Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: HRVAŠKA - SLOVENIJA 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:HRVAŠKA - SLOVENIJA 2015 Datum:30.08.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
ELITE-M
1 . 203 Kump Marko
Adria Mobil
Moški SLO Adria Mobil SLO19880909 4:05:06,00 -- >
Klub Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880909
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 293 FILIPPO FORTIN
GM Cycling Team
Moški ITA GM Cycling Team ITA19890201 4:05:06,00 [+0:00] >
Klub GM Cycling Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19890201
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: [+0:00]
3 . 212 MATTIA GAVAZZI
Amore & Vita - Selle SMP
Moški ITA Amore & Vita - Selle SMP ITA19830614 4:05:06,00 -- >
Klub Amore & Vita - Selle SMP
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19830614
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 241 Jenko Robi
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19900415 4:05:06,00 -- >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900415
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 61 Bajc Andi
Amplatz - BMC
Moški SLO Amplatz - BMC SLO19881114 4:05:06,00 -- >
Klub Amplatz - BMC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19881114
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 1 FLORIAN BISSINGER
WSA-Greenlife
Moški DEU WSA-Greenlife GER19880130 4:05:06,00 -- >
Klub WSA-Greenlife
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19880130
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 223 MARSYM AVERIN
Synergy Baku Cycling Project
Moški Synergy Baku Cycling Project AZE19851128 4:05:06,00 -- >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država
Spol: Moški
Licenca: AZE19851128
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 254 ALEX BUTTAZZONI
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19850311 4:05:06,00 -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19850311
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 29 Marin Matej
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški SLO Team Felbermayr Simplon Wels SLO19800702 4:05:06,00 -- >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19800702
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 255 MATTEO FABRO
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19950410 4:05:06,00 -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19950410
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 31 STEPHAN RABITSCH
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels AUT19910628 4:05:06,00 -- >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19910628
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 2 DANIEL AUER
WSA-Greenlife
Moški AUT WSA-Greenlife AUT19941026 4:05:06,00 -- >
Klub WSA-Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19941026
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
13 . 63 MAREK CANECKY
Amplatz - BMC
Moški SVK Amplatz - BMC SVK19880617 4:05:06,00 -- >
Klub Amplatz - BMC
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: SVK19880617
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
14 . 206 Roglič Primož
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19891029 4:05:06,00 -- >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19891029
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
15 . 27 MATTHIAS KRIZEK
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels AUT19880929 4:05:06,00 -- >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19880929
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
16 . 54 MARTIN WEISS
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team AUT19910415 4:05:06,00 -- >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19910415
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
17 . 268 Svab Jernej
Sava Kranj
Moški SLO Sava Kranj SLO19950826 4:05:06,00 -- >
Klub Sava Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950826
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
18 . 71 Tratnik Jan
Amplatz - BMC
Moški SLO Amplatz - BMC SLO19900223 4:05:06,00 -- >
Klub Amplatz - BMC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900223
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
19 . 85 DANIEL PAULUS
Team Vorarlberg
Moški AUT Team Vorarlberg AUT19930310 4:05:06,00 -- >
Klub Team Vorarlberg
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930310
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
20 . 218 RINO ZAMPILLI
Amore & Vita - Selle SMP
Moški ITA Amore & Vita - Selle SMP ITA19840307 4:05:06,00 -- >
Klub Amore & Vita - Selle SMP
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19840307
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
21 . 162 ANDREAS HOFER
Hrinkow Advarics Cycleangteam
Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleangteam AUT19910208 4:05:06,00 -- >
Klub Hrinkow Advarics Cycleangteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19910208
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
22 . 228 IOANNIS TAMOURIDIS
Synergy Baku Cycling Project
Moški DEU Synergy Baku Cycling Project GRE19800603 4:05:06,00 -- >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GRE19800603
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
23 . 120 STEFAN PÖLL
ARBÖ Bundesteam
Moški AUT ARBÖ Bundesteam AUT19860728 4:05:06,00 -- >
Klub ARBÖ Bundesteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19860728
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
24 . 265 Logar Tadej
Sava Kranj
Moški SLO Sava Kranj SLO19940117 4:05:06,00 -- >
Klub Sava Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940117
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
25 . 67 PETER KUSZTOR
Amplatz - BMC
Moški HUN Amplatz - BMC HUN19841227 4:05:06,00 -- >
Klub Amplatz - BMC
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19841227
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
26 . 165 ALEXANDER MEIER
Hrinkow Advarics Cycleangteam
Moški DEU Hrinkow Advarics Cycleangteam GER19920128 4:05:06,00 -- >
Klub Hrinkow Advarics Cycleangteam
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19920128
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
27 . 21 DANIEL BIEDERMANN
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels AUT19930324 4:05:06,00 -- >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930324
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
28 . 207 Rumac Josip
Adria Mobil
Moški CRO Adria Mobil CRO19941026 4:05:06,00 -- >
Klub Adria Mobil
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19941026
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
29 . 135 DANIEL REITER
Regional 1 RAPSO
Moški AUT Regional 1 RAPSO AUT19910713 4:05:06,00 -- >
Klub Regional 1 RAPSO
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19910713
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
30 . 72 ANDREAS UMHALLER
Amplatz - BMC
Moški AUT Amplatz - BMC AUT19920220 4:05:06,00 -- >
Klub Amplatz - BMC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19920220
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
31 . 112 MICHAEL GAUBITZER
ARBÖ Bundesteam
Moški AUT ARBÖ Bundesteam AUT19831002 4:05:06,00 -- >
Klub ARBÖ Bundesteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19831002
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
32 . 286 Gazvoda Gregor
Slovenia
Moški SLO Slovenia SLO19811015 4:05:06,00 -- >
Klub Slovenia
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19811015
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
33 . 84 LUKAS MEILER
Team Vorarlberg
Moški DEU Team Vorarlberg GER19950214 4:05:06,00 -- >
Klub Team Vorarlberg
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19950214
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
34 . 41 PATRICK BOSMAN
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team AUT19940116 4:05:06,00 -- >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19940116
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
35 . 262 Grošelj Matic
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960405 4:05:06,00 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960405
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
36 . 49 MARIO SCHOIBL
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team AUT19900625 4:05:06,00 -- >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900625
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
37 . 164 DOMINIK HRINKOW
Hrinkow Advarics Cycleangteam
Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleangteam AUT19880804 4:05:06,00 -- >
Klub Hrinkow Advarics Cycleangteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19880804
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
38 . 12 JAN SOKOL
WSA-Greenlife
Moški AUT WSA-Greenlife AUT19900926 4:05:06,00 -- >
Klub WSA-Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900926
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
39 . 271 MATTEO FERRETTI
Utensilnord
Moški ITA Utensilnord ITA19910316 4:05:06,00 -- >
Klub Utensilnord
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19910316
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
40 . 9 HANS-JÖRG LEOPOLD
WSA-Greenlife
Moški AUT WSA-Greenlife AUT19830425 4:05:06,00 -- >
Klub WSA-Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19830425
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
41 . 201 Bozic Jon
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19961116 4:05:06,00 -- >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961116
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
42 . 23 Golčer Jure
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški SLO Team Felbermayr Simplon Wels SLO19771207 4:05:06,00 -- >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19771207
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
43 . 47 STEFAN PRAXMARER
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team AUT19890301 4:05:06,00 -- >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19890301
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
44 . 252 MARCO BORGO
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19960403 4:05:06,00 -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19960403
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
45 . 224 MARKUS EIBEGGER
Synergy Baku Cycling Project
Moški AUT Synergy Baku Cycling Project AUT19841016 4:05:06,00 -- >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19841016
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
46 . 226 SAMIR JABRAYILOV
Synergy Baku Cycling Project
Moški Synergy Baku Cycling Project AZE19940907 4:05:06,00 -- >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država
Spol: Moški
Licenca: AZE19940907
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
47 . 251 FELIX BARKER
Cycling Team Friuli
Moški Cycling Team Friuli GBR19940707 4:05:06,00 -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država
Spol: Moški
Licenca: GBR19940707
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
48 . 227 Mugerli Matej
Synergy Baku Cycling Project
Moški SLO Synergy Baku Cycling Project SLO19810617 4:05:06,00 -- >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19810617
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
49 . 158 CLEMENS FANKHAUSER
Hrinkow Advarics Cycleangteam
Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleangteam AUT19850902 4:05:06,00 -- >
Klub Hrinkow Advarics Cycleangteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19850902
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
50 . 35 LUKAS GRÜNWALDER
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels AUT19900802 4:05:06,00 -- >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900802
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
51 . 277 BALAZS ROZSA
Utensilnord
Moški HUN Utensilnord HUN19951126 4:05:06,00 -- >
Klub Utensilnord
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19951126
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
52 . 291 DANIELE CAVASIN
GM Cycling Team
Moški ITA GM Cycling Team ITA19881117 4:05:06,00 -- >
Klub GM Cycling Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19881117
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
53 . 86 MANUEL SCHREIBER
Team Vorarlberg
Moški AUT Team Vorarlberg AUT19900317 4:05:06,00 -- >
Klub Team Vorarlberg
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900317
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
54 . 55 DAVID WÖHRER
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team AUT19900214 4:05:06,00 -- >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900214
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
55 . 295 SEBASTIAN STAMEGNA
GM Cycling Team
Moški ITA GM Cycling Team ITA19890624 4:05:06,00 -- >
Klub GM Cycling Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19890624
Čas vožnje: 4:05:06,00
Zaostanek: 00:00:00
56 . 66 MAXIMILIAN KUEN
Amplatz - BMC
Moški AUT Amplatz - BMC AUT19920526 4:05:16,00 [+0:10] >
Klub Amplatz - BMC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19920526
Čas vožnje: 4:05:16,00
Zaostanek: [+0:10]
57 . 156 SEBASTIAN BALDAUF
Hrinkow Advarics Cycleangteam
Moški DEU Hrinkow Advarics Cycleangteam GER19890222 4:05:20,00 [+0:14] >
Klub Hrinkow Advarics Cycleangteam
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19890222
Čas vožnje: 4:05:20,00
Zaostanek: [+0:14]
58 . 213 REDI HALILAJ
Amore & Vita - Selle SMP
Moški Amore & Vita - Selle SMP ALB19890831 4:05:26,00 [+0:20] >
Klub Amore & Vita - Selle SMP
Država
Spol: Moški
Licenca: ALB19890831
Čas vožnje: 4:05:26,00
Zaostanek: [+0:20]
59 . 205 Rogina Radoslav
Adria Mobil
Moški CRO Adria Mobil CRO19790303 4:05:26,00 -- >
Klub Adria Mobil
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19790303
Čas vožnje: 4:05:26,00
Zaostanek: 00:00:00
60 . 214 PAOLO LUNARDON
Amore & Vita - Selle SMP
Moški ITA Amore & Vita - Selle SMP ITA19920117 4:05:50,00 [+0:44] >
Klub Amore & Vita - Selle SMP
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19920117
Čas vožnje: 4:05:50,00
Zaostanek: [+0:44]
61 . 129 MARIO KIENZL
Regional 1 RAPSO
Moški AUT Regional 1 RAPSO AUT19900727 4:06:46,00 [+1:40] >
Klub Regional 1 RAPSO
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900727
Čas vožnje: 4:06:46,00
Zaostanek: [+1:40]
62 . 124 MARTIN STEINER
ARBÖ Bundesteam
Moški AUT ARBÖ Bundesteam AUT19850429 4:06:46,00 -- >
Klub ARBÖ Bundesteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19850429
Čas vožnje: 4:06:46,00
Zaostanek: 00:00:00
63 . 287 Ramšak Borut
Slovenia
Moški SLO Slovenia SLO19861015 4:06:49,00 [+1:43] >
Klub Slovenia
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19861015
Čas vožnje: 4:06:49,00
Zaostanek: [+1:43]
64 . 202 Fajt Kristjan
Adria Mobil
Moški SLO Adria Mobil SLO19820507 4:06:49,00 -- >
Klub Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19820507
Čas vožnje: 4:06:49,00
Zaostanek: 00:00:00
65 . 256 DANIEL FAVORO
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19961104 4:06:49,00 -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19961104
Čas vožnje: 4:06:49,00
Zaostanek: 00:00:00
66 . 245 Penko Izidor
Radenska Ljubljana
Moški SLO Radenska Ljubljana SLO19960725 4:06:49,00 -- >
Klub Radenska Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960725
Čas vožnje: 4:06:49,00
Zaostanek: 00:00:00
67 . 281 Veber Matic
Slovenia
Moški SLO Slovenia SLO19961122 4:06:49,00 -- >
Klub Slovenia
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961122
Čas vožnje: 4:06:49,00
Zaostanek: 00:00:00
68 . 7 MARKUS KOPFAUF
WSA-Greenlife
Moški AUT WSA-Greenlife AUT19960709 4:06:49,00 -- >
Klub WSA-Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19960709
Čas vožnje: 4:06:49,00
Zaostanek: 00:00:00
69 . 242 Jerkič Žan
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19960925 4:07:05,00 [+1:59] >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960925
Čas vožnje: 4:07:05,00
Zaostanek: [+1:59]
70 . 215 SANDOVAL MARTINS Uri
Amore & Vita - Selle SMP
Moški Amore & Vita - Selle SMP MEX19900807 4:07:05,00 -- >
Klub Amore & Vita - Selle SMP
Država
Spol: Moški
Licenca: MEX19900807
Čas vožnje: 4:07:05,00
Zaostanek: 00:00:00
71 . 211 EUGENIO BANI
Amore & Vita - Selle SMP
Moški ITA Amore & Vita - Selle SMP ITA19910113 4:07:06,00 [+2:00] >
Klub Amore & Vita - Selle SMP
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19910113
Čas vožnje: 4:07:06,00
Zaostanek: [+2:00]
72 . 221 ELCHIN ASADOV
Synergy Baku Cycling Project
Moški Synergy Baku Cycling Project AZE19870212 4:07:48,00 [+2:42] >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država
Spol: Moški
Licenca: AZE19870212
Čas vožnje: 4:07:48,00
Zaostanek: [+2:42]
73 . 141 MICHAEL KONCZER
ARBÖ Denzel Cliff Wien
Moški AUT ARBÖ Denzel Cliff Wien AUT19931010 4:07:56,00 [+2:50] >
Klub ARBÖ Denzel Cliff Wien
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19931010
Čas vožnje: 4:07:56,00
Zaostanek: [+2:50]
74 . 285 Novak Simon
Slovenia
Moški SLO Slovenia SLO19840127 4:08:58,00 [+3:52] >
Klub Slovenia
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19840127
Čas vožnje: 4:08:58,00
Zaostanek: [+3:52]
75 . 157 JOSEF BENETSEDER
Hrinkow Advarics Cycleangteam
Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleangteam AUT19830210 4:08:58,00 -- >
Klub Hrinkow Advarics Cycleangteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19830210
Čas vožnje: 4:08:58,00
Zaostanek: 00:00:00
76 . 48 FLORIAN SCHIPFLINGER
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team AUT19950304 4:08:58,00 -- >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19950304
Čas vožnje: 4:08:58,00
Zaostanek: 00:00:00
77 . 52 MARIO STOCK
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team AUT19950917 4:08:58,00 -- >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19950917
Čas vožnje: 4:08:58,00
Zaostanek: 00:00:00
78 . 208 Štimulak Klemen
Adria Mobil
Moški SLO Adria Mobil SLO19900720 4:08:58,00 -- >
Klub Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900720
Čas vožnje: 4:08:58,00
Zaostanek: 00:00:00
79 . 294 ANDREA RUSCETTA
GM Cycling Team
Moški ITA GM Cycling Team ITA19900117 4:08:58,00 -- >
Klub GM Cycling Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19900117
Čas vožnje: 4:08:58,00
Zaostanek: 00:00:00
80 . 105 DANIEL TSCHANY
UNION Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT UNION Raiffeisen Radteam Tirol AUT19960228 4:09:58,00 [+4:52] >
Klub UNION Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19960228
Čas vožnje: 4:09:58,00
Zaostanek: [+4:52]
81 . 145 ROBERT NAGY
ARBÖ Denzel Cliff Wien
Moški SVK ARBÖ Denzel Cliff Wien SVK19721104 4:09:58,00 -- >
Klub ARBÖ Denzel Cliff Wien
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: SVK19721104
Čas vožnje: 4:09:58,00
Zaostanek: 00:00:00
82 . 119 PETER OCHSENHOFER
ARBÖ Bundesteam
Moški AUT ARBÖ Bundesteam AUT19871222 4:10:04,00 [+4:58] >
Klub ARBÖ Bundesteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19871222
Čas vožnje: 4:10:04,00
Zaostanek: [+4:58]
83 . 62 Bajt Dejan
Amplatz - BMC
Moški SLO Amplatz - BMC SLO19871028 4:10:05,00 [+4:59] >
Klub Amplatz - BMC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19871028
Čas vožnje: 4:10:05,00
Zaostanek: [+4:59]
84 . 263 Grošelj Žiga
Sava Kranj
Moški SLO Sava Kranj SLO19930831 4:10:05,00 -- >
Klub Sava Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930831
Čas vožnje: 4:10:05,00
Zaostanek: 00:00:00
85 . 13 MICHAEL TAFERNER
WSA-Greenlife
Moški AUT WSA-Greenlife AUT19930617 4:10:05,00 -- >
Klub WSA-Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930617
Čas vožnje: 4:10:05,00
Zaostanek: 00:00:00
86 . 292 MARCO D'URBANO
GM Cycling Team
Moški ITA GM Cycling Team ITA19910815 4:10:08,00 [+5:02] >
Klub GM Cycling Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19910815
Čas vožnje: 4:10:08,00
Zaostanek: [+5:02]
87 . 225 TURAL ISGANDAROV
Synergy Baku Cycling Project
Moški Synergy Baku Cycling Project AZE19920112 4:10:08,00 -- >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država
Spol: Moški
Licenca: AZE19920112
Čas vožnje: 4:10:08,00
Zaostanek: 00:00:00
88 . 125 LUKAS DÜNSER
ARBÖ Bundesteam
Moški AUT ARBÖ Bundesteam AUT19870616 4:12:26,00 [+7:20] >
Klub ARBÖ Bundesteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19870616
Čas vožnje: 4:12:26,00
Zaostanek: [+7:20]
89 . 276 DANIEL MORICZ
Utensilnord
Moški HUN Utensilnord HUN19960326 4:13:03,00 [+7:57] >
Klub Utensilnord
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19960326
Čas vožnje: 4:13:03,00
Zaostanek: [+7:57]
90 . 216 SERGII MOVCHAN
Amore & Vita - Selle SMP
Moški Amore & Vita - Selle SMP UKR19931029 4:17:50,00 -- >
Klub Amore & Vita - Selle SMP
Država
Spol: Moški
Licenca: UKR19931029
Čas vožnje: 4:17:50,00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 284 Pajek Luka
KK Grega Bole Bled
Moški SLO KK Grega Bole Bled SLO19960717 DNF -- >
Klub KK Grega Bole Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960717
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 283 Kranjc Martin
Slovenia
Moški SLO Slovenia SLO19961121 DNF -- >
Klub Slovenia
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961121
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 282 Šmid Jakob
Slovenia
Moški SLO Slovenia SLO19960221 DNF -- >
Klub Slovenia
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960221
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 275 Bence Lóki
Utensilnord
Moški HUN Utensilnord HUN19941219 DNF -- >
Klub Utensilnord
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19941219
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 273 BOTOND HOLLO
Utensilnord
Moški HUN Utensilnord HUN19920417 DNF -- >
Klub Utensilnord
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19920417
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 267 Razingar Matej
Sava Kranj
Moški SLO Sava Kranj SLO19940827 DNF -- >
Klub Sava Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940827
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 272 VIKTOR FILUTAS
Utensilnord
Moški HUN Utensilnord HUN19960928 DNF -- >
Klub Utensilnord
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19960928
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 253 ANDREA BRAVIN
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19951010 DNF -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19951010
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 222 ELGUN ALIZADA
Synergy Baku Cycling Project
Moški Synergy Baku Cycling Project AZE19960420 DNF -- >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država
Spol: Moški
Licenca: AZE19960420
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 159 ANDREAS GRAF
Hrinkow Advarics Cycleangteam
Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleangteam AUT19850807 DNF -- >
Klub Hrinkow Advarics Cycleangteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19850807
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 266 Poljanec Miha
Sava Kranj
Moški SLO Sava Kranj SLO19950330 DNF -- >
Klub Sava Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950330
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 261 Čotar Luka
Sava Kranj
Moški SLO Sava Kranj SLO19960421 DNF -- >
Klub Sava Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960421
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 248 Stepišnik Jure
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19960924 DNF -- >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960924
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 247 Šafarič Kolar Matic
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19950728 DNF -- >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950728
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 244 Miškulin Jure
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19941105 DNF -- >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19941105
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 151 CHRISTIAN HAAS
ARBÖ Denzel Cliff Wien
Moški AUT ARBÖ Denzel Cliff Wien AUT19900620 DNF -- >
Klub ARBÖ Denzel Cliff Wien
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900620
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 150 LUKAS WINTER
ARBÖ Denzel Cliff Wien
Moški AUT ARBÖ Denzel Cliff Wien AUT19861102 DNF -- >
Klub ARBÖ Denzel Cliff Wien
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19861102
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 148 WOLFGANG TENOR
ARBÖ Denzel Cliff Wien
Moški AUT ARBÖ Denzel Cliff Wien AUT19700601 DNF -- >
Klub ARBÖ Denzel Cliff Wien
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19700601
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 139 RUPERT HÖDLMOSER
ARBÖ Denzel Cliff Wien
Moški AUT ARBÖ Denzel Cliff Wien AUT19871121 DNF -- >
Klub ARBÖ Denzel Cliff Wien
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19871121
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 136 ALEXANDER DÜRAGER
ARBÖ Denzel Cliff Wien
Moški AUT ARBÖ Denzel Cliff Wien AUT19841127 DNF -- >
Klub ARBÖ Denzel Cliff Wien
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19841127
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 137 STEFAN ETZLSTORFER
ARBÖ Denzel Cliff Wien
Moški AUT ARBÖ Denzel Cliff Wien AUT19870320 DNF -- >
Klub ARBÖ Denzel Cliff Wien
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19870320
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 131 Eric Polansek
Regional 1 RAPSO
Moški AUT Regional 1 RAPSO AUT19920621 DNF -- >
Klub Regional 1 RAPSO
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19920621
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 130 Pavlič Gregor
Regional 1 RAPSO
Moški AUT Regional 1 RAPSO AUT19930309 DNF -- >
Klub Regional 1 RAPSO
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930309
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 127 PATRICK DOLLESCHAL
Regional 1 RAPSO
Moški AUT Regional 1 RAPSO AUT19930625 DNF -- >
Klub Regional 1 RAPSO
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930625
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 122 HANNO STEINER
ARBÖ Bundesteam
Moški AUT ARBÖ Bundesteam AUT19930405 DNF -- >
Klub ARBÖ Bundesteam
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930405
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 107 JOHANNES WINDISCHBAUER
UNION Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT UNION Raiffeisen Radteam Tirol AUT19951206 DNF -- >
Klub UNION Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19951206
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 104 MICHAEL SPRENGER
UNION Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT UNION Raiffeisen Radteam Tirol AUT19950517 DNF -- >
Klub UNION Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19950517
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 103 LUKAS RANACHER
UNION Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT UNION Raiffeisen Radteam Tirol AUT19920825 DNF -- >
Klub UNION Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19920825
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 99 DANIEL KNAPP
UNION Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT UNION Raiffeisen Radteam Tirol AUT19961021 DNF -- >
Klub UNION Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19961021
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 88 ANDREAS WALZEL
Team Vorarlberg
Moški AUT Team Vorarlberg AUT19950303 DNF -- >
Klub Team Vorarlberg
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19950303
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 82 MICHAEL KUCHER
Team Vorarlberg
Moški AUT Team Vorarlberg AUT19930326 DNF -- >
Klub Team Vorarlberg
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930326
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 79 PATRICK JÄGER
Team Vorarlberg
Moški AUT Team Vorarlberg AUT19940203 DNF -- >
Klub Team Vorarlberg
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19940203
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 73 THOMAS UMHALLER
Amplatz - BMC
Moški AUT Amplatz - BMC AUT19950706 DNF -- >
Klub Amplatz - BMC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19950706
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 33 MARTIN SCHÖFFMANN
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels AUT19870331 DNF -- >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19870331
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 6 MARKUS GÖTZ
WSA-Greenlife
Moški AUT WSA-Greenlife AUT19850113 DNF -- >
Klub WSA-Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19850113
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 32 JOHANNES SCHINNAGEL
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški DEU Team Felbermayr Simplon Wels GER19960529 DNF -- >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19960529
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 3 ALEXANDER BRUS
WSA-Greenlife
Moški AUT WSA-Greenlife AUT19940811 DNF -- >
Klub WSA-Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19940811
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content