Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 8. VN OBČINE VODICE 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:8. VN OBČINE VODICE 2019 Datum:21.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Št. krogov Zaostanek Najhitrejši krog
IZVEN KONKURENCE-M
1 . 35 LEVSTIK Robert. Moški SLO ŠD METEK 10054716569 00:58:24 12 -- 00:04:36
ŽENSKE A-Ž
1 . 74 Novak Katarina Ženski SLO BikeRepublic 10059932139 01:00:04 12 -- 00:04:50
2 . 75 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 00:58:40 10 -2 00:05:38
ŽENSKE B-Ž
1 . 78 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 01:00:05 12 -- 00:04:50
2 . 76 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 10091210090 00:59:18 11 -1 00:04:53
3 . 87 Pogačnik Helena Ženski SLO KD ALPE SiS 10063461424 00:59:01 10 -2 00:05:33
ŽENSKE C-Ž
1 . 80 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 01:03:27 11 -- 00:05:22
2 . 81 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 00:59:10 10 -1 00:05:47
3 . 79 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017606793 00:58:27 9 -2 00:06:10
4 . 86 MERČON Urška Ženski SLO KD Rog 01:04:02 8 -3 00:07:27
5 . 82 Veršnik Zdenka Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017563549 01:05:22 8 -3 00:07:53
AMATERJI -M
1 . 2 Šarc Leon Moški SLO KK Nova Gorica 10091545752 01:23:28 18 -- 00:04:16
2 . 91 Alič Miha Moški SLO KD LPP 10071639433 01:23:31 18 00:00:03 00:04:18
3 . 89 Klobasa Darjan Moški SLO Arcont Selce 10050211728 01:25:38 18 00:02:10 00:04:19
4 . 6 Golob Urban Moški SLO KD ALPE SiS 10073137980 01:25:38 18 00:02:10 00:04:16
5 . 4 Murko Vid Moški SLO Arcont Selce 10079880490 01:25:39 18 00:02:11 00:04:18
6 . 10 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna 10017569815 01:25:39 18 00:02:11 00:04:17
7 . 14 Likar Anej Moški SLO IZVIR VIPAVA 10094558412 01:25:39 18 00:02:11 00:04:18
8 . 1 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 01:25:40 18 00:02:12 00:04:20
9 . 3 Medvešček Huskič Luka Moški SLO KD LPP 10091209888 01:26:48 17 -1 00:04:32
10 . 5 Ocepek Jakob Moški SLO 00:22:13 4 -14 00:04:51
MASTER A-M
1 . 20 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SiS 10058893734 01:25:38 18 -- 00:04:17
2 . 19 ADEMOVIĆ Tadej Moški SLO Arcont Selce 10017575067 01:25:38 18 -- 00:04:16
3 . 18 Grušovnik Matjaž Moški SLO ŠD RIKITEAM 10051616411 01:25:39 18 00:00:01 00:04:18
4 . 17 Grbec Gregor Moški SLO KK Postojna 10082216776 01:25:40 18 00:00:02 00:04:16
5 . 88 Bukvič Davorin Moški SLO Arcont Selce 10092972157 01:23:42 16 -2 00:04:17
MASTER B-M
1 . 21 Polak Marko Moški SLO Arcont Selce 10077289984 01:25:39 18 -- 00:04:17
2 . 22 Porenta Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636907 01:25:39 18 -- 00:04:17
3 . 84 Zavodnik Boris Moški SLO ŠD BAM.BI 10081019838 01:25:39 18 -- 00:04:17
MASTER C-M
1 . 27 Melihen Miha Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10080410354 01:23:29 18 -- 00:04:17
2 . 29 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 01:25:39 18 00:02:10 00:04:18
3 . 30 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 01:25:39 18 00:02:10 00:04:17
4 . 25 Jerončič Bojan Moški SLO KK PANTAL 10017590326 01:25:40 18 00:02:11 00:04:17
5 . 85 Pogačar Bogdan Moški SLO 01:25:45 17 -1 00:04:33
6 . 32 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604470 01:28:15 17 -1 00:04:39
7 . 28 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 10017640846 01:28:22 17 -1 00:04:33
MASTER D-M
1 . 34 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 10017617709 01:23:27 18 -- 00:04:17
2 . 41 Planinšek Borut Moški SLO KD ALPE SiS 10017570623 01:25:39 18 00:02:12 00:04:17
3 . 37 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017593659 01:25:39 18 00:02:12 00:04:17
4 . 35 Levstik Robert Moški SLO ŠD Metek 10054716569 01:25:40 18 00:02:13 00:04:18
5 . 40 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 10017598107 01:25:40 18 00:02:13 00:04:17
6 . 90 Pukšič Franc Moški SLO Arcont Selce 10080020839 01:25:42 17 -1 00:04:39
MASTER E-M
1 . 49 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001189848 00:59:14 12 -- 00:04:43
2 . 43 Golob Grega Moški SLO ŠD Metek 10017617406 01:00:01 12 00:00:47 00:04:44
3 . 44 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 01:00:01 12 00:00:47 00:04:51
4 . 48 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 01:00:02 12 00:00:48 00:04:51
5 . 45 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 01:00:05 12 00:00:51 00:04:49
6 . 42 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 01:00:12 11 -1 00:04:54
MASTER F-M
1 . 55 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:58:24 12 -- 00:04:37
2 . 57 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 10017635691 01:00:03 12 00:01:39 00:04:50
3 . 54 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 01:00:03 12 00:01:39 00:04:50
4 . 51 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 10017633671 01:00:03 12 00:01:39 00:04:49
5 . 56 Kutnar Frančišek Brane Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635489 01:00:04 12 00:01:40 00:04:50
6 . 52 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 01:00:04 12 00:01:40 00:04:50
7 . 53 Bogataj Igor Moški SLO Ljubljana Migimigi 10017592548 01:03:27 12 00:05:03 00:04:53
MASTER G-M
1 . 59 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 01:00:02 12 -- 00:04:49
2 . 83 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017635186 01:00:04 12 00:00:02 00:04:49
3 . 63 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 10017633974 01:00:04 12 00:00:02 00:04:49
4 . 61 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 01:00:04 12 00:00:02 00:04:50
5 . 60 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT 10088451048 01:00:04 12 00:00:02 00:04:49
6 . 65 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 01:00:05 12 00:00:03 00:04:05
7 . 62 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:00:56 11 -1 00:05:04
8 . 66 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 01:02:50 11 -1 00:05:12
9 . 58 Mikuletič Andrej Moški SLO KK Postojna 10078233817 00:58:26 9 -3 00:05:57
MASTER H-M
1 . 67 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553445 01:00:03 12 -- 00:04:50
2 . 68 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 01:00:57 11 -1 00:05:04
MASTER I-M
1 . 72 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:59:16 11 -- 00:04:53
2 . 69 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 10017631247 00:59:16 11 -- 00:04:56
3 . 70 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 01:02:06 11 00:02:50 00:05:05
4 . 73 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 00:58:33 10 -1 00:05:36
DEČKI C (U13)-M
1 . 274 RAINER Christoph Moški AUT Friesis Bikery Junior Racing Team 10095036742 00:29:43 5 -- 00:05:31
2 . 265 Križnar Vid Moški SLO KK KRANJ 10092332361 00:29:44 5 00:00:01 00:05:32
3 . 251 JAKŠE Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076944626 00:29:44 5 00:00:01 00:05:30
4 . 239 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 00:29:44 5 00:00:01 00:05:31
5 . 275 Esterl Matthias Moški AUT Junior Cycling Team Graz 10082740172 00:29:44 5 00:00:01 00:05:32
6 . 276 Kraßnig Nico Moški AUT Junior Cycling Team Graz 10079294652 00:29:44 5 00:00:01 00:05:33
7 . 231 Križman Miha Moški SLO Ljubljana Migimigi 10073389473 00:29:45 5 00:00:02 00:05:32
8 . 232 škof Aleks Moški SLO Ljubljana Migimigi 10083887196 00:29:45 5 00:00:02 00:05:35
9 . 273 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10077874715 00:29:46 5 00:00:03 00:05:32
10 . 260 Kalan Urban Moški SLO KK KRANJ 10080441575 00:29:46 5 00:00:03 00:05:34
11 . 233 Gregorčič Filip Moški SLO Ljubljana Migimigi 10090684977 00:29:46 5 00:00:03 00:05:33
12 . 259 Stare Gal Moški SLO KK Bled 10096863170 00:29:46 5 00:00:03 00:05:35
13 . 248 Petje Gašper Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093378345 00:29:47 5 00:00:04 00:05:35
14 . 242 Avsec Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092945178 00:29:47 5 00:00:04 00:05:36
15 . 264 Nograšek Bor Moški SLO KK KRANJ 10096796684 00:29:48 5 00:00:05 00:05:35
16 . 270 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 00:29:48 5 00:00:05 00:05:38
17 . 257 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050016719 00:29:51 5 00:00:08 00:05:43
18 . 271 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916678 00:29:54 5 00:00:11 00:05:41
19 . 262 Ličar Miha Moški SLO KK KRANJ 10092328321 00:30:20 5 00:00:37 00:05:55
20 . 230 Juvan Domen Moški SLO Ljubljana Migimigi 10089389019 00:30:22 5 00:00:39 00:05:57
21 . 254 Gradišnik Jošt Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092287703 00:30:28 5 00:00:45 00:05:58
22 . 266 Gonza Tomaž Moški SLO KK TBP Lenart 10060325492 00:30:46 5 00:01:03 00:05:51
23 . 280 ANGERER Manuel Moški AUT ARBO Rapso Knittelfeld 10094408262 00:31:08 5 00:01:25 00:05:58
24 . 256 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015810 00:31:19 5 00:01:36 00:05:49
25 . 263 Prevc Oto Moški SLO KK KRANJ 10092257387 00:31:31 5 00:01:48 00:05:57
26 . 240 Kovačič Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076940582 00:32:13 5 00:02:30 00:05:59
27 . 258 Bender Josia Daniel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10088267859 00:32:35 5 00:02:52 00:06:00
28 . 268 Koren Marko Moški SLO KK TROPOVCI 10088806615 00:32:45 5 00:03:02 00:06:12
29 . 261 Gašperlin Tine Moški SLO KK KRANJ 10092750370 00:32:52 5 00:03:09 00:06:01
30 . 234 Kuntarič žibert Vanja Moški SLO Ljubljana Migimigi 10090859173 00:33:20 5 00:03:37 00:06:20
31 . 267 Polanšček Matic Moški SLO KK TROPOVCI 10088800551 00:33:27 5 00:03:44 00:06:12
32 . 253 Petje Jure Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093378850 00:35:23 5 00:05:40 00:06:40
33 . 277 Esterl Severin Moški AUT Junior Cycling Team Graz 10093910431 00:36:06 5 00:06:23 00:06:50
34 . 269 Kaučič Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10097134669 00:29:53 4 -1 00:05:59
35 . 241 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063706550 00:29:45 3 -2 00:06:05
36 . 247 ŠKRBEC Lukas Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076939370 00:06:08 1 -4 00:06:08
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 194 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10017620537 00:50:57 10 -- 00:04:46
2 . 182 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556172 00:50:57 10 -- 00:04:48
3 . 198 Mernik Sven Aleksander Moški SLO KD Knežjega mesta Celje 10061206879 00:50:58 10 00:00:01 00:04:47
4 . 183 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556475 00:50:58 10 00:00:01 00:04:48
5 . 292 Soklič Maj Moški SLO KK KRANJ 10092285376 00:50:59 10 00:00:02 00:04:47
6 . 184 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557485 00:51:00 10 00:00:03 00:04:49
7 . 180 Zajc Matevž Moški SLO Ljubljana Migimigi 10049254661 00:51:44 10 00:00:47 00:04:47
8 . 188 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556071 00:54:47 10 00:03:50 00:04:56
9 . 195 Peterka Jan Moški SLO KK GORJE 10097248241 00:51:03 9 -1 00:05:11
10 . 190 Pritržnik Jon Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10090627888 00:51:04 9 -1 00:05:07
11 . 196 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088903514 00:51:04 9 -1 00:05:00
12 . 181 Vidic Luka Moški SLO Ljubljana Migimigi 10073740289 00:51:07 9 -1 00:05:11
13 . 193 Rožič Gašper Miha Moški SLO KK KRANJ 10096797088 00:51:10 9 -1 00:05:09
14 . 178 Kredar Rok Moški SLO Ljubljana Migimigi 10084801121 00:51:07 8 -2 00:05:13
15 . 189 Pečnik Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017596285 00:51:09 8 -2 00:05:24
DNF 179 Gregorčič Luka Moški SLO Ljubljana Migimigi 10050150394 00:42:00 6 -4 00:04:57
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 164 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 00:50:31 10 -- 00:04:44
2 . 161 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281 00:50:44 10 00:00:13 00:04:45
3 . 145 Čuk Enej Moški SLO Ljubljana Migimigi 10017564256 00:50:44 10 00:00:13 00:04:47
4 . 159 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 00:50:44 10 00:00:13 00:04:44
5 . 150 Oblak Domen Moški SLO Ljubljana Migimigi 10049257590 00:50:56 10 00:00:25 00:04:45
6 . 149 Vidrih Teodor Moški SLO Ljubljana Migimigi 10073876392 00:50:56 10 00:00:25 00:04:45
7 . 175 Hampton Cian Moški AUT Junior Cycling Team Graz 10060982466 00:50:57 10 00:00:26 00:04:45
8 . 165 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 10017599521 00:50:57 10 00:00:26 00:04:47
9 . 166 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017591841 00:50:57 10 00:00:26 00:04:45
10 . 174 SERTIC Jakob Moški AUT Friesis Bikery Junior Racing Team 10064324825 00:50:57 10 00:00:26 00:04:47
11 . 171 Krevs Marcel Moški SLO KK TBP Lenart 10017624880 00:50:57 10 00:00:26 00:04:52
12 . 162 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 10017615180 00:50:59 10 00:00:28 00:04:54
13 . 152 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 00:51:18 10 00:00:47 00:04:47
14 . 167 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015507 00:52:53 10 00:02:22 00:04:52
15 . 279 Sarwari Shayan Moški AFG RC RAPSO Knittelfeld 10062276206 00:52:53 10 00:02:22 00:04:47
16 . 148 Žagar Matic Moški SLO Ljubljana Migimigi 10049256782 00:52:56 10 00:02:25 00:04:53
17 . 156 žefran Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 00:53:04 10 00:02:33 00:04:54
18 . 160 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063188915 00:53:16 10 00:02:45 00:04:52
19 . 155 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017554960 00:53:53 10 00:03:22 00:04:55
20 . 153 Novak Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10059733388 00:53:54 10 00:03:23 00:04:55
21 . 144 Palmer Luka Moški SLO Ljubljana Migimigi 10097367065 00:54:47 10 00:04:16 00:04:48
22 . 147 Juvan Jakob Moški SLO Ljubljana Migimigi 10080723582 00:51:03 9 -1 00:04:55
23 . 168 Erjavec Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092289016 00:51:05 9 -1 00:04:54
24 . 172 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572340 00:51:05 9 -1 00:04:54
25 . 146 Buljan Tomaž Moški SLO Ljubljana Migimigi 10089390635 00:51:10 9 -1 00:05:13
26 . 151 Zupan Luka Moški SLO Ljubljana Migimigi 10064820535 00:51:24 9 -1 00:05:11
27 . 154 Tepavčević Nikola Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093149383 00:54:51 9 -1 00:05:10
DNF 163 Zornada Marcel Moški SLO KK KRANJ 10051411495 00:36:58 6 -4 00:04:47
DNF 157 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749 00:34:08 6 -4 00:04:43
DSQ 177 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653677 00:50:56 10 00:00:25 00:04:46
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 210 WALCHER Sophie Ženski AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10075244601 00:29:44 5 -- 00:05:33
2 . 215 Potočnik Vesna Ženski SLO KK KRANJ 10092424917 00:29:45 5 00:00:01 00:05:32
3 . 207 Mehle Taja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10089842996 00:29:47 5 00:00:03 00:05:35
4 . 220 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10050014190 00:29:49 5 00:00:05 00:05:37
5 . 212 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 00:33:18 5 00:03:34 00:06:09
6 . 214 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10060158269 00:33:19 5 00:03:35 00:06:21
7 . 213 LISIĆ Hana Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10076939269 00:35:27 5 00:05:43 00:06:08
8 . 208 Mehle Lina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10073410792 00:36:37 5 00:06:53 00:06:50
9 . 217 Gonza Rebeka Ženski SLO KK TBP LENART 10065487815 00:31:27 4 -1 00:07:20
10 . 218 Tompa Julija Ženski SLO KK TBP LENART 10060325900 00:23:20 3 -2 00:06:38
11 . 216 Kostanjšek Ina Ženski SLO KK TBP LENART 00:26:18 3 -2 00:07:21
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 206 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 10049263452 00:30:27 5 -- 00:05:55
2 . 202 Podberšič Ema Ženski SLO KK GORJE 10097531965 00:32:45 5 00:02:18 00:06:10
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 204 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10017554455 00:50:58 10 -- 00:04:47
2 . 203 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10082368946 00:51:11 9 -1 00:05:13
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 224 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10017573552 00:50:57 10 -- 00:04:49
2 . 225 WALCHER Viktoria Ženski AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10035085587 00:50:59 10 00:00:02 00:04:49
3 . 278 Klicnik Verena Ženski AUT ARBO Rapso Knittelfeld 10035039212 00:53:53 10 00:02:56 00:04:55
4 . 222 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10063967339 00:54:57 10 00:04:00 00:04:44
5 . 228 Kostelec Tina Ženski SLO KK KRANJ 10080446023 00:51:00 9 -1 00:05:11
6 . 227 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 10075095865 00:51:01 9 -1 00:05:01
7 . 223 Horvat Lea Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10050456855 00:51:06 9 -1 00:05:09
DNF 229 Prevc Eva Ženski SLO KK KRANJ 10017607605 00:53:36 3 -7 00:05:11
DNF 226 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 00:45:53 9 -1 00:04:47

Komentarji