Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 2. vzpon na Sveto Goro

Cestno kolesarstvo Tekma:2. vzpon na Sveto Goro Datum:19.09.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
ELEKTRIčNA KOLESA, ROčNA KOLESA - IZVEN KONKURENCE-M
1 . 106 IGOR KOSTA
električno kolo
Moški SLO električno kolo 0:20:11 0:00:00 >
Klub električno kolo
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 0:20:11
Zaostanek: 0:00:00
2 . 105 SAMO ABRAMIČ
električno kolo
Moški SLO električno kolo 0:22:09 0:01:58 >
Klub električno kolo
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 0:22:09
Zaostanek: 0:01:58
3 . 109 MARKO SEVER
ročno kolo
Moški SLO ročno kolo SLO19790604 0:48:53 0:28:42 >
Klub ročno kolo
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19790604
Čas vožnje: 0:48:53
Zaostanek: 0:28:42
MTB 1-M
1 . 10 Akhmatdyarov Serhiy
Cicli Mian - Cormons
Moški ITA Cicli Mian - Cormons 0:36:06 0:00:04 >
Klub Cicli Mian - Cormons
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 0:36:06
Zaostanek: 0:00:04
2 . 87 Pahor Patrik
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19850403 0:36:10 0:00:00 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850403
Čas vožnje: 0:36:10
Zaostanek: 0:00:00
ŽENSKE A-Ž
1 . 1 Gulič Teja
TUŠ T.E.A.M.
Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19821124 0:26:48 0:00:00 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19821124
u010cas vou017enje: 0:26:48
Zaostanek: 0:00:00
2 . 2 Jug Nina
KK DJAK
Ženski SLO KK DJAK SLO19890507 0:34:46 0:07:58 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19890507
u010cas vou017enje: 0:34:46
Zaostanek: 0:07:58
3 . 110 LUCIJA MIKLAVEC
Ženski SLO 0:37:48 0:11:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:37:48
Zaostanek: 0:11:00
4 . 3 Bohinc Saša
SPRINT NOVO MESTO
Ženski SLO SPRINT NOVO MESTO SLO19840118 0:40:21 0:13:32 >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19840118
u010cas vou017enje: 0:40:21
Zaostanek: 0:13:32
ŽENSKE B-Ž
1 . 101 KATARINA SAKSIDA
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:43:55 0:00:00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:43:55
Zaostanek: 0:00:00
ŽENSKE C-Ž
1 . 6 Škerlj Ivanka
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19630428 0:32:05 0:00:00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19630428
u010cas vou017enje: 0:32:05
Zaostanek: 0:00:00
2 . 92 Prešeren Matejka
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 0:36:04 0:03:59 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:36:04
Zaostanek: 0:03:59
3 . 7 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 0:37:37 0:05:33 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19600514
u010cas vou017enje: 0:37:37
Zaostanek: 0:05:33
4 . 5 Rakuš Jelka
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19640304 0:40:01 0:07:56 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19640304
u010cas vou017enje: 0:40:01
Zaostanek: 0:07:56
AMATERJI -M
1 . 11 Brulc Srečko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19870524 0:21:38 0:00:00 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19870524
u010cas vou017enje: 0:21:38
Zaostanek: 0:00:00
2 . 9 Gani Davide
Moški ITA 0:22:11 0:00:33 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:22:11
Zaostanek: 0:00:33
3 . 107 Kravos Matej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19880813 0:22:17 0:00:39 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880813
u010cas vou017enje: 0:22:17
Zaostanek: 0:00:39
4 . 12 Marinko Matjaž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19870730 0:22:24 0:00:46 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19870730
u010cas vou017enje: 0:22:24
Zaostanek: 0:00:46
5 . 14 Drinovec Matej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19910816 0:22:57 0:01:19 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910816
u010cas vou017enje: 0:22:57
Zaostanek: 0:01:19
6 . 16 Koren Gašper
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19910212 0:24:03 0:02:25 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910212
u010cas vou017enje: 0:24:03
Zaostanek: 0:02:25
7 . 15 Furlan Jernej
MEBLOJOGI
Moški SLO MEBLOJOGI SLO19880214 0:24:27 0:02:48 >
Klub MEBLOJOGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880214
u010cas vou017enje: 0:24:27
Zaostanek: 0:02:48
8 . 8 Lavrenčič Mihael
Moški ITA ITA-1994/12/20 0:24:46 0:03:08 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA-1994/12/20
u010cas vou017enje: 0:24:46
Zaostanek: 0:03:08
9 . 17 Osvald Florjan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19980702 0:25:26 0:03:48 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980702
u010cas vou017enje: 0:25:26
Zaostanek: 0:03:48
10 . 13 Marič Robi
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19860218 0:27:20 0:05:42 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19860218
u010cas vou017enje: 0:27:20
Zaostanek: 0:05:42
11 . 18 Medar Luka
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19900207 0:27:38 0:06:00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900207
u010cas vou017enje: 0:27:38
Zaostanek: 0:06:00
12 . 116 DEJAN MAVRIČ
ŠKTD Lom
Moški SLO ŠKTD Lom 0:29:23 0:07:45 >
Klub ŠKTD Lom
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:29:23
Zaostanek: 0:07:45
13 . 103 MATEJ RIJAVEC
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 0:30:20 0:08:42 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:30:20
Zaostanek: 0:08:42
14 . 91 Černe Jure
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 00375 0:34:23 0:12:45 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 00375
u010cas vou017enje: 0:34:23
Zaostanek: 0:12:45
15 . 94 JAN KRAVANJA
Moški SLO 0:36:45 0:15:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:36:45
Zaostanek: 0:15:07
MASTER A-M
1 . 21 Kralj Robert
Team Korak Naprej
Moški SLO Team Korak Naprej SLO19840529 0:22:25 0:00:00 >
Klub Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19840529
u010cas vou017enje: 0:22:25
Zaostanek: 0:00:00
2 . 23 Obid Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19831129 0:22:35 0:00:09 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19831129
u010cas vou017enje: 0:22:35
Zaostanek: 0:00:09
3 . 121 Modic Aleš
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19851006 0:22:44 0:00:19 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19851006
u010cas vou017enje: 0:22:44
Zaostanek: 0:00:19
4 . 99 DAVID TRATNIK
Moški SLO 0:22:46 0:00:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:22:46
Zaostanek: 0:00:21
5 . 28 Mlekuž Davor
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19820923 0:23:47 0:01:22 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19820923
u010cas vou017enje: 0:23:47
Zaostanek: 0:01:22
6 . 22 Hrkalovič Miroslav
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM SLO19820824 0:24:36 0:02:11 >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19820824
u010cas vou017enje: 0:24:36
Zaostanek: 0:02:11
7 . 29 Pavšič Tilen
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19841216 0:25:27 0:03:01 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19841216
u010cas vou017enje: 0:25:27
Zaostanek: 0:03:01
8 . 27 Brovč Peter
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL SLO19830706 0:25:40 0:03:15 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19830706
u010cas vou017enje: 0:25:40
Zaostanek: 0:03:15
9 . 100 GULJA Simon
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19820214 0:26:41 0:04:15 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19820214
u010cas vou017enje: 0:26:41
Zaostanek: 0:04:15
10 . 25 Kramberger Miha
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19831203 0:26:46 0:04:20 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19831203
u010cas vou017enje: 0:26:46
Zaostanek: 0:04:20
11 . 26 Černigoj Uroš
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19850428 0:27:29 0:05:03 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850428
u010cas vou017enje: 0:27:29
Zaostanek: 0:05:03
12 . 20 Mikuš Tomaž
Moški SLO 0:34:42 0:12:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:34:42
Zaostanek: 0:12:17
MASTER B-M
1 . 31 Bratuš Dean
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO19780923 0:21:57 0:00:00 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19780923
u010cas vou017enje: 0:21:57
Zaostanek: 0:00:00
2 . 33 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 0:22:03 0:00:06 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19761119
u010cas vou017enje: 0:22:03
Zaostanek: 0:00:06
3 . 35 Moretti Andrej
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19800313 0:23:32 0:01:34 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19800313
u010cas vou017enje: 0:23:32
Zaostanek: 0:01:34
4 . 30 Kutoša David
Moški SLO / 0:25:42 0:03:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: /
u010cas vou017enje: 0:25:42
Zaostanek: 0:03:44
5 . 93 BOŠTJAN TRBIŽAN
Moški SLO 0:26:03 0:04:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:26:03
Zaostanek: 0:04:05
6 . 104 PERIC MARKO
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:26:10 0:04:12 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:26:10
Zaostanek: 0:04:12
7 . 36 Žgavc Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19781211 0:26:34 0:04:37 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19781211
u010cas vou017enje: 0:26:34
Zaostanek: 0:04:37
8 . 37 Sever Igor
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM SLO19790824 0:26:35 0:04:38 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19790824
u010cas vou017enje: 0:26:35
Zaostanek: 0:04:38
9 . 34 Jerončič Bojan
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK SLO19770904 0:26:48 0:04:50 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19770904
u010cas vou017enje: 0:26:48
Zaostanek: 0:04:50
10 . 118 BOŠTJAN FERJANČIČ
Moški SLO 0:26:58 0:05:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:26:58
Zaostanek: 0:05:01
11 . 115 Širok Vanja
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 0:27:08 0:05:11 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:27:08
Zaostanek: 0:05:11
12 . 90 Dakskobler Matej
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL SLO19760901 0:28:33 0:06:35 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760901
u010cas vou017enje: 0:28:33
Zaostanek: 0:06:35
13 . 32 Podpečan Tadej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19770706 0:30:35 0:08:37 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19770706
u010cas vou017enje: 0:30:35
Zaostanek: 0:08:37
14 . 113 MARTIN PODGORNIK
Moški SLO 0:33:57 0:12:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:33:57
Zaostanek: 0:12:00
MASTER C-M
1 . 42 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19720512 0:23:05 0:00:00 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19720512
u010cas vou017enje: 0:23:05
Zaostanek: 0:00:00
2 . 44 Konc Gorazd
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19740604 0:23:25 0:00:19 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19740604
u010cas vou017enje: 0:23:25
Zaostanek: 0:00:19
3 . 119 CRISTIAN POBERAI
Moški ITA ITA19731003 0:23:55 0:00:50 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19731003
u010cas vou017enje: 0:23:55
Zaostanek: 0:00:50
4 . 102 Zotti Ivan
Moški SLO 0:24:45 0:01:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:24:45
Zaostanek: 0:01:40
5 . 114 Planinšek Borut
BICIKEL.COM
Moški SLO BICIKEL.COM SLO19740806 0:25:02 0:01:57 >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19740806
u010cas vou017enje: 0:25:02
Zaostanek: 0:01:57
6 . 108 Kovač Matjaž
ŠD Triway
Moški SLO ŠD Triway 0:25:47 0:02:42 >
Klub ŠD Triway
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:25:47
Zaostanek: 0:02:42
7 . 40 Kitin Marko
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19751126 0:26:31 0:03:26 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19751126
u010cas vou017enje: 0:26:31
Zaostanek: 0:03:26
8 . 39 Oražem Aleš
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19730724 0:27:17 0:04:11 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19730724
u010cas vou017enje: 0:27:17
Zaostanek: 0:04:11
9 . 95 Kofol Bojan
ŠKTD Lom
Moški SLO ŠKTD Lom 0:28:54 0:05:49 >
Klub ŠKTD Lom
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:28:54
Zaostanek: 0:05:49
10 . 43 Nanut Darijo
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL SLO19740212 0:29:41 0:06:36 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19740212
u010cas vou017enje: 0:29:41
Zaostanek: 0:06:36
11 . 96 Šabec Matej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19731021 0:31:37 0:08:31 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19731021
u010cas vou017enje: 0:31:37
Zaostanek: 0:08:31
MASTER D-M
1 . 52 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19690616 0:23:49 0:00:00 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690616
u010cas vou017enje: 0:23:49
Zaostanek: 0:00:00
2 . 86 Volarič Milko
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19700119 0:24:27 0:00:38 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19700119
u010cas vou017enje: 0:24:27
Zaostanek: 0:00:38
3 . 50 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690511 0:24:40 0:00:51 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690511
u010cas vou017enje: 0:24:40
Zaostanek: 0:00:51
4 . 46 Pretnar Janez
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19671219 0:24:57 0:01:08 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19671219
u010cas vou017enje: 0:24:57
Zaostanek: 0:01:08
5 . 49 Pretner Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690806 0:25:13 0:01:24 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690806
u010cas vou017enje: 0:25:13
Zaostanek: 0:01:24
6 . 47 Cesar Igor
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19700127 0:25:23 0:01:34 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19700127
u010cas vou017enje: 0:25:23
Zaostanek: 0:01:34
7 . 48 Kuret Iztok
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19670428 0:25:43 0:01:54 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19670428
u010cas vou017enje: 0:25:43
Zaostanek: 0:01:54
8 . 97 SREČKO MAVRI
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:25:51 0:02:02 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:25:51
Zaostanek: 0:02:02
9 . 51 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660606 0:25:59 0:02:10 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19660606
u010cas vou017enje: 0:25:59
Zaostanek: 0:02:10
10 . 89 LORENZO COZZUTIO
Asd Bandiziol Cycling team
Moški ITA Asd Bandiziol Cycling team ITA19701016 0:30:16 0:06:27 >
Klub Asd Bandiziol Cycling team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19701016
u010cas vou017enje: 0:30:16
Zaostanek: 0:06:27
11 . 53 Gruden Gregor
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19680208 0:30:51 0:07:02 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19680208
u010cas vou017enje: 0:30:51
Zaostanek: 0:07:02
12 . 45 Batistič Simon
ŠD Elektro Primorska
Moški SLO ŠD Elektro Primorska 0:33:07 0:09:18 >
Klub ŠD Elektro Primorska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:33:07
Zaostanek: 0:09:18
MASTER E-M
1 . 60 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 0:24:32 0:00:00 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19650712
u010cas vou017enje: 0:24:32
Zaostanek: 0:00:00
2 . 55 Žakelj Vladimir
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19650130 0:26:27 0:01:55 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19650130
u010cas vou017enje: 0:26:27
Zaostanek: 0:01:55
3 . 58 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19610608 0:26:58 0:02:26 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19610608
u010cas vou017enje: 0:26:58
Zaostanek: 0:02:26
4 . 54 Prpar Vlado
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19650430 0:27:15 0:02:43 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19650430
u010cas vou017enje: 0:27:15
Zaostanek: 0:02:43
5 . 59 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19640821 0:27:29 0:02:58 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19640821
u010cas vou017enje: 0:27:29
Zaostanek: 0:02:58
6 . 62 OBID DARKO
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0:27:59 0:03:27 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:27:59
Zaostanek: 0:03:27
7 . 57 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19640406 0:28:38 0:04:07 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19640406
u010cas vou017enje: 0:28:38
Zaostanek: 0:04:07
8 . 111 ROBERTO COMAR
Cenesin
Moški ITA Cenesin ITA19610624 0:29:32 0:05:01 >
Klub Cenesin
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19610624
u010cas vou017enje: 0:29:32
Zaostanek: 0:05:01
9 . 98 SuliČ Andrej
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19650507 0:30:42 0:06:10 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19650507
u010cas vou017enje: 0:30:42
Zaostanek: 0:06:10
10 . 88 TOMAŽ VELUŠČEK
Moški SLO 0:39:18 0:14:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:39:18
Zaostanek: 0:14:47
MASTER F-M
1 . 65 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19601109 0:25:23 0:00:00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19601109
u010cas vou017enje: 0:25:23
Zaostanek: 0:00:00
2 . 63 Prešeren Branko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19590304 0:27:28 0:02:05 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19590304
u010cas vou017enje: 0:27:28
Zaostanek: 0:02:05
3 . 64 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 0:27:36 0:02:13 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19570501
u010cas vou017enje: 0:27:36
Zaostanek: 0:02:13
4 . 69 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 0:28:11 0:02:48 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19560618
u010cas vou017enje: 0:28:11
Zaostanek: 0:02:48
5 . 67 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 0:29:13 0:03:50 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19590313
u010cas vou017enje: 0:29:13
Zaostanek: 0:03:50
6 . 68 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 0:33:40 0:08:17 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19560417
u010cas vou017enje: 0:33:40
Zaostanek: 0:08:17
7 . 85 FRANCI BORIŠEK
SOLKAN
Moški SLO SOLKAN 0:34:18 0:08:55 >
Klub SOLKAN
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:34:18
Zaostanek: 0:08:55
8 . 66 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 0:38:23 0:13:00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19561215
u010cas vou017enje: 0:38:23
Zaostanek: 0:13:00
MASTER G-M
1 . 71 Klemenc Tone
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19550614 0:28:25 0:00:00 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19550614
u010cas vou017enje: 0:28:25
Zaostanek: 0:00:00
2 . 112 Samokec Miran
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:31:48 0:03:23 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:31:48
Zaostanek: 0:03:23
3 . 70 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19510520 0:32:26 0:04:01 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19510520
u010cas vou017enje: 0:32:26
Zaostanek: 0:04:01
4 . 72 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19540714 0:35:51 0:07:26 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19540714
u010cas vou017enje: 0:35:51
Zaostanek: 0:07:26
5 . 120 LEOPOLD GORJUP
Moški SLO 0:36:59 0:08:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:36:59
Zaostanek: 0:08:34
MASTER H-M
1 . 74 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19490923 0:29:25 0:00:00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19490923
u010cas vou017enje: 0:29:25
Zaostanek: 0:00:00
2 . 77 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 0:30:18 0:00:53 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19481206
u010cas vou017enje: 0:30:18
Zaostanek: 0:00:53
3 . 117 IVAN TUMIOTTO
Cividalesi
Moški ITA Cividalesi ITA19470901 0:31:39 0:02:14 >
Klub Cividalesi
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19470901
u010cas vou017enje: 0:31:39
Zaostanek: 0:02:14
4 . 76 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19500403 0:32:46 0:03:21 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19500403
u010cas vou017enje: 0:32:46
Zaostanek: 0:03:21
5 . 78 Štrancar Jožef
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19470629 0:34:55 0:05:30 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19470629
u010cas vou017enje: 0:34:55
Zaostanek: 0:05:30
6 . 73 Otoničar Janez
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19480309 0:35:53 0:06:28 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19480309
u010cas vou017enje: 0:35:53
Zaostanek: 0:06:28
7 . 75 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 0:35:55 0:06:30 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19471107
u010cas vou017enje: 0:35:55
Zaostanek: 0:06:30
MASTER I-M
1 . 84 Kotnik Herbert
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19430309 0:32:40 0:00:00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19430309
u010cas vou017enje: 0:32:40
Zaostanek: 0:00:00
2 . 83 Mikuž Franc
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 0:33:35 0:00:55 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19430801
u010cas vou017enje: 0:33:35
Zaostanek: 0:00:55
3 . 82 Zuccon Sergio
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:42:25 0:09:45 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:42:25
Zaostanek: 0:09:45

Komentarji

 

Mobile content