Cestno kolesarstvo

Ženske A

18. Cestno gorska dirka Poljane-Stari vrh 201821. kolesarski vzpon na Kal 20183. vzpon na Areh 2018Vzpon na Pokljuko 201826. skok na Roglo 201813. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 201823. Kolesarska dirka Vipava - Nanos 2018 - DPVzpon za pokal občine Kobarid 2018
TekmovalecKlub 25.06. 30.06. 07.07. 22.07. 18.08. 25.08. 15.09. 06.10.Skupaj
1.ŠKRLJ MajaIZVIR VIPAVASLO253030030306030210
2.NOVAK KatarinaBikeRepublicSLO21250302525500176
3.ZAJEC MajaŠD BAM.BISLO00212102102588
4.GALUF LucijaJB TEAM NOVO MESTOSLO000252100046
5.ROBIČ EvaKK BIKE-EK HALOZE 2002SLO002501800043
6.BOHINC SašaJB TEAM NOVO MESTOSLO00000042042
7.ŠIMENC LauraBK UmagSLO30000000030

Ženske B

18. Cestno gorska dirka Poljane-Stari vrh 201821. kolesarski vzpon na Kal 20183. vzpon na Areh 2018Vzpon na Pokljuko 201826. skok na Roglo 201813. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 201823. Kolesarska dirka Vipava - Nanos 2018 - DPVzpon za pokal občine Kobarid 2018
TekmovalecKlub 25.06. 30.06. 07.07. 22.07. 18.08. 25.08. 15.09. 06.10.Skupaj
1.POGAČNIK HelenaKD ALPE SiSSLO02502518154230155
2.ŠKRAJNAR ŠpelaGANESHA TEAMSLO00003030600120
3.BRELIH TinaKD ALPE SiSSLO303000252500110
4.OPEKA AjdaKD BRANIK MARIBORSLO00030210500101
5.SAKSIDA KatarinaKD BRDA DOBROVOSLO0000150362576
6.NABERNIK MatejkaBAM.BISLO003000210051
7.MEŠKO MatejaŠD BAM.BISLO00000180018

Ženske C

18. Cestno gorska dirka Poljane-Stari vrh 201821. kolesarski vzpon na Kal 20183. vzpon na Areh 2018Vzpon na Pokljuko 201826. skok na Roglo 201813. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 201823. Kolesarska dirka Vipava - Nanos 2018 - DPVzpon za pokal občine Kobarid 2018
TekmovalecKlub 25.06. 30.06. 07.07. 22.07. 18.08. 25.08. 15.09. 06.10.Skupaj
1.RAKOŠ IvicaŠD TURBO MSLO3025303030254230192
2.CEGLAR VidaŠD BAM.BISLO030025030500135
3.ŠKERLJ IvankaKD BRDA DOBROVOSLO00000060060
4.ŠVAB LilijanaŠD BAM.BISLO00000210021

Amaterji

18. Cestno gorska dirka Poljane-Stari vrh 201821. kolesarski vzpon na Kal 20183. vzpon na Areh 2018Vzpon na Pokljuko 201826. skok na Roglo 201813. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 201823. Kolesarska dirka Vipava - Nanos 2018 - DPVzpon za pokal občine Kobarid 2018
TekmovalecKlub 25.06. 30.06. 07.07. 22.07. 18.08. 25.08. 15.09. 06.10.Skupaj
1.BOŽNAR KristijanIZVIR VIPAVASLO210253025184225168
2.VRHOVNIK LukaKD RogSLO303002518213030166
3.ŠETRAJČIČ GregaJB TEAM NOVO MESTOSLO252500025500125
4.GRÜNFELD KristianŠD RUDNIK LJUBLJANASLO00003030600120
5.AVGUŠTIN SimonŠD RIKITEAMSLO0213021015220109
6.POLAJNAR KlemenTEAM TURBO TROPOVCISLO151321181311141899
7.KUNAVER TomKD ALPE SiSSLO13913133701570
8.KANGLER MatejŠD TINJESLO01818015018069
9.KOREN GašperKK SOČASLO0001500262162
10.FRIM DavorinKD SELCESLO000021036057
11.KRAVANJA JanKK SOČASLO1100110041339
12.JERINA AndražKD ALPE SiSSLO000001312025
13.MURKO VidKD SELCESLO00001190020
14.BERLIČ BlažKD SELCESLO00150400019
15.ALIČ MihaKD LPPSLO18000000018
16.PRELC BoštjanIZVIR VIPAVASLO0000908017
16.KLINEC BlažKK PANTALSLO00007010017
18.RAVNAK DavidBikeRepublicSLO01500000015
19.KOS MatejJB TEAM NOVO MESTOSLO01100000011
20.OSVALD FlorjanJB TEAM NOVO MESTOSLO000000606
20.PODLESNIK AnžeJB TEAM NOVO MESTOSLO000060006
22.ČIBEJ AlešKK RAVNESLO000050005

Master A

18. Cestno gorska dirka Poljane-Stari vrh 201821. kolesarski vzpon na Kal 20183. vzpon na Areh 2018Vzpon na Pokljuko 201826. skok na Roglo 201813. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 201823. Kolesarska dirka Vipava - Nanos 2018 - DPVzpon za pokal občine Kobarid 2018
TekmovalecKlub 25.06. 30.06. 07.07. 22.07. 18.08. 25.08. 15.09. 06.10.Skupaj
1.PLANK MarkoBikeRepublicSLO003030300600150
2.KREGAR MatjažB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO21301815110260121
3.MARIČ RobiKD ALPE SiSSLO2502118182500107
4.DRAKSLER AndrejŠD KolokaSLO30002500500105
5.BOGŠA UrošŠD TURBO MSLO0025003036091
6.ROZMAN AnžeŠD KolokaSLO13001302118065
7.EJUP DamirKK ZAVRŠNICASLO00000042042
8.ČERNIGOJ UrošIZVIR VIPAVASLO150000022037
9.KOČNIK SimonŠD TINJESLO021001500036
10.ŠPILAK MitjaOcean Orchids Cycling TeamSLO000211300034
11.ŠTUCIN AlenMBK SportR.SiSLO00000030030
12.KURINČIČ NejcKK SOČASLO02500000025
12.ARTENJAK AndrejKK BIKE-EK HALOZE 2002SLO00002500025
14.GRUŠOVNIK MatjažŠD RIKITEAMSLO00130900022
15.PORENTA PrimožŠD BAM.BISLO00002100021
16.KRAMAR MihaKD ALPE SiSSLO18000000018
17.POLAK MarkoKD SELCESLO00150000015
18.REBERNAK SebastjanKK TROPOVCISLO00110000011
18.PREŠEREN JureKK ZAVRŠNICASLO11000000011
20.PETOVAR JernejTEAM TURBO TROPOVCISLO009000009
21.STRMŠEK SimonKD BIKE EK HALOZE 2002SLO000070007

Master B

18. Cestno gorska dirka Poljane-Stari vrh 201821. kolesarski vzpon na Kal 20183. vzpon na Areh 2018Vzpon na Pokljuko 201826. skok na Roglo 201813. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 201823. Kolesarska dirka Vipava - Nanos 2018 - DPVzpon za pokal občine Kobarid 2018
TekmovalecKlub 25.06. 30.06. 07.07. 22.07. 18.08. 25.08. 15.09. 06.10.Skupaj
1.JEZERŠEK AndrejKD ALPE SiSSLO250030025600140
2.DOGŠA IztokGANESHA TEAMSLO0000253042097
3.STIBILJ JernejPICIBICISLO3030000030090
4.SALAVEC GoranTEAM TURBO TROPOVCISLO0250250036086
5.RIBIČ ZoranŠD RIKITEAMSLO0030013003073
6.ČRETNIK MarkoGANESHA TEAMSLO000021050071
7.KRAMBERGER MihaKK BIKE-EK HALOZE 2002SLO0112502042567
8.RIHTARIČ DavidŠD RIKITEAMSLO0180215180062
9.JACKSON PETER SimonJB TEAM NOVO MESTOSLO210000210042
10.MORETTI AndrejŠD BAM.BISLO021001800039
11.ROŽAN IgorŠD TINJESLO000015022037
12.LOVŠE MatejTUŠ T.E.A.M.SLO00003000030
13.JUVANČIČ GregorŠD BAM.BISLO001800110029
14.UDOVČ TomažKD HRASTNIKSLO015001100026
14.GULJA SimonIZVIR VIPAVASLO00000026026
16.KUTOŠA DavidENERGIJATEAM.COMSLO00007150022
16.ŠALAMUN DarkoKD LPPSLO00009130022
17.HRAŠOVEC SimonTEAM TURBO TROPOVCISLO00210100022
19.MIKUŠ TomažIZVIR VIPAVASLO00000002121
20.TROŠT AndrejIZVIR VIPAVASLO18000002020
21.MELIHEN MihaKK KRANJSLO00000018018
21.MAČEK MarjanKD LPPSLO00004014018
23.GOLOB JozeKD BRANIK MARIBORSLO00150000015
24.MIHOVEC LukaŠD TURBO MSLO01300000013
24.DOLENC MarkoKZSSLO00003010013
26.BRECELJ MatejIZVIR VIPAVASLO00000012012
27.HOLC AndrejB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO000000808
28.BAŠELJ MatejKD SPRINT NOVO MESTOSLO000060006
28.SEVER IgorIZVIR VIPAVASLO000000606

Master C

18. Cestno gorska dirka Poljane-Stari vrh 201821. kolesarski vzpon na Kal 20183. vzpon na Areh 2018Vzpon na Pokljuko 201826. skok na Roglo 201813. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 201823. Kolesarska dirka Vipava - Nanos 2018 - DPVzpon za pokal občine Kobarid 2018
TekmovalecKlub 25.06. 30.06. 07.07. 22.07. 18.08. 25.08. 15.09. 06.10.Skupaj
1.BRATUŠ DeanMBK SportR.SiSLO30300303030600210
2.PREŠEREN JaniB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO2525025025500150
3.VERČIČ UrošŠD BAM.BISLO131801521214230147
4.FILIPIČ GregaKD ALPE SiSSLO21210011183625132
5.HANŽIČ TadejKD BRANIK MARIBORSLO06211190181883
6.FERJANČIČ BoštjanIZVIR VIPAVASLO00013015222171
7.JORDAN DejanKD PAPEŽ PODGORJESLO18110181300060
8.OTER MitjaKK PostojnaSLO000211800039
9.ERJAVEC RokGANESHA TEAMSLO00300000030
9.BLAZNIK RobertMBK SportR.SiSLO00000030030
10.KOLENC DamjanKD HRASTNIKSLO015001500030
12.KONC GorazdKK KRANJSLO151300000028
13.PETRIČ DejanMBK SportR.SiSLO00000026026
14.VERSTOVŠEK StankoJB TEAM NOVO MESTOSLO00250000025
14.GUČEK AndrejBikeRepublicSLO00002500025
16.KRALJ AlenIZVIR VIPAVASLO00007012019
16.KITIN MarkoKD ALPE SiSSLO11000008019
18.BERNARD OmarTEAM TURBO TROPOVCISLO00180000018
19.VESEL JožeKD PAPEŽ PODGORJESLO9700000016
20.JERONČIČ BojanKK PANTALSLO00000014014
21.DACAR BoštjanŠD BAM.BISLO00000130013
22.MIŠTRAFOVIĆ DaniloŠD BAM.BISLO00000110011
23.PROSEN MarkoKAMPLC RACING TEAMSLO00000010010
24.ŠEVO MarkoŠD BAM.BISLO000009009
24.PLANINŠEK BorutKD ALPE SiSSLO090000009
26.PERIC MarkoKD BRDA DOBROVOSLO000000606
26.OTONIČAR DomenKK PostojnaSLO000060006
28.ŽGAVC BoštjanIZVIR VIPAVASLO000000404
29.PRELC MatejIZVIR VIPAVASLO000000202

Master D

18. Cestno gorska dirka Poljane-Stari vrh 201821. kolesarski vzpon na Kal 20183. vzpon na Areh 2018Vzpon na Pokljuko 201826. skok na Roglo 201813. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 201823. Kolesarska dirka Vipava - Nanos 2018 - DPVzpon za pokal občine Kobarid 2018
TekmovalecKlub 25.06. 30.06. 07.07. 22.07. 18.08. 25.08. 15.09. 06.10.Skupaj
1.LIKAR RobertIZVIR VIPAVASLO018213025254230173
2.ALIČ SimonKD BRDA DOBROVOSLO253000303000115
3.KAMPUŠ BorisIZVIR VIPAVASLO111518251301821110
4.ŠABEC IgorKK PostojnaSLO210013110261889
5.HREN AlešKD LPPSLO300000050080
6.DOVNIK MiranŠD RIKITEAMSLO0213000022073
7.HAJDINJAK DušanTEAM TURBO TROPOVCISLO0252521000071
8.CESAR IgorKD PAPEŽ PODGORJESLO9901515150063
9.TEMLIN MatejTEAM TURBO TROPOVCISLO06131171312062
10.ISKRA TomiKD BRDA DOBROVOSLO1540189001561
11.JAUK MarjanGANESHA TEAMSLO00000060060
12.VODOPIVEC BorutKD BRDA DOBROVOSLO0130001802556
13.GAJSER LeonŠD TINJESLO000018036054
14.KOVAČ MatjažIZVIR VIPAVASLO000021030051
15.KURNIK MiranTEAM TURBO TROPOVCISLO1811150500049
16.ŠABEC MatejKK PostojnaSLO61960041339
17.GOLOB JurijJB TEAM NOVO MESTOSLO7207378034
18.JERŠIN JakaŠD RudnikSLO000001114025
19.MARINKO GregaŠD TURBO MSLO00000210021
20.JERETINA PrimožKD MENGEŠSLO13700000020
21.DOLENC GregorKD HRASTNIKSLO0500600011
21.KETIŠ DominikTEAM TURBO TROPOVCISLO00110000011
23.PRETNER MarjanKD BRDA DOBROVOSLO00000010010
24.PRISTAVEC MiranTopFit TeamSLO000900009
24.SAJOVEC ANDREJŠD BAM.BISLO000009009
26.RAC RadovanTEAM TURBO TROPOVCISLO030040007
27.ŽGAVEC MilanIZVIR VIPAVASLO000000606
28.MUHIČ ZvoneKD SPRINT NOVO MESTOSLO000020002

Master E

18. Cestno gorska dirka Poljane-Stari vrh 201821. kolesarski vzpon na Kal 20183. vzpon na Areh 2018Vzpon na Pokljuko 201826. skok na Roglo 201813. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 201823. Kolesarska dirka Vipava - Nanos 2018 - DPVzpon za pokal občine Kobarid 2018
TekmovalecKlub 25.06. 30.06. 07.07. 22.07. 18.08. 25.08. 15.09. 06.10.Skupaj
1.DOLAR TomažKK ZAVRŠNICASLO253003025304230187
2.ČIBEJ BrunoIZVIR VIPAVASLO1825302521253025160
3.DANEVČIČ MarkoKD BRDA DOBROVOSLO00251818212221125
4.GRUDNIK IgorKD ALPE SiSSLO3000030036096
5.HVALA OskarKD BRDA DOBROVOSLO1315151391881589
6.MELANŠEK IztokTUŠ T.E.A.M.SLO000210050071
7.BAUMAN RobertKD BRDA DOBROVOSLO9900130181867
8.ČERNIGOJ MilanKD LPPSLO111318011012065
9.BRELIH BoštjanMBK SportR.SiSLO00000060060
9.ŠESEK UrošTEAM TURBO TROPOVCISLO7711761521360
11.MURGELJ MatjažBikeRepublicSLO0210151500051
12.ŠIRAJ AndrejKK PostojnaSLO211800000039
12.MESOJEDEC MatjažŠD TURBO MSLO06139704039
14.PREMRN LucjanIZVIR VIPAVASLO00000026026
15.GORJANEC DušanKD PAPEŽ PODGORJESLO011011000022
16.ROBIČ IztokKD BIKE EK HALOZE 2002SLO00210000021
17.ŽAKELJ VladimirŠD BAM.BISLO15000000015
18.ŠEME TomažIZVIR VIPAVASLO00000014014
19.ŠKRINJAR AleksanderKK PANTALSLO00000010010
20.BAJEC FrancKK PostojnaSLO000000606

Master F

18. Cestno gorska dirka Poljane-Stari vrh 201821. kolesarski vzpon na Kal 20183. vzpon na Areh 2018Vzpon na Pokljuko 201826. skok na Roglo 201813. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 201823. Kolesarska dirka Vipava - Nanos 2018 - DPVzpon za pokal občine Kobarid 2018
TekmovalecKlub 25.06. 30.06. 07.07. 22.07. 18.08. 25.08. 15.09. 06.10.Skupaj
1.DEBELJAK JanezKD LPPSLO0003025306030175
2.MULEJ RobertKD BRDA DOBROVOSLO180302521254225168
3.ŽAVBI AndrejTUŠ T.E.A.M.SLO2525252100500146
4.ČUK TomislavŠD BAM.BISLO212121180213621141
5.PREŠEREN BrankoKK ZAVRŠNICASLO15181815003015111
6.BRATINA MarjanKD BRDA DOBROVOSLO131515111318221196
7.BOJANC BrankoKD SPRINT NOVO MESTOSLO3030003000090
8.ŽBONTAR SašoŠD TURBO MSLO01313130026065
9.ŠINKOVEC BorutKD HRASTNIKSLO06666018042
10.ANTOLIN ZoranTEAM TURBO TROPOVCISLO091101800038
11.BOGATAJ IgorRog ASSLO0799900034
12.ZUPANČIČ MirkoKD PAPEŽ PODGORJESLO1111001100033
13.DETIČEK EdvardŠD TURBO MSLO00077130027
14.ZUPAN TineSCOTT TEAMSLO00000001818
15.ŠVAB VinkoŠD BAM.BISLO00000150015
15.GLAMOČAK IgorŠKD TEŠSLO00001500015
17.OBID DARKOKD ALPE SiSSLO00000001313
18.GRIČNIK HinkoGANESHA TEAMSLO007000007

Master G

18. Cestno gorska dirka Poljane-Stari vrh 201821. kolesarski vzpon na Kal 20183. vzpon na Areh 2018Vzpon na Pokljuko 201826. skok na Roglo 201813. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 201823. Kolesarska dirka Vipava - Nanos 2018 - DPVzpon za pokal občine Kobarid 2018
TekmovalecKlub 25.06. 30.06. 07.07. 22.07. 18.08. 25.08. 15.09. 06.10.Skupaj
1.ČUDEN MarjanB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO2530303030306030210
2.SKUBIC BorislavKD LPPSLO30252525250500180
3.PAPIČ MilivojKD LPPSLO212118211825300136
4.COLNARIČ SlavkoŠD TURBO MSLO18151501521360120
5.RAKOŠ DraganŠD TURBO MSLO1311111811152625108
6.CAR LjuboKD BRANIK MARIBORSLO018210210420102
7.REVEN DareŠD BAM.BISLO15131315131822096
8.KIRIČ AvgustKD BRDA DOBROVOSLO11901391302176
9.BLAŽIČ JožefKD BRDA DOBROVOSLO9790711181872
10.GOLČMAN AndrejKK GORJESLO00011000011

Master H

18. Cestno gorska dirka Poljane-Stari vrh 201821. kolesarski vzpon na Kal 20183. vzpon na Areh 2018Vzpon na Pokljuko 201826. skok na Roglo 201813. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 201823. Kolesarska dirka Vipava - Nanos 2018 - DPVzpon za pokal občine Kobarid 2018
TekmovalecKlub 25.06. 30.06. 07.07. 22.07. 18.08. 25.08. 15.09. 06.10.Skupaj
1.GOVEKAR AntonŠD TURBO MSLO0253025300600170
2.HAFNER FrancŠD BAM.BISLO251801825253630159
3.MIHOVEC MatejŠD TURBO MSLO3021021180420132
4.KASTELIC IvanB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO030250210500126
5.PREŠEREN JanezB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO131521151113300107
6.MIKULIN ZvezdanKD BRDA DOBROVOSLO1513180131522096
7.VEHAR DanijelKD BRDA DOBROVOSLO211100151802590
8.MIHOVILOVIĆ IvanIZVIR VIPAVASLO18000021262186
9.VARGA JoškoŠD BAM.BISLO000300300060

Master I

18. Cestno gorska dirka Poljane-Stari vrh 201821. kolesarski vzpon na Kal 20183. vzpon na Areh 2018Vzpon na Pokljuko 201826. skok na Roglo 201813. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 201823. Kolesarska dirka Vipava - Nanos 2018 - DPVzpon za pokal občine Kobarid 2018
TekmovalecKlub 25.06. 30.06. 07.07. 22.07. 18.08. 25.08. 15.09. 06.10.Skupaj
1.CIGOJ ZorkoKD BRDA DOBROVOSLO3030303030306030210
2.SAKSIDA MarkoKD BRDA DOBROVOSLO252102121213625149
3.KONČINA RafaelKD HRASTNIKSLO0021252525500146
4.LAMPE BojanŠD TURBO MSLO0252500042092
5.OTONIČAR JanezKK PostojnaSLO000001830048
6.BAHAR MilanKK PostojnaSLO000018002139