Rezultati za: 9. POKAL OBČINE TIŠINA 2018

Cestno kolesarstvo Tekma:9. POKAL OBČINE TIŠINA 2018 Datum:08.04.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Št. krogov Zaostanek Najhitrejši krog
ŽENSKE A-Ž
1 . 2 Galuf Lucija Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 10079744387 01:09:41 9 -- 00:07:26
2 . 1 Selan Dunja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 10017602753 01:09:44 9 00:00:03 00:07:25
3 . 3 maček tina Ženski SLO KD LPP 100804414 01:08:33 8 -1 00:07:35
ŽENSKE B-Ž
1 . 5 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 01:09:40 9 -- 00:07:27
2 . 4 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SIS 10017557687 01:09:41 9 00:00:01 00:07:27
3 . 6 Patajac Kosmač Julija Ženski SLO IZVIR VIPAVA 10017596386 01:13:40 8 -1 00:08:15
ŽENSKE C-Ž
1 . 7 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:16:25 8 -- 00:08:46
2 . 8 Veršnik Zdenka Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017563549 01:17:28 6 -2 00:12:21
AMATERJI -M
1 . 17 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 01:22:30 12 -- 00:06:44
2 . 10 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017574966 01:24:57 12 00:02:27 00:06:47
3 . 206 Murko Vid Moški SLO KD SELCE 10079880490 01:24:57 12 00:02:27 00:06:48
4 . 15 Karba Žan Moški SLO KK TROPOVCI 10073908223 01:24:57 12 00:02:27 00:06:47
5 . 20 Pajek Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017646001 01:24:58 12 00:02:28 00:06:48
6 . 23 Avguštin Simon Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745718 01:24:59 12 00:02:29 00:06:48
7 . 19 Podlesnik Anže Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017647314 01:24:59 12 00:02:29 00:06:49
8 . 22 Galun Dejan Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017622557 01:24:59 12 00:02:29 00:06:47
9 . 21 Alič Miha Moški SLO KD LPP 10071639433 01:25:00 12 00:02:30 00:06:47
10 . 205 Klobasa Darjan Moški SLO KD SELCE 01003 01:25:03 12 00:02:33 00:06:48
11 . 201 BERLIČ Blaž Moški SLO KD SELCE 10049110070 01:25:55 12 00:03:25 00:06:49
12 . 9 Oblak Blaž Moški SLO 01:25:02 11 -1 00:07:34
13 . 11 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SIS 10078036379 01:28:07 11 -1 00:07:45
DNF 16 Fister Dušan Moški SLO KK TROPOVCI 10017584161 00:41:06 5 -7 00:07:50
MASTER A-M
1 . 26 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017552940 01:22:29 12 -- 00:06:40
2 . 34 Klavora Mitja Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017590528 01:22:30 12 00:00:01 00:06:44
3 . 25 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577895 01:24:57 12 00:02:28 00:06:48
4 . 31 Bogša Uroš Moški SLO ŠD TURBO M 10017622052 01:24:58 12 00:02:29 00:06:38
5 . 33 Rozman Anže Moški SLO ŠD KOLOKA 01:24:58 12 00:02:29 00:06:47
6 . 27 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SIS 10017562640 01:25:00 12 00:02:31 00:06:49
7 . 29 Kočnik Simon Moški SLO ŠD TINJE 10017612958 01:25:11 11 -1 00:06:47
8 . 32 Petovar Jernej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017601642 01:25:16 11 -1 00:07:35
9 . 24 Miko Dejan Moški SLO 01:28:01 11 -1 00:07:42
DNF 36 Grušovnik Matjaž Moški SLO ŠD RIKITEAM 10051616411 01:03:02 6 -6 00:06:48
DNF 200 Polak Marko Moški SLO KD SELCE 10077289984 01:25:59 9 -3 00:06:48
MASTER B-M
1 . 46 Maček Marjan Moški SLO KD LPP 10017553849 01:22:29 12 -- 00:06:40
2 . 37 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017564054 01:22:29 12 -- 00:06:44
3 . 204 MELIHEN Miha Moški SLO KK KRANJ 01:24:57 12 00:02:28 00:06:47
4 . 47 Velički Trajče Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017587494 01:24:58 12 00:02:29 00:06:48
5 . 41 Salavec Goran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017584767 01:24:58 12 00:02:29 00:06:40
6 . 48 Rihtarič David Moški SLO ŠD RIKITEAM 10049223238 01:24:58 12 00:02:29 00:06:49
7 . 45 Šalamun Darko Moški SLO KD LPP 10078571394 01:24:58 12 00:02:29 00:06:48
8 . 38 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017600935 01:25:32 12 00:03:03 00:06:49
9 . 49 Ribič Zoran Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745011 01:23:57 11 -1 00:06:47
10 . 39 Mikuš Tomaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017593053 01:24:57 11 -1 00:07:32
11 . 43 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10017601945 01:30:50 11 -1 00:07:46
MASTER C-M
1 . 50 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553748 01:24:57 12 -- 00:06:48
2 . 53 Omar Bernard Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017585878 01:25:00 12 00:00:03 00:06:48
3 . 51 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SIS 10017560721 01:25:00 12 00:00:03 00:06:48
4 . 52 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 01:25:15 12 00:00:18 00:06:48
5 . 55 Tomazini Izidor Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10079743882 01:24:58 11 -1 00:07:34
MASTER D-M
1 . 62 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 01:24:57 12 -- 00:06:47
2 . 61 Ketiš Dominik Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10062970158 01:24:58 12 00:00:01 00:06:48
3 . 56 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563650 01:24:59 12 00:00:02 00:06:48
4 . 58 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 01:24:59 12 00:00:02 00:06:48
5 . 59 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017593659 01:23:58 11 -1 00:06:47
6 . 57 Kogler Saša Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587595 01:24:57 11 -1 00:07:35
7 . 202 Kurnik Miran Moški SLO TURBO TEAM TROPOVCI 729 01:24:59 11 -1 00:07:13
8 . 60 Rac Radovan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017586989 01:27:59 11 -1 00:07:44
MASTER E-M
1 . 64 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001189848 01:09:38 9 -- 00:07:32
2 . 203 Špiljak Dragutin Moški CRO VINKOVCI 01:09:39 9 00:00:01 00:07:26
3 . 69 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017591740 01:09:40 9 00:00:02 00:07:26
4 . 70 Škerget Lovrenc Moški SLO KD SELCE 10017574865 01:09:40 9 00:00:02 00:07:27
5 . 73 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 10017611645 01:09:40 9 00:00:02 00:07:26
6 . 63 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 01:09:41 9 00:00:03 00:07:27
7 . 67 Murgelj Matjaž Moški SLO BIKEREPUBLIC 10017627712 01:09:41 9 00:00:03 00:07:24
8 . 66 Gorjanec Dušan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017562438 01:09:41 9 00:00:03 00:07:27
9 . 207 ŠPANDL Mirko Moški SLO KD SELCE 10017575572 01:09:41 9 00:00:03 00:07:27
10 . 65 Bajec Franc Moški SLO KK POSTOJNA 10017569108 01:09:41 9 00:00:03 00:07:27
11 . 68 Šeme Tomaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075554694 01:09:43 9 00:00:05 00:07:26
12 . 72 Šesek Uroš Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 01:09:05 8 -1 00:07:36
MASTER F-M
1 . 75 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 01:07:58 9 -- 00:07:00
2 . 80 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 10017635691 01:08:00 9 00:00:02 00:07:01
3 . 77 Bogataj Igor Moški SLO ROG AS 10017592548 01:11:44 9 00:03:46 00:07:24
4 . 79 Petovar Miran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017587801 01:08:34 8 -1 00:07:26
MASTER G-M
1 . 82 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 01:09:40 9 -- 00:07:25
2 . 81 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 01:09:40 9 -- 00:07:25
3 . 89 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 10017632257 01:09:41 9 00:00:01 00:07:26
4 . 88 Kišerlovski Eduard Moški CRO BK RIJEKA 01:09:41 9 00:00:01 00:07:26
5 . 87 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 10017633974 01:09:41 9 00:00:01 00:07:27
6 . 83 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 01:08:33 8 -1 00:07:36
7 . 86 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:09:08 8 -1 00:07:35
8 . 84 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 01:09:08 8 -1 00:07:40
MASTER H-M
1 . 91 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553445 01:09:40 9 -- 00:07:26
2 . 90 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017554051 01:09:08 8 -1 00:07:35
MASTER I-M
1 . 95 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 10017631247 01:11:44 9 -- 00:07:26
2 . 92 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 01:09:16 8 -1 00:07:41
3 . 94 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 01:12:10 8 -1 00:08:22
DEČKI C (U13)-M
1 . 107 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556475 00:28:33 3 -- 00:09:22
2 . 105 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 00:28:34 3 00:00:01 00:09:24
3 . 125 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10017620537 00:28:35 3 00:00:02 00:09:22
4 . 131 Vilim Matej Moški SRB BICIKLISTICKI KLUB S TEAM 10070218583 00:28:48 3 00:00:15 00:09:23
5 . 121 Zajc Matevž Moški SLO ROG AS 10049254661 00:28:52 3 00:00:19 00:09:22
6 . 129 Golob Nik Moški SLO KK TBP LENART 10017593962 00:29:22 3 00:00:49 00:09:23
7 . 98 Pečnjak Filip Moški CRO BGK TUŠKANAC 10044106284 00:29:25 3 00:00:52 00:09:31
8 . 104 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557485 00:29:31 3 00:00:58 00:09:22
9 . 106 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556172 00:29:33 3 00:01:00 00:09:23
10 . 120 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050016719 00:29:39 3 00:01:06 00:09:31
11 . 100 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556071 00:29:42 3 00:01:09 00:09:32
12 . 119 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015810 00:29:49 3 00:01:16 00:09:33
13 . 132 Stanic Dusan Moški SRB BICIKLISTICKI KLUB S TEAM 10079717311 00:29:50 3 00:01:17 00:09:39
14 . 130 Lukić Leon Moški CRO BK RIJEKA 00:30:55 3 00:02:22 00:10:12
15 . 124 Gregorčič Luka Moški SLO ROG AS 10050150394 00:31:52 3 00:03:19 00:10:04
16 . 108 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063706550 00:31:55 3 00:03:22 00:10:13
17 . 99 UDOVČ Lovro Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076945737 00:31:56 3 00:03:23 00:10:13
18 . 123 Križman Miha Moški SLO ROG AS 10073389473 00:32:09 3 00:03:36 00:10:10
19 . 96 Jasic Stefan Moški SRB BICIKLISTICKI KLUB SPARTAK 10079718018 00:33:06 3 00:04:33 00:10:42
20 . 112 JAKŠE Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076944626 00:33:07 3 00:04:34 00:10:54
21 . 111 Kovačič Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076940582 00:37:41 3 00:09:08 00:12:04
DNS 128 Makuc Maks Moški SLO KK TBP LENART 10063105958 00:16:36 1 -2 00:16:36
DNS 127 Urbanc Gašper Moški SLO KK TBP LENART 10059603147 00:16:35 1 -2 00:16:35
DNS 126 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10077874715 00:16:32 1 -2 00:16:32
DNS 122 Vidic Luka Moški SLO ROG AS 10073740289 00:16:31 1 -2 00:16:31
DNS 118 Kovač Pij Moški SLO IZVIR VIPAVA 10073867100 00:16:29 1 -2 00:16:29
DNS 117 Ambrožič Tadej Moški SLO KK BLED 10075094855 00:16:27 1 -2 00:16:27
DNS 116 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017555162 00:16:25 1 -2 00:16:25
DNS 115 BRAJKOVIČ Miha Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076946343 00:16:23 1 -2 00:16:23
DNS 114 Črešnar Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10059732681 00:16:22 1 -2 00:16:22
DNS 113 HAJSINGER Blaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076938461 00:16:20 1 -2 00:16:20
DNS 110 LUŽAR Benjamin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10062725638 00:16:18 1 -2 00:16:18
DNS 109 MERVAR Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076947454 00:16:17 1 -2 00:16:17
DNS 103 Rozman Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052956425 00:16:15 1 -2 00:16:15
DNS 102 SKRABL Roko Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076939774 00:16:13 1 -2 00:16:13
DNS 101 ŠKRBEC Lukas Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076939370 00:16:10 1 -2 00:16:10
DNS 97 Pečnjak Fran Moški CRO BGK TUŠKANAC 10028430074 00:16:09 2 -1 00:03:29
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 135 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 00:53:02 6 -- 00:08:17
2 . 133 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653677 00:53:02 6 -- 00:08:13
3 . 152 Čuk Enej Moški SLO ROG AS 10017564256 00:53:05 6 00:00:03 00:08:18
4 . 157 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 00:53:05 6 00:00:03 00:08:16
5 . 159 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281 00:53:06 6 00:00:04 00:08:17
6 . 154 Zornada Marcel Moški SLO KK KRANJ 10051411495 00:53:07 6 00:00:05 00:08:17
7 . 151 Oblak Domen Moški SLO ROG AS 10049257590 00:53:07 6 00:00:05 00:08:18
8 . 146 Krevs Marcel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017624880 00:53:08 6 00:00:06 00:08:17
9 . 161 Cigic-Parcetic Dario Moški SRB BICIKLISTICKI KLUB S TEAM 10049849694 00:53:09 6 00:00:07 00:08:16
10 . 137 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063188915 00:53:10 6 00:00:08 00:08:16
11 . 144 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017591841 00:53:13 6 00:00:11 00:08:17
12 . 141 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749 00:53:24 6 00:00:22 00:08:18
13 . 147 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015507 00:54:15 6 00:01:13 00:08:16
14 . 138 Novak Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10059733388 00:54:54 6 00:01:52 00:08:47
15 . 143 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 10017599521 00:58:23 6 00:05:21 00:08:37
16 . 136 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017554960 00:58:24 6 00:05:22 00:08:48
17 . 156 Sušnik Nejc Moški SLO KK KRANJ 10017615483 00:58:24 6 00:05:22 00:08:48
18 . 134 Vrtar Andraž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982895 00:59:28 6 00:06:26 00:08:49
19 . 150 Vidrih Teodor Moški SLO ROG AS 10073876392 00:59:48 6 00:06:46 00:09:02
20 . 155 Uvodič Jan Moški SLO KK KRANJ 10017615584 01:01:03 6 00:08:01 00:08:59
DNF 160 Moharič Dino Moški SLO KK TBP LENART 10059605571 00:32:39 3 -3 00:09:53
DNF 140 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 00:30:23 3 -3 00:08:17
DNF 149 Žagar Matic Moški SLO ROG AS 10049256782 00:30:23 3 -3 00:09:10
DNF 158 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 10017615180 00:41:22 4 -2 00:08:16
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 196 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10017647718 00:53:01 6 -- 00:08:17
2 . 198 Stolic Mihajlo Moški SRB S TEAM SOMBOR 10049840604 00:53:01 6 -- 00:08:15
3 . 164 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654384 00:53:02 6 00:00:01 00:08:17
4 . 166 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556576 00:53:02 6 00:00:01 00:08:16
5 . 179 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580727 00:53:02 6 00:00:01 00:08:16
6 . 169 Kogovšek Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052991181 00:53:03 6 00:00:02 00:08:16
7 . 186 Gregorčič Natan Moški SLO ROG AS 10050151812 00:53:03 6 00:00:02 00:08:16
8 . 189 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 10017603056 00:53:03 6 00:00:02 00:08:18
9 . 190 Križnar Žan Moški SLO KK KRANJ 10017615382 00:53:03 6 00:00:02 00:08:18
10 . 180 Hanžel Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580828 00:53:04 6 00:00:03 00:08:16
11 . 168 Lumpert Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017620840 00:53:04 6 00:00:03 00:08:16
12 . 167 Mihalič Erik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017555465 00:53:04 6 00:00:03 00:08:14
13 . 192 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 10017612150 00:53:04 6 00:00:03 00:08:16
14 . 183 Muha Luka Moški SLO ROG AS 10017646405 00:53:04 6 00:00:03 00:08:12
15 . 176 Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017614877 00:53:05 6 00:00:04 00:08:16
16 . 181 Poljanec Jon Moški SLO ROG AS 10017575471 00:53:06 6 00:00:05 00:08:16
17 . 197 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 10017646809 00:53:06 6 00:00:05 00:08:16
18 . 162 Percic Mark Moški SRB BICIKLISTICKI KLUB SPARTAK 10049831712 00:53:06 6 00:00:05 00:08:16
19 . 191 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 10017615786 00:53:07 6 00:00:06 00:08:17
20 . 171 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017555263 00:53:07 6 00:00:06 00:08:18
21 . 163 Šen Tilen Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613564 00:53:07 6 00:00:06 00:08:17
22 . 165 Trstenjak Matija Moški CRO BICIKLISTIčKI KLUB „MURA AVANTURA“ 10028452306 00:53:07 6 00:00:06 00:08:16
23 . 185 Jagarinec Žan Moški SLO ROG AS 10073984914 00:53:08 6 00:00:07 00:08:18
24 . 177 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580929 00:53:10 6 00:00:09 00:08:18
25 . 174 Kolar Matej Moški SLO KK GORJE 10017600531 00:53:11 6 00:00:10 00:08:16
26 . 187 Debevec Jakob Moški SLO ROG AS 10017573451 00:54:49 6 00:01:48 00:08:18
27 . 184 Jeraj Nikolas Moški SLO ROG AS 10017646304 00:54:55 6 00:01:54 00:08:34
28 . 182 Mutec Martin Moški SLO ROG AS 10079695988 00:56:28 6 00:03:27 00:08:39
29 . 194 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 10017614776 00:58:12 6 00:05:11 00:08:18
30 . 175 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017614675 00:59:28 6 00:06:27 00:09:30
31 . 188 Copot Luka Moški SLO ROG AS 10073390079 01:01:46 6 00:08:45 00:09:21
DNF 173 Robič Nal Jure Moški SLO KK BLED 10017645189 00:44:44 5 -1 00:08:17
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 303 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585373 01:40:36 12 -- 00:06:31
2 . 329 Maček Matic Moški SLO KK KRANJ 10017620739 01:40:54 12 00:00:18 00:06:30
3 . 308 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017587902 01:41:01 12 00:00:25 00:06:30
4 . 309 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585777 01:46:18 12 00:05:42 00:04:52
5 . 318 PAULIČ GAŠPER Moški SLO ROG AS 10017571431 01:46:18 12 00:05:42 00:07:10
6 . 310 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 10062011272 01:46:18 12 00:05:42 00:06:57
7 . 349 Miholjević Fran Moški CRO BK RIJEKA 01:46:19 12 00:05:43 00:07:10
8 . 330 Kovač Štefan Moški SLO KK KRANJ 10017608918 01:46:19 12 00:05:43 00:07:08
9 . 305 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585171 01:46:19 12 00:05:43 00:07:10
10 . 331 Durkov Gregor Moški SLO KK KRANJ 10017612756 01:46:19 12 00:05:43 00:07:09
11 . 336 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 10017585070 01:46:19 12 00:05:43 00:07:11
12 . 339 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART 10017575774 01:46:19 12 00:05:43 00:07:03
13 . 337 Nadoveza Igor Moški SRB S TEAM SOMBOR 10049827466 01:46:19 12 00:05:43 00:07:02
14 . 328 Škrlec Erik Moški SLO KK KRANJ 10064555908 01:46:19 12 00:05:43 00:07:08
15 . 313 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580020 01:46:19 12 00:05:43 00:07:10
16 . 334 Sluga Matevž Moški SLO TANIN SEVNICA 10077873402 01:46:20 12 00:05:44 00:06:57
17 . 306 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585272 01:46:20 12 00:05:44 00:07:09
18 . 335 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA 10017647516 01:46:20 12 00:05:44 00:07:28
19 . 315 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580626 01:46:21 12 00:05:45 00:07:09
20 . 316 Tomšič Dan Andrej Moški SLO ROG AS 10017572138 01:46:21 12 00:05:45 00:07:24
21 . 301 Tušar Lenart Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613463 01:46:23 12 00:05:47 00:07:22
22 . 307 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557283 01:46:39 12 00:06:03 00:05:22
23 . 314 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580525 01:46:51 12 00:06:15 00:07:09
24 . 332 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 10079745805 01:47:12 12 00:06:36 00:07:23
25 . 311 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017579111 01:47:13 12 00:06:37 00:07:30
26 . 312 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017579818 01:47:14 12 00:06:38 00:07:30
27 . 322 JOVAN TIM Moški SLO ROG AS 10017574057 01:47:14 12 00:06:38 00:07:24
28 . 323 DRAŠLER ANŽE Moški SLO ROG AS 10017573249 01:47:16 12 00:06:40 00:07:02
29 . 343 Muršec Nino Moški SLO KK TBP LENART 10017618416 01:50:33 12 00:09:57 00:07:09
30 . 321 Levstik Kristjan Moški SLO ROG AS 10017573855 01:41:36 11 -1 00:07:29
31 . 319 Oven Martin Moški SLO ROG AS 10017573653 01:41:36 11 -1 00:08:16
32 . 302 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653879 01:41:37 11 -1 00:07:30
33 . 325 Brezovšek Nejc Moški SLO ROG AS 10017646203 01:41:37 11 -1 00:08:14
DNF 304 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556879 00:52:51 1 -11 00:52:51
DNF 326 Ziherl Luka Moški SLO KK KRANJ 10017615685 00:19:25 2 -10 00:08:59
DNF 340 Simonič Joshua Noa Moški SLO KK TBP LENART 10060327112 00:19:23 2 -10 00:08:57
DNF 346 Gorza Gaj Moški SLO KK TBP LENART 10017596083 01:16:03 8 -4 00:08:27
DNF 333 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA 10017647415 01:28:14 10 -2 00:07:09
DNF 300 Kosic Pavle Moški SRB BICIKLISTICKI KLUB SPARTAK 10079718725 01:45:09 11 -1 00:08:52
DNF 317 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO ROG AS 10017571633 00:50:13 5 -7 00:08:59
DNS 348 Brus Matej Moški SLO KK TBP LENART 10017574663 01:58:36 1 -11 01:58:36
DNS 347 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART 10017570926 01:58:35 1 -11 01:58:35
DNS 345 Kovačev Mario Moški SLO KK TBP LENART 10017575370 01:58:33 1 -11 01:58:33
DNS 344 Mokič Tino Moški SLO KK TBP LENART 10017570118 01:58:32 1 -11 01:58:32
DNS 342 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART 10017565973 01:58:31 1 -11 01:58:31
DNS 341 Rojko Nik Moški SLO KK TBP LENART 10017575269 01:58:29 1 -11 01:58:29
DNS 338 Urbanc Jan Moški SLO KK TBP LENART 10017617103 01:58:26 1 -11 01:58:26
DNS 327 Tkalec Urban Moški SLO KK KRANJ 10062601962 01:58:25 1 -11 01:58:25
DNS 324 Dekleva Jan Moški SLO ROG AS 10079623038 01:58:23 1 -11 01:58:23
DNS 320 Likar Timotej Moški SLO ROG AS 10074442430 01:58:22 1 -11 01:58:22
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 356 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10050014190 00:28:53 3 -- 00:09:30
2 . 355 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 10049263452 00:31:52 3 00:02:59 00:10:04
3 . 351 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 00:36:16 3 00:07:23 00:11:06
4 . 350 Percic Nikolina Ženski SRB BICIKLISTICKI KLUB SPARTAK 10055093455 00:36:19 3 00:07:26 00:11:05
5 . 352 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10060158269 00:38:21 3 00:09:28 00:12:05
DNS 357 Brus Ana Ženski SLO KK TBP LENART 10059604965 00:16:42 1 -2 00:16:42
DNS 354 KOTNIK Lia Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10076947050 00:16:40 1 -2 00:16:40
DNS 353 LISIĆ Hana Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10076939269 00:16:39 1 -2 00:16:39
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 358 Špringer Tia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10063524674 00:28:52 3 -- 00:09:21
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 361 Kalan Neja Ženski SLO KK KRANJ 10017612655 00:53:06 6 -- 00:08:13
2 . 362 Horvat Lea Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10050456855 00:59:29 6 00:06:23 00:08:59
3 . 359 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654687 01:01:09 6 00:08:03 00:09:10
4 . 360 Kostelec Tina Ženski SLO KK KRANJ 10080446023 01:03:34 6 00:10:28 00:09:35
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 368 Ahačič Ana Ženski SLO KK KRANJ 10017612554 00:53:04 6 -- 00:08:17
2 . 366 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK KRANJ 10017612453 00:53:05 6 00:00:01 00:08:16
3 . 369 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10017573552 00:53:06 6 00:00:02 00:08:15
4 . 370 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART 10017566074 00:53:07 6 00:00:03 00:08:16
5 . 372 Pocuca Sara Ženski SRB BICIKLISTICKI KLUB S TEAM 10049832217 00:53:08 6 00:00:04 00:08:18
6 . 367 Prevc Eva Ženski SLO KK KRANJ 10017607605 00:54:50 6 00:01:46 00:08:37
7 . 371 Vujasinovic Bojana Ženski SRB BICIKLISTICKI KLUB S TEAM 10049847270 00:56:28 6 00:03:24 00:08:15
8 . 373 Maksic Milica Ženski SRB BICIKLISTICKI KLUB S TEAM 10049820493 00:59:29 6 00:06:25 00:09:01
9 . 363 Trstenjak Ida Ženski CRO BICIKLISTIčKI KLUB „MURA AVANTURA“ 10028441087 00:54:15 5 -1 00:09:20
DNF 365 Žibert Ema Ženski SLO KK KRANJ 10080445619 00:29:00 3 -3 00:08:16
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 380 Čargonja Dorotea Ženski CRO BK RIJEKA 10028440178 01:47:17 12 -- 00:07:29
2 . 378 Puvača Irina Ženski CRO BK RIJEKA 10028409765 01:47:17 12 -- 00:07:04
3 . 379 Posavec Mateja Ženski CRO BK RIJEKA 10055135790 01:47:17 12 -- 00:07:28
5 . 376 Debenec Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10017589316 01:41:12 11 -1 00:08:46
6 . 374 Mohorič Tajda Ženski SLO KK KRANJ 10080446629 01:41:37 11 -1 00:08:17
DNF 375 Povše Maša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10049797962 01:40:33 9 -3 00:09:18
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
4 . 377 Kožić Karla Ženski CRO BK ZADAR 10028409866 01:48:11 12 00:00:54 00:08:04
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 384 Berlan Ula Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10015663662 01:48:09 12 -- 00:08:18
2 . 381 Ustar Maša Pia Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10015337094 01:41:37 11 -1 00:07:04
DNS 383 Bravec Urška Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10048407024 01:58:39 1 -11 01:58:39
DNS 382 Žigart Urška Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10009892869 01:58:38 1 -11 01:58:38

Komentarji