Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: VN OBČINE GORJE 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:VN OBČINE GORJE 2019 Datum:27.07.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap Več
ELITE-M
1 . 91 Hill Benjamin
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
Moški AUS LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10007745634 -- 40 -- >
Klub LJUBLJANA GUSTO SANTIC
Država AUS
Spol: Moški
Licenca: 10007745634
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 40
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
2 . 93 Grošelj Matic
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10014881602 -- 19 -- >
Klub LJUBLJANA GUSTO SANTIC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014881602
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 19
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
3 . 85 Repse Uros
KK BLED
Moški SLO KK BLED 10008692190 -- 17 -- >
Klub KK BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008692190
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 17
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
4 . 80 Grošelj Žiga
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10007973178 -- 15 -- >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007973178
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 15
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
5 . 99 Skok Anže
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017653778 -- 10 -- >
Klub LJUBLJANA GUSTO SANTIC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017653778
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 10
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
6 . 92 Guy Timothy
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10005971443 -- 1 -- >
Klub LJUBLJANA GUSTO SANTIC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10005971443
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
DNF 88 Homan Gregor
KK BLED
Moški SLO KK BLED 10013966970 -- -- >
Klub KK BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013966970
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
DNF 98 Vrhovnik Luka
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10077657978 -- -- >
Klub LJUBLJANA GUSTO SANTIC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077657978
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
DNF 84 Šmid Jakob
KK BLED
Moški SLO KK BLED 10014431560 -- -- >
Klub KK BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014431560
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
DEČKI C (U13)-M
1 . 117 Kirbiš Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050016719 -- 8 -- 00:01:47 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050016719
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:47
2 . 116 Muršec Nik
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015810 -- 8 -- 00:01:47 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050015810
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:47
3 . 105 Prevejšek Mai
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 -- 8 -- 00:01:48 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10052982087
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:48
4 . 133 Muhič Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 10077874715 -- 8 -- 00:01:50 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077874715
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:50
5 . 113 JAKŠE Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076944626 -- 8 -- 00:01:51 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10076944626
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:51
6 . 115 Avsec Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092945178 -- 8 -- 00:01:54 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092945178
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:54
7 . 137 Gonza Tomaž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 10060325492 -- 8 -- 00:01:56 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10060325492
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:56
8 . 125 Juvan Domen
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10089389019 -- 8 -- 00:01:56 >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10089389019
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:56
9 . 111 MERVAR Tim
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076947454 -- 8 -- 00:01:57 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10076947454
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:57
10 . 130 Križnar Vid
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10092332361 -- 8 -- 00:01:56 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092332361
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:56
11 . 131 Kalan Urban
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10080441575 -- 8 -- 00:01:56 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10080441575
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:56
12 . 128 Nograšek Bor
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10096796684 -- 8 -- 00:02:01 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10096796684
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:02:01
13 . 108 Novak Maj
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063706550 -- 8 -- 00:02:03 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10063706550
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:02:03
14 . 126 Gregorčič Filip
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10090684977 -- 8 -- 00:02:02 >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10090684977
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:02:02
15 . 138 Oberlassnig Simon
ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Moški AUT ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE 10092361966 -- 8 -- 00:02:07 >
Klub ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10092361966
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:02:07
16 . 139 Buchacher Sylvester
ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Moški AUT ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE 10095799103 -- 8 -- 00:02:07 >
Klub ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10095799103
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:02:07
17 . 134 Polanšček Matic
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 10088800551 -- 7 -- 00:02:16 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088800551
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:02:16
18 . 101 Vidnar Žanej
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092944471 -- 7 -- 00:02:10 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092944471
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:02:10
19 . 132 Gašperlin Tine
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10092750370 -- 7 -- 00:02:24 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092750370
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:02:24
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 161 Mernik Sven Aleksander
KD KNEžJEGA MESTA CELJE
Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10061206879 -- 12 -- 00:01:41 >
Klub KD KNEžJEGA MESTA CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10061206879
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:41
2 . 156 Valjavec Erazem
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017620537 -- 12 -- 00:01:41 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017620537
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:41
3 . 145 Peterlin Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556172 -- 12 -- 00:01:40 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017556172
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:40
4 . 152 Zajc Matevž
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049254661 -- 12 -- 00:01:44 >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049254661
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:44
5 . 159 Žido Gal
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 10088903514 -- 12 -- 00:01:43 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088903514
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:43
6 . 144 Pšeničnik Matic
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557485 -- 12 -- 00:01:44 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017557485
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:44
7 . 158 Rožič Gašper Miha
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10096797088 -- 12 -- 00:01:45 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10096797088
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:45
8 . 160 Škornik Aljaž
KD KNEžJEGA MESTA CELJE
Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10091508265 -- 12 -- 00:01:42 >
Klub KD KNEžJEGA MESTA CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091508265
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:42
9 . 141 Battistella Giacomo
ASD PEDALE RONCHESE
Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 10030158896 -- 11 -- 00:01:46 >
Klub ASD PEDALE RONCHESE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030158896
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 11
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:46
10 . 142 Tisovec Kristian
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556071 -- 11 -- 00:01:52 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017556071
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 11
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:52
11 . 153 Vidic Luka
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073740289 -- 11 -- 00:01:57 >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10073740289
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 11
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:57
12 . 155 Gregorčič Luka
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10050150394 -- 11 -- 00:01:58 >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050150394
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 11
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:58
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 208 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 -- 15 -- 00:01:33 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017556374
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 15
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:33
2 . 215 Majnik Jure
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017591841 -- 15 -- 00:01:32 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017591841
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 15
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:32
3 . 213 Eržen Žak
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749 -- 15 -- 00:01:36 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017621749
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 15
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:36
4 . 228 Lešnik Jan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10051409273 -- 15 -- 00:01:36 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10051409273
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 15
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:36
5 . 201 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653677 -- 15 -- 00:01:37 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017653677
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 15
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:37
6 . 212 KAFERLE Gaj
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 -- 15 -- 00:01:37 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017556273
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 15
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:37
7 . 230 Božnar Prosen Enej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017615281 -- 15 -- 00:01:37 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017615281
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 15
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:37
8 . 234 Krevs Marcel
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 10017624880 -- 15 -- 00:01:37 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017624880
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 15
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:37
9 . 229 Flajs Maj
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017615180 -- 15 -- 00:01:39 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017615180
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 15
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:39
10 . 202 Querci Luca
ASD PEDALE RONCHESE
Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 10065710208 -- 15 -- 00:01:38 >
Klub ASD PEDALE RONCHESE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10065710208
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 15
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:38
11 . 221 Oblak Domen
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049257590 -- 15 -- 00:01:37 >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049257590
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 15
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:37
12 . 203 Masat Carlos Andres
ASD PEDALE RONCHESE
Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 10029431501 -- 15 -- 00:01:37 >
Klub ASD PEDALE RONCHESE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029431501
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 15
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:37
13 . 210 Omrzel Jurij
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063188915 -- 15 -- 00:01:40 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10063188915
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 15
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:40
14 . 226 Zornada Marcel
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10051411495 -- 14 -- 00:01:40 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10051411495
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 14
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:40
15 . 220 Vidrih Teodor
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073876392 -- 14 -- 00:01:39 >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10073876392
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 14
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:39
16 . 217 Kelner Žiga
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015507 -- 14 -- 00:01:47 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050015507
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 14
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:47
17 . 211 Novak Črt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10059733388 -- 14 -- 00:01:42 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059733388
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 14
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:42
18 . 223 ČUK Enej
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017564256 -- 14 -- 00:01:37 >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564256
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 14
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:37
19 . 235 Oberlassnig Elias
ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Moški AUT ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE 10092361966 -- 14 -- 00:01:48 >
Klub ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10092361966
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 14
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:48
20 . 204 Fogar Joele
ASD PEDALE RONCHESE
Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 10062345924 -- 14 -- 00:01:47 >
Klub ASD PEDALE RONCHESE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10062345924
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 14
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:47
21 . 209 Peterlin Luka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017554960 -- 13 -- 00:01:47 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554960
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 13
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:47
22 . 224 Buljan Tomaž
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10089390635 -- 13 -- 00:01:50 >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10089390635
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 13
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:50
23 . 207 Tepavčević Nikola
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093149383 -- 13 -- 00:01:53 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10093149383
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 13
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:53
24 . 219 Zupan Luka
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10064820535 -- 13 -- 00:01:53 >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10064820535
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 13
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:53
25 . 233 Meglič Glynn
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 100 962 964 29 -- 13 -- 00:01:54 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 962 964 29
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 13
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:54
DNF 222 Juvan Jakob
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10080723582 -- 5 -- 00:01:49 >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10080723582
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:49
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 273 Jablanovec Luka
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 10017585070 -- 22 -- >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017585070
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 22
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
2 . 259 Gregorčič Natan
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10050151812 -- 10 -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050151812
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 10
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
3 . 247 Majnik Andrej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580525 -- 8 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017580525
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
4 . 264 Petek Aljaž
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017603056 -- 7 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017603056
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
5 . 239 Sluga Matevž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10077873402 -- 6 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077873402
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
6 . 270 Podlesnik Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 10017647718 -- 5 -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647718
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
7 . 254 Muha Luka
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017646405 -- 5 -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017646405
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
8 . 271 Klopčič Leon
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 10017646809 -- 5 -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017646809
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
9 . 249 Jeromel Vid
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580626 -- 3 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017580626
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 3
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
10 . 251 Tomšič Dan Andrej
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017572138 -- 2 -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017572138
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
11 . 250 žagar Nejc
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10063221449 -- 2 -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10063221449
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
12 . 266 Kalan Žiga
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017612150 -- 1 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017612150
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
13 . 269 Cvjetičanin Maks
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10079745805 -- 1 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079745805
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
14 . 236 Kenda Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654384 -- -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017654384
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
15 . 237 Turk Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556576 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017556576
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
16 . 275 Poberaj Mark
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10082985100 -- -- >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10082985100
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
17 . 242 Gregorič David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557283 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017557283
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
18 . 252 Oven Martin
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017573653 -- -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017573653
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
19 . 256 Levstik Kristjan
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017573855 -- -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017573855
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
20 . 262 Copot Luka
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073390079 -- -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10073390079
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
DNF 241 Jordan Adam
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585272 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017585272
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
DNF 246 Svenšek Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017614877 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017614877
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
DNF 248 Kirbiš Primož
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580727 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017580727
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
DNF 253 Mutec Martin
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10079695988 -- -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079695988
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
DNF 255 Manfreda Golob Lovro
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10091392875 -- -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091392875
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
DNF 260 Debevec Jakob
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017573451 -- -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017573451
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
DNF 263 Brezovšek Nejc
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017646203 -- -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017646203
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
DNF 267 Grošelj Martin
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10051409778 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10051409778
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
DNF 268 Eržen Martin
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017614776 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017614776
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
DNF 272 Jančič Klemen
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 10092053687 -- -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092053687
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 280 Glivar Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017587902 -- 34 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017587902
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 34
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
2 . 276 Ravbar Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017629126 -- 30 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017629126
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 30
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
3 . 278 Murn Boštjan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017629530 -- 12 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017629530
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 12
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
4 . 295 Jeretina Marko
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017581838 -- 10 -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017581838
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 10
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
5 . 281 Colnar Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585777 -- 5 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017585777
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
6 . 307 Kovač Štefan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017608918 -- 3 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017608918
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 3
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
7 . 299 Avbelj Blaž
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017563448 -- 2 -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563448
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 2
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
8 . 289 Zalar Gašper
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017581636 -- 1 -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017581636
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
9 . 298 Čemažar Jaka
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017581737 -- 1 -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017581737
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
10 . 277 Piskule Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585171 -- 1 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017585171
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 1
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
11 . 283 Pajek Benjamin
KK BLED
Moški SLO KK BLED 10017600733 -- -- >
Klub KK BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017600733
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
12 . 300 Zlate Luka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017619123 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017619123
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
13 . 297 Dragar Luka
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10050149687 -- -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050149687
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
14 . 301 Ziherl Luka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017615685 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017615685
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
DNF 286 Pušnik Gašper
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017582040 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582040
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
DNF 287 Muršec Miha
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580020 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017580020
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
DNF 290 Roškar Lev
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10091074088 -- -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091074088
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
DNF 293 Kogovšek Kancijan
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017581535 -- -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017581535
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
DNF 302 Udir Žiga
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10082149886 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10082149886
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
DNF 308 Strmšek Miha
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 10017575774 -- -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017575774
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
DNF 309 Boršič Vid
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10088437712 -- -- >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088437712
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Best lap:
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 198 Jeromel Hana
PERUTNINA PTUJ
Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10050014190 -- 8 -- 00:01:57 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10050014190
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:57
2 . 167 Potočnik Vesna
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 10092424917 -- 8 -- 00:02:00 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10092424917
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:02:00
3 . 170 Mehle Taja
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10089842996 -- 8 -- 00:02:04 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10089842996
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:02:04
4 . 173 Unterköfler Lea
ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Ženski AUT ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE 10092979736 -- 7 -- 00:02:11 >
Klub ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10092979736
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:02:11
5 . 162 Peterlin Laura
KK ADRIA MOBIL
Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10060158269 -- 7 -- 00:02:10 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10060158269
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:02:10
6 . 169 Mehle Lina
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10073410792 -- 7 -- 00:02:17 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10073410792
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:02:17
7 . 172 Gonza Rebeka
KK TBP LENART
Ženski SLO KK TBP LENART 10065487815 -- 7 -- 00:02:25 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10065487815
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:02:25
8 . 171 Tompa Julija
KK TBP LENART
Ženski SLO KK TBP LENART 10060325900 -- 7 -- 00:02:22 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10060325900
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:02:22
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 174 Žvan Katja
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE 10049263452 -- 8 -- 00:02:00 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10049263452
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:02:00
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 177 Hočevar Lucija
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10082368946 -- 11 -- 00:01:58 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10082368946
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 11
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:58
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 90 Galof Pija
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10063967339 -- 14 -- 00:01:43 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10063967339
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 14
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:43
2 . 178 Rotar Rebeka
KK BLED
Ženski SLO KK BLED 10075095865 -- 14 -- 00:01:23 >
Klub KK BLED
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10075095865
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 14
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:23
3 . 100 Prevc Eva
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 10017607605 -- 14 -- 00:01:45 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017607605
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 14
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:45
4 . 180 Horvat Lea
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10050456855 -- 14 -- 00:01:43 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10050456855
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 14
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:43
5 . 179 Kostelec Tina
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 10080446023 -- 14 -- 00:01:46 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10080446023
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 14
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:46
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 183 Ahačič Ana
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 10017612554 -- 20 -- 00:01:30 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017612554
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 20
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:30
2 . 182 Sušnik Tjaša
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 10017612453 -- 20 -- 00:01:29 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017612453
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 20
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:29
3 . 181 Žibert Ema
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 10080445619 -- 20 -- 00:01:33 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10080445619
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 20
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:33
4 . 185 Mikuž Metka
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Ženski SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10048406721 -- 20 -- 00:01:32 >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10048406721
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 20
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:32
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 186 Wiasak Rebecca
CANBERRA CYCLING CLUB
Ženski AUS CANBERRA CYCLING CLUB 10008882756 -- 20 -- 00:00:02 >
Klub CANBERRA CYCLING CLUB
Država AUS
Spol: Ženski
Licenca: 10008882756
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 20
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:00:02
2 . 187 Mohorič Tajda
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 10080446629 -- 18 -- 00:01:38 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10080446629
Čas vožnje: 00:00:00
No. Laps: 18
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:01:38

Komentarji

 

Mobile content