Prijave in naročila (0)
×

UTRANKER

SLOVENIJA UTRANKER Neža

Leto rojstva : 2011 Kraj : Član od : 10.06.2016

0

fan index

0

prvih mest

0

rezultatov

Klub : 2Simpl Celje

BIO:


0

Rezultati

Gorsko kolesarstvo XCO
Mesto Datum Točke Vrsta tekme Tekmovalec Tekma Kategorija Klub
2 23.09.2022 150 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XC Urbani Kočevje - mladi 2022 U13 W 2Simpl Celje
2 18.09.2022 150 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCC Energija Domžale DP 2022 Sloxcup U13 W 2Simpl Celje
2 10.09.2022 230 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XC RAŠICA TEKMA ZA MLAJŠE KATEGORIJE 2022 U13 W 2Simpl Celje
2 04.09.2022 270 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XC Ajdovščina 2022 U13 W 2Simpl Celje
2 05.06.2022 150 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker 29. XCO SAMOBOR 2022 UCI Class 1 U13 W 2Simpl Celje
1 28.05.2022 200 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCO Kočevje UCI C1 2022 U13 W 2Simpl Celje
2 22.05.2022 150 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker 24. Kamniški Kros UCI C1 2022 U13 W 2Simpl Celje
3 27.03.2022 120 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCO Vrtojba UCI C1 2022 U13 W 2Simpl Celje
1 26.09.2021 200 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCO Završnica 2021 U11 W 2Simpl Celje
1 23.09.2021 200 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker Urbani XC Kočevje 2021 U11 W 2Simpl Celje
1 05.09.2021 290 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCO Ajdovščina 2021 U11 W 2Simpl Celje
1 27.06.2021 200 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCO Kamnik DP 2021 U11 W 2Simpl Celje
0 21.06.2021 / Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCO Samobor UCI C1 2021 U11 W 2Simpl Celje
1 30.05.2021 200 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XC Kočevje UCI C1 2021 U11 W 2Simpl Celje
2 06.09.2020 150 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XC Črn Trn Ajdovščina 2020 U11 W 2Simpl Celje
2 23.08.2020 210 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCO Kočevje UCI C1 2020 U11 W 2Simpl Celje
2 05.07.2020 150 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCO Črni Vrh DP 2020 U11 W 2Simpl Celje
1 06.10.2019 200 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XC Energija Kočevje 2019 U9 W 2Simpl Celje
1 08.09.2019 200 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XC Kope 2019 U9 W 2Simpl Celje
1 25.06.2019 / Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XC Ravne 2019 DP U9 W 2Simpl Celje
1 25.06.2019 200 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XC Ravne 2019 Sloxcup U9 W 2Simpl Celje
1 16.06.2019 200 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCO Samobor 2019 UCI C1 U9 W 2Simpl Celje
2 02.06.2019 200 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XC Kočevje UCI C1 2019 SLOXCUP UCI C1 U9 W 2Simpl Celje
2 12.05.2019 200 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCO Kamnik - SLOXCUP 2019 UCI C1 U9 W 2Simpl Celje
1 14.04.2019 200 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCO Završnica 2019 SLOXCUP UCI C2 U9 W 2Simpl Celje
2 24.03.2019 200 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker Griči XCO VRTOJBA 2019 SLOXCUP UCI C1 U9 W 2Simpl Celje
2 07.10.2018 150 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XC ENERGIJA MENGEŠ 2018 U9 W 2Simpl Celje
2 16.09.2018 150 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XC RAVNE 2018 U9 W 2Simpl Celje
2 01.09.2018 150 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCO Izgubljena ovca 2018 UCI C1, HBS A, SLOXCUP U9 W 2Simpl Celje
2 22.07.2018 150 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XC Krvavec DP 2018 U9 W 2Simpl Celje
2 01.07.2018 150 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCO Črni Vrh 2018 UCI C2 U9 W 2Simpl Celje
2 17.06.2018 150 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCO Samobor 2018 UCI C1 U9 W 2Simpl Celje
2 03.06.2018 150 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker SloXcup XC Kočevje 2018 UCI C1 U9 W 2Simpl Celje
2 13.05.2018 150 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCO Kamnik 2018 UCI C1 12. in 13. maj U9 W 2Simpl Celje
2 22.04.2018 150 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCO Završnica 2018 UCI C2 U9 W 2Simpl Celje
4 02.04.2018 120 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XC Griči 2018 UCI C1 U9 W 2Simpl Celje
2 26.08.2017 / Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCO Izgubljena Ovca C2 2017 HBS U7 W 2Simpl Celje
2 26.08.2017 150 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCO Izgubljena Ovca C2 2017 SLOXCUP U7 W 2Simpl Celje
1 22.07.2017 200 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XC Leše 2017 U7 W 2Simpl Celje
1 18.06.2017 / Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker 24. XCO Samobor 2017 UCI Class 1 HBS U7 W 2Simpl Celje
1 18.06.2017 200 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker 24. XCO Samobor 2017 UCI Class 1 SLOXCUP U7 W 2Simpl Celje
1 03.06.2017 200 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCO Kočevje C2 2017 U7 W 2Simpl Celje
1 03.06.2017 / Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCO Kočevje C2 2017 - HBS U7 W 2Simpl Celje
1 29.04.2017 200 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCO Završnica C2 2017 U7 W 2Simpl Celje
1 23.04.2017 200 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker 20. XCO Kamnik, C1 2017 U7 W 2Simpl Celje
1 17.04.2017 200 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCO GRIČI 2017 U7 W 2Simpl Celje
3 02.10.2016 120 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XC Energija Mengeš 2016 U7 W 2Simpl Celje
3 10.09.2016 120 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XC Ravne 2016 U7 W 2Simpl Celje
4 20.08.2016 100 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCC Črni Vrh 2016 U7 W 2Simpl Celje
2 24.07.2016 150 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XC Leše 2016 U7 W 2Simpl Celje
3 25.06.2016 120 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XC Rogla 2016 UCI C2 U7 W 2Simpl Celje
4 18.06.2016 / Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XC Kočevje 2016 DP U7 W 2Simpl Celje
4 18.06.2016 100 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XC Kočevje SloXcup 2016 U7 W 2Simpl Celje
3 12.06.2016 120 Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XCO Samobor 2016 U7 W 2Simpl Celje
2 29.05.2016 / Gorsko kolesarstvo XCO Neža Utranker XC Završnica PSLO 2016 U7 W 2Simpl Celje

 

 

Neža Utranker v naših novicah:

Pokalna podelitev najboljšim gorskim kolesarjem sezone 2022 Urbani XC Kočevje: zaključek SloXcup z mestnim spektaklom SloXcup: Deset novih državnih prvakov v kratkem krosu Mladi so se v soboto pomerili na XC Rašica Jakob Klemenčič zmagovalec XC Ajdovščina, šeste dirke serije SloXcup XCO Samobor: Na stopničkah Tanja Žakelj in Vita Movrin, najhitrejši Slovenec Nace Gnezda Podelitev OGK 2021 Žakljeva najmočnejša, Italijan lovoriko predal Novozelandcu V nedeljo spopad za naslov državnih prvakov v olimpijskem krosu Podelitev OGK 2019 Najboljši gorski kolesarji v krosu, spustu in BMX-u so… Zaključek sezone v seriji SloXcup je bil v Kočevju V Samoboru najhitrejša Madžara Benkova in Parti XC Kočevje: Žakljeva in Braidot do zmage V Kočevju zmagovalca med člani Tanja Žakelj in Daniele Braidot Naglič v Završnici z zmago do novih točk UCI Naglič in Avstrijka Drumlova do zmage v Završnici Podelitev OGK 2018 SloXcup: Pokalni zmagovalci letošnje sezone so … Hribovšek najhitreje med Slovenci lovil izgubljeno ovco Podelitev priznanj OGK Hribovšek najhitrejši Slovenec v iskanju izgubljene ovce XC Leše: Na pokalu mladih skoraj devetdeset nastopajočih! Žakljeva in Braidot v Samoborju najhitrejša SloXcup Kočevje: Rok Naglič in Jovana Crnogorac V Završnici najhitreje Žakljeva in Bouwmeester Tanji zmaga, Naglič najhitrejši Slovenec Najboljši v domačih pokalnih tekmovanjih so … Pokalna podelitev najboljšim gorskim kolesarjem Končana predzadnja dirka XC mladih v Ravnah na Koroškem Najboljša Slovenca na Rogli Žakeljeva in Naglič Hribovšek najhitrejši na XC Završnica