Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: KNOBLEHARJEV POKAL ŠKOCJAN 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:KNOBLEHARJEV POKAL ŠKOCJAN 2019 Datum:08.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
DEČKI C (U13)-M
1 . 31 Nograšek Bor Moški SLO KK KRANJ 100 967 966 84 00:19:05
2 . 14 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 551 62 00:19:05
3 . 5 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 820 87 00:19:05
4 . 17 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 167 19 00:19:05
5 . 33 Križnar Vid Moški SLO KK KRANJ 100 923 323 61 00:19:05
6 . 15 Avsec Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 929 451 78 00:19:05
7 . 36 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 100 778 747 15 00:19:05
8 . 40 Gonza Tomaž Moški SLO KK TBP LENART 100 603 254 92 00:19:05
9 . 39 Kaučič Gal Moški SLO KK TROPOVCI 100 971 346 69 00:19:05
10 . 27 Križman Miha Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 733 894 73 00:19:10
11 . 24 škof Aleks Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 838 871 96 00:19:10
12 . 8 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 637 065 50 00:19:10
13 . 4 Seliškar Lovro Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 929 457 84 00:19:10
14 . 34 Kalan Urban Moški SLO KK KRANJ 100 804 415 75 00:19:10
15 . 6 Petje Gašper Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 933 783 45 00:19:10
16 . 16 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 158 10 00:19:38
17 . 9 Novak Janez Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 827 906 92 00:19:41
18 . 29 Gregorčič Filip Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 906 849 77 00:19:58
19 . 32 Ličar Miha Moški SLO KK KRANJ 100 923 283 21 00:20:13
20 . 12 Kovačič Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 405 82 00:21:13
21 . 1 Vidnar Žanej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 929 444 71 00:21:13
22 . 28 Juvan Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 893 890 19 00:21:28
23 . 38 Koren Marko Moški SLO KK TROPOVCI 100 888 066 15 00:21:31
24 . 30 Prevc Oto Moški SLO KK KRANJ 100 922 573 87 00:22:04
25 . 35 Gašperlin Tine Moški SLO KK KRANJ 100 927 503 70 00:22:10
26 . 37 Polanšček Matic Moški SLO KK TROPOVCI 100 888 005 51 00:22:37
27 . 7 Petje Jure Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 933 788 50 00:22:37
28 . 25 Remon Marcos Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 861 334 55 00:23:59
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 72 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 217 49 00:28:28
2 . 67 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 563 74 00:28:38
3 . 79 Oblak Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 492 575 90 00:28:40
4 . 84 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 100 514 092 73 00:28:40
5 . 73 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 918 41 00:28:40
6 . 62 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 536 77 00:28:40
7 . 63 žefran Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL -- 00:28:40
8 . 71 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 562 73 00:28:40
9 . 86 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 100 176 152 81 00:28:40
10 . 78 Vidrih Teodor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 738 763 92 00:28:40
11 . 90 Krevs Marcel Moški SLO KK TBP LENART 100 176 248 80 00:28:40
12 . 74 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 155 07 00:28:47
13 . 81 Čuk Enej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 642 56 00:29:01
14 . 83 Zornada Marcel Moški SLO KK KRANJ 100 514 114 95 00:29:01
15 . 69 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 631 889 15 00:29:15
16 . 91 Tisaj Jan Moški CRO BK ROTOR KOPRIVNICA 100 799 682 95 00:30:57
17 . 70 Novak Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 333 88 00:31:03
18 . 68 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 549 60 00:31:24
19 . 77 Žagar Matic Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 492 567 82 00:31:53
20 . 87 Sužnik Julijan Moški SLO KK TBP LENART 100 596 036 52 00:32:20
21 . 80 Juvan Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 807 235 82 00:32:42
22 . 76 Zupan Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 648 205 35 00:32:57
23 . 82 Buljan Tomaž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 893 906 35 00:32:57
24 . 66 Tepavčević Nikola Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 931 493 83 00:33:31
DNF25 . 75 Erjavec Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 922 890 16 DNF
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 114 Gregorčič Natan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 501 518 12 00:54:55
2 . 96 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 568 79 00:54:55
3 . 98 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 572 83 00:54:55
4 . 99 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 100 620 112 72 00:54:55
5 . 120 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 100 176 030 56 00:55:00
6 . 105 žagar Nejc Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 632 214 49 00:55:23
7 . 125 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 100 797 458 05 00:56:15
8 . 102 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 805 25 00:56:15
9 . 128 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 468 09 00:56:15
10 . 127 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 477 18 00:56:15
11 . 95 Sluga Matevž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 778 734 02 00:56:15
12 . 103 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 807 27 00:56:15
13 . 109 Muha Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 176 464 05 00:56:15
14 . 122 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 100 176 121 50 00:56:15
15 . 93 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 565 76 00:56:15
16 . 104 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 806 26 00:56:15
17 . 131 Poberaj Mark Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 100 829 851 00 00:56:20
18 . 111 Levstik Kristjan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 738 55 00:56:26
19 . 110 Manfreda Golob Lovro Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 913 928 75 00:56:36
20 . 94 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 853 73 00:57:04
21 . 118 Copot Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 733 900 79 00:57:06
22 . 100 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 146 75 00:58:37
23 . 129 Jančič KLemen Moški SLO TANIN SEVNICA 100 920 536 87 00:59:00
24 . 107 Oven Martin Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 736 53 00:59:03
25 . 124 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 100 176 147 76 00:59:08
26 . 121 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 100 176 157 86 00:59:22
DNF27 . 101 Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 148 77 DNF
DNF28 . 112 JOVAN TIM Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 740 57 DNF
DNF29 . 117 Debevec Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 734 51 DNF
DNF30 . 119 Brezovšek Nejc Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 176 462 03 DNF
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 139 Potočnik Vesna Ženski SLO KK KRANJ 100 924 249 17 00:19:05
2 . 134 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 105 34 00:19:10
3 . 138 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 141 90 00:19:10
4 . 141 Mehle Taja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 898 429 96 00:19:10
5 . 133 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 533 74 00:22:16
6 . 135 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 601 582 69 00:23:12
7 . 142 Mehle Lina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 734 107 92 00:23:59
8 . 145 Gonza Rebeka Ženski SLO KK TBP LENART 100 654 878 15 00:25:06
DNF9 . 144 Kostanjšek Ina Ženski SLO KK TBP LENART DNF
DEKLICE B (WU15/1)-M
1 . 55 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 100 176 205 37 00:24:53
2 . 61 Mernik Sven Aleksander Moški SLO KD KNEŽJEGA MESTA CELJE 100 612 068 79 00:24:53
3 . 51 Zajc Matevž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 492 546 61 00:24:53
4 . 45 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 564 75 00:24:53
5 . 44 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 561 72 00:25:03
6 . 57 Soklič Maj Moški SLO KK KRANJ 100 922 853 76 00:25:06
7 . 43 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 574 85 00:25:06
8 . 54 Gregorčič Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 501 503 94 00:25:06
9 . 59 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 100 889 035 14 00:25:06
10 . 52 Vidic Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 737 402 89 00:25:06
11 . 60 Škornik Aljaž Moški SLO KD KNEŽJEGA MESTA CELJE 100 915 082 65 00:25:06
12 . 41 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 560 71 00:25:08
13 . 48 Pritržnik Jon Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 906 278 88 00:25:14
14 . 58 Rožič Gašper Miha Moški SLO KK KRANJ 100 967 970 88 00:25:24
15 . 42 Rozman Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 56425 00:28:37
16 . 53 Kredar Rok Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 848 011 21 00:30:07
DNF17 . 49 Pečnik Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 962 85 DNF
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 147 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 823 689 46 00:25:34
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 149 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 532 73 00:29:32
2 . 157 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 735 52 00:29:32
3 . 156 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 639 673 39 00:32:16
4 . 151 Prevc Eva Ženski SLO KK KRANJ 100 176 076 05 00:32:20
5 . 153 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 100 750 958 65 00:32:20
6 . 152 Kostelec Tina Ženski SLO KK KRANJ 100 804 460 23 00:32:28
7 . 155 Horvat Lea Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 504 568 55 00:32:42
8 . 150 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 546 87 00:35:15
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 161 Jančič Nika Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 841 174 71 00:56:26
2 . 159 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK KRANJ 100 176 124 53 00:59:22
3 . 162 Mikuž Metka Ženski SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 100 484 067 21 --

Komentarji