Cestno kolesarstvo

Elite

GP Slovenian Istria 2019...GP Adria Mobil 2019 UCI 1.2...DP VOŽNJA NA ČAS - MARATON FRANJA BTC CITY 2019...Tour of Slovenia 2. HC 19 Jun - 23 Jun 2019 - etapa 1...Tour of Slovenia 2. HC 19 Jun - 23 Jun 2019 - etapa 2...Tour of Slovenia 2. HC 19 Jun - 23 Jun 2019 - etapa 3...Tour of Slovenia 2. HC 19 Jun - 23 Jun 2019 - etapa 4...Tour of Slovenia 2. HC 19 Jun - 23 Jun 2019 - etapa 5...Tour of Slovenia 2. HC 19 Jun - 23 Jun 2019 - Generalno...POKAL TADEJA POGAČARJA in VN PLASTIKE VIRANT 2019 - kriteri...DP Radovljica 2019...VN OBČINE GORJE 2019...20. VN ŠENČURJA - MEMORIAL BOJANA UDOVIČA 2019 ...NOČNI KRITERIJ - KRANJ 2019...VN KRANJA, MEMORIAL FILIPA MAJCNA (UCI 1.2)...OKOLI GRMA 2019...Testna dirka 2020...VN AVTOMOJSTER - ZAKLJUČNA DIRKA 2019...
TekmovalecKlub 24.02. 07.04. 07.06. 19.06. 20.06. 21.06. 22.06. 23.06. 23.06. 28.06. 30.06. 27.07. 02.08. 03.08. 04.08. 31.08. 30.09. 13.10.Skupaj
1.KUMP MarkoADRIA MOBILSLO70700000000000000000140
2.PER DavidADRIA MOBILSLO1350000000000500000086
3.POGAČAR TadejUAE team emiratesSLO007000000000000000070
4.PRIMOŽIČ JakaKK KRANJSLO3030000000000000000060
5.GROŠELJ MaticLjubljana Gusto SanticSLO1223500000000000000058
6.MOHORIC MatejTEAM BAHRAIN MERIDASLO005000000000000000050
7.TRATNIK JanBahrain MeridaSLO004500000000000000045
8.JERMAN ŽigaEQUIPE CONTINENTALE GROUPAMA-FDJSLO000000000000350000035
9.BOZIC JonADRIA MOBILSLO103000000000010000032
10.RUČIGAJ ŽigaLJUBLJANA GUSTO SANTICSLO012200000000080000031
11.ČOTAR LukaKK KRANJSLO500000000000250000030
12.PAJEK LukaKK BledSLO221000000000000000023
13.KATRAŠNIK GašperADRIA MOBILSLO110000000000200000022
13.JARC AljažADRIA MOBILSLO011500000000060000022
15.ROŠKAR TimMeblojogi PRO- CONCRETESLO001800000000010000019
16.FINKŠT TilenLjubljana Gusto SanticSLO110000000000130000015
17.SKOK AnžeLjubljana Gusto SanticSLO001200000000010000013
18.OMRZEL AljažADRIA MOBILSLO110000000000100000012
18.KOROŠEC RokLjubljana Gusto SanticSLO91000000000020000012
20.VRHOVNIK LukaLjubljana Gusto SanticSLO0090000000000000009
21.PIRIH AlešKK KRANJSLO7000000000001000008
22.GROŠELJ ŽigaADRIA MOBILSLO1100000000004000006
23.DRINOVEC MatejKK KRANJSLO0000000000005000005
24.ČEMAŽAR NikKK KRANJSLO1100000000001000003
24.PAVLIČ MarkoDC BANK PRO CYCLING TEAMSLO0000000000003000003
25.REPSE UrosKK BledSLO1100000000001000003
27.LAKOTA LukaKK KRANJSLO1100000000000000002
27.PRAH AljažLjubljana Gusto SanticSLO1100000000000000002
28.VEBER MaticKK BledSLO1100000000000000002
30.HOČEVAR KristjanMeblojogi PRO- CONCRETESLO0100000000000000001
30.PER GorazdADRIA MOBIL (ADR)SLO0000000000001000001
31.GOVEKAR MatevžMeblojogi PRO- CONCRETESLO1000000000000000001