Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 1. TEK OBČINE MENGEŠ

Tek Tekma:1. TEK OBČINE MENGEŠ Datum:08.11.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas
M1-10KM-M
1 . 191 Žan Korinšek Moški SLO 0:38:29.00
2 . 123 Jure Reven Moški SLO 0:41:54.00
3 . 139 Mehle Andrej Moški SLO 0:49:25.00
4 . 192 Blaž Slabanja Moški SLO 0:58:19.00
M1-5KM-M
1 . 143 Podbregar Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 0:18:45.00
2 . 144 Podbregar Miha Moški SLO KGT PAPEŽ 0:19:08.00
3 . 177 Drejc Trojer Moški SLO SK Ihan 0:19:30.00
4 . 153 Gašper Sitar Moški SLO TK Taubi 0:20:04.00
5 . 148 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:20:48.00
6 . 2 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS 0:22:05.00
7 . 128 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:22:35.00
M2-10KM-M
1 . 16 Erjavšek Boštjan Moški SLO 0:35:13.00
2 . 151 Ožbej Mulec Moški SLO Tem.si 0:36:45.00
3 . 10 Renko Andraž Moški SLO 0:38:42.00
4 . 6 Mehle Jure Moški SLO 0:39:21.00
5 . 11 Mele Rok Moški SLO 0:39:48.00
6 . 127 Škrbec David Moški SLO 0:40:09.00
7 . 167 Svečak Nejc Moški SLO 0:40:16.00
8 . 15 David Štritof Moški SLO 0:40:52.00
9 . 5 Vehovec Tadej Moški SLO 0:41:17.00
10 . 163 Hribar Marko Moški SLO Šola teka Kamniške novice 0:43:00.00
11 . 154 David Bukovec Moški SLO 0:43:53.00
12 . 12 Gregorc Matija Moški SLO 0:44:07.00
13 . 183 Kobler Luka Moški SLO 0:45:48.00
14 . 8 Volker Samo Moški SLO 0:48:09.00
15 . 14 Rok Koprivšek Moški SLO 0:49:38.00
16 . 9 Resnik Domen Moški SLO 0:53:34.00
17 . 13 Nejc Jančigaj Moški SLO 1:06:36.00
M2-5KM-M
1 . 4 Klemen Bevk Moški SLO 0:23:40.00
M3-10KM-M
1 . 169 Matej Beke Moški SLO Slovenska vojska 0:34:14.00
2 . 178 Trojer Andrej Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 0:34:17.00
3 . 26 Gregorc Gregor Moški SLO 0:36:24.00
4 . 171 Jože Marolt Moški SLO Ibis AG - Marketing 0:37:25.00
5 . 138 Miran Žgajnar Moški SLO Drn in strn team 0:38:15.00
6 . 176 Fredi Haler Moški SLO 0:38:47.00
7 . 173 Kosec Klemen Moški SLO 0:40:21.00
8 . 129 Stanislav Cimerman Moški SLO Mengeš 0:40:24.00
9 . 174 Borut Pišek Moški SLO 0:40:40.00
10 . 182 Gregorc Miha Moški SLO 0:40:43.00
11 . 37 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ 0:40:44.00
12 . 28 Senica Matjaž Moški SLO 0:41:04.00
13 . 117 Tomaž Franko Moški SLO 0:41:13.00
14 . 180 Dolinar Domen Moški SLO 0:42:02.00
15 . 115 Jernej Breška Moški SLO 0:42:03.00
16 . 156 Peter Kuzmin Moški SLO Žabe 0:43:02.00
17 . 108 Tomaž Vrhovnik Moški SLO 0:43:14.00
18 . 126 Robert Požar Moški SLO MENGEŠKA GODBA 0:44:14.00
19 . 39 Jeras Tomaž Moški SLO 0:44:26.00
20 . 41 Borut Skok Moški SLO 0:45:19.00
21 . 25 Volkar Matjaz Moški SLO 0:45:59.00
22 . 132 Petek TomaŽ Moški SLO 0:46:17.00
23 . 122 Reven Albin Moški SLO 0:46:24.00
24 . 111 Bojkovič Rok Moški SLO 0:46:34.00
25 . 29 Ornik Frenk Moški SLO 0:46:59.00
26 . 35 Bičanič Drago Moški SLO 0:46:59.00
27 . 168 Svečak Igor Moški SLO 0:47:07.00
28 . 184 Tomaž Stramšak Moški SLO ŠKD TE-TOL 0:48:19.00
29 . 31 Kuhar Igor Moški SLO 0:48:20.00
30 . 27 Stopar Janez Moški SLO 0:48:30.00
31 . 32 Kodela Matjaž Moški SLO 0:48:53.00
32 . 23 Zupančič Miha Moški SLO 0:50:36.00
33 . 36 Anžin Jurij Moški SLO 0:51:33.00
34 . 38 Iztok Zdolšek Moški SLO 0:51:36.00
35 . 34 Hribar Goran Moški SLO 0:52:07.00
36 . 109 Matej Šergan Moški SLO 0:53:23.00
37 . 136 Aleš Klemenčič Moški SLO 0:56:19.00
38 . 30 Mesarič Sandi Moški SLO 0:56:59.00
39 . 33 Kepec Roman Moški SLO 1:03:36.00
M3-5KM-M
1 . 22 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 0:17:30.00
2 . 149 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:18:30.00
3 . 21 Gnus Tomaž Moški SLO 0:19:40.00
4 . 18 Škrlep Andrej Moški SLO 0:20:03.00
5 . 17 Varlec Grega Moški SLO 0:21:00.00
6 . 20 Jančar Andrej Moški SLO 0:22:39.00
7 . 110 Dejan Božulić Moški SLO 0:24:18.00
8 . 114 Janez Godler Moški SLO 0:24:20.00
M4-10KM-M
1 . 118 Kemperle Martin Moški SLO KK PRO M TEAM RACING NOŽICE 0:36:01.00
2 . 175 Lado Hribar Moški SLO 0:38:38.00
3 . 119 Andrej Skvarča Moški SLO 0:43:35.00
4 . 189 Janez Franko Moški SLO 0:43:51.00
5 . 130 Jelenc Vid Moški SLO KD Mengeš 0:44:33.00
6 . 131 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK Domžale 0:44:39.00
7 . 48 Sršen Rajko Moški SLO Komenda Moste 0:45:25.00
8 . 120 Anton Hribar Moški SLO Ihan 0:46:19.00
9 . 135 Praznik Mitja Moški SLO TSK Jub Dol 0:46:59.00
10 . 161 Rajko Kepic Moški SLO Hitre želve 0:48:26.00
11 . 89 Bogo Ropotar Moški SLO KD MENGEŠ 0:49:40.00
12 . 44 Rašić Djordje Moški SLO 0:49:50.00
13 . 194 Jože Plankl Moški SLO IJPS Team 0:51:22.00
14 . 195 Vladimir Misja Moški SLO 0:51:29.00
15 . 46 Rašić Djordje Moški SLO 0:54:02.00
16 . 3 Jerič Franc Moški SLO KD MENGEŠ 0:54:21.00
18 . 134 Alojz Sušnik Moški SLO 0:57:56.00
19 . 45 Poznič Andrej Moški SLO 1:26:50.00
M4-5KM-M
1 . 155 Štefan Lešnik Moški SLO 0:19:00.00
2 . 43 Tine Haushen Moški SLO 0:23:46.00
3 . 42 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ 0:26:25.00
4 . 147 Marislav Dobrin Moški SLO 0:29:43.00
Z1-10KM-Ž
1 . 152 Novak Marusa Ženski SLO 0:51:34.00
2 . 193 Ela Praznik Ženski SLO TSK Jub Dol 0:58:19.00
Z1-5KM-Ž
1 . 51 Senica Tija Ženski SLO 0:21:13.00
2 . 1 Jeretina Katja Ženski SLO RADENSKA AS 0:22:05.00
3 . 125 Katja Reven Ženski SLO 0:23:39.00
4 . 53 Nika Marolt Ženski SLO 0:25:03.00
5 . 179 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:25:28.00
6 . 170 Smole Dora Ženski SLO 0:25:30.00
7 . 49 Smole Nika Ženski SLO 0:27:41.00
8 . 52 Hana Poznič Ženski SLO 0:27:41.00
9 . 146 Kovačič Tjaša Ženski SLO 0:30:25.00
Z2-10KM-Ž
1 . 101 Švajger Sivec Tina Ženski SLO 0:41:02.00
2 . 64 Mašera Natalija Ženski SLO 0:44:04.00
3 . 164 Pavlič Mary Ženski SLO 0:44:23.00
4 . 172 Mušič Lucija Ženski SLO Teniški klub Mengeš 0:46:26.00
5 . 159 Ksenija Hribar Ženski SLO 0:49:42.00
6 . 116 Strukelj Tina Ženski SLO 0:53:25.00
7 . 63 Irena Misija Ženski SLO 0:55:46.00
8 . 66 Grilc Polona Ženski SLO 0:55:46.00
9 . 61 Živković Marija Ženski SLO 0:57:20.00
10 . 137 Monika Vombergar Ženski SLO 0:57:31.00
11 . 67 Erklavec Leja Ženski SLO 0:58:38.00
12 . 65 Hren Mateja Ženski SLO 0:58:38.00
13 . 62 Rugelj Urška Ženski SLO 0:59:18.00
14 . 107 Maja Sršen Ženski SLO 0:59:23.00
15 . 165 Katja Čemun Ženski SLO 0:59:31.00
16 . 190 Kepec Maja Ženski SLO 1:03:37.00
17 . 68 Bergant Angelca Ženski SLO 1:09:48.00
Z2-5KM-Ž
1 . 56 Kvenderc Jasna Ženski SLO 0:21:43.00
2 . 133 Helena Germavec Ženski SLO 0:24:36.00
3 . 58 Sonja Suhadolc Ženski SLO 0:26:03.00
4 . 60 Živa Šivavec Ženski SLO 0:26:09.00
5 . 59 Merše Nina Ženski SLO 0:26:09.00
6 . 91 Muhvič Nina Ženski SLO KD MENGEŠ 0:27:37.00
7 . 158 Maček Martina Ženski SLO 0:30:57.00
8 . 57 Brumec Barbara Ženski SLO 0:31:22.00
9 . 92 Dolinšek Valerija Ženski SLO 0:31:37.00
10 . 55 Širnik Saša Ženski SLO 0:32:46.00
11 . 54 Širnik Maša Ženski SLO 0:32:46.00
12 . 100 Linda Flerin Ženski SLO 0:33:30.00
Z3-10KM-Ž
1 . 82 Dimnik Ana Ženski SLO Brez kluba 0:44:24.00
2 . 79 Meško Polona Ženski SLO 0:46:29.00
3 . 162 Marjeta Kveder Ženski SLO Šola teka Kamniške novice 0:48:24.00
4 . 95 Petra Švajger Ženski SLO 0:49:38.00
5 . 124 Mojca Reven Ženski SLO 0:49:42.00
6 . 83 Brigita Turk Ženski SLO 0:49:43.00
7 . 40 Jeretina Saša Ženski SLO KD MENGEŠ 0:50:36.00
8 . 121 Helena Jemc Ženski SLO 0:51:25.00
9 . 96 Drolc Tina Ženski SLO 0:51:29.00
10 . 142 Tanja Globočnik Ženski SLO 0:53:20.00
11 . 94 Filipič Nataša Ženski SLO 0:54:27.00
12 . 141 Gabi Cibašek Ženski SLO 0:55:30.00
13 . 78 Pevc Asja Ženski SLO 0:56:59.00
14 . 150 Rajk Veronika Ženski SLO 0:57:05.00
15 . 69 Mehle Urška Ženski SLO 0:58:22.00
16 . 140 Darja Križnar Ženski SLO Samsuns 0:58:23.00
17 . 77 Šinkovec Darija Ženski SLO 0:59:22.00
18 . 98 Nina Ifko Ženski SLO 1:00:03.00
19 . 185 Marjetka Stramšak Ženski SLO 1:00:59.00
20 . 81 Cestnik Andreja Ženski SLO 1:03:14.00
21 . 104 Jasna Poznič Ženski SLO 1:03:33.00
22 . 102 Špela Retej Ženski SLO 1:03:49.00
23 . 105 Bojana Planinšek Ženski SLO 1:05:13.00
24 . 103 Avbelj Julia Ženski SLO 1:09:43.00
Z3-5KM-Ž
1 . 74 Urankar Totter Urša Ženski SLO KD MENGEŠ 0:22:58.00
2 . 106 Katja Breška Ženski SLO 0:23:25.00
3 . 166 Barbara Cerar Ženski SLO Kamnik 0:24:24.00
4 . 99 Špela Sitar Ženski SLO 0:25:43.00
5 . 97 Sitar Bojkovič Tina Ženski SLO 0:25:51.00
6 . 76 Sabina Erjavšek Ženski SLO 0:26:03.00
7 . 71 Kuhar Sonja Ženski SLO 0:26:10.00
8 . 72 Karo Anica Ženski SLO 0:27:28.00
9 . 75 Erna Pavšič Ženski SLO 0:28:34.00
10 . 70 Tominc Neza Ženski SLO 0:29:12.00
11 . 157 Maček Petra Ženski SLO 0:29:45.00
12 . 186 Nataša Vrhovnik Jerič Ženski SLO 0:36:10.00
13 . 188 Petra Ovijač Ženski SLO 0:36:10.00
14 . 187 Mary Urbanija Ženski SLO 0:36:10.00
Z4-10KM-Ž
1 . 86 Slapar Slavka Ženski SLO 0:49:18.00
2 . 87 Justina Koprivšek Ženski SLO 0:53:54.00
3 . 160 Jana Meglič Ženski SLO 0:58:43.00
4 . 145 Noti Srna Ženski SLO 0:59:05.00
5 . 181 Rink Marjetka Ženski SLO Felixi 0:59:31.00
6 . 50 Jerič Maja Ženski SLO 1:10:07.00
Z4-5KM-Ž
1 . 85 Martina Hauschen Ženski SLO 0:28:35.00
2 . 90 Lidija Ropotar Ženski SLO KD MENGEŠ 0:28:48.00
3 . 84 Nika Habjan Ženski SLO 0:30:09.00
4 . 93 Jana Juršič Ženski SLO KD MENGEŠ 0:34:41.00

Komentarji