Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: POKAL MR. BO 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:POKAL MR. BO 2019 Datum:29.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Točke S1 Licenca Več
AMATERJI-MASTERJI-M
1 . 36 BERLIČ Blaž
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 40 100 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 40
S1:
Licenca: 100
2 . 34 Klobasa Darjan
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 26 100 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 26
S1:
Licenca: 100
3 . 35 Polak Marko
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 11 100 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 11
S1:
Licenca: 100
4 . 37 Murko Vid
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 7 100 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 7
S1:
Licenca: 100
5 . 33 Bukvič Davorin
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 6 100 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 6
S1:
Licenca: 100
6 . 38 ADEMOVIĆ Tadej
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 4 100 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 4
S1:
Licenca: 100
7 . 39 Grušovnik Matjaž
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 3 100 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 3
S1:
Licenca: 100
8 . 31 Senekovič Niko
ŠD PULZ
Moški SLO ŠD PULZ 2 100 >
Klub ŠD PULZ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 2
S1:
Licenca: 100
DEčKI D-M
1 . 27 Avsec Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 9 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 9
S1:
Licenca: 100
2 . 21 Gonza Tomaž
TBP LENART
Moški SLO TBP LENART 9 100 >
Klub TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 9
S1:
Licenca: 100
3 . 26 JAKŠE Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 2 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 2
S1:
Licenca: 100
4 . 25 Novak Maj
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
5 . 36 SCHÖNGRUNDNER Moritz
FRIESIS BIKERY
Moški AUT FRIESIS BIKERY 100 >
Klub FRIESIS BIKERY
Država AUT
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
6 . 32 Gregorčič Filip
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DEčKI E-M
1 . 6 Kalan Urban
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 15 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 15
S1:
Licenca: 100
2 . 4 Kovačič Urban
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 8 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 8
S1:
Licenca: 100
3 . 5 Vidnar Žanej
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 7 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 7
S1:
Licenca: 100
4 . 7 Gašperlin Tine
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
5 . 8 Zajc Gašper
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
6 . 11 Gostenčnik Tine
BSX TEAM
Moški SLO BSX TEAM 100 >
Klub BSX TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
7 . 12 Prezelj Jakob
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DEKLICE D-Ž
1 . 15 Peterlin Laura
KK ADRIA MOBIL
Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 3 * 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Točke: 3
S1: *
Licenca: 100
2 . 18 KLAMMINGER Flora
FRIESIS BIKERY
Ženski AUT FRIESIS BIKERY * 100 >
Klub FRIESIS BIKERY
Država AUT
Spol: Ženski
Točke:
S1: *
Licenca: 100
3 . 43 Kostanjšek Ina
TBP LENART
Ženski SLO TBP LENART * 100 >
Klub TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:
S1: *
Licenca: 100
DEKLICE E-Ž
1 . 19 Mehle Lina
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA * 100 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:
S1: *
Licenca: 100
2 . 13 Gonza Rebeka
TBP LENART
Ženski SLO TBP LENART * 100 >
Klub TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:
S1: *
Licenca: 100
DEČKI C (U13)-M
1 . 67 RAINER Christoph
Friesis Bikery Junior Racing Team
Moški AUT Friesis Bikery Junior Racing Team 16 100 >
Klub Friesis Bikery Junior Racing Team
Država AUT
Spol: Moški
Točke: 16
S1:
Licenca: 100
2 . 53 MERVAR Tim
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 10
S1:
Licenca: 100
3 . 62 Križman Miha
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 5 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 5
S1:
Licenca: 100
4 . 54 Bevc Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 4 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 4
S1:
Licenca: 100
5 . 28 Stare Gal
KK Bled
Moški SLO KK Bled 3 100 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 3
S1:
Licenca: 100
6 . 34 Kirbiš Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 2 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 2
S1:
Licenca: 100
7 . 33 Muršec Nik
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 2 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 2
S1:
Licenca: 100
8 . 56 Križnar Vid
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 1 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 1
S1:
Licenca: 100
9 . 59 Kaučič Gal
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 1 100 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 1
S1:
Licenca: 100
10 . 61 škof Aleks
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
11 . 66 Bender Daniel Josia
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
12 . 58 Koren Marko
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 100 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
13 . 55 Ličar Miha
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
14 . 57 Polanšček Matic
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 100 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
15 . 63 Juvan Domen
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
16 . 50 ANGER Manuel
ARBO RAPSO Knittelfeld
Moški AUT ARBO RAPSO Knittelfeld 100 >
Klub ARBO RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
17 . 68 EIBEL Andre
Friesis Bikery Junior Racing Team
Moški AUT Friesis Bikery Junior Racing Team 100 >
Klub Friesis Bikery Junior Racing Team
Država AUT
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
18 . 35 Muhič Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 75 Stella Davide
Team Isonzo Ciclistica Pieris
Moški ITA Team Isonzo Ciclistica Pieris 23 100 >
Klub Team Isonzo Ciclistica Pieris
Država ITA
Spol: Moški
Točke: 23
S1:
Licenca: 100
2 . 76 Zanutta David
Team Isonzo Ciclistica Pieris
Moški ITA Team Isonzo Ciclistica Pieris 13 100 >
Klub Team Isonzo Ciclistica Pieris
Država ITA
Spol: Moški
Točke: 13
S1:
Licenca: 100
3 . 89 Valjavec Erazem
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 10
S1:
Licenca: 100
4 . 80 Mernik Sven Aleksander
KD Knežjega mesta Celje
Moški SLO KD Knežjega mesta Celje 3 100 >
Klub KD Knežjega mesta Celje
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 3
S1:
Licenca: 100
5 . 92 Žido Gal
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 2 100 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 2
S1:
Licenca: 100
6 . 85 Omrzel Jakob
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 2 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 2
S1:
Licenca: 100
7 . 93 Zajc Matevž
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 1 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 1
S1:
Licenca: 100
8 . 73 RIEDLER Florian
Friesis Bikery Junior Racing Team
Moški AUT Friesis Bikery Junior Racing Team 1 100 >
Klub Friesis Bikery Junior Racing Team
Država AUT
Spol: Moški
Točke: 1
S1:
Licenca: 100
9 . 84 Peterlin Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
10 . 91 Rožič Gašper Miha
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
11 . 83 Pšeničnik Matic
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
12 . 90 Soklič Maj
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
13 . 96 Gregorčič Luka
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
14 . 81 Tisovec Kristian
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
15 . 94 Vidic Luka
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
16 . 88 Peterka Jan
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
17 . 79 Škornik Aljaž
KD Knežjega mesta Celje
Moški SLO KD Knežjega mesta Celje 100 >
Klub KD Knežjega mesta Celje
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
18 . 95 Kredar Rok
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
19 . 71 Golob Nik
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
20 . 74 MASAT Lorenzo
TEAM ISONZO-PIERIS
Moški ITA TEAM ISONZO-PIERIS 100 >
Klub TEAM ISONZO-PIERIS
Država ITA
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
21 . 97 Pritržnik Jon
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
22 . 98 Pečnik Rene
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
23 . 72 Makuc Maks
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
24 . 86 Omahen Miha
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
25 . 82 Rozman Nik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 125 Eržen Žak
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 27 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 27
S1:
Licenca: 100
2 . 124 KAFERLE Gaj
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 9 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 9
S1:
Licenca: 100
3 . 130 Božnar Prosen Enej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 9 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 9
S1:
Licenca: 100
4 . 120 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 6 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 6
S1:
Licenca: 100
5 . 143 SERTIC Jakob
Friesis Bikery Junior Racing Team
Moški AUT Friesis Bikery Junior Racing Team 5 100 >
Klub Friesis Bikery Junior Racing Team
Država AUT
Spol: Moški
Točke: 5
S1:
Licenca: 100
6 . 139 Majnik Jure
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 3 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 3
S1:
Licenca: 100
7 . 137 ČUK Enej
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 2 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 2
S1:
Licenca: 100
8 . 116 Stocker Marco
RC RAPSO Knittelfeld
Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld 2 100 >
Klub RC RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Točke: 2
S1:
Licenca: 100
9 . 135 Oblak Domen
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 1 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 1
S1:
Licenca: 100
10 . 140 Kelner Žiga
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 1
S1:
Licenca: 100
11 . 128 Lešnik Jan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 1 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 1
S1:
Licenca: 100
12 . 133 Vidrih Teodor
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
13 . 132 Žagar Matic
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
14 . 126 Černe Ožbej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
15 . 127 Zornada Marcel
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
16 . 144 SCHÖNHERR Florian
Friesis Bikery Junior Racing Team
Moški AUT Friesis Bikery Junior Racing Team 100 >
Klub Friesis Bikery Junior Racing Team
Država AUT
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
17 . 118 ŽEFRAN Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca:
18 . 113 Krevs Marcel
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
19 . 119 Vrtar Andraž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
20 . 112 Meglič Glynn
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
21 . 123 Novak Črt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
22 . 115 Sarwari Shayan
RC RAPSO Knittelfeld
Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld 100 >
Klub RC RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
23 . 114 FAGGIANATO Gioele
TEAM ISONZO-PIERIS
Moški ITA TEAM ISONZO-PIERIS 100 >
Klub TEAM ISONZO-PIERIS
Država ITA
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DNF 138 Buljan Tomaž
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DNF 142 WALCHER Georg
Friesis Bikery Junior Racing Team
Moški AUT Friesis Bikery Junior Racing Team 100 >
Klub Friesis Bikery Junior Racing Team
Država AUT
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DNF 141 Erjavec Matic
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DNF 110 Sužnik Julijan
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DNF 122 Omrzel Jurij
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DNF 136 Juvan Jakob
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 186 Gregorčič Natan
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 15 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 15
S1:
Licenca: 100
2 . 200 Podlesnik Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 15 100 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 15
S1:
Licenca: 100
3 . 177 Tomšič Dan Andrej
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 14 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 14
S1:
Licenca: 100
4 . 173 Cvjetičanin Maks
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 9 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 9
S1:
Licenca: 100
5 . 174 Kralj Fabijan
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 9 100 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 9
S1:
Licenca: 100
6 . 195 Petek Aljaž
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 8 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 8
S1:
Licenca: 100
7 . 170 Polovič Nino
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 7 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 7
S1:
Licenca: 100
8 . 168 Špoljar Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 5 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 5
S1:
Licenca: 100
9 . 161 Schachner Alexander
RC RAPSO Knittelfeld
Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld 3 100 >
Klub RC RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Točke: 3
S1:
Licenca: 100
10 . 190 Majnik Andrej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 1
S1:
Licenca: 100
11 . 180 Levstik Kristjan
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 1 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 1
S1:
Licenca: 100
12 . 192 Valenko Lovro
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 1
S1:
Licenca: 100
13 . 202 Jančič Klemen
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
14 . 199 Eržen Martin
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
15 . 172 Turk Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
16 . 201 Klopčič Leon
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
17 . 191 Jeromel Vid
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
18 . 197 Kalan Žiga
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
19 . 166 ALABDULMUNIM Azzam
Saudi Arabi
Moški Saudi Arabi 100 >
Klub Saudi Arabi
Država
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
20 . 169 Sluga Matevž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
21 . 196 Košir Vid
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
22 . 179 Golob Lovro
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
23 . 184 Muha Luka
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
24 . 165 ALMANSOUR Abdullah
Saudi Arabi
Moški Saudi Arabi 100 >
Klub Saudi Arabi
Država
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DNF 162 SEDDIQ Hamzah
Saudi Arabi
Moški Saudi Arabi 100 >
Klub Saudi Arabi
Država
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DNF 164 JABRAH Mahmoud
Saudi Arabi
Moški Saudi Arabi 100 >
Klub Saudi Arabi
Država
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DNF 167 ALMUTAIRI Rashed
Saudi Arabi
Moški Saudi Arabi 100 >
Klub Saudi Arabi
Država
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DNF 176 žagar Nejc
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DNF 178 Oven Martin
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DNF 182 JOVAN TIM
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DNF 194 Kirbiš Primož
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DNF 183 Brezovšek Nejc
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DNF 185 Jagarinec Žan
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DNF 188 Debevec Jakob
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DNF 189 Copot Luka
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DNF 171 Gregorič David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 17 Avbelj Blaž
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 29 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 29
S1:
Licenca: 100
2 . 7 Piskule Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 19 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 19
S1:
Licenca: 100
3 . 25 Udir Žiga
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 18 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 18
S1:
Licenca: 100
4 . 8 Glivar Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 12 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 12
S1:
Licenca: 100
5 . 26 Maček Matic
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 9 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 9
S1:
Licenca: 100
6 . 5 Ravbar Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 5 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 5
S1:
Licenca: 100
7 . 14 Jeretina Marko
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 3 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 3
S1:
Licenca: 100
8 . 21 Pušnik Gašper
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 2 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 2
S1:
Licenca: 100
9 . 24 Ziherl Luka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 1 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 1
S1:
Licenca: 100
10 . 9 Colnar Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke: 1
S1:
Licenca: 100
11 . 12 Pekovšek Aljaž
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
12 . 6 Murn Boštjan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
13 . 40 ALMARHOON Hani
Saudi Arabi
Moški Saudi Arabi 100 >
Klub Saudi Arabi
Država
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
14 . 32 Pajek Benjamin
KK Bled
Moški SLO KK Bled 100 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
15 . 1 Strmšek Miha
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
16 . 15 Dragar Luka
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
17 . 23 Hribar Jernej
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
18 . 10 Zalar Gašper
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
19 . 4 ALSHARIF Abdulaziz
Saudi Arabi
Moški Saudi Arabi 100 >
Klub Saudi Arabi
Država
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
20 . 20 DRAŠLER ANŽE
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DNF 41 ALBARRAK Dheya
Saudi Arabi
Moški Saudi Arabi 100 >
Klub Saudi Arabi
Država
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DNF 3 ALSHAMMARI Abdullah
Saudi Arabi
Moški Saudi Arabi 100 >
Klub Saudi Arabi
Država
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DNF 2 SAYED Yazam
Saudi Arabi
Moški Saudi Arabi 100 >
Klub Saudi Arabi
Država
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DNF 16 Čemažar Jaka
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 100 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Točke:
S1:
Licenca: 100
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 38 Mehle Taja
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 11 * 100 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Točke: 11
S1: *
Licenca: 100
2 . 40 Potočnik Vesna
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 2 * 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Točke: 2
S1: *
Licenca: 100
3 . 17 Jeromel Hana
PERUTNINA PTUJ
Ženski SLO PERUTNINA PTUJ * 100 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:
S1: *
Licenca: 100
4 . 39 Novak Ivana Rosa
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA * 100 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:
S1: *
Licenca: 100
5 . 37 Tompa Julija
TBP LENART
Ženski SLO TBP LENART * 100 >
Klub TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:
S1: *
Licenca: 100
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 70 Podberšič Ema
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE * 100 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:
S1: *
Licenca: 100
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 102 Smrdel Tina
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH * 100 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:
S1: *
Licenca: 100
2 . 101 Hočevar Lucija
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA * 100 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:
S1: *
Licenca: 100
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 148 Čemažar Klara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA * 100 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:
S1: *
Licenca: 100
2 . 145 Klicnik Verena
ARBO RAPSO Knittelfeld
Ženski AUT ARBO RAPSO Knittelfeld * 100 >
Klub ARBO RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Ženski
Točke:
S1: *
Licenca: 100
DNF 146 POCAR Beatrice
TEAM ISONZO-PIERIS
Ženski ITA TEAM ISONZO-PIERIS * 100 >
Klub TEAM ISONZO-PIERIS
Država ITA
Spol: Ženski
Točke:
S1: *
Licenca: 100
DNF 149 Rotar Rebeka
KK BLED
Ženski SLO KK BLED * 100 >
Klub KK BLED
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:
S1: *
Licenca: 100
DNF 152 Horvat Lea
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA * 100 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:
S1: *
Licenca: 100
DNF 154 Kostelec Tina
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ * 100 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Točke:
S1: *
Licenca: 100

Komentarji

 

Mobile content