . 73 Škafar Matej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO1997**** --
13 . 82 Per Gorazd Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO1997**** --
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 156 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO2002**** 0:22:47.00
2 . 150 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO RADENSKA AS SLO2005****
3 . 154 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO2002****
4 . 155 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO2003****
5 . 153 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE SLO2003****
6 . 152 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO2004****
7 . 157 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO2003****
8 . 151 Čemažar Klara Ženski SLO RADENSKA AS SLO2003****
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 160 Jenko Katja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO2001**** 0:22:47.00
2 . 161 ŠINTIĆ Tea Ženski CRO BK Zadar CRO2001****
3 . 158 Povše Maša Ženski SLO RADENSKA AS SLO2001****
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 187 DOKOZA Nina Ženski CRO BK Zadar CRO2000**** --
2 . 189 Fajfar Manca Ženski SLO RADENSKA AS SLO2000**** --
3 . 188 Kostanjšek Nika Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO2000**** --
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 225 Penko Karin Ženski SLO RADENSKA AS SLO1999**** --
2 . 228 Kerpan Katja Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO1999**** --
3 . 226 Majnik Ana Ženski SLO RADENSKA AS SLO1998**** --
4 . 229 PERINOVIĆ Maja Ženski CRO BK Zadar CRO1999**** --
5 . 224 Ustar Maša Pia Ženski SLO RADENSKA AS SLO1999**** --
6 . 222 Zajc Hajdi Ženski SLO RADENSKA AS SLO1998**** --
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 246 Kern Špela Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO1990**** --

Komentarji