Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: XC Ravne 2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Ravne 2017 Datum:09.09.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Laps Zaostanek Najboljši krog Več
OPEN - MOšKI-M
1 . 133 Ivartnik david
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 161 252 22 00:50:50,62 8 -- 00:05:57 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 161 252 22
Time: 00:50:50,62
Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:05:57
2 . 135 Budin Matjaž
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 035 093 60 00:51:51,13 8 00:01:01 00:06:02 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 035 093 60
Time: 00:51:51,13
Laps: 8
Zaostanek: 00:01:01
Najboljši krog: 00:06:02
3 . 132 Štajnar Mihael
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 644 58 00:53:31,92 8 00:02:41 00:06:01 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 644 58
Time: 00:53:31,92
Laps: 8
Zaostanek: 00:02:41
Najboljši krog: 00:06:01
4 . 136 Utranker Damjan
ŠD 2SIMPL
Moški SLO ŠD 2SIMPL 100 176 420 58 00:56:17,71 8 00:05:27 00:06:41 >
Klub ŠD 2SIMPL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 420 58
Time: 00:56:17,71
Laps: 8
Zaostanek: 00:05:27
Najboljši krog: 00:06:41
5 . 134 Blatnik Žiga
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 551 92 00:56:37,91 8 00:05:47 00:06:31 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 551 92
Time: 00:56:37,91
Laps: 8
Zaostanek: 00:05:47
Najboljši krog: 00:06:31
6 . 131 Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 745 62 00:56:54,56 8 00:06:04 00:06:28 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 745 62
Time: 00:56:54,56
Laps: 8
Zaostanek: 00:06:04
Najboljši krog: 00:06:28
U17 M-M
1 . 7 Klemenčič Jakob
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 825 45 00:50:36,28 8 -- 00:05:51 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 825 45
Time: 00:50:36,28
Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:05:51
2 . 9 Pečnik Teo
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 100 176 510 51 00:52:10,42 8 00:01:34 00:05:52 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 510 51
Time: 00:52:10,42
Laps: 8
Zaostanek: 00:01:34
Najboljši krog: 00:05:52
3 . 6 Smolnikar Jakob
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 494 35 00:54:15,03 8 00:03:39 00:05:56 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 494 35
Time: 00:54:15,03
Laps: 8
Zaostanek: 00:03:39
Najboljši krog: 00:05:56
4 . 4 Hribar Jernej
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 645 59 00:55:54,92 8 00:05:18 00:06:23 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 645 59
Time: 00:55:54,92
Laps: 8
Zaostanek: 00:05:18
Najboljši krog: 00:06:23
5 . 5 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 545 56 00:56:46,26 8 00:06:10 00:06:39 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 545 56
Time: 00:56:46,26
Laps: 8
Zaostanek: 00:06:10
Najboljši krog: 00:06:39
6 . 8 Žle Blaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 176 228 60 00:57:09,61 8 00:06:33 00:06:36 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 228 60
Time: 00:57:09,61
Laps: 8
Zaostanek: 00:06:33
Najboljši krog: 00:06:36
7 . 2 Dolenšek Anže
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 476 17 00:57:20,12 8 00:06:44 00:06:29 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 476 17
Time: 00:57:20,12
Laps: 8
Zaostanek: 00:06:44
Najboljši krog: 00:06:29
8 . 3 Jereb Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 512 53 00:52:19,24 7 -1 00:06:44 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 512 53
Time: 00:52:19,24
Laps: 7
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:06:44
9 . 1 Vovk Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 724 41 00:53:16,22 7 -1 00:06:48 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 724 41
Time: 00:53:16,22
Laps: 7
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:06:48
U17 W-Ž
1 . 14 Janežič Ana
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 439 77 00:57:15,54 7 -- 00:07:31 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 439 77
Time: 00:57:15,54
Laps: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:07:31
2 . 13 Homar Tamara
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 431 69 00:57:49,00 7 00:00:34 00:07:44 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 431 69
Time: 00:57:49,00
Laps: 7
Zaostanek: 00:00:34
Najboljši krog: 00:07:44
3 . 12 Filipović Jana
BK Biker
Ženski CRO BK Biker 10028428963 00:59:04,54 7 00:01:49 00:07:51 >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10028428963
Time: 00:59:04,54
Laps: 7
Zaostanek: 00:01:49
Najboljši krog: 00:07:51
4 . 11 Dečman Nika
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 727 44 00:56:45,83 6 -1 00:08:11 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 727 44
Time: 00:56:45,83
Laps: 6
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:08:11
U15 M-M
1 . 35 Rus Jure
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 828 48 00:41:00,91 6 -- 00:06:23 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 828 48
Time: 00:41:00,91
Laps: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:06:23
2 . 31 Gnezda Nace
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 545 86 00:41:34,59 6 00:00:34 00:06:26 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 545 86
Time: 00:41:34,59
Laps: 6
Zaostanek: 00:00:34
Najboljši krog: 00:06:26
3 . 34 Smrdel Miha
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 827 47 00:43:15,43 6 00:02:15 00:06:47 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 827 47
Time: 00:43:15,43
Laps: 6
Zaostanek: 00:02:15
Najboljši krog: 00:06:47
4 . 33 Janežič Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 440 78 00:44:45,56 6 00:03:45 00:07:06 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 440 78
Time: 00:44:45,56
Laps: 6
Zaostanek: 00:03:45
Najboljši krog: 00:07:06
5 . 32 Jereb Tine
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 496 37 00:45:46,89 6 00:04:46 00:07:04 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 496 37
Time: 00:45:46,89
Laps: 6
Zaostanek: 00:04:46
Najboljši krog: 00:07:04
6 . 30 Kavčič Jernej
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 136 65 00:46:25,48 6 00:05:25 00:07:09 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 136 65
Time: 00:46:25,48
Laps: 6
Zaostanek: 00:05:25
Najboljši krog: 00:07:09
7 . 23 Prelovšek Jure
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 139 68 00:46:34,71 6 00:05:34 00:07:31 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 139 68
Time: 00:46:34,71
Laps: 6
Zaostanek: 00:05:34
Najboljši krog: 00:07:31
8 . 27 Auer Nal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 759 76 00:47:29,25 6 00:06:29 00:07:19 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 759 76
Time: 00:47:29,25
Laps: 6
Zaostanek: 00:06:29
Najboljši krog: 00:07:19
9 . 29 Markelj Tim
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 518 59 00:48:17,64 6 00:07:17 00:07:30 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 518 59
Time: 00:48:17,64
Laps: 6
Zaostanek: 00:07:17
Najboljši krog: 00:07:30
10 . 28 Mrak Matevž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 133 62 00:41:12,83 5 -1 00:07:26 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 133 62
Time: 00:41:12,83
Laps: 5
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:07:26
11 . 25 Jagodič David
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 730 47 00:42:18,90 5 -1 00:07:29 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 730 47
Time: 00:42:18,90
Laps: 5
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:07:29
12 . 140 Svetličič Miha
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017614978 00:42:40,09 5 -1 00:07:52 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017614978
Time: 00:42:40,09
Laps: 5
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:07:52
13 . 26 šen Tilen
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 135 64 00:44:29,18 5 -1 00:08:24 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 135 64
Time: 00:44:29,18
Laps: 5
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:08:24
14 . 24 Zupan Benjamin
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 452 90 00:46:15,86 5 -1 00:08:42 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 452 90
Time: 00:46:15,86
Laps: 5
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:08:42
15 . 22 Dečman Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 649 63 00:47:47,07 5 -1 00:08:32 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 649 63
Time: 00:47:47,07
Laps: 5
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:08:32
16 . 21 Ahačič Gašper
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 253 85 00:42:32,69 4 -2 00:09:46 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 253 85
Time: 00:42:32,69
Laps: 4
Zaostanek: -2
Najboljši krog: 00:09:46
17 . 36 Jukič Mirza
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 671 85 00:46:03,29 4 -2 00:09:50 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 671 85
Time: 00:46:03,29
Laps: 4
Zaostanek: -2
Najboljši krog: 00:09:50
18 . 37 Brezar Vid
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:43:50,06 3 -3 00:11:53 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:43:50,06
Laps: 3
Zaostanek: -3
Najboljši krog: 00:11:53
U15 W-Ž
1 . 42 Mlakar Daša
MBK SportR.Si
Ženski SLO MBK SportR.Si 100 175 829 49 00:48:58,83 6 -- 00:07:34 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 829 49
Time: 00:48:58,83
Laps: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:07:34
2 . 43 Moroz Nuša
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 532 73 00:44:40,98 5 -1 00:08:04 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 532 73
Time: 00:44:40,98
Laps: 5
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:08:04
3 . 41 Movrin Ema
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 441 79 00:51:37,39 5 -1 00:08:51 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 441 79
Time: 00:51:37,39
Laps: 5
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:08:51
U13 M-M
1 . 51 Pahor Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 492 33 00:19:04,87 5 -- 00:03:36 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 492 33
Time: 00:19:04,87
Laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:03:36
2 . 55 Vovk Ambrož
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 756 73 00:19:20,20 5 00:00:16 00:03:45 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 756 73
Time: 00:19:20,20
Laps: 5
Zaostanek: 00:00:16
Najboljši krog: 00:03:45
3 . 53 Terpin Tine
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 832 52 00:19:24,30 5 00:00:20 00:03:48 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 832 52
Time: 00:19:24,30
Laps: 5
Zaostanek: 00:00:20
Najboljši krog: 00:03:48
4 . 52 Marolt Jaka
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 515 56 00:19:57,58 5 00:00:53 00:03:50 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 515 56
Time: 00:19:57,58
Laps: 5
Zaostanek: 00:00:53
Najboljši krog: 00:03:50
5 . 65 Potočnik Vid
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 100 641 208 22 00:20:44,01 5 00:01:40 00:03:47 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 641 208 22
Time: 00:20:44,01
Laps: 5
Zaostanek: 00:01:40
Najboljši krog: 00:03:47
6 . 54 Gladek Marcel
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 888 11 00:21:05,04 5 00:02:01 00:03:49 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 888 11
Time: 00:21:05,04
Laps: 5
Zaostanek: 00:02:01
Najboljši krog: 00:03:49
7 . 57 Utranker Filip
ŠD 2Simpl
Moški SLO ŠD 2Simpl 100 176 419 57 00:21:40,66 5 00:02:36 00:04:09 >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 419 57
Time: 00:21:40,66
Laps: 5
Zaostanek: 00:02:36
Najboljši krog: 00:04:09
8 . 69 KOŠELJNIK Nace
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 00:21:54,24 5 00:02:50 00:04:01 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:21:54,24
Laps: 5
Zaostanek: 00:02:50
Najboljši krog: 00:04:01
9 . 61 Gombač Jure
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 443 81 00:23:42,44 5 00:04:38 00:04:38 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 443 81
Time: 00:23:42,44
Laps: 5
Zaostanek: 00:04:38
Najboljši krog: 00:04:38
10 . 59 Štriker Tine
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 100 176 447 85 00:23:48,23 5 00:04:44 00:04:23 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 447 85
Time: 00:23:48,23
Laps: 5
Zaostanek: 00:04:44
Najboljši krog: 00:04:23
11 . 58 Kavčič Blaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 565 285 50 00:23:53,03 5 00:04:49 00:04:29 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 565 285 50
Time: 00:23:53,03
Laps: 5
Zaostanek: 00:04:49
Najboljši krog: 00:04:29
12 . 68 Koselj Anže
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 564 784 34 00:19:57,56 4 -1 00:04:36 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 564 784 34
Time: 00:19:57,56
Laps: 4
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:04:36
13 . 66 Inkret Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 764 81 00:20:52,85 4 -1 00:04:52 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 764 81
Time: 00:20:52,85
Laps: 4
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:04:52
14 . 67 Lipovšek Matic
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 275 10 00:21:15,38 4 -1 00:04:51 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 275 10
Time: 00:21:15,38
Laps: 4
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:04:51
15 . 63 Korošec Klas
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 490 31 00:21:16,39 4 -1 00:05:07 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 490 31
Time: 00:21:16,39
Laps: 4
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:05:07
16 . 62 Golmajer Juš
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 646 60 00:21:45,24 4 -1 00:05:09 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 646 60
Time: 00:21:45,24
Laps: 4
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:05:09
17 . 138 Kordež Anže
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10017650041 00:23:33,60 4 -1 00:05:41 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017650041
Time: 00:23:33,60
Laps: 4
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:05:41
U13 W-Ž
1 . 71 Kranjec Žagar Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 544 55 00:21:06,13 5 -- 00:03:59 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 544 55
Time: 00:21:06,13
Laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:03:59
2 . 72 Klemenčič Ivana
MBK SportR.Si
Ženski SLO MBK SportR.Si 100 175 790 10 00:19:01,26 4 -1 00:04:12 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 790 10
Time: 00:19:01,26
Laps: 4
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:04:12
3 . 73 Kranjec Zoja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 648 62 00:20:43,83 4 -1 00:04:44 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 648 62
Time: 00:20:43,83
Laps: 4
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:04:44
4 . 75 EPŠEK LANA
KK RAVNE
Ženski SLO KK RAVNE 100 176 499 40 00:21:05,99 4 -1 00:05:00 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 499 40
Time: 00:21:05,99
Laps: 4
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:05:00
5 . 74 Mlinar Lucija
KK RAVNE
Ženski SLO KK RAVNE 100 557 718 49 00:21:34,65 4 -1 00:04:58 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 557 718 49
Time: 00:21:34,65
Laps: 4
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:04:58
U11 M-M
1 . 81 Rudolf Jernej
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 782 02 00:16:19,92 4 -- 00:03:52 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 782 02
Time: 00:16:19,92
Laps: 4
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:03:52
2 . 82 ZUPANIČ JURIJ
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 140 69 00:16:26,54 4 00:00:07 00:03:54 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 140 69
Time: 00:16:26,54
Laps: 4
Zaostanek: 00:00:07
Najboljši krog: 00:03:54
3 . 83 Boškin Filip
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 509 50 00:17:35,67 4 00:01:16 00:04:11 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 509 50
Time: 00:17:35,67
Laps: 4
Zaostanek: 00:01:16
Najboljši krog: 00:04:11
4 . 85 Pečnik Tian
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 100 176 506 47 00:17:37,43 4 00:01:18 00:04:12 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 506 47
Time: 00:17:37,43
Laps: 4
Zaostanek: 00:01:18
Najboljši krog: 00:04:12
5 . 92 Barret Maunz Maks
UNION RADCLUB LASSNITZHöHE
Moški AUT UNION RADCLUB LASSNITZHöHE 00:17:47,22 4 00:01:28 00:04:12 >
Klub UNION RADCLUB LASSNITZHöHE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:17:47,22
Laps: 4
Zaostanek: 00:01:28
Najboljši krog: 00:04:12
6 . 87 Utranker Jaka
ŠD 2Simpl
Moški SLO ŠD 2Simpl 100 176 418 56 00:18:25,78 4 00:02:06 00:04:26 >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 418 56
Time: 00:18:25,78
Laps: 4
Zaostanek: 00:02:06
Najboljši krog: 00:04:26
7 . 84 Ažman Juš
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 527 68 00:18:26,42 4 00:02:07 00:04:14 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 527 68
Time: 00:18:26,42
Laps: 4
Zaostanek: 00:02:07
Najboljši krog: 00:04:14
8 . 86 Tominšek Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 773 90 00:19:07,85 4 00:02:48 00:04:30 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 773 90
Time: 00:19:07,85
Laps: 4
Zaostanek: 00:02:48
Najboljši krog: 00:04:30
9 . 91 Kunc Ambrož
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 784 04 00:20:49,84 4 00:04:30 00:04:53 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 784 04
Time: 00:20:49,84
Laps: 4
Zaostanek: 00:04:30
Najboljši krog: 00:04:53
10 . 88 Kobal Ažbe
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 422 60 00:21:20,68 4 00:05:01 00:04:55 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 422 60
Time: 00:21:20,68
Laps: 4
Zaostanek: 00:05:01
Najboljši krog: 00:04:55
11 . 89 Auer Nik
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 769 86 00:21:21,38 4 00:05:02 00:04:39 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 769 86
Time: 00:21:21,38
Laps: 4
Zaostanek: 00:05:02
Najboljši krog: 00:04:39
12 . 90 Korošec Aljaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 172 04 00:18:18,48 3 -1 00:05:40 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 172 04
Time: 00:18:18,48
Laps: 3
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:05:40
U11 W-Ž
1 . 93 Terpin Eva
MBK SportR.Si
Ženski SLO MBK SportR.Si 100 175 785 05 00:17:50,94 4 -- 00:04:13 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 785 05
Time: 00:17:50,94
Laps: 4
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:04:13
2 . 94 Tancik Meta
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 461 02 00:18:26,44 4 00:00:36 00:04:27 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 461 02
Time: 00:18:26,44
Laps: 4
Zaostanek: 00:00:36
Najboljši krog: 00:04:27
3 . 97 Gnezda Hana
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 105 34 00:21:40,00 4 00:03:50 00:05:10 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 105 34
Time: 00:21:40,00
Laps: 4
Zaostanek: 00:03:50
Najboljši krog: 00:05:10
4 . 95 Janežič Meta
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 438 76 00:15:55,62 3 -1 00:05:00 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 438 76
Time: 00:15:55,62
Laps: 3
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:05:00
5 . 96 Mikuž Nika
MBK SportR.Si
Ženski SLO MBK SportR.Si 100 175 783 03 00:16:17,44 3 -1 00:05:06 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 783 03
Time: 00:16:17,44
Laps: 3
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:05:06
6 . 99 Ahačič Nastja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:18:05,08 3 -1 00:05:37 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:18:05,08
Laps: 3
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:05:37
7 . 98 Inkret Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 763 80 00:19:28,91 3 -1 00:05:36 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 763 80
Time: 00:19:28,91
Laps: 3
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:05:36
U9 M-M
1 . 101 Majnik Maks
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 774 91 00:08:24,64 3 -- 00:02:38 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 774 91
Time: 00:08:24,64
Laps: 3
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:02:38
2 . 102 Dejak Lenart
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 142 71 00:08:55,76 3 00:00:31 00:02:54 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 142 71
Time: 00:08:55,76
Laps: 3
Zaostanek: 00:00:31
Najboljši krog: 00:02:54
3 . 103 Kutoša Filip
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 445 83 00:09:03,70 3 00:00:39 00:02:53 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 445 83
Time: 00:09:03,70
Laps: 3
Zaostanek: 00:00:39
Najboljši krog: 00:02:53
4 . 107 Mlakar Jakob
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 786 06 00:09:15,97 3 00:00:51 00:02:57 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 786 06
Time: 00:09:15,97
Laps: 3
Zaostanek: 00:00:51
Najboljši krog: 00:02:57
5 . 105 Cigale Amadej
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 884 07 00:09:17,88 3 00:00:53 00:02:55 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 884 07
Time: 00:09:17,88
Laps: 3
Zaostanek: 00:00:53
Najboljši krog: 00:02:55
6 . 106 Boškin Aljaž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 541 82 00:09:55,30 3 00:01:31 00:03:11 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 541 82
Time: 00:09:55,30
Laps: 3
Zaostanek: 00:01:31
Najboljši krog: 00:03:11
7 . 104 Zupanc Anclin Kristjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 599 166 78 00:10:01,92 3 00:01:37 00:03:12 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 599 166 78
Time: 00:10:01,92
Laps: 3
Zaostanek: 00:01:37
Najboljši krog: 00:03:12
8 . 108 Rojc Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 599 164 76 00:10:16,18 3 00:01:52 00:03:22 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 599 164 76
Time: 00:10:16,18
Laps: 3
Zaostanek: 00:01:52
Najboljši krog: 00:03:22
9 . 110 Kunc Lovro
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 787 07 00:10:20,49 3 00:01:56 00:03:16 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 787 07
Time: 00:10:20,49
Laps: 3
Zaostanek: 00:01:56
Najboljši krog: 00:03:16
10 . 113 Plut Lan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 673 87 00:10:39,99 3 00:02:15 00:03:31 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 673 87
Time: 00:10:39,99
Laps: 3
Zaostanek: 00:02:15
Najboljši krog: 00:03:31
11 . 109 Klemenčič Urban
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 885 08 00:10:43,82 3 00:02:19 00:03:31 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 885 08
Time: 00:10:43,82
Laps: 3
Zaostanek: 00:02:19
Najboljši krog: 00:03:31
12 . 139 VINŠEK VAN
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 00:10:58,81 3 00:02:34 00:03:30 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:10:58,81
Laps: 3
Zaostanek: 00:02:34
Najboljši krog: 00:03:30
13 . 114 Žonta Vid
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:11:21,49 3 00:02:57 00:03:37 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:11:21,49
Laps: 3
Zaostanek: 00:02:57
Najboljši krog: 00:03:37
14 . 111 Kokalj David
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 762 79 00:11:59,66 3 00:03:35 00:03:56 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 762 79
Time: 00:11:59,66
Laps: 3
Zaostanek: 00:03:35
Najboljši krog: 00:03:56
15 . 112 Lampe Urban
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 504 534 21 00:12:21,45 3 00:03:57 00:03:58 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 504 534 21
Time: 00:12:21,45
Laps: 3
Zaostanek: 00:03:57
Najboljši krog: 00:03:58
U9 W-Ž
1 . 115 Šoštarko Tajda
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 667 81 00:11:16,16 3 -- 00:03:43 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 667 81
Time: 00:11:16,16
Laps: 3
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:03:43
2 . 116 Kobal NeŽa
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 595 182 71 00:08:29,58 2 -1 00:04:14 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 595 182 71
Time: 00:08:29,58
Laps: 2
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:04:14
3 . 117 Mrak Metka
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 520 756 44 00:11:13,43 2 -1 00:05:09 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 520 756 44
Time: 00:11:13,43
Laps: 2
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:05:09
U7 M-M
1 . 118 Rupnik Lan
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 504 553 40 00:08:09,83 2 -- 00:03:53 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 504 553 40
Time: 00:08:09,83
Laps: 2
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:03:53
2 . 121 Mlakar Tine
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 887 10 00:08:14,27 2 00:00:05 00:03:56 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 887 10
Time: 00:08:14,27
Laps: 2
Zaostanek: 00:00:05
Najboljši krog: 00:03:56
3 . 120 Dejak Urban
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 590 163 96 00:08:42,90 2 00:00:33 00:04:18 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 590 163 96
Time: 00:08:42,90
Laps: 2
Zaostanek: 00:00:33
Najboljši krog: 00:04:18
4 . 119 Šekoranja Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 590 022 52 00:08:45,39 2 00:00:36 00:04:11 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 590 022 52
Time: 00:08:45,39
Laps: 2
Zaostanek: 00:00:36
Najboljši krog: 00:04:11
5 . 122 Mlečnik Aljaž
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10060808068 00:10:28,89 2 00:02:19 00:05:05 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10060808068
Time: 00:10:28,89
Laps: 2
Zaostanek: 00:02:19
Najboljši krog: 00:05:05
6 . 141 ZAVRL FRANCE ŠUMAH
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 00:12:59,41 2 00:04:50 00:05:43 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:12:59,41
Laps: 2
Zaostanek: 00:04:50
Najboljši krog: 00:05:43
U7 W-Ž
1 . 123 Vrhovnik Papler Neža
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 590 032 62 00:09:42,12 2 -- 00:04:49 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 590 032 62
Time: 00:09:42,12
Laps: 2
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:04:49
2 . 124 Pevec Kaja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:10:47,93 2 00:01:05 00:05:08 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:10:47,93
Laps: 2
Zaostanek: 00:01:05
Najboljši krog: 00:05:08

Komentarji

 

Mobile content