Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Leše 2016

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Leše 2016 Datum:24.07.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Št.krogov Zaostanek Najboljši krog
OPEN - MOšKI-M
1 . 30 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990417 00:39:40 6 -- 00:06:04
2 . 45 Vujević Marko Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19990226 00:41:06 6 00:01:26 00:06:22
3 . 32 Tratnik Bajc Miha Moški SLO PEDAL RACING TEAM SLO19970204 00:41:17 6 00:01:37 00:06:16
4 . 42 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2SIMPL SLO19760707 00:41:25 6 00:01:45 00:06:38
5 . 39 Jurak Primož Moški SLO ŠD 2SIMPL SLO19800117 00:41:41 6 00:02:01 00:06:28
6 . 44 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19981021 00:42:12 6 00:02:32 00:06:36
7 . 41 Grilc Rok Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19821002 00:35:50 5 -1 00:06:45
8 . 34 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19851007 00:37:36 5 -1 00:07:09
9 . 36 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19810427 00:38:36 5 -1 00:07:04
10 . 50 Vrhovnik Mohor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SL0 00:38:51 5 -1 00:06:54
11 . 31 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19780212 00:42:11 5 -1 00:07:41
12 . 37 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19760226 00:43:04 5 -1 00:07:37
13 . 35 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19670505 00:43:13 5 -1 00:08:15
14 . 40 Auer Sandi Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19750422 00:37:49 4 -2 00:08:13
15 . 303 Zorman Tadej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO 00:38:13 4 -2 00:08:24
16 . 304 Bosman Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:38:19 4 -2 00:07:12
17 . 301 Drešar Lovro Moški CRO BBK Šišmiš CRO19981014 00:41:04 4 -2 00:08:28
OPEN - žENSKE-Ž
1 . 48 Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19741025 00:44:46 4 -- 00:09:52
2 . 300 Utranker Martina Ženski SLO ŠD 2SIMPL 00:39:37 3 -1 00:10:24
U17 MLADINCI-M
1 . 15 Govekar Matevž Moški SLO MBK sportR.si SLO20000417 00:37:31 6 -- 00:05:39
2 . 14 Klemenčič Miha Moški SLO MBK sportR.si SLO20001021 00:38:00 6 00:00:29 00:05:52
3 . 11 Lozar Matjaž Moški SLO MBK sportR.si SLO20000213 00:40:22 6 00:02:51 00:06:05
4 . 16 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20010227 00:41:09 6 00:03:38 00:06:09
5 . 13 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 00:42:24 6 00:04:53 00:06:25
6 . 8 Hunjak Stjepan Moški CRO BK Maraton Kreidler Novi Marof CRO20011118 00:42:51 6 00:05:20 00:06:15
7 . 12 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20001125 00:44:05 6 00:06:34 00:07:01
8 . 10 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000301 00:44:06 6 00:06:35 00:06:18
9 . 3 Kocen Timotej Moški CRO BK Maraton Kreidler Novi Marof CRO20010925 00:45:37 6 00:08:06 00:07:05
10 . 9 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20001006 00:37:59 5 -1 00:06:30
11 . 5 Prelovšek Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20010221 00:41:01 5 -1 00:07:24
12 . 6 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20001021 00:41:26 5 -1 00:07:38
13 . 2 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20010504 00:43:40 5 -1 00:08:06
14 . 4 Lazar Rok Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20010107 00:44:51 5 -1 00:07:32
15 . 17 MARTIN KOTARSKI Moški CRO BBK Šišmiš Samobor CRO20010808 00:41:45 4 -2 00:08:40
MLADINKE-Ž
1 . 27 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000612 00:39:48 5 -- 00:07:15
2 . 21 Mosser Nina Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor AUT20000302 00:43:20 5 00:03:32 00:07:50
3 . 26 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20010703 00:37:29 4 -1 00:07:41
4 . 25 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19980711 00:38:27 4 -1 00:08:29
5 . 18 bošnjak larisa Ženski CRO BBK Šišmiš Samobor CRO20010807 00:41:16 4 -1 00:08:31
6 . 24 Movrin Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990528 00:43:57 4 -1 00:09:44
7 . 23 Horvat Laura Ženski CRO BK Maraton Kreidler Novi Marof CRO20010106 00:39:59 3 -2 00:10:46
U15 DEčKI-M
1 . 65 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE SLO20020331 00:33:14 5 -- 00:06:20
2 . 64 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021209 00:35:20 5 00:02:06 00:06:23
3 . 63 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK sportR.si SLO20021213 00:36:14 5 00:03:00 00:06:32
4 . 62 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020603 00:36:31 5 00:03:17 00:06:57
5 . 56 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 00:38:44 5 00:05:30 00:07:01
6 . 60 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20020117 00:39:38 5 00:06:24 00:07:22
7 . 75 FRAN BPŠNJAK Moški CRO BBK Šišmiš Samobor CRO20030912 00:40:28 5 00:07:14 00:07:17
8 . 58 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021121 00:40:53 5 00:07:39 00:07:49
9 . 59 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020910 00:41:46 5 00:08:32 00:07:19
10 . 57 Podpečan Aleksander Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20020130 00:42:49 5 00:09:35 00:06:50
11 . 66 Jereb Tine Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031211 00:34:50 4 -1 00:07:56
12 . 70 Mrak Matevž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030408 00:36:08 4 -1 00:07:59
13 . 69 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 00:36:46 4 -1 00:08:51
14 . 68 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20031208 00:38:10 4 -1 00:08:43
15 . 67 Kalan Vrhovnik Gal Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20020723 00:38:26 4 -1 00:09:26
16 . 51 Jereb Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20020504 00:34:08 3 -2 00:08:33
17 . 52 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE SLO20021212 00:34:35 3 -2 00:08:36
DNF 55 Svetličič Peter Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20021128 00:31:22 4 -1 00:07:15
U15 DEKLICE-Ž
1 . 74 Janežič Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20020204 00:33:41 4 -- 00:07:45
2 . 73 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20020617 00:36:11 4 00:02:30 00:08:00
3 . 72 Filipović Jana Ženski CRO BGK TUŠKANAC CRO20020324 00:39:59 4 00:06:18 00:08:35
U13 DEčKI-M
1 . 81 Rus Jure Moški SLO MBK sportR.si SLO20040814 00:21:19 5 -- 00:03:51
2 . 82 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20040727 00:21:23 5 00:00:04 00:03:53
3 . 80 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20050121 00:21:23 5 00:00:04 00:03:51
4 . 83 Smrdel Miha Moški SLO MBK sportR.si SLO20040117 00:22:03 5 00:00:44 00:04:02
5 . 91 Gladek Marcel Moški SLO MBK sportR.si SLO20050731 00:24:09 5 00:02:50 00:04:40
6 . 84 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040415 00:24:21 5 00:03:02 00:04:14
7 . 86 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050717 00:24:54 5 00:03:35 00:04:29
8 . 85 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 00:25:08 5 00:03:49 00:04:47
9 . 87 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20051114 00:26:14 5 00:04:55 00:04:35
10 . 88 Kerec Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050720 00:26:19 5 00:05:00 00:04:49
11 . 89 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 00:26:26 5 00:05:07 00:04:16
12 . 92 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 00:21:27 4 -1 00:04:52
13 . 90 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20040716 00:21:40 4 -1 00:04:54
14 . 95 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040611 00:22:11 4 -1 00:05:20
15 . 98 šen Tilen Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040401 00:23:03 4 -1 00:05:11
16 . 99 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040422 00:23:07 4 -1 00:05:09
17 . 97 Robič Nal Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20041102 00:23:25 4 -1 00:05:08
18 . 101 Gombač Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20050608 00:23:33 4 -1 00:05:33
19 . 100 Golmajer Juš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050605 00:24:41 4 -1 00:05:51
20 . 93 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050504 00:22:40 3 -2 00:05:14
21 . 102 Jukič Mirza Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20041125 00:23:03 3 -2 00:06:45
U13 DEKLICE-Ž
1 . 103 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 00:25:46 5 -- 00:04:26
2 . 104 Mlakar Daša Ženski SLO MBK sportR.si SLO20040920 00:20:50 4 -1 00:04:29
3 . 107 Smrdel Tina Ženski SLO MBK sportR.si SLO20050809 00:21:52 4 -1 00:05:01
4 . 105 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221 00:22:00 4 -1 00:04:47
5 . 108 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK sportR.si SLO20051020 00:22:28 4 -1 00:04:48
6 . 109 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20040817 00:23:12 4 -1 00:04:47
7 . 110 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050303 00:27:36 4 -1 00:05:50
U11 DEčKI-M
1 . 116 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20060213 00:13:35 3 -- 00:04:02
2 . 115 Terpin Tine Moški SLO MBK sportR.si SLO20061027 00:14:04 3 00:00:29 00:04:25
3 . 120 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2Simpl SLO20061109 00:14:32 3 00:00:57 00:04:38
4 . 117 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070612 00:14:45 3 00:01:10 00:04:36
5 . 119 Rudolf Jernej Moški SLO MBK sportR.si SLO20070126 00:15:03 3 00:01:28 00:04:36
6 . 121 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE SLO20070429 00:15:22 3 00:01:47 00:04:49
7 . 118 Štriker Tine Moški SLO KK RAVNE SLO20060412 00:15:33 3 00:01:58 00:04:15
8 . 123 Brecelj Job Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20070318 00:16:51 3 00:03:16 00:05:13
9 . 128 Pintar Ažbe Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20061226 00:17:30 3 00:03:55 00:05:32
10 . 129 Grojzdek Enej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20060127 00:17:57 3 00:04:22 00:05:23
11 . 130 Zmagaj Nace Moški SLO KK RAVNE SLO20060505 00:18:42 3 00:05:07 00:05:49
12 . 137 MIHA DREVENŠEK Moški SLO KK RAVNE 00:19:23 3 00:05:48 00:06:06
13 . 127 Kobal Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20070718 00:19:40 3 00:06:05 00:06:05
14 . 125 Rupnik Maks Moški SLO MBK sportR.si SLO20070318 00:13:53 2 -1 00:06:42
15 . 124 Kunc Ambrož Moški SLO MBK sportR.si SLO20071228 00:13:56 2 -1 00:06:48
16 . 126 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20060701 00:15:05 2 -1 00:07:16
U11 DEKLICE-Ž
1 . 131 Janežič Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20070301 00:18:11 3 -- 00:05:50
2 . 134 Mikuž Nika Ženski SLO MBK sportR.si SLO20070228 00:20:12 3 00:02:01 00:06:20
3 . 135 Mlinar Lucija Ženski SLO KK RAVNE 00:13:27 2 -1 00:06:34
4 . 133 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070104 00:14:18 2 -1 00:06:29
U9 DEčKI-M
1 . 143 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080323 00:10:54 3 -- 00:03:07
2 . 142 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20090331 00:10:57 3 00:00:03 00:03:22
3 . 141 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080611 00:11:07 3 00:00:13 00:03:27
4 . 144 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20090923 00:11:09 3 00:00:15 00:03:20
5 . 145 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2Simpl SLO20081214 00:11:34 3 00:00:40 00:03:48
6 . 146 Mlakar Jakob Moški SLO MBK sportR.si SLO20090401 00:11:38 3 00:00:44 00:03:34
7 . 155 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO 00:12:36 3 00:01:42 00:03:53
8 . 150 Cigale Amadej Moški SLO MBK sportR.si SLO20090410 00:14:24 3 00:03:30 00:04:24
9 . 152 Klemenčič Urban Moški SLO MBK sportR.si SLO20091022 00:14:35 3 00:03:41 00:04:32
10 . 148 Benda Gal Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20081121 00:14:54 3 00:04:00 00:04:47
11 . 151 Kunc Lovro Moški SLO MBK sportR.si SLO20090815 00:11:21 2 -1 00:05:35
12 . 154 Kokalj David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20090607 00:12:01 2 -1 00:05:45
U9 DEKLICE-Ž
1 . 156 Terpin Eva Ženski SLO MBK sportR.si SLO20080710 00:10:02 3 -- 00:02:54
2 . 157 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080915 00:13:02 3 00:03:00 00:04:16
3 . 158 Križan Mia Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20080722 00:10:07 2 -1 00:04:54
4 . 159 Krapež Kaja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080126 00:10:35 2 -1 00:05:07
U7 DEčKI-M
1 . 175 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20100502 00:10:25 10 -- 00:00:49
2 . 172 Rupnik Rene Moški SLO MBK sportR.si SLO20100527 00:10:31 10 00:00:06 00:00:52
3 . 173 Križan Bor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20120629 00:11:06 9 -1 00:01:01
4 . 174 Mlakar Tine Moški SLO MBK sportR.si SLO20111115 00:11:09 9 -1 00:00:54
DNF 170 ANEJ KREJAN Moški SLO Kolovrat 00:08:45 7 -3 00:00:35
DNF 179 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:11:13 4 -6 00:00:43
U7 DEKLICE-Ž
1 . 176 Križan Ela Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20100216 00:10:45 10 -- 00:00:39
2 . 177 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2Simpl SLO20110204 00:10:08 9 -1 00:00:55
3 . 178 Vrhovnik Papler Neža Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:10:32 8 -2 00:00:57

Komentarji