Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠKOBERNE | Črt Aleksander | Otroci | |||
2 | PETEK | David | TK TRISPORT LELOSI | Otroci | ||
3 | SUšNIK | Nik | TK TRISPORT LELOSI | Otroci | ||
4 | POTOčNIK | Teo Martin | Otroci | |||
5 | LAH | Asja | Otroci | |||
6 | JERIČ | Ajda | TELOVADNICA JANJA | 5Ž1 - 5 km | ||
7 | VUčKO | Ana | TK TRISPORT LELOSI | 5Ž1 - 5 km | ||
8 | PODBEVšEK | Nea | 5Ž1 - 5 km | |||
9 | KOšENINA | Hana | 5Ž1 - 5 km | |||
10 | LUšINA | Urša | TK LOGATEC | 5Ž2 - 5 km | ||
11 | JERETINA | Katja | KD MENGEŠ | 5Ž2 - 5 km | ||
12 | GRADIšEK | Neža | TK UTRIP | 5Ž2 - 5 km | ||
13 | DOLINšEK | Valerija | 5Ž2 - 5 km | |||
14 | VES | Blažka | 5Ž2 - 5 km | |||
15 | ROBNIK | Katarina | 5Ž2 - 5 km | |||
16 | JERIč | Maja | KD MENGEŠ | 5Ž3 - 5 km | ||
17 | JERETINA | Saša | KD MENGEŠ | 5Ž3 - 5 km | ||
18 | ZUPANC | Ina | ŠD SALONIT ANHOVO | 5Ž3 - 5 km | ||
19 | KOšENINA | Tadeja | / | 5Ž3 - 5 km | ||
20 | JERIč | Nataša | 5Ž3 - 5 km | |||
21 | KNEZ | Tadeja | 5Ž3 - 5 km | |||
22 | PODBREžNIK | Jana | 5Ž3 - 5 km | |||
23 | RINK | Barbara | ŠD TRZIN | 5Ž3 - 5 km | ||
24 | OMERZEL | Danijela | BURT | 5Ž3 - 5 km | ||
25 | KOVAčIč | Pšenica | MINAMI KAT | 5Ž3 - 5 km | ||
26 | JERIč | Neža | 10Ž1 - 10 km | |||
27 | KOVAčIč | Meta | 10Ž1 - 10 km | |||
28 | HERLAH | Petja | 10Ž2 - 10 km | |||
29 | PETROVčIč | Rebeka | AK PIVKA | 10Ž2 - 10 km | ||
30 | DOBAJ | Yağmur | 10Ž2 - 10 km | |||
31 | PODBREžNIK | Ana | 10Ž2 - 10 km | |||
32 | MARKIč | Lara | 10Ž2 - 10 km | |||
33 | LEVEC | Jana | 10Ž2 - 10 km | |||
34 | NOVAK DEPOLLI | Anja | TPD ULTRA | 10Ž3 - 10 km | ||
35 | KRžAN | Špela | 10Ž4 - 10 km | |||
36 | DACAR | Darja | 10Ž4 - 10 km | |||
37 | MAROLT | Barbara | 10Ž4 - 10 km | |||
38 | MAšERA | Natalija | 10Ž4 - 10 km | |||
39 | ŠTRUKELJ | Marijana | MRAVLCE | 10Ž4 - 10 km | ||
40 | NIKOLAYEVA | Iryna | 10Ž4 - 10 km | |||
41 | RODE | Brigita | TK TRISPORT LELOSI | 10Ž5 - 10 km | ||
42 | KOTNIK | Tina | PRIPRAVE | 10Ž5 - 10 km | ||
43 | BOžIč | Nataša | 10Ž5 - 10 km | |||
44 | ŽLOGAR | Ivica | KGT PAPEŽ KAMNIK | 10Ž5 - 10 km | ||
45 | RUPERčIč | Martina | MARATHON NOVO MESTO | 10Ž5 - 10 km | ||
46 | RUčIGAJ | Tina | 10Ž5 - 10 km | |||
47 | PEčEK | Ana | - | 10Ž5 - 10 km | ||
48 | KUšAR | Andreja | 10Ž5 - 10 km | |||
49 | PETRAš | Slavka | GIBIT | 10Ž6 - 10 km | ||
50 | MLAKAR | Nace | TK UTRIP | 5M1 - 5 km | ||
51 | MLAKAR | Jaka | TK UTRIP | 5M1 - 5 km | ||
52 | KLEMEN | Jakob | TK UTRIP | 5M1 - 5 km | ||
53 | BOMBAč | Nejc | TK UTRIP | 5M1 - 5 km | ||
54 | SLEMENšEK | Urban | ŠD BLANCA | 5M1 - 5 km | ||
55 | BELAJ | Nik | TK TRISPORT LELOSI | 5M1 - 5 km | ||
56 | VERBIč | Črt | TK UTRIP | 5M1 - 5 km | ||
57 | GORJAK | Patrik | 5M1 - 5 km | |||
58 | PLEVEL | Jure | 5M1 - 5 km | |||
59 | ZUPANčIč | Izak | TK TRISPORT LELOSI | 5M1 - 5 km | ||
60 | RIFEL | Nejc | TK TRISPORT LELOSI | 5M1 - 5 km | ||
61 | DROBNIč | Jurij | 5M2 - 5 km | |||
62 | POLAJNAR | Klemen | TEAM TURBO TROPOVCI | 5M2 - 5 km | ||
63 | KRUšIč | Matevž | TK TRISPORT LELOSI | 5M2 - 5 km | ||
64 | PODBEVšEK | Žiga | TK TRISPORT LELOSI | 5M2 - 5 km | ||
65 | GUNčAR | Andraž | 5M2 - 5 km | |||
66 | JENKO | Uroš | 5M2 - 5 km | |||
67 | SEVšEK | Patrik | 5M2 - 5 km | |||
68 | ZAJC | Klemen | 5M2 - 5 km | |||
69 | REBOLJ | Tadej | 5M2 - 5 km | |||
70 | ZUPANC | Blaž | TK UTRIP | 5M3 - 5 km | ||
71 | KUHAR | Igor | MODRA šOLA TEKA Z AC LOVšE | 5M3 - 5 km | ||
72 | STRAMSAK | Tomaz | ČD MENGEš | 5M3 - 5 km | ||
73 | GORJAK | Robert | 5M3 - 5 km | |||
74 | KALIšNIK | Tomaž | 5M3 - 5 km | |||
75 | RINK | Aleš | ŠD TRZIN | 5M3 - 5 km | ||
76 | IGLIč | Robert | 5M3 - 5 km | |||
77 | POTOčNIK | Denis | 5M3 - 5 km | |||
78 | JERIč | Franc | KD MENGEŠ | 5M4 - 5 km | ||
79 | ŠEK | Darko | TS RADENSKA | 5M4 - 5 km | ||
80 | JELENC | Vid | KD MENGEŠ | 5M4 - 5 km | ||
81 | JERIč | Jure | KD MENGEŠ | 5M4 - 5 km | ||
82 | KUšAR | Vinko | 5M4 - 5 km | |||
83 | SLEMENšEK | David | ŠD BLANCA | 10M1 - 10 km | ||
84 | ŠALAMUN | Jaša | TK LOGATEC | 10M1 - 10 km | ||
85 | JURKOVIč | Arne | 10M1 - 10 km | |||
86 | ČERNELIč | Maks | TK TRISPORT LELOSI | 10M1 - 10 km | ||
87 | LIPOVšEK | Jan | TK TRISPORT LELOSI | 10M2 - 10 km | ||
88 | OGRIN | Žan | / | 10M2 - 10 km | ||
89 | JERETINA | Marko | KD MENGEŠ | 10M2 - 10 km | ||
90 | MARC | Gasper | 10M2 - 10 km | |||
91 | FORšTNARIč | Jan | OFFROAD TEKAčI | 10M2 - 10 km | ||
92 | NARAT | Klemen | 10M2 - 10 km | |||
93 | KOS | Blaž | 10M2 - 10 km | |||
94 | POSAVEC | Rok | KGT PAPEŽ KAMNIK | 10M3 - 10 km | ||
95 | OREHEK | Jure | KŠD PEčE | 10M3 - 10 km | ||
96 | RUPNIK | Aleš | / | 10M3 - 10 km | ||
97 | DOBAJ | Mario | 10M3 - 10 km | |||
98 | TOMšIč | Uroš | 10M3 - 10 km | |||
99 | SAJN | Jan | 10M3 - 10 km | |||
100 | ŠKRJANEC | Gregor | 10M3 - 10 km | |||
101 | ŠALAMUN | Darko | TK LOGATEC | 10M4 - 10 km | ||
102 | ŠKRLEP | Martin | 132. GORP | 10M4 - 10 km | ||
103 | VOLKAR | MatjaŽ | ŠD POVODNI MOž | 10M4 - 10 km | ||
104 | VRHOVNIK | Rok | / | 10M4 - 10 km | ||
105 | GREGORC | Gregor | SD STRAHOVICA | 10M4 - 10 km | ||
106 | OSENAR | Sašo | KD MENGEŠ | 10M4 - 10 km | ||
107 | NOVAK | Roman | 10M4 - 10 km | |||
108 | POGAčAR | Uroš | 10M4 - 10 km | |||
109 | KRAVCAR | Franci | 10M4 - 10 km | |||
110 | PLAHUTNIK | Jaka | PLAJA TEAM | 10M4 - 10 km | ||
111 | KOSEC | Klemen | 10M4 - 10 km | |||
112 | GNUS | Tomaž | AK MENGEŠ | 10M4 - 10 km | ||
113 | KOTAR | Dušan | TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA | 10M5 - 10 km | ||
114 | RODE | Marko | TK TRISPORT LELOSI | 10M5 - 10 km | ||
115 | VRHUNC | Matjaž | AK KRKA NOVO MESTO | 10M5 - 10 km | ||
116 | STOPAR | Janez | KD MENGEŠ | 10M5 - 10 km | ||
117 | PILIH | Tomaž | TK TRISPORT LELOSI | 10M5 - 10 km | ||
118 | ROJšEK | Tomaž | Š D ZADVOR | 10M5 - 10 km | ||
119 | ADLER | Fredi | POšTA | 10M5 - 10 km | ||
120 | ORNIK | Frenk | 10M5 - 10 km | |||
121 | PODBREŽNIK | Branko | 10M5 - 10 km | |||
122 | KAMBERI | Sandi | 10M5 - 10 km | |||
123 | SRšEN | Rajko | KGT PAPEŽ KAMNIK | 10M6 - 10 km | ||
124 | PETROVčIč | Robert | AK PIVKA | 10M6 - 10 km | ||
125 | BARIC | Zdravko | BURT | 10M6 - 10 km | ||
126 | SENEGAčNIK | Marjan | 10M6 - 10 km | |||
127 | SKVARčA | Andrej | 10M6 - 10 km | |||
128 | SAVIć | Miro | MODRI TIM | 10M6 - 10 km | ||
129 | MAJER | Tomaž | 10M6 - 10 km |
KD Mengeš
12, Nov. ( SO ) , 2022 - 10:30 h
Mengeš - Mengeš ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|