POKAL POLI 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:POKAL POLI 2015 Datum:12.04.2015
Mesto St.št. Tekmovalec Klub Licenca u010cas Vou017enje u0160tevilo Krogov Zaostanek _empty_
ŽENSKE A-Ž
1 . 2 Hasemali Anja Ženski KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19880509 1:09:10.00 4 0:00:00.00
2 . 3 Komel Tadeja Ženski KD BRDA DOBROVO SLO19840410 1:09:12.00 4 0:00:02.00
3 . 1 Jug Nina Ženski KK DJAK SLO19890507 1:09:25.00 4 0:00:15.00
ŽENSKE B-Ž
1 . 4 Opeka Ajda Ženski KD BRANIK MARIBOR SLO19791031 1:05:14.00 4 0:00:00.00
2 . 122 Bezjak Andreja Ženski KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19680803 0:59:18.00 3 -1
ŽENSKE C-Ž
1 . 5 Rakuš Jelka Ženski ŠD BAM.BI SLO19640304 0:56:18.00 3 0:00:00.00
AMATERJI -M
1 . 23 Polajnar Klemen Moški ŠD BAM.BI SLO19950920 1:17:30.00 6 0:00:00.00
2 . 22 Porenta Primož Moški ŠD BAM.BI SLO19880430 1:17:30.00 6 0:00:00.00
3 . 15 Drinovec Matej Moški KD ALPE SiS SLO19910816 1:17:30.00 6 0:00:00.00
4 . 9 Brulc Srečko Moški KD PAPEŽ PODGORJE SLO19870524 1:17:38.00 6 0:00:08.00
5 . 26 Plaznik Matic Moški KD BRDA DOBROVO SLO19900218 1:19:17.00 6 0:01:47.00
6 . 31 Mesarič Mitja Moški KK TBP LENART SLO19890927 1:19:46.00 6 0:02:16.00
7 . 38 Fister Dušan Moški KK TROPOVCI SLO19930518 1:19:46.00 6 0:02:16.00
8 . 16 Robič Matic Moški KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19870806 1:19:46.00 6 0:02:16.00
9 . 10 Plevel Robert Moški KD ALPE SiS SLO19881214 1:19:46.00 6 0:02:16.00
10 . 11 Marinko Matjaž Moški KD ALPE SiS SLO19870730 1:21:15.00 6 0:03:45.00
11 . 37 Marolt Žiga Moški KK TEMPO SIGAS SLO19930719 1:21:48.00 6 0:04:18.00
12 . 40 Bevc Gašper Moški KK MASTER TEAM SLO19900605 1:21:48.00 6 0:04:18.00
13 . 12 Marič Robi Moški KD ALPE SiS SLO19860218 1:21:48.00 6 0:04:18.00
14 . 25 Krajnc Miha Moški KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19880316 1:21:48.00 6 0:04:18.00
15 . 24 Robič Gregor Moški KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19900116 1:21:48.00 6 0:04:18.00
16 . 36 Petrič Aleš Moški KK TEMPO SIGAS SLO19911216 1:26:00.00 6 0:08:30.00
17 . 27 Zajc Matic Moški KK Metliška črnina SLO19950714 1:26:00.00 6 0:08:30.00
18 . 21 Bučar Jernej Moški KD BRANIK MARIBOR SLO19960705 1:26:04.00 6 0:08:34.00
19 . 17 Robič Blaž Moški KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19870503 1:15:05.00 5 -1
20 . 39 Osvald Florjan Moški ŠD TURBO M SLO19980702 1:17:38.00 5 -1
21 . 20 Rajtmajer Jan Moški KD BRANIK MARIBOR SLO19941219 1:30:00.00 5 -1
22 . 6 Šantl Gašper Moški BREZ KLUBA 1:30:02.00 5 -1
DNF 123 Gabor Davor Moški Brez kluba SLO19900511 DNS
DNF 35 Petrič Rok Moški KK TEMPO SIGAS SLO19880416 DNS
DNF 34 Pogačar Jani Moški KK TEMPO SIGAS SLO19880609 DNS
DNF 33 Ademović Tadej Moški KK TBP LENART SLO19880505 DNS
DNF 32 Berlič Aleks Moški KK TBP LENART SLO19900101 DNS
DNF 30 Kravos Matej Moški KK PANTAL SLO19880813 DNS
DNF 29 Sanković Alex Moški KK PANTAL SLO19940914 DNS
DNF 28 Trenta Aljaž Moški KK PANTAL SLO19890421 DNS
DNF 19 Pinter Uroš Moški BikeRepublic SLO19890720 DNS
DNF 18 Sernec Žiga Moški BikeRepublic SLO19880611 DNS
DNF 13 Kuralt Marko Moški KD ALPE SiS SLO19920825 DNS
DNF 8 Benger Janko Moški BK KALORIJA CRO19920919 DNS
DNF 7 Sangulin Robert Moški BK KALORIJA CRO19930929 DNS
DNF 14 Kuralt Mitja Moški KD ALPE SiS SLO19901019 DNS
MASTER A-M
1 . 41 Lovše Matej Moški TUŠ T.E.A.M. SLO19831114 1:14:49.00 6 0:00:00.00
2 . 46 Obid Andraž Moški KD ALPE SiS SLO19831129 1:17:38.00 6 0:02:49.00
3 . 48 Sikošek Gregor Moški BikeRepublic SLO19841117 1:17:57.00 6 0:03:08.00
4 . 45 Kulišić Tomislav Moški ŠD BAM.BI A2U TEAM CRO19850113 1:19:46.00 6 0:04:57.00
5 . 43 Holc Andrej Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19830318 1:21:48.00 6 0:06:59.00
6 . 44 Bošnjak Miha Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19841214 1:21:48.00 6 0:06:59.00
7 . 42 Maček Marjan Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19820609 1:26:00.000 6 0:11:11.00
8 . 47 Kramar Miha Moški KD ALPE SiS SLO19850615 1:26:11.00 6 0:11:22.00
9 . 50 Petovar Jernej Moški KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19850508 1:26:15.00 6 0:11:26.00
10 . 51 Kramberger Miha Moški KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19831203 1:17:38.00 5 -1
DNF 52 Stubelj Aleš Moški KK PANTAL SLO19830618 DNS
DNF 49 Plank Marko Moški BikeRepublic SLO19851009 DNS
MASTER B-M
1 . 55 Prešeren Jani Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 1:17:30.00 6 0:00:00.00
2 . 56 Filipič Grega Moški KD ALPE SiS SLO19761119 1:19:17.00 6 0:01:47.00
3 . 58 Smolej Uroš Moški ŠD BAM.BI SLO19770208 1:19:46.00 6 0:02:16.00
4 . 120 Ribič Zoran Moški KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO1980 1:19:46.00 6 0:02:16.00
5 . 62 Salavec Goran Moški TEAM TURBO TROPOVCI SLO19800926 1:19:46.00 6 0:02:16.00
6 . 59 Moretti Andrej Moški ŠD BAM.BI SLO19800313 1:19:46.00 6 0:02:16.00
7 . 53 Vantur Mihael Moški TUŠ T.E.A.M. SLO19790718 1:21:13.00 6 0:03:43.00
8 . 63 Prevejšek Damjan Moški KK MASTER TEAM SLO19800502 1:21:48.00 6 0:04:18.00
9 . 57 Velički Trajče Moški KD BRANIK MARIBOR SLO19800304 1:21:48.00 6 0:04:18.00
10 . 54 Mahorič Mitja Moški TUŠ T.E.A.M. SLO19760512 1:23:37.00 6 0:06:07.00
DNF 61 Dakskobler Matej Moški KK PANTAL SLO19760901 DNS
DNF 60 Zupanič Janez Moški IZVIR VIPAVA SLO19761025 DNS
MASTER C-M
1 . 67 Kopše Igor Moški TUŠ T.E.A.M. SLO19740813 1:17:30.00 6 0:00:00.00
2 . 68 Jelič Borja Moški TUŠ T.E.A.M. SLO19741205 1:18:19.00 6 0:00:49.00
3 . 64 Poglavc Alojz Moški KD PAPEŽ PODGORJE SLO19710915 1:19:33.00 6 0:02:03.00
4 . 121 Hajdinjak Dušan Moški TEAM TURBO TROPOVCI SLO 1:19:46.00 6 0:02:16.00
5 . 70 Vesel Jože Moški KD PAPEŽ PODGORJE SLO19751204 1:19:46.00 6 0:02:16.00
6 . 65 Mahmutović Nermin Moški KK ZAVRŠNICA SLO19712708 1:25:59.00 6 0:08:29.00
7 . 71 Schell Andrej Moški BikeRepublic SLO19730620 1:26:02.00 6 0:08:32.00
8 . 73 Jeraj Sebastijan Moški ŠD BAM.BI SLO19730309 1:26:04.00 6 0:08:34.00
9 . 74 Ekart Tomaž Moški ŠD TURBO M SLO19720413 1:15:15.00 5 -1
10 . 75 Kriković Darko Moški BK Puls Čakovec CRO19750526 1:17:32.00 5 -1
DNF 69 Oter Mitja Moški KK Postojna SLO19750501 DNS
DNF 66 Milun Ivan Moški BK KALORIJA CRO19740208 DNS
MASTER D-M
1 . 78 Melanšek Iztok Moški TUŠ T.E.A.M. SLO19660228 1:17:57.00 6 0:00:00.00
2 . 80 Kuret Iztok Moški KD ALPE SiS SLO19670428 1:20:41.00 6 0:02:44.00
3 . 79 Cesar Igor Moški KD PAPEŽ PODGORJE SLO19700127 1:21:48.00 6 0:03:51.00
4 . 85 Osojnik Borut Moški ŠD TURBO M SLO19700113 1:21:48.00 6 0:03:51.00
5 . 83 Danevčič Marko Moški KD BRDA DOBROVO SLO19660606 1:21:48.00 6 0:03:51.00
6 . 82 Ukmar Aleš Moški KD BRDA DOBROVO SLO19701204 1:26:04.00 6 0:08:07.00
7 . 86 Vidović Robertino Moški BK Puls Čakovec CRO19680818 1:15:37.00 5 -1
8 . 81 Kogler Saša Moški KD BRANIK MARIBOR SLO19691128 1:16:43.00 5 -1
DNF 84 Škrget Lovrenc Moški KK TBP LENART SLO19681230 DNS
DNF 77 Grilj Jernej Moški BK Opatija-2010 SLO19700815 DNS
DNF 76 Šeme Tomaž Moški BICIKEL.COM SLO19680713 DNS
MASTER E-M
1 . 89 Žakelj Vladimir Moški ŠD BAM.BI SLO19650130 0:56:15.00 4 0:00:00.00
2 . 87 Černigoj Milan Moški ŠD BAM.BI A2U TEAM SLO19640320 0:58:21.00 4 0:02:05.00
3 . 91 Debeljak Janez Moški ŠD BAM.BI SLO19620908 1:00:13.00 4 0:03:58.00
4 . 88 Jug Sergej Moški KK DJAK SLO19631102 1:02:52.00 4 0:06:37.00
5 . 94 Mesojedec Matjaž Moški ŠD TURBO M SLO19640925 1:04:39.00 4 0:08:23.00
6 . 93 Slana Darko Moški KK TBP LENART SLO19640913 1:06:27.00 4 0:10:12.00
DNF 95 Petrič Slavko Moški KK MASTER TEAM SLO19620702 DNS
DNF 92 Sulič Andrej Moški KK SOČA KOBARID SLO19650507 DNS
DNF 90 Novak Branko Moški ŠD BAM.BI SLO19620213 DNS
MASTER F-M
1 . 99 Skubic Borislav Moški ŠD TURBO M SLO19581024 0:56:15.00 4 0:00:00.00
2 . 98 Bratina Marjan Moški KD BRDA DOBROVO SLO19590313 0:58:23.00 4 0:02:08.00
3 . 96 Čuden Marjan Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 0:58:24.00 4 0:02:08.00
4 . 97 Reven Dare Moški ŠD BAM.BI SLO19570402 1:00:31.00 4 0:04:16.00
5 . 102 Colnarič Slavko Moški ŠD TURBO M SLO19560612 1:01:11.00 4 0:04:56.00
6 . 101 Papič Milivoj Moški ŠD TURBO M SLO19560618 1:02:43.00 4 0:06:28.00
7 . 100 Rakoš Dragan Moški ŠD TURBO M SLO19560417 1:06:17.00 4 0:10:02.00
8 . 103 Šek Darko Moški TEAM TURBO TROPOVCI SLO19581219 1:09:29.00 4 0:13:14.00
DNF 104 Petovar Miran Moški TEAM TURBO TROPOVCI SLO19600829 DNS
MASTER G-M
1 . 109 Mihovec Matej Moški ŠD TURBO M SLO19511103 0:58:20.00 4 0:00:00.00
2 . 108 Car Ljubo Moški KD BRANIK MARIBOR SLO19550221 0:58:21.00 4 0:00:00.00
3 . 105 Popovič Ivan Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19540626 0:58:25.00 4 0:00:04.00
4 . 107 Klemenc Tone Moški KD ALPE SiS SLO19550614 0:58:28.00 4 0:00:08.00
5 . 110 Brancelj Franci Moški ŠD TURBO M SLO19550113 1:02:41.00 4 0:04:21.00
6 . 106 Kastelic Ivan Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19510520 1:02:49.00 4 0:04:29.00
MASTER H-M
1 . 112 Cigoj Zorko Moški KD BRDA DOBROVO SLO19481206 1:01:45.00 4 0:03:24.00
2 . 114 Lampe Bojan Moški ŠD TURBO M SLO19470823 1:02:49.00 4 0:04:29.00
3 . 113 Mihovilović Ivan Moški IZVIR VIPAVA SLO19490131 1:02:50.00 4 0:04:30.00
4 . 111 Prešeren Janez Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19501109 1:11:50.00 4 0:13:29.00
MASTER I-M
1 . 116 Končina Rafael Moški KD HRASTNIK SLO19450917 1:06:11.00 4 0:07:51.00
2 . 117 Bahar Milan Moški KK Postojna SLO19380218 1:06:18.00 4 0:07:58.00
3 . 115 Učanjšek Edvard Moški KD HRASTNIK SLO19340512 1:04:28.00 3 -1
4 . 118 Danevčič Anton Moški KD BRDA DOBROVO SLO19410420 0:56:53.00 2 -2
DNF 119 Kotnik Herbert Moški ŠD TURBO M SLO19430309 DNS
DEČKI C (U13)-M
1 . 18 Špoljar Jaka Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030304 0:15:28.00
2 . 56 Jablanovec Luka Moški KK TROPOVCI SLO20031106 0:15:47.00
3 . 1 Žnidar Žan Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030224 0:15:48.00
4 . 14 Kenda Jan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 0:15:49.00
5 . 15 Turk Jaka Moški KK ADRIA MOBIL SLO20031030
6 . 19 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL SLO20050511
7 . 4 Poropat Žan Aljaž Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030925
8 . 32 Žnidar Žiga Moški KK GREGA BOLE BLED SLO20040803
9 . 6 Majnik Andrej Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030509
10 . 23 Jordan Adam Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030121 0:16:13.00
11 . 49 Jenčič Lan Moški KK SAVA KRANJ SLO20030718
12 . 30 Badovinac Jošt Moški KK ADRIA MOBIL SLO20040124 0:16:34.00
13 . 13 Novak David Svit Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 0:16:35.00
14 . 36 Tomšič Dan Andrej Moški RADENSKA AS SLO20030205
15 . 9 Jeromel Vid Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030425
16 . 37 Skukan Gašper Moški RADENSKA AS SLO20030131 0:16:39.00
17 . 25 Hočevar Tin Moški KK ADRIA MOBIL SLO20031007 0:16:49.00
18 . 27 Gregorič David Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030404 0:17:08.00
19 . 34 Kejžar Jan Moški KK GORJE SLO20040104 0:17:11.00
20 . 57 Stolic Mihajlo Moški BK S Team SRB20042004
21 . 59 Nadoveza Igor Moški BK S Team SRB20030603 0:17:13.00
22 . 58 Pavasovic Aleksandar Moški BK S Team
23 . 51 Flajs Maj Moški KK SAVA KRANJ
24 . 52 Božnar Prosen Enej Moški KK SAVA KRANJ
25 . 45 JOVAN TIM Moški RADENSKA AS
26 . 22 Judež Bine Moški KK ADRIA MOBIL
27 . 5 Markovič Luka Moški PERUTNINA PTUJ
28 . 7 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ
29 . 8 Kirbiš Primož Moški PERUTNINA PTUJ SLO20040922 0:17:16.00
30 . 48 Košir Vid Moški KK SAVA KRANJ SLO20041023 0:17:38.00
31 . 43 Levstik Kristjan Moški RADENSKA AS SLO20030516 0:17:56.00
32 . 44 Kern Tadej Moški RADENSKA AS
33 . 28 Blatnik Matevž Moški KK ADRIA MOBIL
34 . 2 Rutnik Matevž Moški PERUTNINA PTUJ
35 . 54 Klopčič Leon Moški TANIN SEVNICA
36 . 41 Oven Martin Moški RADENSKA AS SLO20031203 0:18:38.00
37 . 60 Demonja David Moški BK S Team
38 . 40 PAVRIČ MARK Moški RADENSKA AS SLO20030212 0:18:42.00
39 . 47 Čuk Enej Moški RADENSKA AS SLO20050901 0:18:56.00
40 . 35 Weisseisen Jan Moški RADENSKA AS SLO20030525 0:19:03.00
41 . 31 Avbar Nejc Moški KK ADRIA MOBIL SLO20050409 0:19:07.00
42 . 10 Hanžel Žan Moški PERUTNINA PTUJ SLO20040115 0:19:13.00
43 . 21 Kavšček Sven Moški KK ADRIA MOBIL SLO20041213 0:20:03.00
44 . 17 Stanojevič Nik Moški KK ADRIA MOBIL SLO20040210 0:20:18.00
45 . 3 Rutnik Andraž Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030524 0:21:10.00
DNF 61 Keretić Karlo Moški BD SLOGA CRO20040505 DNF
DNF 55 Kovačev Mario Moški KK TBP LENART SLO20030912 DNF
DNF 53 Podlesnik Grega Moški TANIN SEVNICA SLO20040729 DNF
DNF 42 Modic Martin Luka Moški RADENSKA AS SLO20041214 DNF
DNF 38 Potecin Tit Patrik Moški RADENSKA AS SLO20030807 DNF
DNF 26 Hajsinger Janko Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030626 DNF
DNF 16 Turk Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20040611 DNF
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 264 Colnar Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL SLO20020216 0:44:58.00
2 . 262 Glivar Gal Moški KK ADRIA MOBIL SLO20020501
3 . 272 Vandur Gaber Moški TANIN SEVNICA SLO20020528
4 . 258 Klasinc Enej Moški PERUTNINA PTUJ SLO20021024 0:46:25.00
5 . 275 Ornik Tomaž Moški KK TBP LENART SLO20020112 0:46:38.00
6 . 259 Piskule Žiga Moški KK ADRIA MOBIL SLO20021213 0:47:58.00
7 . 273 Bedek Drejc Moški TANIN SEVNICA SLO20020608 0:48:55.00
8 . 257 Muršec Miha Moški PERUTNINA PTUJ SLO20020325 0:49:00.00
9 . 265 Praprotnik Čurič Vid Moški RADENSKA AS SLO20020804 0:49:11.00
10 . 270 Bašelj Jaša Moški RADENSKA AS SLO20020614
11 . 274 Strmšek Miha Moški KK TBP LENART SLO20020926 0:49:30.00
12 . 278 Rengeo Nikolaj Moški KK TROPOVCI SLO20021106 0:52:38.00
13 . 256 Vidovič Filip Teo Moški PERUTNINA PTUJ SLO20021103 0:53:24.00
14 . 266 PAULIČ GAŠPER Moški RADENSKA AS SLO20020927 0:53:30.00
15 . 279 Jakopović Jani Moški BK Sveti Donat CRO20021026 0:57:24.00
16 . 271 Durkov Gregor Moški KK SAVA KRANJ SLO20020320 0:57:30.00
17 . 276 Mokič Tino Moški KK TBP LENART SLO20020607 0:58:05.00
18 . 269 DRAŠLER ANŽE Moški RADENSKA AS SLO20020628 0:58:51.00
19 . 277 Cebek Rok Moški KK TBP LENART SLO20020423 1:03:55.00
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 222 Murn Boštjan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010115 0:44:46.00
2 . 224 Bevc Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010404 0:44:58.00
3 . 229 Šranc Andrej Moški KK GORJE SLO20011225
4 . 228 Pajek Benjamin Moški KK GREGA BOLE BLED SLO20010402
5 . 236 Jeretina Marko Moški RADENSKA AS SLO20011007
6 . 232 Zalar Gašper Moški RADENSKA AS SLO20010728
7 . 221 Ravbar Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010501
8 . 217 Ljubec Aljaž Moški PERUTNINA PTUJ SLO20011108
9 . 216 Polanec Gašper Moški PERUTNINA PTUJ SLO20010226
10 . 225 Badovinac Urban Moški KK ADRIA MOBIL SLO20011105
11 . 227 Žnidar Maj Moški KK GREGA BOLE BLED SLO20031225
12 . 226 Ašič Simon Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010930
13 . 238 Čemažar Jaka Moški RADENSKA AS SLO20010215
14 . 223 Kovačič Rok Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010117
15 . 239 Čadež Matevž Moški RADENSKA AS SLO20010821
16 . 220 Turk Anže Moški KK ADRIA MOBIL SLO20011013
17 . 235 Kogovšek Kancijan Moški RADENSKA AS SLO20011228
18 . 250 Keretić Ivica Moški BD SLOGA CRO20010215 0:47:58.00
19 . 237 Čuk Tjaž Moški RADENSKA AS SLO20010426 0:49:11.00
20 . 234 Križman Marko Moški RADENSKA AS SLO20010922
21 . 246 Šepat Antonio Moški BK Sveti Donat CRO20011124 0:49:25.00
22 . 242 Peršak Vid Moški BK Sveti Donat SLO20010105 0:49:30.00
23 . 218 Gaiser Alexander Moški PERUTNINA PTUJ
24 . 249 Tomašić Dinko Moški BD SLOGA CRO20010529 0:51:01.00
25 . 230 Slapničar Vid Moški KK GORJE
26 . 219 Vovko Tadej Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010112 0:55:50.00
27 . 241 Suhadolnik Maks Moški KK SAVA KRANJ
28 . 240 Brdnik Tim Moški RADENSKA AS SLO20010206 0:58:05.00
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 180 Čemažar Nik Moški KK SAVA KRANJ SLO19990802 1:33:57.00
2 . 146 Colnar Martin Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000629
3 . 172 Cizelj Pavel Moški RADENSKA AS SLO19990115 1:35:13.00
4 . 152 Kosovel David Moški KK GREGA BOLE BLED SLO19990820
5 . 149 Šranc Peter Moški KK GREGA BOLE BLED SLO19990620
6 . 144 Jarc Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL SLO19990409
7 . 205 Joksimović Andrija Moški BK „PARTIZAN“ BEOGRAD SRB19990628
8 . 166 Jančar Žiga Moški RADENSKA AS SLO20000117
9 . 135 Malovič Nace Moški PERUTNINA PTUJ SLO20000912
10 . 160 Ostervuh Jan Moški RADENSKA AS SLO19990402
11 . 159 Potočki Viktor Moški RADENSKA AS CRO19990327
12 . 137 Hozjan Marko Moški PERUTNINA PTUJ SLO20000320
13 . 201 Stojnic Veljko Moški BK S Team SRB19990204
14 . 200 Veselinovic Dusan Moški BK „PARTIZAN“ BEOGRAD SRB19990606
15 . 169 Finkšt Matic Moški RADENSKA AS SLO19990113
16 . 150 Šmit Matic Moški KK GREGA BOLE BLED SLO19990530
17 . 163 Kogovšek Krištof Moški RADENSKA AS SLO19990404
18 . 132 Sagadin Luka Moški PERUTNINA PTUJ SLO19990501
19 . 155 Bavec Timotej Moški MEBLOJOGI SLO19990620
20 . 191 Pavlic Tin Moški BK Puls Čakovec CRO19990217
21 . 209 Skok Anže Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA
22 . 140 Omrzel Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL
23 . 133 Paj Jernej Moški PERUTNINA PTUJ
24 . 151 Medja Kristjan Moški KK GREGA BOLE BLED
25 . 187 Gungl Maj Moški KK TBP LENART SLO20000221 1:35:40.00
26 . 181 Čadež David Moški KK SAVA KRANJ
27 . 179 Eržen Luka Moški KK SAVA KRANJ
28 . 204 Kostic David Moški Serbian National team SRB20000608 1:35:48.00
29 . 174 Pirih Aleš Moški KK SAVA KRANJ SLO20000306 1:37:26.00
30 . 197 Zadro Zvonimir Moški BK Sokol Vinkovci CRO20000804 1:37:38.00
31 . 188 Hočevar Kristjan Moški KK TEMPO SIGAS SLO19990503 1:40:14.00
32 . 171 Cunder Martin Moški RADENSKA AS SLO20000805 1:43:23.00
33 . 164 Kimovec Žan Mark Moški RADENSKA AS
34 . 194 Jakopović Sven Moški BK Sveti Donat CRO19990311 1:44:06.00
35 . 142 Kostanjšek Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000429 1:44:06.00
36 . 199 Jovičić Antonio Moški BK Sokol Vinkovci
37 . 154 Slapničar Bor Moški KK GORJE
38 . 131 Žagar Tilen Moški PERUTNINA PTUJ SLO20000310 1:45:07.00
39 . 134 Medved Jan Moški PERUTNINA PTUJ SLO19990701 1:46:02.00
40 . 165 Jovan Jan Moški RADENSKA AS
41 . 182 Podlesnik Anže Moški TANIN SEVNICA
42 . 148 Bahč Gregor Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000826 1:46:48.00
43 . 202 Kulčar David Moški BK Spartak SRB19990218 1:46:55.00
DNF 173 Švab Tilen Moški KK SAVA KRANJ SLO20000328 DNS
DNF 139 Poberžnik Juš Moški KK ADRIA MOBIL SLO19990702 DNS
DNF 136 Ljubec Žan Moški PERUTNINA PTUJ SLO20000225 DNS
DNF 206 Djuric Djordje Moški Serbian National team SRB20000621 DNF
DNF 203 Kozoderović Aleksa Moški BK S Team SRB20000229 DNF
DNF 198 Šotola Ivan Moški BK Sokol Vinkovci CRO19990108 DNF
DNF 196 Dedić Lazar Moški BK S Team SRB20000422 DNF
DNF 195 Gulaci Kristian Moški BK S Team SRB20001225 DNF
DNF 193 Šepat Luka Moški BK Sveti Donat CRO19990913 DNF
DNF 190 Rengeo Aleksander Moški KK TROPOVCI SLO20001213 DNF
DNF 189 Supi Rok Moški KK TROPOVCI SLO20000721 DNF
DNF 186 Hameršak Tomaž Moški KK TBP LENART SLO20000827 DNF
DNF 185 Slekovec Žiga Moški KK TBP LENART SLO20000202 DNF
DNF 178 Kalamar Žan Moški KK SAVA KRANJ SLO20000607 DNF
DNF 177 Kušar Jan Moški KK SAVA KRANJ SLO20000902 DNF
DNF 176 Mlinar Žan Luka Moški KK SAVA KRANJ SLO19991118 DNF
DNF 175 Oman Urban Moški KK SAVA KRANJ SLO20000630 DNF
DNF 170 Debevec Blaž Moški RADENSKA AS SLO19990215 DNF
DNF 168 Groznik Urh Moški RADENSKA AS SLO20000902 DNF
DNF 167 Jagodic Filip Moški RADENSKA AS SLO20000920 DNF
DNF 162 Križman Matjaž Moški RADENSKA AS SLO19990613 DNF
DNF 158 Šetina Matic Moški RADENSKA AS SLO19990909 DNF
DNF 157 Starčič Dino Moški RADENSKA AS SLO19990313 DNF
DNF 156 Stoklas Mai Moški RADENSKA AS SLO20000421 DNF
DNF 153 Topolovec Matija Moški KK GORJE SLO19990406 DNF
DNF 147 Bogataj Patrik Moški KK ADRIA MOBIL SLO20001023 DNF
DNF 145 Cvelbar Žiga Moški KK ADRIA MOBIL SLO20001118 DNF
DNF 143 Koračin David Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000803 DNF
DNF 141 Novak Žiga Moški KK ADRIA MOBIL SLO19991117 DNF
DNF 138 Rataj Žan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000925 DNF
DNF 161 Legenštein Andraž Moški RADENSKA AS SLO19990527 DNF
DNF 192 Zorovic Roko Moški BK Sveti Donat CRO19991005 DNF
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 5 Lavrič Martin Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981128 1:33:57.00
2 . 21 Černe Gregor Matija Moški KK GREGA BOLE BLED SLO19980520
3 . 23 Sever Matevž Moški RADENSKA AS SLO19970514
4 . 27 Merčun Matej Moški RADENSKA AS SLO19980104 1:35:13.00
5 . 35 Katrašnik Matic Moški KK SAVA KRANJ SLO19981005
6 . 31 Finkšt Tilen Moški RADENSKA AS SLO19970706
7 . 1 Škafar Matej Moški PERUTNINA PTUJ SLO19970408
8 . 25 Paulič Jaka Moški RADENSKA AS SLO19981129
9 . 4 Kramberger Luka Moški PERUTNINA PTUJ SLO19980127
10 . 2 Roškar Tim Moški PERUTNINA PTUJ SLO19980626
11 . 30 Glinšek Tilen Moški RADENSKA AS SLO19980419
12 . 55 Fekete Andras Moški BK Spartak HUN19980718
13 . 3 Rogina Nejc Moški PERUTNINA PTUJ SLO19970205
14 . 8 Komel Patrik Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA
15 . 52 Čančar Damir Moški BK Perfa CRO19980323
16 . 38 Prah Aljaž Moški TANIN SEVNICA SLO19981220
17 . 51 Kvasina Filip Moški BK Perfa CRO19981029
18 . 26 Oven Jaka Moški RADENSKA AS SLO19980930 1:35:24.00
19 . 14 Majoli Fran Moški KK ADRIA MOBIL CRO19980216
20 . 12 Muhič Benjamin Moški KK ADRIA MOBIL SLO19971114 1:35:35.00
21 . 7 Mugerli Aljaž Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980923 1:35:48.00
22 . 22 Štirn Andraž Moški RADENSKA AS SLO19980406 1:37:26.00
23 . 17 Horvat Matej Moški KK ADRIA MOBIL SLO19981006 1:41:19.00
24 . 28 Kranjec Nik Moški RADENSKA AS
25 . 48 Vincelj Leonard Moški BK Perfa CRO19980310 1:44:06.00
26 . 47 Lipovac Filip Moški BK Sokol Vinkovci CRO19971011 1:45:40.00
27 . 36 Vrtačnik Jaka Moški KK SAVA KRANJ SLO19970929 1:46:02.00
28 . 41 Ketiš Mitja Moški KK TBP LENART
29 . 34 Kičin Edin Moški KK SAVA KRANJ
DNF 50 Leš Mihael Moški BK Perfa CRO19980527 DNF
DNF 43 Drvarič Patrik Moški KK TROPOVCI SLO19970802 DNF
DNF 42 Cebek Cene Moški KK TBP LENART SLO19980828 DNF
DNF 39 Bregar Žan Moški TANIN SEVNICA SLO19980815 DNF
DNF 37 Košir Rok Moški KK SAVA KRANJ SLO19981103 DNF
DNF 33 Zupan Miha Moški KK SAVA KRANJ SLO19981020 DNF
DNF 20 Marolt Tilen Moški KK GREGA BOLE BLED SLO19980304 DNF
DNF 19 Tomaš Rok Moški KK GREGA BOLE BLED SLO19980213 DNF
DNF 18 Čeh Godec Anže Moški KD BRANIK MARIBOR SLO19971029 DNF
DNF 16 Konda Kristjan Moški KK ADRIA MOBIL SLO19981125 DNF
DNF 15 Ljubi Matic Moški KK ADRIA MOBIL SLO19980604 DNF
DNF 6 Čuk Žiga Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971013 DNF
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 122 Šmit Maruša Ženski KK GORJE SLO20030517 0:15:49.00
2 . 127 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 0:17:13.00
3 . 125 Hamler Tajda Ženski KK TBP LENART SLO20031219
4 . 124 Kalan Neja Ženski KK SAVA KRANJ SLO20040921 0:17:38.00
5 . 123 Prevc Eva Ženski KK SAVA KRANJ SLO20030829 0:18:30.00
6 . 121 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 0:19:11.00
7 . 128 Pavasovic Aleksandra Ženski BK S Team SRB20041104
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 69 Ahačič Ana Ženski KK SAVA KRANJ SLO20021025 0:15:49.00
2 . 68 Sušnik Tjaša Ženski KK SAVA KRANJ SLO20020803
3 . 67 Tominc Nika Ženski MEBLOJOGI SLO20020414 0:16:48.00
4 . 70 Josic Nikolina Ženski BK S Team SRB20020117 0:18:15.00
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 285 Penko Karin Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19990803 0:44:58.00
2 . 282 Kerpan Katja Ženski MEBLOJOGI SLO19991208 0:46:25.00
3 . 287 Vilim Ivana Ženski BK S Team SRB19991023 0:46:38.00
4 . 283 Komar Liza Ženski KK SAVA KRANJ SLO19990921 0:57:05.00
5 . 286 Fajfar Manca Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO20000221 0:59:52.00
6 . 281 Štrancar Ema Ženski MEBLOJOGI SLO19990623
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 290 Jeretina Katja Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19970523 1:40:17.00
2 . 291 Jankovic Milica Ženski BK S Team SRB19981009 1:42:10.00
3 . 288 Weisseisen Eva Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19980429 1:45:40.00
DNF 289 Majnik Ana Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19980705 DNF
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 296 Radotić Mia Ženski BTC CITY LJUBLJANA CRO19841202 1:36:28.00
2 . 295 Rugelj Anja Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19860625 1:42:10.00
3 . 297 Novak Alenka Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19770817 1:44:07.00
4 . 298 Šimenc Laura Ženski NÖ Radunion Vitalogic SLO19900725 1:44:07.00
5 . 294 Žigart Urška Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19961204

Komentarji