Prijave in naročila (0)
×

TANCIK

SLOVENIJA TANCIK Meta

Leto rojstva : 2008 Kraj : Domzale Član od : 10.04.2014

0

fan index

0

prvih mest

0

rezultatov

Klub : MISSER PROJECT – Energija

Rezultati eatapnih dirk

Cestno kolesarstvo
Mesto Datum Točke Vrsta tekme Tekmovalec Tekma Kategorija Klub
3 12.05.2024 2 OCK - ženske Meta Tancik VN IDRIJE 10.-12.5.2024 MLAJŠE MLADINKE (WU17) BTC City LJUBLJANA SCOTT
3 12.05.2024 10 OCK - ženske Meta Tancik VN IDRIJE 10.-12.5.2024 MLAJŠE MLADINKE (WU17) BTC City LJUBLJANA SCOTT
1 11.05.2024 4 OCK - ženske Meta Tancik VN IDRIJE 10.-12.5.2024 MLAJŠE MLADINKE (WU17) BTC City LJUBLJANA SCOTT
1 10.05.2024 4 OCK - ženske Meta Tancik VN IDRIJE 10.-12.5.2024 MLAJŠE MLADINKE (WU17) BTC City LJUBLJANA SCOTT

Rezultati

Kolesarjenje
Mesto Datum Točke Vrsta tekme Tekmovalec Tekma Kategorija Klub
1 19.05.2024 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Kamnik UCI C1 2024 U17 W MISSER PROJECT – Energija
1 05.05.2024 / Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XCC LJUBLJANA, DP 2024 MISSER PROJECT – Energija
1 24.03.2024 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Vrtojba UCI C1 2024 U17 W MISSER PROJECT – Energija
2 30.09.2023 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCC Energija Domžale 2023 U17 W MISSER PROJECT – Energija
3 09.09.2023 120 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Rašica 2023 U17 W MISSER PROJECT – Energija
3 16.07.2023 120 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Ketncug Kotečnik 2023 - SloXcup U17 W MISSER PROJECT – Energija
2 08.07.2023 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCC Sorca 2023 U17 W MISSER PROJECT – Energija
2 28.05.2023 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Kočevje UCI C1 27.5.-28.5.2023 U17 W MISSER PROJECT – Energija
3 06.05.2023 120 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik Urbani XCC Idrija 2023 (DP) U17 W MISSER PROJECT – Energija
2 26.03.2023 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Vrtojba UCI C1 2023 U17 W ENERGIJATEAM.COM
1 29.01.2023 100 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik BK Poreč - XC St. Becich 2022/23 Juniorke 15-29 god. (U30 F) ENERGIJATEAM.COM
0 23.09.2022 0 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Urbani Kočevje - mladi 2022 U15 W ENERGIJATEAM.COM
1 18.09.2022 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCC Energija Domžale DP 2022 Sloxcup U15 W ENERGIJATEAM.COM
2 04.09.2022 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Ajdovščina 2022 U15 W ENERGIJATEAM.COM
2 26.06.2022 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik DP - XCO Pohorje 2022 U15 W ENERGIJATEAM.COM
2 05.06.2022 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik 29. XCO SAMOBOR 2022 UCI Class 1 U15 W ENERGIJATEAM.COM
2 28.05.2022 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Kočevje UCI C1 2022 U15 W ENERGIJATEAM.COM
1 22.05.2022 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik 24. Kamniški Kros UCI C1 2022 U15 W ENERGIJATEAM.COM
2 27.03.2022 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Vrtojba UCI C1 2022 U15 W ENERGIJATEAM.COM
2 26.09.2021 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Završnica 2021 U15 W ENERGIJATEAM.COM
3 23.09.2021 120 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik Urbani XC Kočevje 2021 U15 W ENERGIJATEAM.COM
1 11.09.2021 / Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik 25. Kronometer na Rašico 2021 ENERGIJATEAM.COM
8 05.09.2021 80 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Ajdovščina 2021 U15 W ENERGIJATEAM.COM
1 27.06.2021 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Kamnik DP 2021 U15 W ENERGIJATEAM.COM
2 21.06.2021 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Samobor UCI C1 2021 U15 W ENERGIJATEAM.COM
2 30.05.2021 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Kočevje UCI C1 2021 U15 W ENERGIJATEAM.COM
1 06.09.2020 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Črn Trn Ajdovščina 2020 U13 W ENERGIJATEAM.COM
2 23.08.2020 220 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Kočevje UCI C1 2020 U13 W ENERGIJATEAM.COM
2 05.07.2020 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Črni Vrh DP 2020 U13 W ENERGIJATEAM.COM
2 06.10.2019 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Energija Kočevje 2019 U13 W ENERGIJATEAM.COM
1 08.09.2019 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Kope 2019 U13 W ENERGIJATEAM.COM
2 30.06.2019 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Črni Vrh 2019 U13 W ENERGIJATEAM.COM
1 25.06.2019 / Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XC Ravne 2019 DP U13 W ENERGIJATEAM.COM
1 25.06.2019 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Ravne 2019 Sloxcup U13 W ENERGIJATEAM.COM
2 16.06.2019 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Samobor 2019 UCI C1 U13 W ENERGIJATEAM.COM
1 02.06.2019 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Kočevje UCI C1 2019 SLOXCUP UCI C1 U13 W ENERGIJATEAM.COM
2 12.05.2019 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Kamnik - SLOXCUP 2019 UCI C1 U13 W ENERGIJATEAM.COM
1 14.04.2019 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Završnica 2019 SLOXCUP UCI C2 U13 W ENERGIJATEAM.COM
3 24.03.2019 120 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik Griči XCO VRTOJBA 2019 SLOXCUP UCI C1 U13 W ENERGIJATEAM.COM
2 07.10.2018 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC ENERGIJA MENGEŠ 2018 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 01.09.2018 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Izgubljena ovca 2018 UCI C1, HBS A, SLOXCUP U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 22.07.2018 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Krvavec DP 2018 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 01.07.2018 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Črni Vrh 2018 UCI C2 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 17.06.2018 150 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XCO Samobor 2018 UCI C1 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 03.06.2018 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik SloXcup XC Kočevje 2018 UCI C1 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 13.05.2018 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Kamnik 2018 UCI C1 12. in 13. maj U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 22.04.2018 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Završnica 2018 UCI C2 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 07.04.2018 / Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XCO Premantura Rocky Trail 2018 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 02.04.2018 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Griči 2018 UCI C1 U11 W ENERGIJATEAM.COM
1 26.11.2017 100 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik 2. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO KOČEVJE- KD MELAMIN 2017/2018 do 11 god. F (U11 F) ENERGIJATEAM.COM
2 01.10.2017 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Mengeš 2017 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 09.09.2017 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Ravne 2017 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 26.08.2017 / Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XCO Izgubljena Ovca C2 2017 HBS U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 26.08.2017 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Izgubljena Ovca C2 2017 SLOXCUP U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 16.07.2017 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Črni Vrh DP 2017 U11 W ENERGIJATEAM.COM
6 18.06.2017 50 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik 24. XCO Samobor 2017 UCI Class 1 HBS U11 W ENERGIJATEAM.COM
6 18.06.2017 90 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik 24. XCO Samobor 2017 UCI Class 1 SLOXCUP U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 03.06.2017 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Kočevje C2 2017 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 03.06.2017 / Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XCO Kočevje C2 2017 - HBS U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 29.04.2017 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Završnica C2 2017 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 23.04.2017 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik 20. XCO Kamnik, C1 2017 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 17.04.2017 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO GRIČI 2017 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 01.04.2017 / Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XCO Premantura Rocky Trail C1 2017 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 02.10.2016 150 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XC Energija Mengeš 2016 U9 W ENERGIJATEAM.COM
2 10.09.2016 150 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XC Ravne 2016 U9 W ENERGIJATEAM.COM
2 25.06.2016 150 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XC Rogla 2016 UCI C2 U9 W ENERGIJATEAM.COM
2 18.06.2016 / Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XC Kočevje 2016 DP U9 W ENERGIJATEAM.COM
2 18.06.2016 150 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XC Kočevje SloXcup 2016 U9 W ENERGIJATEAM.COM
2 12.06.2016 150 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XCO Samobor 2016 U9 W ENERGIJATEAM.COM
2 29.05.2016 150 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XC Završnica PSLO 2016 U9 W ENERGIJATEAM.COM
2 30.04.2016 150 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik 19. Kamniški Kros UCI C.1 2016 U9 W ENERGIJATEAM.COM
2 09.04.2016 150 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XC Idrija - Ledine 2016 U9 W ENERGIJATEAM.COM
2 28.03.2016 150 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik Griči XC 2016 U9 W ENERGIJATEAM.COM
1 20.03.2016 100 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik MTB zimska liga Valelunga do 9 god. F (U9 F) ENERGIJATEAM.COM
5 13.12.2015 100 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik MTB zimska liga Kornarija do 9 god. F (U9 F) ENERGIJATEAM.COM
3 04.10.2015 20 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XC Energija Mengeš 2015 U9 W ENERGIJATEAM.COM
3 19.09.2015 20 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XCC Mekinje 2015 U9 W ENERGIJATEAM.COM
3 13.09.2015 20 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XC RAVNE NA KOROŠKEM 2015 U9 W ENERGIJATEAM.COM
5 22.08.2015 16 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XCC Črni Vrh 2015 U9 W ENERGIJATEAM.COM
4 12.07.2015 18 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik 18. Kamniški kros DP 2015 U9 W ENERGIJATEAM.COM
5 20.06.2015 16 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XC Završnica 2015 U9 W ENERGIJATEAM.COM
5 30.05.2015 16 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XC Leše 2015 U9 W ENERGIJATEAM.COM
4 03.05.2015 18 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XC Kočevje 2015 U9 W ENERGIJATEAM.COM
5 13.04.2015 16 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XC Idrija 2015 U9 W ENERGIJATEAM.COM
7 06.04.2015 14 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik Griči XC 2015 U9 W ENERGIJATEAM.COM
2 13.09.2014 22 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XC Energija Mengeš 2014 U7 W ENERGIJATEAM.COM
5 23.08.2014 16 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XCC Črni Vrh 2014 U7 W ENERGIJATEAM.COM
1 25.06.2014 25 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XC Ravne na Koroškem 2014 U7 W ENERGIJATEAM.COM
2 21.06.2014 22 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XC Završnica 2014 DP U7 W ENERGIJATEAM.COM
2 15.06.2014 22 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XC Samobor (UCI C.1) U7 W ENERGIJATEAM.COM
2 14.06.2014 22 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik 17. kamniški kros (UCI C.1) 2014 U7 W ENERGIJATEAM.COM
1 17.05.2014 25 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XCC Idrija - Ledine U7 W ENERGIJATEAM.COM
2 15.05.2014 22 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XC Griči 2014 U7 W ENERGIJATEAM.COM
2 12.04.2014 22 Gorsko kolesarstvo XCO Meta Tancik XCC Mekinje 2014 U7 W ENERGIJATEAM.COM
0 19.05.2024 0 OCK - ženske Meta Tancik 17. VN OBČINE KOMENDA - LIDLOV POKAL ZA MLADE 2024 MLAJŠE MLADINKE (WU17) BTC City LJUBLJANA SCOTT
4 08.10.2023 5 OCK - ženske Meta Tancik VN AVTOMOJSTRA 2023 MLAJŠE MLADINKE (WU17) MISSER PROJECT – Energija
3 07.10.2023 6 OCK - ženske Meta Tancik POKAL OBČINE STRAŽA 2023 MLAJŠE MLADINKE (WU17) MISSER PROJECT – Energija
3 09.10.2022 6 OCK - ženske Meta Tancik VN AVTOMOJSTRA 2022 DEKLICE A (WU15/2) ENERGIJATEAM.COM
4 16.07.2022 5 OCK - ženske Meta Tancik VN OBČINE GORJE - kriterij 2022 DEKLICE A (WU15/2) ENERGIJATEAM.COM
3 14.10.2021 6 OCK - ženske Meta Tancik VN AVTOMOJSTER 2021 DEKLICE B (WU15/1) ENERGIJATEAM.COM
2 26.12.2023 8 Ciklokros Pokal Slovenije Meta Tancik Ciklokros Ljubljana 2023/24 MLADINKE (WU19) MISSER PROJECT – Energija
3 26.12.2023 30 Ciklokros - zimska liga Meta Tancik Ciklokros Ljubljana 2023/24 - zimska liga MLADINKE (WU19) MISSER PROJECT – Energija
2 23.12.2023 16 Ciklokros Pokal Slovenije Meta Tancik CX Kočevje 2023/24 DP MLADINKE (WU19) MISSER PROJECT – Energija
3 23.12.2023 30 Ciklokros - zimska liga Meta Tancik CX Kočevje 2023/24 - zimska liga MLADINKE (WU19) MISSER PROJECT – Energija
1 19.11.2023 10 Ciklokros Pokal Slovenije Meta Tancik Ciklokros Straža 2023/24 PSLO MLADINKE (WU19) MISSER PROJECT – Energija
1 19.11.2023 35 Ciklokros - zimska liga Meta Tancik CIKLOKROS STRAŽA 2023/24 - zimska liga MLADINKE (WU19) MISSER PROJECT – Energija
1 26.12.2022 20 Ciklokros Pokal Slovenije Meta Tancik 2. Ciklokros Ljubljana 22/23 MLADINKE (WU19) ENERGIJATEAM.COM
2 26.12.2022 32 Ciklokros - zimska liga Meta Tancik 2. Ciklokros Ljubljana 22/23 - zimska liga MLADINKE (WU19) ENERGIJATEAM.COM
2 08.01.2022 32 Ciklokros - zimska liga Meta Tancik CIKLOKROS IZVIR 8.1.2022 - zimska liga DEKLICE (WU15) ENERGIJATEAM.COM
1 08.01.2022 10 Ciklokros Pokal Slovenije Meta Tancik CIKLOKROS IZVIR 2020 PSLO DEKLICE (WU15)
1 28.11.2021 10 Ciklokros Pokal Slovenije Meta Tancik CYCLO CROSS V DOLENJSKIH TOPLICAH 2021 DEKLICE (WU15) ENERGIJATEAM.COM
1 28.11.2021 35 Ciklokros - zimska liga Meta Tancik CYCLO CROSS V DOLENJSKIH TOPLICAH 2021 - zimska liga DEKLICE (WU15) ENERGIJATEAM.COM

 

 

Meta Tancik v naših novicah:

XCO Kamnik: Luca Braidot četrtič, Jana Belomojna drugič XCO Kamnik: Luca Braidot četrtič, Jana Belomojna drugič do zmage Kamnik gosti drugo dirko serije SloXcup Kamnik gosti drugo dirko serije SloXcup Tahitre 949: Kaj otvoritev, to je bil pravi festival! Kolesarski spektakel za mlade v Idriji Tanja Žakelj in Rok Naglič ubranila naslova državnih prvakov v kratkem krosu Novi državni prvaki v kratkem krosu, Rok Naglič in Tanja Žakelj četrtič 4 Islands in zgodba dneva: Tomi Misser Na mednarodnem MTB parketu Slovenci zopet odlično Trening z Meto in Tomijem XCO Vrtojba: Rok Naglič drugi, Vita Movrin in Tanja Žakelj v peterici V Vrtojbi ob močni mednarodni konkurenci Rok Naglič drugi, Vita Movrin in Tanja Žakelj na podiumu V Vrtojbi začetek serije SloXcup V Vrtojbi začetek serije SloXcup Shimano Super Cup Massi: Mladi Slovenci zopet na stopničkah Shimano Super Cup Massi Banyoles: Mladi Slovenci ponovno odlični Chelva: Mladi Slovenci kraljujejo v Španiji Shimano Super Cup Massi: Slovenci odlično V Španiji izjemna predstava mladih Slovencev, v članski konkurenci slavila Ferrand Prevot in Pidcock Mihael Štajnar na državnem prvenstvu v ciklokrosu močnejši od Luke Mezgeca CX Straža: Ciklokros je startal, na vrhu Štajnar & Štajnar Dominacija Mihaela Štajnarja na uvodni dirki ciklokrosa sezone 2023/24 CX pokal: V nedeljo začetek v Straži pri Novem mestu Fotogalerija: Podelitev nagrad najboljšim gorskim kolesarjem To so najboljši v domačih pokalnih tekmovanjih 2023 Pokalna podelitev OGK 12. novembra v Kranju Sezona SloXcup v Domžalah končana z zmagama Roka Nagliča in Vite Movrin Na zadnji pokalni dirki zmaga Roka Nagliča in Vite Movrin Mednarodne dirkaške: Bil je pester vikend XC Rašica navdušila z zahtevno in atraktivno progo XC Rašica navdušila z zahtevno in atraktivno progo, na kronometru brez rekorda EP mladi Il Ciocco: Izjava Maruše Tereze in vrhunci dirke 15-letnic Maruša Tereza ponovno evropska prvakinja, Eva Terpin bronasta EP mladi Il Ciocco: Maruša Tereza prva, Eva tretja! EP mladi: V Il Cioccu po dveh tretjinah Slovenci uspešno Na mladinskem evropskem prvenstvu Maruša Tereza Šerkezi do brona, v prvi deseterici kar tri Slovenke Na državnem prvenstvu v olimpijskem krosu vroče in brez večjih presenečenj Jutri državno prvenstvo v olimpijskem krosu Ketncug Kotečnik XCC Sor’ca: Uspešna premierna dirka v kratkem krosu na Soriški planini