Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 35. TEK NA ŠMARNO GORO 2014

Tek - gorski Tekma:35. TEK NA ŠMARNO GORO 2014 Datum:04.10.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Grmada Sedlo Čas Več
Z1 MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 64 VIRIANT Maša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 2005 0:04:03.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
: 2005
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:04:03.00
2 . 153 MEDJA Lucija
AK RADOVLJICA
Ženski SLO AK RADOVLJICA 2004 0:04:27.00 >
Klub AK RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Ženski
: 2004
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:04:27.00
3 . 100 MOČNIK Eva
Radomlje
Ženski SLO Radomlje 2003 0:04:28.00 >
Klub Radomlje
Država SLO
Spol: Ženski
: 2003
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:04:28.00
4 . 88 ROTAR Loti
TK Šm.naveza
Ženski SLO TK Šm.naveza 2004 0:04:29.00 >
Klub TK Šm.naveza
Država SLO
Spol: Ženski
: 2004
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:04:29.00
5 . 66 URŠIČ Tjaša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 2003 0:04:51.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
: 2003
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:04:51.00
6 . 163 MIHEVC Lara
Ženski SLO 2005 0:04:57.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
: 2005
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:04:57.00
7 . 97 MERHAR Manca
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 2003 0:05:21.00 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
: 2003
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:05:21.00
8 . 65 Kranjec Zoja
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 2005 0:05:23.00 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
: 2005
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:05:23.00
9 . 87 ROTAR Nina
TK Šm.naveza
Ženski SLO TK Šm.naveza 2006 0:05:38.00 >
Klub TK Šm.naveza
Država SLO
Spol: Ženski
: 2006
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:05:38.00
10 . 99 BALANTIČ Liza
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 2003 0:05:58.00 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
: 2003
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:05:58.00
Z2 DEKLICE -Ž
1 . 69 MILOVIĆ Ana
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 2001 0:03:52.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
: 2001
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:03:52.00
2 . 107 PER Maja
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 2002 0:04:07.00 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
: 2002
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:04:07.00
3 . 68 ČIROVIĆ Tjaša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 2002 0:04:21.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
: 2002
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:04:21.00
4 . 89 MOČNIK Karina
TK Šm.naveza
Ženski SLO TK Šm.naveza 2001 0:04:32.00 >
Klub TK Šm.naveza
Država SLO
Spol: Ženski
: 2001
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:04:32.00
5 . 67 DOBOVŠEK Hana
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 2002 0:04:33.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
: 2002
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:04:33.00
6 . 110 PINTAR Tajda
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 2001 0:04:48.00 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
: 2001
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:04:48.00
7 . 154 VORIČ Zala
Ženski SLO 2001 0:06:22.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
: 2001
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:06:22.00
Z3 STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 151 GOŠEK Karin
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA 2000 0:14:12.00 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
: 2000
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:14:12.00
2 . 113 PAVLIČ HREN Nina
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 1999 0:14:49.00 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1999
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:14:49.00
3 . 156 PODOBNIK Katja
ŠD TABOR ŽIRI
Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 1999 0:15:33.0 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Ženski
: 1999
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:15:33.0
4 . 34 VANTU Paula-Alina
Ženski ROU 2000 0:16:15.00 >
Klub
Država ROU
Spol: Ženski
: 2000
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:16:15.00
5 . 90 ŠUŠTERŠIČ Lucija
TK Šm.naveza
Ženski SLO TK Šm.naveza 1999 0:16:19.00 >
Klub TK Šm.naveza
Država SLO
Spol: Ženski
: 1999
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:16:19.00
6 . 114 BLAŽ Ana
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 1999 0:17:08.00 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1999
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:17:08.00
Z4 MLADINKE-Ž
1 . 78 ČUFER Ana
TD Burja
Ženski SLO TD Burja 1995 0:27:40.00 0:35:15.00 0:58:59.00 >
Klub TD Burja
Država SLO
Spol: Ženski
: 1995
Grmada: 0:27:40.00
Sedlo: 0:35:15.00
Čas: 0:58:59.00
2 . 70 PEVEC Lucija
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1998 0:31:29.00 0:41:26.00 1:08:03.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
: 1998
Grmada: 0:31:29.00
Sedlo: 0:41:26.00
Čas: 1:08:03.00
DNF 77 JESENKO Sara
ŠD Tabor
Ženski SLO ŠD Tabor 1996 0:32:57.00 DNF >
Klub ŠD Tabor
Država SLO
Spol: Ženski
: 1996
Grmada: 0:32:57.00
Sedlo:
Čas: DNF
Z5 čLANICE-Ž
130 GALUŠKOVA Johana
Ženski SLO 1989 0:43:18.00 DQ >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
: 1989
Grmada: 0:43:18.00
Sedlo:
Čas: DQ
1 . 4 MAYR Andrea
Ženski AUT 1979 0:21:51.00 0:29:18.00 0:48:04.00 >
Klub
Država AUT
Spol: Ženski
: 1979
Grmada: 0:21:51.00
Sedlo: 0:29:18.00
Čas: 0:48:04.00
2 . 1 KOSOVELJ Mateja
ŠD Nanos
Ženski SLO ŠD Nanos 1988 0:23:37.00 0:31:49.00 0:51:44.00 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Ženski
: 1988
Grmada: 0:23:37.00
Sedlo: 0:31:49.00
Čas: 0:51:44.00
3 . 25 GAGGI Alice
Runner Team '99
Ženski ITA Runner Team '99 1987 0:23:54.00 0:31:24.00 0:52:15.00 >
Klub Runner Team '99
Država ITA
Spol: Ženski
: 1987
Grmada: 0:23:54.00
Sedlo: 0:31:24.00
Čas: 0:52:15.00
4 . 12 TUNSTALL Sarah
Ženski 1986 0:24:11.00 0:32:35.00 0:53:28.00 >
Klub
Država
Spol: Ženski
: 1986
Grmada: 0:24:11.00
Sedlo: 0:32:35.00
Čas: 0:53:28.00
5 . 74 BRATINA Jana
ŠD Nanos
Ženski SLO ŠD Nanos 1988 0:25:51.00 0:34:19.00 0:56:24.00 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Ženski
: 1988
Grmada: 0:25:51.00
Sedlo: 0:34:19.00
Čas: 0:56:24.00
6 . 10 HYDER Melanie
ENG U23
Ženski ENG U23 1993 0:25:54.00 0:34:17.00 0:56:52.00 >
Klub ENG U23
Država
Spol: Ženski
: 1993
Grmada: 0:25:54.00
Sedlo: 0:34:17.00
Čas: 0:56:52.00
7 . 29 GALASSI Samantha
Ženski ITA 1988 0:25:23.00 0:34:18.00 0:58:11.00 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
: 1988
Grmada: 0:25:23.00
Sedlo: 0:34:18.00
Čas: 0:58:11.00
8 . 15 ALLEN Dionne
Ženski 1990 0:26:31.00 0:35:19.00 0:58:32.00 >
Klub
Država
Spol: Ženski
: 1990
Grmada: 0:26:31.00
Sedlo: 0:35:19.00
Čas: 0:58:32.00
9 . 9 LAMBERT Caroline
ENG U23
Ženski ENG U23 1993 0:27:00.00 0:36:03.00 1:00:20.00 >
Klub ENG U23
Država
Spol: Ženski
: 1993
Grmada: 0:27:00.00
Sedlo: 0:36:03.00
Čas: 1:00:20.00
10 . 123 KLANČNIK Karmen
ŠD NAKLO
Ženski SLO ŠD NAKLO 1990 0:28:34.00 0:37:26.00 1:02:31.00 >
Klub ŠD NAKLO
Država SLO
Spol: Ženski
: 1990
Grmada: 0:28:34.00
Sedlo: 0:37:26.00
Čas: 1:02:31.00
11 . 38 PEPERKO Maja
Ženski SLO 1986 0:29:04.00 0:39:00.00 1:03:40.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
: 1986
Grmada: 0:29:04.00
Sedlo: 0:39:00.00
Čas: 1:03:40.00
12 . 128 PIVK Irma
ŠD NANOS
Ženski SLO ŠD NANOS 1982 0:30:38.00 0:41:21.00 1:07:45.00 >
Klub ŠD NANOS
Država SLO
Spol: Ženski
: 1982
Grmada: 0:30:38.00
Sedlo: 0:41:21.00
Čas: 1:07:45.00
13 . 91 BLATNIK Damijana
TK Šm.naveza
Ženski SLO TK Šm.naveza 1980 0:33:08.00 0:42:29.00 1:13:37.00 >
Klub TK Šm.naveza
Država SLO
Spol: Ženski
: 1980
Grmada: 0:33:08.00
Sedlo: 0:42:29.00
Čas: 1:13:37.00
15 . 125 JELOVŠEK Jasmina
Ženski SLO 1985 0:34:12.00 0:45:21.00 1:14:38.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
: 1985
Grmada: 0:34:12.00
Sedlo: 0:45:21.00
Čas: 1:14:38.00
DNF 180 KORENIČ Karmen
Ženski SLO 1993 0:41:14.00 DQ >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
: 1993
Grmada: 0:41:14.00
Sedlo:
Čas: DQ
DNF16 . 181 KORENIČ Tina
Ženski SLO 1994 0:35:41.00 0:46:26.00 1:18:01.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
: 1994
Grmada: 0:35:41.00
Sedlo: 0:46:26.00
Čas: 1:18:01.00
Z6 MLAJšE VETERANKE-Ž
1 . 31 CONFORTOLA Anotenella
Ženski ITA 1975 0:24:34.00 0:33:13.00 0:54:32.00 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
: 1975
Grmada: 0:24:34.00
Sedlo: 0:33:13.00
Čas: 0:54:32.00
2 . 39 MRAK Valerija
AD Posočje
Ženski SLO AD Posočje 1971 0:27:11.00 0:35:16.00 0:58:50.00 >
Klub AD Posočje
Država SLO
Spol: Ženski
: 1971
Grmada: 0:27:11.00
Sedlo: 0:35:16.00
Čas: 0:58:50.00
3 . 40 TUŠAR Mihaela
AD Posočje
Ženski SLO AD Posočje 1966 0:28:07.00 0:36:46.00 1:00:31.00 >
Klub AD Posočje
Država SLO
Spol: Ženski
: 1966
Grmada: 0:28:07.00
Sedlo: 0:36:46.00
Čas: 1:00:31.00
4 . 71 MIKLOŠA Petra
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1974 0:29:26.00 0:39:27.00 1:04:13.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
: 1974
Grmada: 0:29:26.00
Sedlo: 0:39:27.00
Čas: 1:04:13.00
5 . 72 Trobec Urša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1967 0:30:24.00 0:40:17.00 1:05:59.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
: 1967
Grmada: 0:30:24.00
Sedlo: 0:40:17.00
Čas: 1:05:59.00
6 . 160 PAROVEC Vesna
SPORTIAMOTS
Ženski SLO SPORTIAMOTS 1974 0:36:08.00 0:49:22.00 1:20:38.00 >
Klub SPORTIAMOTS
Država SLO
Spol: Ženski
: 1974
Grmada: 0:36:08.00
Sedlo: 0:49:22.00
Čas: 1:20:38.00
Z7 STAREJšE VETERANKE-Ž
1 . 165 MEŽA Boža
ŠD PREMOGOVNIK
Ženski SLO ŠD PREMOGOVNIK 1957 0:30:27.00 0:41:22.00 1:07:49.00 >
Klub ŠD PREMOGOVNIK
Država SLO
Spol: Ženski
: 1957
Grmada: 0:30:27.00
Sedlo: 0:41:22.00
Čas: 1:07:49.00
M1 MLAJšI DEčKI-M
1 . 43 PRELOVŠEK Aleš
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 2003 0:03:56.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 2003
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:03:56.00
2 . 44 PODBREGAR Miha
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 2003 0:04:00.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 2003
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:04:00.00
3 . 105 MOČNIK Martin
Radomlje
Moški SLO Radomlje 2003 0:04:03.00 >
Klub Radomlje
Država SLO
Spol: Moški
: 2003
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:04:03.00
4 . 41 KRIŽNAR Maj
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 2004 0:04:05.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:04:05.00
5 . 42 Grčar Žan
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2004 0:04:38.00 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:04:38.00
6 . 158 CEDILNIK Andraž
Moški SLO 2003 0:04:49.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 2003
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:04:49.00
7 . 155 VOGRIČ Jan
Moški SLO 2003 0:05:31.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 2003
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:05:31.00
8 . 106 SAZONOV Jaka
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 2003 0:05:33.00 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
: 2003
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:05:33.00
M2 DEčKI-M
1 . 46 Sušnik Rok
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 2001 0:03:25.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 2001
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:03:25.00
2 . 159 CEDILNIK Nejc
Šmarnogorska naveza
Moški SLO Šmarnogorska naveza 2001 0:04:03.00 >
Klub Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
: 2001
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:04:03.00
3 . 45 PODBREGAR Rok
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 2002 0:04:22.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 2002
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:04:22.00
4 . 111 KOS Urh
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 2002 0:04:39.00 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
: 2002
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:04:39.00
5 . 47 Kranjec Žan
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2001 0:04:40.00 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 2001
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:04:40.00
6 . 112 Povše Nejc
AK Domžale
Moški SLO AK Domžale 2001 0:04:47.00 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Moški
: 2001
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:04:47.00
M3 STAREJšI DEčKI-M
1 . 117 MALI Jakob
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 2000 0:12:40.00 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
: 2000
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:12:40.00
2 . 80 HREN Tine
TK Šm.naveza
Moški SLO TK Šm.naveza 1999 0:12:50.00 >
Klub TK Šm.naveza
Država SLO
Spol: Moški
: 1999
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:12:50.00
3 . 150 GRŽE Jaka
AK POSTOJNA
Moški SLO AK POSTOJNA 1999 0:13:02.00 >
Klub AK POSTOJNA
Država SLO
Spol: Moški
: 1999
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:13:02.00
4 . 79 TRONTELJ Luka
TK Šm.naveza
Moški SLO TK Šm.naveza 1999 0:13:40.00 >
Klub TK Šm.naveza
Država SLO
Spol: Moški
: 1999
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:13:40.00
5 . 49 ORAŽEM Miha
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 2000 0:13:50.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 2000
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:13:50.00
6 . 162 HRIBAR Grega
ŠD ZLATO POLJE
Moški SLO ŠD ZLATO POLJE 2000 0:16:39.00 >
Klub ŠD ZLATO POLJE
Država SLO
Spol: Moški
: 2000
Grmada:
Sedlo:
Čas: 0:16:39.00
M4 MLADINCI U20-M
1 . 37 LEANCA Andrei
Moški ROU 1995 0:21:09.00 0:28:06.00 0:47:04.00 >
Klub
Država ROU
Spol: Moški
: 1995
Grmada: 0:21:09.00
Sedlo: 0:28:06.00
Čas: 0:47:04.00
2 . 20 MOONEY Killian
Moški IRL 1995 0:21:52.00 0:29:08.00 0:48:18.00 >
Klub
Država IRL
Spol: Moški
: 1995
Grmada: 0:21:52.00
Sedlo: 0:29:08.00
Čas: 0:48:18.00
3 . 82 REZAI M. Bashir
TK Šm.naveza
Moški SLO TK Šm.naveza 1995 0:23:25.00 0:30:49.00 0:51:04.00 >
Klub TK Šm.naveza
Država SLO
Spol: Moški
: 1995
Grmada: 0:23:25.00
Sedlo: 0:30:49.00
Čas: 0:51:04.00
4 . 50 Božič Aljaž
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1996 0:23:59.00 0:31:05.00 0:52:03.00 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 1996
Grmada: 0:23:59.00
Sedlo: 0:31:05.00
Čas: 0:52:03.00
5 . 75 LAZAR Nejc
ŠD Tabor
Moški SLO ŠD Tabor 1996 0:24:08.00 0:31:27.00 0:52:17.00 >
Klub ŠD Tabor
Država SLO
Spol: Moški
: 1996
Grmada: 0:24:08.00
Sedlo: 0:31:27.00
Čas: 0:52:17.00
6 . 35 RUSU Andrei
Moški ROU 1998 0:22:45.00 0:32:54.00 0:52:31.00 >
Klub
Država ROU
Spol: Moški
: 1998
Grmada: 0:22:45.00
Sedlo: 0:32:54.00
Čas: 0:52:31.00
7 . 124 AMON Ambrož
AK ŠENTJUR
Moški SLO AK ŠENTJUR 1998 0:24:10.00 0:31:35.00 0:53:16.00 >
Klub AK ŠENTJUR
Država SLO
Spol: Moški
: 1998
Grmada: 0:24:10.00
Sedlo: 0:31:35.00
Čas: 0:53:16.00
8 . 17 BUKI Adam
Moški HUN 1995 0:25:49.00 0:34:36.00 0:56:45.00 >
Klub
Država HUN
Spol: Moški
: 1995
Grmada: 0:25:49.00
Sedlo: 0:34:36.00
Čas: 0:56:45.00
9 . 121 MEKIŠ Marino
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1998 0:27:57.00 0:36:26.00 1:01:41.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1998
Grmada: 0:27:57.00
Sedlo: 0:36:26.00
Čas: 1:01:41.00
10 . 178 SVETEK Oskar
Moški SLO 1998 0:31:48.00 0:42:22.00 1:10:02.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1998
Grmada: 0:31:48.00
Sedlo: 0:42:22.00
Čas: 1:10:02.00
DNF 179 PINTAR Rok
Moški SLO 1997 0:41:16.00 DQ >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1997
Grmada: 0:41:16.00
Sedlo:
Čas: DQ
DNF 81 TRONTELJ Žiga
TK Šm.naveza
Moški SLO TK Šm.naveza 1996 0:26:53.00 DNF >
Klub TK Šm.naveza
Država SLO
Spol: Moški
: 1996
Grmada: 0:26:53.00
Sedlo:
Čas: DNF
M5 čLANI-M
1 . 3 MAMU Petro
Moški ERI 1984 0:19:26.00 0:26:19.00 0:41:59.00 >
Klub
Država ERI
Spol: Moški
: 1984
Grmada: 0:19:26.00
Sedlo: 0:26:19.00
Čas: 0:41:59.00
2 . 7 SCHNEIDER David
Moški 1981 0:19:48.00 0:26:27.00 0:43:45.00 >
Klub
Država
Spol: Moški
: 1981
Grmada: 0:19:48.00
Sedlo: 0:26:27.00
Čas: 0:43:45.00
3 . 28 BALDACCINI Alex
Moški ITA 1988 0:20:37.00 0:27:27.00 0:45:05.00 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
: 1988
Grmada: 0:20:37.00
Sedlo: 0:27:27.00
Čas: 0:45:05.00
4 . 24 MANZI Emanuele
Forestale
Moški ITA Forestale 1977 0:20:45.00 0:27:34.00 0:45:14.00 >
Klub Forestale
Država ITA
Spol: Moški
: 1977
Grmada: 0:20:45.00
Sedlo: 0:27:34.00
Čas: 0:45:14.00
5 . 2 KOSOVELJ Mitja
TK Kobarid
Moški SLO TK Kobarid 1984 0:21:01.00 0:27:26.00 0:45:22.00 >
Klub TK Kobarid
Država SLO
Spol: Moški
: 1984
Grmada: 0:21:01.00
Sedlo: 0:27:26.00
Čas: 0:45:22.00
6 . 53 BREGAR Gašper
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1990 0:21:23.00 0:27:52.00 0:46:23.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1990
Grmada: 0:21:23.00
Sedlo: 0:27:52.00
Čas: 0:46:23.00
7 . 30 STERNI Riccardo
Moški ITA 1989 0:20:40.00 0:28:08.00 0:46:26.00 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
: 1989
Grmada: 0:20:40.00
Sedlo: 0:28:08.00
Čas: 0:46:26.00
8 . 51 LAPAJNE Jošt
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1994 0:21:25.00 0:28:10.00 0:46:32.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1994
Grmada: 0:21:25.00
Sedlo: 0:28:10.00
Čas: 0:46:32.00
9 . 18 SZABO Sandor
Moški HUN 1993 0:21:24.00 0:28:11.00 0:46:41.00 >
Klub
Država HUN
Spol: Moški
: 1993
Grmada: 0:21:24.00
Sedlo: 0:28:11.00
Čas: 0:46:41.00
10 . 76 LAMOVEC Peter
ŠD Tabor
Moški SLO ŠD Tabor 1984 0:21:31.00 0:28:23.00 0:46:55.00 >
Klub ŠD Tabor
Država SLO
Spol: Moški
: 1984
Grmada: 0:21:31.00
Sedlo: 0:28:23.00
Čas: 0:46:55.00
11 . 26 DELLA TORRE Francesco
G.S. Orobie
Moški ITA G.S. Orobie 1976 0:21:48.00 0:28:29.00 0:46:59.00 >
Klub G.S. Orobie
Država ITA
Spol: Moški
: 1976
Grmada: 0:21:48.00
Sedlo: 0:28:29.00
Čas: 0:46:59.00
12 . 13 PRIESTLEY Gary
Moški 1988 0:21:27.00 0:28:24.00 0:47:21.00 >
Klub
Država
Spol: Moški
: 1988
Grmada: 0:21:27.00
Sedlo: 0:28:24.00
Čas: 0:47:21.00
13 . 19 CONROY Ian
Moški IRL 1980 0:21:41.00 0:29:29.00 0:47:48.00 >
Klub
Država IRL
Spol: Moški
: 1980
Grmada: 0:21:41.00
Sedlo: 0:29:29.00
Čas: 0:47:48.00
14 . 170 ŽONTAR Aleš
AD KRONOS
Moški SLO AD KRONOS 1982 0:21:55.00 0:29:03.00 0:47:59.00 >
Klub AD KRONOS
Država SLO
Spol: Moški
: 1982
Grmada: 0:21:55.00
Sedlo: 0:29:03.00
Čas: 0:47:59.00
15 . 21 LEONI Marco
CSI Morbegno
Moški ITA CSI Morbegno 1990 0:22:27.00 0:29:14.00 0:48:12.00 >
Klub CSI Morbegno
Država ITA
Spol: Moški
: 1990
Grmada: 0:22:27.00
Sedlo: 0:29:14.00
Čas: 0:48:12.00
16 . 52 Bratina Rok
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1994 0:22:14.00 0:29:32.00 0:48:21.00 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 1994
Grmada: 0:22:14.00
Sedlo: 0:29:32.00
Čas: 0:48:21.00
17 . 23 TACCHINI Giovanni
CSI Morbegno
Moški ITA CSI Morbegno 1984 0:22:13.00 0:29:26.00 0:48:45.00 >
Klub CSI Morbegno
Država ITA
Spol: Moški
: 1984
Grmada: 0:22:13.00
Sedlo: 0:29:26.00
Čas: 0:48:45.00
18 . 122 KUHAR Nejc
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1985 0:22:03.00 0:29:31.00 0:50:07.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1985
Grmada: 0:22:03.00
Sedlo: 0:29:31.00
Čas: 0:50:07.00
19 . 83 Plaznik Matic
TK Šm.naveza
Moški SLO TK Šm.naveza 1993 0:23:15.00 0:30:12.00 0:51:15.00 >
Klub TK Šm.naveza
Država SLO
Spol: Moški
: 1993
Grmada: 0:23:15.00
Sedlo: 0:30:12.00
Čas: 0:51:15.00
20 . 145 HABJAN Toni
AD HITROST
Moški SLO AD HITROST 1978 0:23:08.00 0:30:38.00 0:51:26.00 >
Klub AD HITROST
Država SLO
Spol: Moški
: 1978
Grmada: 0:23:08.00
Sedlo: 0:30:38.00
Čas: 0:51:26.00
21 . 57 Erjavšek Boštjan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1982 0:23:58.00 0:31:38.00 0:52:13.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1982
Grmada: 0:23:58.00
Sedlo: 0:31:38.00
Čas: 0:52:13.00
22 . 14 TIGHE Josh
Moški 1987 0:23:56.00 0:31:46.00 0:52:24.00 >
Klub
Država
Spol: Moški
: 1987
Grmada: 0:23:56.00
Sedlo: 0:31:46.00
Čas: 0:52:24.00
23 . 129 POLČNIK Jože
Moški SLO 1993 0:23:44.00 0:31:23.00 0:52:33.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1993
Grmada: 0:23:44.00
Sedlo: 0:31:23.00
Čas: 0:52:33.00
24 . 33 MIYACHI Fujio
Moški JPN 1978 0:24:03.00 0:31:55.00 0:52:43.00 >
Klub
Država JPN
Spol: Moški
: 1978
Grmada: 0:24:03.00
Sedlo: 0:31:55.00
Čas: 0:52:43.00
25 . 11 NEILL William
ENG U23
Moški ENG U23 1992 0:24:09.00 0:31:26.00 0:53:20.00 >
Klub ENG U23
Država
Spol: Moški
: 1992
Grmada: 0:24:09.00
Sedlo: 0:31:26.00
Čas: 0:53:20.00
26 . 146 Mlakar Gregor
Moški SLO 1988 0:24:07.00 0:31:48.00 0:54:28.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1988
Grmada: 0:24:07.00
Sedlo: 0:31:48.00
Čas: 0:54:28.00
27 . 54 Koželj Martin
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1989 0:24:39.00 0:32:55.00 0:55:22.00 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 1989
Grmada: 0:24:39.00
Sedlo: 0:32:55.00
Čas: 0:55:22.00
28 . 127 HOMAN Gregor
Moški SLO 1994 0:26:04.00 0:34:53.00 0:57:20.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1994
Grmada: 0:26:04.00
Sedlo: 0:34:53.00
Čas: 0:57:20.00
29 . 173 BIZJAK Ivan
LTH
Moški SLO LTH 1979 0:26:09.00 0:35:06.00 0:57:48.00 >
Klub LTH
Država SLO
Spol: Moški
: 1979
Grmada: 0:26:09.00
Sedlo: 0:35:06.00
Čas: 0:57:48.00
30 . 177 ERZAR Janez
Moški SLO 1976 0:26:06.00 0:33:53.00 0:58:16.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Grmada: 0:26:06.00
Sedlo: 0:33:53.00
Čas: 0:58:16.00
31 . 184 GRB IĆ Dino
Moški SLO 1987 0:26:16.00 0:35:37.00 0:58:39.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1987
Grmada: 0:26:16.00
Sedlo: 0:35:37.00
Čas: 0:58:39.00
32 . 137 KAPUŠIN Jani
METLIKA
Moški SLO METLIKA 1983 0:26:55.00 0:35:14.00 0:59:52.00 >
Klub METLIKA
Država SLO
Spol: Moški
: 1983
Grmada: 0:26:55.00
Sedlo: 0:35:14.00
Čas: 0:59:52.00
33 . 187 ČADEŽ Simon
Moški SLO 1980 0:27:37.00 0:36:19.00 1:01:18.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1980
Grmada: 0:27:37.00
Sedlo: 0:36:19.00
Čas: 1:01:18.00
34 . 135 ANTLOGA Primož
Moški SLO 1976 0:27:36.00 0:36:49.00 1:01:24.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Grmada: 0:27:36.00
Sedlo: 0:36:49.00
Čas: 1:01:24.00
35 . 95 KOVAČIČ Nejc
TK Šm.naveza
Moški SLO TK Šm.naveza 1979 0:29:15.00 0:38:18.00 1:02:33.00 >
Klub TK Šm.naveza
Država SLO
Spol: Moški
: 1979
Grmada: 0:29:15.00
Sedlo: 0:38:18.00
Čas: 1:02:33.00
36 . 132 ARNUŠ Matej
Moški SLO 1978 0:29:45.00 0:38:25.00 1:03:57.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1978
Grmada: 0:29:45.00
Sedlo: 0:38:25.00
Čas: 1:03:57.00
37 . 85 FLEK Marko
TK Šm.naveza
Moški SLO TK Šm.naveza 1976 0:30:01.00 0:39:40.00 1:05:27.00 >
Klub TK Šm.naveza
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Grmada: 0:30:01.00
Sedlo: 0:39:40.00
Čas: 1:05:27.00
38 . 157 Požun Dean
ŽALEC
Moški SLO ŽALEC 1981 0:30:57.00 0:40:17.00 1:06:04.00 >
Klub ŽALEC
Država SLO
Spol: Moški
: 1981
Grmada: 0:30:57.00
Sedlo: 0:40:17.00
Čas: 1:06:04.00
39 . 164 KOMEL Matej
Moški SLO 1979 0:29:51.00 0:38:55.00 1:06:05.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1979
Grmada: 0:29:51.00
Sedlo: 0:38:55.00
Čas: 1:06:05.00
40 . 169 VUK Miha
Moški SLO 1977 0:30:03.00 0:40:58.00 1:06:10.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1977
Grmada: 0:30:03.00
Sedlo: 0:40:58.00
Čas: 1:06:10.00
41 . 172 CAFNIK Matej
Moški SLO 1986 0:30:16.00 0:41:23.00 1:07:52.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1986
Grmada: 0:30:16.00
Sedlo: 0:41:23.00
Čas: 1:07:52.00
42 . 182 KOS Jernej
Moški SLO 1983 0:31:20.00 0:41:05.00 1:07:56.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1983
Grmada: 0:31:20.00
Sedlo: 0:41:05.00
Čas: 1:07:56.00
43 . 94 KERŠMANEC Jernej
TK Šm.naveza
Moški SLO TK Šm.naveza 1985 0:32:39.00 0:42:02.00 1:09:41.00 >
Klub TK Šm.naveza
Država SLO
Spol: Moški
: 1985
Grmada: 0:32:39.00
Sedlo: 0:42:02.00
Čas: 1:09:41.00
44 . 55 POSAVEC Rok
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1986 0:33:10.00 0:43:55.00 1:14:31.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1986
Grmada: 0:33:10.00
Sedlo: 0:43:55.00
Čas: 1:14:31.00
45 . 92 KARUN Matevž
TK Šm.naveza
Moški SLO TK Šm.naveza 1980 0:34:34.00 0:44:07.00 1:15:21.00 >
Klub TK Šm.naveza
Država SLO
Spol: Moški
: 1980
Grmada: 0:34:34.00
Sedlo: 0:44:07.00
Čas: 1:15:21.00
DNF 188 SOMRAK Andrej
VITALIA.SI
Moški SLO VITALIA.SI 1975 0:42:39.00 DQ >
Klub VITALIA.SI
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Grmada: 0:42:39.00
Sedlo:
Čas: DQ
M5 čLANI-Ž
14 . 58 ORAŽEM Nina
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1978 0:33:46.00 0:44:32.00 1:14:16.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
: 1978
Grmada: 0:33:46.00
Sedlo: 0:44:32.00
Čas: 1:14:16.00
M6 MLAJšI VETERANI-M
1 . 60 CVET Miran
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1968 0:20:39.00 0:27:38.00 0:45:36.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1968
Grmada: 0:20:39.00
Sedlo: 0:27:38.00
Čas: 0:45:36.00
2 . 73 Alič Simon
ŠD Nanos
Moški SLO ŠD Nanos 1971 0:21:34.00 0:28:27.00 0:47:40.00 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Moški
: 1971
Grmada: 0:21:34.00
Sedlo: 0:28:27.00
Čas: 0:47:40.00
3 . 59 BREGAR Metod
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1969 0:23:01.00 0:30:07.00 0:50:26.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Grmada: 0:23:01.00
Sedlo: 0:30:07.00
Čas: 0:50:26.00
4 . 161 MARASPIN Alessandro
SPORTIAMOTS
Moški SLO SPORTIAMOTS 1973 0:23:39.00 0:31:23.00 0:51:41.00 >
Klub SPORTIAMOTS
Država SLO
Spol: Moški
: 1973
Grmada: 0:23:39.00
Sedlo: 0:31:23.00
Čas: 0:51:41.00
5 . 5 STITZ Andreas
Moški AUT 1967 0:24:22.00 0:33:04.00 0:54:01.00 >
Klub
Država AUT
Spol: Moški
: 1967
Grmada: 0:24:22.00
Sedlo: 0:33:04.00
Čas: 0:54:01.00
6 . 8 HULL Greg
ENG U23
Moški ENG U23 1965 0:26:28.00 0:35:18.00 0:57:50.00 >
Klub ENG U23
Država
Spol: Moški
: 1965
Grmada: 0:26:28.00
Sedlo: 0:35:18.00
Čas: 0:57:50.00
7 . 189 OSOLNIK Damjan
Lukovica
Moški SLO Lukovica 1972 0:27:02.00 0:35:53.00 0:59:34.00 >
Klub Lukovica
Država SLO
Spol: Moški
: 1972
Grmada: 0:27:02.00
Sedlo: 0:35:53.00
Čas: 0:59:34.00
8 . 176 JEŽ Roman
Moški SLO 1967 0:28:25.00 0:36:36.00 1:01:50.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1967
Grmada: 0:28:25.00
Sedlo: 0:36:36.00
Čas: 1:01:50.00
9 . 126 VELŠE Peter
Moški SLO 1974 0:27:44.00 0:36:48.00 1:02:24.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Grmada: 0:27:44.00
Sedlo: 0:36:48.00
Čas: 1:02:24.00
10 . 22 NAVA Massimo
CSI Morbegno
Moški ITA CSI Morbegno 1968 0:29:16.00 0:38:21.00 1:04:04.00 >
Klub CSI Morbegno
Država ITA
Spol: Moški
: 1968
Grmada: 0:29:16.00
Sedlo: 0:38:21.00
Čas: 1:04:04.00
11 . 149 HOČEVAR Primož
Moški SLO 1972 0:29:05.00 0:38:18.00 1:04:07.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1972
Grmada: 0:29:05.00
Sedlo: 0:38:18.00
Čas: 1:04:07.00
12 . 142 ČERNE Andrej
ŠRD OMEGA AIR
Moški SLO ŠRD OMEGA AIR 1969 0:29:22.00 0:39:35.00 1:06:19.00 >
Klub ŠRD OMEGA AIR
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Grmada: 0:29:22.00
Sedlo: 0:39:35.00
Čas: 1:06:19.00
13 . 175 DOPUGGI Paolo
Moški SLO 1974 0:29:47.00 0:39:13.00 1:06:23.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Grmada: 0:29:47.00
Sedlo: 0:39:13.00
Čas: 1:06:23.00
14 . 174 MORETTON Marco
TEAM REBUS
Moški SLO TEAM REBUS 1973 0:29:48.00 0:39:14.00 1:06:24.00 >
Klub TEAM REBUS
Država SLO
Spol: Moški
: 1973
Grmada: 0:29:48.00
Sedlo: 0:39:14.00
Čas: 1:06:24.00
15 . 143 OSET Jure
TORPEDO
Moški SLO TORPEDO 1966 0:34:25.00 0:45:51.00 1:18:26.00 >
Klub TORPEDO
Država SLO
Spol: Moški
: 1966
Grmada: 0:34:25.00
Sedlo: 0:45:51.00
Čas: 1:18:26.00
16 . 133 PIRC Franci
TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TEKAŠKI FORUM 1965 0:37:47.00 0:48:50.00 1:20:11.00 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
: 1965
Grmada: 0:37:47.00
Sedlo: 0:48:50.00
Čas: 1:20:11.00
M7 STAREJšI VETERANI-M
1 . 62 TERAŽ Franci
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1962 0:24:05.00 0:31:39.00 0:52:26.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1962
Grmada: 0:24:05.00
Sedlo: 0:31:39.00
Čas: 0:52:26.00
2 . 136 Jesenko Andrej
Moški SLO 1957 0:26:50.00 0:35:09.00 0:57:45.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1957
Grmada: 0:26:50.00
Sedlo: 0:35:09.00
Čas: 0:57:45.00
3 . 61 KOŽUH Bojan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1962 0:27:06.00 0:35:02.00 0:59:24.00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1962
Grmada: 0:27:06.00
Sedlo: 0:35:02.00
Čas: 0:59:24.00
4 . 140 DRAKSLER Viki
Moški SLO 1959 0:29:03.00 0:38:10.00 1:03:07.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1959
Grmada: 0:29:03.00
Sedlo: 0:38:10.00
Čas: 1:03:07.00
5 . 16 WALTON Brian
Horwich RC
Moški Horwich RC 1953 0:29:19.00 0:38:34.00 1:03:16.00 >
Klub Horwich RC
Država
Spol: Moški
: 1953
Grmada: 0:29:19.00
Sedlo: 0:38:34.00
Čas: 1:03:16.00
6 . 171 Cvelbar Igor
AKADEMSKI A.
Moški SLO AKADEMSKI A. 1963 0:28:52.00 0:36:55.00 1:03:58.00 >
Klub AKADEMSKI A.
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Grmada: 0:28:52.00
Sedlo: 0:36:55.00
Čas: 1:03:58.00
7 . 183 DROLE Boris
PD Kranj
Moški SLO PD Kranj 1953 0:29:38.00 0:38:46.00 1:04:58.00 >
Klub PD Kranj
Država SLO
Spol: Moški
: 1953
Grmada: 0:29:38.00
Sedlo: 0:38:46.00
Čas: 1:04:58.00
8 . 86 HREN Tibor
TK Šm.naveza
Moški SLO TK Šm.naveza 1960 0:30:47.00 0:40:23.00 1:08:40.00 >
Klub TK Šm.naveza
Država SLO
Spol: Moški
: 1960
Grmada: 0:30:47.00
Sedlo: 0:40:23.00
Čas: 1:08:40.00
9 . 167 MAKSIMOVIČ Vitomir
RAIL CARGO AUSTRIJA
Moški SLO RAIL CARGO AUSTRIJA 1958 0:31:23.00 0:41:25.00 1:10:26.00 >
Klub RAIL CARGO AUSTRIJA
Država SLO
Spol: Moški
: 1958
Grmada: 0:31:23.00
Sedlo: 0:41:25.00
Čas: 1:10:26.00
10 . 139 Sršen Rajko
KOMENDA-MOSTE
Moški SLO KOMENDA-MOSTE 1962 0:32:22.00 0:42:03.00 1:11:13.00 >
Klub KOMENDA-MOSTE
Država SLO
Spol: Moški
: 1962
Grmada: 0:32:22.00
Sedlo: 0:42:03.00
Čas: 1:11:13.00
11 . 148 KNAVS Anton
KLJUKA
Moški SLO KLJUKA 1956 0:32:43.00 0:42:43.00 1:11:15.00 >
Klub KLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
: 1956
Grmada: 0:32:43.00
Sedlo: 0:42:43.00
Čas: 1:11:15.00
12 . 120 Ručigaj Zdravc
AK Domžale
Moški SLO AK Domžale 1952 0:32:15.00 0:43:52.00 1:12:48.00 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Moški
: 1952
Grmada: 0:32:15.00
Sedlo: 0:43:52.00
Čas: 1:12:48.00
13 . 131 RISTIČ Zoran
Moški SLO 1964 0:33:41.00 0:43:32.00 1:13:15.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1964
Grmada: 0:33:41.00
Sedlo: 0:43:32.00
Čas: 1:13:15.00
14 . 141 HROVATIN Darko
BURJA VIPAVA
Moški SLO BURJA VIPAVA 1957 0:33:50.00 0:44:33.00 1:13:17.00 >
Klub BURJA VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
: 1957
Grmada: 0:33:50.00
Sedlo: 0:44:33.00
Čas: 1:13:17.00
15 . 138 KOGOVŠEK Stane
ARTSTONE
Moški SLO ARTSTONE 1956 0:33:04.00 0:44:09.00 1:13:51.00 >
Klub ARTSTONE
Država SLO
Spol: Moški
: 1956
Grmada: 0:33:04.00
Sedlo: 0:44:09.00
Čas: 1:13:51.00
16 . 186 COMELLI Luciano
Moški SLO 1957 0:35:24.00 0:44:12.00 1:13:55.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1957
Grmada: 0:35:24.00
Sedlo: 0:44:12.00
Čas: 1:13:55.00
17 . 144 JERMAN Riko
TORPEDO
Moški SLO TORPEDO 1952 0:34:28.00 0:46:08.00 1:15:50.00 >
Klub TORPEDO
Država SLO
Spol: Moški
: 1952
Grmada: 0:34:28.00
Sedlo: 0:46:08.00
Čas: 1:15:50.00
18 . 147 KOTAR Dušan
PUSTOLOVEC RAJD
Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD 1963 0:36:11.00 0:47:15.00 1:20:28.00 >
Klub PUSTOLOVEC RAJD
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Grmada: 0:36:11.00
Sedlo: 0:47:15.00
Čas: 1:20:28.00
19 . 168 FLORJANČIČ Ivan
Moški SLO 1941 0:36:53.00 0:51:27.00 1:24:03.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1941
Grmada: 0:36:53.00
Sedlo: 0:51:27.00
Čas: 1:24:03.00
20 . 185 KIKUCH Davi
Moški SLO 1956 0:36:32.00 0:50:12.00 1:28:32.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1956
Grmada: 0:36:32.00
Sedlo: 0:50:12.00
Čas: 1:28:32.00
DNF 166 MEŽA Stane
ŠD PREMOGOVNIK
Moški SLO ŠD PREMOGOVNIK 1958 0:34:27.00 DNF >
Klub ŠD PREMOGOVNIK
Država SLO
Spol: Moški
: 1958
Grmada: 0:34:27.00
Sedlo:
Čas: DNF

Komentarji

 

Mobile content