Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: VN OBČINE GORJE 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:VN OBČINE GORJE 2019 Datum:27.07.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap
DEČKI C (U13)-M
1 . 117 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050016719 00:16:14 8 -- 00:01:47
2 . 116 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015810 00:16:15 8 00:00:01 00:01:47
3 . 105 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 00:16:15 8 00:00:01 00:01:48
4 . 133 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10077874715 00:16:18 8 00:00:04 00:01:50
5 . 113 JAKŠE Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076944626 00:16:18 8 00:00:04 00:01:51
6 . 115 Avsec Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092945178 00:16:22 8 00:00:08 00:01:54
7 . 137 Gonza Tomaž Moški SLO KK TBP LENART 10060325492 00:16:24 8 00:00:10 00:01:56
8 . 125 Juvan Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10089389019 00:16:25 8 00:00:11 00:01:56
9 . 111 MERVAR Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076947454 00:16:27 8 00:00:13 00:01:57
10 . 130 Križnar Vid Moški SLO KK KRANJ 10092332361 00:16:28 8 00:00:14 00:01:56
11 . 131 Kalan Urban Moški SLO KK KRANJ 10080441575 00:16:29 8 00:00:15 00:01:56
12 . 128 Nograšek Bor Moški SLO KK KRANJ 10096796684 00:16:34 8 00:00:20 00:02:01
13 . 108 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063706550 00:17:10 8 00:00:56 00:02:03
14 . 126 Gregorčič Filip Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10090684977 00:17:26 8 00:01:12 00:02:02
15 . 138 Oberlassnig Simon Moški AUT ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE 10092361966 00:17:51 8 00:01:37 00:02:07
16 . 139 Buchacher Sylvester Moški SLO ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE 10095799103 00:17:52 8 00:01:38 00:02:07
17 . 134 Polanšček Matic Moški SLO KK TROPOVCI 10088800551 00:17:05 7 -1 00:02:16
18 . 101 Vidnar Žanej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092944471 00:17:21 7 -1 00:02:10
19 . 132 Gašperlin Tine Moški SLO KK KRANJ 10092750370 00:18:26 7 -1 00:02:24
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 161 Mernik Sven Aleksander Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10061206879 00:22:01 12 -- 00:01:41
2 . 156 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10017620537 00:22:01 12 -- 00:01:41
3 . 145 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556172 00:22:13 12 00:00:12 00:01:40
4 . 152 Zajc Matevž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049254661 00:22:20 12 00:00:19 00:01:44
5 . 159 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088903514 00:22:23 12 00:00:22 00:01:43
6 . 144 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557485 00:23:14 12 00:01:13 00:01:44
7 . 158 Rožič Gašper Miha Moški SLO KK KRANJ 10096797088 00:23:15 12 00:01:14 00:01:45
8 . 160 Škornik Aljaž Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10091508265 00:23:15 12 00:01:14 00:01:42
9 . 141 Battistella Giacomo Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 10030158896 00:22:06 11 -1 00:01:46
10 . 142 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556071 00:22:06 11 -1 00:01:52
11 . 153 Vidic Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073740289 00:23:04 11 -1 00:01:57
12 . 155 Gregorčič Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10050150394 00:23:06 11 -1 00:01:58
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 208 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 00:25:38 15 -- 00:01:33
2 . 215 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017591841 00:25:38 15 -- 00:01:32
3 . 213 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749 00:26:27 15 00:00:49 00:01:36
4 . 228 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 00:26:28 15 00:00:50 00:01:36
5 . 201 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653677 00:26:28 15 00:00:50 00:01:37
6 . 212 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 00:26:29 15 00:00:51 00:01:37
7 . 230 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281 00:26:30 15 00:00:52 00:01:37
8 . 234 Krevs Marcel Moški SLO KK TBP LENART 10017624880 00:26:30 15 00:00:52 00:01:37
9 . 229 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 10017615180 00:26:31 15 00:00:53 00:01:39
10 . 202 Querci Luca Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 10065710208 00:26:31 15 00:00:53 00:01:38
11 . 221 Oblak Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049257590 00:26:31 15 00:00:53 00:01:37
12 . 203 Masat Carlos Andres Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 10029431501 00:26:31 15 00:00:53 00:01:37
13 . 210 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063188915 00:27:04 15 00:01:26 00:01:40
14 . 226 Zornada Marcel Moški SLO KK KRANJ 10051411495 00:25:40 14 -1 00:01:40
15 . 220 Vidrih Teodor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073876392 00:25:41 14 -1 00:01:39
16 . 217 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015507 00:26:14 14 -1 00:01:47
17 . 211 Novak Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10059733388 00:26:15 14 -1 00:01:42
18 . 223 Čuk Enej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017564256 00:26:36 14 -1 00:01:37
19 . 235 Oberlassnig Elias Moški AUT ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE 10092361966 00:26:38 14 -1 00:01:48
20 . 204 Fogar Joele Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 10062345924 00:26:50 14 -1 00:01:47
21 . 209 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017554960 00:26:18 13 -2 00:01:47
22 . 224 Buljan Tomaž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10089390635 00:26:20 13 -2 00:01:50
23 . 207 Tepavčević Nikola Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093149383 00:26:55 13 -2 00:01:53
24 . 219 Zupan Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10064820535 00:26:58 13 -2 00:01:53
25 . 233 Meglič Glynn Moški SLO KK TBP LENART 00:27:09 13 -2 00:01:54
DNF 222 Juvan Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10080723582 00:09:35 5 -10 00:01:49
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 198 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10050014190 00:16:30 8 -- 00:01:57
2 . 167 Potočnik Vesna Ženski SLO KK KRANJ 10092424917 00:17:12 8 00:00:42 00:02:00
3 . 170 Mehle Taja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10089842996 00:18:18 8 00:01:48 00:02:04
4 . 173 Unterköfler Lea Ženski AUT ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE 10092979736 00:16:15 7 -1 00:02:11
5 . 162 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10060158269 00:16:19 7 -1 00:02:10
6 . 169 Mehle Lina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10073410792 00:17:18 7 -1 00:02:17
7 . 172 Gonza Rebeka Ženski SLO KK TBP LENART 10065487815 00:17:35 7 -1 00:02:25
8 . 171 Tompa Julija Ženski SLO KK TBP LENART 10060325900 00:17:40 7 -1 00:02:22
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 174 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 10049263452 00:17:15 8 -- 00:02:00
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 177 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10082368946 00:23:14 11 -- 00:01:58
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 90 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10063967339 00:26:30 14 -- 00:01:43
2 . 178 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 10075095865 00:26:33 14 00:00:03 00:01:23
3 . 100 Prevc Eva Ženski SLO KK KRANJ 10017607605 00:26:35 14 00:00:05 00:01:45
4 . 180 Horvat Lea Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10050456855 00:26:39 14 00:00:09 00:01:43
5 . 179 Kostelec Tina Ženski SLO KK KRANJ 10080446023 00:27:09 14 00:00:39 00:01:46
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 183 Ahačič Ana Ženski SLO KK KRANJ 10017612554 00:32:46 20 -- 00:01:30
2 . 182 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK KRANJ 10017612453 00:32:47 20 00:00:01 00:01:29
3 . 181 Žibert Ema Ženski SLO KK KRANJ 10080445619 00:32:49 20 00:00:03 00:01:33
4 . 185 Mikuž Metka Ženski SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10048406721 00:32:58 20 00:00:12 00:01:32
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 186 Wiasak Rebecca Ženski AUS CANBERRA CYCLING CLUB 10008882756 00:33:37 20 -- 00:00:02
2 . 187 Mohorič Tajda Ženski SLO KK KRANJ 10080446629 00:33:59 18 -2 00:01:38

Komentarji