Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: OKOLI GRMA 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:OKOLI GRMA 2019 Datum:31.08.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Točke
DEČKI D (U13)-M
1 . 18 Nograšek Bor Moški SLO KK Kranj 10096796684 00:07:56
2 . 15 Avsec Aljaž Moški SLO KK Adria Mobil 10092945178 00:08:01
3 . 13 JAKŠE Žiga Moški SLO KK Adria Mobil 10076944626 00:08:03
4 . 16 Stare Gal Moški SLO KK Bled 10096863170 00:08:06
5 . 44 Pečnjak Fran Moški CRO BGK Tuškanac 10028430074 00:08:13
6 . 25 Gonza Tomaž Moški SLO KK TBP Lenart 10060325492 00:08:23
7 . 2 ŠKRBEC Lukas Moški SLO KK Adria Mobil 10076939370 00:08:28
8 . 37 Gregorčič Filip Moški SLO Ljubljana MigiMigi 10090684977 00:08:43
9 . 8 Novak Maj Moški SLO KK Adria Mobil 10063706550 00:08:53
10 . 34 Kuntarič žibert Vanja Moški SLO Ljubljana MigiMigi 10090859173 00:09:03
11 . 3 SKRABL Roko Moški SLO KK Adria Mobil 10076939774 00:09:09
DNS12 . 17 Prevc Oto Moški SLO KK Kranj 10092257387 DNS
DEČKI E (U13)-M
1 . 48 Majnik Maks Moški SLO Calcit Bike Team 10017577491 00:05:49
2 . 4 Seliškar Lovro Moški SLO KK Adria Mobil 10092945784 00:05:57
3 . 21 Kalan Urban Moški SLO KK Kranj 10080441575 00:06:04
4 . 9 Novak Janez Moški SLO KK Adria Mobil 10082790692 00:06:19
5 . 1 Vidnar Žanej Moški SLO KK Adria Mobil 10092944471 00:06:32
6 . 12 Kovačič Urban Moški SLO KK Adria Mobil 10076940582 00:06:41
7 . 33 Remon Marcos Moški SLO Ljubljana MigiMigi 10086133455 00:07:06
8 . 31 štembal David Moški SLO Ljubljana MigiMigi 10088595942 00:07:06
9 . 22 Gašperlin Tine Moški SLO KK Kranj 10092750370 00:07:16
DNS10 . 45 TIKVICKI Marko Moški SRB Biciklisticki klub Spartak 10091042564 DNS
DNS11 . 30 Zajc Gašper Moški SLO Ljubljana MigiMigi 10093719562 DNS
ELITE-M
1 . 178 BÁRTA Jan Moški Elkov Author Cycling Team 10003245945 -- 25
2 . 193 LEHKY Roman Moški Topforex Lapierre Pro Cycling Team 10008624694 -- 16
3 . 125 RABITSCH Stephan Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10007168684 -- 12
4 . 25 Potočki Viktor Moški CRO Ljubljana Gusto Santic 10015338007 -- 9
5 . 143 GAMPER Patrick Moški AUT Tirol KTM Cycling Team 10010966236 -- 5
6 . 121 KIERNER Florian Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10015765110 -- 5
7 . 41 Govekar Matevž Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10017582444 -- 4
8 . 3 Grošelj Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10014992140 -- 4
9 . 144 RIVI Samuele Moški AUT Tirol KTM Cycling Team 10015389234 -- 3
10 . 47 Čemažar Nik Moški SLO KK KRANJ 10015332246 -- 3
11 . 21 Grošelj Matic Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10014881602 -- 3
12 . 183 NEUMAN Dominik Moški Elkov Author Cycling Team 10009488806 -- --
13 . 197 REPA Vojtech Moški CRO Topforex Lapierre Pro Cycling Team 10047420553 -- --
14 . 15 Pavlič Marko Moški SLO DC Bank Pro Cycling Team 10007974087 -- --
15 . 23 Hill Benjamin Moški Ljubljana Gusto Santic 10007745634 -- --
16 . 42 Hočevar Kristjan Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10017629025 -- --
17 . 123 KRIZEK Matthias Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10004635166 -- --
18 . 184 ZAHALKA Matęj Moški Elkov Author Cycling Team 10008708560 -- --
19 . 198 KOHOUT Martin Moški AUT Topforex Lapierre Pro Cycling Team 10047373871 -- --
20 . 5 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10015327293 -- --
21 . 36 Čibej Simon Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10010186802 -- --
DEČKI C (U13)-M
1 . 47 Lukić Leon Moški CRO BK Rijeka 10058286270 00:16:38
2 . 11 MERVAR Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076947454 00:16:55
3 . 39 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050016719 00:17:09
4 . 5 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 00:17:09
5 . 38 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015810 00:17:20
6 . 32 škof Aleks Moški SLO Ljubljana Migimigi 10083887196 00:17:35
7 . 19 Ličar Miha Moški SLO KK KRANJ 10092328321 00:17:37
8 . 35 Križman Miha Moški SLO Ljubljana Migimigi 10073389473 00:17:39
9 . 14 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017555162 00:17:48
10 . 28 Kaučič Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10097134669 00:17:53
11 . 43 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10077874715 00:18:12
12 . 36 Juvan Domen Moški SLO Ljubljana Migimigi 10089389019 00:18:25
13 . 41 Gradišnik Jošt Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092287703 00:18:51
14 . 20 Križnar Vid Moški SLO KK KRANJ 10092332361 --
15 . 27 Koren Marko Moški SLO KK TROPOVCI 10088806615 --
16 . 42 Bender Josia Daniel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10088267859 --
17 . 26 Polanšček Matic Moški SLO KK TROPOVCI 10088800551 --
18 . 10 Milanović Pavle Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10094243362 --
DNS19 . 29 Zupet Bednarik Aljaž Moški SLO Ljubljana Migimigi 10094150002 DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 57 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10017620537 00:23:59
2 . 53 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556475 00:24:15
3 . 61 Zajc Matevž Moški SLO Ljubljana Migimigi 10049254661 00:24:15
4 . 71 Mernik Sven Aleksander Moški SLO KD Knežjega mesta Celje 10061206879 00:24:15
5 . 52 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556172 00:24:15
6 . 56 Peterka Jan Moški SLO KK GORJE 10097248241 00:24:15
7 . 68 Pečnjak Filip Moški CRO BGK TUŠKANAC 10044106284 00:24:15
8 . 62 Vidic Luka Moški SLO Ljubljana Migimigi 10073740289 00:24:24
9 . 59 Rožič Gašper Miha Moški SLO KK KRANJ 10096797088 00:24:47
10 . 70 Škornik Aljaž Moški SLO KD Knežjega mesta Celje 10091508265 00:24:55
11 . 60 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088903514 00:25:07
12 . 51 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557485 00:25:13
13 . 58 Soklič Maj Moški SLO KK KRANJ 10092285376 00:25:13
14 . 64 Gregorčič Luka Moški SLO Ljubljana Migimigi 10050150394 00:25:13
15 . 65 Pritržnik Jon Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10090627888 00:25:16
16 . 49 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556071 00:25:18
17 . 69 Stanic Dusan Moški SRB Biciklisticki klub S Team Sombor 10079717311 00:25:43
18 . 54 Omahen Miha Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092944269 --
19 . 55 Murn Vid Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093948221 --
20 . 63 Kredar Rok Moški SLO Ljubljana Migimigi 10084801121 --
21 . 50 Rozman Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052956425 --
22 . 66 Pečnik Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017596285 --
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 79 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 00:25:48
2 . 84 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749 00:25:56
3 . 88 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 00:25:56
4 . 75 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653677 00:26:02
5 . 103 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017591841 00:26:21
6 . 76 žefran Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 00:26:21
7 . 74 Tisaj Jan Moški CRO BK ROTOR Koprivnica 10079968295 00:26:21
8 . 104 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015507 00:26:21
9 . 97 Vidrih Teodor Moški SLO Ljubljana Migimigi 10073876392 00:26:21
10 . 98 Oblak Domen Moški SLO Ljubljana Migimigi 10049257590 00:26:21
11 . 100 Čuk Enej Moški SLO Ljubljana Migimigi 10017564256 00:27:06
12 . 102 Maros Andras Moški HUN Lotus Cycling Club 10056235126 00:27:08
13 . 96 Žagar Matic Moški SLO Ljubljana Migimigi 10049256782 00:27:35
14 . 83 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 --
15 . 90 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281 --
16 . 72 VASOVIĆ Kiloš Moški SRB Biciklisticki klub 10049845755 --
17 . 89 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 10017615180 --
18 . 81 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063188915 --
19 . 85 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 10017599521 --
20 . 94 Krevs Marcel Moški SLO KK TBP Lenart 10017624880 --
21 . 80 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017554960 --
22 . 86 Zornada Marcel Moški SLO KK KRANJ 10051411495 --
23 . 101 Buljan Tomaž Moški SLO Ljubljana Migimigi 10089390635 --
24 . 93 Meglič Glynn Moški SLO KK TBP Lenart --
25 . 78 Tepavčević Nikola Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093149383 --
26 . 95 Zupan Luka Moški SLO Ljubljana Migimigi 10064820535 --
27 . 105 Erjavec Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092289016 --
28 . 99 Juvan Jakob Moški SLO Ljubljana Migimigi 10080723582 --
DNS29 . 87 Uvodič Jan Moški SLO KK KRANJ 10017615584 DNS
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 148 Percic Mark Moški SRB Biciklisticki klub Spartak 10049831712 00:35:10
2 . 145 Stolic Mihajlo Moški SRB Biciklisticki klub S Team 10049840604 00:35:27
3 . 142 Podlesnik Grega Moški SLO Tanin Sevnica 10017647718 00:35:27
4 . 150 Kenda Jan Moški SLO KD Sloga 1900 Idrija 10017654384 00:35:27
5 . 109 Sluga Matevž Moški SLO KK Adria Mobil 10077873402 00:35:27
6 . 140 Kirbiš Primož Moški SLO Peutnina Ptuj 10017580727 00:35:31
7 . 139 Majnik Andrej Moški SLO Peutnina Ptuj 10017580525 00:35:31
8 . 143 Klopčič Leon Moški SLO Tanin Sevnica 10017646809 00:35:31
9 . 107 Turk Aljaž Moški SLO KK Adria Mobil 10017556576 00:35:31
10 . 146 Nadoveza Igor Moški CRO Biciklisticki klub S Team 10049827466 00:35:31
11 . 127 Levstik Kristjan Moški SLO Ljubljana MigiMigi 10017573855 00:35:31
12 . 151 Kavčič Jernej Moški SLO KD Sloga 1900 Idrija 10017613665 00:35:37
13 . 119 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK Kranj 10079745805 00:36:24
14 . 135 Poberaj Mark Moški SLO Meblo Jogi Pro-Concrete 10082985100 00:36:32
15 . 123 Oven Martin Moški SLO Ljubljana MigiMigi 10017573653 00:36:40
16 . 147 Markovic Nemanja Moški SRB Biciklisticki klub S Team 10092755525 00:36:48
17 . 144 Jančič KLemen Moški SLO Tanin Sevnica 10092053687 --
18 . 137 Valenko Lovro Moški SLO Peutnina Ptuj 10017614675 --
19 . 129 Jagarinec Žan Moški SLO Ljubljana MigiMigi 10073984914 --
20 . 126 Manfreda Golob Lovro Moški SLO Ljubljana MigiMigi 10091392875 --
21 . 115 Kalan Žiga Moški SLO KK Kranj 10017612150 --
22 . 114 Košir Vid Moški SLO KK Kranj 10017615786 --
23 . 149 BOLIĆ Mihajlo Moški SRB Biciklisticki klub Spartak 10091042059 --
24 . 118 Eržen Martin Moški SLO KK Kranj 10017614776 --
25 . 133 Copot Luka Moški SLO Ljubljana MigiMigi 10073390079 --
26 . 128 JOVAN TIM Moški SLO Ljubljana MigiMigi 10017574057 --
27 . 138 Svenšek Jan Moški SLO Peutnina Ptuj 10017614877 --
28 . 132 Debevec Jakob Moški SLO Ljubljana MigiMigi 10017574451 --
DNF29 . 113 Petek Aljaž Moški SLO KK Kranj 10017603056 DNF
DNS30 . 117 Grošelj Martin Moški SLO KK Kranj 10051409778 DNS
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 105 Miholjević Fran Moški CRO KK Adria Mobil 10028405624 -- 23 (+1 kr)
2 . 104 Murn Boštjan Moški SLO KK Adria Mobil 10017629530 -- 14
3 . 127 Dragar Luka Moški SLO Ljubljana MigiMigi 10050149687 -- 7
4 . 103 Paškalin Bruno Moški SLO KK Adria Mobil 10051925801 -- 4
5 . 112 Udir Žiga Moški SLO KK Kranj 10082149886 -- 3
6 . 121 Pekovšek Aljaž Moški SLO Ljubljana MigiMigi 10075697164 -- 3
7 . 129 Avbelj Blaž Moški SLO Ljubljana MigiMigi 10017563448 -- 3
8 . 128 Čemažar Jaka Moški SLO Ljubljana MigiMigi 10017581737 -- 3
9 . 122 PAULIČ GAŠPER Moški SLO Ljubljana MigiMigi 10017571431 -- 1
10 . 130 Schumann Mate Moški HUN Lotus Cycling Club 10065431837 -- --
11 . 137 Hribar Jernej Moški SLO Calcit Bike Team 10017564559 -- --
12 . 135 Muršec Miha Moški SLO Peutnina Ptuj 10017580020 -- --
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 180 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10050014190 00:08:10
2 . 184 Potočnik Vesna Ženski SLO KK KRANJ 10092424917 00:08:35
3 . 190 Mehle Taja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10089842996 00:08:48
4 . 187 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017610534 00:09:03
5 . 193 STANIĆ Aleksandra Ženski SRB Biciklisticki klub 10092753606 00:09:07
6 . 185 LISIĆ Hana Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10076939269 00:09:09
7 . 192 Percic Nikolina Ženski SRB BK Spartak 10055093455 00:09:27
8 . 188 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 00:09:35
9 . 186 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10060158269 00:09:45
10 . 189 Mehle Lina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10073410792 00:10:09
11 . 183 Tompa Julija Ženski SLO KK TBP Lenart 10060325900 00:10:14
12 . 182 Gonza Rebeka Ženski SLO KK TBP Lenart 10065487815 00:10:16
DNS13 . 191 Špringer Zoja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10074883475 DNS
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 194 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 10049263452 00:18:33
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 161 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10082368946 00:25:45
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 174 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 00:27:03
2 . 173 Rotar Rebeka Ženski SLO KK Bled 10075095865 --
3 . 175 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10017573552 --
4 . 176 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10063967339 --
5 . 179 Vujasinovic Bojana Ženski SRB Biciklisticki klub S Team Sombor 10049847270 --
6 . 171 Kostelec Tina Ženski SLO KK KRANJ 10080446023 --
DNS7 . 172 Prevc Eva Ženski SLO KK KRANJ 10017607605 DNS
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 169 Jančič Nika Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10084117471 00:35:35
2 . 165 Ahačič Ana Ženski SLO KK KRANJ 10017612554 --
3 . 163 Mikuž Metka Ženski SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10048406721 --
4 . 164 Jordan Dorka Ženski HUN Lotus Cycling Club 10093878402 --
5 . 166 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK KRANJ 10017612453 --
6 . 168 Žibert Ema Ženski SLO KK KRANJ 10080445619 --
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 199 BAKULA NATALIJA Ženski CRO BK FORTICA 10088131049 --
2 . 200 Marukić Maja Ženski CRO BK Dinamo 10075564394 --
DNS3 . 197 Maretič Lara Ženski SLO KK KRANJ 10091010737 DNS
DNS4 . 198 Mohorič Tajda Ženski SLO KK KRANJ 10080446629 DNS

Komentarji