Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: POKAL OBČINE STRAŽA 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:POKAL OBČINE STRAŽA 2019 Datum:22.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas
DEČKI C (U13)-M
1 . 43 RAINER Christoph Moški AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 100 950 367 42 00:17:54
2 . 16 Stare Gal Moški SLO KK BLED 100 968 631 70 00:17:54
3 . 1 Avsec Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 929 451 78 00:17:54
4 . 42 Lukić Leon Moški CRO BK RIJEKA 100 582 862 70 00:17:54
5 . 39 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 167 19 00:17:54
6 . 3 JAKŠE Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 446 26 00:17:54
7 . 2 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 820 87 00:17:54
8 . 18 Kalan Urban Moški SLO KK KRANJ 100 804 415 75 00:17:54
9 . 19 Križnar Vid Moški SLO KK KRANJ 100 923 323 61 00:17:54
10 . 9 Petje Gašper Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 933 783 45 00:17:54
11 . 21 Nograšek Bor Moški SLO KK KRANJ 100 967 966 84 00:17:54
12 . 29 Križman Miha Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 733 894 73 00:17:54
13 . 28 Juvan Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 893 890 19 00:17:54
14 . 20 Ličar Miha Moški SLO KK KRANJ 100 923 283 21 00:17:54
15 . 27 Gregorčič Filip Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 906 849 77 00:17:54
16 . 40 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 158 10 00:17:54
17 . 23 Gonza Tomaž Moški SLO KK TBP LENART 100 603 254 92 00:18:20
18 . 41 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 100 778 747 15 00:18:26
19 . 7 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 637 065 50 00:18:36
20 . 14 ŠKRBEC Lukas Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 393 70 00:18:44
21 . 8 Novak Janez Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 827 906 92 00:18:44
22 . 37 Gradišnik Jošt Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 922 877 03 00:18:50
23 . 4 Kovačič Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 405 82 00:18:55
24 . 36 Bender Josia Daniel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 882 678 59 00:18:55
25 . 22 Prevc Oto Moški SLO KK KRANJ 100 922 573 87 00:19:05
26 . 5 MERVAR Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 474 54 00:19:22
27 . 30 Kuntarič žibert Vanja Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 908 591 73 00:19:32
28 . 25 Koren Marko Moški SLO KK TROPOVCI 100 888 066 15 00:19:36
29 . 17 Gašperlin Tine Moški SLO KK KRANJ 100 927 503 70 00:19:54
30 . 13 SKRABL Roko Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 397 74 00:20:23
31 . 26 Polanšček Matic Moški SLO KK TROPOVCI 100 888 005 51 --
32 . 10 Petje Jure Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 933 788 50 --
DNF33 . 24 Kaučič Gal Moški SLO KK TROPOVCI 100 971 346 69 DNF
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 70 STELLA DAVIDE Moški ITA TEAM ISONZO-CICLISTICA 100 314 486 93 00:24:57
2 . 54 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 100 176 205 37 00:24:57
3 . 67 Mernik Sven Aleksander Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 100 612 068 79 00:24:57
4 . 46 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 564 75 00:24:57
5 . 47 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 561 72 00:24:57
6 . 71 ZANUTTA David Moški ITA TEAM ISONZO-CICLISTICA 100 345 279 40 00:24:57
7 . 60 Zajc Matevž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 492 546 61 00:24:57
8 . 57 Gregorčič Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 501 503 94 00:25:00
9 . 55 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 100 889 035 14 00:25:00
10 . 50 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 560 71 00:25:00
11 . 63 Pritržnik Jon Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 906 278 88 00:25:00
12 . 51 Peterka Jan Moški SLO KK GORJE 100 972 482 41 00:25:03
13 . 69 MASAT Lorenzo Moški ITA TEAM ISONZO-CICLISTICA 100 840 765 50 00:25:03
14 . 52 Rožič Gašper Miha Moški SLO KK KRANJ 100 967 970 88 00:25:03
15 . 59 Vidic Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 737 402 89 00:25:06
16 . 53 Soklič Maj Moški SLO KK KRANJ 100 922 853 76 00:25:06
17 . 44 Murn Vid Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 939 482 21 00:25:30
18 . 48 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 574 85 00:26:13
19 . 58 Kredar Rok Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 848 011 21 --
20 . 45 Omahen Miha Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 929 442 69 --
21 . 49 Rozman Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 564 25 --
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 78 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 563 74 00:26:10
2 . 73 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 217 49 00:26:16
3 . 85 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 100 514 092 73 00:26:25
4 . 74 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 562 73 00:26:25
5 . 101 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 536 77 00:26:25
6 . 105 SERTIC Jakob Moški AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 100 643 248 25 00:26:25
7 . 100 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 918 41 00:26:25
8 . 93 Oblak Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 492 575 90 00:26:28
9 . 95 Vidrih Teodor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 738 763 92 00:26:28
10 . 82 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 100 175 995 21 00:26:28
11 . 83 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 100 176 152 81 00:26:32
12 . 99 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 155 07 00:26:46
13 . 91 Čuk Enej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 642 56 0.01875
14 . 76 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 631 889 15 0.01875
15 . 97 Žagar Matic Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 492 567 82 0.01875
16 . 81 žefran Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL -- 0.01875
17 . 77 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 549 60 00:27:06
18 . 86 Zornada Marcel Moški SLO KK KRANJ 100 514 114 95 00:27:42
19 . 84 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 100 176 151 80 00:27:42
20 . 102 Filčić Mauro Moški CRO BK RIJEKA 100 582 862 70 00:27:46
21 . 87 Krevs Marcel Moški SLO KK TBP LENART 100 176 248 80 00:28:05
22 . 75 Novak Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 333 88 --
23 . 92 Juvan Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 807 235 82 --
24 . 98 Erjavec Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 922 890 16 --
25 . 90 Buljan Tomaž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 893 906 35 --
26 . 96 Zupan Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 648 205 35 --
27 . 79 Tepavčević Nikola Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 931 493 83 --
28 . 88 Meglič Glynn Moški SLO KK TBP LENART 100 962 964 29 --
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 112 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 100 797 458 05 --
2 . 119 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 100 620 112 72 --
3 . 139 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 806 26 --
4 . 125 Gregorčič Natan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 501 518 12 --
5 . 118 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 100 176 030 56 --
6 . 110 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 853 73 --
7 . 108 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 568 79 --
8 . 146 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 477 18 --
9 . 132 Muha Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 176 464 05 --
10 . 145 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 468 09 --
11 . 135 žagar Nejc Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 632 214 49 --
12 . 106 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 572 83 --
13 . 120 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 100 175 850 70 --
14 . 141 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 805 25 --
15 . 140 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 807 27 --
16 . 136 Rus Jure Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 175 828 48 --
17 . 134 Tomšič Dan Andrej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 721 38 --
18 . 111 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 565 76 --
19 . 109 Sluga Matevž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 778 734 02 --
20 . 133 Oven Martin Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 736 53 --
21 . 121 Brezovšek Nejc Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 176 462 03 --
22 . 138 Poberaj Mark Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 100 829 851 00 --
23 . 122 Copot Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 733 900 79 --
24 . 113 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 100 176 147 76 --
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 151 Walcher Sophie Ženski AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 100 752 446 01 00:17:54
2 . 160 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 141 90 00:17:54
3 . 156 Potočnik Vesna Ženski SLO KK KRANJ 100 924 249 17 00:17:54
4 . 148 Mehle Taja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 898 429 96 00:19:42
5 . 155 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 601 582 69 00:20:11
6 . 154 LISIĆ Hana Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 392 69 00:20:15
7 . 149 Mehle Lina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 734 107 92 00:20:23
8 . 157 Gonza Rebeka Ženski SLO KK TBP LENART 100 654 878 15 --
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 162 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 100 492 634 52 00:18:36
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 165 Smrdel Tina Ženski SLO MBK ČRNI VRH 100 175 826 46 00:25:30
2 . 163 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 823 689 46 00:25:32
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 171 WALCHER Viktoria Ženski AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 100 350 855 87 --
2 . 166 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 735 52 --
3 . 168 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 639 673 39 --
4 . 174 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 100 750 958 65 --
5 . 169 Horvat Lea Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 504 568 55 --
6 . 176 Prevc Eva Ženski SLO KK KRANJ 100 176 076 05 --
7 . 175 Kostelec Tina Ženski SLO KK KRANJ 100 804 460 23 --

Komentarji