Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 2019 Datum:12.05.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 77 Žavbi Kunaver Saša
TUŠ T.E.A.M.
Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 100 156 632 58 00:35:32 4 -- 00:08:25 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 156 632 58
Čas vožnje: 00:35:32
No. Laps: 4
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:08:25
DNS 79 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 365 03 00:57:10 1 -3 00:57:10 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 365 03
Čas vožnje: 00:57:10
No. Laps: 1
Zaostanek: -3
Best lap: 00:57:10
DNS 78 Selan Dunja
TUŠ T.E.A.M.
Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 100 176 027 53 00:57:07 1 -3 00:57:07 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 027 53
Čas vožnje: 00:57:07
No. Laps: 1
Zaostanek: -3
Best lap: 00:57:07
ŽENSKE B-Ž
1 . 91 Mohorič Matejka
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 10052471627 00:33:39 4 -- 00:08:11 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10052471627
Čas vožnje: 00:33:39
No. Laps: 4
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:08:11
2 . 80 Nastran Brank Joži
KD LPP
Ženski SLO KD LPP 100 912 100 90 00:35:32 4 00:01:53 00:08:25 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 912 100 90
Čas vožnje: 00:35:32
No. Laps: 4
Zaostanek: 00:01:53
Best lap: 00:08:25
3 . 92 Pogačnik Helena
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 10063461424 00:38:18 4 00:04:39 00:09:02 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10063461424
Čas vožnje: 00:38:18
No. Laps: 4
Zaostanek: 00:04:39
Best lap: 00:09:02
ŽENSKE C-Ž
1 . 82 Ceglar Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 252 84 00:40:30 4 -- 00:09:43 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 252 84
Čas vožnje: 00:40:30
No. Laps: 4
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:09:43
2 . 83 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 00:40:31 4 00:00:01 00:09:43 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 308 43
Čas vožnje: 00:40:31
No. Laps: 4
Zaostanek: 00:00:01
Best lap: 00:09:43
3 . 94 Ušeničnik Tina
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017606793 00:44:15 4 00:03:45 00:10:23 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017606793
Čas vožnje: 00:44:15
No. Laps: 4
Zaostanek: 00:03:45
Best lap: 00:10:23
AMATERJI -M
1 . 4 Šetrajčič Grega
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 797 921 80 01:29:06 12 -- 00:07:16 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 797 921 80
Čas vožnje: 01:29:06
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:07:16
2 . 1 Žumer Matic
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 01:32:26 12 00:03:20 00:07:20 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:32:26
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:03:20
Best lap: 00:07:20
3 . 14 Alič Miha
KD LPP
Moški SLO KD LPP 100 716 394 33 01:32:31 12 00:03:25 00:07:19 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 716 394 33
Čas vožnje: 01:32:31
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:03:25
Best lap: 00:07:19
4 . 12 Sedar Tadej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 920 395 43 01:32:40 12 00:03:34 00:07:21 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 920 395 43
Čas vožnje: 01:32:40
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:03:34
Best lap: 00:07:21
5 . 11 šarc Leon
KK Nova Gorica
Moški SLO KK Nova Gorica 100 915 457 52 01:32:40 12 00:03:34 00:07:21 >
Klub KK Nova Gorica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 915 457 52
Čas vožnje: 01:32:40
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:03:34
Best lap: 00:07:21
6 . 10 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 01:32:41 12 00:03:35 00:07:20 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 137 862 09
Čas vožnje: 01:32:41
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:03:35
Best lap: 00:07:20
7 . 15 Grünfeld Kristian
ŠD RUDNIK LJUBLJANA
Moški SLO ŠD RUDNIK LJUBLJANA 01:32:42 12 00:03:36 00:07:21 >
Klub ŠD RUDNIK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:32:42
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:03:36
Best lap: 00:07:21
8 . 13 Mercina Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 778 871 42 01:32:51 12 00:03:45 00:07:21 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 778 871 42
Čas vožnje: 01:32:51
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:03:45
Best lap: 00:07:21
9 . 8 Murko Vid
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10079880490 01:33:35 12 00:04:29 00:07:19 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079880490
Čas vožnje: 01:33:35
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:04:29
Best lap: 00:07:19
10 . 6 Likar Anej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 945 584 12 01:35:54 12 00:06:48 00:07:19 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 945 584 12
Čas vožnje: 01:35:54
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:06:48
Best lap: 00:07:19
11 . 9 BERLIČ Blaž
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 100 491 100 70 01:32:28 11 -1 00:07:40 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 491 100 70
Čas vožnje: 01:32:28
No. Laps: 11
Zaostanek: -1
Best lap: 00:07:40
12 . 84 Povirk Anže
KD LPP
Moški SLO KD LPP 01:32:28 11 -1 00:07:41 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:32:28
No. Laps: 11
Zaostanek: -1
Best lap: 00:07:41
DNF 88 Petelin Karli
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10052449294 00:24:31 3 -9 00:07:26 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10052449294
Čas vožnje: 00:24:31
No. Laps: 3
Zaostanek: -9
Best lap: 00:07:26
DNF 17 Mušič Jani
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 00:29:37 4 -8 00:07:21 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:29:37
No. Laps: 4
Zaostanek: -8
Best lap: 00:07:21
DNF 7 Božnar Kristijan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 01:24:52 11 -1 00:07:20 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075550755
Čas vožnje: 01:24:52
No. Laps: 11
Zaostanek: -1
Best lap: 00:07:20
DNS 5 Jerina Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 780 363 79 02:12:27 1 -11 02:12:27 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 780 363 79
Čas vožnje: 02:12:27
No. Laps: 1
Zaostanek: -11
Best lap: 02:12:27
DNS 3 Grbec Gašper
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 698 15 02:12:26 1 -11 02:12:26 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 698 15
Čas vožnje: 02:12:26
No. Laps: 1
Zaostanek: -11
Best lap: 02:12:26
DNS 2 Hribljan Matjaž
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 928 657 60 02:12:24 1 -11 02:12:24 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 928 657 60
Čas vožnje: 02:12:24
No. Laps: 1
Zaostanek: -11
Best lap: 02:12:24
MASTER A-M
1 . 18 Mesarič Mitja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 749 66 01:32:40 12 -- 00:07:20 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 749 66
Čas vožnje: 01:32:40
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:07:20
2 . 21 Kunaver Tom
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 588 937 34 01:32:40 12 -- 00:07:18 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 588 937 34
Čas vožnje: 01:32:40
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:07:18
3 . 24 Marič Robi
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 626 40 01:32:42 12 00:00:02 00:07:21 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 626 40
Čas vožnje: 01:32:42
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:02
Best lap: 00:07:21
4 . 22 Kočnik Simon
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 100 176 129 58 01:33:43 12 00:01:03 00:07:21 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 129 58
Čas vožnje: 01:33:43
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:01:03
Best lap: 00:07:21
5 . 23 Bukvič Davorin
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 100 929 721 57 01:42:08 12 00:09:28 00:07:19 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 929 721 57
Čas vožnje: 01:42:08
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:09:28
Best lap: 00:07:19
DNS 20 Račečič Ožbej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 920 408 56 02:12:35 1 -11 02:12:35 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 920 408 56
Čas vožnje: 02:12:35
No. Laps: 1
Zaostanek: -11
Best lap: 02:12:35
DNS 19 Kravos Matej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 778 95 02:12:33 1 -11 02:12:33 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 778 95
Čas vožnje: 02:12:33
No. Laps: 1
Zaostanek: -11
Best lap: 02:12:33
DNS 25 Brulc Srečko
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM 100 176 036 62 02:12:37 1 -11 02:12:37 >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 036 62
Čas vožnje: 02:12:37
No. Laps: 1
Zaostanek: -11
Best lap: 02:12:37
MASTER B-M
1 . 29 Bogša Uroš
KD LPP
Moški SLO KD LPP 100 176 220 52 01:28:35 12 -- 00:07:16 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 220 52
Čas vožnje: 01:28:35
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:07:16
2 . 90 Golob Joze
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 176 009 35 01:32:45 12 00:04:10 00:07:20 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 009 35
Čas vožnje: 01:32:45
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:04:10
Best lap: 00:07:20
3 . 26 Bošnjak Miha
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 529 40 01:41:57 12 00:13:22 00:07:19 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 529 40
Čas vožnje: 01:41:57
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:13:22
Best lap: 00:07:19
DNF 27 Jezeršek Andrej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 176 188 20 00:22:08 3 -9 00:07:21 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 188 20
Čas vožnje: 00:22:08
No. Laps: 3
Zaostanek: -9
Best lap: 00:07:21
MASTER C-M
1 . 35 Melihen Miha
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 804 103 54 01:32:40 12 -- 00:07:17 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 804 103 54
Čas vožnje: 01:32:40
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:07:17
2 . 33 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 363 01 01:32:56 12 00:00:16 00:07:21 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 363 01
Čas vožnje: 01:32:56
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:16
Best lap: 00:07:21
3 . 32 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 607 21 01:33:02 12 00:00:22 00:07:20 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 607 21
Čas vožnje: 01:33:02
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:22
Best lap: 00:07:20
4 . 34 Juvančič Gregor
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 408 46 01:30:52 10 -2 00:07:41 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 408 46
Čas vožnje: 01:30:52
No. Laps: 10
Zaostanek: -2
Best lap: 00:07:41
DNF 87 Bozovičar Davor
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10088348489 00:22:10 3 -9 00:07:21 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088348489
Čas vožnje: 00:22:10
No. Laps: 3
Zaostanek: -9
Best lap: 00:07:21
DNF 31 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 537 48 01:24:51 11 -1 00:07:20 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 537 48
Čas vožnje: 01:24:51
No. Laps: 11
Zaostanek: -1
Best lap: 00:07:20
DNS 30 Bratuš Dean
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 983 09 02:12:40 1 -11 02:12:40 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 983 09
Čas vožnje: 02:12:40
No. Laps: 1
Zaostanek: -11
Best lap: 02:12:40
MASTER D-M
1 . 36 Jelič Borja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 037 889 43 01:29:06 12 -- 00:07:18 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 037 889 43
Čas vožnje: 01:29:06
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:07:18
2 . 43 Hren Aleš
KD LPP
Moški SLO KD LPP 100 176 177 09 01:32:40 12 00:03:34 00:07:19 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 177 09
Čas vožnje: 01:32:40
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:03:34
Best lap: 00:07:19
3 . 37 Planinšek Borut
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 706 23 01:33:47 12 00:04:41 00:07:20 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 706 23
Čas vožnje: 01:33:47
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:04:41
Best lap: 00:07:20
4 . 39 Konc Gorazd
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 175 981 07 01:35:54 12 00:06:48 00:07:20 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 981 07
Čas vožnje: 01:35:54
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:06:48
Best lap: 00:07:20
5 . 40 Pukšič Franc
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 100 800 208 39 01:32:29 11 -1 00:07:24 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 800 208 39
Čas vožnje: 01:32:29
No. Laps: 11
Zaostanek: -1
Best lap: 00:07:24
DNF 38 Mištrafović Danilo
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 380 18 01:16:58 9 -3 00:07:21 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 380 18
Čas vožnje: 01:16:58
No. Laps: 9
Zaostanek: -3
Best lap: 00:07:21
DNS 42 Bernard Omar
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 858 78 02:12:42 1 -11 02:12:42 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 858 78
Čas vožnje: 02:12:42
No. Laps: 1
Zaostanek: -11
Best lap: 02:12:42
DNS 41 Rac Radovan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 869 89 02:12:40 1 -11 02:12:40 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 869 89
Čas vožnje: 02:12:40
No. Laps: 1
Zaostanek: -11
Best lap: 02:12:40
MASTER E-M
1 . 45 Melanšek Iztok
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 011 898 48 00:47:17 6 -- 00:07:46 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 011 898 48
Čas vožnje: 00:47:17
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:07:46
2 . 52 Špiljak Dragutin
BK SOKOL VINKOVCI
Moški CRO BK SOKOL VINKOVCI 100 00:50:24 6 00:03:07 00:08:10 >
Klub BK SOKOL VINKOVCI
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100
Čas vožnje: 00:50:24
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:03:07
Best lap: 00:08:10
3 . 85 ŠPANDL Mirko
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 100 175 755 72 00:50:25 6 00:03:08 00:08:12 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 755 72
Čas vožnje: 00:50:25
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:03:08
Best lap: 00:08:12
4 . 44 Prpar Vlado
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 776 93 00:50:25 6 00:03:08 00:08:11 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 776 93
Čas vožnje: 00:50:25
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:03:08
Best lap: 00:08:11
5 . 48 Vodopivec Borut
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 541 52 00:50:26 6 00:03:09 00:08:11 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 541 52
Čas vožnje: 00:50:26
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:03:09
Best lap: 00:08:11
6 . 46 Šeme Tomaž
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 755 546 94 00:50:26 6 00:03:09 00:08:10 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 755 546 94
Čas vožnje: 00:50:26
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:03:09
Best lap: 00:08:10
7 . 89 KEGLER Saša
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 00:50:26 6 00:03:09 00:08:11 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:50:26
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:03:09
Best lap: 00:08:11
8 . 47 Bajec Franc
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 691 08 00:50:30 6 00:03:13 00:08:10 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 691 08
Čas vožnje: 00:50:30
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:03:13
Best lap: 00:08:10
9 . 51 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 531 621 45 00:49:08 5 -1 00:09:14 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 531 621 45
Čas vožnje: 00:49:08
No. Laps: 5
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:14
DNS 86 Golob Grega
ŠD Metek
Moški SLO ŠD Metek 100 176 174 06 00:57:11 1 -5 00:57:11 >
Klub ŠD Metek
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 174 06
Čas vožnje: 00:57:11
No. Laps: 1
Zaostanek: -5
Best lap: 00:57:11
DNS 49 Škerget Lovrenc
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 100 175 748 65 00:56:55 1 -5 00:56:55 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 748 65
Čas vožnje: 00:56:55
No. Laps: 1
Zaostanek: -5
Best lap: 00:56:55
MASTER F-M
1 . 53 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 779 96 00:50:24 6 -- 00:08:10 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 779 96
Čas vožnje: 00:50:24
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:08:10
2 . 56 Kutnar Frančišek Brane
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 354 89 00:50:26 6 00:00:02 00:08:10 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 354 89
Čas vožnje: 00:50:26
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:00:02
Best lap: 00:08:10
3 . 58 Debeljak Janez
KD LPP
Moški SLO KD LPP 100 176 356 91 00:50:27 6 00:00:03 00:08:10 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 356 91
Čas vožnje: 00:50:27
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:00:03
Best lap: 00:08:10
4 . 55 Novak Branko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 379 17 00:50:28 6 00:00:04 00:08:11 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 379 17
Čas vožnje: 00:50:28
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:00:04
Best lap: 00:08:11
5 . 57 Bogataj Igor
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 175 925 48 00:53:59 6 00:03:35 00:08:26 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 925 48
Čas vožnje: 00:53:59
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:03:35
Best lap: 00:08:26
DNS 54 Lenaršič Bine
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 884 369 04 00:56:56 1 -5 00:56:56 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 884 369 04
Čas vožnje: 00:56:56
No. Laps: 1
Zaostanek: -5
Best lap: 00:56:56
MASTER G-M
1 . 65 Skubic Borislav
KD LPP
Moški SLO KD LPP 100 176 322 57 00:50:25 6 -- 00:08:10 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 322 57
Čas vožnje: 00:50:25
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:08:10
2 . 63 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 00:50:27 6 00:00:02 00:08:11 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 521 32
Čas vožnje: 00:50:27
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:00:02
Best lap: 00:08:11
3 . 93 Fabjan Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017635186 00:50:27 6 00:00:02 00:08:11 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635186
Čas vožnje: 00:50:27
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:00:02
Best lap: 00:08:11
4 . 62 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 00:57:18 6 00:06:53 00:08:26 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 523 34
Čas vožnje: 00:57:18
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:06:53
Best lap: 00:08:26
5 . 66 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 00:47:49 5 -1 00:09:02 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 309 44
Čas vožnje: 00:47:49
No. Laps: 5
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:02
6 . 61 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 00:49:10 5 -1 00:09:25 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 362 00
Čas vožnje: 00:49:10
No. Laps: 5
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:25
7 . 59 Mikuletič Andrej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 782 338 17 00:50:48 5 -1 00:09:35 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 782 338 17
Čas vožnje: 00:50:48
No. Laps: 5
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:35
DNS 67 Brancelj Franci
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 339 74 00:57:03 1 -5 00:57:03 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 339 74
Čas vožnje: 00:57:03
No. Laps: 1
Zaostanek: -5
Best lap: 00:57:03
DNS 64 Kozjek Anton
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 117 46 00:57:00 1 -5 00:57:00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 117 46
Čas vožnje: 00:57:00
No. Laps: 1
Zaostanek: -5
Best lap: 00:57:00
DNS 60 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 00:56:57 1 -5 00:56:57 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 532 43
Čas vožnje: 00:56:57
No. Laps: 1
Zaostanek: -5
Best lap: 00:56:57
MASTER H-M
1 . 70 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 534 45 00:50:26 6 -- 00:08:11 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 534 45
Čas vožnje: 00:50:26
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:08:11
2 . 69 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 536 47 00:53:59 6 00:03:33 00:08:25 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 536 47
Čas vožnje: 00:53:59
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:03:33
Best lap: 00:08:25
3 . 68 Prešeren Janez
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 540 51 00:57:17 6 00:06:51 00:08:26 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 540 51
Čas vožnje: 00:57:17
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:06:51
Best lap: 00:08:26
4 . 71 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 524 35 00:47:49 5 -1 00:09:02 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 524 35
Čas vožnje: 00:47:49
No. Laps: 5
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:02
5 . 72 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 583 94 00:49:09 5 -1 00:09:25 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 583 94
Čas vožnje: 00:49:09
No. Laps: 5
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:25
MASTER I-M
1 . 76 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 312 47 00:53:57 6 -- 00:08:24 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 312 47
Čas vožnje: 00:53:57
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:08:24
2 . 74 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 00:53:57 6 -- 00:08:24 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 519 30
Čas vožnje: 00:53:57
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:08:24
3 . 73 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 00:50:46 5 -1 00:09:43 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 516 27
Čas vožnje: 00:50:46
No. Laps: 5
Zaostanek: -1
Best lap: 00:09:43
DNF 75 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 694 11 00:57:05 1 -5 00:57:05 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 694 11
Čas vožnje: 00:57:05
No. Laps: 1
Zaostanek: -5
Best lap: 00:57:05

Komentarji

 

Mobile content