POKAL POLI 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:POKAL POLI 2015 Datum:12.04.2015
Mesto St.št. Tekmovalec Klub Licenca u010cas Vou017enje u0160tevilo Krogov Zaostanek _empty_
ŽENSKE A-Ž
1 . 2 Hasemali Anja Ženski KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO1988**** 1:09:10.00 4 0:00:00.00
2 . 3 Komel Tadeja Ženski KD BRDA DOBROVO SLO1984**** 1:09:12.00 4 0:00:02.00
3 . 1 Jug Nina Ženski KK DJAK SLO1989**** 1:09:25.00 4 0:00:15.00
ŽENSKE B-Ž
1 . 4 Opeka Ajda Ženski KD BRANIK MARIBOR SLO1979**** 1:05:14.00 4 0:00:00.00
2 . 122 Bezjak Andreja Ženski KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO1968**** 0:59:18.00 3 -1
ŽENSKE C-Ž
1 . 5 Rakuš Jelka Ženski ŠD BAM.BI SLO1964**** 0:56:18.00 3 0:00:00.00
AMATERJI -M
1 . 23 Polajnar Klemen Moški ŠD BAM.BI SLO1995**** 1:17:30.00 6 0:00:00.00
2 . 22 Porenta Primož Moški ŠD BAM.BI SLO1988**** 1:17:30.00 6 0:00:00.00
3 . 15 Drinovec Matej Moški KD ALPE SiS SLO1991**** 1:17:30.00 6 0:00:00.00
4 . 9 Brulc Srečko Moški KD PAPEŽ PODGORJE SLO1987**** 1:17:38.00 6 0:00:08.00
5 . 26 Plaznik Matic Moški KD BRDA DOBROVO SLO1990**** 1:19:17.00 6 0:01:47.00
6 . 31 Mesarič Mitja Moški KK TBP LENART SLO1989**** 1:19:46.00 6 0:02:16.00
7 . 38 Fister Dušan Moški KK TROPOVCI SLO1993**** 1:19:46.00 6 0:02:16.00
8 . 16 Robič Matic Moški KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO1987**** 1:19:46.00 6 0:02:16.00
9 . 10 Plevel Robert Moški KD ALPE SiS SLO1988**** 1:19:46.00 6 0:02:16.00
10 . 11 Marinko Matjaž Moški KD ALPE SiS SLO1987**** 1:21:15.00 6 0:03:45.00
11 . 37 Marolt Žiga Moški KK TEMPO SIGAS SLO1993**** 1:21:48.00 6 0:04:18.00
12 . 40 Bevc Gašper Moški KK MASTER TEAM SLO1990**** 1:21:48.00 6 0:04:18.00
13 . 12 Marič Robi Moški KD ALPE SiS SLO1986**** 1:21:48.00 6 0:04:18.00
14 . 25 Krajnc Miha Moški KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO1988**** 1:21:48.00 6 0:04:18.00
15 . 24 Robič Gregor Moški KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO1990**** 1:21:48.00 6 0:04:18.00
16 . 36 Petrič Aleš Moški KK TEMPO SIGAS SLO1991**** 1:26:00.00 6 0:08:30.00
17 . 27 Zajc Matic Moški KK Metliška črnina SLO1995**** 1:26:00.00 6 0:08:30.00
18 . 21 Bučar Jernej Moški KD BRANIK MARIBOR SLO1996**** 1:26:04.00 6 0:08:34.00
19 . 17 Robič Blaž Moški KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO1987**** 1:15:05.00 5 -1
20 . 39 Osvald Florjan Moški ŠD TURBO M SLO1998**** 1:17:38.00 5 -1
21 . 20 Rajtmajer Jan Moški KD BRANIK MARIBOR SLO1994**** 1:30:00.00 5 -1
22 . 6 Šantl Gašper Moški BREZ KLUBA 1:30:02.00 5 -1
DNF 123 Gabor Davor Moški Brez kluba SLO1990**** DNS
DNF 35 Petrič Rok Moški KK TEMPO SIGAS SLO1988**** DNS
DNF 34 Pogačar Jani Moški KK TEMPO SIGAS SLO1988**** DNS
DNF 33 Ademović Tadej Moški KK TBP LENART SLO1988**** DNS
DNF 32 Berlič Aleks Moški KK TBP LENART SLO1990**** DNS
DNF 30 Kravos Matej Moški KK PANTAL SLO1988**** DNS
DNF 29 Sanković Alex Moški KK PANTAL SLO1994**** DNS
DNF 28 Trenta Aljaž Moški KK PANTAL SLO1989**** DNS
DNF 19 Pinter Uroš Moški BikeRepublic SLO1989**** DNS
DNF 18 Sernec Žiga Moški BikeRepublic SLO1988**** DNS
DNF 13 Kuralt Marko Moški KD ALPE SiS SLO1992**** DNS
DNF 8 Benger Janko Moški BK KALORIJA CRO1992**** DNS
DNF 7 Sangulin Robert Moški BK KALORIJA CRO1993**** DNS
DNF 14 Kuralt Mitja Moški KD ALPE SiS SLO1990**** DNS
MASTER A-M
1 . 41 Lovše Matej Moški TUŠ T.E.A.M. SLO1983**** 1:14:49.00 6 0:00:00.00
2 . 46 Obid Andraž Moški KD ALPE SiS SLO1983**** 1:17:38.00 6 0:02:49.00
3 . 48 Sikošek Gregor Moški BikeRepublic SLO1984**** 1:17:57.00 6 0:03:08.00
4 . 45 Kulišić Tomislav Moški ŠD BAM.BI A2U TEAM CRO1985**** 1:19:46.00 6 0:04:57.00
5 . 43 Holc Andrej Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO1983**** 1:21:48.00 6 0:06:59.00
6 . 44 Bošnjak Miha Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO1984**** 1:21:48.00 6 0:06:59.00
7 . 42 Maček Marjan Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO1982**** 1:26:00.000 6 0:11:11.00
8 . 47 Kramar Miha Moški KD ALPE SiS SLO1985**** 1:26:11.00 6 0:11:22.00
9 . 50 Petovar Jernej Moški KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO1985**** 1:26:15.00 6 0:11:26.00
10 . 51 Kramberger Miha Moški KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO1983**** 1:17:38.00 5 -1
DNF 52 Stubelj Aleš Moški KK PANTAL SLO1983**** DNS
DNF 49 Plank Marko Moški BikeRepublic SLO1985**** DNS
MASTER B-M
1 . 55 Prešeren Jani Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO1976**** 1:17:30.00 6 0:00:00.00
2 . 56 Filipič Grega Moški KD ALPE SiS SLO1976**** 1:19:17.00 6 0:01:47.00
3 . 58 Smolej Uroš Moški ŠD BAM.BI SLO1977**** 1:19:46.00 6 0:02:16.00
4 . 120 Ribič Zoran Moški KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO**** 1:19:46.00 6 0:02:16.00
5 . 62 Salavec Goran Moški TEAM TURBO TROPOVCI SLO1980**** 1:19:46.00 6 0:02:16.00
6 . 59 Moretti Andrej Moški ŠD BAM.BI SLO1980**** 1:19:46.00 6 0:02:16.00
7 . 53 Vantur Mihael Moški TUŠ T.E.A.M. SLO1979**** 1:21:13.00 6 0:03:43.00
8 . 63 Prevejšek Damjan Moški KK MASTER TEAM SLO1980**** 1:21:48.00 6 0:04:18.00
9 . 57 Velički Trajče Moški KD BRANIK MARIBOR SLO1980**** 1:21:48.00 6 0:04:18.00
10 . 54 Mahorič Mitja Moški TUŠ T.E.A.M. SLO1976**** 1:23:37.00 6 0:06:07.00
DNF 61 Dakskobler Matej Moški KK PANTAL SLO1976**** DNS
DNF 60 Zupanič Janez Moški IZVIR VIPAVA SLO1976**** DNS
MASTER C-M
1 . 67 Kopše Igor Moški TUŠ T.E.A.M. SLO1974**** 1:17:30.00 6 0:00:00.00
2 . 68 Jelič Borja Moški TUŠ T.E.A.M. SLO1974**** 1:18:19.00 6 0:00:49.00
3 . 64 Poglavc Alojz Moški KD PAPEŽ PODGORJE SLO1971**** 1:19:33.00 6 0:02:03.00
4 . 121 Hajdinjak Dušan Moški TEAM TURBO TROPOVCI **** 1:19:46.00 6 0:02:16.00
5 . 70 Vesel Jože Moški KD PAPEŽ PODGORJE SLO1975**** 1:19:46.00 6 0:02:16.00
6 . 65 Mahmutović Nermin Moški KK ZAVRŠNICA SLO1971**** 1:25:59.00 6 0:08:29.00
7 . 71 Schell Andrej Moški BikeRepublic SLO1973**** 1:26:02.00 6 0:08:32.00
8 . 73 Jeraj Sebastijan Moški ŠD BAM.BI SLO1973**** 1:26:04.00 6 0:08:34.00
9 . 74 Ekart Tomaž Moški ŠD TURBO M SLO1972**** 1:15:15.00 5 -1
10 . 75 Kriković Darko Moški BK Puls Čakovec CRO1975**** 1:17:32.00 5 -1
DNF 69 Oter Mitja Moški KK Postojna SLO1975**** DNS
DNF 66 Milun Ivan Moški BK KALORIJA CRO1974**** DNS
MASTER D-M
1 . 78 Melanšek Iztok Moški TUŠ T.E.A.M. SLO1966**** 1:17:57.00 6 0:00:00.00
2 . 80 Kuret Iztok Moški KD ALPE SiS SLO1967**** 1:20:41.00 6 0:02:44.00
3 . 79 Cesar Igor Moški KD PAPEŽ PODGORJE SLO1970**** 1:21:48.00 6 0:03:51.00
4 . 85 Osojnik Borut Moški ŠD TURBO M SLO1970**** 1:21:48.00 6 0:03:51.00
5 . 83 Danevčič Marko Moški KD BRDA DOBROVO SLO1966**** 1:21:48.00 6 0:03:51.00
6 . 82 Ukmar Aleš Moški KD BRDA DOBROVO SLO1970**** 1:26:04.00 6 0:08:07.00
7 . 86 Vidović Robertino Moški BK Puls Čakovec CRO1968**** 1:15:37.00 5 -1
8 . 81 Kogler Saša Moški KD BRANIK MARIBOR SLO1969**** 1:16:43.00 5 -1
DNF 84 Škrget Lovrenc Moški KK TBP LENART SLO1968**** DNS
DNF 77 Grilj Jernej Moški BK Opatija-2010 SLO1970**** DNS
DNF 76 Šeme Tomaž Moški BICIKEL.COM SLO1968**** DNS
MASTER E-M
1 . 89 Žakelj Vladimir Moški ŠD BAM.BI SLO1965**** 0:56:15.00 4 0:00:00.00
2 . 87 Černigoj Milan Moški ŠD BAM.BI A2U TEAM SLO1964**** 0:58:21.00 4 0:02:05.00
3 . 91 Debeljak Janez Moški ŠD BAM.BI SLO1962**** 1:00:13.00 4 0:03:58.00
4 . 88 Jug Sergej Moški KK DJAK SLO1963**** 1:02:52.00 4 0:06:37.00
5 . 94 Mesojedec Matjaž Moški ŠD TURBO M SLO1964**** 1:04:39.00 4 0:08:23.00
6 . 93 Slana Darko Moški KK TBP LENART SLO1964**** 1:06:27.00 4 0:10:12.00
DNF 95 Petrič Slavko Moški KK MASTER TEAM SLO1962**** DNS
DNF 92 Sulič Andrej Moški KK SOČA KOBARID SLO1965**** DNS
DNF 90 Novak Branko Moški ŠD BAM.BI SLO1962**** DNS
MASTER F-M
1 . 99 Skubic Borislav Moški ŠD TURBO M SLO1958**** 0:56:15.00 4 0:00:00.00
2 . 98 Bratina Marjan Moški KD BRDA DOBROVO SLO1959**** 0:58:23.00 4 0:02:08.00
3 . 96 Čuden Marjan Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO1957**** 0:58:24.00 4 0:02:08.00
4 . 97 Reven Dare Moški ŠD BAM.BI SLO1957**** 1:00:31.00 4 0:04:16.00
5 . 102 Colnarič Slavko Moški ŠD TURBO M SLO1956**** 1:01:11.00 4 0:04:56.00
6 . 101 Papič Milivoj Moški ŠD TURBO M SLO1956**** 1:02:43.00 4 0:06:28.00
7 . 100 Rakoš Dragan Moški ŠD TURBO M SLO1956**** 1:06:17.00 4 0:10:02.00
8 . 103 Šek Darko Moški TEAM TURBO TROPOVCI SLO1958**** 1:09:29.00 4 0:13:14.00
DNF 104 Petovar Miran Moški TEAM TURBO TROPOVCI SLO1960**** DNS
MASTER G-M
1 . 109 Mihovec Matej Moški ŠD TURBO M SLO1951**** 0:58:20.00 4 0:00:00.00
2 . 108 Car Ljubo Moški KD BRANIK MARIBOR SLO1955**** 0:58:21.00 4 0:00:00.00
3 . 105 Popovič Ivan Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO1954**** 0:58:25.00 4 0:00:04.00
4 . 107 Klemenc Tone Moški KD ALPE SiS SLO1955**** 0:58:28.00 4 0:00:08.00
5 . 110 Brancelj Franci Moški ŠD TURBO M SLO1955**** 1:02:41.00 4 0:04:21.00
6 . 106 Kastelic Ivan Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO1951**** 1:02:49.00 4 0:04:29.00
MASTER H-M
1 . 112 Cigoj Zorko Moški KD BRDA DOBROVO SLO1948**** 1:01:45.00 4 0:03:24.00
2 . 114 Lampe Bojan Moški ŠD TURBO M SLO1947**** 1:02:49.00 4 0:04:29.00
3 . 113 Mihovilović Ivan Moški IZVIR VIPAVA SLO1949**** 1:02:50.00 4 0:04:30.00
4 . 111 Prešeren Janez Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO1950**** 1:11:50.00 4 0:13:29.00
MASTER I-M
1 . 116 Končina Rafael Moški KD HRASTNIK SLO1945**** 1:06:11.00 4 0:07:51.00
2 . 117 Bahar Milan Moški KK Postojna SLO1938**** 1:06:18.00 4 0:07:58.00
3 . 115 Učanjšek Edvard Moški KD HRASTNIK SLO1934**** 1:04:28.00 3 -1
4 . 118 Danevčič Anton Moški KD BRDA DOBROVO SLO1941**** 0:56:53.00 2 -2
DNF 119 Kotnik Herbert Moški ŠD TURBO M SLO1943**** DNS
DEČKI C (U13)-M
1 . 18 Špoljar Jaka Moški KK ADRIA MOBIL SLO2003**** 0:15:28.00
2 . 56 Jablanovec Luka Moški KK TROPOVCI SLO2003**** 0:15:47.00
3 . 1 Žnidar Žan Moški PERUTNINA PTUJ SLO2003**** 0:15:48.00
4 . 14 Kenda Jan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO2004**** 0:15:49.00
5 . 15 Turk Jaka Moški KK ADRIA MOBIL SLO2003****
6 . 19 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL SLO2005****
7 . 4 Poropat Žan Aljaž Moški PERUTNINA PTUJ SLO2003****
8 . 32 Žnidar Žiga Moški KK GREGA BOLE BLED SLO2004****
9 . 6 Majnik Andrej Moški PERUTNINA PTUJ SLO2003****
10 . 23 Jordan Adam Moški KK ADRIA MOBIL SLO2003**** 0:16:13.00
11 . 49 Jenčič Lan Moški KK SAVA KRANJ SLO2003****
12 . 30 Badovinac Jošt Moški KK ADRIA MOBIL SLO2004**** 0:16:34.00
13 . 13 Novak David Svit Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO2003**** 0:16:35.00
14 . 36 Tomšič Dan Andrej Moški RADENSKA AS SLO2003****
15 . 9 Jeromel Vid Moški PERUTNINA PTUJ SLO2003****
16 . 37 Skukan Gašper Moški RADENSKA AS SLO2003**** 0:16:39.00
17 . 25 Hočevar Tin Moški KK ADRIA MOBIL SLO2003**** 0:16:49.00
18 . 27 Gregorič David Moški KK ADRIA MOBIL SLO2003**** 0:17:08.00
19 . 34 Kejžar Jan Moški KK GORJE SLO2004**** 0:17:11.00
20 . 57 Stolic Mihajlo Moški BK S Team SRB2004****
21 . 59 Nadoveza Igor Moški BK S Team SRB2003**** 0:17:13.00
22 . 58 Pavasovic Aleksandar Moški BK S Team
23 . 51 Flajs Maj Moški KK SAVA KRANJ
24 . 52 Božnar Prosen Enej Moški KK SAVA KRANJ
25 . 45 JOVAN TIM Moški RADENSKA AS
26 . 22 Judež Bine Moški KK ADRIA MOBIL
27 . 5 Markovič Luka Moški PERUTNINA PTUJ
28 . 7 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ
29 . 8 Kirbiš Primož Moški PERUTNINA PTUJ SLO2004**** 0:17:16.00
30 . 48 Košir Vid Moški KK SAVA KRANJ SLO2004**** 0:17:38.00
31 . 43 Levstik Kristjan Moški RADENSKA AS SLO2003**** 0:17:56.00
32 . 44 Kern Tadej Moški RADENSKA AS
33 . 28 Blatnik Matevž Moški KK ADRIA MOBIL
34 . 2 Rutnik Matevž Moški PERUTNINA PTUJ
35 . 54 Klopčič Leon Moški TANIN SEVNICA
36 . 41 Oven Martin Moški RADENSKA AS SLO2003**** 0:18:38.00
37 . 60 Demonja David Moški BK S Team
38 . 40 PAVRIČ MARK Moški RADENSKA AS SLO2003**** 0:18:42.00
39 . 47 Čuk Enej Moški RADENSKA AS SLO2005**** 0:18:56.00
40 . 35 Weisseisen Jan Moški RADENSKA AS SLO2003**** 0:19:03.00
41 . 31 Avbar Nejc Moški KK ADRIA MOBIL SLO2005**** 0:19:07.00
42 . 10 Hanžel Žan Moški PERUTNINA PTUJ SLO2004**** 0:19:13.00
43 . 21 Kavšček Sven Moški KK ADRIA MOBIL SLO2004**** 0:20:03.00
44 . 17 Stanojevič Nik Moški KK ADRIA MOBIL SLO2004**** 0:20:18.00
45 . 3 Rutnik Andraž Moški PERUTNINA PTUJ SLO2003**** 0:21:10.00
DNF 61 Keretić Karlo Moški BD SLOGA CRO2004**** DNF
DNF 55 Kovačev Mario Moški KK TBP LENART SLO2003**** DNF
DNF 53 Podlesnik Grega Moški TANIN SEVNICA SLO2004**** DNF
DNF 42 Modic Martin Luka Moški RADENSKA AS SLO2004**** DNF
DNF 38 Potecin Tit Patrik Moški RADENSKA AS SLO2003**** DNF
DNF 26 Hajsinger Janko Moški KK ADRIA MOBIL SLO2003**** DNF
DNF 16 Turk Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO2004**** DNF
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 264 Colnar Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL SLO2002**** 0:44:58.00
2 . 262 Glivar Gal Moški KK ADRIA MOBIL SLO2002****
3 . 272 Vandur Gaber Moški TANIN SEVNICA SLO2002****
4 . 258 Klasinc Enej Moški PERUTNINA PTUJ SLO2002**** 0:46:25.00
5 . 275 Ornik Tomaž Moški KK TBP LENART SLO2002**** 0:46:38.00
6 . 259 Piskule Žiga Moški KK ADRIA MOBIL SLO2002**** 0:47:58.00
7 . 273 Bedek Drejc Moški TANIN SEVNICA SLO2002**** 0:48:55.00
8 . 257 Muršec Miha Moški PERUTNINA PTUJ SLO2002**** 0:49:00.00
9 . 265 Praprotnik Čurič Vid Moški RADENSKA AS SLO2002**** 0:49:11.00
10 . 270 Bašelj Jaša Moški RADENSKA AS SLO2002****
11 . 274 Strmšek Miha Moški KK TBP LENART SLO2002**** 0:49:30.00
12 . 278 Rengeo Nikolaj Moški KK TROPOVCI SLO2002**** 0:52:38.00
13 . 256 Vidovič Filip Teo Moški PERUTNINA PTUJ SLO2002**** 0:53:24.00
14 . 266 PAULIČ GAŠPER Moški RADENSKA AS SLO2002**** 0:53:30.00
15 . 279 Jakopović Jani Moški BK Sveti Donat CRO2002**** 0:57:24.00
16 . 271 Durkov Gregor Moški KK SAVA KRANJ SLO2002**** 0:57:30.00
17 . 276 Mokič Tino Moški KK TBP LENART SLO2002**** 0:58:05.00
18 . 269 DRAŠLER ANŽE Moški RADENSKA AS SLO2002**** 0:58:51.00
19 . 277 Cebek Rok Moški KK TBP LENART SLO2002**** 1:03:55.00
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 222 Murn Boštjan Moški KK ADRIA MOBIL SLO2001**** 0:44:46.00
2 . 224 Bevc Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO2001**** 0:44:58.00
3 . 229 Šranc Andrej Moški KK GORJE SLO2001****
4 . 228 Pajek Benjamin Moški KK GREGA BOLE BLED SLO2001****
5 . 236 Jeretina Marko Moški RADENSKA AS SLO2001****
6 . 232 Zalar Gašper Moški RADENSKA AS SLO2001****
7 . 221 Ravbar Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO2001****
8 . 217 Ljubec Aljaž Moški PERUTNINA PTUJ SLO2001****
9 . 216 Polanec Gašper Moški PERUTNINA PTUJ SLO2001****
10 . 225 Badovinac Urban Moški KK ADRIA MOBIL SLO2001****
11 . 227 Žnidar Maj Moški KK GREGA BOLE BLED SLO2003****
12 . 226 Ašič Simon Moški KK ADRIA MOBIL SLO2001****
13 . 238 Čemažar Jaka Moški RADENSKA AS SLO2001****
14 . 223 Kovačič Rok Moški KK ADRIA MOBIL SLO2001****
15 . 239 Čadež Matevž Moški RADENSKA AS SLO2001****
16 . 220 Turk Anže Moški KK ADRIA MOBIL SLO2001****
17 . 235 Kogovšek Kancijan Moški RADENSKA AS SLO2001****
18 . 250 Keretić Ivica Moški BD SLOGA CRO2001**** 0:47:58.00
19 . 237 Čuk Tjaž Moški RADENSKA AS SLO2001**** 0:49:11.00
20 . 234 Križman Marko Moški RADENSKA AS SLO2001****
21 . 246 Šepat Antonio Moški BK Sveti Donat CRO2001**** 0:49:25.00
22 . 242 Peršak Vid Moški BK Sveti Donat SLO2001**** 0:49:30.00
23 . 218 Gaiser Alexander Moški PERUTNINA PTUJ
24 . 249 Tomašić Dinko Moški BD SLOGA CRO2001**** 0:51:01.00
25 . 230 Slapničar Vid Moški KK GORJE
26 . 219 Vovko Tadej Moški KK ADRIA MOBIL SLO2001**** 0:55:50.00
27 . 241 Suhadolnik Maks Moški KK SAVA KRANJ
28 . 240 Brdnik Tim Moški RADENSKA AS SLO2001**** 0:58:05.00
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 180 Čemažar Nik Moški KK SAVA KRANJ SLO1999**** 1:33:57.00
2 . 146 Colnar Martin Moški KK ADRIA MOBIL SLO2000****
3 . 172 Cizelj Pavel Moški RADENSKA AS SLO1999**** 1:35:13.00
4 . 152 Kosovel David Moški KK GREGA BOLE BLED SLO1999****
5 . 149 Šranc Peter Moški KK GREGA BOLE BLED SLO1999****
6 . 144 Jarc Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL SLO1999****
7 . 205 Joksimović Andrija Moški BK „PARTIZAN“ BEOGRAD SRB19990****
8 . 166 Jančar Žiga Moški RADENSKA AS SLO2000****
9 . 135 Malovič Nace Moški PERUTNINA PTUJ SLO2000****
10 . 160 Ostervuh Jan Moški RADENSKA AS SLO1999****
11 . 159 Potočki Viktor Moški RADENSKA AS CRO1999****
12 . 137 Hozjan Marko Moški PERUTNINA PTUJ SLO2000****
13 . 201 Stojnic Veljko Moški BK S Team SRB1999****
14 . 200 Veselinovic Dusan Moški BK „PARTIZAN“ BEOGRAD SRB19990****
15 . 169 Finkšt Matic Moški RADENSKA AS SLO1999****
16 . 150 Šmit Matic Moški KK GREGA BOLE BLED SLO1999****
17 . 163 Kogovšek Krištof Moški RADENSKA AS SLO1999****
18 . 132 Sagadin Luka Moški PERUTNINA PTUJ SLO1999****
19 . 155 Bavec Timotej Moški MEBLOJOGI SLO1999****
20 . 191 Pavlic Tin Moški BK Puls Čakovec CRO1999****
21 . 209 Skok Anže Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA
22 . 140 Omrzel Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL
23 . 133 Paj Jernej Moški PERUTNINA PTUJ
24 . 151 Medja Kristjan Moški KK GREGA BOLE BLED
25 . 187 Gungl Maj Moški KK TBP LENART SLO2000**** 1:35:40.00
26 . 181 Čadež David Moški KK SAVA KRANJ
27 . 179 Eržen Luka Moški KK SAVA KRANJ
28 . 204 Kostic David Moški Serbian National team SRB2000**** 1:35:48.00
29 . 174 Pirih Aleš Moški KK SAVA KRANJ SLO2000**** 1:37:26.00
30 . 197 Zadro Zvonimir Moški BK Sokol Vinkovci CRO2000**** 1:37:38.00
31 . 188 Hočevar Kristjan Moški KK TEMPO SIGAS SLO1999**** 1:40:14.00
32 . 171 Cunder Martin Moški RADENSKA AS SLO2000**** 1:43:23.00
33 . 164 Kimovec Žan Mark Moški RADENSKA AS
34 . 194 Jakopović Sven Moški BK Sveti Donat CRO1999**** 1:44:06.00
35 . 142 Kostanjšek Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO2000**** 1:44:06.00
36 . 199 Jovičić Antonio Moški BK Sokol Vinkovci
37 . 154 Slapničar Bor Moški KK GORJE
38 . 131 Žagar Tilen Moški PERUTNINA PTUJ SLO2000**** 1:45:07.00
39 . 134 Medved Jan Moški PERUTNINA PTUJ SLO1999**** 1:46:02.00
40 . 165 Jovan Jan Moški RADENSKA AS
41 . 182 Podlesnik Anže Moški TANIN SEVNICA
42 . 148 Bahč Gregor Moški KK ADRIA MOBIL SLO2000**** 1:46:48.00
43 . 202 Kulčar David Moški BK Spartak SRB1999**** 1:46:55.00
DNF 173 Švab Tilen Moški KK SAVA KRANJ SLO2000**** DNS
DNF 139 Poberžnik Juš Moški KK ADRIA MOBIL SLO1999**** DNS
DNF 136 Ljubec Žan Moški PERUTNINA PTUJ SLO2000**** DNS
DNF 206 Djuric Djordje Moški Serbian National team SRB2000**** DNF
DNF 203 Kozoderović Aleksa Moški BK S Team SRB2000**** DNF
DNF 198 Šotola Ivan Moški BK Sokol Vinkovci CRO1999**** DNF
DNF 196 Dedić Lazar Moški BK S Team SRB2000**** DNF
DNF 195 Gulaci Kristian Moški BK S Team SRB2000**** DNF
DNF 193 Šepat Luka Moški BK Sveti Donat CRO1999**** DNF
DNF 190 Rengeo Aleksander Moški KK TROPOVCI SLO2000**** DNF
DNF 189 Supi Rok Moški KK TROPOVCI SLO2000**** DNF
DNF 186 Hameršak Tomaž Moški KK TBP LENART SLO2000**** DNF
DNF 185 Slekovec Žiga Moški KK TBP LENART SLO2000**** DNF
DNF 178 Kalamar Žan Moški KK SAVA KRANJ SLO2000**** DNF
DNF 177 Kušar Jan Moški KK SAVA KRANJ SLO2000**** DNF
DNF 176 Mlinar Žan Luka Moški KK SAVA KRANJ SLO1999**** DNF
DNF 175 Oman Urban Moški KK SAVA KRANJ SLO2000**** DNF
DNF 170 Debevec Blaž Moški RADENSKA AS SLO1999**** DNF
DNF 168 Groznik Urh Moški RADENSKA AS SLO2000**** DNF
DNF 167 Jagodic Filip Moški RADENSKA AS SLO2000**** DNF
DNF 162 Križman Matjaž Moški RADENSKA AS SLO1999**** DNF
DNF 158 Šetina Matic Moški RADENSKA AS SLO1999**** DNF
DNF 157 Starčič Dino Moški RADENSKA AS SLO1999**** DNF
DNF 156 Stoklas Mai Moški RADENSKA AS SLO2000**** DNF
DNF 153 Topolovec Matija Moški KK GORJE SLO1999**** DNF
DNF 147 Bogataj Patrik Moški KK ADRIA MOBIL SLO2000**** DNF
DNF 145 Cvelbar Žiga Moški KK ADRIA MOBIL SLO2000**** DNF
DNF 143 Koračin David Moški KK ADRIA MOBIL SLO2000**** DNF
DNF 141 Novak Žiga Moški KK ADRIA MOBIL SLO1999**** DNF
DNF 138 Rataj Žan Moški KK ADRIA MOBIL SLO2000**** DNF
DNF 161 Legenštein Andraž Moški RADENSKA AS SLO1999**** DNF
DNF 192 Zorovic Roko Moški BK Sveti Donat CRO1999**** DNF
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 5 Lavrič Martin Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO1998**** 1:33:57.00
2 . 21 Černe Gregor Matija Moški KK GREGA BOLE BLED SLO1998****
3 . 23 Sever Matevž Moški RADENSKA AS SLO1997****
4 . 27 Merčun Matej Moški RADENSKA AS SLO1998**** 1:35:13.00
5 . 35 Katrašnik Matic Moški KK SAVA KRANJ SLO1998****
6 . 31 Finkšt Tilen Moški RADENSKA AS SLO1997****
7 . 1 Škafar Matej Moški PERUTNINA PTUJ SLO1997****
8 . 25 Paulič Jaka Moški RADENSKA AS SLO1998****
9 . 4 Kramberger Luka Moški PERUTNINA PTUJ SLO1998****
10 . 2 Roškar Tim Moški PERUTNINA PTUJ SLO1998****
11 . 30 Glinšek Tilen Moški RADENSKA AS SLO1998****
12 . 55 Fekete Andras Moški BK Spartak HUN1998****
13 . 3 Rogina Nejc Moški PERUTNINA PTUJ SLO1997****
14 . 8 Komel Patrik Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA
15 . 52 Čančar Damir Moški BK Perfa CRO1998****
16 . 38 Prah Aljaž Moški TANIN SEVNICA SLO1998****
17 . 51 Kvasina Filip Moški BK Perfa CRO1998****
18 . 26 Oven Jaka Moški RADENSKA AS SLO1998**** 1:35:24.00
19 . 14 Majoli Fran Moški KK ADRIA MOBIL CRO1998****
20 . 12 Muhič Benjamin Moški KK ADRIA MOBIL SLO1997**** 1:35:35.00
21 . 7 Mugerli Aljaž Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO1998**** 1:35:48.00
22 . 22 Štirn Andraž Moški RADENSKA AS SLO1998**** 1:37:26.00
23 . 17 Horvat Matej Moški KK ADRIA MOBIL SLO1998**** 1:41:19.00
24 . 28 Kranjec Nik Moški RADENSKA AS
25 . 48 Vincelj Leonard Moški BK Perfa CRO1998**** 1:44:06.00
26 . 47 Lipovac Filip Moški BK Sokol Vinkovci CRO1997**** 1:45:40.00
27 . 36 Vrtačnik Jaka Moški KK SAVA KRANJ SLO1997**** 1:46:02.00
28 . 41 Ketiš Mitja Moški KK TBP LENART
29 . 34 Kičin Edin Moški KK SAVA KRANJ
DNF 50 Leš Mihael Moški BK Perfa CRO1998**** DNF
DNF 43 Drvarič Patrik Moški KK TROPOVCI SLO1997**** DNF
DNF 42 Cebek Cene Moški KK TBP LENART SLO1998**** DNF
DNF 39 Bregar Žan Moški TANIN SEVNICA SLO1998**** DNF
DNF 37 Košir Rok Moški KK SAVA KRANJ SLO1998**** DNF
DNF 33 Zupan Miha Moški KK SAVA KRANJ SLO1998**** DNF
DNF 20 Marolt Tilen Moški KK GREGA BOLE BLED SLO1998**** DNF
DNF 19 Tomaš Rok Moški KK GREGA BOLE BLED SLO1998**** DNF
DNF 18 Čeh Godec Anže Moški KD BRANIK MARIBOR SLO1997**** DNF
DNF 16 Konda Kristjan Moški KK ADRIA MOBIL SLO1998**** DNF
DNF 15 Ljubi Matic Moški KK ADRIA MOBIL SLO1998**** DNF
DNF 6 Čuk Žiga Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO1997**** DNF
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 122 Šmit Maruša Ženski KK GORJE SLO2003**** 0:15:49.00
2 . 127 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO2003**** 0:17:13.00
3 . 125 Hamler Tajda Ženski KK TBP LENART SLO2003****
4 . 124 Kalan Neja Ženski KK SAVA KRANJ SLO2004**** 0:17:38.00
5 . 123 Prevc Eva Ženski KK SAVA KRANJ SLO2003**** 0:18:30.00
6 . 121 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO2004**** 0:19:11.00
7 . 128 Pavasovic Aleksandra Ženski BK S Team SRB2004****
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 69 Ahačič Ana Ženski KK SAVA KRANJ SLO2002**** 0:15:49.00
2 . 68 Sušnik Tjaša Ženski KK SAVA KRANJ SLO2002****
3 . 67 Tominc Nika Ženski MEBLOJOGI SLO2002**** 0:16:48.00
4 . 70 Josic Nikolina Ženski BK S Team SRB2002**** 0:18:15.00
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 285 Penko Karin Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO1999**** 0:44:58.00
2 . 282 Kerpan Katja Ženski MEBLOJOGI SLO1999**** 0:46:25.00
3 . 287 Vilim Ivana Ženski BK S Team SRB1999**** 0:46:38.00
4 . 283 Komar Liza Ženski KK SAVA KRANJ SLO1999**** 0:57:05.00
5 . 286 Fajfar Manca Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO2000**** 0:59:52.00
6 . 281 Štrancar Ema Ženski MEBLOJOGI SLO1999****
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 290 Jeretina Katja Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO1997**** 1:40:17.00
2 . 291 Jankovic Milica Ženski BK S Team SRB1998**** 1:42:10.00
3 . 288 Weisseisen Eva Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO1998**** 1:45:40.00
DNF 289 Majnik Ana Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO1998**** DNF
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 296 Radotić Mia Ženski BTC CITY LJUBLJANA CRO1984**** 1:36:28.00
2 . 295 Rugelj Anja Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO1986**** 1:42:10.00
3 . 297 Novak Alenka Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO1977**** 1:44:07.00
4 . 298 Šimenc Laura Ženski NÖ Radunion Vitalogic SLO1990**** 1:44:07.00
5 . 294 Žigart Urška Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO1996****

Komentarji