Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 7. Vzpon na Krvavec za Kralja in Kraljico

Cestno kolesarstvo Tekma:7. Vzpon na Krvavec za Kralja in Kraljico Datum:24.08.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Več
MASTER A-M
1 . 36 Lovše Matej
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL 0:38:55 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:38:55
2 . 162 Dogša Iztok
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team 0:40:24 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:40:24
3 . 50 Davor Mlekož
KK Soca Kobarid
Moški SLO KK Soca Kobarid 0:41:41 >
Klub KK Soca Kobarid
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:41:41
4 . 75 Sašo Kitek
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 0:42:23 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:42:23
5 . 169 Jernej Feguš
BREZ
Moški SLO BREZ 0:42:30 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:42:30
6 . 167 Blaž Bergant
ŠD Loka
Moški SLO ŠD Loka 0:43:10 >
Klub ŠD Loka
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:43:10
7 . 170 Filip Feguš
BREZ
Moški SLO BREZ 0:45:03 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:45:03
8 . 12 Hrkalovič Miroslav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:45:32 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:45:32
9 . 109 Stubelj Aleš
BREZ
Moški SLO BREZ 0:46:21 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:46:21
10 . 66 Ribič Zoran
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:47:50 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:47:50
11 . 22 Porenta Jurij
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:48:23 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:48:23
12 . 171 Marko Dolenc
BREZ
Moški SLO BREZ 0:48:45 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:48:45
13 . 110 Boris Bec
BREZ
Moški SLO BREZ 0:49:16 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:49:16
14 . 65 Kramberger Miha
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:49:43 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:49:43
15 . 96 Aleš Kuntnar
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT 0:49:44 >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:49:44
16 . 61 Nadvešnik Tadej
BREZ
Moški SLO BREZ 0:51:04 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:51:04
17 . 70 Kovač Anže
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 0:51:40 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:51:40
18 . 143 Kutoša David
BREZ
Moški SLO BREZ 0:51:54 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:51:54
19 . 17 Jaka Kepec
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:57:25 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:57:25
20 . 184 Dean Tambolaš
Utrgane Ketne
Moški SLO Utrgane Ketne 0:57:31 >
Klub Utrgane Ketne
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:57:31
21 . 16 Juvančič Gregor
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1:00:56 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:00:56
22 . 13 Jakovac Miha
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1:04:13 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:04:13
23 . 182 Štromajer Aleš
ŠD Divji Zajci
Moški SLO ŠD Divji Zajci 1:09:30 >
Klub ŠD Divji Zajci
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:09:30
24 . 180 Matej Jurgele
BREZ
Moški SLO BREZ 1:11:39 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:39
ŽENSKE A-Ž
1 . 60 Gulič Teja
TEAM EPPINGER
Ženski SLO TEAM EPPINGER 0:48:26 >
Klub TEAM EPPINGER
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:48:26
2 . 73 Lavra Šimenc
TK-Ineles Riko Ribnica
Ženski SLO TK-Ineles Riko Ribnica 0:52:47 >
Klub TK-Ineles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:52:47
3 . 26 Voglar Irena
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:54:47 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:54:47
4 . 105 Mermal Nina
KD ALPE
Ženski SLO KD ALPE 0:56:03 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:56:03
5 . 27 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 1:01:35 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 1:01:35
6 . 33 Komel Tadeja
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 1:06:23 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 1:06:23
ŽENSKE B-Ž
1 . 161 Škrajnar Špela
Ganesha Team
Ženski SLO Ganesha Team 0:46:34 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:46:34
2 . 114 Živa Jenko
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:56:44 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:56:44
3 . 147 Ceglar Vida
Bicikel.com
Ženski SLO Bicikel.com 1:01:38 >
Klub Bicikel.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 1:01:38
ŽENSKE C-Ž
1 . 43 Škerlj Ivanka
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:58:27 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:58:27
2 . 127 Žakelj Rada
SLAŠCICARNA MAGUŠAR
Ženski SLO SLAŠCICARNA MAGUŠAR 0:59:07 >
Klub SLAŠCICARNA MAGUŠAR
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:59:07
3 . 79 Trojar Andreja
CVS MOBILE SPORTSTYLE
Ženski SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 1:04:15 >
Klub CVS MOBILE SPORTSTYLE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 1:04:15
4 . 86 Milena Markelj
Hidria
Ženski SLO Hidria 1:28:13 >
Klub Hidria
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 1:28:13
AMATERJI -M
1 . 53 Sikošek Gregor
SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 0:39:45 >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:39:45
2 . 129 Gregor Loli
KK TEMPO SIGAS
Moški SLO KK TEMPO SIGAS 0:39:47 >
Klub KK TEMPO SIGAS
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:39:47
3 . 57 Brinc Uroš
KK Metliška črnina
Moški SLO KK Metliška črnina 0:40:09 >
Klub KK Metliška črnina
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:40:09
4 . 1 Porenta Primož
BAM.BI-A2U TEAM
Moški SLO BAM.BI-A2U TEAM 0:40:29 >
Klub BAM.BI-A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:40:29
5 . 35 Pinter Uroš
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 0:40:35 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:40:35
6 . 92 Korošec Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:40:51 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:40:51
7 . 115 Kimovec Matej
Vaška Runda Cycling Team
Moški SLO Vaška Runda Cycling Team 0:41:07 >
Klub Vaška Runda Cycling Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:41:07
8 . 151 Bošnjak Matic
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 0:42:04 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:42:04
9 . 23 Remic Klemen
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:42:45 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:42:45
10 . 126 Cvajnar Urban
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:43:14 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:43:14
11 . 139 Draksler Andrej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 0:43:22 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:43:22
12 . 131 Gregor Homan
BREZ
Moški SLO BREZ 0:43:29 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:43:29
13 . 141 Maretič Žiga
KD Mobilni
Moški SLO KD Mobilni 0:44:59 >
Klub KD Mobilni
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:44:59
14 . 71 Pečar Matic
BICIKEL.COM
Moški SLO BICIKEL.COM 0:45:04 >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:45:04
15 . 164 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:45:46 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:45:46
16 . 152 Tilen Pavšic
BREZ
Moški SLO BREZ 0:46:22 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:46:22
17 . 120 Kurent Simon
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 0:46:25 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:46:25
18 . 95 GOLOB Marko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:48:43 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:48:43
19 . 84 Matej Žucko
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 0:49:23 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:49:23
20 . 54 Blaž Sušnik
BREZ
Moški SLO BREZ 0:50:46 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:50:46
21 . 123 Zoubek Miha
ŠD PEKLENK
Moški SLO ŠD PEKLENK 0:51:31 >
Klub ŠD PEKLENK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:51:31
22 . 138 Blaž Tratnjek
ŠD Loka
Moški SLO ŠD Loka 0:51:36 >
Klub ŠD Loka
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:51:36
23 . 149 Jure Cere
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:55:49 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:55:49
24 . 117 Luka Medar
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:56:01 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:56:01
25 . 63 Hiršman Gregor
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:56:59 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:56:59
26 . 166 Verbič Joze
BREZ
Moški SLO BREZ 0:57:17 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:57:17
27 . 128 Simon Cirnski
KK TEMPO SIGAS
Moški SLO KK TEMPO SIGAS 0:57:59 >
Klub KK TEMPO SIGAS
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:57:59
28 . 179 Podjed Robert
BREZ
Moški SLO BREZ 0:59:06 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:59:06
29 . 99 Mirtič Miha
BREZ
Moški SLO BREZ 1:03:35 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:03:35
MASTER B-M
1 . 125 Hančič Klemen
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:40:10 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:40:10
2 . 30 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:40:59 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:40:59
3 . 90 Filipič Grega
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 0:41:06 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:41:06
4 . 165 Borja Jelič
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:41:57 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:41:57
5 . 4 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:42:03 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:42:03
6 . 103 Jordan Dejan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:42:48 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:42:48
7 . 155 Miha Bregr
BREZ
Moški SLO BREZ 0:44:05 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:44:05
8 . 104 Pustoslemšek Luka
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 0:44:39 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:44:39
9 . 183 Oter Mitja
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 0:45:12 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:45:12
10 . 108 Borut Planinšek
Bicikel.com
Moški SLO Bicikel.com 0:45:18 >
Klub Bicikel.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:45:18
11 . 2 Mištrafović Danilo
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:45:35 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:45:35
12 . 111 Robert Lakner
4KS
Moški SLO 4KS 0:45:41 >
Klub 4KS
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:45:41
13 . 112 Matej Drakskobler
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 0:46:19 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:46:19
14 . 173 Primožič Peter
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 0:46:56 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:46:56
15 . 144 Dejan Frelih
ŠD Loka
Moški SLO ŠD Loka 0:47:56 >
Klub ŠD Loka
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:47:56
16 . 5 Smolej Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:47:58 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:47:58
17 . 113 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:48:03 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:48:03
18 . 107 Simon Stanič
BREZ
Moški SLO BREZ 0:49:33 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:49:33
19 . 172 Marko Kitin
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 0:49:45 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:49:45
20 . 153 Matej Krumpestar
Tunjice
Moški SLO Tunjice 0:49:46 >
Klub Tunjice
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:49:46
21 . 97 Uroš Petan
ŠD PEKLENK
Moški SLO ŠD PEKLENK 0:49:48 >
Klub ŠD PEKLENK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:49:48
22 . 39 Tilen Colja
Pelvigym
Moški SLO Pelvigym 0:50:59 >
Klub Pelvigym
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:50:59
23 . 159 Primož Pustotnik
Medicep
Moški SLO Medicep 0:51:38 >
Klub Medicep
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:51:38
24 . 176 Pirc Tomaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:51:52 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:51:52
25 . 98 Primož Nerad
BREZ
Moški SLO BREZ 0:54:11 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:54:11
26 . 59 Anton Brodarič
ŠD Griblje
Moški SLO ŠD Griblje 0:54:43 >
Klub ŠD Griblje
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:54:43
27 . 56 Cankar Janez
ŠD MARMOR HOTAVLJE
Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 0:57:19 >
Klub ŠD MARMOR HOTAVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:57:19
28 . 140 Aleš Seme
ŠD Loka
Moški SLO ŠD Loka 1:00:12 >
Klub ŠD Loka
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:00:12
29 . 158 Vojko Hvala
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1:22:04 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:22:04
MASTER C-M
1 . 76 Alič Simon
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:41:48 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:41:48
2 . 68 Košič Vojko
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:43:07 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:43:07
3 . 64 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:44:01 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:44:01
4 . 52 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:45:06 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:45:06
5 . 29 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:45:27 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:45:27
6 . 10 Hafner Ivo
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:45:28 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:45:28
7 . 100 Jugovic Sandi
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 0:46:26 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:46:26
8 . 88 Igor Šabec
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 0:47:45 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:47:45
9 . 102 Igor Cesar
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:49:09 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:49:09
10 . 15 Sebastijan Jeraj
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:49:38 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:49:38
11 . 150 Jože Martinjak
Bexel Komenda
Moški SLO Bexel Komenda 0:49:49 >
Klub Bexel Komenda
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:49:49
12 . 14 Robert Jenko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:50:22 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:50:22
13 . 21 Tomaž Pilih
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:50:39 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:50:39
14 . 46 Ukmar Aleš
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:50:40 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:50:40
15 . 19 Lotrič Marko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:51:11 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:51:11
16 . 145 Hirci Uroš
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:54:09 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:54:09
17 . 89 Matej Šabec
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 0:54:30 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:54:30
18 . 116 Robert Čebular
BREZ
Moški SLO BREZ 0:55:18 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:55:18
19 . 130 Viki Kern
Strmol
Moški SLO Strmol 0:55:37 >
Klub Strmol
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:55:37
20 . 177 Valetin Erjavec
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:56:22 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:56:22
21 . 101 Tomaž Jelovčan
ŠD Loka
Moški SLO ŠD Loka 1:11:18 >
Klub ŠD Loka
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:18
MASTER D-M
1 . 49 Melanšek Iztok
CVS MOBILE SPORTSTYLE
Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 0:42:11 >
Klub CVS MOBILE SPORTSTYLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:42:11
2 . 81 Bonča Valter
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:42:47 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:42:47
3 . 34 Brelih Branko
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 0:42:50 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:42:50
4 . 51 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:43:31 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:43:31
5 . 31 Kuret Iztok
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 0:44:34 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:44:34
6 . 157 Andrej Grašič
BREZ
Moški SLO BREZ 0:44:43 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:44:43
7 . 168 Miha Virčič
BREZ
Moški SLO BREZ 0:45:25 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:45:25
8 . 118 Dolar Tomaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:46:51 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:46:51
9 . 45 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:48:42 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:48:42
10 . 28 Žakelj Vladimir
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:48:58 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:48:58
11 . 160 Aleš Cavs
BREZ
Moški SLO BREZ 0:50:07 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:50:07
12 . 37 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:53:30 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:53:30
13 . 154 Janez Dolenc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:53:41 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:53:41
14 . 44 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:54:06 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:54:06
15 . 119 Šeme Tomaž
BREZ
Moški SLO BREZ 0:54:37 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:54:37
16 . 25 Uroš Šesek
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:55:50 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:55:50
17 . 11 Hočevar Jani
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:56:46 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:56:46
18 . 166 Joža Verbič
BREZ
Moški SLO BREZ 0:57:17 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:57:17
19 . 8 Stane Dolinšek
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:58:12 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:58:12
20 . 137 Herman Bajec
BREZ
Moški SLO BREZ 0:58:42 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:58:42
21 . 178 Igor Kamnar
Avtotehna
Moški SLO Avtotehna 0:59:00 >
Klub Avtotehna
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:59:00
22 . 83 Valter Čefarin
BREZ
Moški SLO BREZ 1:00:26 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:00:26
23 . 87 Naglič Dušan
Hidria
Moški SLO Hidria 1:04:07 >
Klub Hidria
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:04:07
MASTER E-M
1 . 3 Debeljak Janez
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:44:08 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:44:08
2 . 6 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:50:04 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:50:04
3 . 55 Kobentar Marjan
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:51:41 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:51:41
4 . 78 Brvar Jože
CVS MOBILE SPORTSTYLE
Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 0:53:12 >
Klub CVS MOBILE SPORTSTYLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:53:12
5 . 58 Mirko Zupančič
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:53:18 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:53:18
6 . 174 Branko Novak
BREZ
Moški SLO BREZ 0:53:28 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:53:28
7 . 91 Janez Zupanec
Vitezi Dobrega Teka
Moški SLO Vitezi Dobrega Teka 0:54:22 >
Klub Vitezi Dobrega Teka
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:54:22
8 . 82 Matjaž Suhadolnik
BREZ
Moški SLO BREZ 0:55:41 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:55:41
9 . 42 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:56:30 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:56:30
10 . 163 Hafner Jože
ŠD Kondor Godešič
Moški SLO ŠD Kondor Godešič 0:56:51 >
Klub ŠD Kondor Godešič
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:56:51
11 . 132 Pahor Miran
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:00:45 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:00:45
12 . 146 Rogač Franko
BREZ
Moški SLO BREZ 1:02:00 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:02:00
13 . 175 Borut Šinkovec
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 1:07:04 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:07:04
MASTER F-M
1 . 69 Slak Boštjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:48:55 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:48:55
2 . 67 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:49:53 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:49:53
3 . 48 Bonislav Skubic
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:50:09 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:50:09
4 . 135 Klemenc Tone
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 0:51:25 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:51:25
5 . 134 Papič Milivoj
BREZ
Moški SLO BREZ 0:51:39 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:51:39
6 . 72 Dobnik Drago
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:52:36 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:52:36
7 . 80 Colnarič Slavko
CVS MOBILE SPORTSTYLE
Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 0:53:12 >
Klub CVS MOBILE SPORTSTYLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:53:12
8 . 24 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:54:39 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:54:39
9 . 156 Franci Luštrek
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:57:06 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:57:06
10 . 32 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:04:51 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:04:51
11 . 62 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:06:30 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:06:30
12 . 121 Milan Kopač
Žiri
Moški SLO Žiri 1:14:09 >
Klub Žiri
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:14:09
MASTER G-M
1 . 142 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:48:06 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:48:06
2 . 148 Ljubo Boštič
ŠD Šentvid
Moški SLO ŠD Šentvid 0:50:06 >
Klub ŠD Šentvid
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:50:06
3 . 136 Govekar Anton
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:50:26 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:50:26
4 . 133 Jože Rogelj
Bauer-center
Moški SLO Bauer-center 0:50:47 >
Klub Bauer-center
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:50:47
5 . 124 Franci Hafner
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:53:39 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:53:39
6 . 47 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:59:24 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:59:24
MASTER H-M
1 . 41 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:54:31 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:54:31
2 . 20 Lojze Oblak
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:55:48 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:55:48
3 . 94 Franci Koželj
BREZ
Moški SLO BREZ 0:59:27 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:59:27
4 . 40 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:01:26 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:01:26
5 . 181 Ošlaj Vili
BREZ
Moški SLO BREZ 1:09:14 >
Klub BREZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:09:14
MASTER I-M
1 . 885 Kotnik Herbert
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 1:00:19 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:00:19
2 . 38 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 1:02:35 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:02:35
3 . 93 Edvard Ucanjšek
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 1:20:53 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:20:53

Komentarji

 

Mobile content