Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZAJEC | Maja | ŠD BAM.BI | Ženske A | ||
2 | GLAMOčAK | Tajda | Ženske A | |||
3 | GORIčAN | Patricija | BIKEREPUBLIC | Ženske A | ||
4 | NOVAK | Katarina | BIKEREPUBLIC | Ženske A | ||
5 | SELAN | Dunja | TUŠ T.E.A.M. | Ženske A | ||
6 | OPEKA | Ajda | KD BRANIK MARIBOR | Ženske B | ||
7 | ŠKRAJNAR | Špela | GANESHA TEAM | Ženske B | ||
8 | KAčIčNIK | Nataša | BIKEREPUBLIC | Ženske B | ||
9 | CEGLAR | Vida | ŠD BAM.BI | Ženske C | ||
10 | PREšEREN | Matejka | KK ZAVRŠNICA | Ženske C | ||
11 | ANžEL | Jožefa | ŠD BAM.BI | Ženske D | ||
12 | RAKOš | Ivica | ŠD TURBO M | Ženske D | ||
13 | UšENIčNIK | Tina | ŠD BAM.BI | Ženske D | ||
14 | MERCINA | Matej | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | ||
15 | KOVAčIč | Miran | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | ||
16 | POLAJNAR | Klemen | TEAM TURBO TROPOVCI | Amaterji | ||
17 | JANC | Jure | JB TEAM NOVO MESTO | Amaterji | ||
18 | KANGLER | Matej | KOŠTRUNI | Amaterji | ||
19 | TRAMšEK | Jakob | KOŠTRUNI | Amaterji | ||
20 | GALUN | Dejan | ŠD RIKITEAM | Amaterji | ||
21 | BERLIČ | Blaž | ARCONT SELCE | Amaterji | ||
22 | HRIBLJAN | Matjaž | KK POSTOJNA | Amaterji | ||
23 | KREVS | Marcel | KK TBP LENART | Amaterji | ||
24 | BREZNIK | Gašper | KD LPP | Amaterji | ||
25 | HRIBAR | Jernej | POGI TEAM UAE GENERALI | Amaterji | ||
26 | PETERNELJ | Žan | KK SOČA | Amaterji | ||
27 | GORZA | Gaj | KK TBP LENART | Amaterji | ||
28 | RENAT | Jure | GANESHA TEAM | Amaterji | ||
29 | FRIM | Davorin | GANESHA TEAM | Amaterji | ||
30 | GLAMOčAK | Anže | Amaterji | |||
31 | OBLAK | Blaž | Amaterji | |||
32 | KOVAč | Štefan | POGI TEAM UAE GENERALI | Amaterji | ||
33 | JERINA | Andraž | KD ALPE SIS | Amaterji | ||
34 | KOLAR | Matic | GANESHA TEAM | Amaterji | ||
35 | DEžMAN | Nejc | KD BRDA DOBROVO | Amaterji | ||
36 | SEDAR | Tadej | BIKEREPUBLIC | Amaterji | ||
37 | MALIć | Dejan | IZVIR VIPAVA | Amaterji | ||
38 | SLUGA | Matevž | ADRIA MOBIL (ADR) | Amaterji | ||
39 | KLEMENC | Anže | BIKEREPUBLIC | Amaterji | ||
40 | PFEIFER | Benjamin | BIKEREPUBLIC | Amaterji | ||
41 | ZRIM | Primož | TEAM TURBO TROPOVCI | Master A | ||
42 | BOžNAR | Kristijan | IZVIR VIPAVA | Master A | ||
43 | ČERNIGOJ | Matjaž | IZVIR VIPAVA | Master A | ||
44 | SIRK | Tadej | KD LITIJSKI TEMPOMAT | Master A | ||
45 | GORIčAR | Blaž | BIKEREPUBLIC | Master A | ||
46 | KOčNIK | Simon | ARCONT SELCE | Master A | ||
47 | ALIč | Miha | KD LPP | Master A | ||
48 | GOLENAč | Luka | ŠD RIKITEAM | Master A | ||
49 | MIKO | Dejan | ŠKD AJM | Master A | ||
50 | KRIVEC | Bojan | BIKEREPUBLIC | Master A | ||
51 | KORITNIK | Žiga | Master A | |||
52 | čURMAN | Tomo | Master A | |||
53 | KUNAVER | Tom | KD ALPE SIS | Master A | ||
54 | JESIH | Martin | B.V.G. GULČ | Master A | ||
55 | MESARIč | Mitja | TUŠ T.E.A.M. | Master A | ||
56 | BOGšA | Uroš | KD LPP | Master B | ||
57 | POLAK | Marko | ARCONT SELCE | Master B | ||
58 | POLJANEC | Dejan | MBK ČRNI VRH | Master B | ||
59 | HRAšOVEC | Simon | TEAM TURBO TROPOVCI | Master B | ||
60 | PLANK | Marko | BIKEREPUBLIC | Master B | ||
61 | KRAJNC | Boštjan | Master B | |||
62 | RIBIč | Zoran | ŠD RIKITEAM | Master C | ||
63 | VELIčKI | Trajče | ŠD RIKITEAM | Master C | ||
64 | STRANJAK | Robert | KD LPP | Master C | ||
65 | GOLOB | Jože | KD BRANIK MARIBOR | Master C | ||
66 | JUVANčIč | Gregor | ŠD BAM.BI | Master C | ||
67 | HANžIč | Tadej | KD BRANIK MARIBOR | Master C | ||
68 | ERJAVEC | Rok | GANESHA TEAM | Master C | ||
69 | DOGšA | Iztok | GANESHA TEAM | Master C | ||
70 | GUčEK | Andrej | BIKEREPUBLIC | Master C | ||
71 | ČRETNIK | Marko | GANESHA TEAM | Master C | ||
72 | BRATUš | Dean | TUŠ T.E.A.M. | Master C | ||
73 | FILIPIč | Grega | KD ALPE SIS | Master C | ||
74 | HAJDINJAK | Dušan | TEAM TURBO TROPOVCI | Master D | ||
75 | KRAšOVEC | Gregor | KD BRANIK MARIBOR | Master D | ||
76 | ZEMLJIč | Damjan | KD BRANIK MARIBOR | Master D | ||
77 | KAMPUš | Boris | IZVIR VIPAVA | Master D | ||
78 | PUKšIč | Franc | Master D | |||
79 | KONC | Gorazd | KD BRDA DOBROVO | Master D | ||
80 | VERčIč | Uroš | ŠD BAM.BI | Master D | ||
81 | GAJSER | Leon | KOŠTRUNI | Master E | ||
82 | ŠESEK | Uroš | TEAM TURBO TROPOVCI | Master E | ||
83 | SODERžNIK | Stojan | KD BRANIK MARIBOR | Master E | ||
84 | LIKAR | Robert | IZVIR VIPAVA | Master E | ||
85 | STROJIN | Robert | BAM.BI | Master E | ||
86 | DANEVčIč | Marko | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
87 | HRIBAR | Mihael | CALCIT BIKE TEAM | Master E | ||
88 | čAVS | Aleš | Master E | |||
89 | CVET | Miran | KD HRASTNIK | Master E | ||
90 | BUDIMIR | David | Master E | |||
91 | VODOPIVEC | Borut | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
92 | ISKRA | Tomislav | KD BRDA DOBROVO | Master E | ||
93 | BOGATAJ | Igor | POGI TEAM UAE GENERALI | Master F | ||
94 | DEBELJAK | Janez | KD LPP | Master F | ||
95 | BOJANC | Branko | KD SPRINT | Master F | ||
96 | ČIBEJ | Bruno | IZVIR VIPAVA | Master F | ||
97 | ČERNIGOJ | Milan | KD LPP | Master F | ||
98 | PRPAR | Vlado | TUŠ T.E.A.M. | Master F | ||
99 | BAUMAN | Robert | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
100 | MULEJ | Robert | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
101 | KUTNAR | Frančišek Brane | ŠD BAM.BI | Master F | ||
102 | HVALA | Oskar | KD BRDA DOBROVO | Master F | ||
103 | ZUPANčIč | Mirko | KD SPRINT | Master G | ||
104 | SESAR | Vlatko | BK DINAMO | Master G | ||
105 | STANKOVIč | Dragan | KD SPRINT | Master G | ||
106 | BRATINA | Marjan | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
107 | ČUDEN | Marjan | TEAM BTS COMPANY | Master G | ||
108 | RAKOš | Dragan | ŠD TURBO M | Master G | ||
109 | FRANK | Franjo | KD BRANIK MARIBOR | Master G | ||
110 | PREšEREN | Branko | KK ZAVRŠNICA | Master G | ||
111 | KIRIč | Avgust | KD BRDA DOBROVO | Master G | ||
112 | ŽAVBI | Andrej | TUŠ T.E.A.M. | Master G | ||
113 | PAPIč | Milivoj | Master G | |||
114 | BOKALIč | Marko | B.V.G. GULČ | Master G | ||
115 | ČUK | Tomislav | ŠD BAM.BI | Master G | ||
116 | ALEš | Miran | B.V.G. GULČ | Master G | ||
117 | CAR | Ljubo | KD BRANIK MARIBOR | Master H | ||
118 | BLAžIč | Jožef | KD BRDA DOBROVO | Master H | ||
119 | VEHAR | Danijel | KD BRDA DOBROVO | Master H | ||
120 | POPOVIč | Ivan | B.V.G. GULČ | Master H | ||
121 | PREšEREN | Janez | TEAM BTS COMPANY | Master I | ||
122 | MIHOVILOVIć | Ivan | IZVIR VIPAVA | Master I | ||
123 | RAVBAR | Rudi | KD SPRINT | Master I | ||
124 | CIGOJ | Zorko | KD BRDA DOBROVO | Master I | ||
125 | MIKULIN | Zvezdan | KD BRDA DOBROVO | Master I | ||
126 | HAFNER | Franc | ŠD BAM.BI | Master I | ||
127 | KONčINA | Rafael | KD HRASTNIK | Master J | ||
128 | MENTES | Attila | OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | ||
129 | DOVNIK | Miran | ŠD RIKITEAM | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | ||
130 | MAčEK | Mateja | ŠD PULZ | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | ||
131 | HORVAT | Damijan | KOLESARSKI KLUB LENDAVA | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | ||
132 | SENEKOVIč | Niko | ŠD PULZ | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | ||
133 | HOZJAN | Robert | OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | ||
134 | ZNDIARSIC | Zmago | A.S.D. VALCHIARO' | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | ||
135 | FORšTNER | Robert | GAMSI CC | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | ||
136 | CERAR | Igor | GAMSI CC | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | ||
137 | GRAšIč | Miran | GAMSI CC | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | ||
138 | KURNIK | Vili | GAMSI CC | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | ||
139 | ANTOLIN | Zoran | TEAM TURBO TROPOVCI | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | ||
140 | PINTER | Andrej | ŠENTJUR POWER | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | ||
141 | RAMšAK | Borut | SUPRADOM D.O.O | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | ||
142 | ŠKAPER | Uroš | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | |||
143 | PAHER | Marko | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | |||
144 | šORI | Jernej | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | |||
145 | VERčKO | Janko | ŠD OžBALT OB DRAVI | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | ||
146 | ŽAVCER | Tadej | FLYING LIZARDS | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | ||
147 | MURN | Matic | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | |||
148 | KOLAR | Matjaž | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | |||
149 | GOREčAN | Renato | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | |||
150 | FEGUš | Jernej | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | |||
151 | GOREčAN | Luka | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | |||
152 | GOVEJšEK | Erik | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | |||
153 | JOšT | Jaka | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke | |||
154 | čUš | Blaž | Nekategorizirani tekmovalci in tekmovalke |
Kolesarsko društvo Branik Maribor Slovenija telefon : 041 416 772 email : info.kdbranik@gmail.com site : http://www.kd-branik.com/
11, Jul. ( SO ) , 2020 - 10:00 h
Hoče - Maribor ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: | |
---|---|---|---|---|
Ljubljana ( SLOVENIJA ) | 11.07. 07:00 | 7 | da | več |
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|