Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DIRKA OKOLI GRMA 2018 - kriterij

Cestno kolesarstvo Tekma:DIRKA OKOLI GRMA 2018 - kriterij Datum:25.08.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas
DEčKI D-M
1 . 133 Lukić Leon Moški CRO BK RIJEKA 100 582 862 70 00:08:10
2 . 125 MERVAR Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 474 54 00:08:24
3 . 132 Križman Miha Moški SLO ROG AS 100 733 894 73 00:08:45
4 . 128 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 551 62 00:09:08
5 . 131 škof Aleks Moški SLO ROG AS 100 838 871 96 00:09:35
DEčKI E-M
1 . 136 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 820 87 00:06:16
2 . 150 Pečnjak Fran Moški CRO BGK TUŠKANAC 10028430074 00:06:32
3 . 140 JAKŠE Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 446 26 00:06:45
4 . 134 ŠKRBEC Lukas Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 393 70 00:06:52
5 . 148 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 100 778 747 15 00:06:58
6 . 137 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 637 065 50 00:06:58
7 . 139 Kovačič Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 405 82 00:07:00
8 . 138 Novak Janez Moški SLO KK ADRIA MOBIL -- 00:07:15
9 . 146 Kalan Urban Moški SLO KK KRANJ 100 804 415 75 00:07:38
10 . 135 SKRABL Roko Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 397 74 00:07:45
DNF11 . 149 Gonza Tomaž Moški SLO KK TBP LENART 100 603 254 92 DNF
ELITE-M
1 . 3 Katrašnik Gašper Moški SLO ADRIA MOBIL 10008678349 --
2 . 37 Hill Benjamin Moški AUT LJUBLJANA GUSTO XAURUM 10007745634 --
3 . 62 KONWA Piotr Moški CZE ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM 10007951657 --
4 . 131 GABBURO  DAVIDE Moški ITA AMORE & VITA - PRODIR 10007742503 --
5 . 83 Pavlič Marko Moški SLO mebloJOGI PRO-CONCRETE 10007974087 --
6 . 58 HACECKY Vojtech Moški CZE ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM 10004627587 --
7 . 107 RABITSCH Stephan Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10007168684 --
8 . 6 Gazvoda Gregor Moški SLO ADRIA MOBIL 10002072043 --
9 . 56 KUKRLE Michael Moški CZE ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM 10008680470 --
10 . 45 VENCHIARUTTI Nicola Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI ITA 10015083177 --
11 . 41 Potočki Viktor Moški SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 10015338007 --
12 . 57 POLNICKY Jiri Moški CZE ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM 10004771976 --
13 . 35 Finkšt Tilen Moški SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 10010969468 --
14 . 52 BARTA Jan Moški CZE ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM 10003245945 --
15 . 92 Čibej Simon Moški SLO mebloJOGI PRO-CONCRETE 10010186802 --
16 . 111 Kuen Maximilian Moški AUT MYBIKE STEVENS 10007510612 --
17 . 34 Grošelj Matic Moški SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 10014881602 --
18 . 69 Drinovec Matej Moški SLO KK KRANJ 10010968862 --
DNF19 . 2 Rajović Dušan Moški SRB ADRIA MOBIL 10009436262 DNF
DNF20 . 132 TROSINO MIRKO Moški ITA AMORE & VITA - PRODIR 10007202535 DNF
DNF21 . 105 KRIZEK Matthias Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10004635166 DNF
DNF22 . 10 Per Gorazd Moški SLO ADRIA MOBIL 10010968761 DNF
DNF23 . 54 KANKOVSKY Alois Moški CZE ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM 10002510563 DNF
DNF24 . 5 Grošelj Žiga Moški SLO ADRIA MOBIL 10007973178 DNF
DNF25 . 9 Bozic Jon Moški SLO ADRIA MOBIL 10009640770 DNF
DNF26 . 26 HOFER Andreas Moški AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 10006824336 DNF
DNF27 . 78 SIMON Péter Moški HUN PANNON CYCLING TEAM HUN 10007157974 DNF
DNF28 . 73 ZATHURECKY Márk Moški HUN PANNON CYCLING TEAM HUN 10009825676 DNF
DNF29 . 76 Szatmáry András Moški HUN PANNON CYCLING TEAM HUN 10006448056 DNF
DNF30 . 91 Bavec Timotej Moški SLO mebloJOGI PRO-CONCRETE 10017569007 DNF
DNF31 . 113 UMHALLER Thomas Moški SLO MYBIKE STEVENS 10009399785 DNF
DNF32 . 87 ROŠKAR TIM Moški SLO mebloJOGI PRO-CONCRETE 10015084793 DNF
DNF33 . 143 NARUMI Soh Moški ITA SPEEDER CYCLING TEAM 10053239139 DNF
DNF34 . 68 Kvasina Filip Moški SLO KK KRANJ 10009979260 DNF
DNF35 . 80 Dina Dániel Moški HUN PANNON CYCLING TEAM HUN 10009659968 DNF
DNF36 . 133 BANUSHI BESMIR Moški ITA AMORE & VITA - PRODIR 10005360949 DNF
DNF37 . 129 YUSTRE Kristian Moški ITA AMORE & VITA - PRODIR 10059634570 DNF
DNF38 . 115 GRUBER Julian Moški SLO MYBIKE STEVENS 10010609962 DNF
DNF39 . 71 Kavšek Luka Moški SLO KK KRANJ 10017647213 DNF
DNF40 . 134 ZULLO ANTONIO Moški ITA AMORE & VITA - PRODIR 10012590479 DNF
DNF41 . 112 FIDLER Gerd Moški AUT MYBIKE STEVENS 10009781927 DNF
DNF42 . 38 Prah Aljaž Moški SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 10017647112 DNF
DNF43 . 11 Rumac Josip Moški CRO ADRIA MOBIL 10007822729 DNF
DNF44 . 110 SCHLEMMER Lukas Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10008694012 DNF
DNF45 . 119 PELIKAN Janos Moški HUN MYBIKE STEVENS 10008689665 DNF
DNF46 . 67 Čotar Luka Moški SLO KK KRANJ 10013815712 DNF
DNF47 . 40 Debevec Blaž Moški SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 10017562337 DNF
DNF48 . 117 Bajc Andi Moški SLO MYBIKE STEVENS 10004610312 DNF
DNF49 . 85 Repse Uros Moški SLO mebloJOGI PRO-CONCRETE 10008692190 DNF
DNF50 . 79 HOLLÓ Botond Moški HUN PANNON CYCLING TEAM HUN 10008731495 DNF
DNF51 . 84 Obal Primož Moški SLO mebloJOGI PRO-CONCRETE 10015547565 DNF
DNF52 . 33 Guy Timothy Moški AUT LJUBLJANA GUSTO XAURUM 10005971443 DNF
DNF53 . 60 OTRUBA Jakub Moški CZE ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM 10015093079 DNF
DNF54 . 74 SZABÓ MIKLOS Moški HUN PANNON CYCLING TEAM HUN 10011220961 DNF
DNF55 . 141 STENSON Adam Moški HUN SPEEDER CYCLING TEAM 10010186600 DNF
DNF56 . 140 PASI-PUTTINI Roberto Moški HUN SPEEDER CYCLING TEAM 10010003209 DNF
DNF57 . 29 EICHINGER Daniel Moški HUN HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 10015603442 DNF
DNF58 . 130 NIKA  ILTJAN Moški ITA AMORE & VITA - PRODIR 10009713421 DNF
DNF59 . 65 Lakota Luka Moški SLO KK KRANJ 10015720246 DNF
DNF60 . 50 WEST Alex Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI ITA 10014258879 DNF
DNF61 . 142 GARDINI Lorenzo Moški HUN SPEEDER CYCLING TEAM 10016297495 DNF
DNF62 . 138 Homan Gregor Moški SLO BAM.BI 10013966970 DNF
DNF63 . 72 OROSZ Gergo Moški HUN PANNON CYCLING TEAM HUN 10011000790 DNF
DNF64 . 30 FRIEDL Nils Moški HUN HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 10010196603 DNF
DNF65 . 1 Jarc Aljaž Moški SLO ADRIA MOBIL 10015327293 DNF
DNF66 . 51 CAVICCHIOLI JACOPO Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI ITA 10016095011 DNF
DNF67 . 89 Furlan Jernej Moški SLO mebloJOGI PRO-CONCRETE 10017647011 DNF
DEČKI C (U13)-M
1 . 100 Mernik Sven Aleksander Moški SLO BIKEREPUBLIC 100 612 068 79 00:15:41
2 . 97 Pečnjak Filip Moški CRO BGK TUŠKANAC 100 441 062 84 00:16:51
3 . 98 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 560 71 00:17:18
4 . 112 Zajc Matevž Moški SLO ROG AS 100 492 546 61 00:17:33
5 . 123 Gregorčič Luka Moški SLO ROG AS 100 501 503 94 00:17:41
6 . 120 Jenko Tine Moški SLO ROG AS 100 827 917 06 00:17:41
7 . 119 Vidic Luka Moški SLO ROG AS 100 737 402 89 00:17:44
8 . 143 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 158 10 00:18:09
9 . 99 Rozman Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 56425 --
10 . 109 Pečnik Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 962 85 --
11 . 145 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 167 19 --
DNS12 . 124 Makuc Maks Moški SLO KK TBP LENART 100 631 059 58 DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 92 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 100 514 092 73 00:23:53
2 . 84 Čuk Enej Moški SLO ROG AS 100 175 642 56 00:23:53
3 . 73 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 918 41 00:23:53
4 . 71 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 00:23:53
5 . 93 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 100 176 151 80 00:23:53
6 . 74 Krevs Marcel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 248 80 00:23:53
7 . 80 Oblak Domen Moški SLO ROG AS 100 492 575 90 00:23:53
8 . 68 Vrtar Andraž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 828 95 00:23:53
9 . 88 Zornada Marcel Moški SLO KK KRANJ 100 514 114 95 00:24:03
10 . 76 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 155 07 00:24:10
11 . 69 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 549 60 00:25:48
12 . 94 Sužnik Julijan Moški SLO KK TBP LENART 100 596 036 52 00:26:00
13 . 91 Sušnik Nejc Moški SLO KK KRANJ 100 176 154 83 00:26:00
14 . 70 Novak Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 333 88 --
15 . 79 Žagar Matic Moški SLO ROG AS 100 492 567 82 --
16 . 82 Juvan Jakob Moški SLO ROG AS 100 807 235 82 --
17 . 95 Moharič Dino Moški SLO KK TBP LENART 100 596 055 71 --
DNS18 . 87 Bevc Jakob Moški SLO ROG AS 100 492 573 88 DNS
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 51 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 543 84 00:26:14
2 . 17 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 565 76 00:26:14
3 . 41 Križnar Žan Moški SLO KK KRANJ 100 176 153 82 00:27:05
4 . 58 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 136 65 00:27:05
5 . 48 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 468 09 00:27:05
6 . 50 Šen Tilen Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 135 64 00:27:05
7 . 28 Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 148 77 00:27:05
8 . 31 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 807 27 00:27:05
9 . 42 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 100 176 157 86 00:27:05
10 . 18 Mihalič Erik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 554 65 00:27:09
11 . 23 Ambrožič Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 209 41 00:27:17
12 . 26 Kolar Matej Moški SLO KK GORJE 100 176 005 31 00:27:20
13 . 49 Poberaj Mark Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 100 829 851 00 00:27:39
14 . 20 Kogovšek Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 803 797 39 00:27:39
15 . 39 Debevec Jakob Moški SLO ROG AS 100 175 734 51 00:27:39
16 . 22 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 552 63 00:27:39
17 . 27 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 146 75 00:27:39
18 . 40 Copot Luka Moški SLO ROG AS 100 733 900 79 --
19 . 46 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 100 176 147 76 --
20 . 47 Dolinšek Jaka Moški SLO KK KRANJ 100 176 031 57 --
21 . 29 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 809 29 --
22 . 21 Ivnik Tilen Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 843 13 --
23 . 35 Jeraj Nikolas Moški SLO ROG AS 100 176 463 04 --
24 . 24 Robič Nal Jure Moški SLO KK BLED 100 176 451 89 --
DNF25 . 37 Jagarinec Žan Moški SLO ROG AS 100 739 849 14 DNF
DNF26 . 34 Mutec Martin Moški SLO ROG AS 100 796 959 88 DNF
DNS27 . 32 Hanžel Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 808 28 DNS
DNS28 . 33 Poljanec Jon Moški SLO ROG AS 100 175 754 71 DNS
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 127 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 100 175 850 70 00:36:00
2 . 123 Kovač Štefan Moški SLO KK KRANJ 100 176 089 18 00:36:00
3 . 102 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 851 71 00:36:00
4 . 121 Ziherl Luka Moški SLO KK KRANJ 100 176 156 85 00:36:00
5 . 122 Škrlec Erik Moški SLO KK KRANJ 100 645 554 08 00:36:00
6 . 125 Sluga Matevž Moški SLO TANIN SEVNICA 100 778 734 02 00:36:00
7 . 106 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 800 20 00:36:00
8 . 128 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART 100 175 757 74 00:36:00
9 . 104 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 852 72 00:36:08
10 . 117 DRAŠLER ANŽE Moški SLO ROG AS 100 175 732 49 00:36:08
11 . 112 Tomšič Dan Andrej Moški SLO ROG AS 100 175 721 38 00:36:10
12 . 124 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 100 797 458 05 00:36:28
13 . 129 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART 100 175 659 73 00:36:54
14 . 109 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 806 26 00:36:54
15 . 105 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 572 83 00:37:02
16 . 126 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 475 16 00:37:08
17 . 116 JOVAN TIM Moški SLO ROG AS 100 175 740 57 --
18 . 120 Brezovšek Nejc Moški SLO ROG AS 100 176 462 03 --
DNF19 . 107 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 805 25 DNF
DNF20 . 101 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 568 79 DNF
DNS21 . 110 Žnidarič Bor Moški SLO ROG AS 100 497 993 76 DNS
DNS22 . 111 Žagar Nejc Moški SLO ROG AS 100 632 214 49 DNS
DNS23 . 114 Oven Martin Moški SLO ROG AS 100 175 736 53 DNS
DNS24 . 119 Dekleva Jan Moški SLO ROG AS 100 796 230 38 DNS
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 133 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 292 27 --
2 . 157 Jurišević Carlo Moški SLO ROG AS 100 508 800 19 --
3 . 142 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 325 60 --
4 . 151 Skuk Luka Moški SLO ROG AS 100 175 819 39 --
5 . 170 Pirih Aleš Moški SLO KK KRANJ 100 175 890 13 --
6 . 149 Zalar Gašper Moški SLO ROG AS 100 175 816 36 --
7 . 173 Trotovšek Jan Moški SLO TANIN SEVNICA 100 559 899 96 --
8 . 140 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 323 58 --
9 . 162 Dragar Luka Moški SLO ROG AS 100 501 496 87 --
10 . 171 Kostelec Aljaž Moški SLO KK KRANJ 100 598 350 38 --
11 . 148 Pušnik Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 820 40 --
12 . 158 Jovan Jan Moški SLO ROG AS 100 175 840 60 --
13 . 143 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 326 61 --
14 . 177 Gorjanc Tevž Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 100 801 850 32 --
DNF15 . 159 Jeretina Marko Moški SLO ROG AS 100 175 818 38 DNF
DNF16 . 164 Čuk Tjaž Moški SLO ROG AS 100 175 814 34 DNF
DNF17 . 154 Kopač Andraž Moški SLO ROG AS 100 728 031 30 DNF
DNF18 . 176 Petrič Tilen Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 100 822 408 26 DNF
DNF19 . 150 Teržan Jakob Moški SLO ROG AS 100 175 610 24 DNF
DNF20 . 141 Bogataj Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 324 59 DNF
DNF21 . 153 Pekovšek Aljaž Moški SLO ROG AS 100 756 971 64 DNF
DNF22 . 155 Kogovšek Kancijan Moški SLO ROG AS 100 175 815 35 DNF
DNF23 . 165 Čemažar Jaka Moški SLO ROG AS 100 175 817 37 DNF
DNF24 . 161 Jagodic Filip Moški SLO ROG AS 100 175 821 41 DNF
DNF25 . 169 Kušar Jan Moški SLO KK KRANJ 100 176 015 41 DNF
DNF26 . 179 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 644 58 DNF
DNF27 . 156 Kimovec Žan Mark Moški SLO ROG AS 100 175 833 53 DNF
DNF28 . 168 Zlate Luka Moški SLO KK KRANJ 100 176 191 23 DNF
DNF29 . 166 Božič Matic Moški SLO ROG AS 100 175 632 46 DNF
DNF30 . 189 Kovačič Rok Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 296 31 DNF
DNF31 . 131 Rozman Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 800 815 64 DNF
DNF32 . 132 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 291 26 DNF
DNF33 . 163 Cunder Martin Moški SLO ROG AS 100 175 834 54 DNF
DNF34 . 139 Gajšak Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 558 639 00 DNF
DNF35 . 167 Avbelj Blaž Moški SLO ROG AS 100 175 634 48 DNF
DNF36 . 145 Pajek Benjamin Moški SLO KK BLED 100 176 007 33 DNF
DNF37 . 130 VOVKO Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 750 982 89 DNF
DNF38 . 160 Jančar Žiga Moški SLO ROG AS 100 175 835 55 DNF
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 184 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 100 492 634 52 00:09:11
2 . 185 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 141 90 00:09:42
3 . 10 Špringer Zoja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 748 834 75 00:09:55
4 . 180 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 533 74 00:10:10
5 . 188 Tompa Julija Ženski SLO KK TBP LENART 100 603 259 00 00:10:21
6 . 183 KOTNIK Lia Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 470 50 00:11:24
7 . 189 Gonza Rebeka Ženski SLO KK TBP LENART 100 654 878 15 00:11:24
8 . 181 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 601 582 69 00:11:31
9 . 187 Tompa Veronika Ženski SLO KK TBP LENART 100 603 263 04 --
DNS10 . 186 Mehle Lina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 734 107 92 DNS
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 189 Smrdel Tina Ženski SLO MBK SPORTR.SI 100 175 826 46 00:16:43
2 . 163 Špringer Tia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 635 246 74 00:16:43
3 . 188 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 823 689 46 00:18:12
4 . 190 Biruš Dora Ženski CRO BK RIJEKA --
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 188 Kalan Neja Ženski SLO KK KRANJ 100 176 126 55 00:24:06
2 . 185 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 532 73 00:24:56
3 . 190 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 639 673 39 00:25:14
4 . 189 Horvat Lea Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 504 568 55 00:26:02
5 . 186 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 546 87 --
6 . 187 Kostelec Tina Ženski SLO KK KRANJ 100 804 460 23 --
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 193 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK KRANJ 100 176 124 53 00:27:05
2 . 197 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 735 52 00:27:20
3 . 195 Ahačič Ana Ženski SLO KK KRANJ 100 176 125 54 00:27:55
4 . 194 Prevc Eva Ženski SLO KK KRANJ 100 176 076 05 --
5 . 191 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 100 750 958 65 --
6 . 198 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART 100 175 660 74 --
DNF7 . 192 Žibert Ema Ženski SLO KK KRANJ 100 804 456 19 DNF
DNS8 . 196 Mikuž Metka Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 484 067 21 DNS
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 60 Jančič Nika Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 841 174 71 00:22:02
2 . 59 Mohorič Tajda Ženski SLO KK KRANJ 100 804 466 29 --
3 . 62 Puvača Irina Ženski CRO BK RIJEKA 100 284 097 65 --
4 . 63 Posavec Mateja Ženski CRO BK RIJEKA 100 551 357 90 --
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 199 Longyka Anja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 844 194 84 00:18:50
2 . 200 Berlan Ula Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 156 636 62 --

Komentarji