Cestno kolesarstvo - ciklokros

ČLANI (Licence ELITE in U23)

Ciklokros črne njive 2018/2019 PSLOCiklokros Škofja Loka 2018/2019 PSLOCiklokros Vipava 2018/2019 - PSLO3. CIKLOKROS CERKNICA 2018/2019 PSLO - DPCycling united ciklokros 2018/2019 - PSLOCiklokros Nova Gorica 2018/2019 PSLO
TekmovalecKlub 10.11. 18.11. 24.11. 02.12. 08.12. 23.12.Skupaj
1.ŠTAJNAR MihaelCALCIT BIKE TEAMSLO5106861045
2.JENKO RobiMeblojogi PRO- CONCRETESLO851065842
3.ZUPANČIČ PeterCALCIT BIKE TEAMSLO1080160034
4.PRIMOŽIČ JakaKK KRANJSLO060108024
5.SKOK AnžeRog ASSLO64453022
6.POGAČAR TadejROG LJUBLJANASLO000200020
7.GOVEKAR MatevžMBK SportR.SiSLO000120012
8.ČEMAŽAR NikKK KRANJSLO000010010
9.KOSTELEC AljažKK KRANJSLO0004408
9.KOREN KristijanBAHRAIN - MERIDASLO0080008

STAREJŠI MLADINCI

Ciklokros črne njive 2018/2019 PSLOCiklokros Škofja Loka 2018/2019 PSLOCiklokros Vipava 2018/2019 - PSLO3. CIKLOKROS CERKNICA 2018/2019 PSLO - DPCycling united ciklokros 2018/2019 - PSLOCiklokros Nova Gorica 2018/2019 PSLO
TekmovalecKlub 10.11. 18.11. 24.11. 02.12. 08.12. 23.12.Skupaj
1.AVBELJ BlažRog ASSLO008208844
2.KRANJEC MATIC ŽagarCALCIT BIKE TEAMSLO665126641
3.RAVBAR JanKK ADRIA MOBILSLO00016101036
4.MEDVED JakobTK LjubljanaSLO000105520
5.KOVAČ ŠtefanKK KRANJSLO84104017

MLAJŠI MLADINCI

Ciklokros črne njive 2018/2019 PSLOCiklokros Škofja Loka 2018/2019 PSLOCiklokros Vipava 2018/2019 - PSLO3. CIKLOKROS CERKNICA 2018/2019 PSLO - DPCycling united ciklokros 2018/2019 - PSLOCiklokros Nova Gorica 2018/2019 PSLO
TekmovalecKlub 10.11. 18.11. 24.11. 02.12. 08.12. 23.12.Skupaj
1.KRALJ FabijanKK PANTALSLO681016101060
2.RUS JureMBK SportR.SiSLO10104206656
3.PETEK AljažKK KRANJSLO856128847
4.CVJETIČANIN MaksKK KRANJSLO56865535
5.SKOK AlešKD SLOGA 1902 IDRIJASLO44350420
6.SMRDEL MihaMBK SportR.SiSLO000100010
7.JABLANOVEC LukaKK TROPOVCISLO0008008
8.JEROMEL VidPERUTNINA PTUJSLO0000404
8.GREGORČIČ NatanRog ASSLO0004004

ŽENSKE

Ciklokros črne njive 2018/2019 PSLOCiklokros Škofja Loka 2018/2019 PSLOCiklokros Vipava 2018/2019 - PSLO3. CIKLOKROS CERKNICA 2018/2019 PSLO - DPCycling united ciklokros 2018/2019 - PSLOCiklokros Nova Gorica 2018/2019 PSLO
TekmovalecKlub 10.11. 18.11. 24.11. 02.12. 08.12. 23.12.Skupaj
1.ŽAVBI SAŠA KunaverBTC CITY LJUBLJANASLO101002010050

MASTERS 1

Ciklokros črne njive 2018/2019 PSLOCiklokros Škofja Loka 2018/2019 PSLOCiklokros Vipava 2018/2019 - PSLO3. CIKLOKROS CERKNICA 2018/2019 PSLO - DPCycling united ciklokros 2018/2019 - PSLOCiklokros Nova Gorica 2018/2019 PSLO
TekmovalecKlub 10.11. 18.11. 24.11. 02.12. 08.12. 23.12.Skupaj
1.KRAVOS MatejTUŠ T.E.A.M.SLO8101020101068
2.DAKSKOBLER MatejKK PANTALSLO688166852
3.LOVŠE MatejTUŠ T.E.A.M.SLO050120623
4.URŠIČ BlažKK PANTALSLO111104522
5.ERJAVEC SimonCALCIT BIKE TEAMSLO11080010
6.GRUŠOVNIK MatjažŠD RIKITEAMSLO1006209
7.FERJANČIČ BoštjanIZVIR VIPAVASLO0005038
7.PERIC MARKOKD BRDA DOBROVOSLO0003148
9.OTER MitjaKK PostojnaSLO0002327
10.GRBEC GašperKK PostojnaSLO0004004
11.POLAJNAR KlemenTEAM TURBO TROPOVCISLO0001102
11.ČEH BorPICIBICISLO0001012
13.OMAHEN BlažJB TEAM NOVO MESTOSLO0001001
13.ŠAJN MarkoKK PICI BICISLO0001001

MASTERS 2

Ciklokros črne njive 2018/2019 PSLOCiklokros Škofja Loka 2018/2019 PSLOCiklokros Vipava 2018/2019 - PSLO3. CIKLOKROS CERKNICA 2018/2019 PSLO - DPCycling united ciklokros 2018/2019 - PSLOCiklokros Nova Gorica 2018/2019 PSLO
TekmovalecKlub 10.11. 18.11. 24.11. 02.12. 08.12. 23.12.Skupaj
1.KOVAČ MatjažIZVIR VIPAVASLO10881681060
2.MORI MitjaGANESHA TEAMSLO81001210040
3.PREMRN LucjanIZVIR VIPAVASLO66666838
4.SLEJKO SimonRajd LjubljanaSLO34424421
5.ŽAVBI AndrejTUŠ T.E.A.M.SLO05045620
5.HAJDINJAK DušanTEAM TURBO TROPOVCISLO000200020
7.GAJSER LeonŠD TINJESLO50080013
8.ZUPAN TineSCOTT TEAMSLO42050011
9.LOČNIKAR BojanBikeRepublicSLO000100010
10.MUHIČ ZvoneKD SPRINT NOVO MESTOSLO0021058
11.ŽNIDARŠIČ AntonCRKSLO0003003
12.BAJEC FrancKK PostojnaSLO0001001

DEČKI

Ciklokros črne njive 2018/2019 PSLOCiklokros Škofja Loka 2018/2019 PSLOCiklokros Vipava 2018/2019 - PSLO3. CIKLOKROS CERKNICA 2018/2019 PSLO - DPCycling united ciklokros 2018/2019 - PSLOCiklokros Nova Gorica 2018/2019 PSLO
TekmovalecKlub 10.11. 18.11. 24.11. 02.12. 08.12. 23.12.Skupaj
1.SKOK MarcelKD SLOGA 1902 IDRIJASLO8561010847
2.GLADEK MarcelMBK SportR.SiSLO10105001035
3.BOŽNAR ENEJ ProsenKK KRANJSLO56368634
4.KOVAČ PijIZVIR VIPAVASLO44256526
4.FLAJS MajKK KRANJSLO68480026

DEKLICE

Ciklokros črne njive 2018/2019 PSLOCiklokros Škofja Loka 2018/2019 PSLOCiklokros Vipava 2018/2019 - PSLO3. CIKLOKROS CERKNICA 2018/2019 PSLO - DPCycling united ciklokros 2018/2019 - PSLOCiklokros Nova Gorica 2018/2019 PSLO
TekmovalecKlub 10.11. 18.11. 24.11. 02.12. 08.12. 23.12.Skupaj
1.KRANJEC HANA ŽagarCALCIT BIKE TEAMSLO10101010101060
2.KALAN NejaKK KRANJSLO0000088

Pokal Slovenije v ciklokrosu
6.01
Za pokal Slovenije v ciklokrosu (PSLO ciklokros) štejejo samo rezultati, doseženi s ciklokros kolesi. Iz skupnih
rezultatov za posamezno kategorijo (vsi tipi koles), je organizator dolžan narediti razvrstitev kolesarjev/kolesark, ki so nastopili z ustreznimi ciklokros kolesi
6.02
V PSLO ciklokros se točkujejo vsi slovenski kolesarji/kolesarke vseh kategorij, ki imajo veljavno licenco za tekoče
leto (UCI koda SLO……..), ne glede na to, za katero ekipo nastopajo.
6.03
PSLO ciklokros poteka tudi za ekipe, registrirane pri Kolesarski zvezi Slovenije.

Če odkrijete napako nas, prosimo, obvestite na info@prijavim.se

Za mesta, ki jih zasedejo tuji kolesarji in kolesarji brez licence se točke ne podelijo.

Več o točkovanju v pravilniku:

Pravilnik (pravila točkovanja)