Cestno kolesarstvo

Elite

GP Izola 2018 UCI 1.2...GP Adria Mobil 2018...POKAL POLI 2018...DP VOŽNJA NA ČAS - MARATON FRANJA BTC CITY 2018...DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 - etapa 1...DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 - etapa 2...DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 - etapa 3...DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 - etapa 4...DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 - etapa 5...DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 - Generalno...DP MIRNA PEČ 2018...VN OBČINE GORJE 2018...NOČNI KRITERIJ - KRANJ 2018, DP kriterij...50. VN KRANJA - MEMORIAL FILIPA MAJCNA (UCI 1.2) 2018...DIRKA OKOLI GRMA 2018 - kriterij...HRVAŠKA - SLOVENIJA (UCI 1.2) 2018...VN AVTOMOJSTER - ZAKLJUČNA DIRKA 2018...
TekmovalecKlub 25.02. 01.04. 07.04. 08.06. 13.06. 14.06. 15.06. 16.06. 17.06. 17.06. 24.06. 21.07. 28.07. 29.07. 25.08. 26.08. 14.10.Skupaj
1.TRATNIK JanCCC Sprandi PolkowiceSLO0007000000050000000120
2.MOHORIC MatejBAHRAIN - MERIDASLO0000000000100000008108
3.PAVLIČ MarkoMeblo Jogi Pro-ConcreteSLO0107000000122515120025106
4.KATRAŠNIK GašperAdria MobilSLO1100000000000050150103
5.POGAČAR TadejLjubljana Gusto XaurumSLO500500000003000000186
6.GROŠELJ ŽigaAdria MobilSLO1180180000004000001179
7.GAZVODA GregorAdria MobilSLO1003500000025000100172
8.NOVAK DomenBAHRAIN - MERIDASLO00000000007000000070
9.PENKO IzidorLjubljana Gusto XaurumSLO100450000002000100168
10.PIBERNIK LukaBAHRAIN - MERIDASLO00000000006000000060
11.PRIMOŽIČ JakaKK KranjSLO100150000000003003049
11.DRINOVEC MatejOE2SLO010000000002025111049
13.ČEMAŽAR NikKK KranjSLO1101200000015001001545
14.ČOTAR LukaKK KranjSLO10010000000035100543
15.JENKO RobiMEBLOJOGI PRO- CONCRETESLO10000000000300100638
16.GROŠELJ MaticLjubljana Gusto XaurumSLO10030000000003111037
17.RUPNIK JureH&R Block Pro Cycling TeamSLO00000000000000003535
18.KOROŠEC RokMy Bike StevensSLO181000000000000012233
19.HORVAT ŽigaADRSLO00090000000000002029
20.FINKŠT TilenLjubljana Gusto XaurumSLO00050000000013131326
21.PER DavidBAHRAIN - MERIDASLO00022000000000000022
22.REPSE UrosMeblo Jogi Pro-ConcreteSLO11000000000150101120
23.VEBER MaticKK BledSLO10000000000001015118
24.SAGADIN LukaCycling Team Graz ARBÖSLO10020000000000001316
24.ROŠKAR TIMMeblo Jogi Pro-ConcreteSLO0006000000006000416
26.LAVRIČ MartinKK KranjSLO11000000000010100114
27.PAJEK LukaKK BledSLO1000000000000109112
28.GOLČER JureAdria MobilSLO1100000000900000011
29.BOLE GregaBAHRAIN - MERIDASLO00000000001000000010
29.ČIBEJ SimonMeblo Jogi Pro-ConcreteSLO1000000000005111110
30.PER GorazdADRIA MOBIL (ADR)SLO00000000000000001010
32.BAJC AndiMy Bike StevensSLO110000000060000008
32.BRAJKOVIČ JaniADRIA MOBIL (ADR)SLO000000000080000008
34.BOZIC JonAdria MobilSLO100400000000000117
34.KOREN KristijanBAHRAIN - MERIDASLO000000000070000007
36.JARC AljažADRIA MOBIL (ADR)SLO000300000000000014
37.RUČIGAJ ŽigaLjubljana Gusto XaurumSLO110100000000000003
37.OBAL PrimožMeblo Jogi Pro-ConcreteSLO100000000000010013
39.PRAH AljažLjubljana Gusto XaurumSLO000000000000000112
39.ČERNE MATIJA GregorKK BledSLO000000000000010012
40.HOČEVAR KRISTJAN MEBLOJOGI PRO- CONCRETESLO100000000000010002
41.BAVEC TimotejOE1SLO000100000000000012
42.DEBEVEC BlažLJUSLO000000000000000112
43.JERMAN ŽigaLjubljana Gusto XaurumSLO100000000000010002
45.VRHOVNIK LukaROG AS SLO000000000000000011
45.HOMAN GregorŠD BAM.BISLO000000000000000011
46.KRANJC MartinKK BLEDSLO000000000000000011
47.ROGINA RadoslavAdria MobilCRO000000000000000011
48.OSTERVUH JanMEBLOJOGI PRO- CONCRETESLO000000000000000011
49.KAVŠEK LukaOE2SLO000000000000000101
50.DRAGAR BlažENERGIJATEAM.COMSLO000100000000000001
51.ŠMID JakobKK BledSLO000000000000000011
52.KOŽELJ MartinKK BledSLO000000000000000011
53.LAKOTA LukaKK KranjSLO000000000000000011

U23

GP Izola 2018 UCI 1.2...GP Adria Mobil 2018...POKAL POLI 2018...DP VOŽNJA NA ČAS - MARATON FRANJA BTC CITY 2018...DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 - etapa 1...DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 - etapa 2...DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 - etapa 3...DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 - etapa 4...DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 - etapa 5...DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 - Generalno...DP MIRNA PEČ 2018...VN OBČINE GORJE 2018...NOČNI KRITERIJ - KRANJ 2018, DP kriterij...50. VN KRANJA - MEMORIAL FILIPA MAJCNA (UCI 1.2) 2018...DIRKA OKOLI GRMA 2018 - kriterij...HRVAŠKA - SLOVENIJA (UCI 1.2) 2018...VN AVTOMOJSTER - ZAKLJUČNA DIRKA 2018...
TekmovalecKlub 25.02. 01.04. 07.04. 08.06. 13.06. 14.06. 15.06. 16.06. 17.06. 17.06. 24.06. 21.07. 28.07. 29.07. 25.08. 26.08. 14.10.Skupaj
1.ČEMAŽAR NikKK KranjSLO00000000000300000030
2.LAVRIČ MartinKK KranjSLO00000000000250000025
3.PRIMOŽIČ JakaKK KranjSLO00000000000200000020
4.VEBER MaticKK BledSLO00000000000150000015
5.ČOTAR LukaKK KranjSLO00000000000130000013
6.PAJEK LukaKK BledSLO00000000000100000010
7.ČIBEJ SimonMeblo Jogi Pro-ConcreteSLO000000000008000008
8.ROŠKAR TIMMeblo Jogi Pro-ConcreteSLO000000000006000006
9.OSTERVUH JanMEBLOJOGI PRO- CONCRETESLO000000000005000005
10.HOČEVAR KRISTJAN MEBLOJOGI PRO- CONCRETESLO000000000003000003