Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 8. VN OBČINE MENGEŠ 2019

Cestno kolesarstvo Tekma:8. VN OBČINE MENGEŠ 2019 Datum:06.10.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Gap Best lap time
DEČKI C (U13)-M
1 . 137 Nograšek Bor Moški SLO KK KRANJ 100 967 966 84 00:24:04 12 -- 00:01:48
2 . 131 Križman Miha Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 733 894 73 00:24:04 12 -- 00:01:49
3 . 119 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 167 19 00:24:04 12 -- 00:01:49
4 . 117 Stare Gal Moški SLO KK BLED 100 968 631 70 00:24:05 12 00:00:01 00:01:47
5 . 128 škof Aleks Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 838 871 96 00:24:06 12 00:00:02 00:01:51
6 . 149 Wrolich Santiago Moški AUT RC KAC CELOVEC 10083523643 00:24:06 12 00:00:02 00:01:49
7 . 140 Kalan Urban Moški SLO KK KRANJ 100 804 415 75 00:24:06 12 00:00:02 00:01:51
8 . 118 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 158 10 00:24:07 12 00:00:03 00:01:52
9 . 138 Ličar Miha Moški SLO KK KRANJ 100 923 283 21 00:24:07 12 00:00:03 00:01:47
10 . 139 Križnar Vid Moški SLO KK KRANJ 100 923 323 61 00:24:07 12 00:00:03 00:01:51
11 . 135 Gregorčič Filip Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 906 849 77 00:24:07 12 00:00:03 00:01:51
12 . 134 Juvan Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 893 890 19 00:24:08 12 00:00:04 00:01:53
13 . 101 Pečnjak Fran Moški CRO BGK TUŠKANAC 100 284 300 74 00:24:08 12 00:00:04 00:01:52
14 . 106 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 820 87 00:24:08 12 00:00:04 00:01:52
15 . 147 Gonza Tomaž Moški SLO KK TBP LENART 100 603 254 92 00:24:08 12 00:00:04 00:01:50
16 . 116 Avsec Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 929 451 78 00:24:09 12 00:00:05 00:01:52
17 . 109 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 637 065 50 00:24:09 12 00:00:05 00:01:51
18 . 122 Gradišnik Jošt Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 922 877 03 00:24:09 12 00:00:05 00:01:53
19 . 145 Kaučič Gal Moški SLO KK TROPOVCI 100 971 346 69 00:24:10 12 00:00:06 00:01:53
20 . 150 Schoby Jonas Moški AUT RC KAC CELOVEC 10093913865 00:24:10 12 00:00:06 00:01:54
21 . 103 ŠKRBEC Lukas Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 393 70 00:24:10 12 00:00:06 00:01:52
22 . 130 Kuntarič žibert Vanja Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 908 591 73 00:24:10 12 00:00:06 00:01:54
23 . 105 Seliškar Lovro Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 929 457 84 00:24:11 12 00:00:07 00:01:54
24 . 114 JAKŠE Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 446 26 00:24:11 12 00:00:07 00:01:52
25 . 144 Koren Marko Moški SLO KK TROPOVCI 100 888 066 15 00:24:12 12 00:00:08 00:01:51
26 . 102 Vidnar Žanej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 929 444 71 00:24:14 12 00:00:10 00:01:54
27 . 142 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 100 778 747 15 00:24:35 12 00:00:31 00:01:56
28 . 136 Prevc Oto Moški SLO KK KRANJ 100 922 573 87 00:24:35 12 00:00:31 00:01:56
29 . 113 Kovačič Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 405 82 00:25:46 12 00:01:42 00:02:03
30 . 141 Gašperlin Tine Moški SLO KK KRANJ 100 927 503 70 00:26:03 12 00:01:59 00:01:59
31 . 120 Grubelnik Tin Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 922 866 89 00:26:11 12 00:02:07 00:02:02
DNF 112 MERVAR Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 474 54 00:02:20 1 -11 00:02:20
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 167 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 100 176 205 37 00:35:06 19 -- 00:35:06
2 . 174 škara Luka Moški CRO BK ZADAR 10058286169 00:35:34 15 00:00:28 00:35:34
3 . 155 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 561 72 00:35:12 9 00:00:06 00:35:12
4 . 172 Mernik Sven Aleksander Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 100 612 068 79 00:35:41 4 00:00:35 00:35:41
5 . 171 Škornik Aljaž Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 100 915 082 65 00:35:47 3 00:00:41 00:35:47
6 . 156 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 564 75 00:35:17 2 00:00:11 00:35:17
7 . 163 Zajc Matevž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 492 546 61 00:35:27 2 00:00:21 00:35:27
8 . 170 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 100 889 035 14 00:35:58 00:00:52 00:35:58
9 . 151 Pečnjak Filip Moški CRO BGK TUŠKANAC 100 441 062 84 00:36:01 00:00:55 00:36:01
10 . 154 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 574 85 00:36:08 00:01:02 00:36:08
11 . 166 Gregorčič Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 501 503 94 00:36:14 00:01:08 00:36:14
12 . 160 Pritržnik Jon Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 906 278 88 00:36:19 00:01:13 00:36:19
13 . 173 Wrolich Manolo Moški AUT RC KAC CELOVEC 10060818576 00:36:23 00:01:17 00:36:23
14 . 164 Vidic Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 737 402 89 00:36:26 00:01:20 00:36:26
15 . 165 Kredar Rok Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 848 011 21 00:36:29 00:01:23 00:36:29
16 . 161 Pečnik Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 962 85 00:36:32 00:01:26 00:36:32
17 . 168 Soklič Maj Moški SLO KK KRANJ 100 922 853 76 00:36:35 00:01:29 00:36:35
18 . 152 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 560 71 00:36:40 00:01:34 00:36:40
19 . 169 Rožič Gašper Miha Moški SLO KK KRANJ 100 967 970 88 00:36:43 00:01:37 00:36:43
DNF 159 Peterka Jan Moški SLO KK GORJE 100 972 482 41 00:37:24 00:02:18 00:37:24
DNF 153 Rozman Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 56425 00:37:22 00:02:16 00:37:22
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 186 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 217 49 00:47:35 28 -- 00:47:35
2 . 202 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 100 176 152 81 00:47:41 7 00:00:06 00:47:41
3 . 177 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 536 77 00:47:55 7 00:00:20 00:47:55
4 . 200 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 100 514 092 73 00:47:50 6 00:00:15 00:47:50
5 . 178 žefran Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 00:47:45 5 00:00:10 00:47:45
6 . 188 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 918 41 00:48:04 5 00:00:29 00:48:04
7 . 181 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 563 74 00:48:00 4 00:00:25 00:48:00
8 . 185 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 00:48:17 2 00:00:42 00:48:17
9 . 195 Oblak Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 492 575 90 00:48:08 1 00:00:33 00:48:08
10 . 193 Vidrih Teodor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 738 763 92 00:48:13 1 00:00:38 00:48:13
11 . 197 Čuk Enej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 642 56 00:48:24 00:00:49 00:48:24
12 . 209 Filčić Mauro Moški CRO BK RIJEKA 100 582 862 70 00:48:27 00:00:52 00:48:27
13 . 201 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 100 176 151 80 00:48:36 00:01:01 00:48:36
14 . 183 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 631 889 15 00:48:39 00:01:04 00:48:39
15 . 187 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 100 175 995 21 00:48:41 00:01:06 00:48:41
16 . 179 Vrtar Andraž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 828 95 00:48:44 00:01:09 00:48:44
17 . 192 Žagar Matic Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 492 567 82 00:48:47 00:01:12 00:48:47
18 . 175 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 723 40 00:48:49 00:01:14 00:48:49
19 . 203 BUDIMIR DANIEL Moški CRO BK FORTICA 100 793 084 93 00:48:52 00:01:17 00:48:52
20 . 208 Tisaj Jan Moški CRO BK ROTOR KOPRIVNICA 10079968295 00:48:55 00:01:20 00:48:55
21 . 199 Zornada Marcel Moški SLO KK KRANJ 100 514 114 95 00:49:05 00:01:30 00:49:05
22 . 207 Krevs Marcel Moški SLO KK TBP LENART 100 176 248 80 00:49:08 00:01:33 00:49:08
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 216 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 568 79 00:46:27 26 -- 00:46:27
2 . 218 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 100 620 112 72 00:46:38 14 00:00:11 00:46:38
3 . 233 Gregorčič Natan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 501 518 12 00:46:42 11 00:00:15 00:46:42
4 . 214 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 853 73 00:46:53 11 00:00:26 00:46:53
5 . 215 Sluga Matevž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 778 734 02 00:46:57 6 00:00:30 00:46:57
6 . 238 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 100 176 030 56 00:47:02 6 00:00:35 00:47:02
7 . 253 Gojković Nicolas Moški CRO BK ZADAR 10028438259 00:46:49 5 00:00:22 00:46:49
8 . 244 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 477 18 00:46:33 3 00:00:06 06.10.2019 12:43:41
9 . 217 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 572 83 00:47:17 3 00:00:50 00:00:44
10 . 221 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 805 25 00:47:07 2 00:00:40 00:47:07
11 . 223 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 806 26 00:47:12 1 00:00:45 00:47:12
12 . 240 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 100 176 121 50 00:47:22 00:00:55 00:47:22
13 . 245 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 468 09 00:47:25 00:00:58 00:47:25
14 . 212 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 136 65 00:47:28 00:01:01 00:47:28
15 . 224 žagar Nejc Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 632 214 49 00:47:36 00:01:09 00:47:36
16 . 222 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 807 27 00:47:38 00:01:11 00:47:38
17 . 226 Oven Martin Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 736 53 00:47:41 00:01:14 00:47:41
18 . 225 Tomšič Dan Andrej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 721 38 00:47:43 00:01:16 00:47:43
19 . 211 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 543 84 00:47:45 00:01:18 00:47:45
20 . 243 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 100 797 458 05 00:47:49 00:01:22 00:47:49
21 . 250 Poberaj Mark Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 100 829 851 00 00:47:53 00:01:26 00:47:53
22 . 227 Muha Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 176 464 05 00:47:56 00:01:29 00:47:56
23 . 242 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 100 176 147 76 00:47:59 00:01:32 00:47:59
24 . 213 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 565 76 00:48:02 00:01:35 00:48:02
25 . 219 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 146 75 00:48:04 00:01:37 00:48:04
26 . 232 Jagarinec Žan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 739 849 14 00:48:07 00:01:40 00:48:07
27 . 229 Levstik Kristjan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 738 55 00:48:09 00:01:42 00:48:09
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 262 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 879 02 00:59:20 56 00:01:18 00:59:20
2 . 282 Maček Matic Moški SLO KK KRANJ 100 176 207 39 00:58:09 37 00:00:07 00:58:09
3 . 261 Miholjević Fran Moški CRO KK ADRIA MOBIL 100 284 056 24 00:58:02 27 -- 00:58:02
4 . 260 Murn Boštjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 295 30 00:58:32 22 00:00:30 00:58:32
5 . 263 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 857 77 00:59:32 6 00:01:30 00:59:32
6 . 280 Ziherl Luka Moški SLO KK KRANJ 100 176 156 85 00:59:39 5 00:01:37 00:59:39
7 . 285 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 175 825 45 00:59:45 4 00:01:43 00:59:45
8 . 270 Pekovšek Aljaž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 756 971 64 00:59:50 3 00:01:48 00:59:50
9 . 274 Jeretina Marko Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 818 38 00:59:55 2 00:01:53 00:59:55
10 . 283 Kovač Štefan Moški SLO KK KRANJ 100 176 089 18 01:00:00 1 00:01:58 01:00:00
11 . 257 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 291 26 01:00:13 00:02:11 01:00:13
12 . 254 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 176 228 60 01:00:15 00:02:13 01:00:15
13 . 259 Paškalin Bruno Moški CRO KK ADRIA MOBIL 100 519 258 01 01:00:18 00:02:16 01:00:18
14 . 256 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 645 59 01:00:20 00:02:18 01:00:20
15 . 281 Udir Žiga Moški SLO KK KRANJ 100 821 498 86 01:00:23 00:02:21 01:00:23
16 . 276 Dragar Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 501 496 87 01:00:28 00:02:26 01:00:28
17 . 258 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 851 71 01:00:30 00:02:28 01:00:30
18 . 268 Zalar Gašper Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 816 36 01:00:33 00:02:31 01:00:33
DNF 255 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 545 56 01:10:16 00:12:14 01:10:16
DNF 264 Pajek Benjamin Moški SLO KK BLED 100 176 007 33 01:10:18 00:12:16 01:10:18
DNF 265 Pušnik Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 820 40 01:10:19 00:12:17 01:10:19
DNF 271 PAULIČ GAŠPER Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 714 31 01:11:00 00:12:58 01:11:00
DNF 272 Kogovšek Kancijan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 815 35 01:11:01 00:12:59 01:11:01
DNF 273 Jurišević Carlo Moški CRO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 508 800 19 01:11:03 00:13:01 01:11:03
DNF 275 DRAŠLER ANŽE Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 732 49 01:11:12 00:13:10 01:11:12
DNF 277 Čemažar Jaka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 100 175 817 37 01:11:14 00:13:12 01:11:14
DNF 279 Zlate Luka Moški SLO KK KRANJ 100 176 191 23 01:11:25 00:13:23 01:11:25
DNF 286 Jereb Jan Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 176 512 53 01:11:28 00:13:26 01:11:28
DNF 287 Peričić Duje Moški CRO BK ZADAR 10078965256 01:11:29 00:13:27 01:11:29
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 59 Mehle Taja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 898 429 96 00:24:05 12 -- 00:01:48
2 . 57 Potočnik Vesna Ženski SLO KK KRANJ 100 924 249 17 00:24:07 12 00:00:02 00:01:50
3 . 56 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 141 90 00:24:08 12 00:00:03 00:01:51
4 . 53 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 601 582 69 00:24:37 12 00:00:32 00:01:56
5 . 51 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 533 74 00:26:07 12 00:02:02 00:02:00
6 . 60 Mehle Lina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 734 107 92 01:57:33 12 01:33:28 00:00:02
7 . 61 Tompa Julija Ženski SLO KK TBP LENART 100 603 259 00 01:55:37 6 -6 --
8 . 63 Gonza Rebeka Ženski SLO KK TBP LENART 100 654 878 15 00:25:08 5 -7 00:02:20
9 . 62 Kostanjšek Ina Ženski SLO KK TBP LENART 00:19:10 4 -8 00:02:26
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 64 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 100 492 634 52 00:24:12 12 -- 00:01:53
2 . 65 Podberšič Ema Ženski SLO KK GORJE 100 975 319 65 00:24:37 12 00:00:25 00:01:56
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 81 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 544 55 00:35:22 1 -- 00:35:22
2 . 83 Barešić Slavka Ženski CRO BK ZADAR 10058279095 00:36:05 00:00:43 00:36:05
3 . 82 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 823 689 46 00:36:37 00:01:15 00:36:37
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 90 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 735 52 00:29:36 18 -- 00:01:32
2 . 92 Kurtin Rea Ženski CRO BK ZADAR 10088288370 00:30:25 18 00:00:49 00:01:37
3 . 89 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 639 673 39 00:30:25 18 00:00:49 00:01:36
4 . 87 Pilih Vita Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 912 193 86 00:24:04 14 -4 00:01:35
5 . 85 Prevc Eva Ženski SLO KK KRANJ 100 176 076 05 00:24:10 14 -4 00:01:37
6 . 84 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 100 750 958 65 00:22:26 13 -5 00:01:38
7 . 86 Kostelec Tina Ženski SLO KK KRANJ 100 804 460 23 00:14:14 8 -10 00:01:43
8 . 88 Horvat Lea Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 504 568 55 00:12:41 7 -11 00:01:43
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 95 Ahačič Ana Ženski SLO KK KRANJ 100 176 125 54 00:28:50 18 -- 00:01:27
2 . 97 Mikuž Metka Ženski SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 100 484 067 21 00:21:11 13 -5 00:01:31
3 . 94 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK KRANJ 100 176 124 53 00:21:12 13 -5 00:01:30
4 . 93 Žibert Ema Ženski SLO KK KRANJ 100 804 456 19 00:13:49 8 -10 00:01:34
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 40 Mohorič Tajda Ženski SLO KK KRANJ 100 804 466 29 00:15:27 9 -- 00:01:32
2 . 44 BAKULA NATALIJA Ženski CRO BK FORTICA 100 881 310 49 00:13:48 8 -1 00:01:34
3 . 42 Maretič Lara Ženski SLO KK KRANJ 100 910 107 37 00:13:51 8 -1 00:01:38

Komentarji