Nationaler Champion
Ergebnisse
| Platz | Datum | Punkte | Typ | Race | Kategorie | Club |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jahr 2022 | ||||||
| 8 (24) | 27.08.2022 | 10 | OCK - Člani | 22. VN ŠENČURJA 2022 - OCK | ČLANI (ME) | KK Novo mesto (ADR) |
| 25 (126) | 24.07.2022 | 1 | OCK - Člani | GP Kranj UCI C 1.2 2022 | ČLANI (ME) | KK Novo mesto (ADR) |
| 0 (28) | 23.07.2022 | 0 | OCK - Člani | KRITERIJ IN NOČNI KRITERIJ – KRANJ DP 2022 | ČLANI (ME) | KK Novo mesto (ADR) |
| 12 (50) | 26.06.2022 | 9 | OCK - Člani | DP CESTNO - MARIBOR 2022 | ČLANI (ME) | KK Novo mesto (ADR) |
| 15 (20) | 24.06.2022 | 1 | OCK - Člani | 4. Pokal Tadeja Pogačarja in GP Generali 2022 | ČLANI (ME) | KK Novo mesto (ADR) |
| 95 | 19.06.2022 | 2 | OCK - Člani | TOUR OF SLOVENIA UCI 2.PRO 15.6.- 19.6.2022 | ČLANI (ME) | KK Novo mesto (ADR) |
| 95 | 19.06.2022 | 1 | OCK - Člani | TOUR OF SLOVENIA UCI 2.PRO 15.6.- 19.6.2022 | ČLANI (ME) | KK Novo mesto (ADR) |
| 67 | 18.06.2022 | 1 | OCK - Člani | TOUR OF SLOVENIA UCI 2.PRO 15.6.- 19.6.2022 | ČLANI (ME) | KK Novo mesto (ADR) |
| 67 | 18.06.2022 | / [] | OCK - Člani | TOUR OF SLOVENIA UCI 2.PRO 15.6.- 19.6.2022 | ||
| 72 | 17.06.2022 | 1 | OCK - Člani | TOUR OF SLOVENIA UCI 2.PRO 15.6.- 19.6.2022 | ČLANI (ME) | KK Novo mesto (ADR) |
| 72 | 17.06.2022 | / [] | OCK - Člani | TOUR OF SLOVENIA UCI 2.PRO 15.6.- 19.6.2022 | ||
| 94 | 16.06.2022 | 1 | OCK - Člani | TOUR OF SLOVENIA UCI 2.PRO 15.6.- 19.6.2022 | ČLANI (ME) | KK Novo mesto (ADR) |
| 94 | 16.06.2022 | / [] | OCK - Člani | TOUR OF SLOVENIA UCI 2.PRO 15.6.- 19.6.2022 | ||
| 75 | 15.06.2022 | 1 | OCK - Člani | TOUR OF SLOVENIA UCI 2.PRO 15.6.- 19.6.2022 | ČLANI (ME) | KK Novo mesto (ADR) |
| 75 | 15.06.2022 | / [] | OCK - Člani | TOUR OF SLOVENIA UCI 2.PRO 15.6.- 19.6.2022 | KK Novo mesto (ADR) | |
| 42 (113) | 22.05.2022 | 1 | OCK - Člani | GP Gorenjska UCI C2 2022 | ČLANI (ME) | KK Novo mesto (ADR) |
| 38 (129) | 27.03.2022 | 1 | OCK - Člani | GP ADRIA MOBIL UCI 1.2 2022 | ČLANI (ME) | |
| 55 (149) | 24.03.2022 | 1 | OCK - Člani | VN Nove Gorice & Vipavske doline UCI 1.2 2022 | ČLANI (ME) | KK Novo mesto (ADR) |
| 47 (136) | 20.03.2022 | 1 | OCK - Člani | GP SLOVENIAN ISTRIA UCI 1.2 2022 | ČLANI (ME) | |
| Jahr 2021 | ||||||
| 1 (13) | 09.10.2021 | / | Gorsko kolesarstvo XCO | Vzpon na Zabreško planino 2021 DP | ELITE (ME) | FACTOR RACING |
| 50 (157) | 25.07.2021 | 2 | OCK - Člani | 53. VN KRANJA, MEMORIAL FILIPA MAJCNA UCI 1.2 2021 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 25 (28) | 24.07.2021 | 0 | OCK - Člani | KRITERIJ IN NOČNI KRITERIJ – KRANJ 2021 DP | ČLANI (ME) | |
| 0 (55) | 20.06.2021 | 0 | OCK - Člani | DP v cestni dirki 2021 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 0 (41) | 18.06.2021 | 0 | OCK - Člani | 3. POKAL TADEJA POGAČARJA in VN PLASTIKE VIRANT 2021 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 6 (18) | 17.06.2021 | 22 | OCK - Člani | DP kronometer Koper 2021 - OCK | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 13.06.2021 | 0 | OCK - Člani | PO SLOVENIJI UCI 2.Pro 9.6.-13.6.2021 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING | |
| 118 | 12.06.2021 | 1 | OCK - Člani | PO SLOVENIJI UCI 2.Pro 9.6.-13.6.2021 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 89 | 11.06.2021 | 1 | OCK - Člani | PO SLOVENIJI UCI 2.Pro 9.6.-13.6.2021 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 81 | 10.06.2021 | 1 | OCK - Člani | PO SLOVENIJI UCI 2.Pro 9.6.-13.6.2021 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 83 | 09.06.2021 | 1 | OCK - Člani | PO SLOVENIJI UCI 2.Pro 9.6.-13.6.2021 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 35 (117) | 30.05.2021 | 1 | OCK - Člani | GP SLOVENIJA UCI 1.2 2021 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 18 (171) | 28.03.2021 | 1 | OCK - Člani | GP ADRIA MOBIL UCI 1.2 2021 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| Jahr 2020 | ||||||
| 15 (145) | 26.07.2020 | 3 | OCK - Člani | VN KRANJA, MEMORIAL FILIPA MAJCNA 2020 UCI 1.2 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 5 (34) | 18.07.2020 | 20 | OCK - Člani | VN OBČINE GORJE - DP kriterij 2020 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 10 (41) | 28.06.2020 | 9 | OCK - Člani | DP v vožnji na čas Gorje - Pokljuka 2020 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 7 (58) | 21.06.2020 | 25 | OCK - Člani | DP cestno 2020 - Cerklje na Gorenjskem | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 20 (65) | 19.06.2020 | 1 | OCK - Člani | 2. POKAL TADEJA POGAČARJA in VN PLASTIKE VIRANT 2020 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 4 (9) | 11.01.2020 | 10 | Ciklokros Pokal Slovenije | Ciklokros Izvir - Državno prvenstvo 2019/2020 - PSLO | ČLANI (Licence ELITE in U23) | FACTOR RACING |
| 4 (9) | 11.01.2020 | 28 | Ciklokros - zimska liga | Ciklokros Izvir 2019/2020 - zimska liga | ČLANI (Licence ELITE in U23) | FACTOR RACING |
| Jahr 2019 | ||||||
| 3 (7) | 15.12.2019 | 6 | Ciklokros Pokal Slovenije | Božični ciklokros – Ljubno 2019/2020 | ČLANI (Licence ELITE in U23) | FACTOR RACING |
| 3 (7) | 15.12.2019 | 30 | Ciklokros - zimska liga | Božični ciklokros – Ljubno 2019/2020 - zimska liga | ČLANI (Licence ELITE in U23) | FACTOR RACING |
| 5 (13) | 07.12.2019 | 4 | Ciklokros Pokal Slovenije | Cycling united ciklokros 2019/2020 PSLO | ČLANI (Licence ELITE in U23) | FACTOR RACING |
| 5 (14) | 07.12.2019 | 26 | Ciklokros - zimska liga | Cycling united ciklokros 2019/2020 - zimska liga | ČLANI (Licence ELITE in U23) | FACTOR RACING |
| 24 (51) | 13.10.2019 | 1 | OCK - Člani | VN AVTOMOJSTER - ZAKLJUČNA DIRKA 2019 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 47 (122) | 01.09.2019 | 1 | OCK - Člani | Hrvaška - Slovenia 2019 UCI 1.2 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 47 (122) | 01.09.2019 | / | Cestno kolesarstvo | Croatia- Slovenia 2019 UCI 1.2 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 10 (21) | 31.08.2019 | 6 | OCK - Člani | OKOLI GRMA 2019 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 56 (112) | 04.08.2019 | 1 | OCK - Člani | VN KRANJA, MEMORIAL FILIPA MAJCNA (UCI 1.2) 2019 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 19 (39) | 03.08.2019 | 0 | OCK - Člani | NOČNI KRITERIJ - KRANJ 2019 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 23 (24) | 02.08.2019 | 1 | OCK - Člani | 20. VN ŠENČURJA - MEMORIAL BOJANA UDOVIČA 2019 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 13 (52) | 30.06.2019 | 8 | OCK - Člani | DP Radovljica 2019 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 4 (15) | 28.06.2019 | 25 | OCK - Člani | POKAL TADEJA POGAČARJA in VN PLASTIKE VIRANT 2019 - kriterij | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 27 (119) | 07.04.2019 | 1 | OCK - Člani | GP Adria Mobil 2019 UCI 1.2 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 35 (139) | 24.02.2019 | 1 | OCK - Člani | GP Slovenian Istria 2019 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| Jahr 2018 | ||||||
| 1 (6) | 08.12.2018 | 35 | Ciklokros - zimska liga | Cycling united ciklokros 2018/2019 - zimska liga | ČLANI (Licence ELITE in U23) | FACTOR RACING |
| 1 (6) | 08.12.2018 | 10 | Ciklokros Pokal Slovenije | Cycling united ciklokros 2018/2019 - PSLO | ČLANI (Licence ELITE in U23) | FACTOR RACING |
| 3 (14) | 01.12.2018 | 30 | Ciklokros - zimska liga | 3. CIKLOKROS CERKNICA 2018/2019 - zimska liga | ČLANI (Licence ELITE in U23) | FACTOR RACING |
| 3 (13) | 18.11.2018 | 30 | Ciklokros - zimska liga | Ciklokros Škofja Loka 2018/2019 - zimska liga | ČLANI (Licence ELITE in U23) | FACTOR RACING |
| 6 (78) | 14.10.2018 | 15 | OCK - Člani | VN AVTOMOJSTER - ZAKLJUČNA DIRKA 2018 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 62 (113) | 29.07.2018 | 1 | OCK - Člani | 50. VN KRANJA - MEMORIAL FILIPA MAJCNA (UCI 1.2) 2018 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 0 (102) | 28.07.2018 | 0 | OCK - Člani | NOČNI KRITERIJ - KRANJ 2018, DP kriterij | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 1 (22) | 21.07.2018 | 30 | OCK - Člani | VN OBČINE GORJE 2018 | ČLANI DO 23 LET (MU) | FACTOR RACING |
| 9 (59) | 24.06.2018 | 15 | OCK - Člani | DP MIRNA PEČ 2018 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 136 | 17.06.2018 | 2 | OCK - Člani | DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 50 | 17.06.2018 | 1 | OCK - Člani | DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 | ČLANI (ME) | |
| 114 | 16.06.2018 | 1 | OCK - Člani | DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 120 | 15.06.2018 | 1 | OCK - Člani | DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 140 | 14.06.2018 | 1 | OCK - Člani | DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 138 | 13.06.2018 | 1 | OCK - Člani | DIRKA PO SLOVENIJI (UCI 2.1) 13.6-17.6.2018 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 9 (20) | 08.06.2018 | 12 | OCK - Člani | DP VOŽNJA NA ČAS - MARATON FRANJA BTC CITY 2018 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 53 (167) | 01.04.2018 | 1 | OCK - Člani | GP Adria Mobil 2018 | ČLANI (ME) | |
| 106 (153) | 11.03.2018 | / | Cestno kolesarstvo | Istarsko Prolječe - Istrian Spring Trophy 08-11.3.2018 UCI2.2 - 3.etapa | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 81 (175) | 28.02.2018 | / | Cestno kolesarstvo | VN Trofej Umag - Umag Trophy 2018 UCI1.2 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 98 (162) | 25.02.2018 | 1 | OCK - Člani | GP Izola 2018 UCI 1.2 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| 92 (118) | 18.02.2018 | / | Cestno kolesarstvo | GP Laguna Poreč 2018 UCI1.2 | ČLANI (ME) | FACTOR RACING |
| Jahr 2017 | ||||||
| 13 (16) | 08.10.2017 | / | OCK - Člani | VN AVTOMOJSTER - 16. ZAKLJUČNA DIRKA 2017 | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | FACTOR RACING |
| 7 (40) | 01.10.2017 | 13 | Cestno kolesarstvo | 6. VN OBČINE MENGEŠ 2017 | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | FACTOR RACING |
| 2 (31) | 30.07.2017 | 35 | Cestno kolesarstvo | PO ULICAH KRANJA 2017 | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | FACTOR RACING |
| 7 (17) | 29.07.2017 | / | OCK - Člani | NOČNI KRITERIJ – KRANJ 2017 | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | FACTOR RACING |
| 5 (40) | 28.07.2017 | / | OCK - Člani | VN ŠENČURJA - KRITERIJ 2017 | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | FACTOR RACING |
| 3 (47) | 22.07.2017 | / | OCK - Člani | VN OBČINE GORJE 2017 | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | FACTOR RACING |
| 1 (42) | 25.06.2017 | / | OCK - Člani | DP CESTNO - KRANJ 2017 | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | FACTOR RACING |
| 1 (25) | 09.06.2017 | / | OCK - Člani | DP VOŽNJA NA ČAS MARATON FRANJA BTC CITY 2017 | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | FACTOR RACING |
| 2 (30) | 02.06.2017 | / | OCK - Člani | KRITERIJ MEDVODE - DP kriterij 2017 | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | FACTOR RACING |
| Jahr 2016 | ||||||
| 2 (14) | 03.12.2016 | 32 | Ciklokros - zimska liga | Ciklokros Cycling united Šenčur 16/17 - zimska liga | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | FACTOR RACING |
| 8 (21) | 23.10.2016 | 10 | OCK - mladinci | VN AVTOMOJSTER - 15. ZAKLJUČNA DIRKA 2016 | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | FACTOR RACING |
| 8 (11) | 02.10.2016 | 10 | OCK - mladinci | 5. VN OBČINE MENGEŠ 2016 | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | FACTOR RACING |
| 8 (32) | 31.07.2016 | 10 | OCK - mladinci | PO ULICAH KRANJA 2016 | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | FACTOR RACING |
| 15 (27) | 30.07.2016 | 1 | OCK - mladinci | NOČNI KRITERIJ - KRANJ 2016 | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | FACTOR RACING |
| 1 (40) | 26.06.2016 | 100 | OCK - mladinci | DP CESTNO - DOMŽALE 2016 | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | FACTOR RACING |
| 2 (33) | 10.06.2016 | 35 | OCK - mladinci | VOŽNJA NA ČAS MARATON FRANJA BTC CITY 2016 (OMR-DP) | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | FACTOR RACING |
| 1 | 14.05.2016 | 70 | OCK - mladinci | ETAPNA DIRKA - 10. VELIKA NAGRADA OBČINE KOMENDA | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | FACTOR RACING |
| 4 | 14.05.2016 | 10 | OCK - mladinci | ETAPNA DIRKA - 10. VELIKA NAGRADA OBČINE KOMENDA | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | FACTOR RACING |
| 1 | 14.05.2016 | 20 | OCK - mladinci | ETAPNA DIRKA - 10. VELIKA NAGRADA OBČINE KOMENDA | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | FACTOR RACING |
| Jahr 2015 | ||||||
| 6 (14) | 12.12.2015 | 25 | Ciklokros - zimska liga | CIKLOKROS KRANJ 2015 | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | FACTOR RACING |
| 4 (14) | 05.12.2015 | 28 | Ciklokros - zimska liga | CYCLING UNITED CIKLOKROS 2015 | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | FACTOR RACING |
| 4 (9) | 12.10.2015 | / | Cestno kolesarstvo | VN AVTOMOJSTER - 15. ZAKLJUČNA DIRKA 2015 | FACTOR RACING | |
| 1 (27) | 04.10.2015 | 50 | Cestno kolesarstvo | 4. VN OBČINE MENGEŠ 2015 | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 1 (69) | 20.09.2015 | 50 | Cestno kolesarstvo | 43. MEDNARODNA DIRKA OB BLEJSKEM JEZERU | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 1 (18) | 19.09.2015 | 50 | Cestno kolesarstvo | VN OBČINE GORJE 2015 | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 2 (21) | 30.08.2015 | 35 | Cestno kolesarstvo | 12. KROMPIRJEV POKAL BAM.BI 2015 Amater+ | STAREJŠI MLADINCI (MJ) | FACTOR RACING |
| 3 (58) | 29.08.2015 | 30 | Cestno kolesarstvo | OKOLI GRMA 2015 | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 1 (55) | 28.06.2015 | 100 | Cestno kolesarstvo | DP CESTNO - MIRNA PEČ 2015 | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 1 (36) | 12.06.2015 | 50 | Cestno kolesarstvo | DP V VOŽNJI NA ČAS MARATON FRANJA BTC CITY | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 2 (20) | 23.05.2015 | 35 | Cestno kolesarstvo | KROŽNA DIRKA LEDINE 2015 | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 1 (62) | 16.05.2015 | 50 | Cestno kolesarstvo | 9. VN OBČINE KOMENDA 2015 | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 2 (30) | 04.05.2015 | 35 | Cestno kolesarstvo | POKAL DRAGATUŠA 2015 | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 1 (60) | 27.04.2015 | 50 | Cestno kolesarstvo | 17. VN ŠENČURJA 2015 | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 1 (75) | 12.04.2015 | 50 | Cestno kolesarstvo | POKAL POLI 2015 | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 3 (69) | 28.03.2015 | 30 | Cestno kolesarstvo | 6. POKAL OBČINE TIŠINA 2015 | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| Jahr 2014 | ||||||
| 5 (20) | 27.12.2014 | 26 | Ciklokros - zimska liga | NOVOLETNI CIKLOKROS – KRANJ 2014/2015 -zimska liga | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | FACTOR RACING |
| 0 (18) | 07.12.2014 | 0 | Ciklokros - zimska liga | Ciklokros ŠKOFJA LOKA 2014/2015 - ZIMSKA LIGA | STAREJŠI MLADINCI (MU19) | FACTOR RACING |
| 16 (22) | 05.10.2014 | 1 | OCK - mladinci | 3. velika nagrada občine Mengeš 2014 | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 13 (54) | 30.08.2014 | 3 | OCK - mladinci | OKOLI GRMA 2014 | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 10 (54) | 24.08.2014 | 6 | OCK - mladinci | 1. Pokal Medvod 2014 | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 3 (44) | 23.08.2014 | 30 | OCK - mladinci | 16. VN ŠENČURJA 2014 | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 3 (51) | 03.08.2014 | 30 | OCK - mladinci | Po ulicah Kranja 2014 | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 10 (33) | 03.08.2014 | 6 | OCK - mladinci | NOČNI KRITERIJ - KRANJ 2014 | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 7 (58) | 11.07.2014 | 13 | OCK - mladinci | Krožna dirka Ledine | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 10 (53) | 29.06.2014 | 12 | OCK - mladinci | DP Cestno - Gabrje 2014 | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 5 (70) | 22.06.2014 | 20 | OCK - mladinci | Pokal Poli 2014 | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 14 (46) | 06.06.2014 | 2 | OCK - mladinci | Kronometer Ljubljana | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 14 (54) | 18.05.2014 | 2 | OCK - mladinci | 8. VN OBČINE KOMENDA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 2 (52) | 11.05.2014 | 35 | OCK - mladinci | Pokal občine Gorje | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 3 (49) | 10.05.2014 | 30 | OCK - mladinci | 42. MEDNARODNA DIRKA OB BLEJSKEM JEZERU | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 7 (57) | 03.05.2014 | 13 | OCK - mladinci | 7. kriterij mesta Ajdovščina | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 16 (72) | 13.04.2014 | 1 | OCK - mladinci | POKAL OBČINE TIŠINA | MLAJŠI MLADINCI (U17) | FACTOR RACING |
| 1 (8) | 22.02.2014 | 35 | Ciklokros Pokal Slovenije | Ciklokros Vipava | DEČKI | FACTOR RACING |
| 1 (14) | 11.01.2014 | 35 | Ciklokros Pokal Slovenije | Ciklokros Tropovci - Gradišče V2 | DEČKI | FACTOR RACING |
| Jahr 2013 | ||||||
| 2 (16) | 28.12.2013 | 32 | Ciklokros Pokal Slovenije | NOVOLETNI CIKLOKROS KRANJ 2013 | DEČKI | FACTOR RACING |
| 1 (20) | 07.12.2013 | 35 | Ciklokros Pokal Slovenije | Ciklokros Kranj | DEČKI | FACTOR RACING |
| 2 (12) | 01.12.2013 | 32 | Ciklokros Pokal Slovenije | Ciklokros Tropovci - Gradišče | DEČKI | FACTOR RACING |
| 1 (7) | 23.11.2013 | 35 | Ciklokros Pokal Slovenije | CIKLOKROS IDRIJA - LEDINE 2013 | DEČKI | FACTOR RACING |
| 1 (12) | 16.11.2013 | 35 | Ciklokros Pokal Slovenije | 1. VELIKA NAGRADA URHA V CIKLOKROSU 2013 | DEČKI | FACTOR RACING |
Nik Čemažar in den Nachrichten erwähnt:
Gravel: Prvo SP tudi s slovenskim pridihom
Prvo gravel svetovno prvenstvo tudi s Slovenci, bodril jih je tudi Tadej Pogačar
Nekdanji zmagovalec dirke Po Sloveniji dobil prvo etapo, sledila Novak in Pogačar
KRATKE NOVIČKE: Uspehi mladih kolesarjev, reprezentanca na Češkem, Adria Mobil na Poljskem…
Kristjan Hočevar tik pod zmagovalnim odrom
Poljak Paterski zmagovalec Velike nagrade Adrie Mobil
Velika nagrada Adrie Mobil 2022
Adria Mobil z zmagovalno miselnostjo v 50. sezono kluba
STARTNA LISTA: GP Poreč 2022
Prvenstvo rekordov in rekordna bera medalj za Adrio Mobil
Državni prvaki na velodromu 2022
Gorenjec in Štajerec okrepila novomeško ekipo
Nik Čemažar in Jaka Primožič zapuščata KK Kranj
Tahitre 815: Nove gradnje, novi prvaki in smrt flowizmu
Na Zabreški planini znani novi državni prvaki v XC vzponu
SP Flandrija: Nika Bobnar presenetila, Špoljar zadovoljen
Vtisi Bujakove, Čemažarja in Skoka po svetovnem prvenstvu v kronometru
Tratnik in Pogačar odlično odvozila kronometer, neverjeten boj za majico in slavje Italijana
SP v vožnji na čas: najprej na trasi Tratnik, nato Pogačar
Močna slovenska zasedba na svetovnem prvenstvu
Evropsko prvenstvo: Gal Glivar 11., Bujakova 13., v nedeljo še dirka članov
VN Šenčurja z zmago Pera in Žibertove, Čemažar zmagal v Črni gori
Dogs Gravel Days / Pasji dnevi: Na zadnjo avgustovsko soboto na Lokve
Govekar tretji v etapi dirke za pokal narodov v Franciji
DP v vožnji na čas: Tratnik in Bujakova do tretjega naslova državnega prvaka
Po Sloveniji: Etape v domačih krajih se veseli tudi Kristijan Koren
Na dirki Po Sloveniji kar trije nekdanji zmagovalci
Odličen dosežek Kristjana Hočevarja na prestižni dirki na Češkem
Kristjan Hočevar tretji v predzadnji etapi Dirke miru na Češkem
Jaka Primožič tretji na dirki Trofeo Giardino della Serenissima
Beograd - Banjaluka: Na uvodni etapi Per sedmi, Pajk v pikčastem dresu
Trofeo Piva: Kristjan Hočevar najvišje uvrščen Slovenec
Primožič in Čemažar o Istrski pomladi
V skoraj zimskih razmerah Istrsko pomlad najbolje končal Jaka Primožič
Istrska pomlad: Primožič v kraljevski etapi najboljši Slovenec
Istrska pomlad: hud padec v zaključku prve etape
Giro del Friuli: Jani Brajkovič najbolje uvrščen Slovenec
EP: Jerman z razpletom ni zadovoljen
Na evropskem prvenstvu Tratnik šesti v kronometru, zmaga Švicarja
Tratnik: “Če bodo noge prave …”



