Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 14. VZPON NA HLEVIŠE (tek)

Tek - gorski Tekma:14. VZPON NA HLEVIŠE (tek) Datum:28.09.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek
ČLANI 1988 - 1979-M
1 . 210 KRISTJAN IPAVEC Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 0:30:17.00 0:00:00.00
2 . 229 SREČKO KRVINA Moški SLO ŠKD VRH 0:34:04.00 0:03:47.00
3 . 215 MATEJ PREZELJ Moški SLO 0:39:19.00 0:09:02.00
4 . 224 ALFREDO CHAVEZ Moški MEX 0:50:36.00 0:20:19.00
ČLANICE 1988 - 1979-Ž
1 . 1029 SAŠA PISK Ženski SLO 0:39:36.00 0:00:00.00
2 . 222 ANJA GOLOB Ženski SLO 0:42:37.00 0:03:01.00
3 . 226 MARTINA PIŠLAR Ženski SLO 0:44:20.00 0:04:43.00
4 . 1024 TINA PINTAR Ženski SLO 0:47:49.00 0:08:13.00
5 . 983 NEVA JOGAN ŽGUR Ženski SLO KRAŠKI TEKAČI 1:00:24.00 0:20:48.00
MLAJšE čLANICE 1989 IN MLAJšE-Ž
1 . 992 SINDIS ČUFER Ženski SLO TD BURJA VIPAVA 0:41:58.00 0:00:00.00
MLAJšE DEKLICE 2002 IN MLAJšE -Ž
1 . 208 LARISA JOGAN ŽGUR Ženski SLO KRAŠKI TEKAČI 1:00:25.00 0:00:00.00
MLAJšI čLANI 1989 IN MLAJŠI -M
1 . 209 Bratina Rok Moški SLO KGT PAPEŽ - SALOMON 0:27:29.00 0:00:00.00
2 . 994 ANEJ LIKAR Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 0:29:40.00 0:02:11.00
3 . 212 GREGOR HVALA Moški SLO OK AZIMUT 0:32:30.00 0:05:02.00
4 . 228 HECTOR RUVALCABU Moški MEX 0:50:35.00 0:23:06.00
MLAJšI DEčKI 2002 IN MLAJšI -M
1 . 220 JAKOB BRUS Moški SLO 0:46:50.00 0:00:00.00
MLAJšI VETERANI 1970 - 1963 -M
1 . 1017 SIMON STRNAD Moški SLO KD BRDA 0:29:22.00 0:00:00.00
2 . 1010 ANDREJ KUTIN Moški SLO ŠD BOKA -TKK SRPENICA 0:31:13.00 0:01:51.00
MLAJšI VETERANI 1970 - 1963-M
3 . 911 IVAN SOKOL Moški SLO TD-BURJA VIPAVA 0:31:43.00 0:02:21.00
4 . 214 MARKO LEBAN Moški SLO DLG LAZEC 0:33:05.00 0:03:43.00
5 . 1015 BENEDIKT LIČEN Moški SLO BOSOPET 0:33:47.00 0:04:26.00
6 . 924 SEBASTJAN POLANC Moški SLO DLT FILIPIDES 0:34:55.00 0:05:33.00
7 . 916 STOJAN RODICA Moški SLO ŠDKRAŠKI TEKAČI 0:35:26.00 0:06:04.00
8 . 999 SIMON DROLE Moški SLO PD PODBRDO 0:35:41.00 0:06:19.00
9 . 206 MARKO FRELIH Moški SLO TK ŠPEH 0:37:36.00 0:08:15.00
10 . 201 MARKO KOGEJ Moški SLO TIR 0:39:00.00 0:09:39.00
11 . 966 STOJAN KODELE Moški SLO 0:39:03.00 0:09:41.00
12 . 1067 DAMIJAN ČUFER Moški SLO TD BURJA VIPAVA 0:39:11.00 0:09:49.00
13 . 1000 KLAVDIJ ČENDAK Moški SLO PGT 0:40:43.00 0:11:22.00
14 . 225 ROBERT HABE Moški SLO 0:40:54.00 0:11:33.00
15 . 221 EMIL BRUS Moški SLO KK IZVIR 0:47:22.00 0:18:01.00
STAREJšE čLANICE 1978 - 1969-Ž
1 . 1049 MARTA ŠVIGELJ Ženski SLO SLIKOPLESKARSTVO ŠVIGELJ 0:37:55.00 0:00:00.00
2 . 970 TINA MAVRIČ Ženski SLO PGT 0:42:30.00 0:04:35.00
STAREJšE DEKLICE 1999 - 2001 -Ž
1 . 213 TINKARA MLAKAR Ženski SLO 0:47:20.00 0:00:00.00
2 . 205 NASTJA MAROZ Ženski SLO 0:49:20.00 0:02:00.00
STAREJšE VETERANKE 1958 IN STAREJšE-Ž
1 . 933 RADA MILIČ Ženski SLO KRAŠKI TEKAČI SEŽANA 0:46:49.00 0:00:00.00
2 . 910 NADA MERLAK Ženski SLO ŠD HOTEDRŠICA 0:48:30.00 0:01:41.00
3 . 956 MARJETA VRHUNC Ženski SLO 0:58:21.00 0:11:32.00
STAREJšI čLANI 1978 - 1971 -M
1 . 1005 BORUT MALAVAŠIČ Moški SLO ŠD NANOS 0:30:08.00 0:00:00.00
2 . 972 PAVLO ŠORLI Moški SLO PD PODBRDO 0:32:52.00 0:02:44.00
STAREJšI čLANI 1978 - 1971-M
3 . 200 JURE BENČINA Moški SLO KEKEC 0:34:22.00 0:04:13.00
4 . 973 BORUT GABRŠČEK Moški SLO 0:34:47.00 0:04:39.00
5 . 230 ROBERT ŠINKOVEC Moški SLO 0:37:26.00 0:07:18.00
6 . 219 BOŠTJAN IPAVEC Moški SLO 0:40:11.00 0:10:02.00
7 . 203 BOŠTJAN TRATNIK Moški SLO 0:47:32.00 0:17:24.00
8 . 204 ANDREJ LAPANJA Moški SLO PD PODBRDO 0:47:38.00 0:17:30.00
STAREJšI DEčKI 1999 - 2002-M
1 . 216 Hvala Matic Moški SLO SSK PONIKVE 0:38:33.00 0:00:00.00
STAREJšI VETERANI 1954 IN STAREJšI -M
1 . 1002 CVETO TAVČAR Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 0:35:41.00 0:00:00.00
2 . 907 BORIS ŽIGON Moški SLO DLT FILIPIDES 0:37:06.00 0:01:25.00
3 . 1094 DANILO PUDGAR Moški SLO TD BURJA VIPAVA 0:37:07.00 0:01:26.00
4 . 1060 ZVONKO ŠULIN Moški SLO TKK SRPENICA 0:39:49.00 0:04:08.00
5 . 207 EDI KUTIN Moški SLO TKK SRPENICA 0:43:59.00 0:08:18.00
6 . 948 JOŽE VRHUNC Moški SLO 0:44:49.00 0:09:07.00
7 . 1006 IVAN VALENTINČIČ Moški SLO ŠD PODBRDO 0:47:01.00 0:11:19.00
VETERANI 1962 - 1955-M
1 . 1034 TOMAŽ DEVETAK Moški SLO GMG GORICA 0:30:44.00 0:00:00.00
2 . 223 Jesenko Andrej Moški SLO 0:31:57.00 0:01:14.00
3 . 211 DRAGO KAVČIČ Moški SLO TSK IDRIJA 0:33:16.00 0:02:32.00
4 . 1003 SLAVKO PREZELJ Moški SLO PD PODBRDO 0:36:33.00 0:05:49.00
5 . 918 LUČANO PLAHUTA Moški SLO DLT FILIPIDES 0:37:05.00 0:06:21.00
6 . 934 STANE HOMEC Moški SLO ŠD POLJANE 0:37:50.00 0:07:06.00
7 . 997 DARKO HROVATIN Moški SLO TD BURJA VIPAVA 0:41:01.00 0:10:17.00
8 . 1055 FRANC VIDMAR Moški SLO STK KITAJSKA 0:42:07.00 0:11:23.00
9 . 227 ZLATE GANTAR Moški SLO 0:42:37.00 0:11:53.00
10 . 217 DANILO PAVŠIČ Moški SLO TRAVNIK 0:43:09.00 0:12:25.00
11 . 957 VIKTOR ČERMELJ Moški SLO FILIPIDES 0:45:12.00 0:14:28.00
VETERANKE 1968 - 1959-Ž
1 . 218 SERGEJA LIPUŠČEK Ženski SLO DLT FILIPIDES 0:34:19.00 0:00:00.00
2 . 937 MIHAELA TUŠAR Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 0:35:01.00 0:00:42.00
3 . 202 VIDA TRČEK Ženski SLO 0:45:48.00 0:11:29.00
4 . 1057 VALENTINA ČUFER Ženski SLO TF ZZ TOPKA VIPAVA 0:49:00.00 0:14:41.00

Komentarji