Ilirska Bistrica, 10.11.2018
Ciklokros Pokal Slovenije
PD Snežnik Ilirska Bistrica
10, Nov. ( SO ) , 2018 - 10:00 h
Ilirska Bistrica - Ilirska Bistrica ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZUPANčIč | Peter | CALCIT BIKE TEAM | ČLANI (Licence ELITE in U23) | SLO | |
2 | JENKO | Robi | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | ČLANI (Licence ELITE in U23) | SLO | |
3 | SUšANJ | Bojan | BBK TEAM RODEO | ČLANI (Licence ELITE in U23) | CRO | |
4 | SKOK | Anže | POGI TEAM UAE GENERALI | ČLANI (Licence ELITE in U23) | SLO | |
5 | ŠTAJNAR | Mihael | CALCIT BIKE TEAM | ČLANI (Licence ELITE in U23) | SLO | |
6 | VLAH | Antonio | BBK TEAM RODEO | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | CRO | |
7 | CHIANDUSSI | Michele | A.S.D. G.S. DONI 2004 | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | ITA | |
8 | KOVAč | Štefan | SAVA KRANJ CYCLING | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | SLO | |
9 | ZIHERL | Luka | SAVA KRANJ CYCLING | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | SLO | |
10 | KRANJEC ŽAGAR | Matic | CALCIT BIKE TEAM | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | SLO | |
11 | RAVBAR | Jan | KK ADRIA MOBIL | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | SLO | |
12 | AVBELJ | Blaž | POGI TEAM UAE GENERALI | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | SLO | |
13 | RUS | Jure | MBK ČRNI VRH | MLAJŠI MLADINCI (MU17) | SLO | |
14 | CVJETIčANIN | Maks | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (MU17) | SLO | |
15 | KRALJ | Fabijan | KK PANTAL | MLAJŠI MLADINCI (MU17) | SLO | |
16 | PETEK | Aljaž | SAVA KRANJ CYCLING | MLAJŠI MLADINCI (MU17) | SLO | |
17 | MATEJčIć | Tomislav | MLAJŠI MLADINCI (MU17) | CRO | ||
18 | ŽAVBI KUNAVER | Saša | BTC CITY LJUBLJANA SCOTT | ŽENSKE | SLO | |
19 | PERšE | Tina | CALCIT BIKE TEAM | ŽENSKE | SLO | |
20 | KALAN | Luka | SAVA KRANJ CYCLING | MASTERS 1 | SLO | |
21 | SUšNIK | Blaž | KD ŠENČUR | MASTERS 1 | SLO | |
22 | OMAN | Matic | KD ŠENČUR | MASTERS 1 | SLO | |
23 | DAKSKOBLER | Matej | KK PANTAL | MASTERS 1 | SLO | |
24 | URšIč | Blaž | KK PANTAL | MASTERS 1 | SLO | |
25 | PERIC | Marko | KD BRDA DOBROVO | MASTERS 1 | SLO | |
26 | FERJANčIč | Boštjan | IZVIR VIPAVA | MASTERS 1 | SLO | |
27 | KERKEZ | Vladimir | KD ŠENČUR | MASTERS 1 | SLO | |
28 | POLAJNAR | Klemen | TEAM TURBO TROPOVCI | MASTERS 1 | SLO | |
29 | ORTYNSKI | Aleksandar | BK CIKLUS | MASTERS 1 | CRO | |
30 | OTER | Mitja | KK POSTOJNA | MASTERS 1 | SLO | |
31 | GRUšOVNIK | Matjaž | ŠD RIKITEAM | MASTERS 1 | SLO | |
32 | NERAD | Primož | TK OLIMPIJA | MASTERS 1 | SLO | |
33 | ČEH | Bor | PICIBICI | MASTERS 1 | SLO | |
34 | RIMAHAZI | Matija | TOPFIT TEAM | MASTERS 1 | SLO | |
35 | GRBEC | Gašper | KK POSTOJNA | MASTERS 1 | SLO | |
36 | SIMONIč | Valentin | IZVIR VIPAVA | MASTERS 1 | SLO | |
37 | UDOVIC | Ales | MASTERS 1 | SLO | ||
38 | ŠAJN | Marko | MASTERS 1 | SLO | ||
39 | POZAR | Milan | MASTERS 1 | SLO | ||
40 | VERSTOVšEK | Jaka | MASTERS 1 | SLO | ||
41 | VOGRIN | Aljoša | ŠD T-2 | MASTERS 1 | SLO | |
42 | KRAVOS | Matej | TUŠ T.E.A.M. | MASTERS 1 | SLO | |
43 | ZAJC | Robert | MASTERS 1 | SLO | ||
44 | LAZAR | Aleš | CYCLING UNITED LJUBLJANA | MASTERS 1 | SLO | |
45 | ROSA | Jan | FAKTUJETU MTB | MASTERS 1 | SLO | |
46 | KREBELJ | Matej | FAKTUJETU MTB | MASTERS 1 | SLO | |
47 | BITENC | Jure | MASTERS 1 | SLO | ||
48 | ERJAVEC | Simon | CALCIT BIKE TEAM | MASTERS 1 | SLO | |
49 | BURKELJCA | Janez | MASTERS 1 | SLO | ||
50 | BUBNIC | David | MASTERS 1 | SLO | ||
51 | GOLLE | Lovrenc | FAKTUJETU MTB | MASTERS 1 | SLO | |
52 | JANčAR | Željko | MASTERS 1 | SLO | ||
53 | GAJSER | Leon | KOŠTRUNI | MASTERS 2 | SLO | |
54 | KOVAč | Matjaž | IZVIR VIPAVA | MASTERS 2 | SLO | |
55 | ŠESEK | Uroš | TEAM TURBO TROPOVCI | MASTERS 2 | SLO | |
56 | KOVAč | Klemen | TK GORENJSKA | MASTERS 2 | SLO | |
57 | PREMRN | Lucjan | IZVIR VIPAVA | MASTERS 2 | SLO | |
58 | MORI | Mitja | GANESHA TEAM | MASTERS 2 | SLO | |
59 | ŽAVBI | Andrej | TUŠ T.E.A.M. | MASTERS 2 | SLO | |
60 | BAJEC | Franc | MASTERS 2 | SLO | ||
61 | VADNOV | Axle | MASTERS 2 | SLO | ||
62 | ZUPAN | Tine | SCOTT TEAM | MASTERS 2 | SLO | |
63 | SLEJKO | Simon | RAJD LJUBLJANA | MASTERS 2 | SLO | |
64 | FLAJS | Maj | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI | SLO | |
65 | GLADEK | Marcel | MBK ČRNI VRH | DEČKI | SLO | |
66 | RAVBAR | Anže | KK ADRIA MOBIL | DEČKI | SLO | |
67 | BOžNAR PROSEN | Enej | SAVA KRANJ CYCLING | DEČKI | SLO | |
68 | FURLAN NERAD | Jure | NGS | DEČKI | SLO | |
69 | SKOK | Marcel | KD SLOGA 1902 IDRIJA | DEČKI | SLO | |
70 | ROME | Lovro | DEČKI | SLO | ||
71 | FURLAN NERAD | Jaka | NGS | DEČKI | SLO | |
72 | KALAN | Neja | SAVA KRANJ CYCLING | Girls | SLO | |
73 | SUšNIK | Tjaša | CALCIT BIKE TEAM | Girls | SLO | |
74 | KRANJEC ŽAGAR | Hana | CALCIT BIKE TEAM | Girls | SLO |