Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: XCM Kamenjak Rocky Trail C3 2017

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:XCM Kamenjak Rocky Trail C3 2017 Datum:02.04.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub UCI ID Št.krogov Time Zaostanek Več
HOBBY 1-M
1 . 449 Perica Ante
BK AKS
Moški CRO BK AKS CROATIA19910228 1 1:03:01 -- >
Klub BK AKS
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19910228
Št.krogov: 1
Time: 1:03:01
Zaostanek: 00:00:00
2 . 540 JariĆ Ivo
Individual
Moški CRO Individual 1 1:05:38 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: 1:05:38
Zaostanek: 00:00:00
3 . 434 KAJFEŠ Ivan
Individual
Moški CRO Individual 1 1:05:41 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: 1:05:41
Zaostanek: 00:00:00
4 . 435 KAZALAC Marjan
Individual
Moški CRO Individual 1 1:06:33 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: 1:06:33
Zaostanek: 00:00:00
5 . 462 ERCEG Antonijo
BK FAUST VRANČIĆ
Moški CRO BK FAUST VRANČIĆ CROATIA19771128 1 1:06:35 -- >
Klub BK FAUST VRANČIĆ
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19771128
Št.krogov: 1
Time: 1:06:35
Zaostanek: 00:00:00
6 . 453 Vukičević Vanja
Individual
Moški CRO Individual 1 1:08:10 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: 1:08:10
Zaostanek: 00:00:00
7 . 436 LUKŠIĆ Marko
Individual
Moški CRO Individual 1 1:08:38 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: 1:08:38
Zaostanek: 00:00:00
8 . 440 MILETIĆ Mate
BK AKS - 1d
Moški CRO BK AKS - 1d 1 1:09:32 -- >
Klub BK AKS - 1d
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: 1:09:32
Zaostanek: 00:00:00
9 . 432 ĐOKIĆ Igor
Individual
Moški CRO Individual 1 1:11:15 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: 1:11:15
Zaostanek: 00:00:00
10 . 451 VITASOVIĆ Vedran
BK AXA
Moški CRO BK AXA 1 1:13:25 -- >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: 1:13:25
Zaostanek: 00:00:00
11 . 445 SOŽA Ante
Individual
Moški CRO Individual 1 1:14:10 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: 1:14:10
Zaostanek: 00:00:00
12 . 456 LALOVIĆ Igor
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 1:14:59 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: 1:14:59
Zaostanek: 00:00:00
13 . 450 VEDERNJAK Goran
Individual
Moški CRO Individual 1 1:15:51 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: 1:15:51
Zaostanek: 00:00:00
14 . 441 NIKOLIĆ Ante
Individual
Moški CRO Individual 1 1:16:11 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: 1:16:11
Zaostanek: 00:00:00
15 . 443 Pušić Željko
Individual
Moški CRO Individual 1 1:16:23 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: 1:16:23
Zaostanek: 00:00:00
16 . 442 ORLOVIĆ Dario
BK AKS
Moški CRO BK AKS 1 1:16:29 -- >
Klub BK AKS
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: 1:16:29
Zaostanek: 00:00:00
17 . 433 Jan Andro
BK AXA
Moški CRO BK AXA 1 1:18:09 -- >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: 1:18:09
Zaostanek: 00:00:00
18 . 452 VUKAŠINOVIĆ Dalibor
BK VID ROČIĆ
Moški CRO BK VID ROČIĆ CROATIA19800929 1 1:20:40 -- >
Klub BK VID ROČIĆ
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19800929
Št.krogov: 1
Time: 1:20:40
Zaostanek: 00:00:00
19 . 431 CETINA Mario
Individual
Moški CRO Individual 1 1:20:49 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: 1:20:49
Zaostanek: 00:00:00
20 . 439 MILETIĆ Kristijan
BK AKS
Moški CRO BK AKS CROATIA19791104 1 1:24:32 -- >
Klub BK AKS
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19791104
Št.krogov: 1
Time: 1:24:32
Zaostanek: 00:00:00
21 . 447 Sulimanović Vedran
TROTTERS IND.
Moški CRO TROTTERS IND. 1 1:29:59 -- >
Klub TROTTERS IND.
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: 1:29:59
Zaostanek: 00:00:00
22 . 448 Šinigoj Jernej
Individual
Moški SLO Individual 1 1:31:20 -- >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: 1:31:20
Zaostanek: 00:00:00
23 . 438 MARIĆ Igor
BK AXA
Moški CRO BK AXA 1 1:34:24 -- >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: 1:34:24
Zaostanek: 00:00:00
24 . 455 ŽIGON Rok
Individual
Moški SLO Individual 1 1:39:27 -- >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: 1:39:27
Zaostanek: 00:00:00
25 . 444 Rosini Edoardo
XC TEAM TS
Moški ITA XC TEAM TS 10051509206 1 2:07:10 -- >
Klub XC TEAM TS
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10051509206
Št.krogov: 1
Time: 2:07:10
Zaostanek: 00:00:00
HOBBY 1 W-Ž
1 . 564 RONČEVIĆ Jelena
Individual
Ženski CRO Individual 1 1:09:27 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: 1:09:27
Zaostanek: 00:00:00
2 . 460 ORLOVIĆ Silvija
BK AKS
Ženski CRO BK AKS 1 1:21:55 -- >
Klub BK AKS
Država CRO
Spol: Ženski
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: 1:21:55
Zaostanek: 00:00:00
3 . 461 Kranjec Žagar Mira
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572845 1 1:24:32 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
UCI ID: 10017572845
Št.krogov: 1
Time: 1:24:32
Zaostanek: 00:00:00
4 . 464 RADULOVIĆ Josipa
BBK Orlov krug
Ženski CRO BBK Orlov krug 10059262940 1 1:42:42 -- >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Ženski
UCI ID: 10059262940
Št.krogov: 1
Time: 1:42:42
Zaostanek: 00:00:00
5 . 458 PERIŠA Luciana
BK FORTICA
Ženski CRO BK FORTICA CROATIA19800525 1 1:57:20 -- >
Klub BK FORTICA
Država CRO
Spol: Ženski
UCI ID: CROATIA19800525
Št.krogov: 1
Time: 1:57:20
Zaostanek: 00:00:00
6 . 459 STIASTNY Manuela
XC TEAM TS
Ženski ITA XC TEAM TS 10051075635 1 2:04:29 -- >
Klub XC TEAM TS
Država ITA
Spol: Ženski
UCI ID: 10051075635
Št.krogov: 1
Time: 2:04:29
Zaostanek: 00:00:00
7 . 457 Cherin Silvana
XC TEAM TS
Ženski ITA XC TEAM TS 1 2:06:24 -- >
Klub XC TEAM TS
Država ITA
Spol: Ženski
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: 2:06:24
Zaostanek: 00:00:00
HOBBY 2-M
1 . 549 Mataruga Aleksandar
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 2 1:50:28 -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 1:50:28
Zaostanek: 00:00:00
2 . 571 ŠARLIJA Ante
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG CROATIA19830709 2 1:51:55 -- >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19830709
Št.krogov: 2
Time: 1:51:55
Zaostanek: 00:00:00
3 . 561 RAKIĆ Jurica
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG CROATIA19860820 2 1:57:06 -- >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19860820
Št.krogov: 2
Time: 1:57:06
Zaostanek: 00:00:00
4 . 526 ČOGELJA Danijel
BK FORTICA
Moški CRO BK FORTICA  CROATIA19840221 2 1:57:07 -- >
Klub BK FORTICA
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:  CROATIA19840221
Št.krogov: 2
Time: 1:57:07
Zaostanek: 00:00:00
5 . 582 VUKMIR Roberto
Individual
Moški CRO Individual 2 2:00:36 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:00:36
Zaostanek: 00:00:00
6 . 573 ŠKILJIĆ Jurica
BBK PAKOŠTANE
Moški CRO BBK PAKOŠTANE CROATIA19780906 2 2:00:59 -- >
Klub BBK PAKOŠTANE
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19780906
Št.krogov: 2
Time: 2:00:59
Zaostanek: 00:00:00
7 . 569 SVILAN Nikola
BK KAIROS TROGIR - 1d
Moški CRO BK KAIROS TROGIR - 1d 2 2:00:59 -- >
Klub BK KAIROS TROGIR - 1d
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:00:59
Zaostanek: 00:00:00
8 . 544 Komen Danijel
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO CROATIA19800918 2 2:01:00 -- >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19800918
Št.krogov: 2
Time: 2:01:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 522 Bonas Drago
Individual
Moški CRO Individual 2 2:01:08 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:01:08
Zaostanek: 00:00:00
10 . 563 Roce Toni
Individual
Moški CRO Individual 2 2:01:33 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:01:33
Zaostanek: 00:00:00
11 . 551 ČakareviĆ Rade
Individual
Moški CRO Individual 2 2:02:05 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:02:05
Zaostanek: 00:00:00
12 . 543 Kliba Kristian
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 10028438562 2 2:02:22 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10028438562
Št.krogov: 2
Time: 2:02:22
Zaostanek: 00:00:00
13 . 552 MINCA Massimo
Individual
Moški ITA Individual 2 2:02:40 -- >
Klub Individual
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:02:40
Zaostanek: 00:00:00
14 . 542 JURIČIN Vjekoslav
BBK PAKOŠTANE
Moški CRO BBK PAKOŠTANE 2 2:03:19 -- >
Klub BBK PAKOŠTANE
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:03:19
Zaostanek: 00:00:00
15 . 574 Šukurma Nenad
BK DUGO SELO
Moški CRO BK DUGO SELO 10028428357 2 2:03:24 -- >
Klub BK DUGO SELO
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10028428357
Št.krogov: 2
Time: 2:03:24
Zaostanek: 00:00:00
16 . 536 GNIP Vladimir
Individual
Moški CRO Individual 2 2:03:54 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:03:54
Zaostanek: 00:00:00
17 . 523 Brajković Benjamin
Individual
Moški CRO Individual 2 2:05:18 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:05:18
Zaostanek: 00:00:00
18 . 555 Paus Nenad
Individual
Moški CRO Individual 2 2:07:53 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:07:53
Zaostanek: 00:00:00
19 . 548 Kuzmić Damir
Opatija 2010
Moški CRO Opatija 2010 CROATIA19790126 2 2:07:54 -- >
Klub Opatija 2010
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19790126
Št.krogov: 2
Time: 2:07:54
Zaostanek: 00:00:00
20 . 525 Crljenica Manuel
BK PULA
Moški CRO BK PULA 2 2:08:10 -- >
Klub BK PULA
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:08:10
Zaostanek: 00:00:00
21 . 510 Babić Đulijano
Individual
Moški CRO Individual 2 2:08:13 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:08:13
Zaostanek: 00:00:00
22 . 521 Biondić Ivica
Individual
Moški CRO Individual 2 2:10:53 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:10:53
Zaostanek: 00:00:00
23 . 580 Vošćon Kristijan
Individual
Moški CRO Individual 2 2:11:29 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:11:29
Zaostanek: 00:00:00
24 . 399 Fontana Federico
Individual
Moški ITA Individual 2 2:12:32 -- >
Klub Individual
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:12:32
Zaostanek: 00:00:00
25 . 577 TRAMIŠAK Tibor
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA CROATIA19710717 2 2:13:33 -- >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19710717
Št.krogov: 2
Time: 2:13:33
Zaostanek: 00:00:00
26 . 570 ŠANDL Robert
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA CROATIA19800608 2 2:14:04 -- >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19800608
Št.krogov: 2
Time: 2:14:04
Zaostanek: 00:00:00
27 . 562 RAUTER Miroslav
MTB PRLEKIJA 1d
Moški SLO MTB PRLEKIJA 1d 2 2:14:12 -- >
Klub MTB PRLEKIJA 1d
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:14:12
Zaostanek: 00:00:00
28 . 539 Ilijević Dimitri
TEAM RODEO - 1d
Moški CRO TEAM RODEO - 1d 2 2:15:31 -- >
Klub TEAM RODEO - 1d
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:15:31
Zaostanek: 00:00:00
29 . 578 VIDIĆ Milan
BBK POŽEGA
Moški CRO BBK POŽEGA 2 2:16:32 -- >
Klub BBK POŽEGA
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:16:32
Zaostanek: 00:00:00
30 . 550 MATIĆ Mile
BK FORTICA
Moški CRO BK FORTICA  CROATIA19781208 2 2:16:37 -- >
Klub BK FORTICA
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:  CROATIA19781208
Št.krogov: 2
Time: 2:16:37
Zaostanek: 00:00:00
31 . 567 SLADONJA Dragan
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA CROATIA19770604 2 2:18:07 -- >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19770604
Št.krogov: 2
Time: 2:18:07
Zaostanek: 00:00:00
32 . 520 Bilić Loris
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 10028425933 2 2:18:36 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10028425933
Št.krogov: 2
Time: 2:18:36
Zaostanek: 00:00:00
33 . 357 ALBANESE Luciano
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 2 2:18:40 -- >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:18:40
Zaostanek: 00:00:00
34 . 559 PETROVIĆ Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 2 2:19:13 -- >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:19:13
Zaostanek: 00:00:00
35 . 531 ĐULA Josip
BK KAMEŠNICA
Moški CRO BK KAMEŠNICA 100582815 2 2:19:18 -- >
Klub BK KAMEŠNICA
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 100582815
Št.krogov: 2
Time: 2:19:18
Zaostanek: 00:00:00
36 . 576 TENNINA Simone
Individual
Moški ITA Individual 2 2:20:01 -- >
Klub Individual
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:20:01
Zaostanek: 00:00:00
37 . 508 ANDREJC Žiga
Individual
Moški SLO Individual 2 2:22:23 -- >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:22:23
Zaostanek: 00:00:00
38 . 529 Demichele Paolo
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 2 2:23:36 -- >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:23:36
Zaostanek: 00:00:00
39 . 560 PUNTAR Stefano
Individual
Moški ITA Individual 2 2:24:30 -- >
Klub Individual
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:24:30
Zaostanek: 00:00:00
40 . 558 PETROVIĆ Igor
BK AXA
Moški CRO BK AXA 2 2:24:37 -- >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:24:37
Zaostanek: 00:00:00
41 . 511 BALANTIC Marko
Individual
Moški SLO Individual 2 2:24:51 -- >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:24:51
Zaostanek: 00:00:00
42 . 566 SABALIĆ Pavao
Individual
Moški CRO Individual 2 2:25:41 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:25:41
Zaostanek: 00:00:00
43 . 556 PERIŠA Gordan
BK FORTICA
Moški CRO BK FORTICA CROATIA19730925 2 2:26:39 -- >
Klub BK FORTICA
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19730925
Št.krogov: 2
Time: 2:26:39
Zaostanek: 00:00:00
44 . 589 Kiš Albert
Individual
Moški CRO Individual 2 2:28:12 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:28:12
Zaostanek: 00:00:00
45 . 502 AMODIO Italo
MBC TRIESTE 1d
Moški ITA MBC TRIESTE 1d 2 2:29:04 -- >
Klub MBC TRIESTE 1d
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:29:04
Zaostanek: 00:00:00
46 . 512 BARAĆ Marko
BK KAIROS TROGIR - 1d
Moški CRO BK KAIROS TROGIR - 1d 2 2:29:28 -- >
Klub BK KAIROS TROGIR - 1d
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:29:28
Zaostanek: 00:00:00
47 . 535 Gergorić Vedran
Individual
Moški CRO Individual 2 2:30:15 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:30:15
Zaostanek: 00:00:00
48 . 532 MANZIN Andrea
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 2 2:32:41 -- >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:32:41
Zaostanek: 00:00:00
49 . 504 ANDREJC Hinko
Individual
Moški SLO Individual 2 2:33:03 -- >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:33:03
Zaostanek: 00:00:00
50 . 506 ANDREJC David
Individual
Moški SLO Individual 2 2:33:03 -- >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:33:03
Zaostanek: 00:00:00
51 . 585 PRPIĆ Petar
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO CROATIA19730713 2 2:33:41 -- >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19730713
Št.krogov: 2
Time: 2:33:41
Zaostanek: 00:00:00
52 . 515 BARINI Davide
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 2 2:35:20 -- >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:35:20
Zaostanek: 00:00:00
53 . 507 ANDREJC Klemen
Individual
Moški SLO Individual 2 2:37:07 -- >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:37:07
Zaostanek: 00:00:00
54 . 503 AMODIO Matteo
MBC TRIESTE 1d
Moški ITA MBC TRIESTE 1d 2 2:38:20 -- >
Klub MBC TRIESTE 1d
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:38:20
Zaostanek: 00:00:00
55 . 500 Abbrescia Matteo
Individual
Moški ITA Individual 2 2:38:24 -- >
Klub Individual
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:38:24
Zaostanek: 00:00:00
56 . 501 Abbrescia Alessandro
Individual
Moški ITA Individual 2 2:38:24 -- >
Klub Individual
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:38:24
Zaostanek: 00:00:00
57 . 547 KURSAR Krste
Individual
Moški CRO Individual 2 2:40:18 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:40:18
Zaostanek: 00:00:00
58 . 584 ŽUFIĆ Alen
Individual
Moški CRO Individual 2 2:42:57 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:42:57
Zaostanek: 00:00:00
59 . 575 TAVELLA Francesco
CAPODIVENTO MTB ARTEGNA
Moški ITA CAPODIVENTO MTB ARTEGNA ACSI7932673 2 2:44:53 -- >
Klub CAPODIVENTO MTB ARTEGNA
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: ACSI7932673
Št.krogov: 2
Time: 2:44:53
Zaostanek: 00:00:00
60 . 519 BILIĆ Krešimir
Individual
Moški CRO Individual 2 2:44:57 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:44:57
Zaostanek: 00:00:00
61 . 553 MOCINICH Lorenzo
Individual
Moški ITA Individual 2 2:49:19 -- >
Klub Individual
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:49:19
Zaostanek: 00:00:00
62 . 568 Smilovich Michele
Individual
Moški ITA Individual 2 2:50:24 -- >
Klub Individual
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:50:24
Zaostanek: 00:00:00
63 . 541 JERGOVIĆ Ivan
Individual
Moški CRO Individual 2 2:51:32 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:51:32
Zaostanek: 00:00:00
64 . 530 DUŠIĆ Antonio
Individual
Moški CRO Individual 2 2:56:22 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:56:22
Zaostanek: 00:00:00
65 . 554 NOACCO Marco
CAPODIVENTO MTB ARTEGNA
Moški ITA CAPODIVENTO MTB ARTEGNA ACSI7933604 2 2:57:42 -- >
Klub CAPODIVENTO MTB ARTEGNA
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: ACSI7933604
Št.krogov: 2
Time: 2:57:42
Zaostanek: 00:00:00
66 . 513 BARANOVIĆ Stipe
BK FORTICA
Moški CRO BK FORTICA CROATIA19741221 2 3:01:37 -- >
Klub BK FORTICA
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19741221
Št.krogov: 2
Time: 3:01:37
Zaostanek: 00:00:00
67 . 514 BARBOT Prerad
Individual
Moški CRO Individual 2 3:03:19 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 3:03:19
Zaostanek: 00:00:00
68 . 505 ANDREJC Gregor
Individual
Moški SLO Individual 2 3:12:49 -- >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 3:12:49
Zaostanek: 00:00:00
DNF69 . 557 Peruško Serđo
BK AXA
Moški CRO BK AXA 10028411078 1 DNF -- >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10028411078
Št.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF70 . 579 VIDOVIĆ Antonio
BK ROTOR
Moški CRO BK ROTOR CROATIA19860116 1 DNF -- >
Klub BK ROTOR
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19860116
Št.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF71 . 545 KRGA Florijan
MTB 1212 TEAM
Moški CRO MTB 1212 TEAM  ITA07PN042 1 DNF -- >
Klub MTB 1212 TEAM
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:  ITA07PN042
Št.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF72 . 517 Bebic Dalibor
TEAM RODEO - 1d
Moški CRO TEAM RODEO - 1d 1 DNF -- >
Klub TEAM RODEO - 1d
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF73 . 516 BAŠIĆ Tino
BK KAMEŠNICA
Moški CRO BK KAMEŠNICA 100582794 1 DNF -- >
Klub BK KAMEŠNICA
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 100582794
Št.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF74 . 583 ZANINIĆ Petar
BK AXA
Moški CRO BK AXA 1 DNF -- >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF75 . 527 DEISINGER Matej
Individual
Moški SLO Individual 1 DNF -- >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF76 . 528 Deisinger Tomaž
Individual
Moški SLO Individual 1 DNF -- >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF77 . 565 ROSSI Ruggero
CAPODIVENTO MTB ARTEGNA
Moški ITA CAPODIVENTO MTB ARTEGNA ACSI7932684 1 DNF -- >
Klub CAPODIVENTO MTB ARTEGNA
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: ACSI7932684
Št.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF78 . 518 BELLINA Gianluca
Individual
Moški ITA Individual 1 DNF -- >
Klub Individual
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF79 . 537 HABAZIN Silvio
BK VID ROČIĆ
Moški CRO BK VID ROČIĆ 10058276368 1 DNF -- >
Klub BK VID ROČIĆ
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10058276368
Št.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
HOBBY 2 W-Ž
1 . 588 SADOWSKA Ana
VOLKSWAGEN SAMOCHODY UZYTKOWE
Ženski POL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UZYTKOWE 2 1:58:08 -- >
Klub VOLKSWAGEN SAMOCHODY UZYTKOWE
Država POL
Spol: Ženski
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 1:58:08
Zaostanek: 00:00:00
2 . 586 PAPIĆ Tina
BK KAIROS TROGIR - 1d
Ženski CRO BK KAIROS TROGIR - 1d 2 2:41:43 -- >
Klub BK KAIROS TROGIR - 1d
Država CRO
Spol: Ženski
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 2:41:43
Zaostanek: 00:00:00
3 . 587 VISINSKI MAJA ANDREJC
Individual
Ženski SLO Individual 2 3:12:49 -- >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Ženski
UCI ID:
Št.krogov: 2
Time: 3:12:49
Zaostanek: 00:00:00
ELITE M-M
1 . 31 KONWA Marek
VOLKSWAGEN SAMOCHODY UZYTKOWE
Moški POL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UZYTKOWE 10005679029 3 2:15:31 -- >
Klub VOLKSWAGEN SAMOCHODY UZYTKOWE
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10005679029
Št.krogov: 3
Time: 2:15:31
Zaostanek: 00:00:00
2 . 2 FERREIRA Tiago
DMT RACING TEAM
Moški PRT DMT RACING TEAM 10005800479 3 2:15:32 -- >
Klub DMT RACING TEAM
Država PRT
Spol: Moški
UCI ID: 10005800479
Št.krogov: 3
Time: 2:15:32
Zaostanek: 00:00:00
3 . 8 ULMAN Matous
CESKA SPORITELNA ACCOLADE
Moški CZE CESKA SPORITELNA ACCOLADE 10005872423 3 2:15:37 -- >
Klub CESKA SPORITELNA ACCOLADE
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10005872423
Št.krogov: 3
Time: 2:15:37
Zaostanek: 00:00:00
4 . 126 PAPRSTKA Tomaš
Expres CZ Scott Team Kolin
Moški CZE Expres CZ Scott Team Kolin 10006629528 3 2:16:10 -- >
Klub Expres CZ Scott Team Kolin
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10006629528
Št.krogov: 3
Time: 2:16:10
Zaostanek: 00:00:00
5 . 7 SOUKUP Christoph
MTB TEXPA SIMPLON
Moški AUT MTB TEXPA SIMPLON 10002100840 3 2:17:46 -- >
Klub MTB TEXPA SIMPLON
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10002100840
Št.krogov: 3
Time: 2:17:46
Zaostanek: 00:00:00
6 . 4 PRUDEK Matej
TEAM SUPERIOR
Moški CZE TEAM SUPERIOR 10009544780 3 2:17:47 -- >
Klub TEAM SUPERIOR
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10009544780
Št.krogov: 3
Time: 2:17:47
Zaostanek: 00:00:00
7 . 32 KANERA Michal
GHOST TEAM
Moški CZE GHOST TEAM 10006569308 3 2:18:08 -- >
Klub GHOST TEAM
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10006569308
Št.krogov: 3
Time: 2:18:08
Zaostanek: 00:00:00
8 . 47 Bonelli Efrem
CARBONHUBO CMQ INFOTRE
Moški ITA CARBONHUBO CMQ INFOTRE 10008171323 3 2:18:45 -- >
Klub CARBONHUBO CMQ INFOTRE
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10008171323
Št.krogov: 3
Time: 2:18:45
Zaostanek: 00:00:00
9 . 12 HOLZ Maximilian
GERMAN TECNOLOGY RACING
Moški DEU GERMAN TECNOLOGY RACING 10007454634 3 2:18:52 -- >
Klub GERMAN TECNOLOGY RACING
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10007454634
Št.krogov: 3
Time: 2:18:52
Zaostanek: 00:00:00
10 . 80 RAUCHFUSS Marek
Kallys bike ranch
Moški CZE Kallys bike ranch 10006912343 3 2:18:53 -- >
Klub Kallys bike ranch
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10006912343
Št.krogov: 3
Time: 2:18:53
Zaostanek: 00:00:00
11 . 14 LEISLING Matthias
MTB TEXPA SIMPLON
Moški DEU MTB TEXPA SIMPLON 10005927387 3 2:18:58 -- >
Klub MTB TEXPA SIMPLON
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10005927387
Št.krogov: 3
Time: 2:18:58
Zaostanek: 00:00:00
12 . 43 MALACARNE DAVIDE
DMT RACING TEAM
Moški ITA DMT RACING TEAM 10003273833 3 2:19:35 -- >
Klub DMT RACING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10003273833
Št.krogov: 3
Time: 2:19:35
Zaostanek: 00:00:00
13 . 6 MICHALEK Mariusz
JBG-2 PROFESSIONAL
Moški POL JBG-2 PROFESSIONAL 10009830124 3 2:21:05 -- >
Klub JBG-2 PROFESSIONAL
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10009830124
Št.krogov: 3
Time: 2:21:05
Zaostanek: 00:00:00
14 . 19 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 3 2:21:23 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10017604571
Št.krogov: 3
Time: 2:21:23
Zaostanek: 00:00:00
15 . 48 CARGNELUTTI Diego
WILLIER FORCE
Moški ITA WILLIER FORCE 10010579953 3 2:21:59 -- >
Klub WILLIER FORCE
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10010579953
Št.krogov: 3
Time: 2:21:59
Zaostanek: 00:00:00
16 . 10 HALEJAK Wojciech
JBG-2 PROFESSIONAL
Moški POL JBG-2 PROFESSIONAL 10003728925 3 2:22:19 -- >
Klub JBG-2 PROFESSIONAL
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10003728925
Št.krogov: 3
Time: 2:22:19
Zaostanek: 00:00:00
17 . 30 KOZAK Mariusz
JBG-2 PROFESSIONAL
Moški POL JBG-2 PROFESSIONAL 10007849102 3 2:23:23 -- >
Klub JBG-2 PROFESSIONAL
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10007849102
Št.krogov: 3
Time: 2:23:23
Zaostanek: 00:00:00
18 . 37 BOUDNY Pavel
CESKA SPORITELNA ACCOLADE
Moški CZE CESKA SPORITELNA ACCOLADE 10003279792 3 2:23:51 -- >
Klub CESKA SPORITELNA ACCOLADE
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10003279792
Št.krogov: 3
Time: 2:23:51
Zaostanek: 00:00:00
19 . 27 RAJCHART Jan
CESKA SPORITELNA ACCOLADE
Moški CZE CESKA SPORITELNA ACCOLADE 10008820213 3 2:23:58 -- >
Klub CESKA SPORITELNA ACCOLADE
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10008820213
Št.krogov: 3
Time: 2:23:58
Zaostanek: 00:00:00
20 . 28 ZAMORZNIAK Jakub
VOLKSWAGEN SAMOCHODY UZYTKOWE
Moški POL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UZYTKOWE 10008822233 3 2:24:11 -- >
Klub VOLKSWAGEN SAMOCHODY UZYTKOWE
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10008822233
Št.krogov: 3
Time: 2:24:11
Zaostanek: 00:00:00
21 . 26 Costa Fabian
BIKE & RUN IMST
Moški AUT BIKE & RUN IMST 10007702689 3 2:24:13 -- >
Klub BIKE & RUN IMST
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10007702689
Št.krogov: 3
Time: 2:24:13
Zaostanek: 00:00:00
22 . 38 CZARNOTA Bogdan
VOLKSWAGEN SAMOCHODY UZYTKOWE
Moški POL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UZYTKOWE 10003008600 3 2:25:06 -- >
Klub VOLKSWAGEN SAMOCHODY UZYTKOWE
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10003008600
Št.krogov: 3
Time: 2:25:06
Zaostanek: 00:00:00
23 . 52 Gehbauer Robert
RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt
Moški AUT RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt 10003343147 3 2:25:06 -- >
Klub RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10003343147
Št.krogov: 3
Time: 2:25:06
Zaostanek: 00:00:00
24 . 70 Oliva Vittorio
CARBONHUBO CMQ INFOTRE
Moški ITA CARBONHUBO CMQ INFOTRE 10006351258 3 2:27:20 -- >
Klub CARBONHUBO CMQ INFOTRE
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10006351258
Št.krogov: 3
Time: 2:27:20
Zaostanek: 00:00:00
25 . 13 Szatmáry András
WABERERS EVOPRO MTB
Moški HUN WABERERS EVOPRO MTB 10006448056 3 2:27:26 -- >
Klub WABERERS EVOPRO MTB
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10006448056
Št.krogov: 3
Time: 2:27:26
Zaostanek: 00:00:00
26 . 128 ZETAK Michael
Expres CZ Scott Team Kolin
Moški CZE Expres CZ Scott Team Kolin 10010127588 3 2:27:27 -- >
Klub Expres CZ Scott Team Kolin
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10010127588
Št.krogov: 3
Time: 2:27:27
Zaostanek: 00:00:00
27 . 39 Noč Lenart
UNI TEAM
Moški SLO UNI TEAM 10003996885 3 2:27:28 -- >
Klub UNI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10003996885
Št.krogov: 3
Time: 2:27:28
Zaostanek: 00:00:00
28 . 21 Simčić Đani
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 10003346480 3 2:28:08 -- 10003346480 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10003346480
u0160t.krogov: 3
Time: 2:28:08
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10003346480
29 . 20 BOGUSLAWSKI Marceli
VOLKSWAGEN SAMOCHODY UZYTKOWE
Moški POL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UZYTKOWE 10009547511 3 2:28:17 -- >
Klub VOLKSWAGEN SAMOCHODY UZYTKOWE
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10009547511
u0160t.krogov: 3
Time: 2:28:17
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
30 . 40 Tancik Mitja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 3 2:28:24 -- 100 042 240 29 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10004224029
u0160t.krogov: 3
Time: 2:28:24
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 100 042 240 29
31 . 33 Roset Pavao
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10002582002 3 2:29:41 -- 10002582002 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10002582002
u0160t.krogov: 3
Time: 2:29:41
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10002582002
32 . 3 NOVAK JIRI
DMT RACING TEAM
Moški CZE DMT RACING TEAM 10004000121 3 2:29:43 -- >
Klub DMT RACING TEAM
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10004000121
u0160t.krogov: 3
Time: 2:29:43
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
33 . 59 MESARIĆ Ivica
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10003947577 3 2:29:55 -- >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10003947577
u0160t.krogov: 3
Time: 2:29:55
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
34 . 23 STRAHLE Sven
GERMAN TECNOLOGY RACING
Moški DEU GERMAN TECNOLOGY RACING 10008815866 3 2:33:11 -- >
Klub GERMAN TECNOLOGY RACING
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10008815866
u0160t.krogov: 3
Time: 2:33:11
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
35 . 73 D'AGOSTINO Marco
CARBONHUBO CMQ INFOTRE
Moški ITA CARBONHUBO CMQ INFOTRE 10015711253 3 2:33:23 -- >
Klub CARBONHUBO CMQ INFOTRE
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10015711253
u0160t.krogov: 3
Time: 2:33:23
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
36 . 46 Borsos Benedek
Waberer's evopro MTB Team
Moški HUN Waberer's evopro MTB Team 10010834173 3 2:34:20 -- >
Klub Waberer's evopro MTB Team
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10010834173
u0160t.krogov: 3
Time: 2:34:20
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
37 . 75 MARESCUTTI Michele
FOUR ES RACING
Moški ITA FOUR ES RACING 10013694461 3 2:35:19 -- >
Klub FOUR ES RACING
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10013694461
u0160t.krogov: 3
Time: 2:35:19
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
38 . 51 Galić Jurica
BK MONTES
Moški CRO BK MONTES 10028402590 3 2:37:21 -- 10028402590 >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10028402590
u0160t.krogov: 3
Time: 2:37:21
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10028402590
39 . 34 Palumby Zsombor
Waberer's evopro MTB Team
Moški HUN Waberer's evopro MTB Team 10008821223 3 2:37:47 -- 100 088 212 23 >
Klub Waberer's evopro MTB Team
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10008821223
u0160t.krogov: 3
Time: 2:37:47
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 100 088 212 23
40 . 68 Tomac Silvije
BK Biker
Moški CRO BK Biker 10007823032 3 2:38:16 -- 10007823032 >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10007823032
u0160t.krogov: 3
Time: 2:38:16
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10007823032
41 . 29 Tavčar Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010825685 3 2:38:26 -- 100 108 256 85 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10010825685
u0160t.krogov: 3
Time: 2:38:26
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 100 108 256 85
42 . 53 Gruber Florian
CALCIT BIKE TEAM
Moški AUT CALCIT BIKE TEAM 10008079878 3 2:39:52 -- AUT19950524 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008079878
u0160t.krogov: 3
Time: 2:39:52
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: AUT19950524
43 . 44 CORENTIN Fromont
TEAM VTT VCA ANJOS
Moški FRA TEAM VTT VCA ANJOS 10010585411 3 2:39:57 -- >
Klub TEAM VTT VCA ANJOS
Država FRA
Spol: Moški
UCI ID: 10010585411
u0160t.krogov: 3
Time: 2:39:57
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
44 . 16 Zöger Manfred
Picher Racing Team
Moški AUT Picher Racing Team 10006838379 3 2:42:15 -- AUT19900522 >
Klub Picher Racing Team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10006838379
u0160t.krogov: 3
Time: 2:42:15
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: AUT19900522
45 . 45 Skuzin Matej
BBK POŽEGA
Moški CRO BBK POŽEGA 10008607015 3 2:48:26 -- 10008607015 >
Klub BBK POŽEGA
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10008607015
u0160t.krogov: 3
Time: 2:48:26
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10008607015
46 . 77 Radotić Bruno
BK PULS
Moški CRO BK PULS 10002773473 3 2:48:40 -- 10002773473 >
Klub BK PULS
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10002773473
u0160t.krogov: 3
Time: 2:48:40
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10002773473
47 . 25 Pilski Milo
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10007455240 3 2:50:30 -- 10007455240 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10007455240
u0160t.krogov: 3
Time: 2:50:30
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10007455240
48 . 74 Marenzi Lorenzo
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 10015259696 3 2:50:41 -- 10015259696 >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10015259696
u0160t.krogov: 3
Time: 2:50:41
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10015259696
49 . 62 PETKOVIĆ Carlo
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10014990625 3 2:51:32 -- >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10014990625
u0160t.krogov: 3
Time: 2:51:32
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
50 . 54 HEISS Lucas
M-WAVE PRO TEAM
Moški DEU M-WAVE PRO TEAM 10015074790 3 2:52:08 -- >
Klub M-WAVE PRO TEAM
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10015074790
u0160t.krogov: 3
Time: 2:52:08
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
51 . 66 SATINOVIĆ Antonio
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10007058348 3 2:57:31 -- >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10007058348
u0160t.krogov: 3
Time: 2:57:31
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
52 . 129 HASANAC Krešo
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 10058286779 3 3:01:07 -- >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10058286779
u0160t.krogov: 3
Time: 3:01:07
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
53 . 63 PLANINŠEK Vedran
BK Biker
Moški CRO BK Biker 10006981657 3 3:02:10 -- >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10006981657
u0160t.krogov: 3
Time: 3:02:10
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
54 . 58 Ljubičić Nenad
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 10009026337 3 3:02:10 -- 10009026337 >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10009026337
u0160t.krogov: 3
Time: 3:02:10
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10009026337
55 . 41 Popović Eugen
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10009421714 3 3:02:59 -- 10009421714 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10009421714
u0160t.krogov: 3
Time: 3:02:59
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10009421714
56 . 79 ČAUŠEVIĆ Edin
BBK Daj krug Bihać
Moški BIH BBK Daj krug Bihać 10054506405 3 3:05:00 -- >
Klub BBK Daj krug Bihać
Država BIH
Spol: Moški
UCI ID: 10054506405
u0160t.krogov: 3
Time: 3:05:00
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
57 . 35 Buhin Alan
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10003510471 3 3:09:20 -- 10003510471 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10003510471
u0160t.krogov: 3
Time: 3:09:20
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10003510471
58 . 78 DELANOVIĆ Ferhad
BBK Daj krug Bihać
Moški BIH BBK Daj krug Bihać 10016229801 3 3:27:33 -- >
Klub BBK Daj krug Bihać
Država BIH
Spol: Moški
UCI ID: 10016229801
u0160t.krogov: 3
Time: 3:27:33
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
DNF59 . 15 BRZOZKA Adrian
JBG-2 PROFESSIONAL
Moški POL JBG-2 PROFESSIONAL 10005325886 2 DNF -- >
Klub JBG-2 PROFESSIONAL
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10005325886
u0160t.krogov: 2
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
DNF60 . 11 Naglič Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 2 DNF -- 100 090 791 80 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10009079180
u0160t.krogov: 2
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 100 090 791 80
DNF61 . 81 Prudek Dominik
MORAVEC TEAM
Moški CZE MORAVEC TEAM 10010777185 2 DNF -- 10010777185 >
Klub MORAVEC TEAM
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10010777185
u0160t.krogov: 2
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10010777185
DNF62 . 9 KRAJNC Grega
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 1 DNF -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10008196783
u0160t.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
DNF63 . 42 Wetzelberger Philipp
CALCIT BIKE TEAM
Moški AUT CALCIT BIKE TEAM 10008145859 1 DNF -- AUT19940414 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008145859
u0160t.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: AUT19940414
DNF64 . 127 NESVADBA Jan
Expres CZ Scott Team Kolin
Moški CZE Expres CZ Scott Team Kolin 10006456241 1 DNF -- >
Klub Expres CZ Scott Team Kolin
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10006456241
u0160t.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
DNF65 . 55 JEFTINIĆ Saša
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10010663213 1 DNF -- >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10010663213
u0160t.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
DNF66 . 76 Toljan Josip
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10059240914 1 DNF -- 10059240914 >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10059240914
u0160t.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10059240914
DNF67 . 69 Žgalin Matej
BK DUGO SELO
Moški CRO BK DUGO SELO 10009980371 1 DNF -- 10009980371 >
Klub BK DUGO SELO
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10009980371
u0160t.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10009980371
DNF68 . 60 PAVLINUŠIĆ Roko
BK KAMEŠNICA
Moški CRO BK KAMEŠNICA 10015719741 1 DNF -- >
Klub BK KAMEŠNICA
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10015719741
u0160t.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
DNF69 . 72 CUDICIO Alberto
TRIVIUM - FROGGY TEAM
Moški ITA TRIVIUM - FROGGY TEAM 10015631532 1 DNF -- >
Klub TRIVIUM - FROGGY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10015631532
u0160t.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
DNF70 . 24 Belak Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 1 DNF -- 100 091 643 59 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10009164359
u0160t.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 100 091 643 59
ELITE W-Ž
1 . 100 Žakelj Tanja
UNIOR TOOLS TEAM
Ženski SLO UNIOR TOOLS TEAM 10004604450 3 2:39:27 -- >
Klub UNIOR TOOLS TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
UCI ID: 10004604450
Št.krogov: 3
Time: 2:39:27
Zaostanek: 00:00:00
2 . 104 PRUDKOVÁ Barbora
TEAM SUPERIOR
Ženski CZE TEAM SUPERIOR 10008822738 3 2:40:03 -- >
Klub TEAM SUPERIOR
Država CZE
Spol: Ženski
UCI ID: 10008822738
Št.krogov: 3
Time: 2:40:03
Zaostanek: 00:00:00
3 . 101 STEPANOVA Karla
N1 TEAM
Ženski CZE N1 TEAM 10008143435 3 2:50:40 -- >
Klub N1 TEAM
Država CZE
Spol: Ženski
UCI ID: 10008143435
Št.krogov: 3
Time: 2:50:40
Zaostanek: 00:00:00
4 . 102 SKARNITZLOVA Jitka
CESKA SPORITELNA ACCOLADE
Ženski CZE CESKA SPORITELNA ACCOLADE 10006049043 3 2:50:46 -- >
Klub CESKA SPORITELNA ACCOLADE
Država CZE
Spol: Ženski
UCI ID: 10006049043
Št.krogov: 3
Time: 2:50:46
Zaostanek: 00:00:00
5 . 106 Tezak Gorana
Adrenalina MTB Team
Ženski CRO Adrenalina MTB Team 10008142829 3 2:51:42 -- 10008142829 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Ženski
UCI ID: 10008142829
u0160t.krogov: 3
Time: 2:51:42
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10008142829
6 . 112 ZIOLKOWSKA Michalina
VOLKSWAGEN SAMOCHODY UZYTKOWE
Ženski POL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UZYTKOWE 10007401585 3 2:52:26 -- >
Klub VOLKSWAGEN SAMOCHODY UZYTKOWE
Država POL
Spol: Ženski
UCI ID: 10007401585
u0160t.krogov: 3
Time: 2:52:26
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
7 . 107 Težak Zorana
Adrenalina MTB Team
Ženski CRO Adrenalina MTB Team 10008142324 3 2:55:09 -- 10008142324 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Ženski
UCI ID: 10008142324
u0160t.krogov: 3
Time: 2:55:09
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10008142324
8 . 105 Tanovic Lejla
SMF team
Ženski BIH SMF team 10009167490 3 2:57:19 -- 10009167490 >
Klub SMF team
Država BIH
Spol: Ženski
UCI ID: 10009167490
u0160t.krogov: 3
Time: 2:57:19
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10009167490
9 . 123 URBAN Anna
TRW MTB RACE ING
Ženski POL TRW MTB RACE ING 10016319828 3 3:00:34 -- >
Klub TRW MTB RACE ING
Država POL
Spol: Ženski
UCI ID: 10016319828
u0160t.krogov: 3
Time: 3:00:34
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
10 . 120 DORING Maria
TSV GROBSCHONAU GHOST
Ženski DEU TSV GROBSCHONAU GHOST 10010827103 3 3:10:01 -- >
Klub TSV GROBSCHONAU GHOST
Država DEU
Spol: Ženski
UCI ID: 10010827103
u0160t.krogov: 3
Time: 3:10:01
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
11 . 110 Göltl-zelenij Linda
PILIS CROATIASS COUNTRY CLUB
Ženski HUN PILIS CROATIASS COUNTRY CLUB 10010833971 3 3:10:29 -- 10010833971 >
Klub PILIS CROATIASS COUNTRY CLUB
Država HUN
Spol: Ženski
UCI ID: 10010833971
u0160t.krogov: 3
Time: 3:10:29
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10010833971
12 . 108 Horvat Majda
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10011047775 3 3:22:38 -- 10011047775 >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Ženski
UCI ID: 10011047775
u0160t.krogov: 3
Time: 3:22:38
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10011047775
13 . 109 TACHE Marike
SPEED-WAY TEAM
Ženski ROU SPEED-WAY TEAM 10010102633 3 3:23:17 -- >
Klub SPEED-WAY TEAM
Država ROU
Spol: Ženski
UCI ID: 10010102633
u0160t.krogov: 3
Time: 3:23:17
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
14 . 116 LJUBA ENA Maja
BK FAUST VRANČIĆ
Ženski CRO BK FAUST VRANČIĆ 10015715596 3 3:28:09 -- >
Klub BK FAUST VRANČIĆ
Država CRO
Spol: Ženski
UCI ID: 10015715596
u0160t.krogov: 3
Time: 3:28:09
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
15 . 111 ŠAROTAR Jasmina
BK Ciklus
Ženski CRO BK Ciklus 10010704942 3 3:28:10 -- CRO19770705 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Ženski
UCI ID: 10010704942
u0160t.krogov: 3
Time: 3:28:10
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: CRO19770705
16 . 121 Jerbić Lucija
BK Biker
Ženski CRO BK Biker 10010905713 3 3:45:49 -- 10010905713 >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Ženski
UCI ID: 10010905713
u0160t.krogov: 3
Time: 3:45:49
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10010905713
17 . 114 BELOVIĆ Valentina
BK Biker
Ženski CRO BK Biker 10059036709 3 3:45:59 -- >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Ženski
UCI ID: 10059036709
u0160t.krogov: 3
Time: 3:45:59
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
18 . 117 Majstorovic Mirna
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 10056600591 3 3:56:17 -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
UCI ID: 10056600591
u0160t.krogov: 3
Time: 3:56:17
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
DNF19 . 113 KRATZ Daniela
Polizei SV Graz
Ženski AUT Polizei SV Graz 10016293657 1 DNF -- >
Klub Polizei SV Graz
Država AUT
Spol: Ženski
UCI ID: 10016293657
u0160t.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
DNF20 . 119 STRUČIĆ Petra
BK ROTOR
Ženski CRO BK ROTOR 10010636032 1 DNF -- >
Klub BK ROTOR
Država CRO
Spol: Ženski
UCI ID: 10010636032
u0160t.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
JUNIOR M-M
1 . 314 NIEBORAS Mateusz
JBG-2 PROFESSIONAL
Moški POL JBG-2 PROFESSIONAL 10016015892 2 1:41:37 -- >
Klub JBG-2 PROFESSIONAL
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10016015892
Št.krogov: 2
Time: 1:41:37
Zaostanek: 00:00:00
2 . 321 Vujević Marko
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10011042725 2 1:43:34 -- 10011042725 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10011042725
u0160t.krogov: 2
Time: 1:43:34
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10011042725
3 . 308 FAVALE Francesco
CARBONHUBO CMQ INFOTRE
Moški ITA CARBONHUBO CMQ INFOTRE 10015720044 2 1:45:34 -- >
Klub CARBONHUBO CMQ INFOTRE
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10015720044
u0160t.krogov: 2
Time: 1:45:34
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
4 . 312 Keržan Žiga
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 2 1:48:38 -- 100 176 493 34 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10017649334
u0160t.krogov: 2
Time: 1:48:38
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 100 176 493 34
5 . 303 Budimir Kristijan
BK FORTICA
Moški CRO BK FORTICA CROATIA19990916 2 1:49:41 -- 10011204692 >
Klub BK FORTICA
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19990916
u0160t.krogov: 2
Time: 1:49:41
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10011204692
6 . 316 PACURAR Vlad
ACS SPORT COMPETITION
Moški ROU ACS SPORT COMPETITION 10054063134 2 1:50:29 -- >
Klub ACS SPORT COMPETITION
Država ROU
Spol: Moški
UCI ID: 10054063134
u0160t.krogov: 2
Time: 1:50:29
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
7 . 328 LOZAR Matjaš
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017583757 2 1:50:29 -- >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10017583757
u0160t.krogov: 2
Time: 1:50:29
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
8 . 301 BERTOLETTI Simone
TOKENS CICLI BETTONI
Moški ITA TOKENS CICLI BETTONI 10032368173 2 1:50:30 -- >
Klub TOKENS CICLI BETTONI
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10032368173
u0160t.krogov: 2
Time: 1:50:30
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
9 . 305 DEL CEROS LUCA
TRIVIUM - FROGGY TEAM
Moški ITA TRIVIUM - FROGGY TEAM 10013309693 2 1:51:14 -- >
Klub TRIVIUM - FROGGY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10013309693
u0160t.krogov: 2
Time: 1:51:14
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
10 . 304 COLAUTTI Francesco
TRIVIUM - FROGGY TEAM
Moški ITA TRIVIUM - FROGGY TEAM 10029174651 2 1:52:14 -- >
Klub TRIVIUM - FROGGY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10029174651
u0160t.krogov: 2
Time: 1:52:14
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
11 . 315 Novosad Emil
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10028403301 2 1:54:28 -- 10028403301 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10028403301
u0160t.krogov: 2
Time: 1:54:28
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10028403301
12 . 300 BARAĆ Filip
BK KAIROS
Moški CRO BK KAIROS CROATIA19990424 2 1:55:02 -- >
Klub BK KAIROS
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19990424
u0160t.krogov: 2
Time: 1:55:02
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
13 . 310 Govekar Matevž
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017582444 2 1:55:46 -- 100 175 824 44 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10017582444
u0160t.krogov: 2
Time: 1:55:46
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 100 175 824 44
14 . 306 DERONJA Ivan
BK LIVNO
Moški BIH BK LIVNO 10058365688 2 1:56:32 -- >
Klub BK LIVNO
Država BIH
Spol: Moški
UCI ID: 10058365688
u0160t.krogov: 2
Time: 1:56:32
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
15 . 329 TONOLI Emanuele
CARBONHUBO CMQ INFOTRE
Moški ITA CARBONHUBO CMQ INFOTRE 10032575412 2 1:59:48 -- >
Klub CARBONHUBO CMQ INFOTRE
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10032575412
u0160t.krogov: 2
Time: 1:59:48
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
16 . 323 DURATBEGOVIĆ Dino
BBK Daj krug Bihać
Moški BIH BBK Daj krug Bihać 10016134821 2 2:02:17 -- >
Klub BBK Daj krug Bihać
Država BIH
Spol: Moški
UCI ID: 10016134821
u0160t.krogov: 2
Time: 2:02:17
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
17 . 235 Škira Toni
BBK IstraBike
Moški CRO BBK IstraBike 10028448868 2 2:04:22 -- 10028448868 >
Klub BBK IstraBike
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10028448868
u0160t.krogov: 2
Time: 2:04:22
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10028448868
18 . 358 Bosman Luka
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10015720145 2 2:13:03 -- 100 157 201 45 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10015720145
u0160t.krogov: 2
Time: 2:13:03
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 100 157 201 45
19 . 317 Pandurević Darijo
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10058667503 2 2:13:30 -- 10058667503 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10058667503
u0160t.krogov: 2
Time: 2:13:30
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10058667503
20 . 307 Fatorić Davide
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 10028429771 2 2:19:05 -- 10028429771 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10028429771
u0160t.krogov: 2
Time: 2:19:05
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10028429771
21 . 322 AMAR Mašić
BBK Daj krug Bihać
Moški BIH BBK Daj krug Bihać 10054506102 2 2:20:42 -- >
Klub BBK Daj krug Bihać
Država BIH
Spol: Moški
UCI ID: 10054506102
u0160t.krogov: 2
Time: 2:20:42
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
22 . 324 MATOTEK Andrijan
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 10058280614 2 2:32:10 -- >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10058280614
u0160t.krogov: 2
Time: 2:32:10
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
23 . 313 Meštrić Josip
BK Maraton Kreidler
Moški CRO BK Maraton Kreidler CROATIA19990325 2 2:35:06 -- 10011042422 >
Klub BK Maraton Kreidler
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19990325
u0160t.krogov: 2
Time: 2:35:06
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10011042422
24 . 327 Štajnar Mihael
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 2 2:39:23 -- 100 175 644 58 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10017564458
u0160t.krogov: 2
Time: 2:39:23
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 100 175 644 58
DNF25 . 311 Ivartnik David
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 1 DNF -- 100 161 252 22 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10016125222
u0160t.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 100 161 252 22
DNF26 . 302 Grgorinić Luka
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 10014378212 1 DNF -- CRO19990830 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10014378212
u0160t.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: CRO19990830
JUNIOR W-Ž
1 . 292 Movrin Vita
ENEGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENEGIJATEAM.COM 10017590124 2 2:03:28 -- >
Klub ENEGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
UCI ID: 10017590124
Št.krogov: 2
Time: 2:03:28
Zaostanek: 00:00:00
2 . 326 Žufić Ania
BK Maraton Kreidler
Ženski CRO BK Maraton Kreidler 10015304257 2 2:08:23 -- 10015304257 >
Klub BK Maraton Kreidler
Država CRO
Spol: Ženski
UCI ID: 10015304257
u0160t.krogov: 2
Time: 2:08:23
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10015304257
3 . 325 Filipović Ema
BK Biker
Ženski CRO BK Biker 10011044240 2 2:12:28 -- 10011044240 >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Ženski
UCI ID: 10011044240
u0160t.krogov: 2
Time: 2:12:28
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10011044240
SPORT-M
1 . 374 FICEK Michal
VOLKSWAGEN SAMOCHODY UZYTKOWE
Moški POL VOLKSWAGEN SAMOCHODY UZYTKOWE 3 2:28:50 -- >
Klub VOLKSWAGEN SAMOCHODY UZYTKOWE
Država POL
Spol: Moški
UCI ID:
Št.krogov: 3
Time: 2:28:50
Zaostanek: 00:00:00
2 . 383 Margić Marijo
BK VID ROČIĆ
Moški CRO BK VID ROČIĆ 10058283442 3 2:50:29 -- 10058283442 >
Klub BK VID ROČIĆ
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10058283442
u0160t.krogov: 3
Time: 2:50:29
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10058283442
3 . 375 FORMELLI Daniel
ASD BANDIZIOL CYCLING TEAM
Moški ITA ASD BANDIZIOL CYCLING TEAM 10015633350 3 2:56:53 -- >
Klub ASD BANDIZIOL CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10015633350
u0160t.krogov: 3
Time: 2:56:53
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
4 . 385 PALINIĆ Stipe
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10059242227 3 2:57:13 -- >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10059242227
u0160t.krogov: 3
Time: 2:57:13
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
5 . 388 Ružman Ivan
BK Maraton Kreidler
Moški CRO BK Maraton Kreidler CROATIA19881207 3 3:01:32 -- 10028411684 >
Klub BK Maraton Kreidler
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19881207
u0160t.krogov: 3
Time: 3:01:32
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10028411684
6 . 386 PEHAR Marko
BK Adrion Oros
Moški CRO BK Adrion Oros CROATIA19890618 3 3:04:11 -- >
Klub BK Adrion Oros
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19890618
u0160t.krogov: 3
Time: 3:04:11
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
7 . 373 ĆUK Zvonimir
BK Adrion Oros
Moški CRO BK Adrion Oros 10058964058 3 3:07:02 -- >
Klub BK Adrion Oros
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10058964058
u0160t.krogov: 3
Time: 3:07:02
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
8 . 384 MIHALEC Dragan
BK Maraton Kreidler
Moški CRO BK Maraton Kreidler CROATIA19880811 3 3:08:31 -- >
Klub BK Maraton Kreidler
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19880811
u0160t.krogov: 3
Time: 3:08:31
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
9 . 378 Ištuk Luka
BK VID ROČIĆ
Moški CRO BK VID ROČIĆ 10058283846 3 3:08:37 -- 10058283846 >
Klub BK VID ROČIĆ
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10058283846
u0160t.krogov: 3
Time: 3:08:37
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10058283846
10 . 387 Radaković Ivan
BK FAUST VRANČIĆ
Moški CRO BK FAUST VRANČIĆ CROATIA19881122 3 3:08:55 -- >
Klub BK FAUST VRANČIĆ
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19881122
u0160t.krogov: 3
Time: 3:08:55
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
11 . 372 BORLINIĆ Matija
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10013837739 3 3:13:11 -- >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10013837739
u0160t.krogov: 3
Time: 3:13:11
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
12 . 377 GUSTIN Mattia
Individual
Moški ITA Individual 3 3:35:43 -- >
Klub Individual
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID:
u0160t.krogov: 3
Time: 3:35:43
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
13 . 389 SOMMAVILLA Omar
XC TEAM TS
Moški ITA XC TEAM TS 3 3:58:59 -- >
Klub XC TEAM TS
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID:
u0160t.krogov: 3
Time: 3:58:59
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
14 . 381 Leskovšek Timotej
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 3 4:00:10 -- >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID:
u0160t.krogov: 3
Time: 4:00:10
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
DNF15 . 371 BARUŠKIN Luka
BK Biker
Moški CRO BK Biker 10059037012 2 DNF -- >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10059037012
u0160t.krogov: 2
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
DNF16 . 382 LISJAK Lovro
BK Biker
Moški CRO BK Biker 10059036810 2 DNF -- >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10059036810
u0160t.krogov: 2
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
DNF17 . 376 Grujić Matko
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 10013837638 1 DNF -- 100 138 376 38 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10013837638
u0160t.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 100 138 376 38
DNF18 . 391 Vrbanc Nikola
BK VID ROČIĆ
Moški CRO BK VID ROČIĆ 10028443212 1 DNF -- 10028443212 >
Klub BK VID ROČIĆ
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10028443212
u0160t.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10028443212
VETERANI A-M
1 . 142 CUCINOTTA Claudio
SPORTWAY CYCLING TEAM
Moški ITA SPORTWAY CYCLING TEAM 10002349000 3 2:28:25 -- >
Klub SPORTWAY CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10002349000
Št.krogov: 3
Time: 2:28:25
Zaostanek: 00:00:00
2 . 135 Bole Miran
Eppinger Team
Moški ITA Eppinger Team 10030711695 3 2:34:29 -- >
Klub Eppinger Team
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10030711695
Št.krogov: 3
Time: 2:34:29
Zaostanek: 00:00:00
3 . 160 Juras Tonko
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG CROATIA19810928 3 2:37:22 -- 10002300395 >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19810928
u0160t.krogov: 3
Time: 2:37:22
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10002300395
4 . 144 Čefuta Tomaž
TEAM EPPINGER
Moški ITA TEAM EPPINGER 10054926030 3 2:39:20 -- >
Klub TEAM EPPINGER
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10054926030
u0160t.krogov: 3
Time: 2:39:20
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
5 . 172 PEJDO Marin
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG CROATIA19780531 3 2:39:22 -- >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19780531
u0160t.krogov: 3
Time: 2:39:22
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
6 . 150 Del Piccolo Andrea
SPORTWAY CYCLING TEAM
Moški ITA SPORTWAY CYCLING TEAM 10015037812 3 2:39:43 -- >
Klub SPORTWAY CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10015037812
u0160t.krogov: 3
Time: 2:39:43
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
7 . 161 Katalenić Tomislav
KK Jastrebarsko - WD40 Bike
Moški CRO KK Jastrebarsko - WD40 Bike CROATIA19841106 3 2:39:48 -- 10008605193 >
Klub KK Jastrebarsko - WD40 Bike
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19841106
u0160t.krogov: 3
Time: 2:39:48
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10008605193
8 . 136 BRABEC David
CESKA SPORITELNA ACCOLADE
Moški CZE CESKA SPORITELNA ACCOLADE 10047378824 3 2:42:53 -- >
Klub CESKA SPORITELNA ACCOLADE
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10047378824
u0160t.krogov: 3
Time: 2:42:53
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
9 . 149 Dejak Janez
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614170 3 2:43:42 -- 100 176 141 70 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10017614170
u0160t.krogov: 3
Time: 2:43:42
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 100 176 141 70
10 . 190 Vidovic Sasa
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 10007915786 3 2:43:44 -- 10007915786 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10007915786
u0160t.krogov: 3
Time: 2:43:44
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10007915786
11 . 174 Plevnjak Marko
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 10028442505 3 2:44:19 -- 10028442505 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10028442505
u0160t.krogov: 3
Time: 2:44:19
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10028442505
12 . 154 FOSCATO Andrea
TRIVIUM - FROGGY TEAM
Moški ITA TRIVIUM - FROGGY TEAM 10032661496 3 2:45:07 -- >
Klub TRIVIUM - FROGGY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10032661496
u0160t.krogov: 3
Time: 2:45:07
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
13 . 156 GUBANA Mauro
GS AZZIDA VALLI DEL NATISONE
Moški ITA GS AZZIDA VALLI DEL NATISONE ACSI07UD066 3 2:45:50 -- >
Klub GS AZZIDA VALLI DEL NATISONE
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: ACSI07UD066
u0160t.krogov: 3
Time: 2:45:50
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
14 . 186 Tosolini Luca
Adri
Moški ITA Adri 10029724521 3 2:47:43 -- 05E0538 >
Klub Adri
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10029724521
u0160t.krogov: 3
Time: 2:47:43
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 05E0538
15 . 179 Sandri Simone
TEAM EPPINGER
Moški ITA TEAM EPPINGER 10032622801 3 2:48:07 -- 10032622801 >
Klub TEAM EPPINGER
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10032622801
u0160t.krogov: 3
Time: 2:48:07
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10032622801
16 . 176 Posavec Matej
Individual
Moški CRO Individual 3 2:50:35 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
u0160t.krogov: 3
Time: 2:50:35
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
17 . 132 Barešić Tomislav
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG CROATIA19860221 3 2:51:33 -- 10028419970 >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19860221
u0160t.krogov: 3
Time: 2:51:33
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10028419970
18 . 143 ČANJEVAC Dženis
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG CROATIA19790410 3 2:52:28 -- >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19790410
u0160t.krogov: 3
Time: 2:52:28
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
19 . 189 Vascotto Cristian
ASD FEDERCLUB TRIESTE
Moški ITA ASD FEDERCLUB TRIESTE 10030928735 3 2:52:46 -- ITA19820908 >
Klub ASD FEDERCLUB TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10030928735
u0160t.krogov: 3
Time: 2:52:46
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: ITA19820908
20 . 169 Milosevic Manuel
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 10058636985 3 2:53:41 -- 10058636985 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10058636985
u0160t.krogov: 3
Time: 2:53:41
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10058636985
21 . 166 Lukačić Ivan
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 10058276570 3 2:53:53 -- 10058276570 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10058276570
u0160t.krogov: 3
Time: 2:53:53
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10058276570
22 . 145 ČonkaŠ Velimir
BK Maraton Kreidler
Moški CRO BK Maraton Kreidler CROATIA19810410 3 2:54:15 -- 10009717259 >
Klub BK Maraton Kreidler
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19810410
u0160t.krogov: 3
Time: 2:54:15
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10009717259
23 . 187 Tušar Matej
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017591033 3 2:54:19 -- 100 175 910 33 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10017591033
u0160t.krogov: 3
Time: 2:54:19
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 100 175 910 33
24 . 167 Macan Ronald
BK AXA
Moški CRO BK AXA 10028408452 3 2:55:10 -- 10028408452 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10028408452
u0160t.krogov: 3
Time: 2:55:10
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10028408452
25 . 147 Čučič Martin
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017610938 3 2:55:51 -- 100 176 109 38 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10017610938
u0160t.krogov: 3
Time: 2:55:51
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 100 176 109 38
26 . 152 Dundović Saša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO CROATIA19821022 3 2:59:21 -- 10028430377 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19821022
u0160t.krogov: 3
Time: 2:59:21
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10028430377
27 . 155 Grizon Daniele
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 10030620658 3 3:04:28 -- 10030620658 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10030620658
u0160t.krogov: 3
Time: 3:04:28
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10030620658
28 . 165 KURTOV Ivan
BBK PAKOŠTANE
Moški CRO BBK PAKOŠTANE 3 3:07:41 -- >
Klub BBK PAKOŠTANE
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
u0160t.krogov: 3
Time: 3:07:41
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
29 . 185 TALAJIĆ Dalibor
BK Metković
Moški CRO BK Metković CROATIA19790519 3 3:11:24 -- >
Klub BK Metković
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19790519
u0160t.krogov: 3
Time: 3:11:24
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
30 . 146 ČUBRA Andrej
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 10028431690 3 3:16:56 -- >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10028431690
u0160t.krogov: 3
Time: 3:16:56
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
31 . 140 Bruni Mauro
XC TEAM TS
Moški ITA XC TEAM TS 10051067248 3 3:17:06 -- 10051067248 >
Klub XC TEAM TS
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10051067248
u0160t.krogov: 3
Time: 3:17:06
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10051067248
32 . 153 DŽANKO Hrvoje
BK PULS
Moški CRO BK PULS 10003623336 3 3:17:08 -- >
Klub BK PULS
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10003623336
u0160t.krogov: 3
Time: 3:17:08
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
33 . 131 ARCURI Lodovico
CARBONHUBO CMQ INFOTRE
Moški ITA CARBONHUBO CMQ INFOTRE A123514 3 3:17:17 -- >
Klub CARBONHUBO CMQ INFOTRE
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: A123514
u0160t.krogov: 3
Time: 3:17:17
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
34 . 158 HORVATEK Aleš
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 10028425529 3 3:17:19 -- >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10028425529
u0160t.krogov: 3
Time: 3:17:19
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
35 . 171 Pavliš Marko
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus CROATIA19780831 3 3:17:21 -- 10058284149 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19780831
u0160t.krogov: 3
Time: 3:17:21
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10058284149
36 . 162 KATALENIĆ Marko
BK Biker
Moški CRO BK Biker 10008605193 3 3:17:54 -- >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10008605193
u0160t.krogov: 3
Time: 3:17:54
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
37 . 168 MARCHIOLI Manuel
CAPODIVENTO MTB ARTEGNA
Moški ITA CAPODIVENTO MTB ARTEGNA ACSI7932640 3 3:21:12 -- >
Klub CAPODIVENTO MTB ARTEGNA
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: ACSI7932640
u0160t.krogov: 3
Time: 3:21:12
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
38 . 180 Sgambati Fabio
Team xcteam Trieste ASD
Moški ITA Team xcteam Trieste ASD A0B0810 3 3:21:20 -- 10032646342 >
Klub Team xcteam Trieste ASD
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: A0B0810
u0160t.krogov: 3
Time: 3:21:20
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10032646342
39 . 133 BEDONDO Eugenio
CAPODIVENTO MTB ARTEGNA
Moški ITA CAPODIVENTO MTB ARTEGNA ACSI7932632 3 3:25:21 -- >
Klub CAPODIVENTO MTB ARTEGNA
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: ACSI7932632
u0160t.krogov: 3
Time: 3:25:21
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
40 . 178 Sanapo Michele
Focus XC Italy Team
Moški ITA Focus XC Italy Team 10051062804 3 3:26:17 -- >
Klub Focus XC Italy Team
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10051062804
u0160t.krogov: 3
Time: 3:26:17
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
41 . 192 CIPRIŠ Nenad
Individual
Moški CRO Individual 3 3:35:24 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
u0160t.krogov: 3
Time: 3:35:24
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
42 . 173 PEROSA Marco
XC TEAM TS
Moški ITA XC TEAM TS A121959 3 3:37:44 -- >
Klub XC TEAM TS
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: A121959
u0160t.krogov: 3
Time: 3:37:44
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
43 . 141 COSENZA Gennaro
XC TEAM TS
Moški ITA XC TEAM TS 10051501930 3 3:37:44 -- >
Klub XC TEAM TS
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10051501930
u0160t.krogov: 3
Time: 3:37:44
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
44 . 157 HAMONAJEC Ivan
BK ROTOR
Moški CRO BK ROTOR CROATIA19810416 3 3:38:32 -- >
Klub BK ROTOR
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19810416
u0160t.krogov: 3
Time: 3:38:32
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
45 . 134 BLAŽEK Tomislav
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 3 3:41:29 -- >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID:
u0160t.krogov: 3
Time: 3:41:29
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
DNF46 . 148 Debeljak Miha
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017612251 2 DNF -- 100 176 122 51 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10017612251
u0160t.krogov: 2
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 100 176 122 51
DNF47 . 177 ROCA Roko
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10028424721 2 DNF -- >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10028424721
u0160t.krogov: 2
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
DNF48 . 139 Brnelić Dalibor
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 10028431387 2 DNF -- 10028431387 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10028431387
u0160t.krogov: 2
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10028431387
DNF49 . 175 Podgornik Tadej
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017595174 1 DNF -- 100 175 951 74 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10017595174
u0160t.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 100 175 951 74
DNF50 . 188 VAS Peter
MERIDA MARATON TEAM CST
Moški HUN MERIDA MARATON TEAM CST 1 DNF -- >
Klub MERIDA MARATON TEAM CST
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID:
u0160t.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
DNF51 . 170 Pantalone Robertino
XC TEAM TS
Moški ITA XC TEAM TS 10032229747 1 DNF -- 10032229747 >
Klub XC TEAM TS
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10032229747
u0160t.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10032229747
DNF52 . 138 Brnelić Hrvoje
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 10028421788 1 DNF -- 10028421788 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10028421788
u0160t.krogov: 1
Time: DNF
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 10028421788
VETERANI B-M
1 . 254 Tauderer Bernd
GIANT STATTEG
Moški AUT GIANT STATTEG 10002377692 2 1:45:00 -- >
Klub GIANT STATTEG
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10002377692
Št.krogov: 2
Time: 1:45:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 206 Blaznik Robert
MTB SportR.SI
Moški SLO MTB SportR.SI 10003481270 2 1:45:21 -- >
Klub MTB SportR.SI
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10003481270
Št.krogov: 2
Time: 1:45:21
Zaostanek: 00:00:00
3 . 236 Martinjaš Aljoša
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003924440 2 1:45:30 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10003924440
Št.krogov: 2
Time: 1:45:30
Zaostanek: 00:00:00
4 . 219 Erjavec Rok
ŠD Tinje
Moški SLO ŠD Tinje 10017604773 2 1:45:32 -- >
Klub ŠD Tinje
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10017604773
Št.krogov: 2
Time: 1:45:32
Zaostanek: 00:00:00
5 . 216 DEKOVIĆ Marin
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO CROATIA19740713 2 1:45:36 -- >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: CROATIA19740713
u0160t.krogov: 2
Time: 1:45:36
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
6 . 238 Miklič Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10003953136 2 1:45:48 -- 100 039 531 36 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10003953136
u0160t.krogov: 2
Time: 1:45:48
Zaostanek: 00:00:00
Licenca: 100 039 531 36
7 . 208 Boškin Aleš
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10003492586 2 1:48:32 -- 100 034 925 86 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10003492586
u0160t.krogov: 2
Time: 1:48:32
Zaostanek: