Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Maraton Franja BTC City 2018

Cestno kolesarstvo Tekma:Maraton Franja BTC City 2018 Datum:10.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca _empty_ Čas vožnje
ŽENSKE A-Ž
1 . 81 Galuf Lucija Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 1246 4:08:33.4
2 . 16 Selan Dunja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 214 4:11:42.1
3 . 218 Novak Katarina Ženski SLO BikeRepublic 412 4:11:44.4
4 . 204 MAJER Katja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 1399 4:29:07.9
5 . 827 Verdel Nina Ženski SLO BikeRepublic 416 4:40:13.2
6 . 294 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 525 5:18:09.0
7 . 249 Rotar Rebeka Ženski SLO KK Bled 564 5:54:44.5
8 . 38 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 33 6:02:55.2
ŽENSKE B-Ž
1 . 667 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS 271 4:08:29.5
2 . 1301 Nabernik Matejka Ženski SLO ŠD BAM.BI 517 4:10:57.1
3 . 1183 Dobrotinšek Anita Ženski SLO KD Rog 1373 4:15:52.6
4 . 1245 Pogačnik Helena Ženski SLO KD ALPE SiS 268 4:41:01.3
5 . 1104 OŽBOLT Helena Ženski SLO KD SLOVENSKE SPECIALKARKE 84 5:18:06.0
ŽENSKE C-Ž
1 . 6374 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 44 2:48:58.5
2 . 5939 Švab Lilijana Ženski SLO ŠD BAM.BI 543 2:53:05.1
3 . 5940 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 1206 2:56:09.6
4 . 7350 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 534 3:24:53.6
5 . 7357 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 530 3:34:07.6
6 . 6870 Veršnik Zdenka Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 1078 5:10:39.8
AMATERJI -M
1 . 216 Murko Vid Moški SLO KD SELCE 1250 3:45:54.0
2 . 286 Vrtnik Timotej Moški SLO ŠD BAM.BI 540 3:45:54.1
3 . 96 Avguštin Simon Moški SLO ŠD RIKITEAM 685 3:45:55.1
4 . 110 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 731 3:45:55.8
4 . 5526 Vrhovnik Luka Moški SLO KD Rog 1042 3:45:55.8
6 . 3803 Beg Uroš Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1145 3:45:58.1
7 . 85 Pajek Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1077 3:49:45.9
8 . 233 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 460 3:49:46.6
9 . 188 Kostelec Aljaž Moški SLO KK KRANJ 1181 3:49:47.1
10 . 291 Žnidarič Luka Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 447 3:49:51.5
11 . 19 Kržmanc Miha Moški SLO KAMEN KOCIPER 1476 3:49:52.4
12 . 159 Homan Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 874 3:50:01.4
13 . 84 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1080 3:50:01.6
14 . 99 BERLIČ Blaž Moški SLO KD SELCE 957 4:00:15.4
15 . 57 Breznik Mark Moški SLO ŠD Metek 1343 4:00:17.3
16 . 5541 Zlate Luka Moški SLO KK KRANJ 1178 4:04:10.1
17 . 168 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SiS 1102 4:04:12.4
18 . 193 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SiS 258 4:04:18.0
19 . 83 Kos Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1067 4:05:33.7
20 . 147 Golob Urban Moški SLO KD ALPE SiS 276 4:10:55.9
21 . 868 Pekovšek Aljaž Moški SLO KD Rog 738 4:10:56.5
21 . 1827 Božič Matic Moški SLO KD Rog 170 4:10:56.5
23 . 104 Blenkuš Domen Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1074 4:10:56.8
24 . 851 Zalar Gašper Moški SLO KD Rog 1011 4:11:01.3
25 . 1832 PAULIČ GAŠPER Moški SLO KD Rog 153 4:11:02.0
26 . 5537 Brezovšek Žiga Moški SLO KD Rog 716 4:11:56.6
27 . 1823 Jančar Žiga Moški SLO KD Rog 230 4:15:39.3
28 . 269 Štirn Andraž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 769 4:15:45.2
29 . 223 Oven Jaka Moški SLO ŠD GRMADA 1084 4:48:00.2
30 . 24 BEVK Klemen Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1414 4:50:21.3
31 . 5549 Jagodic Filip Moški SLO KD Rog 245 4:53:26.5
32 . 1826 Kogovšek Kancijan Moški SLO KD Rog 909 4:53:28.6
DNF33 . 1825 Dragar Luka Moški SLO Rog AS 127 DNF
DNF33 . 5529 Klinec Blaž Moški SLO KK PANTAL 979 DNF
DNF33 . 225 Peloz Tomaž Moški SLO KK PANTAL 980 DNF
DNF33 . 241 Prelc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 354 DNF
DNF33 . 1818 Čemažar Jaka Moški SLO Rog AS 246 DNF
DNF33 . 15 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 218 DNF
DNF33 . 189 Kotnik Klemen Moški SLO KD ALPE SiS 868 DNF
DNF33 . 5546 Jeretina Marko Moški SLO KD MENGEŠ 248 DNF
MASTER A-M
1 . 86 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1066 3:39:52.8
2 . 14 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 221 3:40:39.4
3 . 235 Porenta Primož Moški SLO KD Rog 531 3:40:51.5
4 . 106 Bogša Uroš Moški SLO ŠD TURBO M 338 3:40:52.6
5 . 48 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 864 3:45:30.5
6 . 37 Štucin Alen Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 166 3:45:53.9
6 . 109 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 203 3:45:53.9
8 . 95 Artenjak Andrej Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 1269 3:45:55.9
9 . 206 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SiS 256 3:45:57.0
10 . 212 Modic Aleš Moški SLO KK PANTAL 971 3:45:57.6
11 . 828 Klavora Mitja Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1068 3:49:47.8
12 . 13 Polak Marko Moški SLO KD SELCE 1007 3:49:49.2
13 . 192 Kulovec Aljaž Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 193 4:00:17.0
14 . 181 Kočnik Simon Moški SLO ŠD TINJE 1212 4:00:32.1
15 . 3839 Zupančič Rok Moški SLO KD Rog 875 4:06:52.8
16 . 5533 Mezgec Luka Moški SLO Mitchelton-Scott 432 4:20:26.5
DNF17 . 251 Sajko Mario Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1148 DNF
DNF17 . 89 ADEMOVIĆ Tadej Moški SLO KK TBP Lenart 587 DNF
MASTER B-M
1 . 606 Lovše Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 220 3:45:19.7
2 . 637 Maček Marjan Moški SLO KD LPP 73 3:45:33.2
3 . 809 Salavec Goran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 452 3:45:54.5
4 . 755 Ribič Zoran Moški SLO ŠD RIKITEAM 379 3:45:55.0
5 . 710 Jezeršek Andrej Moški SLO KD ALPE SiS 263 3:45:55.5
6 . 693 Gulja Simon Moški SLO IZVIR VIPAVA 353 3:49:44.6
7 . 786 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1036 3:49:44.7
8 . 688 Golob Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1146 3:49:46.1
9 . 798 Zavodnik Boris Moški SLO ŠD BAM.BI 519 3:49:46.5
10 . 655 BAŠELJ Matej Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 192 3:49:47.5
11 . 706 Jackson Simon Peter Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 606 533 73 3:49:58.7
12 . 631 Bergant Rok Moški SLO ŠD Koloka 907 3:52:38.9
13 . 673 Cipot Boštjan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 449 4:00:16.5
14 . 605 Kovačec Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 217 4:04:12.2
15 . 683 Dolenc Marko Moški SLO KZS 1341 4:04:13.4
16 . 657 Beč Boris Moški SLO KD LPP 75 4:04:17.1
17 . 690 Gregorčič Peter Moški SLO ŠD BAM.BI 516 4:05:33.7
18 . 728 Melihen Miha Moški SLO KK KRANJ 1304 4:06:47.0
19 . 4269 Tušar Matej Moški SLO MBK SportR.Si 914 4:08:40.4
20 . 800 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 526 4:10:59.9
21 . 784 Trošt Andrej Moški SLO IZVIR VIPAVA 1433 4:20:57.4
22 . 807 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 55 4:22:32.9
23 . 678 Čučič Martin Moški SLO DEŠ FLEŠ 146 6:02:55.2
DNF24 . 638 Šalamun Darko Moški SLO KD LPP 1136 DNF
MASTER C-M
1 . 1166 Bratuš Dean Moški SLO MBK SportR.Si 158 3:40:50.6
2 . 1145 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 211 3:45:27.2
3 . 1111 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 215 3:45:50.8
4 . 1243 Planinšek Borut Moški SLO KD ALPE SiS 1318 3:45:54.6
5 . 1135 Habič Boštjan Moški SLO ŠD Metek 717 3:45:55.0
6 . 1189 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 270 3:45:55.5
7 . 1295 Zupanič Janez Moški SLO IZVIR VIPAVA 359 3:49:44.0
8 . 1238 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 969 3:49:45.3
9 . 1241 Petrič Dejan Moški SLO MBK SportR.Si 162 3:49:48.3
10 . 1288 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1035 3:49:51.1
11 . 1319 VERSTOVŠEK Stanko Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1069 3:49:53.7
12 . 1187 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 363 3:49:54.6
13 . 1274 špringer Igor Moški SLO KD Rog 435 3:52:14.7
14 . 1121 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 955 3:53:15.6
15 . 1137 Todorovič Darko Moški SLO KD ALPE SiS 719 4:04:15.2
16 . 1298 Žgavc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 358 4:06:50.7
17 . 1267 SODNIK SIMON Moški SLO KD ALPE SiS 869 4:08:34.1
18 . 1235 Omahen Blaž Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1070 4:10:53.4
19 . 1304 Bernard Omar Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 448 4:10:55.5
20 . 1303 ŠEVO Marko Moški SLO ŠD BAM.BI 546 4:11:05.6
21 . 1228 Mištrafović Danilo Moški SLO ŠD BAM.BI 873 4:19:51.3
22 . 1127 PERIC MARKO Moški SLO KD BRDA DOBROVO 36 4:20:31.9
23 . 1360 BRAČKO Aleksander Moški SLO ŠD SUPERSNURF 1153 4:29:01.9
24 . 1184 Draškič Tine Moški SLO ŠD GRMADA 1086 4:48:00.4
25 . 1321 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 52 4:49:22.3
26 . 4763 LIČAR Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI 549 5:46:37.8
DNF27 . 1302 RAKUN Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 520 DNF
MASTER D-M
1 . 1689 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 446 3:40:50.6
2 . 1693 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 72 3:40:51.2
3 . 1855 Jauk Marjan Moški SLO GANESHA TEAM 1278 3:45:53.9
4 . 1622 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 47 3:49:44.8
5 . 1793 SAJOVEC ANDREJ Moški SLO ŠD BAM.BI 553 3:49:47.7
6 . 1670 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1038 3:49:48.7
7 . 1635 Golob Grega Moški SLO KD ALPE SiS 718 3:52:04.0
8 . 1800 Pristavec Miran Moški SLO TopFit Team 1254 4:00:20.4
9 . 1711 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 200 4:00:23.1
10 . 1612 Gnezda Miran Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1415 4:06:58.6
11 . 1604 Žnidaršič Anton Moški SLO KZS 427 4:08:30.1
12 . 1626 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna 965 4:08:31.6
13 . 1683 Golob Jurij Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1076 4:10:57.4
14 . 1744 Rac Radovan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 451 4:11:01.0
15 . 1803 Pukšič Franc Moški SLO KD SELCE 1274 4:20:30.0
16 . 1777 VODUŠEK Tomaž Moški SLO Rog AS 317 4:29:13.6
17 . 1734 Oven Uroš Moški SLO Rog AS 1087 4:48:00.2
18 . 1735 OŽBOLT Tomaž Moški SLO Rog AS 1083 4:48:00.4
MASTER E-M
1 . 2265 Brelih Boštjan Moški SLO MBK SportR.Si 159 3:45:54.4
2 . 2216 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 219 3:49:43.8
3 . 2287 Grm Tomaž Moški SLO Rog AS 736 3:49:47.7
4 . 2345 Širaj Andrej Moški SLO KK Postojna 970 3:49:52.6
5 . 2288 Grudnik Igor Moški SLO KD ALPE SiS 273 3:52:03.0
6 . 2274 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 361 4:00:29.4
7 . 2238 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 71 4:04:12.0
8 . 2227 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 28 4:04:15.4
9 . 2348 ŠPANDL Mirko Moški SLO KD SELCE 1130 4:08:29.4
10 . 2347 Škrinjar Aleksander Moški SLO KK PANTAL 981 4:08:32.9
11 . 2213 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 330 4:11:04.3
12 . 2346 Škerget Lovrenc Moški SLO KD SELCE 1002 4:11:09.1
13 . 2257 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 967 4:11:11.0
14 . 2210 Adamič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 201 5:02:01.0
DNF15 . 2208 Šeme Tomaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 732 DNF
DNF15 . 2217 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 222 DNF
MASTER F-M
1 . 2610 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 216 3:49:43.9
2 . 2635 Bojanc Branko Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 191 3:49:47.4
3 . 2618 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 70 3:49:48.3
4 . 2617 Pograjc Zvone Moški SLO KK ZAGORSKA DOLINA 1097 4:06:51.6
5 . 2696 Detiček Edvard Moški SLO ŠD TURBO M 333 4:11:04.4
6 . 2616 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 26 4:11:05.5
7 . 2609 Žbontar Sašo Moški SLO ŠD TURBO M 332 4:11:42.1
8 . 2604 Bricelj Matej Moški SLO Rog AS 1425 4:20:26.5
9 . 2688 Kutnar Frančišek Brane Moški SLO ŠD BAM.BI 535 4:20:30.5
10 . 2708 Šinkovec Borut Moški SLO KD HRASTNIK 1243 4:32:59.0
11 . 2612 BAJT Rajko Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1448 4:33:04.3
MASTER G-M
1 . 6830 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 204 2:30:53.3
2 . 6828 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 53 2:35:40.2
3 . 6873 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 523 2:40:53.5
4 . 6801 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 326 2:47:41.3
5 . 6843 KOS Andreas Moški SLO KZS 1303 2:47:48.7
6 . 6817 Papič Milivoj Moški SLO KD LPP 69 2:49:19.3
7 . 6860 SkuŠek Marjan Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 190 2:52:55.4
8 . 6884 Golčman Andrej Moški SLO KK GORJE 445 3:00:03.4
9 . 6808 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 32 3:01:54.7
10 . 6867 UHELJ Silvan Moški SLO IZVIR VIPAVA 349 3:10:15.4
11 . 6807 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 25 3:13:36.8
DNF12 . 6846 Kozjek Anton Moški SLO KK KRANJ 1182 DNF
DNF12 . 6814 Mikuletič Andrej Moški SLO KK Postojna 1129 DNF
MASTER H-M
1 . 7304 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 325 2:40:54.9
2 . 7337 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 1099 2:47:42.7
3 . 7328 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 524 2:52:55.0
4 . 7306 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 34 3:16:14.0
MASTER I-M
1 . 7702 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 324 2:41:09.0
2 . 7705 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 964 2:49:14.3
3 . 7703 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 40 2:53:01.9

Komentarji