Prijave in naročila (0)
X

TANCIK

SLOVENIJA TANCIK Meta

Leto rojstva : 2008 Kraj : Član od : 10.04.2014

0

fan index

0

prvih mest

0

rezultatov

Klub : ENERGIJATEAM.COM

Rezultati

Gorsko kolesarstvo XCO
Mesto Datum Točke Vrsta tekme Tekmovalec Tekma Kategorija Klub
2 05.06.2022 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik 29. XCO SAMOBOR 2022 UCI Class 1 U15 W ENERGIJATEAM.COM
2 28.05.2022 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Kočevje UCI C1 2022 U15 W ENERGIJATEAM.COM
1 22.05.2022 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik 24. Kamniški Kros UCI C1 2022 U15 W ENERGIJATEAM.COM
2 27.03.2022 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Vrtojba UCI C1 2022 U15 W ENERGIJATEAM.COM
2 26.09.2021 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Završnica 2021 U15 W ENERGIJATEAM.COM
3 23.09.2021 120 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik Urbani XC Kočevje 2021 U15 W ENERGIJATEAM.COM
1 11.09.2021 / / Meta Tancik 25. Kronometer na Rašico 2021 ENERGIJATEAM.COM
8 05.09.2021 80 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Ajdovščina 2021 U15 W ENERGIJATEAM.COM
1 27.06.2021 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Kamnik DP 2021 U15 W ENERGIJATEAM.COM
2 21.06.2021 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Samobor UCI C1 2021 U15 W ENERGIJATEAM.COM
2 30.05.2021 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Kočevje UCI C1 2021 U15 W ENERGIJATEAM.COM
1 06.09.2020 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Črn Trn Ajdovščina 2020 U13 W ENERGIJATEAM.COM
2 23.08.2020 220 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Kočevje UCI C1 2020 U13 W ENERGIJATEAM.COM
2 05.07.2020 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Črni Vrh DP 2020 U13 W ENERGIJATEAM.COM
2 06.10.2019 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Energija Kočevje 2019 U13 W ENERGIJATEAM.COM
1 08.09.2019 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Kope 2019 U13 W ENERGIJATEAM.COM
2 30.06.2019 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Črni Vrh 2019 U13 W ENERGIJATEAM.COM
1 25.06.2019 / / Meta Tancik XC Ravne 2019 DP U13 W ENERGIJATEAM.COM
1 25.06.2019 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Ravne 2019 Sloxcup U13 W ENERGIJATEAM.COM
2 16.06.2019 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Samobor 2019 UCI C1 U13 W ENERGIJATEAM.COM
1 02.06.2019 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Kočevje UCI C1 2019 SLOXCUP UCI C1 U13 W ENERGIJATEAM.COM
2 12.05.2019 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Kamnik - SLOXCUP 2019 UCI C1 U13 W ENERGIJATEAM.COM
1 14.04.2019 200 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Završnica 2019 SLOXCUP UCI C2 U13 W ENERGIJATEAM.COM
3 24.03.2019 120 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik Griči XCO VRTOJBA 2019 SLOXCUP UCI C1 U13 W ENERGIJATEAM.COM
2 07.10.2018 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC ENERGIJA MENGEŠ 2018 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 01.09.2018 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Izgubljena ovca 2018 UCI C1, HBS A, SLOXCUP U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 22.07.2018 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Krvavec DP 2018 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 01.07.2018 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Črni Vrh 2018 UCI C2 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 17.06.2018 / / Meta Tancik XCO Samobor 2018 UCI C1 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 03.06.2018 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik SloXcup XC Kočevje 2018 UCI C1 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 13.05.2018 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Kamnik 2018 UCI C1 12. in 13. maj U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 22.04.2018 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Završnica 2018 UCI C2 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 07.04.2018 / / Meta Tancik XCO Premantura Rocky Trail 2018 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 02.04.2018 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Griči 2018 UCI C1 U11 W ENERGIJATEAM.COM
1 26.11.2017 / / Meta Tancik 2. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO KOČEVJE- KD MELAMIN 2017/2018 do 11 god. Ž (U11 W) ENERGIJATEAM.COM
2 01.10.2017 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Mengeš 2017 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 09.09.2017 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Ravne 2017 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 26.08.2017 / / Meta Tancik XCO Izgubljena Ovca C2 2017 HBS U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 26.08.2017 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Izgubljena Ovca C2 2017 SLOXCUP U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 16.07.2017 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Črni Vrh DP 2017 U11 W ENERGIJATEAM.COM
6 18.06.2017 / / Meta Tancik 24. XCO Samobor 2017 UCI Class 1 HBS U11 W ENERGIJATEAM.COM
6 18.06.2017 90 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik 24. XCO Samobor 2017 UCI Class 1 SLOXCUP U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 03.06.2017 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Kočevje C2 2017 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 03.06.2017 / / Meta Tancik XCO Kočevje C2 2017 - HBS U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 29.04.2017 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Završnica C2 2017 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 23.04.2017 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik 20. XCO Kamnik, C1 2017 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 17.04.2017 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO GRIČI 2017 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 01.04.2017 / / Meta Tancik XCO Premantura Rocky Trail C1 2017 U11 W ENERGIJATEAM.COM
2 02.10.2016 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Energija Mengeš 2016 U9 W ENERGIJATEAM.COM
2 10.09.2016 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Ravne 2016 U9 W ENERGIJATEAM.COM
2 25.06.2016 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Rogla 2016 UCI C2 U9 W ENERGIJATEAM.COM
2 18.06.2016 / / Meta Tancik XC Kočevje 2016 DP U9 W ENERGIJATEAM.COM
2 18.06.2016 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Kočevje SloXcup 2016 U9 W ENERGIJATEAM.COM
2 12.06.2016 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCO Samobor 2016 U9 W ENERGIJATEAM.COM
2 29.05.2016 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Završnica PSLO 2016 U9 W ENERGIJATEAM.COM
2 30.04.2016 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik 19. Kamniški Kros UCI C.1 2016 U9 W ENERGIJATEAM.COM
2 09.04.2016 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Idrija - Ledine 2016 U9 W ENERGIJATEAM.COM
2 28.03.2016 150 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik Griči XC 2016 U9 W ENERGIJATEAM.COM
1 20.03.2016 / / Meta Tancik MTB zimska liga Valelunga U9W - (do 9 godina) ENERGIJATEAM.COM
5 13.12.2015 / / Meta Tancik MTB zimska liga Kornarija U9W - (do 9 godina) ENERGIJATEAM.COM
3 04.10.2015 20 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Energija Mengeš 2015 U9 W ENERGIJATEAM.COM
3 19.09.2015 20 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCC Mekinje 2015 U9 W ENERGIJATEAM.COM
3 13.09.2015 20 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC RAVNE NA KOROŠKEM 2015 U9 W ENERGIJATEAM.COM
5 22.08.2015 16 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCC Črni Vrh 2015 U9 W ENERGIJATEAM.COM
4 12.07.2015 18 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik 18. Kamniški kros DP 2015 U9 W ENERGIJATEAM.COM
5 20.06.2015 16 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Završnica 2015 U9 W ENERGIJATEAM.COM
5 30.05.2015 16 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Leše 2015 U9 W ENERGIJATEAM.COM
4 03.05.2015 18 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Kočevje 2015 U9 W ENERGIJATEAM.COM
5 13.04.2015 16 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Idrija 2015 U9 W ENERGIJATEAM.COM
7 06.04.2015 14 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik Griči XC 2015 U9 W ENERGIJATEAM.COM
2 13.09.2014 22 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Energija Mengeš 2014 U7 W ENERGIJATEAM.COM
5 23.08.2014 16 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCC Črni Vrh 2014 U7 W ENERGIJATEAM.COM
1 25.06.2014 25 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Ravne na Koroškem 2014 U7 W ENERGIJATEAM.COM
2 21.06.2014 22 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Završnica 2014 DP U7 W ENERGIJATEAM.COM
2 15.06.2014 22 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Samobor (UCI C.1) U7 W ENERGIJATEAM.COM
2 14.06.2014 22 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik 17. kamniški kros (UCI C.1) 2014 U7 W ENERGIJATEAM.COM
1 17.05.2014 25 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCC Idrija - Ledine U7 W ENERGIJATEAM.COM
2 15.05.2014 22 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XC Griči 2014 U7 W ENERGIJATEAM.COM
2 12.04.2014 22 XCO Pokal mladi - SloXcup Meta Tancik XCC Mekinje 2014 U7 W ENERGIJATEAM.COM
Cestno kolesarstvo
Mesto Datum Točke Vrsta tekme Tekmovalec Tekma Kategorija Klub
3 14.10.2021 6 OCK - ženske Meta Tancik VN AVTOMOJSTER 2021 DEKLICE B (WU15/1) ENERGIJATEAM.COM
Ciklokros
Mesto Datum Točke Vrsta tekme Tekmovalec Tekma Kategorija Klub
2 08.01.2022 32 Ciklokros - zimska liga Meta Tancik CIKLOKROS IZVIR 8.1.2022 - zimska liga DEKLICE ENERGIJATEAM.COM
1 08.01.2022 10 Ciklokros Pokal Slovenije Meta Tancik CIKLOKROS IZVIR 2020 PSLO DEKLICE
1 28.11.2021 10 Ciklokros Pokal Slovenije Meta Tancik CYCLO CROSS V DOLENJSKIH TOPLICAH 2021 DEKLICE ENERGIJATEAM.COM
1 28.11.2021 35 Ciklokros - zimska liga Meta Tancik CYCLO CROSS V DOLENJSKIH TOPLICAH 2021 - zimska liga DEKLICE ENERGIJATEAM.COM

 

 

Meta Tancik v naših novicah:

Mednarodne dirkaške: Od Hrvaške prek Italije in Švice, vse do Češke Meta Tancik in Žan Pahor na stopničkah v italijanski Gorici XCO Samobor: Na stopničkah Tanja Žakelj in Vita Movrin, najhitrejši Slovenec Nace Gnezda Na blatnem XC Kočevje v članskih dirkah Slovencema drugi mesti V blatnem Kočevju Rok Naglič in Vita Movrin druga, zmaga Ukrajinke Belomojne in Novozelandca Oliverja V Kamniku zmaga Belomojne in Braidota Podelitev OGK 2021 Na zadnji dirki ciklokrosa najhitrejši Primož Obal Kdo vodi v slovenskem ciklokros pokalu? Tahitre 809: Zabava na kolesih tako ali drugače Meta Tancik najmočnejša v italijanski Gorici EP mladi Pila: Ko se mladi prvič spopadejo v res močni konkurenci Meta Tancik evropska prvakinja v krosu med 13-letnicami! EP mladih: Meta Tancik do naslova evropske prvakinje EP Pila: najboljša slovenska ekipa do petega mesta Žan Pahor že prvi dan evropskega prvenstva mladih s tretjim časom V Kamniku v elitni konkurenci do naslova državnih prvakov Žakljeva in Štajnar Rok Naglič in Tanja Žakelj najhitrejša v Ajdovščini Žakljeva najmočnejša, Italijan lovoriko predal Novozelandcu V nedeljo spopad za naslov državnih prvakov v olimpijskem krosu Podelitev OGK 2019 Najboljši gorski kolesarji v krosu, spustu in BMX-u so… Zaključek sezone v seriji SloXcup je bil v Kočevju Tanja Žakelj in Rok Naglič najhitrejša v Črnem Vrhu V Samoboru najhitrejša Madžara Benkova in Parti XC Kočevje: Žakljeva in Braidot do zmage V Kočevju zmagovalca med člani Tanja Žakelj in Daniele Braidot Naglič v Završnici z zmago do novih točk UCI Naglič in Avstrijka Drumlova do zmage v Završnici Podelitev OGK 2018 SloXcup: Pokalni zmagovalci letošnje sezone so … Šolsko prvenstvo Ljubljane v gorskem kolesarstvu Hribovšek najhitreje med Slovenci lovil izgubljeno ovco Podelitev priznanj OGK XC Ravne: najhitrejša Klemenčič in Janežičeva Hribovšek najhitrejši Slovenec v iskanju izgubljene ovce Dobili smo nove državne prvake v olimpijskem krosu Tanji zmaga, Naglič najhitrejši Slovenec Kamenjak Rocky Trails maraton: Tanja in Marek Tanja Žakelj in Matous Ulman najhitrejša v Premanturi