Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP CESTNO - MIRNA PEČ 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:DP CESTNO - MIRNA PEČ 2015 Datum:28.06.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
ELITE-M
1 . 20 Pibernik Luka Moški SLO LAMPRE - MERIDA SLO19931023 04:51:49 --
2 . 6 Fajt Kristjan Moški SLO ADRIA MOBIL SLO19820507 04:51:50 00:00:01
3 . 18 Božič Borut Moški SLO ASTANA PRO TEAM SLO19800808 04:55:04 00:03:15
4 . 15 Tratnik Jan Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC SLO19900223 04:55:05 00:03:16
5 . 12 Mohoric Matej Moški SLO CANNONDALE-GARMIN PRO CYCLING TEAM SLO19941019 04:55:47 00:03:58
6 . 31 Per David Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950213 04:55:49 00:04:00
7 . 4 Roglič Primož Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19891029 04:59:02 00:07:13
8 . 5 Kump Marko Moški SLO ADRIA MOBIL SLO19880909 04:59:02 00:07:13
9 . 1 Mugerli Matej Moški SLO SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT SLO19810617 04:59:02 00:07:13
10 . 17 Bajc Andi Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC SLO19881114 04:59:02 00:07:13
11 . 54 Katrašnik Gašper Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950620 04:59:02 00:07:13
12 . 42 Pavlič Marko Moški SLO RADENSKA SLO19930209 04:59:05 00:07:16
13 . 47 Korošec Rok Moški SLO RADENSKA SLO19931124 04:59:53 00:08:04
14 . 55 Grošelj Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19930831 04:59:53 00:08:04
15 . 58 Repse Uros Moški SLO MERIDIANA KAMEN TEAM SLO19930805 04:59:53 00:08:04
16 . 13 Koren Kristijan Moški SLO CANNONDALE-GARMIN PRO CYCLING TEAM SLO19861125 04:59:53 00:08:04
17 . 9 Brajkovic Jani Moški SLO UNITED HEALTH CARE SLO19831218 04:59:54 00:08:05
18 . 40 Ručigaj Žiga Moški SLO RADENSKA SLO19951110 04:59:55 00:08:06
19 . 16 Bajt Dejan Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC SLO19871028 05:00:20 00:08:31
DNF 14 Prepadnik Franjo Moški SLO BK RIJEKA SLO19780624 -- DNF
DNF 19 Polanc Jan Moški SLO LAMPRE - MERIDA SLO19920506 -- DNF
DNF 24 Gazvoda Gregor Moški SLO KINAN CYCLING TEAM SLO19811015 -- DNF
DNF 25 Ramšak Borut Moški SLO METALAC QUICK KRALJEVO SLO19861015 -- DNF
DNF 26 Novak Simon Moški SLO CALCIT BIKE KAMNIK SLO19842701 -- DNF
DNF 32 Novak Domen Moški SLO ADRIA MOBIL SLO19950712 -- DNF
DNF 33 Bozic Jon Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19961116 -- DNF
DNF 34 Veber Matic Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19961122 -- DNF
DNF 35 Šmid Jakob Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19960221 -- DNF
DNF 37 Kranjc Martin Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19961121 -- DNF
DNF 38 Stepišnik Jure Moški SLO RADENSKA SLO19960924 -- DNF
DNF 39 Šafarič Kolar Matic Moški SLO RADENSKA SLO19950728 -- DNF
DNF 41 Penko Izidor Moški SLO RADENSKA SLO19960725 -- DNF
DNF 43 Otoničar Martin Moški SLO RADENSKA SLO19940508 -- DNF
DNF 44 Miškulin Jure Moški SLO RADENSKA SLO19941105 -- DNF
DNF 45 Krajnc Gregor Moški SLO RADENSKA SLO19950903 -- DNF
DNF 48 Jerkič Žan Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19960925 -- DNF
DNF 50 Svab Jernej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950826 -- DNF
DNF 51 Razingar Matej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19940827 -- DNF
DNF 52 Poljanec Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950330 -- DNF
DNF 53 Logar Tadej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19940117 -- DNF
DNF 56 Grošelj Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960405 -- DNF
DNF 7 Jenko Robert Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19900415 -- DNF
DNF 57 Čotar Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960421 -- DNF
DNF 8 Mezgec Luka Moški SLO TEAM GIANT - ALPECIN SLO19880627 -- DNF
DNF 2 Bole Grega Moški SLO CCC POLKOWICE SLO19850813 -- DNF
DNF 3 Štimulak Klemen Moški SLO ADRIA MOBIL SLO19900720 -- DNF
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 109 Čemažar Nik Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990802 02:09:24 --
2 . 72 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 02:09:26 00:00:02
3 . 63 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 02:09:26 00:00:02
4 . 67 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990409 02:09:26 00:00:02
5 . 82 Sagadin Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990501 02:09:26 00:00:02
6 . 75 Medja Kristjan Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990519 02:09:26 00:00:02
7 . 102 Cizelj Pavel Moški SLO RADENSKA AS SLO19990115 02:09:26 00:00:02
8 . 84 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912 02:09:39 00:00:15
9 . 100 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990215 02:09:44 00:00:20
10 . 99 Finkšt Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO19990113 02:09:44 00:00:20
11 . 96 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117 02:09:44 00:00:20
12 . 88 Šetina Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO19990909 02:09:51 00:00:27
13 . 89 Ostervuh Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO19990402 02:09:54 00:00:30
14 . 117 Hočevar Kristijan Moški SLO KK TEMPO SIGAS SLO19990503 02:09:55 00:00:31
15 . 104 Pirih Aleš Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000306 02:10:14 00:00:50
16 . 116 Gungl Maj Moški SLO KK TBP LENART SLO20000221 02:10:14 00:00:50
17 . 91 Kugonič Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO19990218 02:10:14 00:00:50
18 . 74 Šmit Matic Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990530 02:10:14 00:00:50
19 . 61 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 02:10:58 00:01:34
20 . 83 Paj Jernej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990519 02:14:18 00:04:54
21 . 87 Skuk Luka Moški SLO RADENSKA AS SLO20000328 02:15:56 00:06:32
22 . 71 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826 02:16:07 00:06:43
23 . 92 Križman Matjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990613 02:16:07 00:06:43
24 . 69 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 02:16:08 00:06:44
25 . 111 Podlesnik Anže Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19990904 02:16:15 00:06:51
26 . 93 Kogovšek Krištof Moški SLO RADENSKA AS SLO19990404 02:16:15 00:06:51
27 . 112 Kavšek Luka Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19991026 02:18:50 00:09:26
28 . 77 Topolovec Matija Moški SLO KK GORJE SLO19990406 02:19:05 00:09:41
29 . 101 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20000805 02:19:05 00:09:41
30 . 106 Kušar Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000902 02:19:20 00:09:56
31 . 97 Jagodic Filip Moški SLO RADENSKA AS SLO20000920 02:19:51 00:10:27
32 . 107 Kalamar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000607 02:21:17 00:11:53
33 . 95 Jovan Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20000804 02:25:50 00:16:26
34 . 98 Groznik Urh Moški SLO RADENSKA AS SLO20000902 02:25:53 00:16:29
35 . 114 Slekovec Žiga Moški SLO KK TBP LENART SLO20000202 02:26:25 00:17:01
36 . 65 Kostanjšek Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429 02:29:35 00:20:11
37 . 81 Žagar Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000310 02:29:35 00:20:11
38 . 62 Poberžnik Juš Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990702 02:32:05 00:22:41
39 . 68 Cvelbar Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001118 02:32:05 00:22:41
40 . 119 Rengeo Aleksander Moški SLO KK TROPOVCI SLO20001213 02:32:05 00:22:41
41 . 103 Švab Tilen Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000328 02:35:38 00:26:14
DNF 64 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19991117 -- DNF
DNF 66 Koračin David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000803 -- DNF
DNF 70 Bogataj Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001023 -- DNF
DNF 90 Legenštein Andraž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990527 -- DNS
DNF 85 Stoklas Mai Moški SLO RADENSKA AS SLO20000421 -- DNS
DNF 110 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000912 -- DNF
DNF 86 Starčič Dino Moški SLO RADENSKA AS SLO19990313 -- DNF
DNF 105 Oman Urban Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000630 -- DNF
DNF 80 Bavec Timotej Moški SLO MEBLOJOGI SLO19990620 -- DNF
DNF 78 Slapničar Bor Moški SLO KK GORJE SLO19990605 -- DNF
DNF 79 Tominc Martin Moški SLO MEBLOJOGI SLO19990704 -- DNF
DNF 76 Kosovel David Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990820 -- DNF
DNF 73 Šranc Peter Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990620 -- DNF
DNF 94 Kimovec Žan Mark Moški SLO RADENSKA AS SLO20000224 -- DNS
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 152 Finkšt Tilen Moški SLO RADENSKA AS SLO19970706 03:05:59 --
2 . 124 Per Gorazd Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19970305 03:06:16 00:00:17
3 . 162 Horvat Žiga Moški SLO KK TROPOVCI SLO19980913 03:06:17 00:00:18
4 . 150 Jerman Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO19980626 03:10:24 00:04:25
5 . 145 Pogačar Tadej Moški SLO RADENSKA AS SLO19980921 03:10:24 00:04:25
6 . 139 Černe Gregor Matija Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980520 03:10:24 00:04:25
7 . 158 Prah Aljaž Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19981220 03:10:24 00:04:25
8 . 126 Mesojedec Matej Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19970315 03:14:18 00:08:19
9 . 156 Primožič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981208 03:14:19 00:08:20
10 . 141 ROŠKAR TIM Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980626 03:14:20 00:08:21
11 . 123 Zupančič Mitja Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19980701 03:18:38 00:12:39
12 . 164 Barat Jure Moški SLO KK TROPOVCI SLO19970515 03:19:00 00:13:01
13 . 142 KRAMBERGER LUKA Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980127 03:20:21 00:14:22
14 . 148 Merčun Matej Moški SLO RADENSKA AS SLO19980104 03:20:21 00:14:22
15 . 136 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971210 03:20:21 00:14:22
16 . 151 Glinšek Tilen Moški SLO RADENSKA AS SLO19980419 03:20:21 00:14:22
17 . 159 Bregar Žan Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19980815 03:26:46 00:20:47
18 . 132 Mugerli Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980923 03:27:33 00:21:34
19 . 140 Škafar Matej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19970408 -- --
20 . 163 Drvarič Patrik Moški SLO KK TROPOVCI SLO19970802 -- --
DNF 125 Muhič Benjamin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19971114 -- DNF
DNF 127 Ljubi Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19980604 -- DNF
DNF 128 Konda Kristjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19981125 -- DNF
DNF 129 Horvat Matej Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19981006 -- DNF
DNF 133 Lavrič Martin Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981128 -- DNF
DNF 134 Komel Patrik Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19970102 -- DNF
DNF 135 Čuk Žiga Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971013 -- DNF
DNF 137 Tomaš Rok Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980213 -- DNF
DNF 138 Kičin Edin Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980511 -- DNF
DNF 143 Štirn Andraž Moški SLO RADENSKA AS SLO19980406 -- DNF
DNF 144 Sever Matevž Moški SLO RADENSKA AS SLO19970514 -- DNF
DNF 146 Paulič Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO19981129 -- DNF
DNF 147 Oven Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO19980930 -- DNF
DNF 149 Kranjec Nik Moški SLO RADENSKA AS SLO19980526 -- DNF
DNF 153 Andrejaš Žan Moški SLO RADENSKA AS SLO19970107 -- DNF
DNF 154 Zupan Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981020 -- DNF
DNF 157 Katrašnik Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981005 -- DNF
DNF 160 Ketiš Mitja Moški SLO KK TBP LENART SLO19980111 -- DNF
DNF 161 CEBEK Cene Moški SLO KK TBP LENART SLO19980828 -- DNF
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 174 Jeretina Katja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19970523 01:31:23 --
2 . 171 Zajc Hajdi Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19981215 01:39:30 00:08:07
3 . 172 Weisseisen Eva Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980429 01:50:25 00:19:02
4 . 173 Majnik Ana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980705 01:50:25 00:19:02
5 . 175 Berlan Ula Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980505 02:05:16 00:33:53
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 188 Batagelj Polona Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19890607 02:09:44 --
2 . 185 Pintar Urša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19851003 02:09:44 --
3 . 187 Kern Špela Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19900224 02:09:44 --
4 . 189 Šimenc Laura Ženski SLO NÖ Radunion Vitalogic SLO19900725 02:10:14 00:00:30
5 . 180 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19941014 02:14:43 00:04:59
6 . 186 Novak Alenka Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19770817 03:07:01 00:57:17
7 . 182 Žigart Urška Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19961204 03:14:27 01:04:43
8 . 181 Žnidaršič Anita Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19960301 -- --
DNF 184 Rugelj Anja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19860625 -- DNF

Komentarji