Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 3. kolo MTB ZLIK - Šijana 2016/2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:5. kolo MTB ZLIK - Šijana 2016/2017 Datum:18.12.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št.krogov Time Več
MASTER EBIKE-B (40-49 GOD.) -M
1 . 118 Davide Davor
Individual
Moški CRO Individual 6 1:10:39,9 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št.krogov: 6
Time: 1:10:39,9
U7 - (DO 7 GODINA)-M
1 . 316 CURIĆ Rene
Individual
Moški CRO Individual 4 0:11:55,2 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 4
Time: 0:11:55,2
Licenca:
2 . 317 CURIĆ Patrik
Individual
Moški CRO Individual 2 0:10:51,2 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 2
Time: 0:10:51,2
Licenca:
U9 - (DO 9 GODINA)-M
1 . 314 Privrat Luka
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 6 0:10:34,1 CRO20080528 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 0:10:34,1
Licenca: CRO20080528
2 . 310 Dejak Lenart
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 0:10:35,8 SLO20090923 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 0:10:35,8
Licenca: SLO20090923
3 . 315 RAVNIĆ Fran
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 0:10:34,2 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 5
Time: 0:10:34,2
Licenca:
4 . 318 ČEKE Jan
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 0:12:10,8 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 5
Time: 0:12:10,8
Licenca:
U11 - (DO 11 GODINA)-M
1 . 311 ZUPANIČ JURIJ
KD Melamin
Moški SLO KD Melamin 6 0:09:44,8 SLO20071026 >
Klub KD Melamin
Država SLO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 0:09:44,8
Licenca: SLO20071026
2 . 313 Privrat Leon
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 6 0:10:25,3 CRO20061115 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 0:10:25,3
Licenca: CRO20061115
3 . 300 Turčić Marko
Bbk groznjan
Moški CRO Bbk groznjan 6 0:10:32,8 CRO 20070512 >
Klub Bbk groznjan
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 0:10:32,8
Licenca: CRO 20070512
4 . 312 Žufić Matia
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 0:10:05,6 CRO20060929 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 5
Time: 0:10:05,6
Licenca: CRO20060929
U13 (DO 13 GODINA)-M
1 . 221 Ivančić Giani
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 4 43:11 CRO20040417 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 4
Time: 43:11
Licenca: CRO20040417
2 . 217 žufić Vid
Bbk groznjan
Moški CRO Bbk groznjan 4 50:11 >
Klub Bbk groznjan
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 4
Time: 50:11
Licenca:
3 . 202 Vorkapić Erik
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 4 59:24 CRO20060914 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 4
Time: 59:24
Licenca: CRO20060914
4 . 215 UNUKIĆ Juraj
chiptiming.hr
Moški CRO chiptiming.hr 3 56:40 >
Klub chiptiming.hr
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 3
Time: 56:40
Licenca:
U15 (DO 15 GODINA)-M
1 . 214 Zupanič Filip
KD Melamin
Moški SLO KD Melamin 4 40:06 >
Klub KD Melamin
Država SLO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 4
Time: 40:06
Licenca:
2 . 218 Peruško Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 4 40:07 CRO20030502 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 4
Time: 40:07
Licenca: CRO20030502
3 . 212 Šnajder Eugen
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 4 42:40 CRO20021202 >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 4
Time: 42:40
Licenca: CRO20021202
4 . 222 Šestan Dylan
BK Fažana
Moški CRO BK Fažana 4 51:08 >
Klub BK Fažana
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 4
Time: 51:08
Licenca:
5 . 203 Živković Sebastian
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 3 43:51 CRO20030423 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 3
Time: 43:51
Licenca: CRO20030423
6 . 220 Kernjus Deni
Bk Novigrad
Moški CRO Bk Novigrad 2 15:05 >
Klub Bk Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 2
Time: 15:05
Licenca:
U15W (DO 15 GODINA)-Ž
1 . 216 Mastrangelo Alessia
Cycling Team Friuli
Ženski CRO Cycling Team Friuli 4 54:14 ITA2004 >
Klub Cycling Team Friuli
Država CRO
Spol: Ženski
u0160t.krogov: 4
Time: 54:14
Licenca: ITA2004
2 . 219 Žufić Nikolina
Adrenalina MTB Team
Ženski CRO Adrenalina MTB Team 3 40:56 CRO20040123 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Ženski
u0160t.krogov: 3
Time: 40:56
Licenca: CRO20040123
KADETI (15 DO 16GODINA) -M
1 . 75 Matek Lovro
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 7 1:17:17,5 CRO20001101 >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:17:17,5
Licenca: CRO20001101
2 . 2 Škira Toni
BBK Istra Bike Labin
Moški CRO BBK Istra Bike Labin 7 1:18:39,3 CRO20000204 >
Klub BBK Istra Bike Labin
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:18:39,3
Licenca: CRO20000204
3 . 14 Jurišević Carlo
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 7 1:18:53,9 CRO20011014 >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:18:53,9
Licenca: CRO20011014
4 . 27 Jotanović Marin
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 7 1:19:35,0 CRO20000427 >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:19:35,0
Licenca: CRO20000427
5 . 88 Pilat Noel
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 6 1:10:36,1 CRO20010619 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:10:36,1
Licenca: CRO20010619
6 . 11 Bertović Noa
BBK Istra Bike Labin
Moški CRO BBK Istra Bike Labin 6 1:15:35,7 CRO20011125 >
Klub BBK Istra Bike Labin
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:15:35,7
Licenca: CRO20011125
7 . 82 Kukuljan Roko
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 4 0:50:11,5 CRO20020426 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 4
Time: 0:50:11,5
Licenca: CRO20020426
JUNIORI (17 DO 19 GODINA)-M
1 . 55 Bilić Anthony
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 7 1:09:37,1 CRO19991228 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:09:37,1
Licenca: CRO19991228
2 . 114 Grgić Sebastijan
BK TNT PAZIN
Moški CRO BK TNT PAZIN 6 1:16:21,0 CRO19980704 >
Klub BK TNT PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:16:21,0
Licenca: CRO19980704
3 . 96 Fatorić Davide
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 6 1:17:14,8 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:17:14,8
Licenca:
4 . 123 Stančić Igor
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:13:27,1 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 5
Time: 1:13:27,1
Licenca:
SENIORI (20 DO 29 GODINA) -M
1 . 95 Potočar Marko
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 7 1:09:30,5 SLO19890905 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:09:30,5
Licenca: SLO19890905
2 . 6 Marinčič Anže
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 1:15:51,4 SLO19950608 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:15:51,4
Licenca: SLO19950608
3 . 106 Vodopivec Luka
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 7 1:17:12,9 SLO19870307 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:17:12,9
Licenca: SLO19870307
4 . 35 Brajković Benjamin
BK Poreč
Moški CRO BK Poreč 6 1:07:15,3 >
Klub BK Poreč
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:07:15,3
Licenca:
5 . 67 Debeljak Miha
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 1:07:17,5 SLO19871219 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:07:17,5
Licenca: SLO19871219
6 . 16 Dagri Alberto
A.S.D. Gruppo Generali Trieste
Moški CRO A.S.D. Gruppo Generali Trieste 6 1:07:27,5 >
Klub A.S.D. Gruppo Generali Trieste
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:07:27,5
Licenca:
7 . 87 Jovanović - Verbanac Alen
BK Bike Event
Moški CRO BK Bike Event 6 1:09:00,5 >
Klub BK Bike Event
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:09:00,5
Licenca:
8 . 49 Velić Luka
BK Adrion Oros
Moški CRO BK Adrion Oros 6 1:14:25,7 >
Klub BK Adrion Oros
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:14:25,7
Licenca:
MASTER A (30 DO 39 GODINA)-M
1 . 46 Sikošek Gregor
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 7 1:07:10,0 SLO19841117 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:07:10,0
Licenca: SLO19841117
2 . 98 Vene Uroš
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 7 1:08:49,5 SLO19820129 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:08:49,5
Licenca: SLO19820129
3 . 1 Dejak Janez
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 1:13:29,9 SLO19820317 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:13:29,9
Licenca: SLO19820317
4 . 77 Okorn Žiga
KD KM
Moški SLO KD KM 7 1:13:46,4 >
Klub KD KM
Država SLO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:13:46,4
Licenca:
5 . 86 ZUPANIČ Tine
KD Melamin
Moški SLO KD Melamin 7 1:14:10,4 >
Klub KD Melamin
Država SLO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:14:10,4
Licenca:
6 . 24 Roce Toni
Individual
Moški CRO Individual 7 1:17:36,2 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:17:36,2
Licenca:
7 . 107 Kernjus Ivan
Bk Novigrad
Moški CRO Bk Novigrad 7 1:19:09,1 >
Klub Bk Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:19:09,1
Licenca:
8 . 108 Križmanić Simon
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 7 1:19:55,6 CRO19800630 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:19:55,6
Licenca: CRO19800630
9 . 71 LUKAČIĆ Ivan
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 7 1:21:37,2 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:21:37,2
Licenca:
10 . 110 Macan Ronald
BK AXA
Moški CRO BK AXA 6 1:07:14,4 CRO19850615 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:07:14,4
Licenca: CRO19850615
11 . 51 Babić Đulijano
Individual
Moški CRO Individual 6 1:07:16,9 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:07:16,9
Licenca:
12 . 21 Bebic Dalibor
BBK Team Rodeo
Moški CRO BBK Team Rodeo 6 1:09:53,8 >
Klub BBK Team Rodeo
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:09:53,8
Licenca:
13 . 117 Šestan Danijel
BK Fažana
Moški CRO BK Fažana 6 1:10:59,4 >
Klub BK Fažana
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:10:59,4
Licenca:
14 . 122 Krstinić Nenad
chiptiming.hr
Moški CRO chiptiming.hr 6 1:11:35,9 >
Klub chiptiming.hr
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:11:35,9
Licenca:
15 . 13 Brnelić Hrvoje
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 6 1:13:47,2 CRO 19820115 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:13:47,2
Licenca: CRO 19820115
16 . 113 Ljubičić Nenad
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 6 1:15:24,9 CRO19810310 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:15:24,9
Licenca: CRO19810310
17 . 50 ŽUFIĆ Alen
BKK GROŽNJAN
Moški CRO BKK GROŽNJAN 6 1:15:31,4 >
Klub BKK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:15:31,4
Licenca:
18 . 52 Ilijević Dimitri
BBK Team Rodeo
Moški CRO BBK Team Rodeo 6 1:15:43,5 >
Klub BBK Team Rodeo
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:15:43,5
Licenca:
19 . 41 Horvat Bojan
BK Poreč
Moški CRO BK Poreč 6 1:20:12,4 >
Klub BK Poreč
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:20:12,4
Licenca:
20 . 17 Brnelić Dalibor
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 6 1:20:13,2 CRO19860521 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:20:13,2
Licenca: CRO19860521
21 . 125 MICKOV Nebojša
SRK Puls
Moški CRO SRK Puls 6 1:20:13,3 >
Klub SRK Puls
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:20:13,3
Licenca:
22 . 25 Gergorić Vedran
Individual
Moški CRO Individual 6 1:21:21,1 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:21:21,1
Licenca:
23 . 139 Tončić Marko
Individual
Moški CRO Individual 6 1:22:35,7 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:22:35,7
Licenca:
24 . 79 Kazalac Marijan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 0:55:35,0 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 5
Time: 0:55:35,0
Licenca:
25 . 104 Sabadin Viktor
BK Umag
Moški CRO BK Umag 5 1:08:11,4 CRO19810519 >
Klub BK Umag
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 5
Time: 1:08:11,4
Licenca: CRO19810519
26 . 109 GRČEVIĆ Jurica
Individual
Moški CRO Individual 4 0:56:11,9 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 4
Time: 0:56:11,9
Licenca:
MASTER B (40 DO 49 GODINA)-M
1 . 119 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 7 1:10:05,3 SLO19751204 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:10:05,3
Licenca: SLO19751204
2 . 37 Dorotić Igor
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 7 1:15:15,9 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:15:15,9
Licenca:
3 . 93 Babici Andrea
CSI Udine
Moški CRO CSI Udine 7 1:16:08,0 >
Klub CSI Udine
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:16:08,0
Licenca:
4 . 120 Jordan Dejan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 7 1:18:24,2 SLO19760201 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:18:24,2
Licenca: SLO19760201
5 . 18 Perica Ante
BBK Team Rodeo
Moški CRO BBK Team Rodeo 7 1:19:44,2 >
Klub BBK Team Rodeo
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:19:44,2
Licenca:
6 . 91 Bonas Drago
Individual
Moški CRO Individual 7 1:19:45,8 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:19:45,8
Licenca:
7 . 90 ČakareviĆ Rade
Individual
Moški CRO Individual 7 1:20:34,3 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:20:34,3
Licenca:
8 . 111 Kliba Kristian
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 6 1:07:44,4 CRO19730325 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:07:44,4
Licenca: CRO19730325
9 . 102 Crljenica Manuel
BK Pula
Moški CRO BK Pula 6 1:09:28,0 >
Klub BK Pula
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:09:28,0
Licenca:
10 . 103 Udović Denis
BBK Team Rodeo
Moški CRO BBK Team Rodeo 6 1:11:33,6 CRO1967 >
Klub BBK Team Rodeo
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:11:33,6
Licenca: CRO1967
11 . 54 Milat Erik
Individual
Moški CRO Individual 6 1:11:53,5 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:11:53,5
Licenca:
12 . 72 Bilić Loris
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 6 1:16:23,8 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:16:23,8
Licenca:
13 . 112 Duić Tomislav
Team Mamils
Moški CRO Team Mamils 6 1:22:49,2 >
Klub Team Mamils
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:22:49,2
Licenca:
14 . 105 BABIĆ Vilim
Individual
Moški CRO Individual 5 1:26:22,6 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 5
Time: 1:26:22,6
Licenca:
DNF15 . 101 Glavić Relvis
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 5 DNF CRO19710331 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 5
Time: DNF
Licenca: CRO19710331
MASTER C (50 DO 59 GODINA)-M
1 . 10 Marassi Giovanni
GS Azzida
Moški CRO GS Azzida 7 1:15:59,0 >
Klub GS Azzida
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:15:59,0
Licenca:
2 . 92 Kliba Valter
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 7 1:20:10,3 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 7
Time: 1:20:10,3
Licenca:
3 . 85 Mastrangelo Alberto
ASD Cottur
Moški CRO ASD Cottur 6 1:13:58,4 >
Klub ASD Cottur
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:13:58,4
Licenca:
4 . 69 Gržić Ildo
BBK Kvarner
Moški CRO BBK Kvarner 6 1:17:08,9 >
Klub BBK Kvarner
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:17:08,9
Licenca:
5 . 64 Bukovac Denis
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 6 1:17:41,1 CRO19640115 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 6
Time: 1:17:41,1
Licenca: CRO19640115
6 . 47 Vivoda Davor
BM&C
Moški CRO BM&C 5 1:09:37,2 >
Klub BM&C
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 5
Time: 1:09:37,2
Licenca:
7 . 89 Pušić Željko
Individual
Moški CRO Individual 5 1:10:15,0 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 5
Time: 1:10:15,0
Licenca:
8 . 97 LIZZUL Alessandro
Team Mamils
Moški CRO Team Mamils 5 1:13:08,9 >
Klub Team Mamils
Država CRO
Spol: Moški
u0160t.krogov: 5
Time: 1:13:08,9
Licenca:
JUNIORKE - (30 GODINA I MLAđE DO 15)-Ž
1 . 100 Žufić Ania
Adrenalina MTB Team
Ženski CRO Adrenalina MTB Team 6 1:12:14,4 CRO20000504 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Ženski
u0160t.krogov: 6
Time: 1:12:14,4
Licenca: CRO20000504
SENIORKE - (31 GODINA I STARIJE)-Ž
1 . 84 COSLIANI Donatella
ASD Cottur
Ženski CRO ASD Cottur 6 1:23:58,6 >
Klub ASD Cottur
Država CRO
Spol: Ženski
u0160t.krogov: 6
Time: 1:23:58,6
Licenca:
2 . 33 Majstorovic Mirna
Individual
Ženski CRO Individual 5 1:10:39,3 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
u0160t.krogov: 5
Time: 1:10:39,3
Licenca:

Komentarji

 

Mobile content