Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

VN Vodice tudi letos v prijetnih temperaturah

VN Vodice

V soboto so se kolesarji v sončnem in toplem vremenu pomerili na 9. izvedbi Velike nagrade Vodice. Dirka je štela za Pokal Slovenije za amaterske kategorije, občinsko prvenstvo, dirko šolskih in predšolskih otrok, ter dirko za Pokal Slovenije dečkov in deklic, mlajših mladincev ter mlajših in starejših mladink in članic.

Krožna trasa Koseze, Selo pri Vodicah in Šinkov Turn je bila dolga 3,2 kilometra. Kolesarji so prevozili od 4 do 18 krogov, za najmlajše pa je bila trasa še krajša.

Pomerilo se je 79 amaterskih kolesarjev in 162 dečkov in deklic in mlajših mladink.

VN Vodice

Prvi trije po kategorijah:

VN Vodice

V kategoriji ČLANICE (WE) je prvo mesto osvojila Tajda Mohorič (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT), druga je bila Lara Maretič (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT) in tretja Lucija Arh (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT).

V kategoriji STAREJŠE MLADINKE (WJ) je bila najhitrejša Ana Ahačič (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT), druga je bila Ema Žibert (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT) in tretja Tjaša Sušnik (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT).

VN Vodice

V kategoriji MLAJŠI MLADINCI je zmagal Žak Eržen (KK ADRIA MOBIL), drugi je bil Mark Poberaj (KK TBP LENART) in tretji Jan Lešnik (KK KRANJ).

V kategoriji MLAJŠE MLADINKE (WU17) je prvo mesto osvojila Johanna Martini (RC KAC CELOVEC), druga je bila Nuša Moroz (KD SLOGA 1902 IDRIJA) in tretja Hana Kranjec Žagar (CALCIT BIKE TEAM).

VN Vodice

V kategoriji DEČKI A (U15/2) je prvo mesto osvojil Nejc Peterlin (KK ADRIA MOBIL), drugi je bil Sven Mernik (KD Knežjega mesta Celje) in tretji Jakob Omrzel (KK ADRIA MOBIL).

V kategoriji DEKLICE A (WU15/2) je bila najhitrejša Ema Podberšič (KK KRANJ), druga je bila Tjaša Sušnik (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT) in tretja Ajda Gortan (KK KRANJ).

V kategoriji DEČKI B (U15/1) je bil najhitrejši Žan Lopatič (CALCIT BIKE TEAM), drugo mesto je osvojil Matthias Esterl (Junior Cycling Team Graz) ter tretje Žan Bevc (KK ADRIA MOBIL).

V kategoriji DEKLICE B (WU15/1) je prvo mesto osvojila Vesna Potočnik (KK KRANJ), druga je bila Nika Mikuž (MBK ČRNI VRH) in tretja Ivana Rosa Novak (KD SLOGA 1902 IDRIJA).

VN Vodice

V kategoriji DEČKI C (U13) je prvo mesto osvojil Nik Muršec (PERUTNINA PTUJ), drugi je bil Mai Prevejšek (KK ADRIA MOBIL) in tretji Maj Bohak (PERUTNINA PTUJ).

V kategoriji DEKLICE C (WU13) je prvo mesto osvojila Iva Colnar (KK ADRIA MOBIL), druga je bila Hana Jeromel (PERUTNINA PTUJ) in tretja Lina Mehle (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT).


V kategoriji Amaterji je prvo mesto osvojil Rok Pajek (JB TEAM NOVO MESTO), drugi je bil Jakob Šmid (KD LPP) in tretji Rok Berger Mlakar (JB TEAM NOVO MESTO).

V kategoriji Master A je zmagal Mitja Mesarič (TUŠ T.E.A.M.), drugi je bil Miha Alič (KD LPP) in tretji Andrej Draksler (ŠD Koloka).

VN Vodice

V kategoriji Master B je bil najhitrejši Uroš Bogša (KD LPP), drugo mesto je osvojil Robert Kranjec (KD LPP) ter tretje Marko Polak (Arcont Selce).

V kategoriji Master C je zmagal Uroš Smolej (ŠD BAM.BI), drugi je bil Grega Filipič (KD ALPE SiS) in tretji Tadej Hanžič (KD BRANIK MARIBOR).

V kategoriji Master D je prvo mesto osvojil Aleš Hren (KD LPP), drugi je bil Gorazd Konc (KD BRDA DOBROVO) in tretji Sebastijan Jeraj.

V kategoriji Master E je bil najhitrejši Michele Pittacolo (ASD PITTABIKE), drugo mesto je osvojil Borut Vodopivec (KD BRDA DOBROVO) ter tretje Tomi Iskra (KD BRDA DOBROVO).

V kategoriji Master F je prvo mesto osvojil Milan Černigoj (KD LPP), drugi je bil Vlado Prpar (TUŠ T.E.A.M.) in tretji Robert Bauman (KD BRDA DOBROVO).

VN Vodice

V kategoriji Master G je zmagal Andrej Žavbi (TUŠ T.E.A.M.), drugi je bil Tomislav Čuk (ŠD BAM.BI) in tretji Marjan Čuden (Team BTS Company).

V kategoriji Master H je bil najhitrejši Ljubo Car (KD BRANIK MARIBOR), drugo mesto je osvojil Ivan Kastelic (B.V.G. GULČ) ter tretje Franci Brancelj (ŠD TURBO M).

V kategoriji Master I je zmagal Zorko Cigoj (KD BRDA DOBROVO), drugi je bil Bojan Lampe (ŠD TURBO M) in tretji Franc Hafner (ŠD BAM.BI).

VN Vodice

V kategoriji Master J je prvo mesto osvojil Rafael Končina (KD HRASTNIK), drugi je bil Edvard Učanjšek (KD HRASTNIK).

V kategoriji Ženske A je prvo mesto osvojila Erika Jesenko (Team NMD Granfondo), druga je bila Katarina Novak (BikeRepublic) in tretja Maja Zajec (ŠD BAM.BI).

VN Vodice

V kategoriji Ženske B je bila najhitrejša Ajda Opeka (KD BRANIK MARIBOR), druga je bila Joži Nastran Brank (KD LPP).

V kategoriji Ženske C je bila najhitrejša Suzana ŠEME (KD LPP), druga je bila Urška Merčon.

V kategoriji Ženske D je bila najhitrejša Ivica Rakoš (ŠD TURBO M), druga je bila Tina Ušeničnik (ŠD BAM.BI).

VN Vodice

 

 


Objavljeno: 20.09.2020

Vir/avtor:

Galerija

Deli

Sorodne novice

22 Sep 2018
Cestno kolesarstvo

Dež in veter krojila VN Vodice

Danes so se kolesarji na VN Vodice pomerili v precej težkih pogojih...

23 Sep 2017
Cestno kolesarstvo

Mesarič in Zajčeva najhitrejša na VN Vodice

Na progi so se pomerile kategorije amater, master, ženske, ter dečki in deklice in mlajše mladinke.

24 Sep 2016
Cestno kolesarstvo

Gal Glivar z begom na VN Vodice do nove zmage

Petič zapored so se kolesarji v sončnem vremenu pomerili za Veliko nagrado Občine Vodice.

21 Sep 2015
Cestno kolesarstvo

VN Vodice s spremenjenim razpisom

Objavljen je nov razpis z novo časovnico za kategorije dečkov in deklic A, B in C ter mlajših mladink.

Vir:

Komentarji

NOVO

Dodaj v košarico

Zaščitne maske 50/1 - 3 slojne zaščitne maske
Spletna cena:

9.99 €

pri nakupu nad 15 9.99 €

Dodaj v košarico

Kolesarska štartna številka MTB A6, barvna
Spletna cena:

0.42 €

pri nakupu nad 400 0.38 €