Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Leše 2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Leše 2017 Datum:22.07.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Laps Zaostanek Najboljši krog Več
OPEN - MOšKI-M
1 . 101 Govekar Matevž
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 175 824 44 00:50:10,34 8 -- 00:05:51 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 824 44
Time: 00:50:10,34
Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:05:51
2 . 104 Klemenčič Miha
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 175 780 00 00:52:08,96 8 00:01:58 00:06:04 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 780 00
Time: 00:52:08,96
Laps: 8
Zaostanek: 00:01:58
Najboljši krog: 00:06:04
3 . 105 Lozar Matjaž
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 175 837 57 00:52:31,06 8 00:02:21 00:06:19 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 837 57
Time: 00:52:31,06
Laps: 8
Zaostanek: 00:02:21
Najboljši krog: 00:06:19
4 . 110 Štajnar Mihael
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 644 58 00:54:11,51 8 00:04:01 00:06:18 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 644 58
Time: 00:54:11,51
Laps: 8
Zaostanek: 00:04:01
Najboljši krog: 00:06:18
5 . 102 Tratnik Bajc Miha
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 107 282 81 00:54:39,87 8 00:04:29 00:06:27 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 107 282 81
Time: 00:54:39,87
Laps: 8
Zaostanek: 00:04:29
Najboljši krog: 00:06:27
6 . 107 Utranker Damjan
ŠD 2SIMPL
Moški SLO ŠD 2SIMPL 100 176 420 58 00:56:12,27 8 00:06:02 00:06:30 >
Klub ŠD 2SIMPL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 420 58
Time: 00:56:12,27
Laps: 8
Zaostanek: 00:06:02
Najboljši krog: 00:06:30
7 . 108 Blatnik Žiga
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 551 92 00:56:44,53 8 00:06:34 00:06:46 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 551 92
Time: 00:56:44,53
Laps: 8
Zaostanek: 00:06:34
Najboljši krog: 00:06:46
8 . 111 Lakota Luka
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 157 202 46 00:50:30,30 7 -1 00:06:42 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 157 202 46
Time: 00:50:30,30
Laps: 7
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:06:42
9 . 112 Kavčič Jure
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 564 74 996 00:50:33,96 7 -1 00:06:44 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 564 74 996
Time: 00:50:33,96
Laps: 7
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:06:44
10 . 103 Prešeren Jure
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 040 702 43 00:50:55,57 7 -1 00:07:01 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 040 702 43
Time: 00:50:55,57
Laps: 7
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:07:01
11 . 106 Grilc Rok
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 037 141 71 00:52:00,67 7 -1 00:07:04 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 037 141 71
Time: 00:52:00,67
Laps: 7
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:07:04
DNF 109 Želimorski Luka
ŠD 2SIMPL
Moški SLO ŠD 2SIMPL 100 589 476 88 00:33:06,95 4 -4 00:07:59 >
Klub ŠD 2SIMPL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 589 476 88
Time: 00:33:06,95
Laps: 4
Zaostanek: -4
Najboljši krog: 00:07:59
OPEN - žENSKE-Ž
1 . 120 Movrin Vita
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 00:58:20,56 7 -- 00:07:47 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017590124
Time: 00:58:20,56
Laps: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:07:47
2 . 114 Utranker Martina
ŠD 2SIMPL
Ženski SLO ŠD 2SIMPL 100 589 482 94 00:52:37,75 4 -3 00:10:51 >
Klub ŠD 2SIMPL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 589 482 94
Time: 00:52:37,75
Laps: 4
Zaostanek: -3
Najboljši krog: 00:10:51
U17 M-M
1 . 11 Pečnik Teo
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 100 176 510 51 00:50:16,23 8 -- 00:05:55 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 510 51
Time: 00:50:16,23
Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:05:55
2 . 8 Klemenčič Jakob
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 825 45 00:52:14,93 8 00:01:58 00:05:57 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 825 45
Time: 00:52:14,93
Laps: 8
Zaostanek: 00:01:58
Najboljši krog: 00:05:57
3 . 9 Smolnikar Jakob
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 494 35 00:52:35,71 8 00:02:19 00:05:55 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 494 35
Time: 00:52:35,71
Laps: 8
Zaostanek: 00:02:19
Najboljši krog: 00:05:55
4 . 10 Žle Blaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 176 228 60 00:53:08,13 8 00:02:52 00:05:58 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 228 60
Time: 00:53:08,13
Laps: 8
Zaostanek: 00:02:52
Najboljši krog: 00:05:58
5 . 7 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 545 56 00:53:18,47 8 00:03:02 00:06:27 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 545 56
Time: 00:53:18,47
Laps: 8
Zaostanek: 00:03:02
Najboljši krog: 00:06:27
6 . 5 Hribar Jernej
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 645 59 00:56:52,44 8 00:06:36 00:06:17 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 645 59
Time: 00:56:52,44
Laps: 8
Zaostanek: 00:06:36
Najboljši krog: 00:06:17
7 . 4 Golmajer Ažbe
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 647 61 00:51:49,64 7 -1 00:06:35 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 647 61
Time: 00:51:49,64
Laps: 7
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:06:35
8 . 3 Dolenšek Anže
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 476 17 00:54:41,01 7 -1 00:06:34 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 476 17
Time: 00:54:41,01
Laps: 7
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:06:34
9 . 2 Jereb Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 512 53 00:54:54,74 7 -1 00:06:37 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 512 53
Time: 00:54:54,74
Laps: 7
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:06:37
10 . 6 Starman Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 725 42 00:55:49,05 7 -1 00:06:12 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 725 42
Time: 00:55:49,05
Laps: 7
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:06:12
U17 W-Ž
1 . 13 Janežič Ana
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 439 77 00:56:36,36 7 -- 00:06:26 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 439 77
Time: 00:56:36,36
Laps: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:06:26
2 . 12 Homar Tamara
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 431 69 00:50:49,27 6 -1 00:07:50 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 431 69
Time: 00:50:49,27
Laps: 6
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:07:50
U15 M-M
1 . 29 Rus Jure
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 828 48 00:33:12,73 5 -- 00:06:16 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 828 48
Time: 00:33:12,73
Laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:06:16
2 . 28 Smrdel Miha
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 827 47 00:34:47,33 5 00:01:35 00:06:24 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 827 47
Time: 00:34:47,33
Laps: 5
Zaostanek: 00:01:35
Najboljši krog: 00:06:24
3 . 23 Gnezda Nace
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 545 86 00:35:26,50 5 00:02:14 00:06:40 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 545 86
Time: 00:35:26,50
Laps: 5
Zaostanek: 00:02:14
Najboljši krog: 00:06:40
4 . 22 Zupanič Filip
KD Melamin
Moški SLO KD Melamin 100 606 353 87 00:36:06,18 5 00:02:54 00:06:41 >
Klub KD Melamin
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 606 353 87
Time: 00:36:06,18
Laps: 5
Zaostanek: 00:02:54
Najboljši krog: 00:06:41
5 . 25 Štern Nejc
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 100 176 504 45 00:36:55,41 5 00:03:43 00:06:42 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 504 45
Time: 00:36:55,41
Laps: 5
Zaostanek: 00:03:43
Najboljši krog: 00:06:42
6 . 26 Jereb Tine
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 496 37 00:37:18,49 5 00:04:06 00:06:56 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 496 37
Time: 00:37:18,49
Laps: 5
Zaostanek: 00:04:06
Najboljši krog: 00:06:56
7 . 24 Kavčič Jernej
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 136 65 00:38:39,71 5 00:05:27 00:07:12 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 136 65
Time: 00:38:39,71
Laps: 5
Zaostanek: 00:05:27
Najboljši krog: 00:07:12
8 . 20 Markelj Tim
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 518 59 00:39:41,08 5 00:06:29 00:07:12 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 518 59
Time: 00:39:41,08
Laps: 5
Zaostanek: 00:06:29
Najboljši krog: 00:07:12
9 . 17 Prelovšek Jure
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 139 68 00:34:28,93 4 -1 00:08:05 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 139 68
Time: 00:34:28,93
Laps: 4
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:08:05
10 . 27 Janežič Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 440 78 00:35:19,42 4 -1 00:06:39 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 440 78
Time: 00:35:19,42
Laps: 4
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:06:39
11 . 18 šen Tilen
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 135 64 00:35:47,17 4 -1 00:08:00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 135 64
Time: 00:35:47,17
Laps: 4
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:08:00
12 . 16 Dečman Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 649 63 00:36:49,95 4 -1 00:08:20 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 649 63
Time: 00:36:49,95
Laps: 4
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:08:20
13 . 117 Zupan Benjamin
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017645290 00:39:09,37 4 -1 00:08:49 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017645290
Time: 00:39:09,37
Laps: 4
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:08:49
14 . 19 Auer Nal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 759 76 00:41:31,10 4 -1 00:09:16 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 759 76
Time: 00:41:31,10
Laps: 4
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:09:16
15 . 14 Ahačič Gašper
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 253 85 00:44:45,81 4 -1 00:09:47 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 253 85
Time: 00:44:45,81
Laps: 4
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:09:47
U15 W-Ž
1 . 31 Moroz Nuša
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 532 73 00:34:00,99 4 -- 00:08:03 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 532 73
Time: 00:34:00,99
Laps: 4
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:08:03
2 . 30 Movrin Ema
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 441 79 00:45:44,82 4 00:11:44 00:10:09 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 441 79
Time: 00:45:44,82
Laps: 4
Zaostanek: 00:11:44
Najboljši krog: 00:10:09
U13 M-M
1 . 32 Pahor Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 492 33 00:19:13,32 4 -- 00:04:32 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 492 33
Time: 00:19:13,32
Laps: 4
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:04:32
2 . 34 Terpin Tine
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 832 52 00:20:10,97 4 00:00:57 00:04:48 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 832 52
Time: 00:20:10,97
Laps: 4
Zaostanek: 00:00:57
Najboljši krog: 00:04:48
3 . 33 Marolt Jaka
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 515 56 00:20:22,77 4 00:01:09 00:05:00 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 515 56
Time: 00:20:22,77
Laps: 4
Zaostanek: 00:01:09
Najboljši krog: 00:05:00
4 . 47 Potočnik Vid
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10064120822 00:21:21,30 4 00:02:08 00:05:02 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10064120822
Time: 00:21:21,30
Laps: 4
Zaostanek: 00:02:08
Najboljši krog: 00:05:02
5 . 36 Boltar Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 176 046 72 00:21:21,33 4 00:02:08 00:05:05 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 046 72
Time: 00:21:21,33
Laps: 4
Zaostanek: 00:02:08
Najboljši krog: 00:05:05
6 . 37 Svetličič Jošt
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 535 76 00:21:22,77 4 00:02:09 00:04:59 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 535 76
Time: 00:21:22,77
Laps: 4
Zaostanek: 00:02:09
Najboljši krog: 00:04:59
7 . 50 KOŠELJNIK Nace
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 00:21:25,79 4 00:02:12 00:05:07 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:21:25,79
Laps: 4
Zaostanek: 00:02:12
Najboljši krog: 00:05:07
8 . 35 Gladek Marcel
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 888 11 00:21:35,85 4 00:02:22 00:04:58 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 888 11
Time: 00:21:35,85
Laps: 4
Zaostanek: 00:02:22
Najboljši krog: 00:04:58
9 . 41 Starman Gal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 723 40 00:21:43,75 4 00:02:30 00:05:03 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 723 40
Time: 00:21:43,75
Laps: 4
Zaostanek: 00:02:30
Najboljši krog: 00:05:03
10 . 39 Utranker Filip
ŠD 2Simpl
Moški SLO ŠD 2Simpl 100 176 419 57 00:22:28,08 4 00:03:15 00:05:17 >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 419 57
Time: 00:22:28,08
Laps: 4
Zaostanek: 00:03:15
Najboljši krog: 00:05:17
11 . 42 Kavčič Blaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 565 285 50 00:23:17,02 4 00:04:04 00:05:41 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 565 285 50
Time: 00:23:17,02
Laps: 4
Zaostanek: 00:04:04
Najboljši krog: 00:05:41
12 . 40 Štriker Tine
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 100 176 447 85 00:24:05,23 4 00:04:52 00:05:15 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 447 85
Time: 00:24:05,23
Laps: 4
Zaostanek: 00:04:52
Najboljši krog: 00:05:15
13 . 43 Gombač Jure
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 443 81 00:18:56,72 3 -1 00:05:35 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 443 81
Time: 00:18:56,72
Laps: 3
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:05:35
14 . 48 Kordež Anže
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 00:19:12,58 3 -1 00:05:57 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:19:12,58
Laps: 3
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:05:57
15 . 44 Golmajer Juš
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 646 60 00:17:57,15 2 -2 00:07:02 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 646 60
Time: 00:17:57,15
Laps: 2
Zaostanek: -2
Najboljši krog: 00:07:02
16 . 46 Kranjc Alex
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 635 230 58 00:06:32,46 1 -3 00:06:32 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 635 230 58
Time: 00:06:32,46
Laps: 1
Zaostanek: -3
Najboljši krog: 00:06:32
U13 W-Ž
1 . 52 Kranjec Žagar Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 544 55 00:21:23,42 4 -- 00:05:06 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 544 55
Time: 00:21:23,42
Laps: 4
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:05:06
2 . 54 Smrdel Tina
MBK SportR.Si
Ženski SLO MBK SportR.Si 100 175 826 46 00:23:09,08 4 00:01:46 00:05:25 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 826 46
Time: 00:23:09,08
Laps: 4
Zaostanek: 00:01:46
Najboljši krog: 00:05:25
3 . 53 Klemenčič Ivana
MBK SportR.Si
Ženski SLO MBK SportR.Si 100 175 790 10 00:18:52,92 3 -1 00:05:56 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 790 10
Time: 00:18:52,92
Laps: 3
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:05:56
4 . 55 Mlinar Lucija
KK RAVNE
Ženski SLO KK RAVNE 100 557 718 49 00:21:12,07 3 -1 00:06:43 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 557 718 49
Time: 00:21:12,07
Laps: 3
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:06:43
U11 M-M
1 . 59 ZUPANIČ JURIJ
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 140 69 00:15:48,63 3 -- 00:05:06 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 140 69
Time: 00:15:48,63
Laps: 3
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:05:06
2 . 57 Boškin Filip
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 509 50 00:16:15,48 3 00:00:27 00:05:08 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 509 50
Time: 00:16:15,48
Laps: 3
Zaostanek: 00:00:27
Najboljši krog: 00:05:08
3 . 56 Rudolf Jernej
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 782 02 00:16:22,69 3 00:00:34 00:04:56 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 782 02
Time: 00:16:22,69
Laps: 3
Zaostanek: 00:00:34
Najboljši krog: 00:04:56
4 . 61 Ažman Juš
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 527 68 00:16:22,73 3 00:00:34 00:04:56 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 527 68
Time: 00:16:22,73
Laps: 3
Zaostanek: 00:00:34
Najboljši krog: 00:04:56
5 . 60 Pečnik Tian
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 100 176 506 47 00:17:04,58 3 00:01:16 00:05:25 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 506 47
Time: 00:17:04,58
Laps: 3
Zaostanek: 00:01:16
Najboljši krog: 00:05:25
6 . 62 Tominšek Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 773 90 00:17:52,29 3 00:02:04 00:05:44 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 773 90
Time: 00:17:52,29
Laps: 3
Zaostanek: 00:02:04
Najboljši krog: 00:05:44
7 . 58 Lopatič Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 650 64 00:18:07,81 3 00:02:19 00:05:38 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 650 64
Time: 00:18:07,81
Laps: 3
Zaostanek: 00:02:19
Najboljši krog: 00:05:38
8 . 64 Štajnar Gašper
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 590 015 45 00:18:43,52 3 00:02:55 00:06:05 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 590 015 45
Time: 00:18:43,52
Laps: 3
Zaostanek: 00:02:55
Najboljši krog: 00:06:05
9 . 63 Kobal Ažbe
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 422 60 00:19:26,82 3 00:03:38 00:06:09 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 422 60
Time: 00:19:26,82
Laps: 3
Zaostanek: 00:03:38
Najboljši krog: 00:06:09
10 . 67 Kunc Ambrož
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 784 04 00:19:41,55 3 00:03:53 00:06:23 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 784 04
Time: 00:19:41,55
Laps: 3
Zaostanek: 00:03:53
Najboljši krog: 00:06:23
11 . 66 Utranker Jaka
ŠD 2Simpl
Moški SLO ŠD 2Simpl 100 176 418 56 00:20:55,12 3 00:05:07 00:06:11 >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 418 56
Time: 00:20:55,12
Laps: 3
Zaostanek: 00:05:07
Najboljši krog: 00:06:11
12 . 65 Auer Nik
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 769 86 00:21:25,92 3 00:05:37 00:06:21 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 769 86
Time: 00:21:25,92
Laps: 3
Zaostanek: 00:05:37
Najboljši krog: 00:06:21
13 . 68 Korošec Aljaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 172 04 00:22:43,58 3 00:06:55 00:07:02 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 172 04
Time: 00:22:43,58
Laps: 3
Zaostanek: 00:06:55
Najboljši krog: 00:07:02
U11 W-Ž
1 . 116 Terpin Eva
MBK SportR.Si
Ženski SLO MBK SportR.Si 10017578505 00:17:37,95 3 -- 00:05:50 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017578505
Time: 00:17:37,95
Laps: 3
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:05:50
2 . 69 Janežič Meta
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 438 76 00:19:45,88 3 00:02:08 00:06:25 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 438 76
Time: 00:19:45,88
Laps: 3
Zaostanek: 00:02:08
Najboljši krog: 00:06:25
3 . 70 Mikuž Nika
MBK SportR.Si
Ženski SLO MBK SportR.Si 100 175 783 03 00:20:01,93 3 00:02:24 00:06:34 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 783 03
Time: 00:20:01,93
Laps: 3
Zaostanek: 00:02:24
Najboljši krog: 00:06:34
4 . 71 Gnezda Hana
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 105 34 00:24:10,21 3 00:06:33 00:07:23 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 105 34
Time: 00:24:10,21
Laps: 3
Zaostanek: 00:06:33
Najboljši krog: 00:07:23
5 . 72 Ahačič Nastja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:18:44,77 2 -1 00:09:08 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:18:44,77
Laps: 2
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:09:08
U9 M-M
1 . 73 Majnik Maks
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 774 91 00:07:10,24 3 -- 00:02:07 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 774 91
Time: 00:07:10,24
Laps: 3
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:02:07
2 . 74 Dejak Lenart
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 142 71 00:07:49,10 3 00:00:39 00:02:21 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 142 71
Time: 00:07:49,10
Laps: 3
Zaostanek: 00:00:39
Najboljši krog: 00:02:21
3 . 75 Kutoša Filip
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 445 83 00:08:09,92 3 00:00:59 00:02:34 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 445 83
Time: 00:08:09,92
Laps: 3
Zaostanek: 00:00:59
Najboljši krog: 00:02:34
4 . 77 Zupanc Anclin Kristjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 599 166 78 00:08:26,60 3 00:01:16 00:02:33 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 599 166 78
Time: 00:08:26,60
Laps: 3
Zaostanek: 00:01:16
Najboljši krog: 00:02:33
5 . 80 Cigale Amadej
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 884 07 00:08:35,71 3 00:01:25 00:02:44 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 884 07
Time: 00:08:35,71
Laps: 3
Zaostanek: 00:01:25
Najboljši krog: 00:02:44
6 . 79 Boškin Aljaž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 541 82 00:08:57,00 3 00:01:47 00:02:43 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 541 82
Time: 00:08:57,00
Laps: 3
Zaostanek: 00:01:47
Najboljši krog: 00:02:43
7 . 82 Klemenčič Urban
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 885 08 00:09:42,55 3 00:02:32 00:03:09 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 885 08
Time: 00:09:42,55
Laps: 3
Zaostanek: 00:02:32
Najboljši krog: 00:03:09
8 . 83 Rojc Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 599 164 76 00:09:58,33 3 00:02:48 00:03:18 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 599 164 76
Time: 00:09:58,33
Laps: 3
Zaostanek: 00:02:48
Najboljši krog: 00:03:18
9 . 81 Kunc Lovro
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 787 07 00:09:58,93 3 00:02:48 00:03:15 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 787 07
Time: 00:09:58,93
Laps: 3
Zaostanek: 00:02:48
Najboljši krog: 00:03:15
10 . 86 Mlinar Klemen
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 00:07:14,61 2 -1 00:03:21 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:07:14,61
Laps: 2
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:03:21
11 . 85 Kokalj David
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 762 79 00:07:50,36 2 -1 00:03:34 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 762 79
Time: 00:07:50,36
Laps: 2
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:03:34
U9 W-Ž
1 . 87 Šoštarko Tajda
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 667 81 00:09:54,83 3 -- 00:03:15 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 667 81
Time: 00:09:54,83
Laps: 3
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:03:15
2 . 88 Kobal NeŽa
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 595 182 71 00:08:30,18 2 -1 00:04:09 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 595 182 71
Time: 00:08:30,18
Laps: 2
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:04:09
3 . 115 JANEŽIČ Neža
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:09:57,66 2 -1 00:04:30 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:09:57,66
Laps: 2
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:04:30
U7 M-M
1 . 90 Rupnik Lan
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 504 553 40 00:07:34,82 12 -- 00:00:29 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 504 553 40
Time: 00:07:34,82
Laps: 12
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:00:29
2 . 91 Šekoranja Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 590 022 52 00:07:38,66 11 -1 00:00:32 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 590 022 52
Time: 00:07:38,66
Laps: 11
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:00:32
3 . 92 Dejak Urban
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 590 163 96 00:07:47,00 10 -2 00:00:33 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 590 163 96
Time: 00:07:47,00
Laps: 10
Zaostanek: -2
Najboljši krog: 00:00:33
4 . 93 Mlečnik Aljaž
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10060808068 00:06:18,10 4 -8 00:00:39 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10060808068
Time: 00:06:18,10
Laps: 4
Zaostanek: -8
Najboljši krog: 00:00:39
5 . 119 ŠTRUCL Ivo
ŠTRUCL KLUB DIXIE
Moški SLO ŠTRUCL KLUB DIXIE 00:01:44,97 2 -10 00:00:44 >
Klub ŠTRUCL KLUB DIXIE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:01:44,97
Laps: 2
Zaostanek: -10
Najboljši krog: 00:00:44
U7 W-Ž
1 . 94 Utranker Neža
ŠD 2Simpl
Ženski SLO ŠD 2Simpl 100 589 480 92 00:08:10,99 11 -- 00:00:34 >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 589 480 92
Time: 00:08:10,99
Laps: 11
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:00:34
2 . 118 Pevec Kaja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061637521 00:08:20,89 10 -1 00:00:38 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10061637521
Time: 00:08:20,89
Laps: 10
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:00:38

Komentarji

 

Mobile content