×

Mraz in dež na tokratni VN občine Vodice

VN Vodic

V hladnem in deževnem vremenu je Kolesarsko Društvo Rog organiziralo 11. izvedbo Velike nagrade Občine Vodice. Najprej so se za Pokal Slovenije pomerile amaterske kategorije, sledile so kategorije dečkov in deklic ter mladinskih kategorij.

Krožna trasa Koseze - Šinkov Turn je bila dolga 3,2 kilometra, dolžina je bila prilagojena posameznim kategorijam.

Prvi trije v kategorijah OCK:

V kategoriji MLAJŠI MLADINCI (U17) je bil najhitrejši Bor Berlak (KK TROPOVCI), drugo mesto je osvojil Gašper Štajnar (KK ADRIA MOBIL) ter tretje Žan Predojevič Benda (POGI TEAM UAE GENERALI).

V kategoriji DEČKI A (U15/2) je zmagal Bor Nograšek (KK KRANJ), drugi je bil Mai Prevejšek (KK ADRIA MOBIL) in tretji Vanja Kuntarič Žibert (POGI TEAM UAE GENERALI).

V kategoriji DEČKI B (U15/1) je prvo mesto osvojil Rok Bajželj (KK KRANJ), drugi je bil Maks Majnik (POGI TEAM UAE GENERALI) in tretji David Adam (PERUTNINA PTUJ).

V kategoriji DEČKI C (U13) je bil najhitrejši Franci Krajnc (POGI TEAM UAE GENERALI), drugo mesto je osvojil Denis Lebar (KK TROPOVCI) ter tretje Matevž Erjavec (POGI TEAM UAE GENERALI).

V kategoriji ČLANICE (WE) je prvo mesto osvojila Tjaša Sušnik (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT), druga je bila Hana Žumer (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT).

V kategoriji STAREJŠE MLADINKE (WJ) je prvo mesto osvojila Špela Colnar (KK ADRIA MOBIL), druga je bila Lucija Hočevar (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT) in tretja Katarina Jančič (TANIN SEVNICA).

V kategoriji MLAJŠE MLADINKE (WU17) je bila najhitrejša Sara Pestotnik (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT), druga je bila Ema Podberšič (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT) in tretja Taja Mehle (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT).

V kategoriji DEKLICE A (WU15/2) je prvo mesto osvojila Hana Jeromel (PERUTNINA PTUJ), druga je bila Laura Peterlin (KK ADRIA MOBIL) in tretja Neža Šetina (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT).

V kategoriji DEKLICE B (WU15/1) je bila najhitrejša Lara Mehle (KK ADRIA MOBIL), druga je bila Lina Mehle (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT) in tretja Zara Bukovec (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT).

V kategoriji DEKLICE C (WU13) je prvo mesto osvojila Kaja Adam (PERUTNINA PTUJ), druga je bila Maja Vurušič (KK ADRIA MOBIL) in tretja Živa Bohak (PERUTNINA PTUJ).

VN Vodice

Prvi trije v kategorijah OMR:

V kategoriji Amaterji je bil najhitrejši Luka Šau (KD OBALA), drugo mesto je osvojil Rok Berger Mlakar (JB TEAM NOVO MESTO) ter tretje Dani Pšajd (KD BRANIK MARIBOR).

V kategoriji Master A je prvo mesto osvojil Niko Senekovič (KD BRANIK MARIBOR), drugi je bil Anže Povirk (KD ROG).

V kategoriji Master C je prvo mesto osvojil Joze Golob (KD BRANIK MARIBOR), drugi je bil Gregor Juvančič (ŠD BAM.BI) in tretji Matej Jamnik (KK Jan Sport).

V kategoriji Master D je zmagal Mitja Mori (GANESHA TEAM), drugi je bil Jure Furlanič (ZVEZA ZA ŠPORT INVALIDOV SLOVENIJE - PARAKOLESARSTVO).

V kategoriji Master E je zmagal Borut Vodopivec (KD BRDA DOBROVO).

V kategoriji Master F je zmagal Marko Danevčič (KD BRDA DOBROVO), drugi je bil Igor Bogataj (Pogi Team UAE Generali) in tretji Uros Šesek (KK Jan Sport).

V kategoriji Master G je bil najhitrejši Andrej Žavbi (TUŠ T.E.A.M.), drugo mesto je osvojil Borislav Skubic (KD TIM VITA) ter tretje Marjan Bratina (KD BRDA DOBROVO).

V kategoriji Master H je zmagal Marjan Čuden (Team BTS Company), drugi je bil Andrej Habjan (ŠD Koloka) in tretji Danijel Vehar (KD BRDA DOBROVO).

V kategoriji Master I je prvo mesto osvojil Ivan Kastelic (B.V.G. GULČ), drugi je bil Zorko Cigoj (KD BRDA DOBROVO) in tretji Janez Prešeren (Team BTS Company).

V kategoriji Master J je bil najhitrejši Marko Saksida (KD BRDA DOBROVO), drugo mesto je osvojil Franci Koželj (ŠD BAM.BI).

V kategoriji Ženske A je prvo mesto osvojila Klara Turk (KK DOLENJSKA BALANCA), druga je bila Maja Zajec (ŠD BAM.BI).

V kategoriji Ženske C je prvo mesto osvojila Vida Ceglar (ŠD BAM.BI).

V kategoriji Ženske D je prvo mesto osvojila Dragica Habjan (ŠD Koloka).

Objavljeno: 17.09.2022