Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 2. kolo MTB ZLIK - Ronjgi 2016/2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:4. kolo MTB ZLIK - Ronjgi 2016/2017 Datum:11.12.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št.krogov Time Več
U11 - (DO 11 GODINA)-M
1 . 311 ZUPANIČ JURIJ
KD Melamin
Moški SLO KD Melamin 1 33:46 >
Klub KD Melamin
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 1
Time: 33:46
2 . 300 Turčić Marko
BBK Grožnjan
Moški CRO BBK Grožnjan 1 39:28 >
Klub BBK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 1
Time: 39:28
U13 (DO 13 GODINA)-M
1 . 204 Rus Jure
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si 2 25:32 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 2
Time: 25:32
2 . 200 Gladek Marcel
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI 2 30:20 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 2
Time: 30:20
3 . 213 MARČELJA LOVRO
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 2 58:15 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 2
Time: 58:15
4 . 202 Vorkapić Erik
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 1 DNF >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 1
Time: DNF
U15 (DO 15 GODINA)-M
1 . 214 Zupanič Filip
KD Melamin
Moški SLO KD Melamin 2 25:17 >
Klub KD Melamin
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 2
Time: 25:17
2 . 212 Šnajder Eugen
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 2 27:25 >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 2
Time: 27:25
3 . 211 Vuletić Ivan
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 2 31:32 >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 2
Time: 31:32
4 . 203 Živković Sebastian
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 42:01 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 2
Time: 42:01
KADETI (15 DO 16GODINA) -M
1 . 14 Jurišević Carlo
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 5 1:02:35,6 >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:02:35,6
2 . 2 Škira Toni
BBK IstraBike Labin
Moški CRO BBK IstraBike Labin 5 1:05:26,3 >
Klub BBK IstraBike Labin
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:05:26,3
3 . 11 Bertović Noa
BBK IstraBike Labin
Moški CRO BBK IstraBike Labin 4 0:58:47,2 >
Klub BBK IstraBike Labin
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 0:58:47,2
4 . 27 Jotanović Marin
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 4 1:02:48,2 >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:02:48,2
JUNIORI (17 DO 19 GODINA)-M
1 . 55 Bilić Anthony
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 0:55:16,1 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 0:55:16,1
SENIORI (20 DO 29 GODINA) -M
1 . 40 Tomasev Alen
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 5 0:56:14,1 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 0:56:14,1
2 . 12 Franković Mateo
BK Meridiana
Moški CRO BK Meridiana 5 0:58:52,6 >
Klub BK Meridiana
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 0:58:52,6
3 . 6 Marinčič Anže
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:02:37,0 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:02:37,0
4 . 94 Grujić Matko
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 1:03:34,5 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:03:34,5
5 . 16 Dagri Alberto
A.S.D. Gruppo Generali Trieste
Moški ITA A.S.D. Gruppo Generali Trieste 5 1:04:41,1 >
Klub A.S.D. Gruppo Generali Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:04:41,1
6 . 35 Brajković Benjamin
BK Poreč
Moški CRO BK Poreč 5 1:05:38,7 >
Klub BK Poreč
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:05:38,7
7 . 49 Velić Luka
Adrion Oros
Moški CRO Adrion Oros 4 1:00:27,7 >
Klub Adrion Oros
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:00:27,7
8 . 42 Pijević Ivan
Individual
Moški CRO Individual 4 1:09:45,1 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:09:45,1
9 . 56 Lencović Anton
Individual
Moški CRO Individual 4 1:13:05,1 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:13:05,1
10 . 59 Vujnović Luka
Individual
Moški CRO Individual 3 1:05:10,4 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 3
Time: 1:05:10,4
11 . 15 Grabar Kristian
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 0:57:05,2 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 2
Time: 0:57:05,2
12 . 34 Prenkpalaj Patrik
Individual
Moški CRO Individual -- DNF >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 0
Time: DNF
MASTER A (30 DO 39 GODINA)-M
1 . 46 Sikošek Gregor
JB TEAM Novo mesto
Moški SLO JB TEAM Novo mesto 5 0:55:16,5 >
Klub JB TEAM Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 0:55:16,5
2 . 23 Mataruga Aleksandar
Individual
Moški CRO Individual 5 0:55:57,1 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 0:55:57,1
3 . 39 Vidovic Sasa
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 5 0:56:22,2 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 0:56:22,2
4 . 98 Vene Uroš
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 0:57:24,3 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 0:57:24,3
5 . 38 Posavec Matej
Individual
Moški CRO Individual 5 0:59:17,5 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 0:59:17,5
6 . 77 Okorn Žiga
KD KM
Moški SLO KD KM 5 1:00:24,4 >
Klub KD KM
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:00:24,4
7 . 28 Bubnič Dario
Individual
Moški CRO Individual 5 1:02:10,1 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:02:10,1
8 . 24 Roce Toni
Individual
Moški CRO Individual 5 1:03:13,5 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:03:13,5
9 . 22 Dundović Saša
BBK Team Rodeo
Moški CRO BBK Team Rodeo 5 1:04:42,7 >
Klub BBK Team Rodeo
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:04:42,7
10 . 51 Babić Đulijano
Individual
Moški CRO Individual 5 1:05:18,0 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:05:18,0
11 . 21 Bebic Dalibor
BBK Team Rodeo
Moški CRO BBK Team Rodeo 5 1:08:28,9 >
Klub BBK Team Rodeo
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:08:28,9
12 . 31 STEFANO Schillaci
Individual
Moški CRO Individual 4 0:55:37,7 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 0:55:37,7
13 . 60 Grbac Dorjan
Individual
Moški CRO Individual 4 0:57:59,0 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 0:57:59,0
14 . 148 Krišto Goran
BBK Team Rodeo
Moški CRO BBK Team Rodeo 4 0:58:10,3 >
Klub BBK Team Rodeo
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 0:58:10,3
15 . 50 ŽUFIĆ Alen
BBK Grožnjan
Moški CRO BBK Grožnjan 4 0:58:25,7 >
Klub BBK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 0:58:25,7
16 . 52 Ilijević Dimitri
BBK Team Rodeo
Moški CRO BBK Team Rodeo 4 0:59:44,6 >
Klub BBK Team Rodeo
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 0:59:44,6
17 . 30 Vukelić Hrvoje
Individual
Moški CRO Individual 4 0:59:54,8 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 0:59:54,8
18 . 13 Brnelić Hrvoje
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 4 1:00:41,1 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:00:41,1
19 . 44 Ružić Igor
BBK Team Rodeo
Moški CRO BBK Team Rodeo 4 1:01:15,5 >
Klub BBK Team Rodeo
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:01:15,5
20 . 17 Brnelić Dalibor
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 4 1:01:30,0 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:01:30,0
21 . 48 Požarić Dorian
Individual
Moški CRO Individual 4 1:02:14,0 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:02:14,0
22 . 139 Tončić Marko
Individual
Moški CRO Individual 4 1:05:06,3 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:05:06,3
23 . 76 Andrijasevic Antun
Skiguru
Moški CRO Skiguru 4 1:09:17,4 >
Klub Skiguru
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:09:17,4
24 . 65 Sokolić Danijel
Individual
Moški CRO Individual 4 1:09:18,9 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:09:18,9
25 . 25 Gergorić Vedran
Individual
Moški CRO Individual 4 1:10:01,2 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:10:01,2
26 . 29 Perković Marko
Individual
Moški CRO Individual 4 1:13:24,0 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:13:24,0
27 . 57 Franić Filip
Individual
Moški CRO Individual 3 1:02:00,8 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 3
Time: 1:02:00,8
28 . 116 Pavliš Marko
Individual
Moški CRO Individual 3 1:02:39,5 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 3
Time: 1:02:39,5
29 . 41 Horvat Bojan
Bk Poreč
Moški CRO Bk Poreč 3 1:06:33,3 >
Klub Bk Poreč
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 3
Time: 1:06:33,3
30 . 20 Pikulić Davor
Individual
Moški CRO Individual 1 DNF >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 1
Time: DNF
31 . 26 Bobolanović Tihomir
Individual
Moški CRO Individual -- DNS >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 0
Time: DNS
MASTER B (40 DO 49 GODINA)-M
1 . 119 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 0:56:44,5 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 0:56:44,5
2 . 37 Dorotić Igor
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 5 1:00:40,0 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:00:40,0
3 . 120 Jordan Dejan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 1:03:20,6 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:03:20,6
4 . 18 Perica Ante
BBK Team Rodeo
Moški CRO BBK Team Rodeo 5 1:04:43,3 >
Klub BBK Team Rodeo
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:04:43,3
5 . 103 Udović Denis
BBK Team Rodeo
Moški CRO BBK Team Rodeo 5 1:05:29,6 >
Klub BBK Team Rodeo
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:05:29,6
6 . 36 VELEPIČ Marko
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 5 1:05:30,8 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:05:30,8
7 . 5 Habuš Ivan
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 4 0:55:42,5 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 0:55:42,5
8 . 54 Milat Erik
Individual
Moški CRO Individual 4 0:58:19,4 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 0:58:19,4
9 . 72 Bilić Loris
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 4 0:59:31,2 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 0:59:31,2
10 . 62 Živković Branko
Drenovski Pedalaši
Moški CRO Drenovski Pedalaši 4 1:01:40,5 >
Klub Drenovski Pedalaši
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:01:40,5
11 . 32 ANDREA Carli
Individual
Moški CRO Individual 4 1:02:03,6 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:02:03,6
12 . 68 Zujić Boris
Individual
Moški CRO Individual 4 1:02:11,4 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:02:11,4
13 . 43 SINIŠA Galić
BBK Team Rodeo
Moški CRO BBK Team Rodeo 4 1:04:19,5 >
Klub BBK Team Rodeo
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:04:19,5
14 . 63 Vranjes Ljubo
BK Kvarner
Moški CRO BK Kvarner 3 0:55:29,0 >
Klub BK Kvarner
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 3
Time: 0:55:29,0
MASTER C (50 DO 59 GODINA)-M
1 . 10 Marassi Giovanni
GS Azzida
Moški CRO GS Azzida 5 1:04:24,2 >
Klub GS Azzida
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:04:24,2
2 . 53 Vrban Milan
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 5 1:09:42,5 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 5
Time: 1:09:42,5
3 . 69 Gržić Ildo
BBK Kvarner
Moški CRO BBK Kvarner 4 0:57:54,1 >
Klub BBK Kvarner
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 0:57:54,1
4 . 64 Bukovac Denis
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 4 0:59:58,6 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 0:59:58,6
5 . 61 Grbac Vigor
Individual
Moški CRO Individual 4 1:07:12,4 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:07:12,4
6 . 47 Vivoda Davor
BM&C
Moški CRO BM&C 4 1:11:46,0 >
Klub BM&C
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 4
Time: 1:11:46,0
SENIORKE - (31 GODINA I STARIJE)-Ž
1 . 70 ŠAROTAR Jasmina
BK Ciklus
Ženski CRO BK Ciklus 4 1:00:32,7 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Ženski
Št.krogov: 4
Time: 1:00:32,7
2 . 33 Majstorovic Mirna
Individual
Ženski CRO Individual 3 0:55:53,3 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
Št.krogov: 3
Time: 0:55:53,3
3 . 66 ZUJIĆ VALKOVIĆ Petra
Individual
Ženski CRO Individual 2 1:01:46,5 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
Št.krogov: 2
Time: 1:01:46,5

Komentarji

 

Mobile content