Prijave in naročila ( 1 ) Nedokončano
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DIRKA OKOLI GRMA 2018 - kriterij

Cestno kolesarstvo Tekma:DIRKA OKOLI GRMA 2018 - kriterij Datum:25.08.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Več
DEčKI D-M
1 . 133 Lukić Leon
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 100 582 862 70 00:08:10 >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 582 862 70
Čas: 00:08:10
2 . 125 MERVAR Tim
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 474 54 00:08:24 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 769 474 54
Čas: 00:08:24
3 . 132 Križman Miha
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 733 894 73 00:08:45 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 733 894 73
Čas: 00:08:45
4 . 128 Bevc Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 551 62 00:09:08 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 551 62
Čas: 00:09:08
5 . 131 škof Aleks
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 838 871 96 00:09:35 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 838 871 96
Čas: 00:09:35
DEčKI E-M
1 . 136 Prevejšek Mai
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 820 87 00:06:16 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 820 87
Čas: 00:06:16
2 . 150 Pečnjak Fran
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10028430074 00:06:32 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028430074
Čas: 00:06:32
3 . 140 JAKŠE Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 446 26 00:06:45 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 769 446 26
Čas: 00:06:45
4 . 134 ŠKRBEC Lukas
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 393 70 00:06:52 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 769 393 70
Čas: 00:06:52
5 . 148 Muhič Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 778 747 15 00:06:58 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 778 747 15
Čas: 00:06:58
6 . 137 Novak Maj
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 637 065 50 00:06:58 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 637 065 50
Čas: 00:06:58
7 . 139 Kovačič Urban
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 405 82 00:07:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 769 405 82
Čas: 00:07:00
8 . 138 Novak Janez
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL -- 00:07:15 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 0
Čas: 00:07:15
9 . 146 Kalan Urban
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 804 415 75 00:07:38 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 804 415 75
Čas: 00:07:38
10 . 135 SKRABL Roko
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 397 74 00:07:45 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 769 397 74
Čas: 00:07:45
DNF11 . 149 Gonza Tomaž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 100 603 254 92 DNF >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 603 254 92
Čas: DNF
ELITE-M
1 . 3 Katrašnik Gašper
ADRIA MOBIL
Moški SLO ADRIA MOBIL 10008678349 -- >
Klub ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008678349
Čas: 00:00:00
2 . 37 Hill Benjamin
LJUBLJANA GUSTO XAURUM
Moški AUT LJUBLJANA GUSTO XAURUM 10007745634 -- >
Klub LJUBLJANA GUSTO XAURUM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10007745634
Čas: 00:00:00
3 . 62 KONWA Piotr
ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Moški CZE ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM 10007951657 -- >
Klub ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10007951657
Čas: 00:00:00
4 . 131 GABBURO  DAVIDE
AMORE & VITA - PRODIR
Moški ITA AMORE & VITA - PRODIR 10007742503 -- >
Klub AMORE & VITA - PRODIR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10007742503
Čas: 00:00:00
5 . 83 Pavlič Marko
mebloJOGI PRO-CONCRETE
Moški SLO mebloJOGI PRO-CONCRETE 10007974087 -- >
Klub mebloJOGI PRO-CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007974087
Čas: 00:00:00
6 . 58 HACECKY Vojtech
ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Moški CZE ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM 10004627587 -- >
Klub ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10004627587
Čas: 00:00:00
7 . 107 RABITSCH Stephan
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10007168684 -- >
Klub TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10007168684
Čas: 00:00:00
8 . 6 Gazvoda Gregor
ADRIA MOBIL
Moški SLO ADRIA MOBIL 10002072043 -- >
Klub ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10002072043
Čas: 00:00:00
9 . 56 KUKRLE Michael
ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Moški CZE ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM 10008680470 -- >
Klub ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10008680470
Čas: 00:00:00
10 . 45 VENCHIARUTTI Nicola
CYCLING TEAM FRIULI ITA
Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI ITA 10015083177 -- >
Klub CYCLING TEAM FRIULI ITA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015083177
Čas: 00:00:00
11 . 41 Potočki Viktor
LJUBLJANA GUSTO XAURUM
Moški CRO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 10015338007 -- >
Klub LJUBLJANA GUSTO XAURUM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10015338007
Čas: 00:00:00
12 . 57 POLNICKY Jiri
ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Moški CZE ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM 10004771976 -- >
Klub ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10004771976
Čas: 0
13 . 35 Finkšt Tilen
LJUBLJANA GUSTO XAURUM
Moški SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 10010969468 -- >
Klub LJUBLJANA GUSTO XAURUM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010969468
Čas: 0
14 . 52 BARTA Jan
ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Moški CZE ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM 10003245945 -- >
Klub ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10003245945
Čas: 0
15 . 92 Čibej Simon
mebloJOGI PRO-CONCRETE
Moški SLO mebloJOGI PRO-CONCRETE 10010186802 -- >
Klub mebloJOGI PRO-CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010186802
Čas: 0
16 . 111 Kuen Maximilian
MYBIKE STEVENS
Moški AUT MYBIKE STEVENS 10007510612 -- >
Klub MYBIKE STEVENS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10007510612
Čas: 0
17 . 34 Grošelj Matic
LJUBLJANA GUSTO XAURUM
Moški SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 10014881602 -- >
Klub LJUBLJANA GUSTO XAURUM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014881602
Čas: 0
18 . 69 Drinovec Matej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10010968862 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010968862
Čas: 0
DNF19 . 2 Rajović Dušan
ADRIA MOBIL
Moški SRB ADRIA MOBIL 10009436262 DNF >
Klub ADRIA MOBIL
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10009436262
Čas: DNF
DNF20 . 132 TROSINO MIRKO
AMORE & VITA - PRODIR
Moški ITA AMORE & VITA - PRODIR 10007202535 DNF >
Klub AMORE & VITA - PRODIR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10007202535
Čas: DNF
DNF21 . 105 KRIZEK Matthias
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10004635166 DNF >
Klub TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10004635166
Čas: DNF
DNF22 . 10 Per Gorazd
ADRIA MOBIL
Moški SLO ADRIA MOBIL 10010968761 DNF >
Klub ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010968761
Čas: DNF
DNF23 . 54 KANKOVSKY Alois
ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Moški CZE ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM 10002510563 DNF >
Klub ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10002510563
Čas: DNF
DNF24 . 5 Grošelj Žiga
ADRIA MOBIL
Moški SLO ADRIA MOBIL 10007973178 DNF >
Klub ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007973178
Čas: DNF
DNF25 . 9 Bozic Jon
ADRIA MOBIL
Moški SLO ADRIA MOBIL 10009640770 DNF >
Klub ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009640770
Čas: DNF
DNF26 . 26 HOFER Andreas
HRINKOW ADVARICS CYCLEANG
Moški AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 10006824336 DNF >
Klub HRINKOW ADVARICS CYCLEANG
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10006824336
Čas: DNF
DNF27 . 78 SIMON Péter
PANNON CYCLING TEAM HUN
Moški HUN PANNON CYCLING TEAM HUN 10007157974 DNF >
Klub PANNON CYCLING TEAM HUN
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10007157974
Čas: DNF
DNF28 . 73 ZATHURECKY Márk
PANNON CYCLING TEAM HUN
Moški HUN PANNON CYCLING TEAM HUN 10009825676 DNF >
Klub PANNON CYCLING TEAM HUN
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10009825676
Čas: DNF
DNF29 . 76 Szatmáry András
PANNON CYCLING TEAM HUN
Moški HUN PANNON CYCLING TEAM HUN 10006448056 DNF >
Klub PANNON CYCLING TEAM HUN
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10006448056
Čas: DNF
DNF30 . 91 Bavec Timotej
mebloJOGI PRO-CONCRETE
Moški SLO mebloJOGI PRO-CONCRETE 10017569007 DNF >
Klub mebloJOGI PRO-CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569007
Čas: DNF
DNF31 . 113 UMHALLER Thomas
MYBIKE STEVENS
Moški SLO MYBIKE STEVENS 10009399785 DNF >
Klub MYBIKE STEVENS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009399785
Čas: DNF
DNF32 . 87 Roškar Tim
mebloJOGI PRO-CONCRETE
Moški SLO mebloJOGI PRO-CONCRETE 10015084793 DNF >
Klub mebloJOGI PRO-CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015084793
Čas: DNF
DNF33 . 143 NARUMI Soh
SPEEDER CYCLING TEAM
Moški ITA SPEEDER CYCLING TEAM 10053239139 DNF >
Klub SPEEDER CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10053239139
Čas: DNF
DNF34 . 68 Kvasina Filip
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10009979260 DNF >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009979260
Čas: DNF
DNF35 . 80 Dina Dániel
PANNON CYCLING TEAM HUN
Moški HUN PANNON CYCLING TEAM HUN 10009659968 DNF >
Klub PANNON CYCLING TEAM HUN
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10009659968
Čas: DNF
DNF36 . 133 BANUSHI BESMIR
AMORE & VITA - PRODIR
Moški ITA AMORE & VITA - PRODIR 10005360949 DNF >
Klub AMORE & VITA - PRODIR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10005360949
Čas: DNF
DNF37 . 129 YUSTRE Kristian
AMORE & VITA - PRODIR
Moški ITA AMORE & VITA - PRODIR 10059634570 DNF >
Klub AMORE & VITA - PRODIR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10059634570
Čas: DNF
DNF38 . 115 GRUBER Julian
MYBIKE STEVENS
Moški SLO MYBIKE STEVENS 10010609962 DNF >
Klub MYBIKE STEVENS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010609962
Čas: DNF
DNF39 . 71 Kavšek Luka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017647213 DNF >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647213
Čas: DNF
DNF40 . 134 ZULLO ANTONIO
AMORE & VITA - PRODIR
Moški ITA AMORE & VITA - PRODIR 10012590479 DNF >
Klub AMORE & VITA - PRODIR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10012590479
Čas: DNF
DNF41 . 112 FIDLER Gerd
MYBIKE STEVENS
Moški AUT MYBIKE STEVENS 10009781927 DNF >
Klub MYBIKE STEVENS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10009781927
Čas: DNF
DNF42 . 38 Prah Aljaž
LJUBLJANA GUSTO XAURUM
Moški SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 10017647112 DNF >
Klub LJUBLJANA GUSTO XAURUM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647112
Čas: DNF
DNF43 . 11 Rumac Josip
ADRIA MOBIL
Moški CRO ADRIA MOBIL 10007822729 DNF >
Klub ADRIA MOBIL
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10007822729
Čas: DNF
DNF44 . 110 SCHLEMMER Lukas
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10008694012 DNF >
Klub TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008694012
Čas: DNF
DNF45 . 119 PELIKAN Janos
MYBIKE STEVENS
Moški HUN MYBIKE STEVENS 10008689665 DNF >
Klub MYBIKE STEVENS
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10008689665
Čas: DNF
DNF46 . 67 Čotar Luka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10013815712 DNF >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013815712
Čas: DNF
DNF47 . 40 Debevec Blaž
LJUBLJANA GUSTO XAURUM
Moški SLO LJUBLJANA GUSTO XAURUM 10017562337 DNF >
Klub LJUBLJANA GUSTO XAURUM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017562337
Čas: DNF
DNF48 . 117 Bajc Andi
MYBIKE STEVENS
Moški SLO MYBIKE STEVENS 10004610312 DNF >
Klub MYBIKE STEVENS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004610312
Čas: DNF
DNF49 . 85 Repse Uros
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10008692190 DNF >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008692190
Čas: DNF
DNF50 . 79 HOLLÓ Botond
PANNON CYCLING TEAM HUN
Moški HUN PANNON CYCLING TEAM HUN 10008731495 DNF >
Klub PANNON CYCLING TEAM HUN
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10008731495
Čas: DNF
DNF51 . 84 Obal Primož
mebloJOGI PRO-CONCRETE
Moški SLO mebloJOGI PRO-CONCRETE 10015547565 DNF >
Klub mebloJOGI PRO-CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015547565
Čas: DNF
DNF52 . 33 Guy Timothy
LJUBLJANA GUSTO XAURUM
Moški AUT LJUBLJANA GUSTO XAURUM 10005971443 DNF >
Klub LJUBLJANA GUSTO XAURUM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10005971443
Čas: DNF
DNF53 . 60 OTRUBA Jakub
ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Moški CZE ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM 10015093079 DNF >
Klub ELKOV AUTHOR CYCLING TEAM
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10015093079
Čas: DNF
DNF54 . 74 SZABÓ MIKLOS
PANNON CYCLING TEAM HUN
Moški HUN PANNON CYCLING TEAM HUN 10011220961 DNF >
Klub PANNON CYCLING TEAM HUN
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10011220961
Čas: DNF
DNF55 . 141 STENSON Adam
SPEEDER CYCLING TEAM
Moški HUN SPEEDER CYCLING TEAM 10010186600 DNF >
Klub SPEEDER CYCLING TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10010186600
Čas: DNF
DNF56 . 140 PASI-PUTTINI Roberto
SPEEDER CYCLING TEAM
Moški HUN SPEEDER CYCLING TEAM 10010003209 DNF >
Klub SPEEDER CYCLING TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10010003209
Čas: DNF
DNF57 . 29 EICHINGER Daniel
HRINKOW ADVARICS CYCLEANG
Moški HUN HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 10015603442 DNF >
Klub HRINKOW ADVARICS CYCLEANG
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10015603442
Čas: DNF
DNF58 . 130 NIKA  ILTJAN
AMORE & VITA - PRODIR
Moški ITA AMORE & VITA - PRODIR 10009713421 DNF >
Klub AMORE & VITA - PRODIR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10009713421
Čas: DNF
DNF59 . 65 Lakota Luka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10015720246 DNF >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015720246
Čas: DNF
DNF60 . 50 WEST Alex
CYCLING TEAM FRIULI ITA
Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI ITA 10014258879 DNF >
Klub CYCLING TEAM FRIULI ITA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014258879
Čas: DNF
DNF61 . 142 GARDINI Lorenzo
SPEEDER CYCLING TEAM
Moški HUN SPEEDER CYCLING TEAM 10016297495 DNF >
Klub SPEEDER CYCLING TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10016297495
Čas: DNF
DNF62 . 138 Homan Gregor
BAM.BI
Moški SLO BAM.BI 10013966970 DNF >
Klub BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013966970
Čas: DNF
DNF63 . 72 OROSZ Gergo
PANNON CYCLING TEAM HUN
Moški HUN PANNON CYCLING TEAM HUN 10011000790 DNF >
Klub PANNON CYCLING TEAM HUN
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10011000790
Čas: DNF
DNF64 . 30 FRIEDL Nils
HRINKOW ADVARICS CYCLEANG
Moški HUN HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 10010196603 DNF >
Klub HRINKOW ADVARICS CYCLEANG
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10010196603
Čas: DNF
DNF65 . 1 Jarc Aljaž
ADRIA MOBIL
Moški SLO ADRIA MOBIL 10015327293 DNF >
Klub ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015327293
Čas: DNF
DNF66 . 51 CAVICCHIOLI JACOPO
CYCLING TEAM FRIULI ITA
Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI ITA 10016095011 DNF >
Klub CYCLING TEAM FRIULI ITA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10016095011
Čas: DNF
DNF67 . 89 Furlan Jernej
mebloJOGI PRO-CONCRETE
Moški SLO mebloJOGI PRO-CONCRETE 10017647011 DNF >
Klub mebloJOGI PRO-CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647011
Čas: DNF
DEČKI C (U13)-M
1 . 100 Mernik Sven Aleksander
BIKEREPUBLIC
Moški SLO BIKEREPUBLIC 100 612 068 79 00:15:41 >
Klub BIKEREPUBLIC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 612 068 79
Čas: 00:15:41
2 . 97 Pečnjak Filip
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 100 441 062 84 00:16:51 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 441 062 84
Čas: 00:16:51
3 . 98 Tisovec Kristian
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 560 71 00:17:18 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 560 71
Čas: 00:17:18
4 . 112 Zajc Matevž
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 492 546 61 00:17:33 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 546 61
Čas: 00:17:33
5 . 123 Gregorčič Luka
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 501 503 94 00:17:41 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 501 503 94
Čas: 00:17:41
6 . 120 Jenko Tine
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 827 917 06 00:17:41 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 827 917 06
Čas: 00:17:41
7 . 119 Vidic Luka
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 737 402 89 00:17:44 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 737 402 89
Čas: 00:17:44
8 . 143 Muršec Nik
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 158 10 00:18:09 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 500 158 10
Čas: 00:18:09
9 . 99 Rozman Nik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 56425 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 56425
Čas: 00:00:00
10 . 109 Pečnik Rene
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 962 85 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 962 85
Čas: 00:00:00
11 . 145 Kirbiš Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 167 19 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 500 167 19
Čas: 00:00:00
DNS12 . 124 Makuc Maks
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 100 631 059 58 DNS >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 631 059 58
Čas: DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 92 Lešnik Jan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 514 092 73 00:23:53 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 514 092 73
Čas: 00:23:53
2 . 84 ČUK Enej
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 642 56 00:23:53 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 642 56
Čas: 00:23:53
3 . 73 Majnik Jure
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 918 41 00:23:53 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 918 41
Čas: 00:23:53
4 . 71 KAFERLE Gaj
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 00:23:53 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017556273
Čas: 00:23:53
5 . 93 Flajs Maj
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 151 80 00:23:53 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 151 80
Čas: 00:23:53
6 . 74 Krevs Marcel
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 248 80 00:23:53 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 248 80
Čas: 00:23:53
7 . 80 Oblak Domen
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 492 575 90 00:23:53 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 575 90
Čas: 00:23:53
8 . 68 Vrtar Andraž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 828 95 00:23:53 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 828 95
Čas: 00:23:53
9 . 88 Zornada Marcel
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 514 114 95 00:24:03 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 514 114 95
Čas: 00:24:03
10 . 76 Kelner Žiga
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 155 07 00:24:10 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 500 155 07
Čas: 00:24:10
11 . 69 Peterlin Luka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 549 60 00:25:48 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 549 60
Čas: 00:25:48
12 . 94 Sužnik Julijan
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 100 596 036 52 00:26:00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 596 036 52
Čas: 00:26:00
13 . 91 Sušnik Nejc
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 154 83 00:26:00 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 154 83
Čas: 00:26:00
14 . 70 Novak Črt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 333 88 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 597 333 88
Čas: 00:00:00
15 . 79 Žagar Matic
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 492 567 82 -- >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 567 82
Čas: 00:00:00
16 . 82 Juvan Jakob
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 807 235 82 -- >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 807 235 82
Čas: 00:00:00
17 . 95 Moharič Dino
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 100 596 055 71 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 596 055 71
Čas: 00:00:00
DNS18 . 87 Bevc Jakob
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 492 573 88 DNS >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 573 88
Čas: DNS
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 51 Kenda Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 543 84 00:26:14 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 543 84
Čas: 00:26:14
2 . 17 Turk Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 565 76 00:26:14 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 565 76
Čas: 00:26:14
3 . 41 Križnar Žan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 153 82 00:27:05 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 153 82
Čas: 00:27:05
4 . 58 Kavčič Jernej
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 136 65 00:27:05 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 136 65
Čas: 00:27:05
5 . 48 Klopčič Leon
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 468 09 00:27:05 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 468 09
Čas: 00:27:05
6 . 50 šen Tilen
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 135 64 00:27:05 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 135 64
Čas: 00:27:05
7 . 28 Svenšek Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 148 77 00:27:05 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 148 77
Čas: 00:27:05
8 . 31 Kirbiš Primož
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 807 27 00:27:05 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 807 27
Čas: 00:27:05
9 . 42 Košir Vid
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 157 86 00:27:05 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 157 86
Čas: 00:27:05
10 . 18 Mihalič Erik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 554 65 00:27:09 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 554 65
Čas: 00:27:09
11 . 23 Ambrožič Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 209 41 00:27:17 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 209 41
Čas: 00:27:17
12 . 26 Kolar Matej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 176 005 31 00:27:20 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 005 31
Čas: 00:27:20
13 . 49 Poberaj Mark
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 100 829 851 00 00:27:39 >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 829 851 00
Čas: 00:27:39
14 . 20 Kogovšek Črt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 803 797 39 00:27:39 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 803 797 39
Čas: 00:27:39
15 . 39 Debevec Jakob
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 734 51 00:27:39 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 734 51
Čas: 00:27:39
16 . 22 Badovinac Jošt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 552 63 00:27:39 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 552 63
Čas: 00:27:39
17 . 27 Valenko Lovro
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 146 75 00:27:39 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 146 75
Čas: 00:27:39
18 . 40 Copot Luka
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 733 900 79 -- >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 733 900 79
Čas: 00:00:00
19 . 46 Eržen Martin
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 147 76 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 147 76
Čas: 00:00:00
20 . 47 Dolinšek Jaka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 031 57 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 031 57
Čas: 00:00:00
21 . 29 Rutnik Matevž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 809 29 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 809 29
Čas: 00:00:00
22 . 21 Ivnik Tilen
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 843 13 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 843 13
Čas: 00:00:00
23 . 35 Jeraj Nikolas
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 176 463 04 -- >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 463 04
Čas: 00:00:00
24 . 24 Robič NAL JURE
KK BLED
Moški SLO KK BLED 100 176 451 89 -- >
Klub KK BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 451 89
Čas: 00:00:00
DNF25 . 37 Jagarinec Žan
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 739 849 14 DNF >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 739 849 14
Čas: DNF
DNF26 . 34 Mutec Martin
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 796 959 88 DNF >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 796 959 88
Čas: DNF
DNS27 . 32 Hanžel Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 808 28 DNS >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 808 28
Čas: DNS
DNS28 . 33 Poljanec Jon
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 754 71 DNS >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 754 71
Čas: DNS
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 127 Jablanovec Luka
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 100 175 850 70 00:36:00 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 850 70
Čas: 00:36:00
2 . 123 Kovač Štefan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 089 18 00:36:00 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 089 18
Čas: 00:36:00
3 . 102 Piskule Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 851 71 00:36:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 851 71
Čas: 00:36:00
4 . 121 Ziherl Luka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 156 85 00:36:00 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 156 85
Čas: 00:36:00
5 . 122 Škrlec Erik
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 645 554 08 00:36:00 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 645 554 08
Čas: 00:36:00
6 . 125 Sluga Matevž
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 778 734 02 00:36:00 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 778 734 02
Čas: 00:36:00
7 . 106 Muršec Miha
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 800 20 00:36:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 800 20
Čas: 00:36:00
8 . 128 Strmšek Miha
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 100 175 757 74 00:36:00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 757 74
Čas: 00:36:00
9 . 104 Jordan Adam
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 852 72 00:36:08 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 852 72
Čas: 00:36:08
10 . 117 DRAŠLER ANŽE
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 732 49 00:36:08 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 732 49
Čas: 00:36:08
11 . 112 Tomšič Dan Andrej
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 721 38 00:36:10 >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 721 38
Čas: 00:36:10
12 . 124 Cvjetičanin Maks
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 797 458 05 00:36:28 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 797 458 05
Čas: 00:36:28
13 . 129 Ornik Tomaž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 100 175 659 73 00:36:54 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 659 73
Čas: 00:36:54
14 . 109 Jeromel Vid
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 806 26 00:36:54 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 806 26
Čas: 00:36:54
15 . 105 Gregorič David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 572 83 00:37:02 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 572 83
Čas: 00:37:02
16 . 126 Bedek Drejc
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 475 16 00:37:08 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 475 16
Čas: 00:37:08
17 . 116 JOVAN TIM
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 740 57 -- >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 740 57
Čas: 00:00:00
18 . 120 Brezovšek Nejc
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 176 462 03 -- >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 462 03
Čas: 00:00:00
DNF19 . 107 Majnik Andrej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 805 25 DNF >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 805 25
Čas: DNF
DNF20 . 101 Polovič Nino
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 568 79 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 568 79
Čas: DNF
DNS21 . 110 Žnidarič Bor
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 497 993 76 DNS >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 497 993 76
Čas: DNS
DNS22 . 111 žagar Nejc
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 632 214 49 DNS >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 632 214 49
Čas: DNS
DNS23 . 114 Oven Martin
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 736 53 DNS >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 736 53
Čas: DNS
DNS24 . 119 Dekleva Jan
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 796 230 38 DNS >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 796 230 38
Čas: DNS
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 133 Rataj Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 292 27 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 292 27
Čas: 00:00:00
2 . 157 Jurišević Carlo
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 508 800 19 -- >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 508 800 19
Čas: 00:00:00
3 . 142 Bevc Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 325 60 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 325 60
Čas: 00:00:00
4 . 151 Skuk Luka
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 819 39 -- >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 819 39
Čas: 00:00:00
5 . 170 Pirih Aleš
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 175 890 13 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 890 13
Čas: 00:00:00
6 . 149 Zalar Gašper
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 816 36 -- >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 816 36
Čas: 00:00:00
7 . 173 Trotovšek Jan
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 559 899 96 -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 559 899 96
Čas: 00:00:00
8 . 140 Colnar Martin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 323 58 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 323 58
Čas: 00:00:00
9 . 162 Dragar Luka
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 501 496 87 -- >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 501 496 87
Čas: 00:00:00
10 . 171 Kostelec Aljaž
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 598 350 38 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 598 350 38
Čas: 00:00:00
11 . 148 Pušnik Gašper
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 820 40 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 820 40
Čas: 00:00:00
12 . 158 Jovan Jan
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 840 60 -- >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 840 60
Čas: 00:00:00
13 . 143 Bahč Gregor
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 326 61 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 326 61
Čas: 00:00:00
14 . 177 Gorjanc Tevž
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 100 801 850 32 -- >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 801 850 32
Čas: 00:00:00
DNF15 . 159 Jeretina Marko
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 818 38 DNF >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 818 38
Čas: DNF
DNF16 . 164 Čuk Tjaž
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 814 34 DNF >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 814 34
Čas: DNF
DNF17 . 154 Kopač Andraž
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 728 031 30 DNF >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 728 031 30
Čas: DNF
DNF18 . 176 Petrič Tilen
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 100 822 408 26 DNF >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 822 408 26
Čas: DNF
DNF19 . 150 Teržan Jakob
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 610 24 DNF >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 610 24
Čas: DNF
DNF20 . 141 Bogataj Patrik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 324 59 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 324 59
Čas: DNF
DNF21 . 153 Pekovšek Aljaž
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 756 971 64 DNF >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 756 971 64
Čas: DNF
DNF22 . 155 Kogovšek Kancijan
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 815 35 DNF >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 815 35
Čas: DNF
DNF23 . 165 Čemažar Jaka
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 817 37 DNF >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 817 37
Čas: DNF
DNF24 . 161 Jagodic Filip
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 821 41 DNF >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 821 41
Čas: DNF
DNF25 . 169 Kušar Jan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 015 41 DNF >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 015 41
Čas: DNF
DNF26 . 179 Štajnar Mihael
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 644 58 DNF >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 644 58
Čas: DNF
DNF27 . 156 Kimovec Žan Mark
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 833 53 DNF >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 833 53
Čas: DNF
DNF28 . 168 Zlate Luka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 191 23 DNF >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 191 23
Čas: DNF
DNF29 . 166 Božič Matic
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 632 46 DNF >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 632 46
Čas: DNF
DNF30 . 189 Kovačič Rok
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 296 31 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 296 31
Čas: DNF
DNF31 . 131 Rozman Luka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 800 815 64 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 800 815 64
Čas: DNF
DNF32 . 132 Ravbar Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 291 26 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 291 26
Čas: DNF
DNF33 . 163 Cunder Martin
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 834 54 DNF >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 834 54
Čas: DNF
DNF34 . 139 Gajšak Žak
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 558 639 00 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 558 639 00
Čas: DNF
DNF35 . 167 Avbelj Blaž
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 634 48 DNF >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 634 48
Čas: DNF
DNF36 . 145 Pajek Benjamin
KK BLED
Moški SLO KK BLED 100 176 007 33 DNF >
Klub KK BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 007 33
Čas: DNF
DNF37 . 130 VOVKO Tim
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 750 982 89 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 750 982 89
Čas: DNF
DNF38 . 160 Jančar Žiga
ROG AS
Moški SLO ROG AS 100 175 835 55 DNF >
Klub ROG AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 835 55
Čas: DNF
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 184 Žvan Katja
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE 100 492 634 52 00:09:11 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 492 634 52
Čas: 00:09:11
2 . 185 Jeromel Hana
PERUTNINA PTUJ
Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 141 90 00:09:42 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 500 141 90
Čas: 00:09:42
3 . 10 Špringer Zoja
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 748 834 75 00:09:55 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 748 834 75
Čas: 00:09:55
4 . 180 Novak Ivana Rosa
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 533 74 00:10:10 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 533 74
Čas: 00:10:10
5 . 188 Tompa Julija
KK TBP LENART
Ženski SLO KK TBP LENART 100 603 259 00 00:10:21 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 603 259 00
Čas: 00:10:21
6 . 183 KOTNIK Lia
KK ADRIA MOBIL
Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 470 50 00:11:24 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 769 470 50
Čas: 00:11:24
7 . 189 Gonza Rebeka
KK TBP LENART
Ženski SLO KK TBP LENART 100 654 878 15 00:11:24 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 654 878 15
Čas: 00:11:24
8 . 181 Peterlin Laura
KK ADRIA MOBIL
Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 601 582 69 00:11:31 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 601 582 69
Čas: 00:11:31
9 . 187 Tompa Veronika
KK TBP LENART
Ženski SLO KK TBP LENART 100 603 263 04 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 603 263 04
Čas: 00:00:00
DNS10 . 186 Mehle Lina
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 734 107 92 DNS >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 734 107 92
Čas: DNS
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 189 Smrdel Tina
MBK SPORTR.SI
Ženski SLO MBK SPORTR.SI 100 175 826 46 00:16:43 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 826 46
Čas: 00:16:43
2 . 163 Špringer Tia
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 635 246 74 00:16:43 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 635 246 74
Čas: 00:16:43
3 . 188 Hočevar Lucija
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 823 689 46 00:18:12 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 823 689 46
Čas: 00:18:12
4 . 190 Biruš Dora
BK RIJEKA
Ženski CRO BK RIJEKA -- >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:00:00
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 188 Kalan Neja
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 126 55 00:24:06 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 126 55
Čas: 00:24:06
2 . 185 Moroz Nuša
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 532 73 00:24:56 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 532 73
Čas: 00:24:56
3 . 190 Galof Pija
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 639 673 39 00:25:14 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 639 673 39
Čas: 00:25:14
4 . 189 Horvat Lea
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 504 568 55 00:26:02 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 504 568 55
Čas: 00:26:02
5 . 186 Čuk Špela
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 546 87 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 546 87
Čas: 00:00:00
6 . 187 Kostelec Tina
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 804 460 23 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 804 460 23
Čas: 00:00:00
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 193 Sušnik Tjaša
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 124 53 00:27:05 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 124 53
Čas: 00:27:05
2 . 197 Čemažar Klara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 735 52 00:27:20 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 735 52
Čas: 00:27:20
3 . 195 Ahačič Ana
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 125 54 00:27:55 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 125 54
Čas: 00:27:55
4 . 194 Prevc Eva
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 076 05 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 076 05
Čas: 00:00:00
5 . 191 Rotar Rebeka
KK BLED
Ženski SLO KK BLED 100 750 958 65 -- >
Klub KK BLED
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 750 958 65
Čas: 00:00:00
6 . 198 Hamler Tajda
KK TBP LENART
Ženski SLO KK TBP LENART 100 175 660 74 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 660 74
Čas: 00:00:00
DNF7 . 192 Žibert Ema
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 804 456 19 DNF >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 804 456 19
Čas: DNF
DNS8 . 196 Mikuž Metka
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 484 067 21 DNS >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 484 067 21
Čas: DNS
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 60 Jančič Nika
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 841 174 71 00:22:02 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 841 174 71
Čas: 00:22:02
2 . 59 Mohorič Tajda
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 804 466 29 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 804 466 29
Čas: 00:00:00
3 . 62 Puvača Irina
BK RIJEKA
Ženski CRO BK RIJEKA 100 284 097 65 -- >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 100 284 097 65
Čas: 00:00:00
4 . 63 Posavec Mateja
BK RIJEKA
Ženski CRO BK RIJEKA 100 551 357 90 -- >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 100 551 357 90
Čas: 00:00:00
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 199 Longyka Anja
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 844 194 84 00:18:50 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 844 194 84
Čas: 00:18:50
2 . 200 Berlan Ula
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 156 636 62 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 156 636 62
Čas: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content