Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 14. Miklavžev tek 2014

Tek - gorski Tekma:14. Miklavžev tek 2014 Datum:06.12.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek Več
M 100 KG-M
1 . 314 Borut Skok
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 1971 00:34:14.6 00:00.0 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
: 1971
Čas: 00:34:14.6
Zaostanek: 00:00.0
2 . 32 Matej Božičnik
Rožično
Moški SLO Rožično 1975 00:34:55.4 00:40.8 >
Klub Rožično
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 00:34:55.4
Zaostanek: 00:40.8
3 . 364 Franci Urbanc
ŠD Divji Zajci
Moški SLO ŠD Divji Zajci 1963 00:37:03.2 02:48.6 >
Klub ŠD Divji Zajci
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Čas: 00:37:03.2
Zaostanek: 02:48.6
4 . 384 Zvone Založnik
ŠD Divji Zajci
Moški SLO ŠD Divji Zajci 1972 00:38:06.4 03:51.8 >
Klub ŠD Divji Zajci
Država SLO
Spol: Moški
: 1972
Čas: 00:38:06.4
Zaostanek: 03:51.8
5 . 212 Primož Mali
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1982 00:38:36.4 04:21.8 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1982
Čas: 00:38:36.4
Zaostanek: 04:21.8
6 . 209 Bojan Mali
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1976 00:40:47.8 06:33.2 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 00:40:47.8
Zaostanek: 06:33.2
7 . 98 Janez Hribar
ŠD TUHINJ
Moški SLO ŠD TUHINJ 1974 00:43:05.1 08:50.5 >
Klub ŠD TUHINJ
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Čas: 00:43:05.1
Zaostanek: 08:50.5
8 . 380 Franci Vrankar
VGVRANKAR D.O.O
Moški SLO VGVRANKAR D.O.O 1973 00:44:22.6 10:08.0 >
Klub VGVRANKAR D.O.O
Država SLO
Spol: Moški
: 1973
Čas: 00:44:22.6
Zaostanek: 10:08.0
9 . 198 Martin Leskovar
LJ TEKAČI/TF
Moški SLO LJ TEKAČI/TF 1963 00:46:14.6 12:00.0 >
Klub LJ TEKAČI/TF
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Čas: 00:46:14.6
Zaostanek: 12:00.0
M1 - 2006 IN MLAJšI-M
1 . 324 Blaž Sporiš
ŠD Homec
Moški SLO ŠD Homec 2006 00:09:10.5 00:00.0 >
Klub ŠD Homec
Država SLO
Spol: Moški
: 2006
Čas: 00:09:10.5
Zaostanek: 00:00.0
2 . 19 Nik Belaj
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 2006 00:09:15.1 00:04.6 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 2006
Čas: 00:09:15.1
Zaostanek: 00:04.6
3 . 263 Jošt Petek
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 2006 00:09:20.5 00:10.0 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 2006
Čas: 00:09:20.5
Zaostanek: 00:10.0
4 . 31 Vid Boštaj
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 2008 00:10:09.1 00:58.6 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 00:10:09.1
Zaostanek: 00:58.6
5 . 388 Maks Zore
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 2006 00:10:19.0 01:08.5 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 2006
Čas: 00:10:19.0
Zaostanek: 01:08.5
6 . 301 Nejc Rifel
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 2006 00:10:55.0 01:44.5 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 2006
Čas: 00:10:55.0
Zaostanek: 01:44.5
7 . 322 Anže Sporiš
ŠD Homec
Moški SLO ŠD Homec 2008 00:11:19.4 02:08.9 >
Klub ŠD Homec
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 00:11:19.4
Zaostanek: 02:08.9
8 . 272 Rene Pišek
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 2006 00:11:41.4 02:30.9 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 2006
Čas: 00:11:41.4
Zaostanek: 02:30.9
9 . 270 Anže Pirš
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 2007 00:11:49.9 02:39.4 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 00:11:49.9
Zaostanek: 02:39.4
10 . 85 Maj - Tim
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 2006 00:11:57.9 02:47.4 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 2006
Čas: 00:11:57.9
Zaostanek: 02:47.4
11 . 127 Krištof Jerman
Dol pri Ljubljani
Moški SLO Dol pri Ljubljani 2008 00:12:02.0 02:51.5 >
Klub Dol pri Ljubljani
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 00:12:02.0
Zaostanek: 02:51.5
12 . 262 Nejc Petek
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 2007 00:12:24.1 03:13.6 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 00:12:24.1
Zaostanek: 03:13.6
13 . 303 Matevž Rop
ŠD Atlet
Moški SLO ŠD Atlet 2007 00:12:37.7 03:27.2 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 00:12:37.7
Zaostanek: 03:27.2
14 . 271 Filip Pisek
AD Kamnik
Moški SLO AD Kamnik 2007 00:12:57.6 03:47.1 >
Klub AD Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 00:12:57.6
Zaostanek: 03:47.1
15 . 257 Žan Pečnik
ŠD Atlet
Moški SLO ŠD Atlet 2008 00:12:59.5 03:49.0 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 00:12:59.5
Zaostanek: 03:49.0
16 . 235 Juš Mozgan
ŠD Atlet
Moški SLO ŠD Atlet 2007 00:13:26.3 04:15.8 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 00:13:26.3
Zaostanek: 04:15.8
17 . 395 Jaro Žerovnik
ŠD Atlet
Moški SLO ŠD Atlet 2009 00:13:33.8 04:23.3 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Moški
: 2009
Čas: 00:13:33.8
Zaostanek: 04:23.3
18 . 343 Jaka Štiglic
ŠD Atlet
Moški SLO ŠD Atlet 2009 00:13:38.7 04:28.2 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Moški
: 2009
Čas: 00:13:38.7
Zaostanek: 04:28.2
19 . 187 Lan Kropovšek
ŠD Atlet
Moški SLO ŠD Atlet 2009 00:13:41.1 04:30.6 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Moški
: 2009
Čas: 00:13:41.1
Zaostanek: 04:30.6
20 . 425 Černe David
ŠRD Omega air
Moški SLO ŠRD Omega air 2009 00:13:48.3 04:37.8 >
Klub ŠRD Omega air
Država SLO
Spol: Moški
: 2009
Čas: 00:13:48.3
Zaostanek: 04:37.8
21 . 126 Maks Jerman
Dol pri Ljubljani
Moški SLO Dol pri Ljubljani 2009 00:14:26.2 05:15.7 >
Klub Dol pri Ljubljani
Država SLO
Spol: Moški
: 2009
Čas: 00:14:26.2
Zaostanek: 05:15.7
22 . 42 Jaka Burja
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 2007 00:14:28.3 05:17.8 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 00:14:28.3
Zaostanek: 05:17.8
23 . 362 Nik Ugovšek
ŠD Atlet
Moški SLO ŠD Atlet 2010 00:14:28.4 05:17.9 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Moški
: 2010
Čas: 00:14:28.4
Zaostanek: 05:17.9
24 . 11 Ažbe Ahčin
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 2008 00:15:58.2 06:47.7 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 00:15:58.2
Zaostanek: 06:47.7
M2 - 2002 DO 2005-M
1 . 277 Podbregar Miha
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2003 00:06:48.2 00:00.0 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 2003
Čas: 00:06:48.2
Zaostanek: 00:00.0
2 . 285 Aleš Prelovšek
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 2003 00:06:58.9 00:10.7 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 2003
Čas: 00:06:58.9
Zaostanek: 00:10.7
3 . 276 Podbregar Rok
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2002 00:07:14.0 00:25.8 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 2002
Čas: 00:07:14.0
Zaostanek: 00:25.8
4 . 230 Martin Močnik
Radomlje/AK Domžale
Moški SLO Radomlje/AK Domžale 2003 00:07:17.1 00:28.9 >
Klub Radomlje/AK Domžale
Država SLO
Spol: Moški
: 2003
Čas: 00:07:17.1
Zaostanek: 00:28.9
5 . 409 Križnar Maj
KGT-Papež
Moški SLO KGT-Papež 2004 00:07:32.0 00:43.8 >
Klub KGT-Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Čas: 00:07:32.0
Zaostanek: 00:43.8
6 . 377 Vovk Ambrož
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 2005 00:07:52.2 01:04.0 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
: 2005
Čas: 00:07:52.2
Zaostanek: 01:04.0
7 . 78 Grčar Žan
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2004 00:08:12.3 01:24.1 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Čas: 00:08:12.3
Zaostanek: 01:24.1
8 . 76 Bor Gorjan
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 2005 00:08:36.2 01:48.0 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 2005
Čas: 00:08:36.2
Zaostanek: 01:48.0
9 . 435 Cipot Aljaž
KGT-Papež
Moški SLO KGT-Papež 2005 00:08:55.0 02:06.8 >
Klub KGT-Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 2005
Čas: 00:08:55.0
Zaostanek: 02:06.8
10 . 123 Luka Jerič
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 2004 00:08:55.1 02:06.9 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Čas: 00:08:55.1
Zaostanek: 02:06.9
11 . 219 Matevž Maurič
ŠD Atlet
Moški SLO ŠD Atlet 2004 00:08:56.0 02:07.8 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Čas: 00:08:56.0
Zaostanek: 02:07.8
12 . 250 Boštjan Osolnik
Hruševka
Moški SLO Hruševka 2003 00:09:03.1 02:14.9 >
Klub Hruševka
Država SLO
Spol: Moški
: 2003
Čas: 00:09:03.1
Zaostanek: 02:14.9
13 . 436 Cipot ¸aleks
KGT-Papež
Moški SLO KGT-Papež 2005 00:09:33.5 02:45.3 >
Klub KGT-Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 2005
Čas: 00:09:33.5
Zaostanek: 02:45.3
14 . 48 Tadej Cevec
Buč
Moški SLO Buč 2005 00:09:35.3 02:47.1 >
Klub Buč
Država SLO
Spol: Moški
: 2005
Čas: 00:09:35.3
Zaostanek: 02:47.1
14 . 334 Martin Šimenc
Stebljevek
Moški SLO Stebljevek 2002 00:09:35.3 02:47.1 >
Klub Stebljevek
Država SLO
Spol: Moški
: 2002
Čas: 00:09:35.3
Zaostanek: 02:47.1
16 . 299 Urh Rezoničnik
ŠD Atlet
Moški SLO ŠD Atlet 2004 00:10:38.6 03:50.4 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Čas: 00:10:38.6
Zaostanek: 03:50.4
17 . 288 Tilen Rajter Krebs
ŠD Atlet
Moški SLO ŠD Atlet 2005 00:10:38.7 03:50.5 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Moški
: 2005
Čas: 00:10:38.7
Zaostanek: 03:50.5
18 . 46 Jure Burkeljca
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 2004 00:10:49.1 04:00.9 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Čas: 00:10:49.1
Zaostanek: 04:00.9
19 . 167 Anže Kotnik
AD Kamnik
Moški SLO AD Kamnik 2003 00:10:50.4 04:02.2 >
Klub AD Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
: 2003
Čas: 00:10:50.4
Zaostanek: 04:02.2
20 . 166 Peter Kotnik
AD Kamnik
Moški SLO AD Kamnik 2004 00:10:53.2 04:05.0 >
Klub AD Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Čas: 00:10:53.2
Zaostanek: 04:05.0
21 . 159 Plahuta Blaž
AD Kamnik
Moški SLO AD Kamnik 2004 00:11:05.8 04:17.6 >
Klub AD Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Čas: 00:11:05.8
Zaostanek: 04:17.6
22 . 308 Tilen Sadar
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 2005 00:11:20.0 04:31.8 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 2005
Čas: 00:11:20.0
Zaostanek: 04:31.8
23 . 356 Kristjan Tonin
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 2004 00:11:24.1 04:35.9 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Čas: 00:11:24.1
Zaostanek: 04:35.9
24 . 371 Nik Vincek
ŠD Atlet
Moški SLO ŠD Atlet 2004 00:11:43.6 04:55.4 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Čas: 00:11:43.6
Zaostanek: 04:55.4
25 . 259 Matija Pestotnik
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 2005 00:12:16.0 05:27.8 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 2005
Čas: 00:12:16.0
Zaostanek: 05:27.8
26 . 84 Teodor - Igor
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 2005 00:12:20.8 05:32.6 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 2005
Čas: 00:12:20.8
Zaostanek: 05:32.6
27 . 368 Nejc Vidmar
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 2005 00:12:21.5 05:33.3 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 2005
Čas: 00:12:21.5
Zaostanek: 05:33.3
28 . 329 Luka Sveti
OŠ ŠMARTNO
Moški SLO OŠ ŠMARTNO 2005 00:12:22.5 05:34.3 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 2005
Čas: 00:12:22.5
Zaostanek: 05:34.3
29 . 353 Aleksej Tevž
ŠD Atlet
Moški SLO ŠD Atlet 2004 00:16:37.4 09:49.2 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Čas: 00:16:37.4
Zaostanek: 09:49.2
M3 - 1999 DO 2001-M
1 . 412 Oražem Miha
KGT-Papež
Moški SLO KGT-Papež 2000 00:06:34.1 00:00.0 >
Klub KGT-Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 2000
Čas: 00:06:34.1
Zaostanek: 00:00.0
2 . 413 Zagorc Grega
KGT-Papež
Moški SLO KGT-Papež 2000 00:06:45.7 00:11.6 >
Klub KGT-Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 2000
Čas: 00:06:45.7
Zaostanek: 00:11.6
3 . 100 Grega Hribar
ŠD Zlato polje
Moški SLO ŠD Zlato polje 2000 00:07:28.1 00:54.0 >
Klub ŠD Zlato polje
Država SLO
Spol: Moški
: 2000
Čas: 00:07:28.1
Zaostanek: 00:54.0
4 . 397 Jure Žibert
Veliki Rakitovec
Moški SLO Veliki Rakitovec 2001 00:07:47.1 01:13.0 >
Klub Veliki Rakitovec
Država SLO
Spol: Moški
: 2001
Čas: 00:07:47.1
Zaostanek: 01:13.0
5 . 176 Kranjec Žan
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 2001 00:07:56.9 01:22.8 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 2001
Čas: 00:07:56.9
Zaostanek: 01:22.8
6 . 178 Tim Krašovec
Trzin
Moški SLO Trzin 2000 00:08:09.4 01:35.3 >
Klub Trzin
Država SLO
Spol: Moški
: 2000
Čas: 00:08:09.4
Zaostanek: 01:35.3
7 . 333 Luka Šimenc
Stebljevek
Moški SLO Stebljevek 2001 00:08:18.0 01:43.9 >
Klub Stebljevek
Država SLO
Spol: Moški
: 2001
Čas: 00:08:18.0
Zaostanek: 01:43.9
8 . 256 Urh Pečnik
ŠD Atlet
Moški SLO ŠD Atlet 2000 00:12:23.4 05:49.3 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Moški
: 2000
Čas: 00:12:23.4
Zaostanek: 05:49.3
9 . 90 Tine Hren
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1999 00:27:33.0 20:58.9 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
: 1999
Čas: 00:27:33.0
Zaostanek: 20:58.9
10 . 323 Jan Sporiš
ŠD Homec
Moški SLO ŠD Homec 2000 00:33:41.9 27:07.8 >
Klub ŠD Homec
Država SLO
Spol: Moški
: 2000
Čas: 00:33:41.9
Zaostanek: 27:07.8
M4 - 1995 DO 1998-M
1 . 6 Planko Matevž
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 1998 00:24:57.1 00:00.0 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
: 1998
Čas: 00:24:57.1
Zaostanek: 00:00.0
2 . 407 Mekiš Marino
KGT-Papež
Moški SLO KGT-Papež 1998 00:28:05.1 03:08.0 >
Klub KGT-Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 1998
Čas: 00:28:05.1
Zaostanek: 03:08.0
3 . 444 Urankar Matej
Češnjice
Moški SLO Češnjice 1996 00:30:21.7 05:24.6 >
Klub Češnjice
Država SLO
Spol: Moški
: 1996
Čas: 00:30:21.7
Zaostanek: 05:24.6
4 . 430 Stražar Matjaž
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1995 00:30:28.3 05:31.2 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1995
Čas: 00:30:28.3
Zaostanek: 05:31.2
5 . 246 Osolnik Matic
Snovik
Moški SLO Snovik 1998 00:31:06.7 06:09.6 >
Klub Snovik
Država SLO
Spol: Moški
: 1998
Čas: 00:31:06.7
Zaostanek: 06:09.6
6 . 424 Arbajter Urban
Kamnik
Moški SLO Kamnik 1998 00:36:40.4 11:43.3 >
Klub Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
: 1998
Čas: 00:36:40.4
Zaostanek: 11:43.3
M5 - 1985 DO 1994-M
1 . 5 Rok Puhar
AK Triglav Kranj
Moški SLO AK Triglav Kranj 1992 00:21:51.7 00:00.0 >
Klub AK Triglav Kranj
Država SLO
Spol: Moški
: 1992
Čas: 00:21:51.7
Zaostanek: 00:00.0
2 . 1 Gasper Bregar
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1990 00:22:13.1 00:21.4 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1990
Čas: 00:22:13.1
Zaostanek: 00:21.4
3 . 429 Tavčar Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1992 00:23:25.2 01:33.5 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
: 1992
Čas: 00:23:25.2
Zaostanek: 01:33.5
4 . 389 Klemen Zupan
Tržič
Moški SLO Tržič 1986 00:23:53.5 02:01.8 >
Klub Tržič
Država SLO
Spol: Moški
: 1986
Čas: 00:23:53.5
Zaostanek: 02:01.8
5 . 400 Urban Žitnik
Tržič
Moški SLO Tržič 1986 00:25:36.5 03:44.8 >
Klub Tržič
Država SLO
Spol: Moški
: 1986
Čas: 00:25:36.5
Zaostanek: 03:44.8
6 . 35 Blaž Brečko
ŠRK CELJE
Moški SLO ŠRK CELJE 1993 00:25:53.3 04:01.6 >
Klub ŠRK CELJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1993
Čas: 00:25:53.3
Zaostanek: 04:01.6
7 . 160 Korošec Rok
Radenska Kuota
Moški SLO Radenska Kuota 1993 00:25:58.3 04:06.6 >
Klub Radenska Kuota
Država SLO
Spol: Moški
: 1993
Čas: 00:25:58.3
Zaostanek: 04:06.6
8 . 442 Simonet Juan
SA Milana alaro
Moški SLO SA Milana alaro 1990 00:26:18.7 04:27.0 >
Klub SA Milana alaro
Država SLO
Spol: Moški
: 1990
Čas: 00:26:18.7
Zaostanek: 04:27.0
9 . 195 Gregor Lazar
Atletsko društvo AS
Moški SLO Atletsko društvo AS 1994 00:26:24.5 04:32.8 >
Klub Atletsko društvo AS
Država SLO
Spol: Moški
: 1994
Čas: 00:26:24.5
Zaostanek: 04:32.8
10 . 439 Razbotnik Simon
Calcit Kamnik
Moški SLO Calcit Kamnik 1986 00:27:29.6 05:37.9 >
Klub Calcit Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
: 1986
Čas: 00:27:29.6
Zaostanek: 05:37.9
11 . 440 Lopez Milhel
SA Milana alaro
Moški ESP SA Milana alaro 1993 00:29:00.4 07:08.7 >
Klub SA Milana alaro
Država ESP
Spol: Moški
: 1993
Čas: 00:29:00.4
Zaostanek: 07:08.7
12 . 300 Blaž Ribič
Tabor
Moški SLO Tabor 1987 00:29:12.1 07:20.4 >
Klub Tabor
Država SLO
Spol: Moški
: 1987
Čas: 00:29:12.1
Zaostanek: 07:20.4
13 . 233 Ambrož Modrijan
Modrijan AM
Moški SLO Modrijan AM 1991 00:29:50.0 07:58.3 >
Klub Modrijan AM
Država SLO
Spol: Moški
: 1991
Čas: 00:29:50.0
Zaostanek: 07:58.3
14 . 44 Darko Burkelca
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1990 00:30:45.6 08:53.9 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1990
Čas: 00:30:45.6
Zaostanek: 08:53.9
15 . 443 Humanes Daniel
SA Milana alaro
Moški ESP SA Milana alaro 1994 00:31:03.4 09:11.7 >
Klub SA Milana alaro
Država ESP
Spol: Moški
: 1994
Čas: 00:31:03.4
Zaostanek: 09:11.7
16 . 215 Maroh Uroš
Modrijan AM
Moški SLO Modrijan AM 1986 00:31:17.1 09:25.4 >
Klub Modrijan AM
Država SLO
Spol: Moški
: 1986
Čas: 00:31:17.1
Zaostanek: 09:25.4
17 . 361 Matic Udrih
ŠRK CELJE
Moški SLO ŠRK CELJE 1989 00:31:17.5 09:25.8 >
Klub ŠRK CELJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1989
Čas: 00:31:17.5
Zaostanek: 09:25.8
18 . 318 Andrej Slatnar
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1985 00:31:25.5 09:33.8 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1985
Čas: 00:31:25.5
Zaostanek: 09:33.8
19 . 341 Aljaž Špelko
Kočevje
Moški SLO Kočevje 1992 00:32:45.0 10:53.3 >
Klub Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
: 1992
Čas: 00:32:45.0
Zaostanek: 10:53.3
20 . 422 Kadunc Vojko
Zgornji Tuhinj
Moški SLO Zgornji Tuhinj 1985 00:32:48.9 10:57.2 >
Klub Zgornji Tuhinj
Država SLO
Spol: Moški
: 1985
Čas: 00:32:48.9
Zaostanek: 10:57.2
21 . 43 Marko Burkelca
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1990 00:32:58.5 11:06.8 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1990
Čas: 00:32:58.5
Zaostanek: 11:06.8
22 . 410 Zagorc Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1993 00:33:57.1 12:05.4 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
: 1993
Čas: 00:33:57.1
Zaostanek: 12:05.4
23 . 151 Miro Klemenc
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1990 00:34:49.7 12:58.0 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1990
Čas: 00:34:49.7
Zaostanek: 12:58.0
24 . 291 Martin Reberšek
Vransko
Moški SLO Vransko 1986 00:35:08.4 13:16.7 >
Klub Vransko
Država SLO
Spol: Moški
: 1986
Čas: 00:35:08.4
Zaostanek: 13:16.7
25 . 399 Robi Žibert
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1993 00:36:12.9 14:21.2 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1993
Čas: 00:36:12.9
Zaostanek: 14:21.2
26 . 294 Rems Mitja
ŠD Šmartno
Moški SLO ŠD Šmartno 1986 00:37:53.3 16:01.6 >
Klub ŠD Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
: 1986
Čas: 00:37:53.3
Zaostanek: 16:01.6
27 . 110 Rok Jakob
ŠD Atlet
Moški SLO ŠD Atlet 1987 00:39:28.6 17:36.9 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Moški
: 1987
Čas: 00:39:28.6
Zaostanek: 17:36.9
28 . 415 Vranič Jure
Tabor
Moški SLO Tabor 1985 00:40:06.5 18:14.8 >
Klub Tabor
Država SLO
Spol: Moški
: 1985
Čas: 00:40:06.5
Zaostanek: 18:14.8
29 . 22 Domen Bele
ŠD Atlet
Moški SLO ŠD Atlet 1987 00:42:07.3 20:15.6 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Moški
: 1987
Čas: 00:42:07.3
Zaostanek: 20:15.6
30 . 54 Blaž Dornik
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1985 00:42:30.3 20:38.6 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1985
Čas: 00:42:30.3
Zaostanek: 20:38.6
31 . 34 Matic Bratovž
MENGEŠ
Moški SLO MENGEŠ 1989 00:42:30.7 20:39.0 >
Klub MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
: 1989
Čas: 00:42:30.7
Zaostanek: 20:39.0
32 . 382 Sašo Vrankar
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1985 00:43:04.9 21:13.2 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1985
Čas: 00:43:04.9
Zaostanek: 21:13.2
33 . 312 Gašper Simeunovič
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1986 00:44:28.9 22:37.2 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1986
Čas: 00:44:28.9
Zaostanek: 22:37.2
34 . 298 Matej Resnik
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1986 00:44:31.6 22:39.9 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1986
Čas: 00:44:31.6
Zaostanek: 22:39.9
M6 - 1975 DO 1984-M
1 . 9 Simon Novak
Kgt Papež TeamPavlin
Moški SLO Kgt Papež TeamPavlin 1984 00:24:08.5 00:00.0 >
Klub Kgt Papež TeamPavlin
Država SLO
Spol: Moški
: 1984
Čas: 00:24:08.5
Zaostanek: 00:00.0
2 . 428 Kukovič Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1979 00:25:33.7 01:25.2 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
: 1979
Čas: 00:25:33.7
Zaostanek: 01:25.2
3 . 133 Juvan Miha
Zg.Kašelj
Moški SLO Zg.Kašelj 1975 00:25:51.3 01:42.8 >
Klub Zg.Kašelj
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 00:25:51.3
Zaostanek: 01:42.8
4 . 103 Hribovšek Boštjan
KD Calcit
Moški SLO KD Calcit 1984 00:25:59.2 01:50.7 >
Klub KD Calcit
Država SLO
Spol: Moški
: 1984
Čas: 00:25:59.2
Zaostanek: 01:50.7
5 . 313 Sitar Denis
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 1978 00:26:29.2 02:20.7 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
: 1978
Čas: 00:26:29.2
Zaostanek: 02:20.7
6 . 427 Miklič Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1976 00:26:36.6 02:28.1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 00:26:36.6
Zaostanek: 02:28.1
7 . 375 Franci Volkar
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1976 00:27:03.2 02:54.7 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 00:27:03.2
Zaostanek: 02:54.7
8 . 437 Hafner Boris
Hitre Želve Komenda
Moški SLO Hitre Želve Komenda 1983 00:27:53.2 03:44.7 >
Klub Hitre Želve Komenda
Država SLO
Spol: Moški
: 1983
Čas: 00:27:53.2
Zaostanek: 03:44.7
9 . 169 Kovač Darko
SKD Mekinje
Moški SLO SKD Mekinje 1982 00:28:24.0 04:15.5 >
Klub SKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
: 1982
Čas: 00:28:24.0
Zaostanek: 04:15.5
10 . 81 Gril Andrej
Hitre želve Komenda
Moški SLO Hitre želve Komenda 1976 00:28:30.6 04:22.1 >
Klub Hitre želve Komenda
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 00:28:30.6
Zaostanek: 04:22.1
11 . 14 Matej Bajde
Vnanje Gorice
Moški SLO Vnanje Gorice 1982 00:28:36.7 04:28.2 >
Klub Vnanje Gorice
Država SLO
Spol: Moški
: 1982
Čas: 00:28:36.7
Zaostanek: 04:28.2
12 . 366 Marjan Urh
Zalog
Moški SLO Zalog 1980 00:28:52.3 04:43.8 >
Klub Zalog
Država SLO
Spol: Moški
: 1980
Čas: 00:28:52.3
Zaostanek: 04:43.8
13 . 225 Mele Rok
Ljubljana
Moški SLO Ljubljana 1982 00:28:53.8 04:45.3 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
: 1982
Čas: 00:28:53.8
Zaostanek: 04:45.3
14 . 131 Esmir Jusić
Tekaška skupina Jesenice
Moški SLO Tekaška skupina Jesenice 1976 00:28:57.8 04:49.3 >
Klub Tekaška skupina Jesenice
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 00:28:57.8
Zaostanek: 04:49.3
15 . 358 Franci Učakar
Spodnji Prekar
Moški SLO Spodnji Prekar 1982 00:29:04.4 04:55.9 >
Klub Spodnji Prekar
Država SLO
Spol: Moški
: 1982
Čas: 00:29:04.4
Zaostanek: 04:55.9
16 . 275 Janez Pobežin
ŠD NAKLO
Moški SLO ŠD NAKLO 1978 00:29:14.4 05:05.9 >
Klub ŠD NAKLO
Država SLO
Spol: Moški
: 1978
Čas: 00:29:14.4
Zaostanek: 05:05.9
17 . 287 Pugelj Andrej
Struge
Moški SLO Struge 1982 00:29:51.3 05:42.8 >
Klub Struge
Država SLO
Spol: Moški
: 1982
Čas: 00:29:51.3
Zaostanek: 05:42.8
18 . 130 Mehle Jure
Moški SLO 1980 00:30:29.8 06:21.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1980
Čas: 00:30:29.8
Zaostanek: 06:21.3
19 . 205 Klemen Mali
Poreber
Moški SLO Poreber 1982 00:30:36.7 06:28.2 >
Klub Poreber
Država SLO
Spol: Moški
: 1982
Čas: 00:30:36.7
Zaostanek: 06:28.2
20 . 408 Križnar Tugo
Kamnik
Moški SLO Kamnik 1983 00:30:50.5 06:42.0 >
Klub Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
: 1983
Čas: 00:30:50.5
Zaostanek: 06:42.0
21 . 132 Miha Juteršek
Vrhpolje
Moški SLO Vrhpolje 1978 00:30:59.5 06:51.0 >
Klub Vrhpolje
Država SLO
Spol: Moški
: 1978
Čas: 00:30:59.5
Zaostanek: 06:51.0
22 . 202 Lopatič Marko
ŠD ABANKA
Moški SLO ŠD ABANKA 1975 00:30:59.8 06:51.3 >
Klub ŠD ABANKA
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 00:30:59.8
Zaostanek: 06:51.3
23 . 432 Lozinšek Uroš
Hitre Želve Komenda
Moški SLO Hitre Želve Komenda 1981 00:31:33.3 07:24.8 >
Klub Hitre Želve Komenda
Država SLO
Spol: Moški
: 1981
Čas: 00:31:33.3
Zaostanek: 07:24.8
24 . 330 Franci Svetic
Vrhpolje
Moški SLO Vrhpolje 1978 00:31:51.8 07:43.3 >
Klub Vrhpolje
Država SLO
Spol: Moški
: 1978
Čas: 00:31:51.8
Zaostanek: 07:43.3
25 . 71 Galin Rok
ModrijanAM
Moški SLO ModrijanAM 1984 00:32:31.5 08:23.0 >
Klub ModrijanAM
Država SLO
Spol: Moški
: 1984
Čas: 00:32:31.5
Zaostanek: 08:23.0
26 . 302 Damijan Rifl
Sela pri Kamniku
Moški SLO Sela pri Kamniku 1976 00:33:13.4 09:04.9 >
Klub Sela pri Kamniku
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 00:33:13.4
Zaostanek: 09:04.9
27 . 182 Aljaž Krašovec
VZAJEMNA
Moški SLO VZAJEMNA 1984 00:33:22.4 09:13.9 >
Klub VZAJEMNA
Država SLO
Spol: Moški
: 1984
Čas: 00:33:22.4
Zaostanek: 09:13.9
28 . 128 Antonio Jeseničnik
Kamnik
Moški SLO Kamnik 1978 00:33:37.7 09:29.2 >
Klub Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
: 1978
Čas: 00:33:37.7
Zaostanek: 09:29.2
29 . 41 Damjan Bučar
Vir pri Nevljah
Moški SLO Vir pri Nevljah 1977 00:34:51.0 10:42.5 >
Klub Vir pri Nevljah
Država SLO
Spol: Moški
: 1977
Čas: 00:34:51.0
Zaostanek: 10:42.5
30 . 355 Bojan Tonič
Mekinje
Moški SLO Mekinje 1978 00:35:19.7 11:11.2 >
Klub Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
: 1978
Čas: 00:35:19.7
Zaostanek: 11:11.2
31 . 99 Robert Hribar
MALI HRIB
Moški SLO MALI HRIB 1979 00:35:37.6 11:29.1 >
Klub MALI HRIB
Država SLO
Spol: Moški
: 1979
Čas: 00:35:37.6
Zaostanek: 11:29.1
32 . 332 Anže Šimenc
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1984 00:35:40.6 11:32.1 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1984
Čas: 00:35:40.6
Zaostanek: 11:32.1
33 . 278 Samo Podjed
Duplica
Moški SLO Duplica 1977 00:36:32.9 12:24.4 >
Klub Duplica
Država SLO
Spol: Moški
: 1977
Čas: 00:36:32.9
Zaostanek: 12:24.4
34 . 346 Aleš Štrajhar
Markovo
Moški SLO Markovo 1977 00:36:47.2 12:38.7 >
Klub Markovo
Država SLO
Spol: Moški
: 1977
Čas: 00:36:47.2
Zaostanek: 12:38.7
35 . 125 Janez Jerič
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1976 00:36:53.0 12:44.5 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 00:36:53.0
Zaostanek: 12:44.5
36 . 284 Jure Poljanšek
/
Moški SLO / 1983 00:36:56.2 12:47.7 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
: 1983
Čas: 00:36:56.2
Zaostanek: 12:47.7
37 . 150 Damjan Klemen
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1978 00:38:19.9 14:11.4 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1978
Čas: 00:38:19.9
Zaostanek: 14:11.4
38 . 265 Matjaz Petek
ŠD ŠMARTNO-TURBINSKI
Moški SLO ŠD ŠMARTNO-TURBINSKI 1975 00:39:15.2 15:06.7 >
Klub ŠD ŠMARTNO-TURBINSKI
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 00:39:15.2
Zaostanek: 15:06.7
39 . 193 Uroš Lakić
Tekaška skupina Jesenice
Moški SLO Tekaška skupina Jesenice 1976 00:40:38.3 16:29.8 >
Klub Tekaška skupina Jesenice
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 00:40:38.3
Zaostanek: 16:29.8
40 . 66 Jure Ferme
Limovce
Moški SLO Limovce 1981 00:42:43.8 18:35.3 >
Klub Limovce
Država SLO
Spol: Moški
: 1981
Čas: 00:42:43.8
Zaostanek: 18:35.3
M7 - 1965 DO 1974-M
1 . 8 Tomaž Soklič
Šenturški oktet
Moški SLO Šenturški oktet 1974 00:24:15.8 00:00.0 >
Klub Šenturški oktet
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Čas: 00:24:15.8
Zaostanek: 00:00.0
2 . 37 Metod Bregar
KGT-Papež
Moški SLO KGT-Papež 1969 00:24:20.9 00:05.1 >
Klub KGT-Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Čas: 00:24:20.9
Zaostanek: 00:05.1
3 . 405 Janjatovič Mirko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1971 00:24:41.6 00:25.8 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
: 1971
Čas: 00:24:41.6
Zaostanek: 00:25.8
4 . 228 Močnik Metod
Radomlje
Moški SLO Radomlje 1968 00:25:26.8 01:11.0 >
Klub Radomlje
Država SLO
Spol: Moški
: 1968
Čas: 00:25:26.8
Zaostanek: 01:11.0
5 . 423 Arbajter Iztok
Torkova tekaška druženja
Moški SLO Torkova tekaška druženja 1971 00:25:34.0 01:18.2 >
Klub Torkova tekaška druženja
Država SLO
Spol: Moški
: 1971
Čas: 00:25:34.0
Zaostanek: 01:18.2
6 . 267 Petek Tomo
ŠD Šmartno
Moški SLO ŠD Šmartno 1970 00:26:11.0 01:55.2 >
Klub ŠD Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
: 1970
Čas: 00:26:11.0
Zaostanek: 01:55.2
7 . 80 Gregorc Gregor
SD Strahovica
Moški SLO SD Strahovica 1973 00:27:07.9 02:52.1 >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
: 1973
Čas: 00:27:07.9
Zaostanek: 02:52.1
8 . 82 Grudnik Igor
ŠD Atlet
Moški SLO ŠD Atlet 1967 00:27:35.7 03:19.9 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Moški
: 1967
Čas: 00:27:35.7
Zaostanek: 03:19.9
9 . 248 Damjan Osolnik
LUKOVICA
Moški SLO LUKOVICA 1972 00:27:42.1 03:26.3 >
Klub LUKOVICA
Država SLO
Spol: Moški
: 1972
Čas: 00:27:42.1
Zaostanek: 03:26.3
10 . 378 Vovk Janez
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 1967 00:27:58.9 03:43.1 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
: 1967
Čas: 00:27:58.9
Zaostanek: 03:43.1
11 . 121 Jeretina Primož
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 1969 00:28:19.7 04:03.9 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Čas: 00:28:19.7
Zaostanek: 04:03.9
12 . 104 Roman Hudmal
Hitre želve Komenda
Moški SLO Hitre želve Komenda 1965 00:28:30.5 04:14.7 >
Klub Hitre želve Komenda
Država SLO
Spol: Moški
: 1965
Čas: 00:28:30.5
Zaostanek: 04:14.7
13 . 373 Martin Vodlan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1970 00:28:54.5 04:38.7 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1970
Čas: 00:28:54.5
Zaostanek: 04:38.7
14 . 174 Albert Kranjc
RAKA
Moški SLO RAKA 1973 00:29:21.5 05:05.7 >
Klub RAKA
Država SLO
Spol: Moški
: 1973
Čas: 00:29:21.5
Zaostanek: 05:05.7
15 . 50 Andrej Černe
ŠRD Omega air
Moški SLO ŠRD Omega air 1969 00:31:38.3 07:22.5 >
Klub ŠRD Omega air
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Čas: 00:31:38.3
Zaostanek: 07:22.5
16 . 244 Franci Orehek
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1967 00:31:50.4 07:34.6 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1967
Čas: 00:31:50.4
Zaostanek: 07:34.6
17 . 79 Grčar Jože
ŠD Elektro Ljubljana
Moški SLO ŠD Elektro Ljubljana 1969 00:31:56.5 07:40.7 >
Klub ŠD Elektro Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Čas: 00:31:56.5
Zaostanek: 07:40.7
18 . 411 Primožič Igor
KNAUFINSULATION
Moški SLO KNAUFINSULATION 1974 00:31:58.1 07:42.3 >
Klub KNAUFINSULATION
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Čas: 00:31:58.1
Zaostanek: 07:42.3
19 . 15 Herman Bajec
NOŽICE
Moški SLO NOŽICE 1965 00:32:10.6 07:54.8 >
Klub NOŽICE
Država SLO
Spol: Moški
: 1965
Čas: 00:32:10.6
Zaostanek: 07:54.8
20 . 325 Matjaž Sporiš
ŠD Homec
Moški SLO ŠD Homec 1973 00:32:14.6 07:58.8 >
Klub ŠD Homec
Država SLO
Spol: Moški
: 1973
Čas: 00:32:14.6
Zaostanek: 07:58.8
21 . 146 Marko Kern
Hitre Želve Komenda
Moški SLO Hitre Želve Komenda 1974 00:32:41.2 08:25.4 >
Klub Hitre Želve Komenda
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Čas: 00:32:41.2
Zaostanek: 08:25.4
22 . 433 Zore Damijan
Kamnik
Moški SLO Kamnik 1973 00:33:33.5 09:17.7 >
Klub Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
: 1973
Čas: 00:33:33.5
Zaostanek: 09:17.7
23 . 87 Milan Hočevar
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1970 00:33:40.9 09:25.1 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1970
Čas: 00:33:40.9
Zaostanek: 09:25.1
24 . 420 Kuchenmeister Martin
Evdinger alkoholfrei
Moški SLO Evdinger alkoholfrei 1969 00:33:42.0 09:26.2 >
Klub Evdinger alkoholfrei
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Čas: 00:33:42.0
Zaostanek: 09:26.2
25 . 29 Bičanič Drago
/
Moški SLO / 1972 00:34:14.6 09:58.8 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
: 1972
Čas: 00:34:14.6
Zaostanek: 09:58.8
26 . 340 Marko Šmigoc
samouk/Cerklje
Moški SLO samouk/Cerklje 1967 00:35:10.1 10:54.3 >
Klub samouk/Cerklje
Država SLO
Spol: Moški
: 1967
Čas: 00:35:10.1
Zaostanek: 10:54.3
27 . 309 Jože Sadnik
Žalec
Moški SLO Žalec 1969 00:35:22.5 11:06.7 >
Klub Žalec
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Čas: 00:35:22.5
Zaostanek: 11:06.7
28 . 335 Janko Šimenc
Stebljevek
Moški SLO Stebljevek 1973 00:35:58.1 11:42.3 >
Klub Stebljevek
Država SLO
Spol: Moški
: 1973
Čas: 00:35:58.1
Zaostanek: 11:42.3
29 . 64 Klemen Erman
Tekaška skupina Jesenice
Moški SLO Tekaška skupina Jesenice 1974 00:36:07.3 11:51.5 >
Klub Tekaška skupina Jesenice
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Čas: 00:36:07.3
Zaostanek: 11:51.5
30 . 260 Franci Pestotnik
Bizgeci
Moški SLO Bizgeci 1968 00:36:21.6 12:05.8 >
Klub Bizgeci
Država SLO
Spol: Moški
: 1968
Čas: 00:36:21.6
Zaostanek: 12:05.8
31 . 56 Roman Drolc
Mengeš
Moški SLO Mengeš 1973 00:36:43.2 12:27.4 >
Klub Mengeš
Država SLO
Spol: Moški
: 1973
Čas: 00:36:43.2
Zaostanek: 12:27.4
32 . 94 Hribar Goran
Vodice
Moški SLO Vodice 1974 00:36:45.4 12:29.6 >
Klub Vodice
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Čas: 00:36:45.4
Zaostanek: 12:29.6
33 . 327 Vladimir Stele
/
Moški SLO / 1965 00:36:49.8 12:34.0 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
: 1965
Čas: 00:36:49.8
Zaostanek: 12:34.0
34 . 118 Lado Jeras
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1965 00:39:54.2 15:38.4 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1965
Čas: 00:39:54.2
Zaostanek: 15:38.4
35 . 102 Peter Hribersek
Ljubljana
Moški SLO Ljubljana 1968 00:40:24.8 16:09.0 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
: 1968
Čas: 00:40:24.8
Zaostanek: 16:09.0
36 . 247 Silvo Osolnik
Telovadnica Janja
Moški SLO Telovadnica Janja 1968 00:56:57.7 32:41.9 >
Klub Telovadnica Janja
Država SLO
Spol: Moški
: 1968
Čas: 00:56:57.7
Zaostanek: 32:41.9
M8 - 1955 DO 1964-M
1 . 352 Franci Teraž
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1962 00:25:40.9 00:00.0 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1962
Čas: 00:25:40.9
Zaostanek: 00:00.0
2 . 192 Lado Kveder
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1963 00:26:08.4 00:27.5 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Čas: 00:26:08.4
Zaostanek: 00:27.5
3 . 365 Ivan Urh
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1956 00:27:26.1 01:45.2 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1956
Čas: 00:27:26.1
Zaostanek: 01:45.2
4 . 172 Kožuh Bojan
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1962 00:27:49.4 02:08.5 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 1962
Čas: 00:27:49.4
Zaostanek: 02:08.5
5 . 144 Kemperl Bojan
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1961 00:28:00.8 02:19.9 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 1961
Čas: 00:28:00.8
Zaostanek: 02:19.9
6 . 129 Jesenko Andrej
Škofja Loka
Moški SLO Škofja Loka 1957 00:28:14.3 02:33.4 >
Klub Škofja Loka
Država SLO
Spol: Moški
: 1957
Čas: 00:28:14.3
Zaostanek: 02:33.4
7 . 416 Sporiš Miro
Etiketa Žiri
Moški SLO Etiketa Žiri 1959 00:28:32.7 02:51.8 >
Klub Etiketa Žiri
Država SLO
Spol: Moški
: 1959
Čas: 00:28:32.7
Zaostanek: 02:51.8
8 . 72 Bojan Galin
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1958 00:29:05.4 03:24.5 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1958
Čas: 00:29:05.4
Zaostanek: 03:24.5
9 . 337 Miran Škrbinc
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1960 00:29:25.4 03:44.5 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1960
Čas: 00:29:25.4
Zaostanek: 03:44.5
10 . 310 Miro Savić
ACRONI-TEAM
Moški SLO ACRONI-TEAM 1960 00:29:32.8 03:51.9 >
Klub ACRONI-TEAM
Država SLO
Spol: Moški
: 1960
Čas: 00:29:32.8
Zaostanek: 03:51.9
11 . 165 Bojan Kotar
TRBOVLJE
Moški SLO TRBOVLJE 1955 00:29:43.1 04:02.2 >
Klub TRBOVLJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1955
Čas: 00:29:43.1
Zaostanek: 04:02.2
12 . 404 Bučar Jože
Moški SLO 1962 00:31:18.9 05:38.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1962
Čas: 00:31:18.9
Zaostanek: 05:38.0
13 . 374 Franci Vodnik
TURBO M
Moški SLO TURBO M 1961 00:31:43.1 06:02.2 >
Klub TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
: 1961
Čas: 00:31:43.1
Zaostanek: 06:02.2
14 . 91 Tibor Hren
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1960 00:32:21.0 06:40.1 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
: 1960
Čas: 00:32:21.0
Zaostanek: 06:40.1
15 . 306 Matjaž Rus
Ljubljana-Hrušica
Moški SLO Ljubljana-Hrušica 1956 00:32:39.5 06:58.6 >
Klub Ljubljana-Hrušica
Država SLO
Spol: Moški
: 1956
Čas: 00:32:39.5
Zaostanek: 06:58.6
16 . 36 Bregar Drago
LEO
Moški SLO LEO 1961 00:33:21.2 07:40.3 >
Klub LEO
Država SLO
Spol: Moški
: 1961
Čas: 00:33:21.2
Zaostanek: 07:40.3
17 . 311 Sikošek Edo
Kamnik
Moški SLO Kamnik 1963 00:33:28.8 07:47.9 >
Klub Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Čas: 00:33:28.8
Zaostanek: 07:47.9
18 . 214 Janez Markuta
DIVJI ZAJCI
Moški SLO DIVJI ZAJCI 1963 00:33:46.2 08:05.3 >
Klub DIVJI ZAJCI
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Čas: 00:33:46.2
Zaostanek: 08:05.3
19 . 38 Andrej Breznik
Dob
Moški SLO Dob 1961 00:33:50.7 08:09.8 >
Klub Dob
Država SLO
Spol: Moški
: 1961
Čas: 00:33:50.7
Zaostanek: 08:09.8
20 . 326 Sršen Rajko
KOMENDA-MOSTE
Moški SLO KOMENDA-MOSTE 1962 00:34:21.5 08:40.6 >
Klub KOMENDA-MOSTE
Država SLO
Spol: Moški
: 1962
Čas: 00:34:21.5
Zaostanek: 08:40.6
21 . 236 Mitja Nagode
Kamnik
Moški SLO Kamnik 1962 00:34:31.2 08:50.3 >
Klub Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
: 1962
Čas: 00:34:31.2
Zaostanek: 08:50.3
22 . 145 Rajko Kepic
Hitre želve Komenda
Moški SLO Hitre želve Komenda 1964 00:34:48.5 09:07.6 >
Klub Hitre želve Komenda
Država SLO
Spol: Moški
: 1964
Čas: 00:34:48.5
Zaostanek: 09:07.6
23 . 414 Kržišnik Branko
Elektro Ljubljana
Moški SLO Elektro Ljubljana 1962 00:35:07.7 09:26.8 >
Klub Elektro Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
: 1962
Čas: 00:35:07.7
Zaostanek: 09:26.8
24 . 419 Korošec Tone
Poljčane
Moški SLO Poljčane 1959 00:35:09.1 09:28.2 >
Klub Poljčane
Država SLO
Spol: Moški
: 1959
Čas: 00:35:09.1
Zaostanek: 09:28.2
25 . 328 Miro Suhadolc
BIZGECI
Moški SLO BIZGECI 1961 00:35:10.7 09:29.8 >
Klub BIZGECI
Država SLO
Spol: Moški
: 1961
Čas: 00:35:10.7
Zaostanek: 09:29.8
26 . 283 Roman Poljanšek
ŠD Tuhinj
Moški SLO ŠD Tuhinj 1960 00:36:22.5 10:41.6 >
Klub ŠD Tuhinj
Država SLO
Spol: Moški
: 1960
Čas: 00:36:22.5
Zaostanek: 10:41.6
27 . 252 Franc Pančur
Potok
Moški SLO Potok 1957 00:37:27.9 11:47.0 >
Klub Potok
Država SLO
Spol: Moški
: 1957
Čas: 00:37:27.9
Zaostanek: 11:47.0
28 . 274 Jože Plankl
JPS Team
Moški SLO JPS Team 1961 00:37:57.6 12:16.7 >
Klub JPS Team
Država SLO
Spol: Moški
: 1961
Čas: 00:37:57.6
Zaostanek: 12:16.7
29 . 97 Andrej Hribar
Dol pri Ljubljani
Moški SLO Dol pri Ljubljani 1957 00:38:23.2 12:42.3 >
Klub Dol pri Ljubljani
Država SLO
Spol: Moški
: 1957
Čas: 00:38:23.2
Zaostanek: 12:42.3
30 . 381 Lojze Vrankar
SAMO DA SMO ZDRAV'
Moški SLO SAMO DA SMO ZDRAV' 1963 00:38:56.3 13:15.4 >
Klub SAMO DA SMO ZDRAV'
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Čas: 00:38:56.3
Zaostanek: 13:15.4
31 . 190 Vinko Kušar
SAMO DA SMO ZDRAV'
Moški SLO SAMO DA SMO ZDRAV' 1962 00:40:42.3 15:01.4 >
Klub SAMO DA SMO ZDRAV'
Država SLO
Spol: Moški
: 1962
Čas: 00:40:42.3
Zaostanek: 15:01.4
32 . 186 Zdravko Kreft
Vrh nad Krašnjo
Moški SLO Vrh nad Krašnjo 1961 00:40:43.4 15:02.5 >
Klub Vrh nad Krašnjo
Država SLO
Spol: Moški
: 1961
Čas: 00:40:43.4
Zaostanek: 15:02.5
33 . 217 Darko Matoša
Društvo Energetika TE-TOL
Moški SLO Društvo Energetika TE-TOL 1963 00:41:14.5 15:33.6 >
Klub Društvo Energetika TE-TOL
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Čas: 00:41:14.5
Zaostanek: 15:33.6
34 . 109 Franc Ivančič
UNEC
Moški SLO UNEC 1956 00:42:04.1 16:23.2 >
Klub UNEC
Država SLO
Spol: Moški
: 1956
Čas: 00:42:04.1
Zaostanek: 16:23.2
35 . 69 Janez Fistrovič
Domžale
Moški SLO Domžale 1959 00:43:19.3 17:38.4 >
Klub Domžale
Država SLO
Spol: Moški
: 1959
Čas: 00:43:19.3
Zaostanek: 17:38.4
36 . 180 Lado Krašovec
Trzin
Moški SLO Trzin 1961 00:48:26.5 22:45.6 >
Klub Trzin
Država SLO
Spol: Moški
: 1961
Čas: 00:48:26.5
Zaostanek: 22:45.6
M9 - 1954 IN STAREJšI-M
1 . 199 Štefan Lešnik
Ljubljana
Moški SLO Ljubljana 1951 00:30:18.1 00:00.0 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
: 1951
Čas: 00:30:18.1
Zaostanek: 00:00.0
2 . 305 Ručigaj Zdravc
AK Domžale
Moški SLO AK Domžale 1952 00:32:18.5 02:00.4 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Moški
: 1952
Čas: 00:32:18.5
Zaostanek: 02:00.4
3 . 70 Drago Frelih
Škofja Loka
Moški SLO Škofja Loka 1948 00:34:37.7 04:19.6 >
Klub Škofja Loka
Država SLO
Spol: Moški
: 1948
Čas: 00:34:37.7
Zaostanek: 04:19.6
4 . 200 Brane Lipovšek
/
Moški SLO / 1954 00:35:00.3 04:42.2 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
: 1954
Čas: 00:35:00.3
Zaostanek: 04:42.2
5 . 292 Janez Rebolj
Vače
Moški SLO Vače 1953 00:36:23.7 06:05.6 >
Klub Vače
Država SLO
Spol: Moški
: 1953
Čas: 00:36:23.7
Zaostanek: 06:05.6
6 . 114 Ivo Janez Jelenc
TIVO d.o.o.
Moški SLO TIVO d.o.o. 1948 00:36:27.7 06:09.6 >
Klub TIVO d.o.o.
Država SLO
Spol: Moški
: 1948
Čas: 00:36:27.7
Zaostanek: 06:09.6
7 . 115 Jelenc Vid
KD Mengeš
Moški SLO KD Mengeš 1950 00:36:40.4 06:22.3 >
Klub KD Mengeš
Država SLO
Spol: Moški
: 1950
Čas: 00:36:40.4
Zaostanek: 06:22.3
8 . 266 Tone Petek
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1946 00:36:44.4 06:26.3 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1946
Čas: 00:36:44.4
Zaostanek: 06:26.3
9 . 213 Drago Mali
Godič
Moški SLO Godič 1954 00:36:58.3 06:40.2 >
Klub Godič
Država SLO
Spol: Moški
: 1954
Čas: 00:36:58.3
Zaostanek: 06:40.2
10 . 30 Bojan Bojkov
Tekaška druženja Kamnik
Moški SLO Tekaška druženja Kamnik 1954 00:37:58.9 07:40.8 >
Klub Tekaška druženja Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
: 1954
Čas: 00:37:58.9
Zaostanek: 07:40.8
11 . 168 Kotnik Herbert
KD Mengeš
Moški SLO KD Mengeš 1943 00:38:26.1 08:08.0 >
Klub KD Mengeš
Država SLO
Spol: Moški
: 1943
Čas: 00:38:26.1
Zaostanek: 08:08.0
12 . 351 Vincenc Švab
ŠD Divji Zajci
Moški SLO ŠD Divji Zajci 1950 00:39:21.9 09:03.8 >
Klub ŠD Divji Zajci
Država SLO
Spol: Moški
: 1950
Čas: 00:39:21.9
Zaostanek: 09:03.8
13 . 89 Horvat Miha
SULCI KAMNIK
Moški SLO SULCI KAMNIK 1938 00:41:25.7 11:07.6 >
Klub SULCI KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
: 1938
Čas: 00:41:25.7
Zaostanek: 11:07.6
14 . 163 Anton Košir
Tekaški Forum
Moški SLO Tekaški Forum 1946 00:45:20.6 15:02.5 >
Klub Tekaški Forum
Država SLO
Spol: Moški
: 1946
Čas: 00:45:20.6
Zaostanek: 15:02.5
Z1 - 2006 IN MLAJšE-Ž
1 . 53 Viktorija Dolinšek
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 2006 00:08:46.4 00:00.0 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
: 2006
Čas: 00:08:46.4
Zaostanek: 00:00.0
2 . 253 Zarja Pančur
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 2006 00:09:34.4 00:48.0 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
: 2006
Čas: 00:09:34.4
Zaostanek: 00:48.0
3 . 307 Katja Sadar
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 2006 00:10:41.9 01:55.5 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
: 2006
Čas: 00:10:41.9
Zaostanek: 01:55.5
4 . 245 Lejla Osolnik
AD Kamnik
Ženski SLO AD Kamnik 2006 00:10:57.6 02:11.2 >
Klub AD Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
: 2006
Čas: 00:10:57.6
Zaostanek: 02:11.2
5 . 161 Romi Košar
ŠD Atlet
Ženski SLO ŠD Atlet 2006 00:11:01.6 02:15.2 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Ženski
: 2006
Čas: 00:11:01.6
Zaostanek: 02:15.2
6 . 52 Eva Dimec
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 2007 00:11:43.7 02:57.3 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
: 2007
Čas: 00:11:43.7
Zaostanek: 02:57.3
7 . 280 Laura Poljanšek
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 2007 00:12:14.7 03:28.3 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
: 2007
Čas: 00:12:14.7
Zaostanek: 03:28.3
8 . 60 Eva Drolec
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 2006 00:12:26.6 03:40.2 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
: 2006
Čas: 00:12:26.6
Zaostanek: 03:40.2
9 . 16 Tajda Baloh
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 2007 00:12:28.0 03:41.6 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
: 2007
Čas: 00:12:28.0
Zaostanek: 03:41.6
10 . 122 Manja Jerič
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 2006 00:12:32.3 03:45.9 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
: 2006
Čas: 00:12:32.3
Zaostanek: 03:45.9
11 . 45 Maja Burkeljca
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 2006 00:12:36.3 03:49.9 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
: 2006
Čas: 00:12:36.3
Zaostanek: 03:49.9
12 . 23 Zoja Benda
ŠD Atlet
Ženski SLO ŠD Atlet 2007 00:12:37.6 03:51.2 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Ženski
: 2007
Čas: 00:12:37.6
Zaostanek: 03:51.2
13 . 293 Naja Remic
ŠD Atlet
Ženski SLO ŠD Atlet 2006 00:12:38.8 03:52.4 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Ženski
: 2006
Čas: 00:12:38.8
Zaostanek: 03:52.4
14 . 297 Klara Repenšek
ŠD Atlet
Ženski SLO ŠD Atlet 2006 00:12:42.1 03:55.7 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Ženski
: 2006
Čas: 00:12:42.1
Zaostanek: 03:55.7
15 . 286 Klara Presečnik
ŠD Atlet
Ženski SLO ŠD Atlet 2008 00:13:06.8 04:20.4 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Ženski
: 2008
Čas: 00:13:06.8
Zaostanek: 04:20.4
16 . 296 Rebeka Repenšek
ŠD Atlet
Ženski SLO ŠD Atlet 2008 00:14:01.7 05:15.3 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Ženski
: 2008
Čas: 00:14:01.7
Zaostanek: 05:15.3
17 . 345 Klara Štrajhar
Markovo
Ženski SLO Markovo 2008 00:14:48.2 06:01.8 >
Klub Markovo
Država SLO
Spol: Ženski
: 2008
Čas: 00:14:48.2
Zaostanek: 06:01.8
18 . 206 Ana Mali
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 2008 00:14:54.2 06:07.8 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
: 2008
Čas: 00:14:54.2
Zaostanek: 06:07.8
19 . 47 Tjaša Cevec
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 2008 00:14:54.4 06:08.0 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
: 2008
Čas: 00:14:54.4
Zaostanek: 06:08.0
20 . 431 Šubic Maruša
Timing Poljane
Ženski SLO Timing Poljane 2009 00:15:47.9 07:01.5 >
Klub Timing Poljane
Država SLO
Spol: Ženski
: 2009
Čas: 00:15:47.9
Zaostanek: 07:01.5
21 . 111 Sara Jamnikar
ŠD Atlet
Ženski SLO ŠD Atlet 2010 00:16:01.8 07:15.4 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Ženski
: 2010
Čas: 00:16:01.8
Zaostanek: 07:15.4
22 . 385 Iza Zavolovšek
ŠD Atlet
Ženski SLO ŠD Atlet 2008 00:18:02.2 09:15.8 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Ženski
: 2008
Čas: 00:18:02.2
Zaostanek: 09:15.8
Z2 - 2002 DO 2005-Ž
1 . 372 Maša Viriant
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 2005 00:07:27.3 00:00.0 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
: 2005
Čas: 00:07:27.3
Zaostanek: 00:00.0
2 . 221 Lucija Medja
AK Radovljica
Ženski SLO AK Radovljica 2004 00:07:28.2 00:00.9 >
Klub AK Radovljica
Država SLO
Spol: Ženski
: 2004
Čas: 00:07:28.2
Zaostanek: 00:00.9
3 . 398 Klara Žibert
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 2004 00:08:24.3 00:57.0 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
: 2004
Čas: 00:08:24.3
Zaostanek: 00:57.0
4 . 229 Eva Močnik
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 2003 00:08:50.1 01:22.8 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
: 2003
Čas: 00:08:50.1
Zaostanek: 01:22.8
5 . 367 Tjaša Uršič
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 2003 00:09:05.6 01:38.3 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
: 2003
Čas: 00:09:05.6
Zaostanek: 01:38.3
6 . 175 Kranjec Zoja
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 2005 00:09:25.9 01:58.6 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
: 2005
Čas: 00:09:25.9
Zaostanek: 01:58.6
7 . 201 Lopatič Lana
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 2004 00:09:31.5 02:04.2 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
: 2004
Čas: 00:09:31.5
Zaostanek: 02:04.2
8 . 162 Enja Košar
ŠD Atlet
Ženski SLO ŠD Atlet 2004 00:10:06.5 02:39.2 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Ženski
: 2004
Čas: 00:10:06.5
Zaostanek: 02:39.2
9 . 185 Lara Krašovic
ŠD Atlet
Ženski SLO ŠD Atlet 2004 00:10:08.5 02:41.2 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Ženski
: 2004
Čas: 00:10:08.5
Zaostanek: 02:41.2
10 . 83 Majča Grudnik
ŠD Atlet
Ženski SLO ŠD Atlet 2003 00:10:22.1 02:54.8 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Ženski
: 2003
Čas: 00:10:22.1
Zaostanek: 02:54.8
11 . 13 Tinkara Bajde
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 2004 00:10:28.5 03:01.2 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
: 2004
Čas: 00:10:28.5
Zaostanek: 03:01.2
12 . 105 Zala Humar
AD Kamnik
Ženski SLO AD Kamnik 2005 00:10:49.6 03:22.3 >
Klub AD Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
: 2005
Čas: 00:10:49.6
Zaostanek: 03:22.3
13 . 184 Nika Krašovic
ŠD Atlet
Ženski SLO ŠD Atlet 2005 00:10:55.4 03:28.1 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Ženski
: 2005
Čas: 00:10:55.4
Zaostanek: 03:28.1
13 . 369 Ana Vidovič
AD Kamnik
Ženski SLO AD Kamnik 2005 00:10:55.4 03:28.1 >
Klub AD Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
: 2005
Čas: 00:10:55.4
Zaostanek: 03:28.1
15 . 112 Ula Janc
AD Kamnik
Ženski SLO AD Kamnik 2005 00:11:17.7 03:50.4 >
Klub AD Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
: 2005
Čas: 00:11:17.7
Zaostanek: 03:50.4
16 . 173 Aneja Krajnc
ŠD Atlet
Ženski SLO ŠD Atlet 2003 00:12:14.0 04:46.7 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Ženski
: 2003
Čas: 00:12:14.0
Zaostanek: 04:46.7
17 . 281 Zala Poljanšek
OŠ ŠMARTNO
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 2003 00:12:27.1 04:59.8 >
Klub OŠ ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
: 2003
Čas: 00:12:27.1
Zaostanek: 04:59.8
18 . 255 Anastazija Pečnik
ŠD Atlet
Ženski SLO ŠD Atlet 2004 00:12:33.3 05:06.0 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Ženski
: 2004
Čas: 00:12:33.3
Zaostanek: 05:06.0
19 . 386 Ana Zavolovšek
ŠD Atlet
Ženski SLO ŠD Atlet 2004 00:12:59.4 05:32.1 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Ženski
: 2004
Čas: 00:12:59.4
Zaostanek: 05:32.1
Z3 - 1999 DO 2001-Ž
1 . 140 Kaja Kajzer
Ljubljana
Ženski SLO Ljubljana 2000 00:07:44.6 00:00.0 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
: 2000
Čas: 00:07:44.6
Zaostanek: 00:00.0
2 . 218 Tina Maurič
ŠD Atlet
Ženski SLO ŠD Atlet 2001 00:10:02.4 02:17.8 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Ženski
: 2001
Čas: 00:10:02.4
Zaostanek: 02:17.8
3 . 295 Daša Repenšek
ŠD Atlet
Ženski SLO ŠD Atlet 2001 00:10:50.1 03:05.5 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Ženski
: 2001
Čas: 00:10:50.1
Zaostanek: 03:05.5
4 . 396 Ajda Žerovnik
ŠD Atlet
Ženski SLO ŠD Atlet 2001 00:13:04.6 05:20.0 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Ženski
: 2001
Čas: 00:13:04.6
Zaostanek: 05:20.0
5 . 211 Sara Mali
ŠD ŠMARTNO
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 2000 00:46:02.8 38:18.2 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
: 2000
Čas: 00:46:02.8
Zaostanek: 38:18.2
Z4 - 1995 DO 1998-Ž
1 . 243 Karmen Orehek
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1997 00:31:30.9 00:00.0 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
: 1997
Čas: 00:31:30.9
Zaostanek: 00:00.0
2 . 434 Pevec Lucija
KGT-Papež
Ženski SLO KGT-Papež 1998 00:33:19.7 01:48.8 >
Klub KGT-Papež
Država SLO
Spol: Ženski
: 1998
Čas: 00:33:19.7
Zaostanek: 01:48.8
3 . 119 Jeretina Katja
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS 1997 00:34:31.4 03:00.5 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
: 1997
Čas: 00:34:31.4
Zaostanek: 03:00.5
4 . 418 Lončarek Anja
Tabor
Ženski SLO Tabor 1997 00:37:35.0 06:04.1 >
Klub Tabor
Država SLO
Spol: Ženski
: 1997
Čas: 00:37:35.0
Zaostanek: 06:04.1
Z5 - 1985 DO 1994-Ž
1 . 10 Lucija Krkoč
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 1988 00:25:05.1 00:00.0 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
: 1988
Čas: 00:25:05.1
Zaostanek: 00:00.0
2 . 2 Karmen Klančnik
ŠD NAKLO
Ženski SLO ŠD NAKLO 1990 00:28:07.1 03:02.0 >
Klub ŠD NAKLO
Država SLO
Spol: Ženski
: 1990
Čas: 00:28:07.1
Zaostanek: 03:02.0
3 . 55 Petra Draksler
Adacta plus d.o.o.
Ženski SLO Adacta plus d.o.o. 1986 00:29:31.3 04:26.2 >
Klub Adacta plus d.o.o.
Država SLO
Spol: Ženski
: 1986
Čas: 00:29:31.3
Zaostanek: 04:26.2
4 . 4 Kosmatin Katja
Dolenje
Ženski SLO Dolenje 1989 00:29:34.5 04:29.4 >
Klub Dolenje
Država SLO
Spol: Ženski
: 1989
Čas: 00:29:34.5
Zaostanek: 04:29.4
5 . 258 Maja Peperko
Šmarnogorska naveza
Ženski SLO Šmarnogorska naveza 1986 00:29:43.1 04:38.0 >
Klub Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
: 1986
Čas: 00:29:43.1
Zaostanek: 04:38.0
6 . 304 Saša Rot
TK Mamut
Ženski SLO TK Mamut 1986 00:30:24.8 05:19.7 >
Klub TK Mamut
Država SLO
Spol: Ženski
: 1986
Čas: 00:30:24.8
Zaostanek: 05:19.7
7 . 426 Perše Tina
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 1994 00:31:28.1 06:23.0 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
: 1994
Čas: 00:31:28.1
Zaostanek: 06:23.0
8 . 387 Anja Zima
ŠD Mošnje
Ženski SLO ŠD Mošnje 1987 00:32:47.4 07:42.3 >
Klub ŠD Mošnje
Država SLO
Spol: Ženski
: 1987
Čas: 00:32:47.4
Zaostanek: 07:42.3
9 . 315 Andreja Skubic
-
Ženski SLO - 1986 00:33:49.6 08:44.5 >
Klub -
Država SLO
Spol: Ženski
: 1986
Čas: 00:33:49.6
Zaostanek: 08:44.5
10 . 403 Bučar Maja
Ženski SLO 1986 00:35:21.4 10:16.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
: 1986
Čas: 00:35:21.4
Zaostanek: 10:16.3
11 . 188 Mateja Kuhar
Ravne pri Šmartnem
Ženski SLO Ravne pri Šmartnem 1988 00:38:13.3 13:08.2 >
Klub Ravne pri Šmartnem
Država SLO
Spol: Ženski
: 1988
Čas: 00:38:13.3
Zaostanek: 13:08.2
12 . 239 Urša Nastran
VZAJEMNA
Ženski SLO VZAJEMNA 1985 00:38:57.7 13:52.6 >
Klub VZAJEMNA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1985
Čas: 00:38:57.7
Zaostanek: 13:52.6
13 . 238 Špela Nastran
VZAJEMNA
Ženski SLO VZAJEMNA 1986 00:40:46.7 15:41.6 >
Klub VZAJEMNA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1986
Čas: 00:40:46.7
Zaostanek: 15:41.6
14 . 21 Benja Bele
ŠD Atlet
Ženski SLO ŠD Atlet 1990 00:44:45.0 19:39.9 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Ženski
: 1990
Čas: 00:44:45.0
Zaostanek: 19:39.9
15 . 370 Teja Viler
Koper
Ženski SLO Koper 1985 00:48:10.0 23:04.9 >
Klub Koper
Država SLO
Spol: Ženski
: 1985
Čas: 00:48:10.0
Zaostanek: 23:04.9
16 . 441 Dietz Marion
Ženski SLO 1988 00:48:34.4 23:29.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
: 1988
Čas: 00:48:34.4
Zaostanek: 23:29.3
17 . 170 Marina Koželj
VODICE
Ženski SLO VODICE 1989 00:49:31.9 24:26.8 >
Klub VODICE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1989
Čas: 00:49:31.9
Zaostanek: 24:26.8
18 . 196 Monika Leskovar
LJ TEKAČI/TF
Ženski SLO LJ TEKAČI/TF 1990 00:51:03.7 25:58.6 >
Klub LJ TEKAČI/TF
Država SLO
Spol: Ženski
: 1990
Čas: 00:51:03.7
Zaostanek: 25:58.6
19 . 67 Katarina Ferme
Limovce
Ženski SLO Limovce 1986 00:52:29.6 27:24.5 >
Klub Limovce
Država SLO
Spol: Ženski
: 1986
Čas: 00:52:29.6
Zaostanek: 27:24.5
20 . 77 Nika Grabner
Vransko
Ženski SLO Vransko 1987 00:52:33.2 27:28.1 >
Klub Vransko
Država SLO
Spol: Ženski
: 1987
Čas: 00:52:33.2
Zaostanek: 27:28.1
Z6 - 1975 DO 1984-Ž
1 . 24 Barbara Berlec
Srednja vas
Ženski SLO Srednja vas 1983 00:31:44.2 00:00.0 >
Klub Srednja vas
Država SLO
Spol: Ženski
: 1983
Čas: 00:31:44.2
Zaostanek: 00:00.0
2 . 331 Darja Svetic Oblak
Vrhpolje
Ženski SLO Vrhpolje 1977 00:32:23.8 00:39.6 >
Klub Vrhpolje
Država SLO
Spol: Ženski
: 1977
Čas: 00:32:23.8
Zaostanek: 00:39.6
3 . 153 Tadeja Knez
DOMŽALE
Ženski SLO DOMŽALE 1976 00:33:41.6 01:57.4 >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1976
Čas: 00:33:41.6
Zaostanek: 01:57.4
4 . 242 Oražem Nina
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 1978 00:34:10.5 02:26.3 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
: 1978
Čas: 00:34:10.5
Zaostanek: 02:26.3
5 . 216 Mašera Natalija
Rogaška Slatina
Ženski SLO Rogaška Slatina 1982 00:35:36.2 03:52.0 >
Klub Rogaška Slatina
Država SLO
Spol: Ženski
: 1982
Čas: 00:35:36.2
Zaostanek: 03:52.0
6 . 65 Anja Erzen
Škofja Loka
Ženski SLO Škofja Loka 1980 00:36:34.3 04:50.1 >
Klub Škofja Loka
Država SLO
Spol: Ženski
: 1980
Čas: 00:36:34.3
Zaostanek: 04:50.1
7 . 33 Petra Božičnik
Rožično
Ženski SLO Rožično 1975 00:37:06.7 05:22.5 >
Klub Rožično
Država SLO
Spol: Ženski
: 1975
Čas: 00:37:06.7
Zaostanek: 05:22.5
8 . 357 Brigita Turk
Vodice
Ženski SLO Vodice 1976 00:37:40.9 05:56.7 >
Klub Vodice
Država SLO
Spol: Ženski
: 1976
Čas: 00:37:40.9
Zaostanek: 05:56.7
9 . 227 Andreja Močnik
/
Ženski SLO / 1979 00:38:04.7 06:20.5 >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
: 1979
Čas: 00:38:04.7
Zaostanek: 06:20.5
10 . 223 Mehle Hribar Ksenija
Vodice
Ženski SLO Vodice 1980 00:38:56.6 07:12.4 >
Klub Vodice
Država SLO
Spol: Ženski
: 1980
Čas: 00:38:56.6
Zaostanek: 07:12.4
11 . 73 Tanja Galin
ŠD TUHINJ
Ženski SLO ŠD TUHINJ 1975 00:39:58.4 08:14.2 >
Klub ŠD TUHINJ
Država SLO
Spol: Ženski
: 1975
Čas: 00:39:58.4
Zaostanek: 08:14.2
12 . 321 Polonca Sotenšek Ferme
Jesenovo
Ženski SLO Jesenovo 1983 00:40:48.9 09:04.7 >
Klub Jesenovo
Država SLO
Spol: Ženski
: 1983
Čas: 00:40:48.9
Zaostanek: 09:04.7
13 . 231 Barbara Močnik
Kamnik
Ženski SLO Kamnik 1982 00:41:16.5 09:32.3 >
Klub Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
: 1982
Čas: 00:41:16.5
Zaostanek: 09:32.3
14 . 57 Drolc Tina
/
Ženski SLO / 1975 00:42:13.4 10:29.2 >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
: 1975
Čas: 00:42:13.4
Zaostanek: 10:29.2
15 . 210 Nina Mali
ŠD ŠMARTNO
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 1979 00:43:29.3 11:45.1 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
: 1979
Čas: 00:43:29.3
Zaostanek: 11:45.1
16 . 49 Melita Cevec Ahčin
Loke v Tuhinju
Ženski SLO Loke v Tuhinju 1979 00:43:38.7 11:54.5 >
Klub Loke v Tuhinju
Država SLO
Spol: Ženski
: 1979
Čas: 00:43:38.7
Zaostanek: 11:54.5
17 . 279 Ana Poljanec
Vzajemna klub
Ženski SLO Vzajemna klub 1982 00:44:52.8 13:08.6 >
Klub Vzajemna klub
Država SLO
Spol: Ženski
: 1982
Čas: 00:44:52.8
Zaostanek: 13:08.6
18 . 251 Barbara Osolnik-košar
ŠD Atlet
Ženski SLO ŠD Atlet 1975 00:46:42.8 14:58.6 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Ženski
: 1975
Čas: 00:46:42.8
Zaostanek: 14:58.6
19 . 394 Manca Žerovnik
ŠD Atlet
Ženski SLO ŠD Atlet 1975 00:46:44.7 15:00.5 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Ženski
: 1975
Čas: 00:46:44.7
Zaostanek: 15:00.5
20 . 254 Patricija Pečnik
ŠD Atlet
Ženski SLO ŠD Atlet 1979 00:52:21.1 20:36.9 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Ženski
: 1979
Čas: 00:52:21.1
Zaostanek: 20:36.9
21 . 61 Vesna Drolec
Telovadnica Janja
Ženski SLO Telovadnica Janja 1976 00:56:55.7 25:11.5 >
Klub Telovadnica Janja
Država SLO
Spol: Ženski
: 1976
Čas: 00:56:55.7
Zaostanek: 25:11.5
22 . 138 Marjana Kadunc
Telovadnica Janja
Ženski SLO Telovadnica Janja 1984 00:56:57.8 25:13.6 >
Klub Telovadnica Janja
Država SLO
Spol: Ženski
: 1984
Čas: 00:56:57.8
Zaostanek: 25:13.6
23 . 264 Andreja Petek
Telovadnica Janja
Ženski SLO Telovadnica Janja 1975 00:56:57.9 25:13.7 >
Klub Telovadnica Janja
Država SLO
Spol: Ženski
: 1975
Čas: 00:56:57.9
Zaostanek: 25:13.7
24 . 319 Tjaša Smolnikar Husič
Telovadnica Janja
Ženski SLO Telovadnica Janja 1981 00:56:58.7 25:14.5 >
Klub Telovadnica Janja
Država SLO
Spol: Ženski
: 1981
Čas: 00:56:58.7
Zaostanek: 25:14.5
25 . 354 Alenka Tomc
Telovadnica Janja
Ženski SLO Telovadnica Janja 1980 00:56:58.8 25:14.6 >
Klub Telovadnica Janja
Država SLO
Spol: Ženski
: 1980
Čas: 00:56:58.8
Zaostanek: 25:14.6
26 . 124 Mateja Jerič
Telovadnica Janja
Ženski SLO Telovadnica Janja 1980 00:56:58.9 25:14.7 >
Klub Telovadnica Janja
Država SLO
Spol: Ženski
: 1980
Čas: 00:56:58.9
Zaostanek: 25:14.7
Z7 - 1965 DO 1974-Ž
1 . 7 Urša Trobec
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1967 00:30:01.0 00:00.0 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
: 1967
Čas: 00:30:01.0
Zaostanek: 00:00.0
2 . 141 Kajzer Maja
Ljubljana
Ženski SLO Ljubljana 1972 00:35:02.9 05:01.9 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
: 1972
Čas: 00:35:02.9
Zaostanek: 05:01.9
3 . 391 Draga Žbontar
Tekaška skupina Jesenice
Ženski SLO Tekaška skupina Jesenice 1967 00:35:38.5 05:37.5 >
Klub Tekaška skupina Jesenice
Država SLO
Spol: Ženski
: 1967
Čas: 00:35:38.5
Zaostanek: 05:37.5
4 . 417 Sporiš Marjeta
SPORTKA
Ženski SLO SPORTKA 1966 00:37:07.6 07:06.6 >
Klub SPORTKA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1966
Čas: 00:37:07.6
Zaostanek: 07:06.6
5 . 320 Darja Smrečnik
Kvadratek
Ženski SLO Kvadratek 1968 00:38:01.1 08:00.1 >
Klub Kvadratek
Država SLO
Spol: Ženski
: 1968
Čas: 00:38:01.1
Zaostanek: 08:00.1
6 . 421 Stevanovič Gorica
Tekaška skupina Jesenice
Ženski SLO Tekaška skupina Jesenice 1969 00:41:53.0 11:52.0 >
Klub Tekaška skupina Jesenice
Država SLO
Spol: Ženski
: 1969
Čas: 00:41:53.0
Zaostanek: 11:52.0
7 . 179 Bogdana Krašovec
Trzin
Ženski SLO Trzin 1969 00:42:18.6 12:17.6 >
Klub Trzin
Država SLO
Spol: Ženski
: 1969
Čas: 00:42:18.6
Zaostanek: 12:17.6
8 . 143 Karo Anica
Domžale
Ženski SLO Domžale 1965 00:43:36.1 13:35.1 >
Klub Domžale
Država SLO
Spol: Ženski
: 1965
Čas: 00:43:36.1
Zaostanek: 13:35.1
9 . 171 Kožuh Tatjana
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 1967 00:46:08.7 16:07.7 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
: 1967
Čas: 00:46:08.7
Zaostanek: 16:07.7
10 . 68 Andreja Fistrovič
Domžale
Ženski SLO Domžale 1966 00:48:26.3 18:25.3 >
Klub Domžale
Država SLO
Spol: Ženski
: 1966
Čas: 00:48:26.3
Zaostanek: 18:25.3
11 . 282 Marija Poljanšek
Mali Hrib
Ženski SLO Mali Hrib 1965 00:49:58.7 19:57.7 >
Klub Mali Hrib
Država SLO
Spol: Ženski
: 1965
Čas: 00:49:58.7
Zaostanek: 19:57.7
12 . 106 Pavla Humar
TD.GORA
Ženski SLO TD.GORA 1966 00:54:14.9 24:13.9 >
Klub TD.GORA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1966
Čas: 00:54:14.9
Zaostanek: 24:13.9
13 . 197 Nadja Leskovar
LJ TEKAČI/TF
Ženski SLO LJ TEKAČI/TF 1967 00:54:32.2 24:31.2 >
Klub LJ TEKAČI/TF
Država SLO
Spol: Ženski
: 1967
Čas: 00:54:32.2
Zaostanek: 24:31.2
14 . 20 Joži Bele
Telovadnica Janja
Ženski SLO Telovadnica Janja 1969 00:56:55.8 26:54.8 >
Klub Telovadnica Janja
Država SLO
Spol: Ženski
: 1969
Čas: 00:56:55.8
Zaostanek: 26:54.8
15 . 17 Janja Baloh
Telovadnica Janja
Ženski SLO Telovadnica Janja 1973 00:56:56.7 26:55.7 >
Klub Telovadnica Janja
Država SLO
Spol: Ženski
: 1973
Čas: 00:56:56.7
Zaostanek: 26:55.7
Z8 - 1955 DO 1964-Ž
1 . 226 Milič Marinka
TD Gora Sv. Miklavž
Ženski SLO TD Gora Sv. Miklavž 1961 00:35:17.0 00:00.0 >
Klub TD Gora Sv. Miklavž
Država SLO
Spol: Ženski
: 1961
Čas: 00:35:17.0
Zaostanek: 00:00.0
2 . 338 Tatjana Škrjanec
ŠD Elektro Ljubljana
Ženski SLO ŠD Elektro Ljubljana 1963 00:35:48.4 00:31.4 >
Klub ŠD Elektro Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
: 1963
Čas: 00:35:48.4
Zaostanek: 00:31.4
3 . 40 Tatjana Bučan
Ljubljana
Ženski SLO Ljubljana 1962 00:36:05.9 00:48.9 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
: 1962
Čas: 00:36:05.9
Zaostanek: 00:48.9
4 . 261 Jolanda Petač
Kamnik
Ženski SLO Kamnik 1963 00:36:11.7 00:54.7 >
Klub Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
: 1963
Čas: 00:36:11.7
Zaostanek: 00:54.7
5 . 316 Slapar Slavka
Komenda
Ženski SLO Komenda 1960 00:36:19.0 01:02.0 >
Klub Komenda
Država SLO
Spol: Ženski
: 1960
Čas: 00:36:19.0
Zaostanek: 01:02.0
6 . 234 Janja Mohorič
Kranj
Ženski SLO Kranj 1958 00:39:23.3 04:06.3 >
Klub Kranj
Država SLO
Spol: Ženski
: 1958
Čas: 00:39:23.3
Zaostanek: 04:06.3
7 . 406 Purnat Zvonka
Ženski SLO 1961 00:39:53.1 04:36.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
: 1961
Čas: 00:39:53.1
Zaostanek: 04:36.1
8 . 189 Kušar Andreja
SAMO DA SMO ZDRAV'
Ženski SLO SAMO DA SMO ZDRAV' 1964 00:40:42.0 05:25.0 >
Klub SAMO DA SMO ZDRAV'
Država SLO
Spol: Ženski
: 1964
Čas: 00:40:42.0
Zaostanek: 05:25.0
9 . 336 Štefka Škrbinc
Stebljevek
Ženski SLO Stebljevek 1964 00:40:46.7 05:29.7 >
Klub Stebljevek
Država SLO
Spol: Ženski
: 1964
Čas: 00:40:46.7
Zaostanek: 05:29.7
10 . 360 Vida Udovič
ODOLINI
Ženski SLO ODOLINI 1957 00:41:07.3 05:50.3 >
Klub ODOLINI
Država SLO
Spol: Ženski
: 1957
Čas: 00:41:07.3
Zaostanek: 05:50.3
11 . 108 Vladimira Ivancic
UNEC
Ženski SLO UNEC 1963 00:42:03.7 06:46.7 >
Klub UNEC
Država SLO
Spol: Ženski
: 1963
Čas: 00:42:03.7
Zaostanek: 06:46.7
12 . 117 Cirila Jeras
SAMO DA SMO ZDRAV'
Ženski SLO SAMO DA SMO ZDRAV' 1961 00:43:26.6 08:09.6 >
Klub SAMO DA SMO ZDRAV'
Država SLO
Spol: Ženski
: 1961
Čas: 00:43:26.6
Zaostanek: 08:09.6
13 . 438 Radinja Jana
Ženski SLO 1961 00:46:01.6 10:44.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
: 1961
Čas: 00:46:01.6
Zaostanek: 10:44.6
14 . 149 Tatjana Klemen
Kamnik
Ženski SLO Kamnik 1962 00:46:12.1 10:55.1 >
Klub Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
: 1962
Čas: 00:46:12.1
Zaostanek: 10:55.1
15 . 359 Mojca Udovič
ODOLINI
Ženski SLO ODOLINI 1961 00:46:16.4 10:59.4 >
Klub ODOLINI
Država SLO
Spol: Ženski
: 1961
Čas: 00:46:16.4
Zaostanek: 10:59.4
16 . 222 Jana Meglič
Tržič
Ženski SLO Tržič 1962 00:46:25.6 11:08.6 >
Klub Tržič
Država SLO
Spol: Ženski
: 1962
Čas: 00:46:25.6
Zaostanek: 11:08.6
17 . 290 Ravnikar Jelka
TD Gora
Ženski SLO TD Gora 1959 00:46:35.0 11:18.0 >
Klub TD Gora
Država SLO
Spol: Ženski
: 1959
Čas: 00:46:35.0
Zaostanek: 11:18.0
18 . 237 Vida Nastran
VZAJEMNA
Ženski SLO VZAJEMNA 1960 00:48:24.4 13:07.4 >
Klub VZAJEMNA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1960
Čas: 00:48:24.4
Zaostanek: 13:07.4
19 . 181 Lidija Krašovec
VZAJEMNA
Ženski SLO VZAJEMNA 1956 00:50:06.8 14:49.8 >
Klub VZAJEMNA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1956
Čas: 00:50:06.8
Zaostanek: 14:49.8
20 . 142 Meta Kanižar
Telovadnica Janja
Ženski SLO Telovadnica Janja 1960 00:56:56.8 21:39.8 >
Klub Telovadnica Janja
Država SLO
Spol: Ženski
: 1960
Čas: 00:56:56.8
Zaostanek: 21:39.8
21 . 107 Tatjana Husič
Telovadnica Janja
Ženski SLO Telovadnica Janja 1961 00:56:57.4 21:40.4 >
Klub Telovadnica Janja
Država SLO
Spol: Ženski
: 1961
Čas: 00:56:57.4
Zaostanek: 21:40.4
22 . 317 Polona Slapnik
Telovadnica Janja
Ženski SLO Telovadnica Janja 1964 00:56:59.7 21:42.7 >
Klub Telovadnica Janja
Država SLO
Spol: Ženski
: 1964
Čas: 00:56:59.7
Zaostanek: 21:42.7
Z9 - 1954 IN STAREJšE-Ž
1 . 164 Hedvika Kotar
TRBOVLJE
Ženski SLO TRBOVLJE 1948 00:38:32.1 00:00.0 >
Klub TRBOVLJE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1948
Čas: 00:38:32.1
Zaostanek: 00:00.0
2 . 158 Justina Koprivšek
TF
Ženski SLO TF 1953 00:43:12.8 04:40.7 >
Klub TF
Država SLO
Spol: Ženski
: 1953
Čas: 00:43:12.8
Zaostanek: 04:40.7
3 . 249 Marija Osolnik
ŠD Atlet
Ženski SLO ŠD Atlet 1952 00:47:58.6 09:26.5 >
Klub ŠD Atlet
Država SLO
Spol: Ženski
: 1952
Čas: 00:47:58.6
Zaostanek: 09:26.5
4 . 18 Nada Beketič
Kamnik
Ženski SLO Kamnik 1953 00:48:29.9