Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: B4X Ajdovščina

Gorsko kolesarstvo B4X Tekma:B4X Ajdovščina Datum:04.05.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje Več
U6-M
1 . 76 Ažbe Kalinšek
Kd Rajd
Moški SLO Kd Rajd 29:85.00 >
Klub Kd Rajd
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 29:85.00
2 . 79 Miha Marjanovič
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 36:22.00 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 36:22.00
3 . 89 Nik Prek
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 38:07.00 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 38:07.00
4 . 88 Tilen Rener
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 39:93.00 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 39:93.00
5 . 75 Blaž Stres
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 39:15.00 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 39:15.00
6 . 78 Taj Vidmar
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 41:97.00 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 41:97.00
7 . 90 Jaša Čermelj
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 43:06.00 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 43:06.00
U9-M
1 . 61 Remec Jaka
Rajd Funsports
Moški SLO Rajd Funsports 25:72.00 >
Klub Rajd Funsports
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 25:72.00
2 . 60 Tim Rovtar
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 26:22.00 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 26:22.00
3 . 62 Maxim Jazbar
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 35:62.00 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 35:62.00
U12-M
1 . 54 Staš Lukič
BSX Team Maribor
Moški SLO BSX Team Maribor 24:12.00 >
Klub BSX Team Maribor
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 24:12.00
2 . 50 Gaj Gorza
BSX Team Maribor
Moški SLO BSX Team Maribor 24:97.00 >
Klub BSX Team Maribor
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 24:97.00
3 . 57 Toni Štrancar
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 24:53.00 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 24:53.00
4 . 46 Anej Bombek
BSX Team Maribor
Moški SLO BSX Team Maribor 28:81.00 >
Klub BSX Team Maribor
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 28:81.00
U15-M
1 . 39 Jure Štrancar
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 20:22.00 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 20:22.00
2 . 33 Berginc Matic
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 21:40.00 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 21:40.00
3 . 31 Jakob Kovsca
KD Rajd
Moški SLO KD Rajd 26:28.00 >
Klub KD Rajd
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 26:28.00
EXPERT-M
1 . 10 Stapić Matej
MTB Trbovlje Specialized
Moški SLO MTB Trbovlje Specialized 21:78.00 >
Klub MTB Trbovlje Specialized
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 21:78.00
2 . 11 Stupar Matija
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 18:06.00 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 18:06.00
3 . 16 Pisanec Boštjan
Spank A-team
Moški SLO Spank A-team 18:91.00 >
Klub Spank A-team
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 18:91.00
4 . 25 Fučka Jani
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 18:53.00 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 18:53.00
5 . 8 Rotnik Urban
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 18:91.00 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 18:91.00
6 . 4 Ergaver Mitja
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 19:18.00 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 19:18.00
7 . 29 Tilen Jejčič
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 19:59.00 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 19:59.00
8 . 15 Holsedl Mihael
ŠD Sveti Jurij
Moški SLO ŠD Sveti Jurij 20:03.00 >
Klub ŠD Sveti Jurij
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 20:03.00
9 . 1 Bolha Luka
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 18:90.00 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 18:90.00
10 . 5 Gomboc Aleš
ŠD Sveti Jurij
Moški SLO ŠD Sveti Jurij 20:25.00 >
Klub ŠD Sveti Jurij
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 20:25.00
11 . 30 Janez Turk
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 20:35.00 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 20:35.00
12 . 14 Levstik Tim
Rajd  Funsports
Moški SLO Rajd  Funsports 21:35.00 >
Klub Rajd  Funsports
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 21:35.00
13 . 18 Kristjan Berce
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 21:59.00 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 21:59.00
14 . 13 Zaljuberšek Tadej
KD  Lignit
Moški SLO KD  Lignit 21:68.00 >
Klub KD  Lignit
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 21:68.00
15 . 77 Pirnat Tomaž
KD  Lignit
Moški SLO KD  Lignit 22:96.00 >
Klub KD  Lignit
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 22:96.00
žENSKE-Ž
1 . 94 Hrastnik Monika
KK Črn trn
Ženski SLO KK Črn trn 23:12.00 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 23:12.00

Komentarji

 

Mobile content