Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 7. VN Občine Vodice 2018

Cestno kolesarstvo Tekma:7. VN Občine Vodice 2018 Datum:22.09.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Št. krogov Zaostanek Naj. Krog
ŽENSKE A-Ž
1 . 63 Galuf Lucija Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 797 443 87 01:01:24 11 -- 00:05:17
2 . 69 Selan Dunja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 100 176 027 53 01:01:25 11 00:00:01 00:05:30
3 . 64 Zupanc Nusa Ženski SLO PICIBICI 100 176 204 36 01:01:36 10 -1 00:05:32
4 . 67 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 365 03 01:04:17 10 -1 00:05:52
DNF 66 Gregorič Manca Ženski SLO PICIBICI 100 805 427 20 00:18:52 3 -8 00:05:31
ŽENSKE B-Ž
1 . 70 Rotar Melita Ženski SLO 3 GENERACIJE 01:01:29 10 -- 00:05:32
2 . 79 Pogačnik Helena Ženski SLO KD ALPE SiS 10063461424 01:02:30 10 00:01:01 00:05:45
3 . 77 NASTRAN JOŽI BRANK Ženski SLO VICTORIA CLUB 01:03:53 10 00:02:24 00:05:28
ŽENSKE C-Ž
1 . 72 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 252 84 01:01:37 10 -- 00:05:52
2 . 73 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 01:07:00 10 00:05:23 00:06:18
3 . 50 MERČON Urška Ženski SLO KD Rog 01:03:48 8 -2 00:07:14
4 . 71 Veršnik Zdenka Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 175 635 49 01:01:51 7 -3 00:08:15
AMATERJI -M
1 . 5 Vrhovnik Luka Moški SLO Rog AS 100 776 579 78 01:14:26 15 -- 00:04:43
2 . 9 Alič Miha Moški SLO KD LPP 100 716 394 33 01:16:55 15 00:02:29 00:04:43
3 . 6 Murko Vid Moški SLO KD SELCE 100 798 804 90 01:18:46 15 00:04:20 00:04:57
4 . 10 Avguštin Simon Moški SLO ŠD RIKITEAM 100 597 457 18 01:18:47 15 00:04:21 00:04:57
5 . 74 Kurnik Michael Moški AUT ARBÖ ASKÖ RAIFFEISEN FELD AM SEE 10014485013 01:17:12 14 -1 00:05:08
6 . 8 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 749 66 01:19:29 14 -1 00:05:11
DNF 7 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 00:35:50 7 -8 00:04:55
DNF 3 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 755 507 55 00:31:00 6 -9 00:04:56
DNS 4 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SiS 100 780 363 79 01:37:35 1 -14 01:37:35
DNS 2 Trejić Đulaga Moški SLO BK Bihać 100 090 254 28 01:37:27 1 -14 01:37:27
DNS 1 Homan Gregor Moški SLO BAM.BI 100 139 669 70 01:37:25 1 -14 01:37:25
MASTER A-M
DNS 13 Grušovnik Matjaž Moški SLO ŠD RIKITEAM 100 516 164 11 01:37:42 1 01:37:42
DNS 12 Bogša Uroš Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 220 52 01:37:40 1 01:37:40
DNS 11 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 529 40 01:37:38 1 01:37:38
MASTER B-M
1 . 15 Jackson Simon Peter Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 606 533 73 01:14:17 15 -- 00:04:42
2 . 76 Melihen Miha Moški SLO KK KRANJ 10080410354 01:14:36 15 00:00:19 00:04:41
3 . 16 RIHTARIČ David Moški SLO ŠD RIKITEAM 100 492 232 38 01:18:43 15 00:04:26 00:04:57
DNS 14 Mikuš Tomaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 930 53 01:37:44 1 -14 01:37:44
MASTER C-M
1 . 75 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 10017598107 01:18:54 15 -- 00:04:56
DNS 18 Levstik Robert Moški SLO ŠD Metek 100 547 165 69 01:37:49 1 -14 01:37:49
DNS 17 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 492 229 35 01:37:46 1 -14 01:37:46
MASTER D-M
1 . 22 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 555 66 01:18:50 15 -- 00:04:55
2 . 21 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 541 52 01:18:54 15 00:00:04 00:04:55
3 . 24 Kovač Marjan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 183 15 01:14:58 14 -1 00:04:56
4 . 20 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 936 59 01:15:54 14 -1 00:05:10
5 . 19 Rotar Tomaž Moški SLO 3 GENERACIJE 01:19:08 14 -1 00:05:04
DNS 23 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 364 02 01:37:51 1 -14 01:37:51
MASTER E-M
1 . 36 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 011 898 48 01:00:46 12 -- 00:04:58
2 . 25 Šeme Tomaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 755 546 94 01:02:20 12 00:01:34 00:05:02
3 . 27 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 518 29 01:02:21 12 00:01:35 00:05:01
4 . 37 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 100 176 116 45 01:02:22 12 00:01:36 00:05:01
5 . 29 Gorjanec Dušan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 624 38 01:02:39 12 00:01:53 00:05:03
6 . 35 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 776 93 01:02:40 12 00:01:54 00:04:49
7 . 30 Škerget Lovrenc Moški SLO KD SELCE SLO19681230 01:03:41 12 00:02:55 00:05:01
8 . 26 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 525 36 01:06:21 12 00:05:35 00:05:16
9 . 31 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 100 175 691 08 01:01:22 11 -1 00:05:26
10 . 32 šesek Uroš Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 01:03:31 11 -1 00:05:28
MASTER F-M
1 . 42 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 779 96 01:02:23 12 -- 00:05:02
2 . 43 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 100 176 356 91 01:02:40 12 00:00:17 00:05:02
3 . 38 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 01:06:00 12 00:03:37 00:05:15
4 . 41 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 385 23 01:06:03 12 00:03:40 00:05:13
5 . 40 Bogataj Igor Moški SLO Rog AS 100 175 925 48 01:01:28 11 -1 00:05:29
DNS 39 Zupančič Mirko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 638 52 01:16:13 1 -11 01:16:13
MASTER G-M
1 . 44 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 01:04:45 12 -- 00:05:08
2 . 45 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 175 876 96 01:06:00 12 00:01:15 00:05:09
3 . 51 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 100 176 322 57 01:01:21 11 -1 00:05:27
4 . 49 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 01:04:47 11 -1 00:05:41
5 . 48 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 01:04:53 11 -1 00:05:37
6 . 47 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 583 94 01:01:32 10 -2 00:06:00
7 . 46 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 01:02:39 10 -2 00:05:48
MASTER H-M
1 . 54 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 534 45 01:01:23 11 -- 00:05:25
2 . 57 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 358 93 01:04:53 11 00:03:30 00:05:33
3 . 55 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 694 11 01:05:00 11 00:03:37 00:05:31
4 . 53 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 540 51 01:00:48 10 -1 00:05:38
5 . 52 Kermavnar Miloš Moški SLO 3 GENERACIJE 01:06:50 10 -1 00:06:04
DNS 56 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 524 35 01:16:15 1 -10 01:16:15
MASTER I-M
1 . 62 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 312 47 01:04:49 11 -- 00:05:41
2 . 59 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 01:04:51 11 00:00:02 00:05:40
3 . 58 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 01:01:33 10 -1 00:06:00
DNS 61 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 100 175 700 17 01:16:18 1 -10 01:16:18
DNS 60 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 318 53 01:16:16 1 -10 01:16:16
DEČKI C (U13)-M
1 . 147 Mernik Sven Aleksander Moški SLO BikeRepublic 100 612 068 79 00:25:11 4 -- 00:05:51
2 . 164 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 100 176 205 37 00:25:11 4 -- 00:05:50
3 . 156 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 564 75 00:25:13 4 00:00:02 00:05:52
4 . 155 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 561 72 00:25:15 4 00:00:04 00:05:54
5 . 169 Zajc Matevž Moški SLO Rog AS 100 492 546 61 00:25:15 4 00:00:04 00:05:53
6 . 153 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 574 85 00:25:19 4 00:00:08 00:05:59
7 . 154 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 820 87 00:25:31 4 00:00:20 00:06:08
8 . 170 Vidic Luka Moški SLO Rog AS 100 737 402 89 00:26:05 4 00:00:54 00:06:18
9 . 166 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 158 10 00:26:44 4 00:01:33 00:06:35
10 . 175 Gregorčič Luka Moški SLO Rog AS 100 501 503 94 00:26:47 4 00:01:36 00:06:39
11 . 180 Gonza Tomaž Moški SLO KK TBP Lenart 100 603 254 92 00:28:08 4 00:02:57 00:06:49
12 . 168 Jakomini Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 823 403 51 00:28:15 4 00:03:04 00:06:34
13 . 172 Križman Miha Moški SLO Rog AS 100 733 894 73 00:28:16 4 00:03:05 00:06:48
14 . 173 Kredar Rok Moški SLO Rog AS 100 848 011 21 00:28:54 4 00:03:43 00:06:54
15 . 178 Pondelak Dino Moški SLO KK TBP Lenart 100 833 944 19 00:28:55 4 00:03:44 00:07:06
16 . 165 Pečnik Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 962 85 00:28:56 4 00:03:45 00:07:02
17 . 167 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 167 19 00:29:05 4 00:03:54 00:06:52
18 . 161 JAKŠE Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 446 26 00:29:06 4 00:03:55 00:07:00
19 . 160 Kovačič Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 405 82 00:30:05 4 00:04:54 00:07:23
DNS 184 ESTERL Matthias Moški AUT Junior Cycling Team Graz-Arbo 10082740172 00:34:55 1 -3 00:34:55
DNS 183 KRASSNIG Nico Moški AUT Junior Cycling Team Graz-Arbo 10079294652 00:34:52 1 -3 00:34:52
DNS 182 VERWEJ Leander Moški NLD Junior Cycling Team Graz-Arbo 10079294450 00:34:51 1 -3 00:34:51
DNS 181 Golob Nik Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 939 62 00:34:50 1 -3 00:34:50
DNS 179 Makuc Maks Moški SLO KK TBP Lenart 100 631 059 58 00:34:48 1 -3 00:34:48
DNS 177 Urbanc Gašper Moški SLO KK TBP Lenart 100 596 031 47 00:34:47 1 -3 00:34:47
DNS 176 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 100 778 747 15 00:34:45 1 -3 00:34:45
DNS 174 Jenko Tine Moški SLO Rog AS 100 827 917 06 00:34:44 1 -3 00:34:44
DNS 171 Spasić Ian Moški SLO Rog AS 100 738 724 53 00:34:42 1 -3 00:34:42
DNS 163 Ambrožič Tadej Moški SLO KK Bled 100 750 948 55 00:34:41 1 -3 00:34:41
DNS 162 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 551 62 00:34:40 1 -3 00:34:40
DNS 159 MERVAR Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 474 54 00:34:38 1 -3 00:34:38
DNS 158 Novak Janez Moški SLO KK ADRIA MOBIL 00:34:37 1 -3 00:34:37
DNS 157 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 637 065 50 00:34:35 1 -3 00:34:35
DNS 152 Rozman Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 56425 00:34:33 1 -3 00:34:33
DNS 151 SKRABL Roko Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 397 74 00:34:32 1 -3 00:34:32
DNS 149 ŠKRBEC Lukas Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 393 70 00:34:31 1 -3 00:34:31
DNS 148 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 560 71 00:34:29 1 -3 00:34:29
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 115 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 536 77 00:37:07 7 -- 00:05:01
2 . 129 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 100 176 152 81 00:37:07 7 -- 00:05:05
3 . 119 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 631 889 15 00:37:10 7 00:00:03 00:05:05
4 . 130 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 918 41 00:37:12 7 00:00:05 00:05:07
5 . 116 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 563 74 00:37:21 7 00:00:14 00:05:04
6 . 138 Čuk Enej Moški SLO Rog AS 100 175 642 56 00:38:13 7 00:01:06 00:05:12
7 . 136 Oblak Domen Moški SLO Rog AS 100 492 575 90 00:38:14 7 00:01:07 00:05:12
8 . 131 Krevs Marcel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 248 80 00:38:21 7 00:01:14 00:05:16
9 . 121 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 00:40:28 7 00:03:21 00:05:20
10 . 128 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 100 176 151 80 00:40:37 7 00:03:30 00:05:40
11 . 135 Vidrih Teodor Moški SLO Rog AS 100 738 763 92 00:40:41 7 00:03:34 00:05:30
12 . 134 Žagar Matic Moški SLO Rog AS 100 492 567 82 00:37:25 6 -1 00:05:45
DNF 141 Sužnik Julijan Moški SLO KK TBP Lenart 100 596 036 52 00:13:45 2 -5 00:05:59
DNF 142 Moharič Dino Moški SLO KK TBP Lenart 100 596 055 71 00:20:21 3 -4 00:06:35
DNF 126 Sušnik Nejc Moški SLO KK KRANJ 100 176 154 83 00:20:16 3 -4 00:06:26
DNF 137 Juvan Jakob Moški SLO Rog AS 100 807 235 82 00:19:55 3 -4 00:05:54
DNF 145 SCHÖNHERR Florian Moški AUT Friesis Bikery Junior Racing Team 100 633 292 60 00:17:16 3 -4 00:05:21
DNF 140 Bevc Jakob Moški SLO Rog AS 100 492 573 88 00:27:56 4 -3 00:05:35
DNF 144 SERTIC Jakob Moški AUT Friesis Bikery Junior Racing Team 100 643 248 25 00:30:00 5 -2 00:05:11
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 108 Gregorčič Natan Moški SLO Rog AS 100 501 518 12 00:36:30 7 -- 00:04:51
2 . 91 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 100 176 030 56 00:36:30 7 -- 00:04:51
3 . 111 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 477 18 00:36:31 7 00:00:01 00:04:52
4 . 80 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 543 84 00:36:41 7 00:00:11 00:04:59
5 . 112 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 468 09 00:36:46 7 00:00:16 00:04:58
6 . 102 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 807 27 00:37:11 7 00:00:41 00:05:07
7 . 81 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 136 65 00:37:13 7 00:00:43 00:05:07
8 . 107 Jagarinec Žan Moški SLO Rog AS 100 739 849 14 00:37:16 7 00:00:46 00:05:05
9 . 105 Muha Luka Moški SLO Rog AS 100 176 464 05 00:37:28 7 00:00:58 00:05:06
10 . 92 Križnar Žan Moški SLO KK KRANJ 100 176 153 82 00:37:59 7 00:01:29 00:05:10
11 . 90 Kolar Matej Moški SLO KK GORJE 100 176 005 31 00:38:19 7 00:01:49 00:05:14
12 . 96 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 100 176 147 76 00:38:21 7 00:01:51 00:05:09
13 . 84 Lumpert Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 208 40 00:40:18 7 00:03:48 00:05:11
14 . 88 Ambrožič Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017620941 00:40:25 7 00:03:55 00:05:14
15 . 109 Debevec Jakob Moški SLO Rog AS 100 175 734 51 00:40:34 7 00:04:04 00:05:39
16 . 95 Grošelj Martin Moški SLO KK KRANJ 100 514 097 78 00:40:36 7 00:04:06 00:05:34
17 . 93 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 100 176 157 86 00:40:44 7 00:04:14 00:05:27
18 . 110 Copot Luka Moški SLO Rog AS 100 733 900 79 00:41:37 7 00:05:07 00:05:46
19 . 106 Jeraj Nikolas Moški SLO Rog AS 100 176 463 04 00:41:46 7 00:05:16 00:05:41
20 . 97 Dolinšek Jaka Moški SLO KK KRANJ 100 176 031 57 00:38:37 6 -1 00:05:39
DNF 100 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 809 29 00:11:07 1 -6 00:11:07
DNF 87 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 552 63 00:23:13 3 -4 00:05:36
DNF 82 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 565 76 00:19:24 3 -4 00:05:18
DNF 113 Poberaj Mark Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 100 829 851 00 00:17:36 3 -4 00:05:18
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 202 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 100 492 634 52 00:26:47 4 -- 00:06:37
2 . 203 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 141 90 00:27:32 4 00:00:45 00:06:42
3 . 197 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 105 34 00:27:46 4 00:00:59 00:06:36
4 . 196 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 533 74 00:32:14 4 00:05:27 00:07:22
DNF 198 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 601 582 69 00:07:34 1 -3 00:07:34
DNF 205 Tompa Veronika Ženski SLO KK TBP Lenart 100 603 263 04 00:15:57 2 -2 00:07:36
DNS 208 Brus Ana Ženski SLO KK TBP Lenart 100 596 049 65 00:35:09 1 -3 00:35:09
DNS 207 Gonza Rebeka Ženski SLO KK TBP Lenart 100 654 878 15 00:35:08 1 -3 00:35:08
DNS 204 Tompa Julija Ženski SLO KK TBP Lenart 100 603 259 00 00:35:06 1 -3 00:35:06
DNS 201 KOTNIK Lia Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 470 50 00:35:03 1 -3 00:35:03
DNS 200 LISIĆ Hana Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 392 69 00:35:02 1 -3 00:35:02
DNS 195 Špringer Zoja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 748 834 75 00:35:00 1 -3 00:35:00
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 192 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 823 689 46 00:25:29 4 -- 00:06:08
2 . 193 Smrdel Tina Ženski SLO MBK SportR.Si 100 175 826 46 00:26:06 4 00:00:37 00:06:15
3 . 194 Grilj Ema Ženski SLO PLAMA-PUR 100 845 047 64 00:26:51 4 00:01:22 00:06:40
DNS 191 Špringer Tia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 635 246 74 00:34:58 1 -3 00:34:58
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 190 Kalan Neja Ženski SLO KK KRANJ 100 176 126 55 00:38:27 7 -- 00:05:15
2 . 187 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 532 73 00:40:35 7 00:02:08 00:05:23
3 . 189 Kostelec Tina Ženski SLO KK KRANJ 100 804 460 23 00:37:30 6 -1 00:05:36
4 . 186 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 639 673 39 00:37:37 6 -1 00:05:35
5 . 188 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 546 87 00:37:50 6 -1 00:05:39
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 216 Ahačič Ana Ženski SLO KK KRANJ 100 176 125 54 00:37:09 7 -- 00:05:07
2 . 209 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 735 52 00:37:12 7 00:00:03 00:05:06
3 . 212 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK KRANJ 100 176 124 53 00:38:22 7 00:01:13 00:05:11
4 . 211 Žibert Ema Ženski SLO KK KRANJ 100 804 456 19 00:40:43 7 00:03:34 00:05:23
5 . 218 WALCHER Viktoria Ženski AUT Friesis Bikery Junior Racing Team 100 350 855 87 00:37:01 6 -1 00:05:39
DNF 210 Rotar Rebeka Ženski SLO KK Bled 100 750 958 65 00:19:26 3 -4 00:05:38

Komentarji