Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: POKAL MR. BO 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:POKAL MR. BO 2019 Datum:29.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Točke S1 Licenca
AMATERJI-MASTERJI-M
1 . 36 BERLIČ Blaž Moški SLO Arcont Selce 40 100
2 . 34 Klobasa Darjan Moški SLO Arcont Selce 26 100
3 . 35 Polak Marko Moški SLO Arcont Selce 11 100
4 . 37 Murko Vid Moški SLO Arcont Selce 7 100
5 . 33 Bukvič Davorin Moški SLO Arcont Selce 6 100
6 . 38 ADEMOVIĆ Tadej Moški SLO Arcont Selce 4 100
7 . 39 Grušovnik Matjaž Moški SLO ŠD RIKITEAM 3 100
8 . 31 Senekovič Niko Moški SLO ŠD PULZ 2 100
DEčKI D-M
1 . 27 Avsec Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 9 100
2 . 21 Gonza Tomaž Moški SLO TBP LENART 9 100
3 . 26 JAKŠE Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 2 100
4 . 25 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
5 . 36 SCHÖNGRUNDNER Moritz Moški AUT FRIESIS BIKERY 100
6 . 32 Gregorčič Filip Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
DEčKI E-M
1 . 6 Kalan Urban Moški SLO KK KRANJ 15 100
2 . 4 Kovačič Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 8 100
3 . 5 Vidnar Žanej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 7 100
4 . 7 Gašperlin Tine Moški SLO KK KRANJ 100
5 . 8 Zajc Gašper Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
6 . 11 Gostenčnik Tine Moški SLO BSX TEAM 100
7 . 12 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
DEKLICE D-Ž
1 . 15 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 3 * 100
2 . 18 KLAMMINGER Flora Ženski AUT FRIESIS BIKERY * 100
3 . 43 Kostanjšek Ina Ženski SLO TBP LENART * 100
DEKLICE E-Ž
1 . 19 Mehle Lina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA * 100
2 . 13 Gonza Rebeka Ženski SLO TBP LENART * 100
DEČKI C (U13)-M
1 . 67 RAINER Christoph Moški AUT FRIESIS BIKERY 16 100
2 . 53 MERVAR Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10 100
3 . 62 Križman Miha Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 5 100
4 . 54 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 4 100
5 . 28 Stare Gal Moški SLO KK BLED 3 100
6 . 34 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 2 100
7 . 33 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 2 100
8 . 56 Križnar Vid Moški SLO KK KRANJ 1 100
9 . 59 Kaučič Gal Moški SLO KK TROPOVCI 1 100
10 . 61 škof Aleks Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
11 . 66 Bender Josia Daniel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100
12 . 58 Koren Marko Moški SLO KK TROPOVCI 100
13 . 55 Ličar Miha Moški SLO KK KRANJ 100
14 . 57 Polanšček Matic Moški SLO KK TROPOVCI 100
15 . 63 Juvan Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
16 . 50 ANGER Manuel Moški AUT ARBO RAPSO Knittelfeld 100
17 . 68 EIBEL Andre Moški AUT FRIESIS BIKERY 100
18 . 35 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 100
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 75 Stella Davide Moški ITA TEAM ISONZO-PIERIS 23 100
2 . 76 Zanutta David Moški ITA TEAM ISONZO-PIERIS 13 100
3 . 89 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10 100
4 . 80 Mernik Sven Aleksander Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 3 100
5 . 92 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 2 100
6 . 85 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 2 100
7 . 93 Zajc Matevž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 1 100
8 . 73 RIEDLER Florian Moški AUT FRIESIS BIKERY 1 100
9 . 84 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
10 . 91 Rožič Gašper Miha Moški SLO KK KRANJ 100
11 . 83 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
12 . 90 Soklič Maj Moški SLO KK KRANJ 100
13 . 96 Gregorčič Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
14 . 81 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
15 . 94 Vidic Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
16 . 88 Peterka Jan Moški SLO KK GORJE 100
17 . 79 Škornik Aljaž Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 100
18 . 95 Kredar Rok Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
19 . 71 Golob Nik Moški SLO TBP LENART 100
20 . 74 MASAT Lorenzo Moški ITA TEAM ISONZO-PIERIS 100
21 . 97 Pritržnik Jon Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100
22 . 98 Pečnik Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100
23 . 72 Makuc Maks Moški SLO TBP LENART 100
24 . 86 Omahen Miha Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
25 . 82 Rozman Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 125 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 27 100
2 . 124 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 9 100
3 . 130 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 9 100
4 . 120 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 6 100
5 . 143 SERTIC Jakob Moški AUT FRIESIS BIKERY 5 100
6 . 139 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 3 100
7 . 137 Čuk Enej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 2 100
8 . 116 Stocker Marco Moški AUT ARBO RAPSO Knittelfeld 2 100
9 . 135 Oblak Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 1 100
10 . 140 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1 100
11 . 128 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 1 100
12 . 133 Vidrih Teodor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
13 . 132 Žagar Matic Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
14 . 126 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 100
15 . 127 Zornada Marcel Moški SLO KK KRANJ 100
16 . 144 SCHÖNHERR Florian Moški AUT FRIESIS BIKERY 100
17 . 118 žefran Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL
18 . 113 Krevs Marcel Moški SLO TBP LENART 100
19 . 119 Vrtar Andraž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
20 . 112 Meglič Glynn Moški SLO TBP LENART 100
21 . 123 Novak Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
22 . 115 Sarwari Shayan Moški AUT ARBO RAPSO Knittelfeld 100
23 . 114 FAGGIANATO Gioele Moški ITA TEAM ISONZO-PIERIS 100
DNF 138 Buljan Tomaž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
DNF 142 WALCHER Georg Moški AUT FRIESIS BIKERY 100
DNF 141 Erjavec Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100
DNF 110 Sužnik Julijan Moški SLO TBP LENART 100
DNF 122 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
DNF 136 Juvan Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 186 Gregorčič Natan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 15 100
2 . 200 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 15 100
3 . 177 Tomšič Dan Andrej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 14 100
4 . 173 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 9 100
5 . 174 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 9 100
6 . 195 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 8 100
7 . 170 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL 7 100
8 . 168 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 5 100
9 . 161 Schachner Alexander Moški AUT ARBO RAPSO Knittelfeld 3 100
10 . 190 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1 100
11 . 180 Levstik Kristjan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 1 100
12 . 192 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1 100
13 . 202 Jančič KLemen Moški SLO TANIN SEVNICA 100
14 . 199 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 100
15 . 172 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
16 . 201 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 100
17 . 191 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100
18 . 197 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 100
19 . 166 ALABDULMUNIM Azzam Moški Saudi Arabi 100
20 . 169 Sluga Matevž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
21 . 196 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 100
22 . 179 Golob Lovro Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
23 . 184 Muha Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
24 . 165 ALMANSOUR Abdullah Moški Saudi Arabi 100
DNF 162 SEDDIQ Hamzah Moški Saudi Arabi 100
DNF 164 JABRAH Mahmoud Moški Saudi Arabi 100
DNF 167 ALMUTAIRI Rashed Moški Saudi Arabi 100
DNF 176 žagar Nejc Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
DNF 178 Oven Martin Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
DNF 182 JOVAN TIM Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
DNF 194 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100
DNF 183 Brezovšek Nejc Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
DNF 185 Jagarinec Žan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
DNF 188 Debevec Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
DNF 189 Copot Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
DNF 171 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 17 Avbelj Blaž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 29 100
2 . 7 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 19 100
3 . 25 Udir Žiga Moški SLO KK KRANJ 18 100
4 . 8 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL 12 100
5 . 26 Maček Matic Moški SLO KK KRANJ 9 100
6 . 5 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 5 100
7 . 14 Jeretina Marko Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 3 100
8 . 21 Pušnik Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ 2 100
9 . 24 Ziherl Luka Moški SLO KK KRANJ 1 100
10 . 9 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1 100
11 . 12 Pekovšek Aljaž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
12 . 6 Murn Boštjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100
13 . 40 ALMARHOON Hani Moški Saudi Arabi 100
14 . 32 Pajek Benjamin Moški SLO BLED 100
15 . 1 Strmšek Miha Moški SLO TBP LENART 100
16 . 15 Dragar Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
17 . 23 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100
18 . 10 Zalar Gašper Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
19 . 4 ALSHARIF Abdulaziz Moški Saudi Arabi 100
20 . 20 DRAŠLER ANŽE Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
DNF 41 ALBARRAK Dheya Moški Saudi Arabi 100
DNF 3 ALSHAMMARI Abdullah Moški Saudi Arabi 100
DNF 2 SAYED Yazam Moški Saudi Arabi 100
DNF 16 Čemažar Jaka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 38 Mehle Taja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 11 * 100
2 . 40 Potočnik Vesna Ženski SLO KK KRANJ 2 * 100
3 . 17 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ * 100
4 . 39 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA * 100
5 . 37 Tompa Julija Ženski SLO TBP LENART * 100
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 70 Podberšič Ema Ženski SLO KK GORJE * 100
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 102 Smrdel Tina Ženski SLO MBK ČRNI VRH * 100
2 . 101 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA * 100
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 148 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA * 100
2 . 145 Klicnik Verena Ženski AUT ARBO RAPSO Knittelfeld * 100
DNF 146 POCAR Beatrice Ženski ITA TEAM ISONZO-PIERIS * 100
DNF 149 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED * 100
DNF 152 Horvat Lea Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA * 100
DNF 154 Kostelec Tina Ženski SLO KK KRANJ * 100

Komentarji