Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: VN AVTOMOJSTER - 15. ZAKLJUČNA DIRKA 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:VN AVTOMOJSTER - 15. ZAKLJUČNA DIRKA 2015 Datum:12.10.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Vožnje Zaostanek Več
AMATERKE-Ž
1 . 123 Elsner Tanja
TUŠ T.E.A.M.
Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 00:35:35 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas Vožnje: 00:35:35
Zaostanek: 00:00:00
MLAJŠI MLADINCI U17-M
1 . 54 Jarc Aljaž
ADRIA MOBIL
Moški SLO ADRIA MOBIL SLO19990409 -- -- >
Klub ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990409
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 35 Cizelj Pavel
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990115 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990115
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 53 Omrzel Aljaž
ADRIA MOBIL
Moški SLO ADRIA MOBIL SLO20001231 -- -- >
Klub ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001231
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 96 Čemažar Nik
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990802 -- -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990802
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 102 Sagadin Luka
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990501 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990501
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 76 Skok Anže
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 -- -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000915
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 55 Colnar Martin
ADRIA MOBIL
Moški SLO ADRIA MOBIL SLO20000629 -- -- >
Klub ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000629
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 37 Ostervuh Jan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990402 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990402
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
AMATERJI -M
1 . 131 Sikošek Gregor
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 00:30:10 -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje: 00:30:10
Zaostanek: 00:00:00
2 . 126 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 00:30:15 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje: 00:30:15
Zaostanek: 00:00:00
3 . 125 Bošnjak Miha
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY -- -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 127 TOMAŽ OŽBALD
AVTOMOJSTER
Moški SLO AVTOMOJSTER -- -- >
Klub AVTOMOJSTER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 128 Plaznik Matic
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 134 Oven Uroš
ŠD GRMADA
Moški SLO ŠD GRMADA 00:30:17 -- >
Klub ŠD GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje: 00:30:17
Zaostanek: 00:00:00
7 . 120 Kovač Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0.02125 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje: 0.02125
Zaostanek: 00:00:00
8 . 130 Marolt Žiga
TAJMA
Moški SLO TAJMA 00:30:47 -- >
Klub TAJMA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje: 00:30:47
Zaostanek: 00:00:00
9 . 129 Rožman Bernard
Moški SLO 00:34:50 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje: 00:34:50
Zaostanek: 00:00:00
ELITE-M
1 . 40 Kump Marko
ADRIA MOBIL
Moški SLO ADRIA MOBIL SLO19880909 01:36:20 -- >
Klub ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880909
Čas Vožnje: 01:36:20
Zaostanek: 00:00:00
2 . 68 XULIANO Kamberaj
Cycling team Friuli
Moški Cycling team Friuli ALB19940530 -- -- >
Klub Cycling team Friuli
Država
Spol: Moški
Licenca: ALB19940530
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
3 . 63 MARCHI DE
Cycling team Friuli
Moški ITA Cycling team Friuli ITA19910603 -- -- >
Klub Cycling team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19910603
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
4 . 84 Katrašnik Gašper
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950620 -- -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950620
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
5 . 16 Bajt Dejan
Amplatz - BMC
Moški SLO Amplatz - BMC SLO19871028 -- -- >
Klub Amplatz - BMC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19871028
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
6 . 90 Grošelj Žiga
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19930831 -- -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930831
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
7 . 12 Korošec Rok
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19931124 -- -- >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19931124
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
8 . 88 Logar Tadej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19940117 -- -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940117
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
9 . 77 Veber Matic
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19961122 -- -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961122
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
10 . 10 Bajc Andi
Amplatz - BMC
Moški SLO Amplatz - BMC SLO19881114 -- -- >
Klub Amplatz - BMC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19881114
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
11 . 83 GREGOR ČERNE Matija*
KK GREGA BOLE BLED
Moški AUT KK GREGA BOLE BLED SLO19980520 -- -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19980520
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
12 . 25 MATEJ* MERČUN
RADENSKA AS
Moški AUT RADENSKA AS SLO19980104 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19980104
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
13 . 24 TILEN* FINKŠT
RADENSKA AS
Moški AUT RADENSKA AS SLO19970706 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19970706
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
14 . 29 ŽIGA* JERMAN
RADENSKA AS
Moški AUT RADENSKA AS SLO19980626 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19980626
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
15 . 94 JAKA* PRIMOŽIČ
KK SAVA KRANJ
Moški AUT KK SAVA KRANJ SLO19981208 -- -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19981208
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
16 . 30 TADEJ* POGAČAR
RADENSKA AS
Moški AUT RADENSKA AS SLO19980921 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19980921
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
17 . 19 Ručigaj Žiga
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19951110 -- -- >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19951110
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
18 . 54 ALJAŽ* JARC
ADRIA MOBIL
Moški AUT ADRIA MOBIL SLO19990409 -- -- >
Klub ADRIA MOBIL
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19990409
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
19 . 72 MARTIN* LAVRIČ
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški AUT KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981128 -- -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19981128
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
20 . 20 Šafarič Kolar Matic
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19950728 -- -- >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950728
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
21 . 99 ŽIGA* HORVAT
KK TROPOVCI
Moški AUT KK TROPOVCI SLO19980913 -- -- >
Klub KK TROPOVCI
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19980913
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
22 . 79 Pajek Luka
KK Grega Bole Bled
Moški SLO KK Grega Bole Bled SLO19960717 -- -- >
Klub KK Grega Bole Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960717
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
23 . 85 Svab Jernej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950826 -- -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950826
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
24 . 95 MATIC* KATRAŠNIK
KK SAVA KRANJ
Moški AUT KK SAVA KRANJ SLO19981005 -- -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19981005
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
25 . 46 Bozic Jon
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19961116 -- -- >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961116
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
26 . 15 Miškulin Jure
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19941105 -- -- >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19941105
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
27 . 44 Per David
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950213 -- -- >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950213
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
28 . 58 FILIP* KVASINA
BK Perfa
Moški CRO BK Perfa CRO19981029 -- -- >
Klub BK Perfa
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19981029
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
29 . 18 Penko Izidor
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19960725 -- -- >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960725
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
30 . 35 PAVEL* CIZELJ
RADENSKA AS
Moški AUT RADENSKA AS SLO19990115 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19990115
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
31 . 91 Grošelj Matic
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960405 -- -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960405
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
32 . 14 Krajnc Gregor
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19950903 -- -- >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950903
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
33 . 53 ALJAŽ* OMRZEL
ADRIA MOBIL
Moški AUT ADRIA MOBIL SLO20001231 -- -- >
Klub ADRIA MOBIL
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO20001231
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
34 . 96 NIK* ČEMAŽAR
KK SAVA KRANJ
Moški AUT KK SAVA KRANJ SLO19990802 -- -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19990802
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
35 . 2 Mohoric Matej
CANNONDALE-GARMIN PRO CYCLING TEAM
Moški SLO CANNONDALE-GARMIN PRO CYCLING TEAM SLO19941019 -- -- >
Klub CANNONDALE-GARMIN PRO CYCLING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19941019
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
36 . 1 Pibernik Luka
LAMPRE - MERIDA
Moški SLO LAMPRE - MERIDA SLO19931023 -- -- >
Klub LAMPRE - MERIDA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19931023
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
37 . 11 Jerkič Žan
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19960925 -- -- >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960925
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
38 . 43 Fajt Kristjan
ADRIA MOBIL
Moški SLO ADRIA MOBIL SLO19820507 01:37:04 00:00:44 >
Klub ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19820507
Čas Vožnje: 01:37:04
Zaostanek: 00:00:44
39 . 62 BOLZAN Riccardo
Cycling team Friuli
Moški ITA Cycling team Friuli ITA19900503 01:37:15 00:00:55 >
Klub Cycling team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19900503
Čas Vožnje: 01:37:15
Zaostanek: 00:00:55
40 . 87 Poljanec Miha
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950330 01:37:22 00:01:02 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950330
Čas Vožnje: 01:37:22
Zaostanek: 00:01:02
41 . 8 Tratnik Jan
Amplatz - BMC
Moški SLO Amplatz - BMC SLO19900223 -- -- >
Klub Amplatz - BMC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900223
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
42 . 21 MAXIMILIAN KUEN
Amplatz - BMC
Moški AUT Amplatz - BMC AUT19920526 -- -- >
Klub Amplatz - BMC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19920526
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
43 . 17 Pavlič Marko
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19930209 -- -- >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930209
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
44 . 48 GORAZD* PER
ADRIA MOBIL
Moški AUT ADRIA MOBIL SLO19970305 01:37:55 00:01:35 >
Klub ADRIA MOBIL
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19970305
Čas Vožnje: 01:37:55
Zaostanek: 00:01:35
45 . 64 GIACOBAZZI Roberto
Cycling team Friuli
Moški ITA Cycling team Friuli ITA19910313 01:38:10 00:01:50 >
Klub Cycling team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19910313
Čas Vožnje: 01:38:10
Zaostanek: 00:01:50
46 . 70 VIERO Simone
Cycling team Friuli
Moški ITA Cycling team Friuli ITA19930426 -- -- >
Klub Cycling team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19930426
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
47 . 51 FRAN* MAJOLI
ADRIA MOBIL
Moški CRO ADRIA MOBIL CRO19980216 01:38:45 00:02:25 >
Klub ADRIA MOBIL
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19980216
Čas Vožnje: 01:38:45
Zaostanek: 00:02:25
48 . 106 ALJAŽ* PRAH
TANIN SEVNICA
Moški AUT TANIN SEVNICA SLO19981220 -- -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19981220
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
49 . 102 LUKA* SAGADIN
PERUTNINA PTUJ
Moški AUT PERUTNINA PTUJ SLO19990501 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19990501
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
50 . 32 JAKA* PAULIČ
RADENSKA AS
Moški AUT RADENSKA AS SLO19981129 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19981129
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
51 . 76 ANŽE* SKOK
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški AUT KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 -- -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO20000915
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
52 . 55 MARTIN* COLNAR
ADRIA MOBIL
Moški AUT ADRIA MOBIL SLO20000629 -- -- >
Klub ADRIA MOBIL
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO20000629
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
53 . 31 JAKA* OVEN
RADENSKA AS
Moški AUT RADENSKA AS SLO19980930 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19980930
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
54 . 50 MATEJ* MESOJEDEC
ADRIA MOBIL
Moški AUT ADRIA MOBIL SLO19970315 -- -- >
Klub ADRIA MOBIL
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19970315
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
55 . 37 JAN* OSTERVUH
RADENSKA AS
Moški AUT RADENSKA AS SLO19990402 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19990402
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
56 . 23 MATEVŽ* SEVER
RADENSKA AS
Moški AUT RADENSKA AS SLO19970514 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19970514
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
57 . 92 Čotar Luka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960421 -- -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960421
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
58 . 52 MATEJ* HORVAT
ADRIA MOBIL
Moški AUT ADRIA MOBIL SLO19981006 -- -- >
Klub ADRIA MOBIL
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19981006
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
59 . 5 Prepadnik Franjo
BK Rijeka
Moški SLO BK Rijeka SLO19780624 -- -- >
Klub BK Rijeka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19780624
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
60 . 78 Šmid Jakob
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19960221 01:39:09 00:02:49 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960221
Čas Vožnje: 01:39:09
Zaostanek: 00:02:49
61 . 26 TILEN* GLINŠEK
RADENSKA AS
Moški AUT RADENSKA AS SLO19980419 01:39:22 00:03:02 >
Klub RADENSKA AS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19980419
Čas Vožnje: 01:39:22
Zaostanek: 00:03:02
62 . 22 ŽAN* ANDREJAŠ
RADENSKA AS
Moški AUT RADENSKA AS SLO19970107 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19970107
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
63 . 59 DAMIR* ČANČAR
BK Perfa
Moški CRO BK Perfa CRO19980323 01:40:22 00:04:02 >
Klub BK Perfa
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19980323
Čas Vožnje: 01:40:22
Zaostanek: 00:04:02
64 . 105 LUKA* KRAMBERGER
PERUTNINA PTUJ
Moški AUT PERUTNINA PTUJ SLO19980127 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19980127
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
65 . 80 Kranjc Martin
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19961121 -- -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961121
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
66 . 100 PATRIK* DRVARIČ
KK TROPOVCI
Moški AUT KK TROPOVCI SLO19970802 01:41:17 00:04:57 >
Klub KK TROPOVCI
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19970802
Čas Vožnje: 01:41:17
Zaostanek: 00:04:57
67 . 27 NIK* KRANJEC
RADENSKA AS
Moški AUT RADENSKA AS SLO19980526 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19980526
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
68 . 71 ALJAŽ* MUGERLI
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški AUT KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980923 01:42:50 00:06:30 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19980923
Čas Vožnje: 01:42:50
Zaostanek: 00:06:30
69 . 98 CENE* CEBEK
KK TBP LENART
Moški AUT KK TBP LENART SLO19980828 01:44:50 00:08:30 >
Klub KK TBP LENART
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19980828
Čas Vožnje: 01:44:50
Zaostanek: 00:08:30
70 . 73 PATRIK* KOMEL
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški AUT KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19970102 01:48:50 00:12:30 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: SLO19970102
Čas Vožnje: 01:48:50
Zaostanek: 00:12:30
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 83 černe Gregor Matija
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980520 01:36:20 -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980520
Čas Vožnje: 01:36:20
Zaostanek: 00:00:00
2 . 25 Merčun Matej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980104 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980104
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
3 . 24 Finkšt Tilen
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19970706 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970706
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
4 . 29 Jerman Žiga
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980626 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980626
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
5 . 94 Primožič Jaka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981208 -- -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981208
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
6 . 30 Pogačar Tadej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980921 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980921
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
7 . 72 Lavrič Martin
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981128 -- -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981128
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
8 . 99 Horvat Žiga
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO19980913 -- -- >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980913
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
9 . 95 Katrašnik Matic
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981005 -- -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981005
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
10 . 58 Kvasina Filip
BK Perfa
Moški CRO BK Perfa CRO19981029 -- -- >
Klub BK Perfa
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19981029
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 0
11 . 48 Per Gorazd
ADRIA MOBIL
Moški SLO ADRIA MOBIL SLO19970305 01:37:55 00:01:35 >
Klub ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970305
Čas Vožnje: 01:37:55
Zaostanek: 00:01:35
12 . 51 Majoli Fran
ADRIA MOBIL
Moški CRO ADRIA MOBIL CRO19980216 01:38:45 00:02:25 >
Klub ADRIA MOBIL
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19980216
Čas Vožnje: 01:38:45
Zaostanek: 00:02:25
13 . 106 Prah Aljaž
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19981220 -- -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981220
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
14 . 32 Paulič Jaka
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19981129 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981129
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
15 . 31 Oven Jaka
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980930 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980930
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
16 . 50 Mesojedec Matej
ADRIA MOBIL
Moški SLO ADRIA MOBIL SLO19970315 -- -- >
Klub ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970315
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
17 . 23 Sever Matevž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19970514 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970514
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
18 . 52 Horvat Matej
ADRIA MOBIL
Moški SLO ADRIA MOBIL SLO19981006 -- -- >
Klub ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981006
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
19 . 26 Glinšek Tilen
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980419 01:39:22 00:03:02 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980419
Čas Vožnje: 01:39:22
Zaostanek: 00:03:02
20 . 22 Andrejaš Žan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19970107 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970107
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
21 . 59 Čančar Damir
BK Perfa
Moški CRO BK Perfa CRO19980323 01:40:22 00:04:02 >
Klub BK Perfa
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19980323
Čas Vožnje: 01:40:22
Zaostanek: 00:04:02
22 . 105 KRAMBERGER LUKA
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980127 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980127
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
23 . 100 Drvarič Patrik
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO19970802 01:41:17 00:04:57 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970802
Čas Vožnje: 01:41:17
Zaostanek: 00:04:57
24 . 27 Kranjec Nik
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19980526 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980526
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
25 . 71 Mugerli Aljaž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980923 01:42:50 00:06:30 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980923
Čas Vožnje: 01:42:50
Zaostanek: 00:06:30
26 . 98 CEBEK Cene
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO19980828 01:44:50 00:08:30 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980828
Čas Vožnje: 01:44:50
Zaostanek: 00:08:30
27 . 73 Komel Patrik
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19970102 01:48:50 00:12:30 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970102
Čas Vožnje: 01:48:50
Zaostanek: 00:12:30
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 115 JELENA ERIČ
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SRB BTC CITY LJUBLJANA SRB19960115 -- -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SRB
Spol: Ženski
Licenca: SRB19960115
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 113 Batagelj Polona
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19890607 -- -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19890607
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 114 Pintar Urška
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19851003 -- -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19851003
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 116 Rugelj Anja
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19862506 -- -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19862506
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 111 Novak Alenka
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19770817 -- -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19770817
Čas Vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content